Extraliga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
Sokol pražský
BK Lokomotiva Plzeň
6. 11. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 1. kolo 2
USK Praha
Slavoj BK Litoměřice
6. 11. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 1. kolo 3
Jižní Supi
BA Nymburk
6. 11. 2021
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina A 1. kolo 4
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
6. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 2. kolo 5
Sokol pražský
GBA Lions Jindřichův Hradec
18. 9. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 2. kolo 6
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
18. 9. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 2. kolo 7
USK Praha
Jižní Supi
18. 9. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 2. kolo 8
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk
18. 9. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 3. kolo 9
Sokol pražský
Sokol Písek Sršni
19. 9. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 3. kolo 10
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Lions Jindřichův Hradec
19. 9. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 3. kolo 11
USK Praha
BA Nymburk
19. 9. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 3. kolo 12
Slavoj BK Litoměřice
Jižní Supi
19. 9. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 4. kolo 13
GBA Lions Jindřichův Hradec
Jižní Supi
2. 10. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 4. kolo 14
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
2. 10. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 4. kolo 15
Sokol pražský
USK Praha
2. 10. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 4. kolo 16
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
2. 10. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 5. kolo 17
GBA Lions Jindřichův Hradec
BA Nymburk
3. 10. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 5. kolo 18
Sokol Písek Sršni
Jižní Supi
3. 10. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 5. kolo 19
Sokol pražský
Slavoj BK Litoměřice
3. 10. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 5. kolo 20
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
3. 10. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 6. kolo 21
USK Praha
GBA Lions Jindřichův Hradec
16. 10. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 6. kolo 22
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
16. 10. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 6. kolo 23
Jižní Supi
Sokol pražský
16. 10. 2021
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina A 6. kolo 24
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
16. 10. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina A 7. kolo 25
USK Praha
Sokol Písek Sršni
17. 10. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 7. kolo 26
Slavoj BK Litoměřice
GBA Lions Jindřichův Hradec
17. 10. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 7. kolo 27
Jižní Supi
BK Lokomotiva Plzeň
17. 10. 2021
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina A 7. kolo 28
BA Nymburk
Sokol pražský
17. 10. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina A 8. kolo 29
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
7. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 8. kolo 30
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha
7. 11. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 8. kolo 31
BA Nymburk
Jižní Supi
7. 11. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina A 8. kolo 32
Sokol Písek Sršni
GBA Lions Jindřichův Hradec
7. 11. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 9. kolo 33
Sokol Písek Sršni
Sokol pražský
20. 11. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 9. kolo 34
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
20. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 9. kolo 35
BA Nymburk
USK Praha
20. 11. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina A 9. kolo 36
Jižní Supi
Slavoj BK Litoměřice
20. 11. 2021
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina A 10. kolo 37
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol pražský
21. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 10. kolo 38
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
21. 11. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 10. kolo 39
Jižní Supi
USK Praha
21. 11. 2021
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina A 10. kolo 40
BA Nymburk
Slavoj BK Litoměřice
21. 11. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina A 11. kolo 41
BA Nymburk
GBA Lions Jindřichův Hradec
4. 12. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina A 11. kolo 42
Jižní Supi
Sokol Písek Sršni
4. 12. 2021
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina A 11. kolo 43
Slavoj BK Litoměřice
Sokol pražský
4. 12. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 11. kolo 44
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
4. 12. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 12. kolo 45
Jižní Supi
GBA Lions Jindřichův Hradec
5. 12. 2021
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina A 12. kolo 46
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
5. 12. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina A 12. kolo 47
USK Praha
Sokol pražský
5. 12. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 12. kolo 48
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
5. 12. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 13. kolo 49
Sokol Písek Sršni
USK Praha
18. 12. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 13. kolo 50
GBA Lions Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
18. 12. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 13. kolo 51
BK Lokomotiva Plzeň
Jižní Supi
18. 12. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 13. kolo 52
Sokol pražský
BA Nymburk
18. 12. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 14. kolo 53
GBA Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
19. 12. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 14. kolo 54
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
19. 12. 2021
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 14. kolo 55
Sokol pražský
Jižní Supi
19. 12. 2021
-
Sokol pražský
Preview
skupina A 14. kolo 56
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
19. 12. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sokol pražský 0 0 0
2. USK Praha 0 0 0
3. Jižní Supi 0 0 0
4. GBA Lions J. Hradec 0 0 0
5. BK Loko Plzeň 0 0 0
6. Slavoj Litoměřice 0 0 0
7. Sokol Písek 0 0 0
8. BA Nymburk 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Matyáš Franta Jižní Supi 18 1
Anthony Dennis Adamec BVK Holice 17 1
Petr Bečka Sokol Písek 16 1
Pavel Benák Sojky Pelhřimov 18 1
Štěpán Dvořák Tygři Brno 18 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým