Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žákyně U14
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
Basket Slovanka
BA Sparta Praha
23. 10. 2021
09:30
ZŠ Hovorčovická Miloslav Jon
Zuzana Kotrbatá
Preview
skupina A 1. kolo 3
BK Strakonice
USK Praha
23. 10. 2021
14:00
STARZ aréna
Preview
skupina A 1. kolo 1
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
23. 10. 2021
15:00
Tělocvična 25. ZŠ Jiří Buňka
Michal Roučka
Preview
skupina A 2. kolo 5
BA Sparta Praha
USK Praha
11. 9. 2021
10:00
Hala Kuncova Dennis Billík
Fedor Lysov
17
131
2
35
5
71
15
94
Review
skupina A 2. kolo 4
Basket Slovanka
BK Strakonice
11. 9. 2021
15:00
ZŠ Hovorčovická Pavel Šenk
Jan Lejčko
24
77
5
18
8
34
13
61
Review
skupina A 3. kolo 6
Basket Slovanka
USK Praha
12. 9. 2021
09:00
ZŠ Hovorčovická Pavel Šenk
Radomír Kohout
21
101
8
29
9
61
17
80
Review
skupina A 3. kolo 7
BA Sparta Praha
BK Strakonice
12. 9. 2021
09:00
Hala Kuncova Dennis Billík
Jan Neubauer
28
87
8
22
11
43
24
61
Review
skupina A 4. kolo 9
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BA Sparta Praha
25. 9. 2021
14:30
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Eisner
Jindřich Nesper
92
17
20
2
35
7
68
11
Review
skupina A 4. kolo 8
DBaK
Basket Slovanka
25. 9. 2021
15:00
Tělocvična 25. ZŠ Jakub Hejduk
Radomír Kohout
28
65
5
16
17
34
23
54
Review
skupina A 5. kolo 10
DBaK
BA Sparta Praha
26. 9. 2021
09:00
Tělocvična 25. ZŠ Lukáš Balog
Miloslav Jon
54
50
10
12
24
21
36
39
45
45
Review
skupina A 5. kolo 11
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Basket Slovanka
26. 9. 2021
09:30
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Eisner
Jindřich Nesper
77
41
18
13
39
21
55
33
Review
skupina A 6. kolo 13
USK Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
9. 10. 2021
11:00
Hala Královka, plocha B Roman Pommer
Pavel Kučírek
66
44
10
13
26
25
46
33
Review
skupina A 6. kolo 12
BK Strakonice
DBaK
9. 10. 2021
12:00
STARZ aréna Linda Bendová
Dennis Billík
126
25
30
6
63
12
109
14
Review
skupina A 7. kolo 15
USK Praha
DBaK
10. 10. 2021
10:00
Hala Královka, plocha B Martin Buršík
Pavel Týř
99
13
31
2
53
6
77
10
Review
skupina A 7. kolo 14
BK Strakonice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
10. 10. 2021
15:00
STARZ aréna Linda Bendová
Dennis Billík
33
43
9
7
24
19
27
26
Review
skupina A 8. kolo 16
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
24. 10. 2021
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Vladimír Koranda
Rudolf Neudert
Preview
skupina A 8. kolo 18
USK Praha
BK Strakonice
24. 10. 2021
12:00
Hala Královka, plocha B Miloslav Jon
Zuzana Kotrbatá
Preview
skupina A 8. kolo 17
BA Sparta Praha
Basket Slovanka
24. 10. 2021
13:00
Hala Kuncova Pavlína Šuláková
Jan Neubauer
Preview
skupina A 9. kolo 19
USK Praha
Basket Slovanka
13. 11. 2021
-
SH Královka
Preview
skupina A 9. kolo 20
BK Strakonice
BA Sparta Praha
13. 11. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 10. kolo 21
BK Strakonice
Basket Slovanka
14. 11. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 10. kolo 22
USK Praha
BA Sparta Praha
14. 11. 2021
-
SH Královka
Preview
skupina A 11. kolo 23
BA Sparta Praha
DBaK
27. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 11. kolo 24
Basket Slovanka
BK Lokomotiva Karlovy Vary
27. 11. 2021
-
TJ Pankrác
Preview
skupina A 12. kolo 25
Basket Slovanka
DBaK
28. 11. 2021
-
TJ Pankrác
Preview
skupina A 12. kolo 26
BA Sparta Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
28. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 13. kolo 27
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Strakonice
11. 12. 2021
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 13. kolo 28
DBaK
USK Praha
11. 12. 2021
-
ZŠ Kožlany
Preview
skupina A 14. kolo 29
DBaK
BK Strakonice
12. 12. 2021
-
ZŠ Kožlany
Preview
skupina A 14. kolo 30
BK Lokomotiva Karlovy Vary
USK Praha
12. 12. 2021
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Marie Choutková HB Basket 12 5 1.0 15.0 7.0 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.4
Amálie Kolaříková Tygři Praha 13 5 1.0 14.4 6.4 0.0 1.6/2.8 57.1 2.4
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 13 4 1.0 11.5 5.0 0.3 0.8/2.0 37.5 1.3
Adéla Šváchová USK Praha 13 4 1.0 11.3 5.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Nela Bártlová BC Kolín 13 5 1.0 9.0 3.6 0.0 1.8/2.8 64.3 2.8
Barbora Bužgová BK Frýdek-Místek 13 5 1.0 8.4 3.6 0.0 1.2/2.4 50.0 1.0
Karolína Grossová BK Strakonice 12 4 1.0 10.5 4.5 0.0 1.5/4.3 35.3 0.0
Petra Fidranská Slovan Litoměřice 13 3 1.0 12.0 4.3 0.3 2.3/3.3 70.0 3.7
Ema Bohušová SBŠ Ostrava 12 5 1.0 6.8 3.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Eliška Adamcová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 4 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.3
Helena Gürbüz BK Mohelnice 12 6 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/2.7 25.0 1.2
Eliška Davídková Studánka Pardubice 13 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
Kristýna Antošová Loko Karlovy Vary 13 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.8
Barbora Baxová DBaK 13 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.3
Kateřina Kleinová BC Benešov 13 4 1.0 3.5 1.3 0.3 0.3/1.0 0.0* 3.3
Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 13 3 1.0 4.3 1.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Bílková Žabiny Brno B 12 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/3.0 16.7 1.0
Sára Bílková BA Sparta Praha 13 2 1.0 4.5 1.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
Beata Benešová BK VLČICE Žďár 13 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.3
Petra Bodláková Pandy Čelákovice 13 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Lian Al-Taji Basket Slovanka 13 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Nela Stachová SLUNETA Ústí nad Labem 13 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Anastázie Doksanská BK Levhartice Chomutov 12 3 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.7
Nela Fiedlerová BC Vysočina 12 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.0
Patricie Baláková K2 Prostějov 13 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Berenika Barvíková BK Příbor 12 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Anna Antonová Žabiny Brno 13 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Joanna Blakey Fronková Jiskra Kyjov 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nela Bryknarová Lokomotiva Liberec I 11 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Barbora Botková KP Brno 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Anna Doubková Loko Trutnov 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Valerie Balušková SK Bruntál 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.3
Veronika Eliášová Basket Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Bodláková BSK Jičín 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Bekrová Sokol H. Králové 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Barvíková BK Havířov 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Mia Křiváková STRABAG Zlín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Nikol Badžgoňová BK START Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Drasnarová BC Slaný 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Marie Choutková HB Basket 12 30 15 0 5 3
Amálie Kolaříková Tygři Praha 13 23 11 0 3 3
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 13 12 6 1 2 2
Adéla Šváchová USK Praha 13 14 7 0 1 1
Nela Bártlová BC Kolín 13 14 7 0 5 5
Barbora Bužgová BK Frýdek-Místek 13 20 9 0 3 2
Karolína Grossová BK Strakonice 12 17 8 0 3 0
Petra Fidranská Slovan Litoměřice 13 15 6 1 6 5
Ema Bohušová SBŠ Ostrava 12 8 4 0 0 5
Eliška Adamcová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 8 3 0 2 1
Helena Gürbüz BK Mohelnice 12 6 3 0 2 2
Eliška Davídková Studánka Pardubice 13 6 3 0 0 3
Kristýna Antošová Loko Karlovy Vary 13 10 5 0 0 3
Barbora Baxová DBaK 13 10 5 0 1 2
Kateřina Kleinová BC Benešov 13 7 3 1 1 5
Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 13 5 2 1 0 1
Eliška Bílková Žabiny Brno B 12 10 5 0 1 2
Sára Bílková BA Sparta Praha 13 5 1 0 3 2
Beata Benešová BK VLČICE Žďár 13 4 2 0 0 1
Petra Bodláková Pandy Čelákovice 13 6 3 0 0 2
Lian Al-Taji Basket Slovanka 13 3 1 0 1 1
Nela Stachová SLUNETA Ústí nad Labem 13 4 2 0 0 4
Anastázie Doksanská BK Levhartice Chomutov 12 2 1 0 2 1
Nela Fiedlerová BC Vysočina 12 4 2 0 0 0
Patricie Baláková K2 Prostějov 13 2 1 0 0 1
Berenika Barvíková BK Příbor 12 2 1 0 0 3
Anna Antonová Žabiny Brno 13 2 1 0 0 0
Joanna Blakey Fronková Jiskra Kyjov 13 2 1 0 0 2
Nela Bryknarová Lokomotiva Liberec I 11 1 0 0 1 1
Barbora Botková KP Brno 13 0 0 0 0 3
Anna Doubková Loko Trutnov 12 0 0 0 0 0
13 Valerie Balušková SK Bruntál 11 0 0 0 0 5
Karolína Bodláková BSK Jičín 13 0 0 0 0 0
Adéla Barvíková BK Havířov 13 0 0 0 0 2
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
OSK Olomouc 5 26.6 2.2 9.2 /17.8 51.7 9.8
BK Mohelnice 6 16.2 0.8 4.5 /15.0 30.0 11.5
Sokol H. Králové 5 50.2 1.2 7.2 /18.4 39.1 14.0
BK VLČICE Žďár 5 20.2 0.4 5.6 /19.8 28.3 17.8
Basket Slovanka 4 16.0 0.0 5.8 /12.8 45.1 18.0
BK Strakonice 4 34.5 0.8 9.0 /19.8 45.6 0.0
Loko Trutnov 3 7.3 0.0 3.0 /12.7 23.7 14.3
Pandy Čelákovice 4 28.8 0.3 5.3 /12.3 42.9 11.0
Studánka Pardubice 5 56.6 0.4 8.0 /19.0 42.1 18.0
BC Vysočina 5 24.0 0.2 5.0 /13.0 38.5 10.4
BK Levhartice Chomutov 4 10.8 0.0 3.0 /13.3 22.6 12.3
HB Basket 5 26.4 0.0 6.2 /16.6 37.3 12.4
BK Havířov 5 24.4 1.6 5.2 /20.8 25.0 12.0
SK Bruntál 4 25.5 0.3 1.8 /12.6 14.0 13.8
Slovan Litoměřice 3 15.0 0.3 6.7 /15.0 44.4 10.7
Tygři Praha 5 46.2 0.0 8.2 /16.8 48.8 21.4
Žabiny Brno B 4 17.5 0.3 6.3 /21.6 29.1 14.3
STRABAG Zlín 5 24.4 0.6 8.2 /19.6 41.8 18.6
USK Praha 4 45.0 0.0 9.3 /21.6 43.0 14.8
BC Slaný 3 28.3 0.0 7.7 /16.7 46.0 14.3
K2 Prostějov 5 33.2 2.2 5.4 /14.6 37.0 13.8
BA Sparta Praha 4 4.0 0.0 3.3 /8.1 40.6 10.3
SBŠ Ostrava 5 49.0 0.0 3.0 /12.0 25.0 13.8
BK Frýdek-Místek 5 25.8 0.2 3.8 /13.2 28.8 13.2
BK Příbor 4 8.5 0.0 1.8 /5.8 30.4 8.3
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 4 52.8 0.3 9.0 /23.8 37.9 13.0
BK START Ostrava 5 15.8 0.0 3.2 /10.0 32.0 10.6
BSK Jičín 3 31.7 2.3 6.3 /20.3 31.1 16.3
Žabiny Brno 4 50.8 0.0 8.3 /19.1 43.4 12.0
BC Kolín 5 15.0 0.0 6.0 /18.2 33.0 18.0
KP Brno 6 22.3 0.7 13.2 /25.9 51.0 17.0
SLUNETA Ústí nad Labem 4 22.0 1.3 4.0 /9.8 41.0 14.0
Basket Ostrava 4 17.3 0.0 7.3 /23.1 31.5 18.5
BC Benešov 5 7.8 0.2 2.0 /5.8 34.5 13.8
AŠ Mladá Boleslav 4 15.3 0.3 2.8 /10.8 25.6 13.0
Lokomotiva Liberec I 2 19.0 0.0 6.0 /13.5 44.4 14.0
DBaK 4 12.8 0.0 4.5 /16.5 27.3 12.0
Loko Karlovy Vary 4 28.0 0.0 8.0 /20.5 39.0 16.3
Jiskra Kyjov 3 23.7 0.0 1.0 /5.3 18.8 10.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 3 0 3 0 1.2 1.3 1.3
Vyhlídal Michal 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Vondráček Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vlach Ondřej 2 2 0 0 1.5 2.0 1.8
Velda Pavel 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Vávra Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Válek Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Týř Pavel 1 0 1 0 3.5 1.0 2.3
Trmač Vladislav 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Tesař Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 3 0 3 0 1.3 1.2 1.3
Táborský Zdeněk 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Vojtěch 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Šedivý Vincent 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Ščurek Vojtěch 6 4 2 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Sýkora Václav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Sokolovský Ladislav 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Snopková Barbora 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Slovák Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Slezák Jiří 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Scholze Štěpán 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Schmidt David 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Schambergerová Barbora 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 4.0 1.0 2.5
Sekáč Martin 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Seidl Josef 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Račanský Martin 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Přidal Matouš 4 0 4 0 1.1 1.1 1.1
Pommer Roman 1 1 0 0 2.5 1.5 2.0
Polda Tomáš 2 0 2 0 1.3 2.0 1.6
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pilch Marek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pechová Aneta 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pavýza Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ostráková Julie Valerie 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Nývltová Eva 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nevřela Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Neubauer Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mrzena Lukáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Michal Patrik 2 0 2 0 2.0 3.5 2.8
Mareš Roman 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mainuš Michal 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Machálek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Lunhul Vladislav 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Lejčko Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Latík Zdeněk 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kvíz Leoš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kundert Mattias 1 1 0 0 2.5 2.0 2.3
Kult Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kučírek Pavel 1 0 1 0 3.0 1.5 2.3
Križanský Adam 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Križanová Johana 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kremser Jakub 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Krejčiřík Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Krajcigr Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kraina Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Kazda Petr 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kapl Antonín 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jurda Aleš 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Janovský Jaroslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Janík Karel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jakubík Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hynková Klára 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Holubek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Hendrych Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejduk Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hecl Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Havlíček Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Grobelná Natálie 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Giecek Adam 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Gabriel Jakub 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Eisner Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Dvorský Dušan 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Dolinek Ivo 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Doležal Vratislav 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Čížek Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Buryšek Zdeněk 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Buršík Martin 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Buršík Petr 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Bočková Lenka 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 4 2 2 0 1.0 1.1 1.1
Bendová Linda 2 2 0 0 2.3 1.3 1.8
Balog Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Baďura Ota 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 1 0 1 0 2.5 2.0 2.3
Anton Karel 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře