Extraliga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
nadstavba A 1. kolo 113
Tygři Brno
USK Praha
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
nadstavba A 1. kolo 114
BASKET Brno
Sokol pražský
Bude upřesněno
-
Hala míč. sportů Kampus
Preview
nadstavba A 1. kolo 116
BA Nymburk
GBA Sojky Pelhřimov
15. 1. 2022
17:00
ZŠ Komenského Dominik Barták
Pavel Theodor
73
87
14
23
37
55
56
64
Review
nadstavba A 1. kolo 115
Sokol Písek Sršni
BK VIVIDBOOKS Pardubice
26. 1. 2022
17:30
Sportovní hala Sokol Marek Vondráček
Dominik Výborný
78
50
18
14
45
28
61
37
Review
nadstavba A 2. kolo 117
Tygři Brno
Sokol pražský
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
nadstavba A 2. kolo 118
BASKET Brno
USK Praha
Bude upřesněno
-
Hala míč. sportů Kampus
Preview
nadstavba A 2. kolo 119
Sokol Písek Sršni
GBA Sojky Pelhřimov
16. 1. 2022
13:00
Sportovní hala Sokol Matej Kovačovič
Jan Musil
70
99
22
21
40
52
53
73
Review
nadstavba A 2. kolo 120
BA Nymburk
BK VIVIDBOOKS Pardubice
9. 2. 2022
18:30
ZŠ Komenského
Preview
nadstavba A 3. kolo 121
USK Praha
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
nadstavba A 3. kolo 123
Sokol Písek Sršni
Tygři Brno
5. 3. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
nadstavba A 3. kolo 124
BA Nymburk
BASKET Brno
5. 3. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
nadstavba A 3. kolo 122
Sokol pražský
GBA Sojky Pelhřimov
29. 1. 2022
14:30
Sokol pražský Martin Svoboda
Michal Kult
Preview
nadstavba A 4. kolo 125
USK Praha
GBA Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
nadstavba A 4. kolo 126
Sokol pražský
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
nadstavba A 4. kolo 127
Sokol Písek Sršni
BASKET Brno
6. 3. 2022
-
Sportovní hala Sokol
Preview
nadstavba A 4. kolo 128
BA Nymburk
Tygři Brno
6. 3. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
nadstavba A 5. kolo 129
USK Praha
BASKET Brno
12. 2. 2022
-
SH Folimanka
Preview
nadstavba A 5. kolo 130
Sokol pražský
Tygři Brno
12. 2. 2022
-
Sokol pražský
Preview
nadstavba A 5. kolo 132
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol Písek Sršni
12. 2. 2022
-
SH Pelhřimov
Preview
nadstavba A 5. kolo 131
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BA Nymburk
12. 2. 2022
15:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
nadstavba A 6. kolo 133
USK Praha
Tygři Brno
13. 2. 2022
-
SH Folimanka
Preview
nadstavba A 6. kolo 134
Sokol pražský
BASKET Brno
13. 2. 2022
-
Sokol pražský
Preview
nadstavba A 6. kolo 136
GBA Sojky Pelhřimov
BA Nymburk
13. 2. 2022
-
SH Pelhřimov
Preview
nadstavba A 6. kolo 135
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol Písek Sršni
13. 2. 2022
11:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
nadstavba A 7. kolo 137
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol pražský
5. 3. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
nadstavba A 7. kolo 138
GBA Sojky Pelhřimov
USK Praha
5. 3. 2022
-
SH Pelhřimov
Preview
nadstavba A 7. kolo 139
Tygři Brno
BA Nymburk
29. 1. 2022
16:00
SH Morenda Lenka Křičková
Jan Renc
Preview
nadstavba A 7. kolo 140
BASKET Brno
Sokol Písek Sršni
29. 1. 2022
16:00
Hala míč. sportů Kampus Jan Hecl
Pavel Nehoda
Preview
nadstavba A 8. kolo 141
BK VIVIDBOOKS Pardubice
USK Praha
6. 3. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
nadstavba A 8. kolo 142
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol pražský
6. 3. 2022
-
SH Pelhřimov
Preview
nadstavba A 8. kolo 143
Tygři Brno
Sokol Písek Sršni
30. 1. 2022
10:00
SH Morenda Jan Kovář
Lenka Křičková
Preview
nadstavba A 8. kolo 144
BASKET Brno
BA Nymburk
30. 1. 2022
10:00
Hala míč. sportů Kampus Michal Komprs
Jan Renc
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. GBA Sojky Pelhřimov 16 15 1 1.633 1.123 31
2. USK Praha 14 14 0 1.296 851 28
3. BASKET Brno 14 13 1 1.324 921 27
4. Sokol Písek 16 11 5 1.270 1.179 27
5. BA Nymburk 15 11 4 1.248 1.074 26
6. Tygři Brno 14 10 4 1.173 993 24
7. Sokol pražský 14 8 6 1.223 1.167 22
8. BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 7 8 1.086 1.179 22

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
USK Praha 14 28.7 6.5 15.6 /22.8 68.4 17.7 32.2 49.9 15.8 12.2 16.1 21.7 17.9 2.8
Jižní Supi 15 19.3 5.3 10.3 /18.9 54.4 12.3 25.7 38.1 9.9 7.3 22.1 17.8 16.9 1.1
Sokol pražský 14 21.4 10.0 14.6 /23.2 62.9 16.4 30.7 47.1 17.1 11.7 21.5 21.6 23.9 4.1
BK Loko Plzeň 16 19.2 7.2 12.0 /21.8 55.0 13.1 27.4 40.6 15.5 11.3 21.6 20.5 23.8 2.0
Slavoj Litoměřice 13 22.0 6.3 13.6 /22.6 60.2 11.1 26.5 37.6 13.7 7.5 14.2 19.0 19.5 3.8
BA Nymburk 15 26.0 5.3 15.4 /26.3 58.6 18.8 32.9 51.7 14.7 9.9 18.5 21.6 23.3 3.8
GBA Lions J. Hradec 15 22.7 5.8 13.1 /20.7 63.3 13.1 29.9 43.1 13.0 10.5 24.7 19.7 21.7 3.3
Sokol Písek 16 22.3 7.1 13.6 /22.2 61.2 14.4 24.8 39.2 17.4 13.8 20.6 20.1 20.9 1.6
BCM Orli Prostějov 14 19.6 7.1 12.2 /19.2 63.6 13.3 23.4 36.6 10.4 11.8 20.4 18.3 18.4 1.2
Snakes Ostrava 16 18.2 7.1 10.8 /17.7 61.0 10.6 27.8 38.4 9.6 6.9 20.1 16.8 22.3 2.6
BVK Holice 15 19.3 5.1 11.2 /17.1 65.4 11.3 18.7 30.0 8.7 5.8 18.0 16.5 15.1 1.1
GBA Sojky Pelhřimov 16 27.4 10.4 16.1 /24.4 65.9 15.6 30.6 46.3 16.6 11.9 16.3 18.6 18.2 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 21.7 5.7 11.9 /19.1 62.2 15.3 32.3 47.5 12.8 8.5 22.8 17.9 20.7 2.5
NH Ostrava 16 21.1 7.3 11.9 /19.7 60.4 11.7 24.8 36.4 11.4 11.4 16.1 17.8 19.9 1.1
Tygři Brno 14 24.9 5.9 16.4 /24.8 66.0 16.2 27.4 43.6 13.6 10.4 15.8 21.1 16.6 0.9
BASKET Brno 14 29.5 6.2 16.9 /25.8 65.5 15.6 29.7 45.3 14.5 10.9 14.9 21.9 19.4 3.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 6 4 2 0 1.6 1.5 1.5
Záruba Matěj 3 3 0 0 1.2 1.3 1.3
Výborný Dominik 5 2 3 0 1.2 1.8 1.5
Vošahlík Marek 2 2 0 0 1.0 2.5 1.8
Vondráček Marek 9 9 0 0 1.2 1.1 1.2
Veis Martin 6 4 2 0 1.8 1.5 1.6
Vávrová Veronika 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Ulrych Lukáš 3 3 0 0 1.5 1.5 1.5
Theodor Pavel 7 0 7 0 2.1 1.6 1.9
Škaroupka Michal 5 1 4 0 1.4 1.6 1.5
Šenk Pavel 5 2 3 0 1.6 1.6 1.6
Šafařík Michal 2 2 0 0 2.0 1.0 1.5
Sýkora Václav 4 0 4 0 1.0 1.4 1.2
Svoboda Martin 3 1 2 0 2.7 2.0 2.3
Svejkovský Ondřej 5 0 5 0 2.3 1.2 1.8
Scholzová Michaela 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Scholze Michal 1 0 1 0 2.0 2.5 2.3
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 2.5 1.0 1.8
Reitzová Patricie-Anna 4 0 4 0 1.3 1.6 1.4
Pokorný Štěpán 4 4 0 0 1.3 1.4 1.3
Petrák Robin 5 4 1 0 1.7 1.8 1.8
Peterková Lucie 6 4 2 0 1.8 1.1 1.5
Perlík Michal 5 3 2 0 1.2 1.5 1.4
Pazourek Jaroslav 5 1 4 0 1.7 1.2 1.5
Nováková Bára 2 0 2 0 2.0 1.8 1.9
Nejezchleb Petr 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Nehoda Pavel 5 4 1 0 1.4 1.2 1.3
Mynarčík Petr 6 0 6 0 2.3 1.8 2.0
Musil Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Mašek Tomáš 6 2 4 0 1.3 1.6 1.5
Linhart Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Kult Michal 3 1 2 0 1.7 1.5 1.6
Kubiš Michal 4 3 1 0 1.3 1.3 1.3
Křičková Lenka 4 1 3 0 2.8 2.3 2.5
Kremser Jakub 4 0 4 0 1.3 1.3 1.3
Kovář Jan 3 1 2 0 1.7 1.0 1.3
Kovačovič Matej 6 4 2 0 1.2 1.3 1.3
Kocián Michal 4 1 3 0 1.0 1.8 1.4
Kejklíček Roman 3 2 1 0 2.3 1.7 2.0
Kec Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kavan Jonáš 3 0 3 0 1.8 1.8 1.8
Karafiát Kamil 3 3 0 0 1.2 1.8 1.5
Karabínová Natálie 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Kapaňa Lukáš 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Jeřáb Jan 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Jedlička Jiří 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hošek Jan 4 3 1 0 1.5 1.1 1.3
Holubek Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Hendrych Jan 6 4 2 0 1.5 1.8 1.6
Hendrich Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hecl Jan 6 6 0 0 1.3 1.2 1.2
Hartig Lukáš 7 6 1 0 1.7 1.4 1.6
Fanta Jiří 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Eisner Petr 5 3 2 0 2.2 1.2 1.7
Ďurana Antonín 4 0 4 0 1.5 2.0 1.8
Dombrovský Filip 3 1 2 0 1.2 1.3 1.3
Čížek Daniel 8 0 8 0 1.3 1.3 1.3
Bohata Pavel 5 3 2 0 1.4 1.2 1.3
Blahout Petr 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Baudyš Petr 2 2 0 0 1.5 1.5 1.5
Barták Dominik 4 1 3 0 2.0 1.1 1.6
Barták Matěj 4 0 4 0 1.3 1.6 1.4
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře