Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina F 1. kolo 240
BK NH Ostrava
BK NH Ostrava B
23. 10. 2021
08:30
SH Ostrava-Tatran Aleš Jurda
Jan Posker
Preview
skupina F 1. kolo 239
BC Nový Jičín
Basketpoint Frýdek-Místek
23. 10. 2021
10:00
SH Krytý bazén Václav Sýkora
Jan Menšík
Preview
skupina F 1. kolo 242
BK Opava
SKUP-BCM Olomouc
23. 10. 2021
13:00
Víceúčelová hala Opava Tomáš Holubek
Tomáš Nevřela
Preview
skupina F 1. kolo 241
BK Snakes Orlová
BK Snakes Ostrava
23. 10. 2021
16:15
Hala Gymnázia Lenka Bočková
Michal Slovák
Preview
skupina F 2. kolo 245
BK NH Ostrava
BK Snakes Orlová
13. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina F 2. kolo 246
BK NH Ostrava B
BK Snakes Ostrava
13. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina F 2. kolo 243
BC Nový Jičín
BK Opava
11. 9. 2021
10:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Tomáš Nevřela
44
56
9
14
16
22
37
44
Review
skupina F 2. kolo 244
Basketpoint Frýdek-Místek
SKUP-BCM Olomouc
11. 9. 2021
11:00
Basketpoint aréna Vojtěch Ščurek
Ota Baďura
56
61
12
18
21
37
44
51
Review
skupina F 3. kolo 249
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
14. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina F 3. kolo 250
BK NH Ostrava B
BK Snakes Orlová
14. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina F 3. kolo 247
BC Nový Jičín
SKUP-BCM Olomouc
12. 9. 2021
10:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Filip Hudec
39
113
9
39
19
69
32
90
Review
skupina F 3. kolo 248
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
12. 9. 2021
10:00
Basketpoint aréna Vojtěch Ščurek
Michal Slovák
90
36
27
12
50
20
71
26
Review
skupina F 4. kolo 253
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava
25. 9. 2021
10:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Tomáš Kraina
15
113
3
28
6
57
10
91
Review
skupina F 4. kolo 252
SKUP-BCM Olomouc
BK Snakes Ostrava
25. 9. 2021
12:00
SH UP Olomouc Petr Opletal
Matouš Přidal
88
73
15
20
43
29
70
56
Review
skupina F 4. kolo 251
BK Opava
BK Snakes Orlová
25. 9. 2021
13:00
Víceúčelová hala Opava Natálie Karabínová
Ondřej Veselý
88
17
30
1
46
7
71
11
Review
skupina F 4. kolo 254
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava B
24. 9. 2021
18:45
Basketpoint aréna Vojtěch Ščurek
Matouš Přidal
83
53
27
16
46
23
61
39
Review
skupina F 5. kolo 255
BK Opava
BK Snakes Ostrava
26. 9. 2021
09:00
Víceúčelová hala Opava Natálie Karabínová
Ondřej Veselý
32
65
7
27
9
41
19
55
Review
skupina F 5. kolo 256
SKUP-BCM Olomouc
BK Snakes Orlová
26. 9. 2021
09:30
SH UP Olomouc Dominik Krčmář
Vojtěch Jurník
128
16
41
0
88
4
111
12
Review
skupina F 5. kolo 257
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava B
26. 9. 2021
10:00
SH Krytý bazén Václav Sýkora
Michal Slovák
51
56
8
18
18
30
38
42
Review
skupina F 5. kolo 258
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava
21. 9. 2021
19:00
Basketpoint aréna Jan Menšík
Michal Slovák
42
91
18
17
18
47
30
72
Review
skupina F 6. kolo 260
BK NH Ostrava B
SKUP-BCM Olomouc
9. 10. 2021
11:30
SH Ostrava-Tatran Ondřej Veselý
Dominik Holaň
58
42
22
6
33
20
43
26
Review
skupina F 6. kolo 262
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
9. 10. 2021
13:00
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Ondřej Rusz
87
69
20
9
49
29
71
46
Review
skupina F 6. kolo 261
BK Snakes Orlová
BC Nový Jičín
9. 10. 2021
16:00
Hala Gymnázia Marek Pilch
Jan Posker
16
78
10
17
15
37
16
58
Review
skupina F 6. kolo 259
BK NH Ostrava
BK Opava
9. 10. 2021
16:15
SH Ostrava-Tatran Jan Menšík
Tomáš Nevřela
137
22
35
5
78
13
107
19
Review
skupina F 7. kolo 263
BK NH Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
10. 10. 2021
08:30
SH Ostrava-Tatran Jan Menšík
Tomáš Nevřela
158
19
49
5
100
8
129
14
Review
skupina F 7. kolo 265
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek
10. 10. 2021
10:00
Hala gymnázia Orlová-Lutyně Marek Pilch
Jan Posker
27
92
6
29
8
64
19
69
Review
skupina F 7. kolo 266
BK Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
10. 10. 2021
12:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jan Posker
100
28
36
2
50
10
78
14
Review
skupina F 7. kolo 264
BK NH Ostrava B
BK Opava
10. 10. 2021
12:30
SH Ostrava-Tatran Johana Križanová
Michal Slovák
77
56
16
8
24
28
45
39
Review
skupina F 8. kolo 267
Basketpoint Frýdek-Místek
BC Nový Jičín
24. 10. 2021
10:00
Basketpoint aréna Aleš Jurda
Jan Posker
Preview
skupina F 8. kolo 268
BK NH Ostrava B
BK NH Ostrava
23. 10. 2021
10:15
SH Ostrava-Tatran Aleš Jurda
Jan Posker
Preview
skupina F 8. kolo 269
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Orlová
24. 10. 2021
11:00
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Filip Hudec
Preview
skupina F 8. kolo 270
SKUP-BCM Olomouc
BK Opava
22. 10. 2021
17:30
SH UP Olomouc Jakub Válek
Linda Vildová
Preview
skupina F 9. kolo 272
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek
13. 11. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina F 9. kolo 273
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina F 9. kolo 274
BK Snakes Orlová
BK NH Ostrava B
11. 9. 2021
10:00
Hala Gymnázia Johana Križanová
Ivo Dolinek
26
96
4
33
10
56
19
71
Review
skupina F 9. kolo 271
SKUP-BCM Olomouc
BC Nový Jičín
13. 11. 2021
11:00
SH UP Olomouc
Preview
skupina F 10. kolo 275
BK Opava
BC Nový Jičín
14. 11. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina F 10. kolo 276
SKUP-BCM Olomouc
Basketpoint Frýdek-Místek
14. 11. 2021
09:00
SH UP Olomouc
Preview
skupina F 10. kolo 278
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava B
12. 9. 2021
10:00
ZŠ Dvorského René Klapetek
Ondřej Chodura
116
33
22
8
56
14
88
22
Review
skupina F 10. kolo 277
BK Snakes Orlová
BK NH Ostrava
17. 10. 2021
17:00
Hala Gymnázia Vojtěch Ščurek
Tomáš Kraina
11
142
3
36
3
60
7
100
Review
skupina F 11. kolo 279
BK Snakes Ostrava
BK Opava
27. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina F 11. kolo 280
BK Snakes Orlová
SKUP-BCM Olomouc
27. 11. 2021
-
Preview
skupina F 11. kolo 281
BK NH Ostrava B
BC Nový Jičín
27. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina F 11. kolo 282
BK NH Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
27. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina F 12. kolo 283
BK Snakes Orlová
BK Opava
28. 11. 2021
-
Preview
skupina F 12. kolo 284
BK Snakes Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
28. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina F 12. kolo 285
BK NH Ostrava
BC Nový Jičín
28. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina F 12. kolo 286
BK NH Ostrava B
Basketpoint Frýdek-Místek
28. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina F 13. kolo 287
SKUP-BCM Olomouc
BK NH Ostrava
11. 12. 2021
-
Preview
skupina F 13. kolo 288
BK Opava
BK NH Ostrava B
11. 12. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina F 13. kolo 289
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Orlová
11. 12. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina F 13. kolo 290
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava
11. 12. 2021
10:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina F 14. kolo 291
BK Opava
BK NH Ostrava
12. 12. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina F 14. kolo 292
SKUP-BCM Olomouc
BK NH Ostrava B
12. 12. 2021
-
Preview
skupina F 14. kolo 294
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
12. 12. 2021
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina F 14. kolo 293
BC Nový Jičín
BK Snakes Orlová
12. 12. 2021
10:00
SH Krytý bazén
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Martin Bodlák Pandy Čelákovice 13 5 1.0 14.8 6.0 0.6 1.0/2.8 35.7 1.8
Kryštof Brezík Sokol Pražský 13 2 1.0 36.5 15.5 0.0 5.5/8.0 68.8 1.5
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 13 4 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.8
Daniel Cikánek BA Tygři Louny 13 8 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.9 0.0* 2.8
Jakub Broda SKUP-BCM Olomouc 13 6 1.0 9.0 3.8 0.0 1.3/4.7 28.6 1.0
Vladimír Krýsl Tygři Praha 13 5 1.0 9.4 4.2 0.0 1.0/2.8 35.7 2.2
Lukáš Bílek BK Vlci Žďár 13 4 1.0 11.5 5.0 0.3 0.8/4.0 18.8 2.8
Dominik Suchomel BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 4 1.0 10.0 4.3 0.3 0.8/2.3 33.3 1.0
Vojtěch Adamec BC Nový Jičín 13 6 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/1.0 0.0* 3.7
10 Bernard Kavka BK Klatovy 13 3 1.0 9.3 3.7 0.0 2.0/4.3 46.2 1.0
Jan Hrubý BCM Orli Prostějov 12 2 1.0 13.5 5.0 0.0 3.5/7.0 50.0 0.5
Josef Böhm Tygři Brno 13 6 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.2 0.0* 2.5
Vojtěch Bubeník Sluneta Ústí n. L. 12 3 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
24 William Walter Jižní Supi 12 5 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.6
Denilson Carloc Benge USK Praha 13 2 1.0 10.5 5.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Jan Beníšek Sokol Písek 12 4 1.0 4.5 1.8 0.3 0.3/2.5 10.0 0.3
Lukáš Bartoň BK Snakes Ostrava 13 1 1.0 18.0 9.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Michal Glac NH Ostrava 13 3 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/2.7 25.0 1.0
Jakub Coubal BC Kolín 12 4 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/3.3 23.1 1.0
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 11 7 1.0 2.1 0.7 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.4
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 13 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.7
10 Vojtěch Bezstarosta BK Pelhřimov 13 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.3
Adam Baltaretu BA 2006´ Roudnice n.L. 13 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/2.0 33.3 0.3
Tobias Brabec TJ Sokol Kbely 12 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.8
Jan Aschenbrenner Slavoj Č. Brod 13 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/8.0 37.5 2.0
Václav Botur BK Snakes Orlová 12 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Viktor Bilič Válečníci Děčín 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Matouš Novák BC Vysočina 12 4 1.0 1.0 0.3 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.3
Michal Benedikt Lokomotiva Plzeň 13 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Dytrych Královští Sokoli 13 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.3
Marek Adamec BK Opava 12 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
