Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
extraliga A 1. kolo 295
Válečníci Děčín
Sluneta Ústí nad Labem
9. 3. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
extraliga A 1. kolo 296
BA Sparta Praha
BK Lokomotiva Plzeň
19. 2. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
extraliga A 1. kolo 297
Sokol Pražský
Pandy Čelákovice
19. 2. 2022
-
Sokol pražský
Preview
extraliga A 1. kolo 298
USK Praha
Tygři Praha
19. 2. 2022
-
SH Folimanka
Preview
extraliga A 2. kolo 302
BK Lokomotiva Plzeň
Pandy Čelákovice
13. 3. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
extraliga A 2. kolo 300
Sluneta Ústí nad Labem
Tygři Praha
8. 1. 2022
13:45
hala UJEP Jaroslav Pazourek
Vojta Kočárník
58
59
8
15
22
32
36
52
Review
extraliga A 2. kolo 301
BA Sparta Praha
Sokol Pražský
8. 1. 2022
16:00
Hala Kuncova Petr Blahout
Michal Bakajsa
71
81
26
22
44
39
59
64
Review
extraliga A 2. kolo 299
Válečníci Děčín
USK Praha
8. 1. 2022
17:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Michal Dub
63
59
15
14
26
42
49
48
Review
extraliga A 3. kolo 305
BA Sparta Praha
Pandy Čelákovice
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
extraliga A 3. kolo 303
Válečníci Děčín
Tygři Praha
9. 1. 2022
09:00
ARMEX Sportcentrum Vladimír Kesler
Vojta Kočárník
53
85
18
22
35
32
43
61
Review
extraliga A 3. kolo 304
Sluneta Ústí nad Labem
USK Praha
9. 1. 2022
13:30
hala UJEP Vladimír Kesler
Vojta Kočárník
84
65
30
17
47
35
69
53
Review
extraliga A 3. kolo 306
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
9. 1. 2022
13:30
SH Plzeň - hala č.4 Michal Kuncl
Fedor Lysov
68
86
11
32
24
52
47
74
Review
extraliga A 4. kolo 307
USK Praha
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
extraliga A 4. kolo 309
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
extraliga A 4. kolo 308
Tygři Praha
Pandy Čelákovice
22. 1. 2022
09:30
Sportovní hala Jeneč Matěj Barták
František Syrovátka
88
77
27
19
46
36
65
57
Review
extraliga A 4. kolo 310
Sluneta Ústí nad Labem
BK Lokomotiva Plzeň
22. 1. 2022
16:00
hala UJEP Petr Eisner
Karel Anton
54
52
10
12
31
25
39
38
Review
extraliga A 5. kolo 311
USK Praha
Pandy Čelákovice
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
extraliga A 5. kolo 312
Tygři Praha
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
extraliga A 5. kolo 314
Sluneta Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
extraliga A 5. kolo 313
Válečníci Děčín
BK Lokomotiva Plzeň
23. 1. 2022
09:00
ARMEX Sportcentrum Vladislav Lunhul
Jakub Gabriel
55
59
11
14
23
33
34
47
Review
extraliga A 6. kolo 316
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
extraliga A 6. kolo 318
Pandy Čelákovice
Sluneta Ústí nad Labem
5. 2. 2022
-
1. základní škola
Preview
extraliga A 6. kolo 315
BA Sparta Praha
USK Praha
5. 2. 2022
12:00
Hala Kuncova
Preview
extraliga A 6. kolo 317
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
5. 2. 2022
16:00
Sokol pražský
Preview
extraliga A 7. kolo 320
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
extraliga A 7. kolo 322
Pandy Čelákovice
Válečníci Děčín
6. 2. 2022
-
1. základní škola
Preview
extraliga A 7. kolo 321
Sokol Pražský
Sluneta Ústí nad Labem
6. 2. 2022
09:30
Sokol pražský
Preview
extraliga A 7. kolo 319
BA Sparta Praha
Tygři Praha
6. 2. 2022
13:00
Hala Kuncova
Preview
extraliga A 8. kolo 323
Sluneta Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
2. 3. 2022
-
hala UJEP
Preview
extraliga A 8. kolo 324
BK Lokomotiva Plzeň
BA Sparta Praha
20. 2. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
extraliga A 8. kolo 325
Pandy Čelákovice
Sokol Pražský
20. 2. 2022
-
1. základní škola
Preview
extraliga A 8. kolo 326
Tygři Praha
USK Praha
20. 2. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
extraliga A 9. kolo 327
Tygři Praha
Válečníci Děčín
12. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
extraliga A 9. kolo 328
USK Praha
Sluneta Ústí nad Labem
12. 3. 2022
-
SH Folimanka
Preview
extraliga A 9. kolo 329
Pandy Čelákovice
BA Sparta Praha
12. 3. 2022
-
1. základní škola
Preview
extraliga A 9. kolo 330
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
12. 3. 2022
-
Sokol pražský
Preview
extraliga A 10. kolo 331
USK Praha
Válečníci Děčín
13. 3. 2022
-
SH Folimanka
Preview
extraliga A 10. kolo 332
Tygři Praha
Sluneta Ústí nad Labem
13. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
extraliga A 10. kolo 333
Sokol Pražský
BA Sparta Praha
13. 3. 2022
-
Sokol pražský
Preview
extraliga A 10. kolo 334
Pandy Čelákovice
BK Lokomotiva Plzeň
8. 1. 2022
15:30
ZŠ Kamenka Čelákovice Michal Kuncl
Fedor Lysov
57
66
16
13
34
31
47
46
Review
extraliga A 11. kolo 335
Pandy Čelákovice
USK Praha
26. 3. 2022
-
1. základní škola
Preview
extraliga A 11. kolo 336
Sokol Pražský
Tygři Praha
26. 3. 2022
-
Sokol pražský
Preview
extraliga A 11. kolo 337
BK Lokomotiva Plzeň
Válečníci Děčín
26. 3. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
extraliga A 11. kolo 338
BA Sparta Praha
Sluneta Ústí nad Labem
26. 3. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
extraliga A 12. kolo 339
Sokol Pražský
USK Praha
27. 3. 2022
-
Sokol pražský
Preview
extraliga A 12. kolo 340
Pandy Čelákovice
Tygři Praha
27. 3. 2022
-
1. základní škola
Preview
extraliga A 12. kolo 341
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
27. 3. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
extraliga A 12. kolo 342
BK Lokomotiva Plzeň
Sluneta Ústí nad Labem
27. 3. 2022
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
extraliga A 13. kolo 343
Tygři Praha
BA Sparta Praha
9. 4. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
extraliga A 13. kolo 344
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
9. 4. 2022
-
SH Folimanka
Preview
extraliga A 13. kolo 345
Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Pražský
9. 4. 2022
-
hala UJEP
Preview
extraliga A 13. kolo 346
Válečníci Děčín
Pandy Čelákovice
9. 4. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
extraliga A 14. kolo 347
USK Praha
BA Sparta Praha
10. 4. 2022
-
SH Folimanka
Preview
extraliga A 14. kolo 348
Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
10. 4. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
extraliga A 14. kolo 349
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
10. 4. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
extraliga A 14. kolo 350
Sluneta Ústí nad Labem
Pandy Čelákovice
10. 4. 2022
-
hala UJEP
Preview

Tabulky

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
USK Praha 12 27.8 2.0 9.3 /23.1 40.1 17.1
TJ Sokol Kbely 12 13.9 0.2 5.1 /15.8 32.3 17.8
BA Sparta Praha 13 40.2 2.1 7.5 /18.9 39.6 12.8
BA Tygři Louny 16 25.1 1.0 6.4 /15.7 40.6 17.1
Válečníci Děčín 16 34.1 2.6 9.4 /22.7 41.3 16.9
Pandy Čelákovice 12 32.3 2.9 6.9 /15.4 44.9 17.2
BA Nymburk 14 32.0 2.1 7.6 /20.5 37.1 13.3
Jižní Supi 14 23.8 0.1 5.6 /16.6 33.9 19.1
Lokomotiva Plzeň 16 31.8 4.3 7.7 /16.8 45.9 17.3
Sokol Vyšehrad 14 11.1 0.4 3.5 /11.6 30.2 19.9
Basketpoint Frýdek-Místek 16 32.1 1.7 7.4 /16.5 44.7 17.8
SKUP-BCM Olomouc 13 34.6 0.9 10.8 /26.8 40.2 16.7
BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 50.4 2.8 7.8 /17.4 44.9 15.1
BC Vysočina 14 17.0 0.5 7.9 /21.0 37.6 13.5
BK Levharti Chomutov 16 19.3 1.4 5.2 /17.4 29.9 15.3
Sluneta Ústí n. L. 16 36.8 0.4 8.2 /17.3 47.3 16.8
Sokol Pražský 12 37.6 1.6 9.8 /22.0 44.5 14.6
Slavoj Č. Brod 12 15.2 1.8 5.2 /10.0 51.7 2.0
BCM Orli Prostějov 15 23.5 0.7 7.0 /19.5 36.0 13.8
STRABAG Zlín 15 8.7 0.1 2.1 /5.0 41.9 9.5
Slavia Kroměříž 15 18.9 0.2 6.7 /20.8 32.1 21.2
BK Opava 13 22.2 0.9 8.7 /26.5 32.8 12.5
BK Klatovy 13 32.3 0.1 11.8 /27.4 43.1 14.8
Sokol Písek 14 22.2 1.9 9.9 /23.9 41.3 15.7
BK Vlci Žďár 14 28.3 1.2 8.0 /25.1 31.8 19.9
BA 2006´ Roudnice n.L. 17 15.9 0.4 5.2 /15.6 33.3 10.7
Sj. BK Litoměřice 14 29.0 1.0 5.9 /18.1 32.7 15.1
Kelti Nové Strašecí 14 18.4 1.9 5.8 /14.4 40.1 7.1
BC Kolín 14 14.9 0.2 4.4 /15.2 29.1 9.6
Lions J. Hradec 14 16.5 1.2 6.7 /16.4 40.9 14.4
Jiskra Kyjov 15 25.3 0.5 11.4 /24.5 46.5 15.1
Tygři Brno 17 43.9 0.4 10.7 /20.2 53.1 13.2
SK Žabovřesky 15 31.1 0.7 10.9 /24.2 45.2 17.6
BK NH Ostrava B 16 26.0 0.6 6.1 /16.1 38.0 18.8
BK Snakes Orlová 15 8.6 0.7 3.3 /11.7 28.0 10.4
BK Snakes Ostrava 16 37.8 1.0 11.4 /25.9 44.0 21.8
BK Jiskra Domažlice 14 26.7 2.4 11.0 /24.4 45.0 15.1
Královští Sokoli 14 35.6 1.1 5.6 /14.5 38.9 17.9
BC Nový Jičín 18 23.3 0.5 6.4 /19.6 32.8 16.5
Tygři Praha 17 41.9 0.1 5.6 /14.4 39.0 17.3
BK Vyškov 16 27.7 1.6 9.8 /21.7 45.1 15.6
NH Ostrava 17 47.1 4.6 6.2 /14.3 43.6 16.5
BK Pelhřimov 14 18.2 0.8 5.4 /14.1 38.1 18.4
BASKET Brno 12 31.6 3.4 9.9 /20.9 47.4 17.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žatecká Kateřina 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Zavřel Maxmilian 7 6 1 0 1.0 1.1 1.1
Zatloukal Ondřej 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Záruba Matěj 1 1 0 0 3.0 1.0 2.0
Zajistí pořadatel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Vyplel David 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vyhlídal Michal 15 5 10 0 1.0 1.1 1.1
Výborný Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vybíral Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráčková Sabina 4 4 0 0 1.1 1.5 1.3
Volný David 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Vlach Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 5 0 5 0 1.2 1.1 1.2
Veselý Jiří 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Veselý Rostislav ml. 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Ondřej 6 2 4 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Rostislav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Vávra Petr 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Vaníček Marek 7 1 6 0 1.0 1.1 1.0
Vampola Jakub 4 2 2 0 1.3 1.4 1.3
Válek Jakub 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Urbánek Štěpán 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Theodor Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Tauber Pavel 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Táborský Zdeněk 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Šuláková Pavlína 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Šťavík Radek 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Špaček Jan 4 3 1 0 1.1 1.0 1.1
Šmíd Vojtěch 2 2 0 0 1.8 1.0 1.4
Šlehofer Martin 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Škaroupka Michal 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Šikorský Ľudovít 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 3 3 0 0 1.3 1.2 1.3
Šedivý Vincent 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šedivý Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ščurek Vojtěch 10 4 6 0 1.0 1.1 1.0
Syrovátka František 6 1 5 0 1.3 1.3 1.3
Sýkora Václav 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Svoboda Martin 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Svejkovský Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Strnad Pavel 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Strmiska Zdeněk 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Sokolovský Ladislav 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Slovák Marek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Slovák Michal 13 2 11 0 1.1 1.0 1.1
Slouková Daniela 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Slouková Sandra 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Slezák Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Slavík Josef 1 0 1 0 1.0 4.0 2.5
Sklenář Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Scholze Štěpán 3 0 3 0 1.3 1.3 1.3
Schmidt David 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Schaffner Vojta 4 3 1 0 1.5 1.4 1.4
Shumskyy Vitaliy 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Sekáč Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 1.3 1.5 1.4
Rusz Ondřej 5 4 1 0 1.0 1.1 1.1
Renc Jan 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Račanský Martin 8 4 4 0 1.1 1.1 1.1
Přidal Matouš 7 3 4 0 1.1 1.3 1.2
Průša Jan 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Poživil Jaroslav 5 3 2 0 1.0 1.1 1.1
Povolný Jáchym 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Posker Jan 6 0 6 0 1.0 1.0 1.0
Porvich Lubomír 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Pommer Roman 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Poliček Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pokorný Štěpán 4 4 0 0 1.0 1.5 1.3
Podhůrský Pavel 5 2 3 0 1.2 1.1 1.2
Pletánek Matěj 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Pivovarský Michal 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Pilch Marek 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrisko Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Robin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pešek Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 4 3 1 0 1.1 1.3 1.2
Pavýza Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 3 3 0 0 1.0 1.7 1.3
Nováková Bára 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Nevřela Tomáš 5 0 5 0 1.0 1.0 1.0
Neubauer Jan 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Nesvadba Miloš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 5 2 3 0 1.1 1.2 1.2
Nehoda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 6 6 0 0 1.0 1.1 1.1
Mycak Michael 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mužík Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mrzena Lukáš 5 0 5 0 1.3 1.3 1.3
Morávek Tomáš 1 0 1 0 1.5 3.0 2.3
Moravcová Lucie 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Menšík Jan 12 12 0 0 1.0 1.0 1.0
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Matys Pavel 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Mašek Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Mareš Roman 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mainuš Michal 2 2 0 0 1.3 2.5 1.9
Machálek Jan 3 2 1 0 1.3 1.5 1.4
Lysov Fedor 10 1 9 0 1.4 1.2 1.3
Lunhul Vladislav 9 3 6 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 7 7 0 0 1.7 1.3 1.5
Lahovská Barbora 3 2 1 0 1.0 2.0 1.5
Lahoda Radek 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kvoch Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kvíz Leoš 3 2 1 0 1.2 1.3 1.3
Kundert Mattias 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Kuncl Michal 6 2 4 0 1.3 1.2 1.2
Kult Michal 5 4 1 0 1.0 1.0 1.0
Kuděj David 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Kučírek Pavel 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Kubeš Michal 10 3 7 0 1.2 1.2 1.2
Křičková Lenka 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Křenek Karel 3 3 0 0 1.0 1.7 1.3
Križanský Adam 3 1 2 0 1.2 1.2 1.2
Križanová Johana 2 2 0 0 2.3 1.0 1.6
Kremser Jakub 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Krejčiřík Jiří 6 2 4 0 1.3 1.0 1.2
Krčmář Dominik 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kraváček Břetislav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kratochvílová Diana 3 0 3 0 1.3 1.0 1.2
Kraina Tomáš 8 0 8 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Martin 3 1 2 0 1.2 1.2 1.2
Kotrbatá Zuzana 3 0 3 0 1.0 1.8 1.4
Kotala Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kolář Jaroslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Koch Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 2 2 0 0 2.0 1.5 1.8
Kočovský Dominik 5 5 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočí Jaroslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 6 0 6 0 1.3 1.0 1.2
Klapetek René 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kesler Vladimír 5 5 0 0 1.1 1.1 1.1
Kejklíček Roman 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Kazda Petr 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Kavka Radim 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kavan Jonáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karwowska Klaudia 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karásek Jan 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Karafiát Kamil 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Karabínová Natálie 5 2 3 0 1.2 1.2 1.2
Kapl Antonín 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Kalabza Lukáš 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Jurník Vojtěch 5 0 5 0 1.0 1.3 1.2
Jurda Aleš 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Jodl Jiří 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Jiříček Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jindřichová Simona 3 0 3 0 2.3 1.0 1.7
Jilg Albert 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Jeřáb Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Jansová Kristýna 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Janovský Jaroslav 4 2 2 0 1.1 1.0 1.1
Janík Karel 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Jakubík Petr 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Chodura Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Chlup Aleš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hynková Klára 7 1 6 0 1.1 1.2 1.1
Hušek Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 10 6 4 0 1.0 1.1 1.0
Hošťálek Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Václav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Holubek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Holaň Dominik 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Hendrych Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hejduk Jakub 8 4 4 0 1.3 1.3 1.3
Havlíček Petr 4 1 3 0 1.8 1.0 1.4
Hána Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hackl Filip 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 5 5 0 0 1.0 1.2 1.1
Galajda Václav 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Gabriel Jakub 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Frintová Bára 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Friedl Miroslav 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Frass Rastislav 1 0 1 0 1.5 2.5 2.0
Frána Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Flaisigová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fichtner Matyáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Eisner Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dvořák Stanislav 1 1 0 0 1.0 3.0 2.0
Ďurana Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 14 10 4 0 1.0 1.1 1.1
Dombrovský Filip 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Dolinek Ivo 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Doležal Vratislav 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Dolejš Václav 3 2 1 0 1.2 1.3 1.3
Bukovský Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníčková Michaela 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Brandejs Tomáš 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
Bráblík Jan 7 3 4 0 1.4 1.1 1.3
Bočková Lenka 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Blahout Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 8 5 3 0 1.0 1.1 1.0
Bill Marek 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Bešina Marek 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Beran Štěpán 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Beran Antonín 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Bendová Linda 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bělka Michal 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Barták Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Barták Matěj 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Bakajsa Michal 4 1 3 0 1.0 1.3 1.1
Baďura Ota 7 3 4 0 1.1 1.0 1.0
Aubrecht David 3 0 3 0 1.0 2.0 1.5
Asztalos Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Abraham Aleš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře