Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žákyně U14
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 32
BC Slaný
BK Levhartice Chomutov
23. 10. 2021
15:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Vyhlídal
Michal Dub
149
12
24
7
75
12
123
12
Review
skupina B 1. kolo 31
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Slovan Litoměřice
23. 10. 2021
17:00
SPŠ spojů Jindřich Nesper
Vojta Kočárník
90
47
21
9
40
22
63
34
Review
skupina B 2. kolo 35
TJ Slovan Litoměřice
Tygři Praha
11. 9. 2021
13:00
Kalich aréna Vladislav Lunhul
Vojta Kočárník
27
106
2
38
6
65
15
87
Review
skupina B 2. kolo 36
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov
11. 9. 2021
16:00
sportovní hala Zličín Michal Vyhlídal
Adam Križanský
115
39
22
10
48
22
79
23
Review
skupina B 3. kolo 39
HB Basket Praha
BC Slaný
12. 9. 2021
09:00
sportovní hala Zličín Matej Kovačovič
Barbora Schambergerová
34
71
4
16
15
32
28
46
Review
skupina B 3. kolo 37
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha
12. 9. 2021
10:00
SPŠ spojů Karel Anton
Vitaliy Shumskyy
29
73
8
21
14
39
20
54
Review
skupina B 4. kolo 41
Tygři Praha
BK Levhartice Chomutov
25. 9. 2021
11:00
Sportovní hala Jeneč Jan Musil
František Syrovátka
151
13
45
6
80
11
116
13
Review
skupina B 4. kolo 42
TJ Slovan Litoměřice
HB Basket Praha
25. 9. 2021
13:15
Kalich aréna Mattias Kundert
Ondřej Asztalos
21
67
2
20
7
32
17
44
Review
skupina B 5. kolo 44
Tygři Praha
BC Slaný
26. 9. 2021
10:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Jan Lejčko
92
64
27
11
45
29
69
44
Review
skupina B 5. kolo 45
SLUNETA Ústí nad Labem
HB Basket Praha
26. 9. 2021
10:00
ZŠ Pod Parkem Jakub Gabriel
Vincent Šedivý
57
45
11
10
29
25
37
39
Review
skupina B 6. kolo 48
BK Levhartice Chomutov
TJ Slovan Litoměřice
9. 10. 2021
11:00
Městská sportovní hala - velká Jan Hendrych
Karel Anton
34
65
14
10
18
35
30
49
Review
skupina B 6. kolo 47
BC Slaný
SLUNETA Ústí nad Labem
9. 10. 2021
14:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Machálek
Jiří Pavýza
58
39
15
11
30
18
44
29
Review
skupina B 6. kolo 46
HB Basket Praha
Tygři Praha
9. 10. 2021
15:45
sportovní hala Zličín Michal Horník
Fedor Lysov
34
81
11
20
22
37
23
62
Review
skupina B 7. kolo 50
BC Slaný
TJ Slovan Litoměřice
4. 12. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 7. kolo 51
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
10. 10. 2021
11:00
Městská sportovní hala - velká Jan Hendrych
Karel Anton
12
82
1
25
6
35
8
59
Review
skupina B 8. kolo 52
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
24. 10. 2021
10:00
Kalich aréna Daniel Hušek
Barbora Keslerová
34
89
6
18
17
40
26
61
Review
skupina B 8. kolo 53
BK Levhartice Chomutov
BC Slaný
24. 10. 2021
13:00
Městská sportovní hala - velká Jonáš Kavan
Ondřej Svejkovský
7
123
4
36
4
72
4
107
Review
skupina B 9. kolo 55
Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
13. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 9. kolo 57
BC Slaný
HB Basket Praha
13. 11. 2021
14:00
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 10. kolo 59
Tygři Praha
TJ Slovan Litoměřice
14. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 10. kolo 60
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
14. 11. 2021
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina B 11. kolo 62
BC Slaný
Tygři Praha
27. 11. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina B 11. kolo 63
HB Basket Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
27. 11. 2021
17:00
sportovní hala Zličín
Preview
skupina B 12. kolo 65
BK Levhartice Chomutov
Tygři Praha
28. 11. 2021
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina B 12. kolo 66
HB Basket Praha
TJ Slovan Litoměřice
28. 11. 2021
09:30
sportovní hala Zličín
Preview
skupina B 13. kolo 68
TJ Slovan Litoměřice
BC Slaný
11. 12. 2021
-
Kalich aréna
Preview
skupina B 13. kolo 69
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levhartice Chomutov
11. 12. 2021
-
Sportcentrum SLUNETA
Preview
skupina B 14. kolo 70
Tygři Praha
HB Basket Praha
12. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 14. kolo 71
SLUNETA Ústí nad Labem
BC Slaný
12. 12. 2021
-
Sportcentrum SLUNETA
Preview
skupina B 14. kolo 72
TJ Slovan Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
12. 12. 2021
-
Kalich aréna
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Marie Choutková HB Basket 12 5 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.4
Amálie Kolaříková Tygři Praha 13 5 1.0 14.4 6.4 0.0 1.6/2.8 57.1 2.4
Petra Fidranská Slovan Litoměřice 13 5 1.0 9.6 3.8 0.2 1.4/2.4 58.3 3.6
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 13 4 1.0 11.5 5.0 0.3 0.8/2.0 37.5 1.3
Nela Bártlová BC Kolín 13 5 1.0 9.0 3.6 0.0 1.8/2.8 64.3 2.8
Adéla Šváchová USK Praha 13 4 1.0 11.3 5.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Barbora Bužgová BK Frýdek-Místek 13 5 1.0 8.4 3.6 0.0 1.2/2.4 50.0 1.0
Karolína Grossová BK Strakonice 12 4 1.0 10.5 4.5 0.0 1.5/4.3 35.3 0.0
Ema Bohušová SBŠ Ostrava 12 5 1.0 6.8 3.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Eliška Adamcová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 6 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.0 0.0* 0.2
Kristýna Antošová Loko Karlovy Vary 13 6 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.8
Barbora Baxová DBaK 13 6 1.0 4.8 2.2 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.3
Petra Bodláková Pandy Čelákovice 13 3 1.0 8.7 3.7 0.3 0.3/1.3 0.0* 2.0
Helena Gürbüz BK Mohelnice 12 6 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/2.7 25.0 1.2
Eliška Davídková Studánka Pardubice 13 7 1.0 2.9 1.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Beata Benešová BK VLČICE Žďár 13 6 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.5
Sára Bílková BA Sparta Praha 13 4 1.0 3.8 1.0 0.0 1.8/4.5 38.9 1.8
Eliška Bílková Žabiny Brno B 12 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.0
Kateřina Kleinová BC Benešov 13 4 1.0 3.5 1.3 0.3 0.3/1.0 0.0* 3.3
Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 13 3 1.0 4.3 1.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nela Stachová SLUNETA Ústí nad Labem 13 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Anna Antonová Žabiny Brno 13 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Karolína Bodláková BSK Jičín 13 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Lian Al-Taji Basket Slovanka 13 5 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.6
5 Nikol Badžgoňová BK START Ostrava 13 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Anastázie Doksanská BK Levhartice Chomutov 12 5 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
Joanna Blakey Fronková Jiskra Kyjov 13 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Nela Fiedlerová BC Vysočina 12 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.0
Patricie Baláková K2 Prostějov 13 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Berenika Barvíková BK Příbor 12 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Nela Bryknarová Lokomotiva Liberec I 11 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Mia Křiváková STRABAG Zlín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Barvíková BK Havířov 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Monika Bekrová Sokol H. Králové 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Botková KP Brno 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Anna Doubková Loko Trutnov 12 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
13 Valerie Balušková SK Bruntál 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.3
Veronika Eliášová Basket Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Drasnarová BC Slaný 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Marie Choutková HB Basket 12 30 15 0 5 3
Amálie Kolaříková Tygři Praha 13 23 11 0 3 3
Petra Fidranská Slovan Litoměřice 13 15 6 1 6 5
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 13 12 6 1 2 2
Nela Bártlová BC Kolín 13 14 7 0 5 5
Adéla Šváchová USK Praha 13 14 7 0 1 1
Barbora Bužgová BK Frýdek-Místek 13 20 9 0 3 2
Karolína Grossová BK Strakonice 12 17 8 0 3 0
Ema Bohušová SBŠ Ostrava 12 8 4 0 0 5
Eliška Adamcová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 8 3 0 2 1
Kristýna Antošová Loko Karlovy Vary 13 10 5 0 2 4
Barbora Baxová DBaK 13 10 5 0 2 2
Petra Bodláková Pandy Čelákovice 13 16 6 1 1 4
Helena Gürbüz BK Mohelnice 12 6 3 0 2 2
Eliška Davídková Studánka Pardubice 13 6 3 0 0 3
Beata Benešová BK VLČICE Žďár 13 6 3 0 0 2
Sára Bílková BA Sparta Praha 13 5 2 0 3 2
Eliška Bílková Žabiny Brno B 12 10 5 0 1 2
Kateřina Kleinová BC Benešov 13 7 3 1 1 5
Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 13 5 2 1 0 1
Nela Stachová SLUNETA Ústí nad Labem 13 4 2 0 0 4
Anna Antonová Žabiny Brno 13 4 2 0 0 1
Karolína Bodláková BSK Jičín 13 4 2 0 0 1
Lian Al-Taji Basket Slovanka 13 3 1 0 1 1
5 Nikol Badžgoňová BK START Ostrava 13 6 3 0 0 2
Anastázie Doksanská BK Levhartice Chomutov 12 2 1 0 2 3
Joanna Blakey Fronková Jiskra Kyjov 13 2 1 0 0 3
Nela Fiedlerová BC Vysočina 12 4 2 0 0 0
Patricie Baláková K2 Prostějov 13 2 1 0 0 1
Berenika Barvíková BK Příbor 12 2 1 0 0 3
Nela Bryknarová Lokomotiva Liberec I 11 1 0 0 1 1
Adéla Barvíková BK Havířov 13 0 0 0 0 2
Barbora Botková KP Brno 13 0 0 0 0 3
Anna Doubková Loko Trutnov 12 0 0 0 0 1
13 Valerie Balušková SK Bruntál 11 0 0 0 0 5
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
OSK Olomouc 5 26.6 2.2 9.2 /17.8 51.7 9.8
BK Mohelnice 6 16.2 0.8 4.5 /15.0 30.0 11.5
Sokol H. Králové 7 41.7 1.4 8.4 /19.7 42.8 17.3
BK VLČICE Žďár 7 20.6 0.3 5.0 /18.0 27.8 17.9
Basket Slovanka 6 19.3 0.3 6.7 /16.5 40.4 19.0
BK Strakonice 4 34.5 0.8 9.0 /19.8 45.6 0.0
Loko Trutnov 5 9.0 0.0 3.4 /11.6 29.3 14.0
Pandy Čelákovice 6 23.7 0.5 4.5 /11.3 39.7 12.0
Studánka Pardubice 7 47.4 1.0 9.9 /23.0 42.9 18.3
BC Vysočina 7 24.4 0.1 5.7 /15.1 37.7 11.0
BK Levhartice Chomutov 6 8.3 0.0 2.8 /10.6 26.6 12.0
HB Basket 5 26.4 0.0 6.2 /16.6 37.3 12.4
BK Havířov 7 22.3 1.1 4.6 /19.2 23.9 11.4
SK Bruntál 4 25.5 0.3 1.8 /12.6 14.0 13.8
Slovan Litoměřice 5 15.0 0.8 6.4 /14.0 45.7 10.4
Tygři Praha 5 46.2 0.0 8.2 /16.8 48.8 21.4
Žabiny Brno B 6 15.0 0.2 6.0 /19.0 31.6 13.2
STRABAG Zlín 7 30.9 0.6 7.9 /20.6 38.2 17.3
USK Praha 4 45.0 0.0 9.3 /21.6 43.0 14.8
BC Slaný 5 43.6 0.0 5.8 /15.0 38.7 12.8
K2 Prostějov 5 33.2 2.2 5.4 /14.6 37.0 13.8
BA Sparta Praha 6 7.3 0.0 4.0 /12.7 31.6 14.2
SBŠ Ostrava 5 49.0 0.0 3.0 /12.0 25.0 13.8
BK Frýdek-Místek 5 25.8 0.2 3.8 /13.2 28.8 13.2
BK Příbor 4 8.5 0.0 1.8 /5.8 30.4 8.3
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 6 45.2 0.2 8.3 /20.8 40.0 12.8
BK START Ostrava 7 16.6 0.0 3.4 /11.0 31.2 12.4
BSK Jičín 5 41.4 1.6 6.6 /17.0 38.8 16.8
Žabiny Brno 6 50.2 0.0 8.0 /18.2 44.0 12.7
BC Kolín 5 15.0 0.0 6.0 /18.2 33.0 18.0
KP Brno 6 22.3 0.7 13.2 /25.9 51.0 17.0
SLUNETA Ústí nad Labem 6 28.0 1.3 4.3 /10.3 41.9 13.7
Basket Ostrava 4 17.3 0.0 7.3 /23.1 31.5 18.5
BC Benešov 5 7.8 0.2 2.0 /5.8 34.5 13.8
AŠ Mladá Boleslav 4 15.3 0.3 2.8 /10.8 25.6 13.0
Lokomotiva Liberec I 2 19.0 0.0 6.0 /13.5 44.4 14.0
DBaK 6 14.7 0.0 4.3 /14.3 30.2 12.2
Loko Karlovy Vary 6 32.0 0.3 6.8 /17.5 39.0 14.7
Jiskra Kyjov 5 21.2 0.0 2.0 /6.8 29.4 12.2
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 4 0 4 0 1.1 1.3 1.2
Vyhlídal Michal 4 4 0 0 1.1 1.0 1.1
Vondráček Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vlach Ondřej 2 2 0 0 1.5 2.0 1.8
Veselý Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Velda Pavel 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Veis Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vávra Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Válek Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Urbánek Štěpán 1 1 0 0 - - -
Týř Pavel 1 0 1 0 3.5 1.0 2.3
Trmač Vladislav 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Tesař Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 3 0 3 0 1.3 1.2 1.3
Táborský Zdeněk 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šuláková Pavlína 1 1 0 0 - 1.0 1.0
Štancl Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Vojtěch 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Šedivý Vincent 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Ščurek Vojtěch 6 4 2 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Sýkora Václav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Svejkovský Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Strmiska Zdeněk 1 0 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Snopková Barbora 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Slovák Michal 4 0 4 0 1.0 1.3 1.1
Slezák Jiří 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Scholze Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Schmidt David 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Schambergerová Barbora 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 4.0 1.0 2.5
Sekáč Martin 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Seidl Josef 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Roučka Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Račanský Martin 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Přidal Matouš 4 0 4 0 1.1 1.1 1.1
Pommer Roman 1 1 0 0 2.5 1.5 2.0
Polda Tomáš 2 0 2 0 1.3 2.0 1.6
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pilch Marek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pechová Aneta 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pavýza Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ostráková Julie Valerie 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Nývltová Eva 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nevřela Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Neudert Rudolf 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Neubauer Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mrzena Lukáš 3 2 1 0 1.0 1.5 1.3
Michal Patrik 2 0 2 0 2.0 3.5 2.8
Menšík Richard 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mainuš Michal 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Machálek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 3 0 3 0 1.5 1.3 1.4
Lunhul Vladislav 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Lejčko Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Latík Zdeněk 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kvíz Leoš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kundert Mattias 1 1 0 0 2.5 2.0 2.3
Kult Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kučírek Pavel 1 0 1 0 3.0 1.5 2.3
Křičková Lenka 1 1 0 0 - - -
Križanský Adam 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Križanová Johana 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kremser Jakub 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Krejčiřík Jiří 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Krčmář Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Krajcigr Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kraina Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kotrbatá Zuzana 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Koranda Vladimír 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Keslerová Barbora 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kazda Petr 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kavan Jonáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jurda Aleš 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Janovský Jaroslav 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Janík Karel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Jakubík Petr 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hynková Klára 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Hušek Daniel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Holubek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Hendrych Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejduk Jakub 2 2 0 0 1.3 1.5 1.4
Hecl Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Havlíček Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Hackl Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Grobelná Natálie 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Giecek Adam 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Gabriel Jakub 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Eisner Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Dvorský Dušan 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Dub Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dombrovský Filip 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dolinek Ivo 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Doležal Vratislav 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Dolejš Václav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Čížek Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Buryšek Zdeněk 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Buršík Petr 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Buršík Martin 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Buňka Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bočková Lenka 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Billík Dennis 4 2 2 0 1.0 1.1 1.1
Bendová Linda 2 2 0 0 2.3 1.3 1.8
Balog Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Baďura Ota 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 1 0 1 0 2.5 2.0 2.3
Anton Karel 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře