Extraliga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 3
Jižní Supi
BA Nymburk
6. 11. 2021
12:00
TJ Sokol Petrovice Ivo Melichárek
Pavel Theodor
71
85
26
17
38
32
50
65
Review
skupina A 1. kolo 2
USK Praha
Slavoj BK Litoměřice
6. 11. 2021
12:30
SH Folimanka Jan Hošek
Patricie-Anna Reitzová
94
66
21
14
51
30
77
46
Review
skupina A 1. kolo 1
Sokol pražský
BK Lokomotiva Plzeň
6. 11. 2021
13:30
Sokol pražský Dominik Výborný
Antonín Ďurana
80
68
22
18
38
30
65
42
Review
skupina A 1. kolo 4
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
6. 11. 2021
14:30
Městská sportovní hala Michal Škaroupka
Lenka Křičková
45
85
12
24
16
44
26
61
Review
skupina A 2. kolo 7
USK Praha
Jižní Supi
18. 9. 2021
14:00
SH Folimanka Veronika Vávrová
Michal Scholze
106
55
24
7
53
27
80
44
Review
skupina A 2. kolo 5
Sokol pražský
GBA Lions Jindřichův Hradec
18. 9. 2021
15:00
Sokol pražský Marek Vondráček
Michal Perlík
94
83
26
21
44
48
71
63
Review
skupina A 2. kolo 6
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
18. 9. 2021
16:00
SH Plzeň - hala č.4 Rudolf Salvetr
Pavel Bohata
85
101
24
29
46
53
69
78
Review
skupina A 2. kolo 8
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk
18. 9. 2021
16:00
Hala 6. ZŠ Lukáš Ulrych
Jan Jeřáb
69
72
15
15
33
31
53
54
Review
skupina A 3. kolo 12
Slavoj BK Litoměřice
Jižní Supi
19. 9. 2021
10:00
Hala 6. ZŠ Lukáš Ulrych
Matej Kovačovič
80
68
8
22
31
24
54
53
Review
skupina A 3. kolo 10
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Lions Jindřichův Hradec
19. 9. 2021
11:00
SH Plzeň - hala č.4 Jakub Kec
Pavel Bohata
88
95
21
24
40
52
62
72
Review
skupina A 3. kolo 9
Sokol pražský
Sokol Písek Sršni
19. 9. 2021
11:30
Sokol pražský Marek Vondráček
Michal Perlík
98
66
20
17
53
35
69
49
Review
skupina A 3. kolo 11
USK Praha
BA Nymburk
19. 9. 2021
12:15
SH Folimanka Petr Blahout
Lukáš Hartig
87
45
24
9
38
17
60
34
Review
skupina A 4. kolo 13
GBA Lions Jindřichův Hradec
Jižní Supi
2. 10. 2021
14:30
Městská SH J.Hradec II-malá Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
81
64
27
19
41
37
54
60
Review
skupina A 4. kolo 14
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
2. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Sokol Tomáš Linhart
Daniel Čížek
72
67
17
11
43
28
60
47
Review
skupina A 4. kolo 15
Sokol pražský
USK Praha
2. 10. 2021
15:00
Sokol pražský Marek Vondráček
Jaroslav Pazourek
87
102
15
23
33
58
58
76
Review
skupina A 4. kolo 16
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
2. 10. 2021
18:00
SH Plzeň - hala č.4 Michal Perlík
Jonáš Kavan
68
82
18
20
32
42
51
57
Review
skupina A 5. kolo 18
Sokol Písek Sršni
Jižní Supi
3. 10. 2021
09:00
Sportovní hala Sokol Tomáš Linhart
Daniel Čížek
90
69
33
14
50
34
73
52
Review
skupina A 5. kolo 17
GBA Lions Jindřichův Hradec
BA Nymburk
3. 10. 2021
11:00
Městská SH J.Hradec II-malá Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
83
97
16
30
41
57
62
82
Review
skupina A 5. kolo 19
Sokol pražský
Slavoj BK Litoměřice
3. 10. 2021
12:00
Sokol pražský Marek Vondráček
Jaroslav Pazourek
113
92
31
25
60
50
88
78
Review
skupina A 5. kolo 20
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
3. 10. 2021
13:30
SH Plzeň - hala č.4 Michal Perlík
Lucie Peterková
43
109
8
32
13
63
30
85
Review
skupina A 6. kolo 21
USK Praha
GBA Lions Jindřichův Hradec
16. 10. 2021
12:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Pavel Theodor
86
52
30
9
41
27
67
38
Review
skupina A 6. kolo 23
Jižní Supi
Sokol pražský
16. 10. 2021
15:00
TJ Sokol Petrovice Tomáš Mašek
Petr Eisner
72
104
14
19
30
41
54
75
Review
skupina A 6. kolo 24
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
16. 10. 2021
16:00
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Patricie-Anna Reitzová
116
56
20
19
56
29
85
35
Review
skupina A 6. kolo 22
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
16. 10. 2021
17:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Michal Kocián
56
85
7
18
24
39
42
61
Review
skupina A 7. kolo 28
BA Nymburk
Sokol pražský
17. 10. 2021
09:30
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Patricie-Anna Reitzová
101
70
31
20
55
45
75
55
Review
skupina A 7. kolo 26
Slavoj BK Litoměřice
GBA Lions Jindřichův Hradec
17. 10. 2021
10:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Michal Kocián
104
82
27
15
59
38
81
63
Review
skupina A 7. kolo 27
Jižní Supi
BK Lokomotiva Plzeň
17. 10. 2021
10:00
TJ Sokol Petrovice Tomáš Mašek
Petr Eisner
72
89
12
24
31
45
46
65
Review
skupina A 7. kolo 25
USK Praha
Sokol Písek Sršni
17. 10. 2021
12:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Matěj Barták
85
65
23
16
44
40
64
51
Review
skupina A 8. kolo 30
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha
7. 11. 2021
10:00
Hala 6. ZŠ Pavel Hendrich
Jan Hendrych
69
95
25
24
35
56
58
77
Review
skupina A 8. kolo 31
BA Nymburk
Jižní Supi
7. 11. 2021
10:00
ZŠ Komenského Jan Hošek
Pavel Theodor
78
52
25
13
32
25
50
34
Review
skupina A 8. kolo 29
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
7. 11. 2021
13:30
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Bohata
Michal Kocián
68
72
17
25
37
43
42
57
Review
skupina A 8. kolo 32
Sokol Písek Sršni
GBA Lions Jindřichův Hradec
9. 11. 2021
17:30
Sportovní hala Sokol Marek Vondráček
Dominik Výborný
76
61
21
18
50
28
60
44
Review
skupina A 9. kolo 35
BA Nymburk
USK Praha
20. 11. 2021
14:00
ZŠ Komenského Štěpán Pokorný
Tomáš Mašek
60
78
10
24
30
41
44
66
Review
skupina A 9. kolo 33
Sokol Písek Sršni
Sokol pražský
20. 11. 2021
15:30
Sportovní hala Sokol Matej Kovačovič
Jonáš Kavan
79
77
22
17
51
36
64
59
Review
skupina A 9. kolo 34
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
20. 11. 2021
18:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Daniel Čížek
72
81
12
25
34
42
55
58
Review
skupina A 9. kolo 36
Jižní Supi
Slavoj BK Litoměřice
20. 12. 2021
18:00
TJ Sokol Petrovice Lukáš Ulrych
Pavel Šenk
51
66
12
16
21
30
32
52
Review
skupina A 10. kolo 38
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
21. 11. 2021
09:30
Sportovní hala Sokol Matej Kovačovič
Jonáš Kavan
90
78
28
29
53
44
80
58
Review
skupina A 10. kolo 37
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol pražský
21. 11. 2021
10:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Daniel Čížek
88
96
27
16
45
41
71
69
Review
skupina A 10. kolo 40
BA Nymburk
Slavoj BK Litoměřice
21. 11. 2021
10:00
ZŠ Komenského Štěpán Pokorný
Tomáš Mašek
91
73
17
19
41
40
69
57
Review
skupina A 10. kolo 39
Jižní Supi
USK Praha
22. 12. 2021
16:30
SH Folimanka Jaroslav Pazourek
Ondřej Svejkovský
48
76
15
26
21
41
34
56
Review
skupina A 11. kolo 42
Jižní Supi
Sokol Písek Sršni
4. 12. 2021
12:30
TJ Sokol Petrovice Jan Hendrych
Jaroslav Pazourek
60
87
16
25
27
52
47
70
Review
skupina A 11. kolo 43
Slavoj BK Litoměřice
Sokol pražský
4. 12. 2021
13:00
Hala 6. ZŠ Pavel Bohata
Tomáš Mašek
81
77
31
20
54
36
67
56
Review
skupina A 11. kolo 44
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
4. 12. 2021
14:00
SH Folimanka Petr Eisner
Antonín Ďurana
105
64
29
25
47
30
77
51
Review
skupina A 11. kolo 41
BA Nymburk
GBA Lions Jindřichův Hradec
4. 12. 2021
18:00
ZŠ Komenského Matěj Záruba
Matěj Barták
80
61
23
21
43
36
59
50
Review
skupina A 12. kolo 45
Jižní Supi
GBA Lions Jindřichův Hradec
5. 12. 2021
10:00
TJ Sokol Petrovice Jan Hendrych
Jaroslav Pazourek
71
82
17
19
31
38
56
64
Review
skupina A 12. kolo 48
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
5. 12. 2021
10:00
Hala 6. ZŠ Pavel Bohata
Tomáš Mašek
84
73
22
16
42
35
66
52
Review
skupina A 12. kolo 46
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
5. 12. 2021
11:30
ZŠ Komenského Matěj Záruba
Matěj Barták
103
65
23
18
42
38
85
52
Review
skupina A 12. kolo 47
USK Praha
Sokol pražský
5. 12. 2021
12:00
SH Folimanka Petr Eisner
Antonín Ďurana
112
64
32
18
65
31
82
47
Review
skupina A 13. kolo 50
GBA Lions Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
20
0
*
Review
skupina A 13. kolo 49
Sokol Písek Sršni
USK Praha
14. 12. 2021
14:30
Sportovní hala Sokol Marek Vondráček
Ondřej Svejkovský
63
74
22
14
41
33
52
51
Review
skupina A 13. kolo 52
Sokol pražský
BA Nymburk
18. 12. 2021
15:00
Sokol pražský Martin Svoboda
Antonín Ďurana
83
89
20
25
44
50
66
72
Review
skupina A 13. kolo 51
BK Lokomotiva Plzeň
Jižní Supi
18. 12. 2021
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Matej Kovačovič
Roman Kejklíček
87
72
13
26
38
38
62
51
Review
skupina A 14. kolo 54
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
19. 12. 2021
10:00
Sportovní hala Sokol Michal Kocián
Daniel Čížek
98
72
28
12
49
31
79
53
Review
skupina A 14. kolo 55
Sokol pražský
Jižní Supi
19. 12. 2021
15:00
Sokol pražský Veronika Vávrová
Patricie-Anna Reitzová
108
66
30
15
60
27
86
48
Review
skupina A 14. kolo 53
GBA Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
28. 10. 2021
18:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
70
87
15
22
30
44
52
64
Review
skupina A 14. kolo 56
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
16. 12. 2021
18:45
SH Plzeň - hala č.4 Petr Eisner
Jan Hendrych
67
91
21
24
41
49
53
71
Review

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
USK Praha 14 28.7 6.5 15.6 /22.8 68.4 17.7 32.2 49.9 15.8 12.2 16.1 21.7 17.9 2.8
Jižní Supi 15 19.3 5.3 10.3 /18.9 54.4 12.3 25.7 38.1 9.9 7.3 22.1 17.8 16.9 1.1
Sokol pražský 14 21.4 10.0 14.6 /23.2 62.9 16.4 30.7 47.1 17.1 11.7 21.5 21.6 23.9 4.1
BK Loko Plzeň 16 19.2 7.2 12.0 /21.8 55.0 13.1 27.4 40.6 15.5 11.3 21.6 20.5 23.8 2.0
Slavoj Litoměřice 13 22.0 6.3 13.6 /22.6 60.2 11.1 26.5 37.6 13.7 7.5 14.2 19.0 19.5 3.8
BA Nymburk 15 26.0 5.3 15.4 /26.3 58.6 18.8 32.9 51.7 14.7 9.9 18.5 21.6 23.3 3.8
GBA Lions J. Hradec 15 22.7 5.8 13.1 /20.7 63.3 13.1 29.9 43.1 13.0 10.5 24.7 19.7 21.7 3.3
Sokol Písek 16 22.3 7.1 13.6 /22.2 61.2 14.4 24.8 39.2 17.4 13.8 20.6 20.1 20.9 1.6
BCM Orli Prostějov 14 19.6 7.1 12.2 /19.2 63.6 13.3 23.4 36.6 10.4 11.8 20.4 18.3 18.4 1.2
Snakes Ostrava 16 18.2 7.1 10.8 /17.7 61.0 10.6 27.8 38.4 9.6 6.9 20.1 16.8 22.3 2.6
BVK Holice 15 19.3 5.1 11.2 /17.1 65.4 11.3 18.7 30.0 8.7 5.8 18.0 16.5 15.1 1.1
GBA Sojky Pelhřimov 16 27.4 10.4 16.1 /24.4 65.9 15.6 30.6 46.3 16.6 11.9 16.3 18.6 18.2 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 21.7 5.7 11.9 /19.1 62.2 15.3 32.3 47.5 12.8 8.5 22.8 17.9 20.7 2.5
NH Ostrava 16 21.1 7.3 11.9 /19.7 60.4 11.7 24.8 36.4 11.4 11.4 16.1 17.8 19.9 1.1
Tygři Brno 14 24.9 5.9 16.4 /24.8 66.0 16.2 27.4 43.6 13.6 10.4 15.8 21.1 16.6 0.9
BASKET Brno 14 29.5 6.2 16.9 /25.8 65.5 15.6 29.7 45.3 14.5 10.9 14.9 21.9 19.4 3.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 6 4 2 0 1.6 1.5 1.5
Záruba Matěj 3 3 0 0 1.2 1.3 1.3
Výborný Dominik 5 2 3 0 1.2 1.8 1.5
Vošahlík Marek 2 2 0 0 1.0 2.5 1.8
Vondráček Marek 9 9 0 0 1.2 1.1 1.2
Veis Martin 6 4 2 0 1.8 1.5 1.6
Vávrová Veronika 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Ulrych Lukáš 3 3 0 0 1.5 1.5 1.5
Theodor Pavel 7 0 7 0 2.1 1.6 1.9
Škaroupka Michal 5 1 4 0 1.4 1.6 1.5
Šenk Pavel 5 2 3 0 1.6 1.6 1.6
Šafařík Michal 2 2 0 0 2.0 1.0 1.5
Sýkora Václav 4 0 4 0 1.0 1.4 1.2
Svoboda Martin 3 1 2 0 2.7 2.0 2.3
Svejkovský Ondřej 5 0 5 0 2.3 1.2 1.8
Scholzová Michaela 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Scholze Michal 1 0 1 0 2.0 2.5 2.3
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 2.5 1.0 1.8
Reitzová Patricie-Anna 4 0 4 0 1.3 1.6 1.4
Pokorný Štěpán 4 4 0 0 1.3 1.4 1.3
Petrák Robin 5 4 1 0 1.7 1.8 1.8
Peterková Lucie 6 4 2 0 1.8 1.1 1.5
Perlík Michal 5 3 2 0 1.2 1.5 1.4
Pazourek Jaroslav 5 1 4 0 1.7 1.2 1.5
Nováková Bára 2 0 2 0 2.0 1.8 1.9
Nejezchleb Petr 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Nehoda Pavel 5 4 1 0 1.4 1.2 1.3
Mynarčík Petr 6 0 6 0 2.3 1.8 2.0
Musil Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Mašek Tomáš 6 2 4 0 1.3 1.6 1.5
Linhart Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Kult Michal 3 1 2 0 1.7 1.5 1.6
Kubiš Michal 4 3 1 0 1.3 1.3 1.3
Křičková Lenka 4 1 3 0 2.8 2.3 2.5
Kremser Jakub 4 0 4 0 1.3 1.3 1.3
Kovář Jan 3 1 2 0 1.7 1.0 1.3
Kovačovič Matej 6 4 2 0 1.2 1.3 1.3
Kocián Michal 4 1 3 0 1.0 1.8 1.4
Kejklíček Roman 3 2 1 0 2.3 1.7 2.0
Kec Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kavan Jonáš 3 0 3 0 1.8 1.8 1.8
Karafiát Kamil 3 3 0 0 1.2 1.8 1.5
Karabínová Natálie 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Kapaňa Lukáš 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Jeřáb Jan 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Jedlička Jiří 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hošek Jan 4 3 1 0 1.5 1.1 1.3
Holubek Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Hendrych Jan 6 4 2 0 1.5 1.8 1.6
Hendrich Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hecl Jan 6 6 0 0 1.3 1.2 1.2
Hartig Lukáš 7 6 1 0 1.7 1.4 1.6
Fanta Jiří 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Eisner Petr 5 3 2 0 2.2 1.2 1.7
Ďurana Antonín 4 0 4 0 1.5 2.0 1.8
Dombrovský Filip 3 1 2 0 1.2 1.3 1.3
Čížek Daniel 8 0 8 0 1.3 1.3 1.3
Bohata Pavel 5 3 2 0 1.4 1.2 1.3
Blahout Petr 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Baudyš Petr 2 2 0 0 1.5 1.5 1.5
Barták Dominik 4 1 3 0 2.0 1.1 1.6
Barták Matěj 4 0 4 0 1.3 1.6 1.4
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře