Extraliga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 3
Jižní Supi
BA Nymburk
6. 11. 2021
12:00
TJ Sokol Petrovice Ivo Melichárek
Pavel Theodor
71
85
26
17
38
32
50
65
Review
skupina A 1. kolo 2
USK Praha
Slavoj BK Litoměřice
6. 11. 2021
12:30
SH Folimanka Jan Hošek
Patricie-Anna Reitzová
94
66
21
14
51
30
77
46
Review
skupina A 1. kolo 1
Sokol pražský
BK Lokomotiva Plzeň
6. 11. 2021
13:30
Sokol pražský Dominik Výborný
Antonín Ďurana
80
68
22
18
38
30
65
42
Review
skupina A 1. kolo 4
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
6. 11. 2021
14:30
Městská sportovní hala Michal Škaroupka
Lenka Křičková
45
85
12
24
16
44
26
61
Review
skupina A 2. kolo 7
USK Praha
Jižní Supi
18. 9. 2021
14:00
SH Folimanka Veronika Vávrová
Michal Scholze
106
55
24
7
53
27
80
44
Review
skupina A 2. kolo 5
Sokol pražský
GBA Lions Jindřichův Hradec
18. 9. 2021
15:00
Sokol pražský Marek Vondráček
Michal Perlík
94
83
26
21
44
48
71
63
Review
skupina A 2. kolo 6
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
18. 9. 2021
16:00
SH Plzeň - hala č.4 Rudolf Salvetr
Pavel Bohata
85
101
24
29
46
53
69
78
Review
skupina A 2. kolo 8
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk
18. 9. 2021
16:00
Hala 6. ZŠ Lukáš Ulrych
Jan Jeřáb
69
72
15
15
33
31
53
54
Review
skupina A 3. kolo 12
Slavoj BK Litoměřice
Jižní Supi
19. 9. 2021
10:00
Hala 6. ZŠ Lukáš Ulrych
Matej Kovačovič
80
68
8
22
31
24
54
53
Review
skupina A 3. kolo 10
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Lions Jindřichův Hradec
19. 9. 2021
11:00
SH Plzeň - hala č.4 Jakub Kec
Pavel Bohata
88
95
21
24
40
52
62
72
Review
skupina A 3. kolo 9
Sokol pražský
Sokol Písek Sršni
19. 9. 2021
11:30
Sokol pražský Marek Vondráček
Michal Perlík
98
66
20
17
53
35
69
49
Review
skupina A 3. kolo 11
USK Praha
BA Nymburk
19. 9. 2021
12:15
SH Folimanka Petr Blahout
Lukáš Hartig
87
45
24
9
38
17
60
34
Review
skupina A 4. kolo 13
GBA Lions Jindřichův Hradec
Jižní Supi
2. 10. 2021
14:30
Městská SH J.Hradec II-malá Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
81
64
27
19
41
37
54
60
Review
skupina A 4. kolo 14
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
2. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Sokol Tomáš Linhart
Daniel Čížek
72
67
17
11
43
28
60
47
Review
skupina A 4. kolo 15
Sokol pražský
USK Praha
2. 10. 2021
15:00
Sokol pražský Marek Vondráček
Jaroslav Pazourek
87
102
15
23
33
58
58
76
Review
skupina A 4. kolo 16
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
2. 10. 2021
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Michal Perlík
Jonáš Kavan
68
82
18
20
32
42
51
57
Review
skupina A 5. kolo 18
Sokol Písek Sršni
Jižní Supi
3. 10. 2021
09:00
Sportovní hala Sokol Tomáš Linhart
Daniel Čížek
90
69
33
14
50
34
73
52
Review
skupina A 5. kolo 17
GBA Lions Jindřichův Hradec
BA Nymburk
3. 10. 2021
11:00
Městská SH J.Hradec II-malá Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
83
97
16
30
41
57
62
82
Review
skupina A 5. kolo 19
Sokol pražský
Slavoj BK Litoměřice
3. 10. 2021
12:00
Sokol pražský Marek Vondráček
Jaroslav Pazourek
113
92
31
25
60
50
88
78
Review
skupina A 5. kolo 20
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
3. 10. 2021
13:30
SH Plzeň - hala č.4 Michal Perlík
Lucie Peterková
43
109
8
32
13
63
30
85
Review
skupina A 6. kolo 21
USK Praha
GBA Lions Jindřichův Hradec
16. 10. 2021
12:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Pavel Theodor
86
52
30
9
41
27
67
38
Review
skupina A 6. kolo 23
Jižní Supi
Sokol pražský
16. 10. 2021
15:00
TJ Sokol Petrovice Tomáš Mašek
Petr Eisner
72
104
14
19
30
41
54
75
Review
skupina A 6. kolo 24
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
16. 10. 2021
16:00
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Patricie-Anna Reitzová
116
56
20
19
56
29
85
35
Review
skupina A 6. kolo 22
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
16. 10. 2021
17:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Michal Kocián
56
85
7
18
24
39
42
61
Review
skupina A 7. kolo 28
BA Nymburk
Sokol pražský
17. 10. 2021
09:30
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Patricie-Anna Reitzová
101
70
31
20
55
45
75
55
Review
skupina A 7. kolo 26
Slavoj BK Litoměřice
GBA Lions Jindřichův Hradec
17. 10. 2021
10:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Michal Kocián
104
82
27
15
59
38
81
63
Review
skupina A 7. kolo 27
Jižní Supi
BK Lokomotiva Plzeň
17. 10. 2021
10:00
TJ Sokol Petrovice Tomáš Mašek
Petr Eisner
72
89
12
24
31
45
46
65
Review
skupina A 7. kolo 25
USK Praha
Sokol Písek Sršni
17. 10. 2021
12:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Matěj Barták
85
65
23
16
44
40
64
51
Review
skupina A 8. kolo 30
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha
7. 11. 2021
10:00
Hala 6. ZŠ Pavel Hendrich
Jan Hendrych
69
95
25
24
35
56
58
77
Review
skupina A 8. kolo 31
BA Nymburk
Jižní Supi
7. 11. 2021
10:00
ZŠ Komenského Jan Hošek
Pavel Theodor
78
52
25
13
32
25
50
34
Review
skupina A 8. kolo 29
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
7. 11. 2021
13:30
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Bohata
Michal Kocián
68
72
17
25
37
43
42
57
Review
skupina A 8. kolo 32
Sokol Písek Sršni
GBA Lions Jindřichův Hradec
9. 11. 2021
17:30
Sportovní hala Sokol Marek Vondráček
Dominik Výborný
76
61
21
18
50
28
60
44
Review
skupina A 9. kolo 35
BA Nymburk
USK Praha
20. 11. 2021
14:00
ZŠ Komenského Štěpán Pokorný
Tomáš Mašek
60
78
10
24
30
41
44
66
Review
skupina A 9. kolo 33
Sokol Písek Sršni
Sokol pražský
20. 11. 2021
15:30
Sportovní hala Sokol Matej Kovačovič
Jonáš Kavan
79
77
22
17
51
36
64
59
Review
skupina A 9. kolo 34
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
20. 11. 2021
18:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Daniel Čížek
72
81
12
25
34
42
55
58
Review
skupina A 9. kolo 36
Jižní Supi
Slavoj BK Litoměřice
20. 12. 2021
18:00
TJ Sokol Petrovice Lukáš Ulrych
Pavel Šenk
51
66
12
16
21
30
32
52
Review
skupina A 10. kolo 38
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
21. 11. 2021
09:30
Sportovní hala Sokol Matej Kovačovič
Jonáš Kavan
90
78
28
29
53
44
80
58
Review
skupina A 10. kolo 37
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol pražský
21. 11. 2021
10:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Daniel Čížek
88
96
27
16
45
41
71
69
Review
skupina A 10. kolo 40
BA Nymburk
Slavoj BK Litoměřice
21. 11. 2021
10:00
ZŠ Komenského Štěpán Pokorný
Tomáš Mašek
91
73
17
19
41
40
69
57
Review
skupina A 10. kolo 39
Jižní Supi
USK Praha
22. 12. 2021
16:30
SH Folimanka Jaroslav Pazourek
Ondřej Svejkovský
48
76
15
26
21
41
34
56
Review
skupina A 11. kolo 42
Jižní Supi
Sokol Písek Sršni
4. 12. 2021
12:30
TJ Sokol Petrovice Jan Hendrych
Jaroslav Pazourek
60
87
16
25
27
52
47
70
Review
skupina A 11. kolo 43
Slavoj BK Litoměřice
Sokol pražský
4. 12. 2021
13:00
Hala 6. ZŠ Pavel Bohata
Tomáš Mašek
81
77
31
20
54
36
67
56
Review
skupina A 11. kolo 44
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
4. 12. 2021
14:00
SH Folimanka Petr Eisner
Antonín Ďurana
105
64
29
25
47
30
77
51
Review
skupina A 11. kolo 41
BA Nymburk
GBA Lions Jindřichův Hradec
4. 12. 2021
18:00
ZŠ Komenského Matěj Záruba
Matěj Barták
80
61
23
21
43
36
59
50
Review
skupina A 12. kolo 45
Jižní Supi
GBA Lions Jindřichův Hradec
5. 12. 2021
10:00
TJ Sokol Petrovice Jan Hendrych
Jaroslav Pazourek
71
82
17
19
31
38
56
64
Review
skupina A 12. kolo 48
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
5. 12. 2021
10:00
Hala 6. ZŠ Pavel Bohata
Tomáš Mašek
84
73
22
16
42
35
66
52
Review
skupina A 12. kolo 46
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
5. 12. 2021
11:30
ZŠ Komenského Matěj Záruba
Matěj Barták
103
65
23
18
42
38
85
52
Review
skupina A 12. kolo 47
USK Praha
Sokol pražský
5. 12. 2021
12:00
SH Folimanka Petr Eisner
Antonín Ďurana
112
64
32
18
65
31
82
47
Review
skupina A 13. kolo 50
GBA Lions Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
20
0
*
Review
skupina A 13. kolo 49
Sokol Písek Sršni
USK Praha
14. 12. 2021
14:30
Sportovní hala Sokol Marek Vondráček
Ondřej Svejkovský
63
74
22
14
41
33
52
51
Review
skupina A 13. kolo 52
Sokol pražský
BA Nymburk
18. 12. 2021
15:00
Sokol pražský Martin Svoboda
Antonín Ďurana
83
89
20
25
44
50
66
72
Review
skupina A 13. kolo 51
BK Lokomotiva Plzeň
Jižní Supi
18. 12. 2021
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Matej Kovačovič
Roman Kejklíček
87
72
13
26
38
38
62
51
Review
skupina A 14. kolo 54
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
19. 12. 2021
10:00
Sportovní hala Sokol Michal Kocián
Daniel Čížek
98
72
28
12
49
31
79
53
Review
skupina A 14. kolo 55
Sokol pražský
Jižní Supi
19. 12. 2021
15:00
Sokol pražský Veronika Vávrová
Patricie-Anna Reitzová
108
66
30
15
60
27
86
48
Review
skupina A 14. kolo 53
GBA Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
28. 10. 2021
18:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
70
87
15
22
30
44
52
64
Review
skupina A 14. kolo 56
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
16. 12. 2021
18:45
SH Plzeň - hala č.4 Petr Eisner
Jan Hendrych
67
91
21
24
41
49
53
71
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Dávid Novák BA Nymburk 19 26 30.1 23.4 7.0/11.5 61.1 1.5/6.8 21.9 4.9/7.5 65.6 1.2 6.6 7.8 4.8 2.3 3.5 0.1 6.0 2.1 27.0
24 Jan Křenek Snakes Ostrava 18 23 30.7 23.2 6.7/11.5 57.7 1.9/6.6 29.1 4.2/6.3 66.2 1.9 6.0 8.0 1.0 0.7 2.7 0.0 4.9 3.2 21.0
Matouš Jurman Sokol pražský 19 28 27.5 16.5 2.4/5.5 43.1 3.1/10.6 29.4 2.4/3.3 73.1 1.0 3.1 4.1 2.1 1.6 1.9 0.0 3.2 2.0 12.3
10 Lukáš Olbort Tygři Brno 18 26 28.8 17.4 3.5/7.7 46.0 1.8/6.7 27.4 4.8/6.0 79.5 0.8 3.7 4.5 3.3 2.2 1.7 0.1 6.0 1.8 19.8
Šimon Svoboda BASKET Brno 18 27 26.6 16.2 4.2/6.7 62.4 1.6/4.9 32.1 3.1/4.7 67.5 1.9 2.0 3.8 0.9 1.1 1.5 0.0 3.6 2.9 14.2
Ondřej Chlupsa Slavoj Litoměřice 19 22 28.4 19.1 5.5/10.5 52.8 2.0/5.6 35.0 2.1/4.0 52.8 2.0 4.9 6.8 3.1 1.1 2.6 0.1 4.3 2.4 19.0
16 Radovan Mrázek PCE 18 25 35.0 16.7 5.4/11.0 49.5 0.7/3.4 19.8 3.8/4.7 80.5 0.6 5.2 5.8 4.2 2.3 3.7 0.0 4.9 2.6 18.6
7 Adam Lukeš Tygři Brno 18 25 30.4 16.6 4.8/8.9 54.3 1.1/3.8 28.1 3.6/4.8 75.8 1.6 3.8 5.3 2.3 1.7 1.9 0.0 3.9 2.7 17.6
Jakub Wiktor Coulibaly GBA Sojky Pelhřimov 19 24 24.1 17.2 5.8/8.1 71.8 0.6/1.4 0.0* 3.8/6.1 62.3 4.2 6.2 10.4 1.0 1.0 2.1 0.0 4.4 2.3 25.3
Martin Kheil GBA Sojky Pelhřimov 19 24 27.2 16.9 2.8/4.7 60.7 3.1/8.0 38.9 1.8/2.4 77.2 1.5 2.7 4.3 1.7 1.0 1.1 0.1 1.5 1.6 15.5
Jorge Sánchez-Ramos Pereda GBA Sojky Pelhřimov 19 26 25.0 13.5 3.6/5.6 63.7 1.1/3.2 34.5 3.0/3.7 81.3 0.5 2.1 2.6 5.6 2.2 2.2 0.1 3.2 1.4 18.8
Tomáš Ulrych BVK Holice 18 28 26.4 12.3 3.3/6.8 48.2 1.0/3.1 31.8 2.8/4.5 61.1 1.3 2.2 3.5 1.3 0.8 1.8 0.0 3.3 2.2 10.3
Adam Mikuláš BVK Holice 18 25 30.5 13.6 3.2/5.7 55.6 1.2/4.7 24.8 3.8/5.7 66.2 1.3 4.1 5.4 2.1 1.0 3.7 0.0 5.1 1.8 13.9
David Frič BA Nymburk 18 26 26.5 13.0 3.8/7.9 47.6 0.9/4.3 21.6 2.7/5.2 51.5 1.2 3.4 4.7 2.4 1.5 3.2 0.0 4.5 3.5 9.5
Matěj Rychtecký BASKET Brno 18 26 25.5 12.7 4.3/6.8 63.5 0.6/2.5 24.6 2.2/3.7 58.3 2.2 4.8 7.1 1.8 1.7 1.9 0.0 2.9 3.1 15.7
Jakub Rytíř BCM Orli Prostějov 19 19 29.4 17.4 3.6/8.6 42.1 2.4/7.4 32.1 3.0/4.8 62.6 2.7 6.8 9.5 3.0 2.6 2.9 0.1 4.3 2.6 19.9
Tomáš Palas USK 18 26 27.1 12.5 3.2/6.3 50.6 1.3/4.6 28.3 2.2/2.9 77.3 1.8 2.5 4.4 2.0 1.8 2.1 0.0 2.5 1.8 12.2
Rihards Porietis GBA Lions J. Hradec 19 23 26.2 13.9 3.7/6.5 56.4 1.2/3.2 36.5 3.0/4.8 63.1 1.5 3.9 5.4 2.3 1.3 3.8 0.0 4.1 2.7 14.5
Ian Granja Bernad GBA Sojky Pelhřimov 19 24 21.5 13.1 3.2/6.0 53.1 1.5/4.9 30.8 2.2/3.2 67.5 1.2 3.0 4.2 1.3 1.6 1.7 0.0 2.2 2.1 11.6
Dominik Maščuch Slavoj Litoměřice 18 20 25.9 15.4 3.8/5.9 63.6 2.0/5.8 33.6 2.0/3.2 62.5 1.6 3.8 5.4 1.2 1.7 1.3 0.0 2.1 2.0 15.6
Martin Studnický BA Nymburk 18 24 21.8 12.6 4.1/6.8 60.4 0.6/1.9 0.0* 2.5/3.6 69.8 2.5 4.7 7.3 1.0 0.7 2.2 0.0 2.8 2.9 15.6
Tadeáš Slowiak USK 18 25 25.4 11.9 3.9/7.5 51.6 0.3/1.4 0.0* 3.3/4.2 78.3 1.2 3.6 4.8 3.5 1.7 3.0 0.0 4.2 1.4 16.3
Petr Šťovíček Sokol pražský 18 24 29.2 12.4 3.6/7.1 50.9 0.9/2.8 32.8 2.4/3.6 65.5 1.8 5.5 7.3 2.0 1.5 2.5 0.0 2.9 2.4 16.5
Jakub Majer BK Loko Plzeň 18 17 28.2 17.4 5.1/9.4 54.7 1.6/4.8 34.1 2.2/3.6 62.3 0.9 4.5 5.4 1.2 1.5 2.7 0.0 3.6 1.9 16.1
Ondřej Komárek BCM Orli Prostějov 18 26 28.7 11.3 4.3/7.8 55.4 0.4/1.8 0.0* 1.5/3.5 41.3 2.1 3.7 5.8 0.6 1.0 2.0 0.0 2.9 2.6 10.5
Marek Volný NH Ostrava 19 23 27.6 12.7 3.1/6.9 44.7 1.7/4.9 33.9 1.6/3.1 50.0 1.3 2.3 3.7 1.5 2.0 2.4 0.0 3.3 3.4 9.0
Petr Krupka Slavoj Litoměřice 19 22 27.3 13.1 4.9/9.5 51.7 0.4/2.0 17.8 2.2/3.8 58.3 1.9 5.0 7.0 1.9 0.9 2.2 0.0 3.4 3.5 14.7
19 Jan Polívka Tygři Brno 18 25 24.0 11.4 2.9/5.4 53.7 1.4/4.0 36.0 1.2/1.5 0.0* 1.2 2.0 3.2 0.8 0.7 1.1 0.0 1.5 2.2 8.8
Josef Svoboda Sokol Písek 17 15 23.0 18.7 4.9/7.1 69.2 1.7/4.3 38.5 3.8/5.6 67.9 0.9 3.9 4.9 3.3 2.1 1.9 0.1 4.3 1.8 23.1
Ondřej Švec USK 19 16 31.4 17.4 4.3/9.5 45.4 1.1/5.0 22.5 5.4/8.3 65.4 1.3 5.3 6.6 5.3 2.0 3.1 0.1 9.3 2.1 23.9
Vojtěch Klička BK Loko Plzeň 18 28 27.1 9.9 3.8/7.5 50.7 0.3/1.5 0.0* 1.4/2.3 60.3 1.9 3.7 5.5 2.3 1.5 2.6 0.0 2.3 2.6 10.6
Ondřej Chvála Sokol Písek 18 25 25.8 10.9 2.0/5.1 39.1 1.4/4.4 32.4 2.6/3.8 67.4 1.0 2.5 3.5 2.7 2.0 2.5 0.0 3.3 2.8 10.4
Vladan Primak Sokol Písek 18 25 21.7 10.8 3.4/7.4 46.2 0.6/2.4 25.0 2.1/3.4 61.2 1.0 2.6 3.7 1.3 1.6 2.7 0.0 3.3 2.4 8.5
Adam Ivánek NH Ostrava 18 19 26.3 13.8 2.8/5.5 51.9 1.6/5.2 31.3 3.2/5.1 62.9 1.9 4.8 6.8 0.9 0.9 1.5 0.0 3.6 2.6 14.5
Tomáš Winter BK Loko Plzeň 17 22 19.8 11.7 2.0/3.1 63.2 2.5/7.2 34.6 0.3/0.4 0.0* 1.0 1.3 2.3 1.0 1.4 1.3 0.0 0.5 2.7 7.2
Rudolfs Rudmiezis GBA Lions J. Hradec 18 17 27.0 15.1 5.1/8.5 59.3 0.9/3.2 29.1 2.2/3.3 66.1 1.9 4.3 6.2 1.1 0.7 2.9 0.0 2.4 2.6 14.1
Leonardo Varsík BCM Orli Prostějov 17 21 23.4 12.0 1.1/2.6 44.4 2.7/8.2 32.4 1.7/2.0 0.0* 0.5 2.0 2.4 1.2 1.4 2.5 0.0 1.8 2.8 6.1
Daniel Kölbl GBA Sojky Pelhřimov 19 23 23.1 10.7 2.2/3.9 57.3 1.8/4.5 39.8 0.9/1.5 0.0* 1.3 2.7 4.0 2.2 2.0 2.1 0.0 1.7 2.1 11.5
Matouš Brunner USK 18 26 22.5 9.4 2.7/4.4 60.9 1.2/4.0 30.5 0.3/0.7 0.0* 2.8 2.9 5.7 0.7 0.8 1.2 0.0 0.8 2.9 8.7
Štěpán Vlček BVK Holice 18 28 24.0 8.6 3.6/6.6 55.4 0.2/0.9 0.0* 0.8/1.6 0.0* 1.5 3.3 4.9 0.7 1.0 1.7 0.0 1.4 2.4 8.1
Daniel Hejl Sokol Písek 18 22 24.7 11.0 3.3/5.8 56.7 0.8/3.3 25.0 2.0/3.1 63.2 0.9 1.3 2.2 3.6 1.8 3.3 0.0 3.0 2.4 9.8
Daniel Tomek NH Ostrava 19 22 24.2 10.9 2.4/4.1 57.8 1.5/4.7 31.7 1.7/2.6 64.9 0.7 4.0 4.7 1.3 1.0 1.5 0.0 2.0 2.3 10.4
22 Jakub Novák PCE 19 26 23.4 9.2 3.5/7.5 46.4 0.3/0.9 0.0* 1.5/3.4 43.2 2.6 4.2 6.8 1.0 0.8 2.9 0.0 3.0 3.1 9.3
Adam Štiak NH Ostrava 19 25 25.8 9.6 3.3/6.5 50.9 0.5/2.0 26.0 1.4/2.0 0.0* 0.6 3.6 4.2 2.8 1.4 2.4 0.0 1.5 2.3 9.7
9 Pavel Velek Snakes Ostrava 19 22 28.5 10.5 2.7/5.0 54.1 1.1/3.4 32.4 1.8/2.6 68.4 1.1 2.8 4.0 2.2 1.5 3.1 0.0 2.9 2.7 9.8
38 Tomáš Novák PCE 19 26 24.5 8.8 3.5/6.7 52.6 0.2/0.5 0.0* 1.3/2.3 55.7 3.2 5.6 8.8 0.7 0.6 3.2 0.0 2.0 2.5 11.2
Jakub Nečas BASKET Brno 18 12 27.7 18.4 5.5/8.8 62.9 1.1/4.0 27.1 4.2/5.8 72.5 3.5 7.1 10.6 2.8 1.8 2.8 0.1 4.8 2.7 26.6
Matěj Dáňa BASKET Brno 19 15 25.9 14.5 3.7/7.4 50.5 1.2/5.7 20.9 3.5/5.1 67.5 1.4 2.5 3.9 2.9 2.4 1.7 0.1 4.7 2.1 15.0
Chimobi Ahinze Ikegwuruka GBA Sojky Pelhřimov 19 14 28.0 14.7 5.1/9.0 57.1 0.3/1.1 0.0* 3.6/5.4 66.7 2.4 5.1 7.5 2.4 2.9 2.3 0.1 4.5 2.6 22.3
Michal Dadák NH Ostrava 19 22 24.5 9.3 2.8/5.2 53.9 0.7/2.0 35.6 1.5/2.6 57.9 1.0 2.3 3.4 1.2 1.0 1.8 0.0 2.4 2.8 7.9
Roman Slovák BASKET Brno 19 27 19.7 7.5 2.4/4.8 49.2 0.5/1.4 0.0* 1.2/2.0 59.3 1.1 2.0 3.1 0.8 0.9 1.2 0.0 1.5 2.0 6.7
Martin Votava BVK Holice 18 26 20.0 7.7 2.8/4.9 56.3 0.4/1.1 0.0* 1.0/1.8 0.0* 2.0 3.8 5.8 0.4 0.2 1.7 0.0 1.2 2.5 7.6
11 Matěj Rotrekl Snakes Ostrava 18 16 24.8 12.2 2.5/5.6 44.4 1.8/5.4 32.2 1.9/3.3 59.6 0.7 2.7 3.4 1.8 0.7 3.3 0.0 2.7 2.3 7.1
Martin Hofman Sokol pražský 19 28 24.8 6.9 1.5/3.9 38.9 0.8/2.4 32.4 1.5/2.2 67.7 1.0 3.2 4.2 3.0 1.3 2.7 0.0 2.4 2.2 8.3
Adam Galko Sokol pražský 18 26 23.2 7.3 2.3/4.7 49.6 0.5/1.3 0.0* 1.1/1.7 0.0* 1.9 4.6 6.5 0.9 0.7 2.0 0.0 1.3 2.5 9.0
Martin Fišera BA Nymburk 19 26 20.0 7.2 2.9/4.4 66.7 0.2/0.7 0.0* 0.8/1.2 0.0* 2.7 2.8 5.5 0.8 1.1 1.2 0.0 1.1 3.1 9.1
Ondřej Hauzer Sokol pražský 18 23 24.1 8.1 1.9/5.6 34.4 1.0/3.4 29.5 1.3/2.6 50.8 1.7 1.9 3.5 1.8 1.2 2.7 0.0 2.5 2.1 5.1
Jakub Winter BK Loko Plzeň 19 22 22.4 8.4 1.5/3.1 47.1 1.1/3.5 31.2 2.2/3.3 68.1 0.4 2.3 2.7 2.5 1.1 2.7 0.0 3.2 2.9 7.4
Filip Horký BVK Holice 19 24 25.7 7.5 2.4/5.3 45.3 0.5/1.7 0.0* 1.2/2.0 60.4 0.9 3.2 4.1 1.8 1.3 1.6 0.0 2.8 1.6 9.6
Jindřich Fremr BK Loko Plzeň 19 22 22.8 8.1 2.1/4.1 52.2 1.2/5.1 23.0 0.3/0.9 0.0* 1.3 1.7 3.0 1.4 2.3 0.9 0.1 0.7 2.6 5.5
Matyáš Vrábel USK 18 11 25.8 16.2 5.6/10.5 53.9 0.5/2.4 19.2 3.5/6.5 54.2 3.9 6.6 10.5 0.8 1.2 1.9 0.0 5.5 1.1 22.4
Benjamín Navrátil NH Ostrava 18 21 27.2 8.3 2.8/6.5 43.4 0.3/2.4 14.0 1.7/2.9 58.3 1.2 2.4 3.7 1.9 1.9 2.9 0.0 3.1 1.8 7.3
Bogdan Kiselovs GBA Lions J. Hradec 19 22 24.7 7.9 1.9/3.1 59.4 0.9/3.3 26.0 1.5/2.3 68.0 1.0 3.6 4.6 1.5 1.1 2.5 0.0 1.9 2.6 7.5
20 Filip Suchomel PCE 18 26 20.3 6.6 1.9/4.3 45.0 0.6/3.2 19.0 0.9/1.9 0.0* 1.0 1.7 2.7 1.0 1.0 2.2 0.0 1.8 2.6 2.6
32 Tomáš Půlpán PCE 19 23 21.0 7.4 2.7/5.4 50.4 0.3/0.8 0.0* 1.0/1.6 0.0* 1.9 3.8 5.7 1.0 0.7 1.9 0.0 1.5 2.4 8.6
15 Matěj Rous Tygři Brno 19 23 22.8 7.4 3.3/6.0 56.2 0.0 0.0* 0.7/2.1 34.7 2.9 3.3 6.2 0.6 0.5 1.1 0.0 1.7 1.8 9.8
Šimon Salaj BCM Orli Prostějov 19 15 28.9 11.2 2.9/9.1 32.4 1.1/4.7 23.9 1.9/3.1 63.0 0.9 2.1 3.1 2.2 2.2 2.6 0.1 3.8 2.1 7.0
Tomáš Dvořák Slavoj Litoměřice 19 16 26.7 10.4 3.8/6.6 57.1 0.3/1.3 0.0* 2.0/4.4 45.1 1.3 2.9 4.2 3.7 1.3 2.2 0.1 4.3 3.0 12.6
13 Ondřej Snopek Snakes Ostrava 18 20 22.0 8.3 2.5/4.7 52.7 0.5/1.7 0.0* 1.9/3.1 61.3 0.5 2.2 2.7 1.4 0.4 1.9 0.0 2.9 3.4 5.7
Alexandr Michal BASKET Brno 19 27 23.6 6.1 1.7/3.6 48.5 0.3/1.3 0.0* 1.9/3.0 63.0 0.4 2.3 2.7 2.5 1.4 1.4 0.1 2.7 0.9 9.1
Tomáš Polánek Sokol Písek 18 27 22.7 6.1 1.9/4.8 40.3 0.4/1.7 0.0* 1.1/1.7 0.0* 2.6 3.6 6.2 0.5 1.1 1.5 0.0 1.8 2.6 7.0
17 Pavel Smažák Snakes Ostrava 17 24 22.5 6.8 1.5/3.6 40.7 1.0/2.8 33.8 1.0/2.4 39.7 0.6 4.6 5.3 0.9 0.5 2.3 0.0 2.1 4.0 4.8
Eliáš Kalisz BCM Orli Prostějov 17 24 27.2 6.7 2.7/5.6 47.8 0.1/0.8 0.0* 1.0/1.5 0.0* 1.4 2.5 3.8 1.7 2.0 2.7 0.0 1.9 2.5 7.0
Ladislav Novák GBA Lions J. Hradec 18 23 17.8 7.0 2.6/4.6 57.1 0.3/0.8 0.0* 1.0/1.4 0.0* 2.0 2.5 4.6 0.7 1.0 1.7 0.0 1.3 3.1 7.3
17 Jakub Provazník PCE 19 25 22.4 6.4 1.9/4.6 42.1 0.4/1.4 0.0* 1.2/2.2 54.5 1.2 2.2 3.4 1.0 0.5 2.6 0.0 1.8 1.6 4.6
11 Ondřej Štangler Tygři Brno 19 23 23.5 6.8 2.6/6.0 43.1 0.0/0.1 0.0* 1.5/2.8 54.7 2.2 3.3 5.4 0.8 0.8 1.7 0.0 2.0 1.2 8.6
Jakub Zvolánek NH Ostrava 17 24 23.5 6.5 1.7/3.5 48.2 0.8/2.8 26.9 0.9/1.2 0.0* 1.0 2.1 3.1 1.6 1.9 2.0 0.0 1.4 2.3 6.3
Ondřej Strejček BK Loko Plzeň 19 24 21.5 6.4 2.3/5.3 42.9 0.0/0.8 0.0* 1.8/3.3 53.8 2.0 3.5 5.5 0.8 0.6 1.5 0.0 2.6 1.8 8.1
Matyáš Müller BCM Orli Prostějov 19 13 29.7 11.5 3.7/9.3 39.7 0.5/2.6 20.6 2.5/3.5 71.7 1.5 4.6 6.2 1.5 2.5 2.8 0.0 3.8 2.6 11.8
Jakub Slavík BCM Orli Prostějov 18 23 22.4 6.3 2.1/4.8 44.5 0.4/2.5 17.5 0.8/1.2 0.0* 0.4 2.0 2.5 1.5 1.9 2.7 0.0 1.8 1.8 4.6
Tomáš Grunt GBA Sojky Pelhřimov 19 26 15.4 5.6 1.5/2.8 54.2 0.6/1.6 0.0* 0.8/1.2 0.0* 1.2 2.6 3.8 0.9 0.7 1.2 0.0 1.2 2.2 6.5
Adam Růžička Sokol pražský 18 10 25.1 14.3 3.9/6.2 62.9 1.4/3.5 40.0 2.3/3.0 76.7 1.5 4.0 5.5 3.7 1.0 2.8 0.1 3.0 1.8 18.3
Václav Bartoš Jižní Supi 19 17 16.4 8.3 3.1/6.6 47.3 0.4/0.9 0.0* 1.0/1.7 0.0* 1.3 3.1 4.4 0.6 0.6 2.6 0.0 1.4 2.4 5.7
Ondřej Novák BK Loko Plzeň 17 25 23.8 5.6 1.8/3.7 47.8 0.4/2.2 19.6 0.8/2.2 37.0 1.0 5.0 6.0 4.0 1.6 2.3 0.1 2.5 2.7 9.9
David Látal USK 17 26 16.3 5.4 0.6/1.5 0.0* 1.2/3.3 37.6 0.6/0.8 0.0* 0.3 0.5 0.8 1.3 0.8 1.2 0.0 1.0 2.1 2.9
Cedric Lilele Sokol pražský 18 26 16.4 5.4 1.2/2.5 48.5 0.8/2.6 31.3 0.5/1.1 0.0* 0.7 1.6 2.3 1.2 1.0 1.5 0.0 1.5 1.8 4.4
Kryštof Pytelka Sokol Písek 19 10 26.6 14.0 4.2/6.7 62.7 1.3/3.7 35.1 1.7/3.0 56.7 1.9 2.1 4.0 1.9 2.0 1.9 0.1 2.9 1.4 15.3
Pavel Benák GBA Sojky Pelhřimov 19 23 15.9 6.0 2.4/3.7 65.5 0.2/1.0 0.0* 0.7/2.1 34.7 0.7 2.8 3.6 1.1 1.5 1.1 0.0 1.5 2.3 7.1
Vojtěch Hajič Sokol pražský 17 24 11.8 5.8 0.7/1.9 0.0* 1.2/3.5 34.9 0.7/1.0 0.0* 0.8 1.0 1.8 1.0 0.5 1.3 0.0 1.1 1.8 3.3
7 Jordan Oupoh GBA Lions J. Hradec 17 12 25.8 11.4 3.3/6.7 50.0 0.6/2.7 21.9 3.0/4.5 66.7 0.8 3.3 4.0 2.7 1.8 5.2 0.0 4.2 1.6 10.8
Tomáš Blažek Jižní Supi 19 25 14.7 5.4 2.0/3.4 58.3 0.2/1.2 0.0* 0.9/1.5 0.0* 2.2 2.6 4.7 0.3 0.4 1.0 0.0 1.2 1.1 7.5
Petr Procházka Sokol Písek 17 26 18.5 5.2 2.0/3.8 51.0 0.0/0.4 0.0* 1.3/2.0 62.3 1.7 2.7 4.4 1.0 0.9 1.5 0.0 1.6 3.6 5.5
Michal Bálint BCM Orli Prostějov 16 21 20.0 6.3 1.5/4.0 36.5 0.9/3.8 22.5 0.8/1.1 0.0* 0.8 1.7 2.5 1.0 1.7 2.1 0.0 1.3 1.0 3.9
Viktor Lukic-Gavric GBA Lions J. Hradec 17 11 25.5 12.1 2.5/4.7 51.9 1.4/4.6 29.4 3.1/3.9 79.1 0.9 3.4 4.3 2.5 1.9 3.0 0.1 2.5 2.1 12.1
Marek Půlpán BASKET Brno 18 25 19.8 5.3 1.7/3.7 46.2 0.1/1.0 0.0* 1.5/2.6 59.4 0.7 1.0 1.7 2.7 1.2 1.8 0.1 2.3 1.8 5.6
Jiří Majerik Slavoj Litoměřice 18 20 20.4 6.6 2.2/3.9 55.1 0.4/1.8 0.0* 1.3/1.8 0.0* 1.0 3.4 4.4 1.5 0.8 1.4 0.1 1.1 2.7 7.2
Jakub Ouředník BA Nymburk 18 23 15.3 5.6 1.8/3.6 50.6 0.3/2.1 16.7 0.9/1.7 0.0* 1.9 1.6 3.5 0.8 0.5 0.9 0.0 1.3 1.3 5.6
Jakub Ježek Slavoj Litoměřice 18 18 23.3 7.1 1.6/3.9 41.4 1.1/3.6 29.7 0.7/0.9 0.0* 0.7 1.5 2.2 1.6 1.1 1.2 0.1 1.0 1.4 5.4
16 Igor Patrik Svoboda Tygři Brno 18 15 14.8 8.3 3.5/6.0 57.8 0.0 0.0* 1.4/2.2 63.6 2.3 4.1 6.3 0.3 0.2 1.2 0.0 1.5 1.7 10.9
Jiří Vlášek BK Loko Plzeň 18 22 18.6 5.7 1.3/3.0 43.3 0.5/2.3 21.6 1.5/2.3 66.7 0.9 1.5 2.5 1.0 0.8 1.9 0.0 2.1 2.1 3.7
Jozef Zlocha GBA Lions J. Hradec 18 20 19.3 6.2 1.6/2.8 58.2 0.8/2.1 35.7 0.7/1.5 0.0* 1.2 2.2 3.4 0.8 0.8 2.3 0.0 1.7 2.1 5.1
Adam Husták BASKET Brno 19 17 16.8 7.2 1.4/2.1 65.7 1.2/4.6 26.9 0.8/1.1 0.0* 1.1 3.9 5.1 0.5 0.8 1.1 0.0 0.8 2.1 7.2
Josef Pluhař BVK Holice 18 14 32.5 8.7 2.6/5.3 48.6 0.8/1.8 0.0* 1.2/2.0 60.7 1.6 2.2 3.9 2.1 1.2 2.7 0.1 2.3 1.4 9.6
Ondřej Husták BASKET Brno 19 7 23.4 17.3 6.1/9.3 66.2 0.6/1.0 0.0* 3.3/4.7 69.7 3.6 5.3 8.9 1.3 0.9 1.4 0.1 3.7 2.4 24.3
13 Petr Veselý Tygři Brno 18 24 17.1 4.9 1.4/3.4 41.5 0.3/1.2 0.0* 1.2/1.9 0.0* 1.0 1.8 2.8 1.4 1.1 2.3 0.0 1.5 2.9 3.2
Jakub Šimonek Sokol Písek 16 22 18.9 5.4 0.9/2.5 33.9 1.0/3.2 30.0 0.8/1.2 0.0* 0.7 1.9 2.6 1.5 0.9 2.2 0.0 0.9 2.0 2.7
Martin Kamitz BVK Holice 18 28 15.7 4.1 0.5/1.7 0.0* 0.8/2.3 32.3 0.8/1.0 0.0* 0.5 1.3 1.9 0.3 0.3 1.3 0.0 1.0 1.7 1.7
Nikita Shevchenko GBA Sojky Pelhřimov 19 16 16.0 7.1 1.8/3.4 52.7 0.5/1.6 0.0* 2.0/2.8 72.7 0.9 1.9 2.8 0.6 0.8 1.3 0.0 2.1 1.8 6.9
22 Dalibor Veselý Tygři Brno 18 24 16.8 4.7 1.3/2.7 46.2 0.3/1.7 0.0* 1.2/1.8 0.0* 0.8 2.0 2.8 1.7 1.3 2.1 0.0 1.6 1.1 5.5
Daniel Kotil BA Nymburk 19 23 17.4 4.8 1.8/3.3 54.5 0.0/0.2 0.0* 1.0/1.9 0.0* 2.5 2.8 5.3 0.8 0.4 1.3 0.0 1.3 1.4 7.7
Petr Křivánek BASKET Brno 19 13 21.4 8.3 2.5/5.7 43.2 0.7/2.5 27.3 1.3/1.8 0.0* 0.8 3.4 4.2 3.1 0.9 1.0 0.2 1.7 1.8 10.1
30 Šimon Jelínek PCE 18 22 20.8 4.9 1.2/2.4 49.1 0.7/2.6 25.9 0.5/0.9 0.0* 0.7 2.4 3.1 1.1 0.8 1.8 0.0 0.8 1.2 4.3
Vojtěch Pšenička Jižní Supi 19 11 30.2 9.6 2.1/4.5 46.0 1.2/4.0 29.5 1.9/3.1 61.8 1.7 3.8 5.5 2.3 2.3 2.4 0.1 4.2 2.3 12.8
Filip Strážnický BCM Orli Prostějov 18 21 27.0 5.0 2.1/5.5 38.8 0.0/0.1 0.0* 0.8/1.8 0.0* 1.9 2.4 4.3 0.6 0.5 2.1 0.0 1.3 2.1 3.1
Jakub Kojzar BK Loko Plzeň 18 28 16.5 3.8 1.4/3.8 38.1 0.1/0.7 0.0* 0.5/1.2 0.0* 2.8 4.4 7.1 0.6 0.4 1.3 0.0 1.1 2.3 6.2
Milan Tomáš Stráněl USK 17 22 15.2 4.5 2.0/2.6 74.1 0.0/0.1 0.0* 0.5/1.0 0.0* 1.6 3.0 4.6 0.5 0.7 1.1 0.0 0.8 2.0 7.5
27 Štěpán Vilč Snakes Ostrava 17 22 24.5 4.5 1.3/2.5 51.8 0.5/1.9 0.0* 0.3/0.7 0.0* 1.2 2.5 3.6 0.9 1.0 1.9 0.0 1.2 2.3 4.0
Filip Janovský Sokol Písek 18 26 9.7 3.7 0.4/1.0 0.0* 0.9/3.4 26.1 0.2/0.3 0.0* 0.3 0.6 0.8 0.3 0.3 0.5 0.0 0.3 1.3 0.5
Tomáš Schmidl BA Nymburk 19 26 19.7 3.7 0.5/2.0 26.4 0.6/2.1 27.8 0.9/1.7 0.0* 0.6 1.0 1.6 1.4 0.6 1.4 0.0 1.7 2.2 1.8
Witold Wojciech Czerenkiewicz GBA Lions J. Hradec 17 18 16.0 5.3 1.7/2.9 57.7 0.3/1.2 0.0* 0.9/1.2 0.0* 0.9 2.0 2.9 0.3 0.3 1.1 0.0 0.9 0.8 5.6
Martin Švabík GBA Lions J. Hradec 17 18 15.9 5.1 1.3/2.4 53.5 0.7/2.5 26.7 0.6/1.1 0.0* 0.6 1.7 2.3 0.5 0.6 1.0 0.0 1.3 1.2 4.2
23 Josef Gale Tygři Brno 17 23 19.7 4.0 1.3/2.4 51.8 0.2/0.9 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.6 2.2 3.8 0.9 1.0 1.4 0.0 0.9 1.7 5.3
Lubomír David PCE 19 12 20.5 7.7 0.3/0.6 0.0* 2.2/6.7 32.5 0.5/0.5 0.0* 0.6 1.3 1.8 1.8 0.5 0.5 0.3 0.4 1.6 5.4
Eliáš Hager Sokol pražský 17 21 12.1 4.3 1.0/2.2 44.7 0.3/0.8 0.0* 1.3/2.5 53.8 0.5 1.3 1.8 1.1 0.8 1.5 0.0 2.0 1.6 4.1
Robert Lízálek Sokol pražský 17 19 18.4 4.7 1.6/3.3 48.4 0.2/1.5 0.0* 0.9/1.7 0.0* 1.5 1.9 3.4 2.9 1.6 2.5 0.1 2.1 3.4 5.2
Václav Stráda BK Loko Plzeň 17 17 16.4 5.2 1.5/4.2 36.1 0.6/2.5 23.8 0.4/0.8 0.0* 0.8 2.0 2.8 0.7 0.5 1.5 0.0 0.9 0.6 3.1
Vojta Kočárník Slavoj Litoměřice 19 15 16.5 5.9 1.1/2.2 48.5 0.8/1.8 0.0* 1.4/2.2 63.6 0.1 1.1 1.3 0.7 0.1 0.7 0.1 1.4 2.2 3.5
31 Juraj Kret PCE 19 22 14.6 4.0 0.8/2.1 37.0 0.6/2.2 28.6 0.6/1.0 0.0* 1.5 1.6 3.1 0.9 0.8 1.2 0.0 1.0 1.8 3.7
Jan Chmelík BVK Holice 19 23 13.4 3.8 1.1/2.2 49.0 0.3/1.6 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.4 0.3 0.9 0.0 0.7 0.9 2.5
Tadeáš Regeti Sokol pražský 18 22 15.0 3.9 1.6/3.3 50.0 0.0/0.4 0.0* 0.5/1.1 0.0* 1.7 2.5 4.3 0.5 0.5 1.8 0.0 1.1 2.2 4.0
Jan Grmolenský BA Nymburk 18 26 11.0 3.1 0.7/1.3 0.0* 0.5/1.6 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.8 1.2 1.9 0.3 0.2 0.5 0.0 0.2 0.8 2.7
Tomáš Kosík BA Nymburk 18 22 12.6 3.5 0.8/2.0 0.0* 0.6/2.1 27.7 0.2/0.7 0.0* 0.9 1.7 2.5 0.4 0.5 0.7 0.0 0.6 1.0 2.7
Mikuláš Kramosil USK 17 26 11.0 3.0 0.6/1.3 0.0* 0.5/2.0 23.1 0.4/0.6 0.0* 0.2 1.1 1.3 0.5 0.7 0.8 0.0 0.4 0.3 2.4
Jakub Müller GBA Sojky Pelhřimov 19 25 12.6 3.0 0.8/1.6 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.8 1.1 1.8 0.8 0.9 0.8 0.0 0.2 1.1 2.7
Petr Kouba BVK Holice 19 22 14.5 3.3 1.0/2.4 43.4 0.2/1.2 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.7 0.8 1.5 0.5 0.4 1.2 0.0 0.5 1.3 1.0
Matyáš Vlk NH Ostrava 17 11 15.9 6.5 1.1/2.0 54.5 1.4/4.0 34.1 0.2/0.4 0.0* 0.4 1.7 2.1 0.7 0.1 0.6 0.1 0.4 1.0 4.5
Ofek Yosef Akrish GBA Lions J. Hradec 18 23 14.2 3.0 0.5/1.5 0.0* 0.5/1.8 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.3 1.1 1.4 0.6 0.5 1.3 0.0 0.6 1.8 0.7
Adam Kattan Rahmani BCM Orli Prostějov 19 10 19.6 6.7 1.1/3.1 35.5 1.1/3.1 35.5 1.2/1.8 0.0* 1.1 2.2 3.3 1.2 0.8 1.9 0.1 1.7 2.4 4.8
Vojtěch Radoš NH Ostrava 19 12 23.1 5.5 2.3/4.3 51.9 0.1/0.3 0.0* 0.8/1.2 0.0* 1.7 1.3 2.9 0.3 0.5 1.0 0.0 0.9 1.4 5.0
Šimon Marek Sokol Písek 18 26 13.1 2.5 1.0/2.7 37.1 0.1/0.3 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.4 1.3 1.7 0.9 1.1 1.8 0.0 0.9 0.8 1.9
Petr Mondschein USK 18 27 19.6 2.4 1.0/1.9 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.4 0.0* 1.6 1.8 3.3 0.4 0.4 0.7 0.0 0.6 2.9 2.7
Ondřej Plášil GBA Sojky Pelhřimov 18 19 13.5 3.3 1.3/3.1 40.7 0.2/0.7 0.0* 0.3/0.9 0.0* 1.2 1.4 2.6 2.1 0.5 1.4 0.1 0.6 0.7 4.2
Josef Krátký BASKET Brno 18 20 9.7 3.1 0.8/1.5 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.7/0.8 0.0* 0.5 0.6 1.1 0.6 0.4 0.6 0.1 0.5 1.0 2.5
28 Daniel Duhajský Snakes Ostrava 16 24 15.3 2.5 0.7/1.5 0.0* 0.3/1.4 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.8 1.9 2.7 0.3 0.4 1.4 0.0 0.5 1.5 1.5
6 Jakub Jozef Ištok GBA Lions J. Hradec 18 12 20.3 5.1 1.8/3.3 52.5 0.3/1.3 0.0* 0.8/2.4 34.5 0.5 1.3 1.8 1.1 1.0 2.6 0.0 2.1 3.0 1.7
Jan Topinka BVK Holice 19 23 13.0 2.5 0.6/1.0 0.0* 0.4/1.9 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.3 0.9 1.2 0.3 0.3 1.1 0.0 0.4 0.7 0.8
Filip Čihák Sokol Písek 16 15 11.9 3.9 1.1/2.4 47.2 0.5/1.8 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.9 0.5 0.9 0.1 0.3 1.0 1.7
Matyáš Pomezný NH Ostrava 16 14 14.6 4.1 1.4/2.3 62.5 0.1/0.9 0.0* 1.1/1.5 0.0* 1.0 1.9 2.9 0.3 0.8 0.6 0.0 1.1 1.7 4.7
Václav Faust BK Loko Plzeň 17 9 22.6 6.3 1.8/3.9 45.7 0.6/2.0 27.8 1.1/1.7 0.0* 0.9 1.4 2.3 2.2 1.7 3.1 0.1 2.3 3.0 4.7
Martin Jahoda BASKET Brno 18 24 10.3 2.4 1.0/2.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.7 0.6 1.3 0.1 0.3 0.8 0.0 0.4 1.4 1.0
Matěj Danko PCE 16 15 12.9 3.7 0.9/2.0 46.7 0.5/2.0 26.7 0.3/1.0 0.0* 0.1 0.8 0.9 0.5 0.5 2.2 0.0 1.1 1.7 -0.3
4 Tomáš Olbort Tygři Brno 18 26 7.5 2.2 0.7/1.6 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.3 0.3 0.6 0.9 0.5 0.6 0.1 0.5 0.8 1.8
Lukáš Charvát Sokol pražský 19 6 24.0 9.2 2.7/5.3 50.0 1.0/3.0 33.3 0.8/1.0 0.0* 3.3 2.7 6.0 2.0 1.7 2.5 0.1 1.7 2.2 11.5
Tomáš Randýsek Sokol pražský 18 7 18.4 7.7 1.6/4.7 33.3 1.1/3.0 38.1 1.1/2.3 50.0 0.6 2.3 2.9 1.6 1.1 1.1 0.2 2.0 2.6 5.9
Jan Rigat I Fulcara GBA Lions J. Hradec 18 21 14.2 2.6 0.6/1.1 0.0* 0.4/1.3 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.2 1.4 1.6 1.0 0.7 1.3 0.0 1.3 1.2 2.9
Martin Bureš BK Loko Plzeň 19 8 19.9 6.5 2.4/4.6 51.4 0.3/3.3 7.7 1.0/1.8 0.0* 1.3 4.0 5.3 0.6 1.3 2.3 0.0 0.9 2.5 4.4
Michal Baselides BK Loko Plzeň 19 12 14.7 4.3 0.4/1.6 0.0* 1.1/3.8 28.3 0.2/0.3 0.0* 0.5 1.8 2.3 1.5 0.8 1.3 0.1 0.4 0.8 3.4
Petr Opluštil BASKET Brno 17 8 13.1 6.4 2.9/4.3 67.6 0.0/0.4 0.0* 0.6/1.4 0.0* 0.9 2.0 2.9 0.5 0.1 0.8 0.1 1.1 1.3 7.1
Martin Šindelář BVK Holice 18 18 9.7 2.8 0.7/1.7 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.7/0.8 0.0* 0.1 0.4 0.5 0.2 0.1 1.2 0.0 0.7 1.2 0.1
Peter Kováčik BA Nymburk 17 9 17.3 5.4 1.7/3.0 55.6 0.4/2.3 19.0 0.8/0.9 0.0* 1.4 1.9 3.3 1.6 1.3 1.0 0.2 1.6 2.7 6.7
Pavel Matěj Procházka USK 19 25 14.2 2.0 0.8/1.3 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.8 2.2 3.0 0.4 0.1 0.7 0.0 0.5 1.4 3.4
František Suchánek Sokol Písek 16 16 12.8 3.1 0.9/2.4 36.8 0.3/1.9 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.6 1.4 2.0 0.6 0.4 1.7 0.0 0.8 1.3 0.5
15 Damián Džubera Snakes Ostrava 18 12 21.9 4.1 0.6/1.8 0.0* 0.8/2.8 30.3 0.4/0.8 0.0* 0.9 1.8 2.7 1.1 0.8 2.1 0.0 0.9 1.8 2.6
Jan Žalud BA Nymburk 17 19 14.3 2.5 0.7/1.6 0.0* 0.3/1.5 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.7 0.4 0.8 0.0 0.4 1.1 1.2
Adam Košnar BA Nymburk 19 22 14.2 2.0 0.6/1.5 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.6 1.1 1.8 0.7 0.5 1.4 0.0 0.4 2.5 0.0
Anthony Dennis Adamec BVK Holice 18 25 9.0 1.8 0.5/1.2 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.4 0.2 0.8 0.0 0.3 0.1 1.4
Prokop Vovesný Sokol Písek 17 11 14.1 3.7 1.2/2.2 54.2 0.3/2.5 11.1 0.5/0.6 0.0* 0.2 0.5 0.7 1.5 0.5 1.6 0.1 1.0 1.2 1.4
Jaroslav Polidar Sokol pražský 19 5 12.8 7.8 1.8/3.2 56.3 1.2/3.8 31.6 0.6/1.0 0.0* 1.8 1.2 3.0 0.8 0.8 1.6 0.1 1.0 0.4 7.0
Matěj Kučera BK Loko Plzeň 17 9 10.6 4.2 0.8/1.0 0.0* 0.6/0.9 0.0* 1.0/1.4 0.0* 0.3 0.4 0.8 0.2 0.4 1.0 0.0 1.0 1.1 3.6
Michal Kala Slavoj Litoměřice 18 22 12.4 1.6 0.2/0.7 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.5 0.6 1.1 0.5 0.2 0.4 0.1 0.5 1.2 0.8
Jakub Mršťák NH Ostrava 16 16 8.9 2.3 0.7/1.3 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.4 0.4 0.9 0.4 0.3 0.5 0.1 0.5 0.8 2.0
Ondřej Hornický Slavoj Litoměřice 16 7 16.3 5.1 1.9/3.4 54.2 0.1/1.1 0.0* 1.0/1.7 0.0* 0.4 1.4 1.9 0.7 0.4 1.3 0.1 0.9 2.0 2.6
33 Michal Slovák Tygři Brno 17 16 10.6 2.2 0.6/1.7 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.2 0.9 1.1 1.3 0.5 0.6 0.1 0.6 1.0 2.4
Jakub Nový Sokol pražský 18 9 13.4 3.9 1.9/3.4 54.8 0.0 0.0* 0.1/0.6 0.0* 2.0 2.0 4.0 0.3 0.6 1.1 0.0 1.1 2.8 4.1
Vojtěch Jurman Slavoj Litoměřice 19 18 9.2 1.9 0.2/0.7 0.0* 0.5/1.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.4 0.4 0.8 0.3 0.2 0.7 0.0 0.3 1.3 0.1
Roy Sami Behar GBA Lions J. Hradec 19 15 10.1 2.3 0.5/1.0 0.0* 0.3/1.4 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.3 1.1 1.4 0.4 0.3 0.4 0.1 0.5 1.2 1.6
Jakub Gabriel Slavoj Litoměřice 18 16 14.8 2.1 0.7/1.9 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.6/1.3 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.3 0.5 0.7 0.0 1.2 1.4 1.0
Joanis Koulisianis BASKET Brno 17 18 8.0 1.9 0.7/1.1 0.0* 0.1/1.1 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.2 0.6 0.7 0.2 0.1 0.4 0.0 0.1 0.8 0.6
Adam Kopřiva USK 19 27 5.9 1.3 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.6 0.7 1.2 0.2 0.1 0.5 0.0 0.2 0.7 1.4
Ondřej Klement Sokol Písek 16 17 19.8 1.9 0.9/1.9 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.2 0.0* 1.5 3.8 5.2 1.2 1.0 1.3 0.1 0.3 1.7 5.9
91 Petr Celerin Snakes Ostrava 18 12 18.4 2.7 0.3/1.3 0.0* 0.4/2.5 16.7 0.8/1.2 0.0* 0.4 1.3 1.7 0.5 0.5 1.3 0.0 1.0 2.2 -0.6
Daniel Šich GBA Sojky Pelhřimov 19 16 9.4 2.0 0.3/0.8 0.0* 0.4/1.8 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.3 0.3 0.2 0.1 0.3 0.9 0.1
Tomáš Folta PCE 17 19 9.8 1.6 0.4/1.1 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.4 1.1 1.5 0.3 0.6 1.0 0.0 0.6 1.7 0.5
Ondřej Petržík BK Loko Plzeň 17 14 7.6 2.2 0.7/1.6 0.0* 0.1/0.9 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.4 0.6 0.4 0.1 0.6 0.7 1.6
Marek Jež BASKET Brno 17 20 8.5 1.5 0.5/1.2 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.5 0.8 1.2 0.4 0.4 0.7 0.0 0.3 0.6 1.3
Jan Žvátora BCM Orli Prostějov 17 14 18.9 2.1 0.9/2.3 37.5 0.0/0.7 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.9 1.1 2.0 1.3 1.0 1.2 0.1 0.6 1.1 2.3
Ondřej Večerka USK 19 14 9.0 2.0 0.7/1.4 0.0* 0.1/0.9 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.3 0.3 0.6 0.0 0.4 1.0 1.3
Petr Bašta BA Nymburk 18 22 8.7 1.2 0.3/1.4 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.5/0.6 0.0* 0.9 1.0 1.9 0.4 0.0 0.2 0.1 0.5 1.0 1.5
Adam Polánek Sokol Písek 18 26 9.8 1.0 0.3/1.1 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.4 0.4 1.0 0.0 0.5 1.2 0.2
32 Martin Vojcík Snakes Ostrava 19 10 14.4 2.6 0.7/1.5 0.0* 0.4/1.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.7 1.7 1.0 0.3 1.4 0.1 0.1 2.1 0.4
14 Filip Franzl Tygři Brno 19 10 10.4 2.6 0.4/1.8 0.0* 0.5/1.1 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.0 1.3 1.3 1.1 0.6 1.5 0.1 0.9 1.5 1.0
František Šeda BASKET Brno 19 6 14.2 3.7 1.2/3.5 33.3 0.0 0.0* 1.3/2.5 53.3 3.0 2.7 5.7 0.3 0.7 1.0 0.1 1.3 2.2 5.0
Filip Karlíček BK Loko Plzeň 17 12 11.2 1.8 0.6/1.8 0.0* 0.2/1.1 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.2 0.4 0.6 1.3 0.9 1.3 0.1 0.4 0.8 0.6
25 Patrik Němec Tygři Brno 17 11 5.7 1.9 0.9/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.1 0.0 0.2 0.0 0.1 0.2 2.3
Ondřej Matuška Slavoj Litoměřice 19 20 6.4 1.1 0.5/0.9 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.6 0.1 0.7 0.3 0.3 0.4 0.0 0.1 0.6 0.8
Miroslav Pavlovic Sokol pražský 18 16 7.9 1.2 0.6/1.1 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.4 0.6 1.1 0.1 0.0 0.4 0.0 0.4 0.9 0.6
Tomáš Veverka Jižní Supi 18 4 11.0 4.8 1.3/2.5 50.0 0.3/0.5 0.0* 1.5/2.5 60.0 0.0 1.3 1.3 0.5 0.0 2.3 0.1 1.5 1.3 2.0
Zbyněk Strážnický NH Ostrava 17 14 8.4 1.1 0.5/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.3 0.1 0.4 0.0 0.4 1.3 1.0
Petr Bečka Sokol Písek 17 10 11.1 1.5 0.3/1.6 0.0* 0.3/1.4 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2 0.4 0.6 0.6 0.2 1.2 0.1 0.4 0.4 -0.9
8 Tomáš Macura Snakes Ostrava 17 14 15.4 1.1 0.4/1.9 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.3 0.0* 1.1 2.4 3.5 0.1 0.3 0.7 0.0 0.6 0.9 2.4
Aleš Zadražil GBA Sojky Pelhřimov 19 7 11.3 2.1 0.4/0.6 0.0* 0.4/1.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.9 1.1 0.4 0.4 0.7 0.1 0.0 1.1 0.9
Ivan Kolchin Sokol pražský 19 13 5.2 1.0 0.3/1.5 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.5 0.8 1.2 0.2 0.2 0.5 0.0 0.2 1.2 -0.5
7 Lukáš Gengela Snakes Ostrava 18 5 19.2 2.4 1.2/2.8 42.9 0.0/1.6 0.0* 0.0/0.4 0.0* 1.4 1.4 2.8 1.0 0.2 2.0 0.1 0.2 3.6 -2.6
Pavel Dohnal BCM Orli Prostějov 18 1 26.0 11.0 4.0/10.0 40.0 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 5.0 5.0 10.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 2.0 15.0
8 Michal Bílek PCE 17 8 8.8 1.4 0.5/1.4 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.1 0.9 1.0 0.8 0.3 1.0 0.1 0.6 0.8 0.6
Adam Sabol BCM Orli Prostějov 17 8 11.9 1.4 0.1/0.9 0.0* 0.4/2.0 18.8 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.8 0.9 0.5 0.4 1.3 0.1 0.1 0.6 -1.0
Šimon Zapletal BCM Orli Prostějov 17 1 20.0 11.0 3.0/7.0 42.9 1.0/4.0 25.0 2.0/2.0 100.0 2.0 3.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0 8.0
15 Tomáš Hřebík PCE 17 2 23.5 5.0 0.5/5.0 10.0 1.0/4.5 22.2 1.0/2.0 50.0 0.5 3.5 4.0 2.0 1.5 3.0 0.3 2.5 2.0 1.5
Matěj Hofman Tygři Brno 17 4 6.5 2.5 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5 0.8 2.3
Adam Vondráček PCE 17 3 8.7 3.0 0.3/0.3 0.0* 0.7/3.3 20.0 0.3/0.3 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0 0.3 1.0 1.7
Bartoloměj Kačírek Sokol Písek 16 2 12.0 4.5 1.5/2.5 60.0 0.5/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.5 1.5 0.5 0.0 0.5 0.5 0.5 0.0 5.5
Ota Beneš NH Ostrava 19 9 7.6 1.0 0.4/1.2 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.0 0.4 0.4 0.6 0.3 0.9 0.1 0.2 1.1 -1.1
Vojtěch Martínek BCM Orli Prostějov 18 6 5.8 1.5 0.2/0.3 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.7/1.0 0.0* 0.5 0.8 1.3 0.0 0.0 0.3 0.0 0.7 0.3 2.3
František Svoboda BASKET Brno 16 3 19.0 3.0 1.0/2.3 42.9 0.3/1.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.3 4.7 6.0 1.7 0.0 1.3 0.4 0.0 2.3 5.0
Vojtěch Klein USK 17 1 15.0 9.0 0.0/0.0 0.0* 3.0/7.0 42.9 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 1.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.0
Matyáš Ježek USK 17 10 4.3 0.8 0.4/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.3 0.4 0.7 0.1 0.2 0.1 0.1 0.4 0.5 1.3
Michal Kratochvil BCM Orli Prostějov 16 13 11.2 0.6 0.3/1.1 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.3 0.8 1.2 0.0 0.2 0.3 0.0 0.1 0.9 -0.2
Kryštof Havlíček USK 18 12 2.8 0.6 0.1/0.2 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.3 0.2 0.4 0.1 0.1 0.1 0.1 0.3 0.3 0.5
Jan Hlatký NH Ostrava 19 6 6.8 1.2 0.0/0.0 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.2 0.2 0.3 0.7 0.3 0.2 0.7 0.2 0.8 0.8
Daniel Mlčoch BCM Orli Prostějov 19 1 27.0 7.0 1.0/2.0 50.0 1.0/6.0 16.7 2.0/2.0 100.0 1.0 2.0 3.0 0.0 2.0 3.0 0.0 2.0 2.0 3.0
12 Šimon Polívka Tygři Brno 17 10 5.4 0.6 0.2/0.8 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.3 0.3 0.6 0.1 0.2 0.6 0.0 0.4 0.4 -0.1
Vojtěch Janota Jižní Supi 17 2 23.0 3.0 1.5/4.5 33.3 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 3.0 2.5 5.5 1.0 0.0 1.5 0.3 1.0 0.0 6.5
Toms Valters Linis GBA Sojky Pelhřimov 17 2 12.5 3.0 0.0/1.0 0.0* 0.5/3.5 14.3 1.5/2.0 75.0 0.5 0.0 0.5 0.5 1.5 0.5 0.5 1.0 0.5 1.0
Michal Prouza PCE 16 3 8.3 1.7 0.3/1.7 0.0* 0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 1.0 1.7 2.7 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0
Matyáš Řezníček BK Loko Plzeň 16 2 9.0 2.5 0.5/0.5 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 0.5 0.5 2.0 0.1 1.0 2.0 0.0
Richard Popelka Slavoj Litoměřice 19 4 2.5 1.3 0.3/0.3 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.5
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 17 2 17.0 2.0 0.5/1.5 0.0* 0.0/1.5 0.0* 1.0/3.0 33.3 1.0 3.0 4.0 1.5 1.5 1.5 0.5 2.5 1.0 4.5
Liam Joseph Iacov GBA Lions J. Hradec 19 9 5.0 0.4 0.1/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.4 0.2 0.7 0.2 0.3 0.2 0.1 0.2 0.1 0.9
Šimon Kořínek BA Nymburk 18 6 5.3 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.3 0.0 0.3 1.0 -1.2
Kryštof Navrátil BCM Orli Prostějov 18 4 17.5 0.8 0.3/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 2.0 1.8 3.8 0.5 0.3 1.3 0.1 0.8 2.0 1.5
Mikuláš Čank NH Ostrava 16 1 12.0 3.0 0.0/2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -2.0
Kevin Dalibor Humpál Sokol Písek 16 1 14.0 3.0 0.0/2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0/6.0 50.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 3.0 3.0 -2.0
3 Petr Augustin Snakes Ostrava 18 2 9.0 1.5 0.0/0.5 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 1.0 0.5 2.5 0.2 0.5 2.0 -1.0
Tomáš Šindler BK Loko Plzeň 16 6 8.8 0.5 0.2/0.2 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.5 0.3 1.8 0.0 0.7 1.2 -1.2
Dominik Thurnwald BK Loko Plzeň 16 2 5.0 1.5 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 2.5
Kosťantyn Jagupov Sokol pražský 16 2 10.5 1.0 0.5/2.0 25.0 0.0/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.5 1.5 0.5 0.5 3.0 0.1 0.5 2.5 -4.5
André Chlubný Tygři Brno 17 1 13.0 2.0 1.0/3.0 33.3 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -1.0
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 16 2 7.5 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 2.0 2.5 0.0 0.0 1.5 0.0 0.0 0.5 0.5
45 Martin Zavadil Snakes Ostrava 17 4 8.5 0.5 0.3/0.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.8 2.0 0.0 0.3 0.8 0.0 0.0 1.3 0.5
Jakub Kryzan GBA Sojky Pelhřimov 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Luka Kovačevič GBA Lions J. Hradec 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Antony Freddy René Grinnaert GBA Lions J. Hradec 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kristians Feierbergs GBA Lions J. Hradec 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Álvaro Cárdenas Torre GBA Lions J. Hradec 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Javier Rodriguez Jimenez GBA Lions J. Hradec 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
12 Tomáš Valentíny GBA Lions J. Hradec 17 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Erik Šimoňák GBA Lions J. Hradec 17 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Platón Kurshynov Sokol pražský 19 5 3.2 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.0/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.4 0.0 0.4 0.0 0.0 0.2 0.0 0.0 0.6 -1.4
Šimon Krinke Tygři Brno 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Karel Albrecht Jižní Supi 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Matejka Sokol pražský 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jonáš Janota BA Nymburk 17 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Edgar Rázga Jižní Supi 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tadeáš Jindráček Slavoj Litoměřice 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tornike Tokhadze GBA Lions J. Hradec 19 4 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 -0.8
Pavel Daranský BCM Orli Prostějov 17 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Tejnecký Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Alex Gilat GBA Lions J. Hradec 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Vitásek BCM Orli Prostějov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Radim Šváb BASKET Brno 17 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matyáš Franta Jižní Supi