Jan Bureš Kelti Nové Strašecí 12 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Tobiáš Czetmayer Sj. BK Litoměřice 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Goryczka BK NH Ostrava B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Busby SK Žabovřesky 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Buchta Lions J. Hradec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Davídek BA Nymburk 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Drozda BK Jiskra Domažlice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Bábíček Jiskra Kyjov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Babický BA Sparta Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bednařík STRABAG Zlín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Čutek BK Vyškov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hejč BASKET Brno 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Arm Slavia Kroměříž 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Martin Bodlák Pandy Čelákovice 13 19 8 1 3 3
Kryštof Brezík Sokol Pražský 13 47 21 0 6 3
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 13 22 11 0 4 4
Daniel Cikánek BA Tygři Louny 13 19 7 0 5 5
Jakub Broda SKUP-BCM Olomouc 13 23 11 0 2 3
Vladimír Krýsl Tygři Praha 13 22 10 0 3 4
Lukáš Bílek BK Vlci Žďár 13 17 7 1 2 4
Dominik Suchomel BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 13 6 1 3 3
Vojtěch Adamec BC Nový Jičín 13 16 8 0 1 5
10 Bernard Kavka BK Klatovy 13 13 5 0 3 2
Jan Hrubý BCM Orli Prostějov 12 16 7 0 5 1
Josef Böhm Tygři Brno 13 7 3 0 1 5
Vojtěch Bubeník Sluneta Ústí n. L. 12 18 9 0 0 3
24 William Walter Jižní Supi 12 8 3 0 2 4
Denilson Carloc Benge USK Praha 13 17 8 0 1 0
Jan Beníšek Sokol Písek 12 10 3 1 1 1
Lukáš Bartoň BK Snakes Ostrava 13 18 9 0 0 1
Michal Glac NH Ostrava 13 8 4 0 2 1
Jakub Coubal BC Kolín 12 7 3 0 3 2
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 11 6 3 0 2 3
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 13 12 6 0 0 5
10 Vojtěch Bezstarosta BK Pelhřimov 13 6 3 0 1 5
Adam Baltaretu BA 2006´ Roudnice n.L. 13 6 3 0 2 1
Tobias Brabec TJ Sokol Kbely 12 4 2 0 0 3
Jan Aschenbrenner Slavoj Č. Brod 13 7 2 0 3 2
Václav Botur BK Snakes Orlová 12 2 1 0 1 3
Viktor Bilič Válečníci Děčín 13 4 2 0 0 2
Matouš Novák BC Vysočina 12 2 1 0 2 1
Michal Benedikt Lokomotiva Plzeň 13 2 1 0 0 0
Petr Dytrych Královští Sokoli 13 2 1 0 0 2
Marek Adamec BK Opava 12 2 1 0 0 2
Jan Bureš Kelti Nové Strašecí 12 0 0 0 0 0
Tobiáš Czetmayer Sj. BK Litoměřice 13 2 1 0 0 0
Kryštof Davídek BA Nymburk 13 0 0 0 0 0
Dalibor Arm Slavia Kroměříž 13 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
USK Praha 4 34.8 2.8 10.0 /21.8 46.0 14.0
TJ Sokol Kbely 5 10.4 0.4 2.8 /9.0 31.1 18.6
BA Sparta Praha 3 43.7 1.0 9.3 /21.6 43.1 12.7
BA Tygři Louny 8 27.3 0.8 5.3 /14.8 35.6 17.0
Válečníci Děčín 4 42.0 1.5 8.8 /23.1 38.0 18.5
Pandy Čelákovice 5 34.6 2.0 6.0 /16.8 35.7 18.4
BA Nymburk 4 26.3 0.8 6.3 /21.3 29.4 14.0
Jižní Supi 5 17.6 0.0 5.6 /15.2 36.8 19.6
Lokomotiva Plzeň 3 45.7 4.7 6.0 /15.7 38.3 12.0
Sokol Vyšehrad 5 9.6 0.0 2.0 /8.4 23.8 24.6
Basketpoint Frýdek-Místek 6 28.8 1.7 9.3 /19.8 47.1 19.8
SKUP-BCM Olomouc 6 31.7 0.2 11.3 /28.3 40.0 17.7
BK VIVIDBOOKS Pardubice 5 59.6 2.2 5.8 /17.0 34.1 13.4
BC Vysočina 4 16.5 0.5 7.0 /18.3 38.4 14.8
BK Levharti Chomutov 8 19.3 1.0 5.0 /17.6 28.4 17.9
Sluneta Ústí n. L. 3 51.3 0.3 8.0 /17.0 47.1 20.0
Sokol Pražský 4 41.0 1.5 11.8 /23.6 50.0 15.8
Slavoj Č. Brod 4 12.5 1.3 5.8 /10.6 54.8 3.0
BCM Orli Prostějov 6 20.0 0.7 8.7 /22.2 39.1 14.8
STRABAG Zlín 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slavia Kroměříž 6 14.8 0.0 5.3 /20.0 26.7 20.2
BK Opava 6 19.2 0.8 7.2 /25.4 28.3 5.2
BK Klatovy 3 35.7 0.0 17.0 /33.7 50.5 14.3
Sokol Písek 6 19.5 1.7 10.3 /26.8 38.5 14.7
BK Vlci Žďár 5 33.6 2.0 8.2 /28.4 28.9 19.6
BA 2006´ Roudnice n.L. 4 11.8 0.3 6.3 /20.3 30.9 13.3
Sj. BK Litoměřice 4 31.0 1.5 6.8 /24.1 28.1 13.8
Kelti Nové Strašecí 6 19.5 0.8 5.5 /16.8 32.7 3.7
BC Kolín 4 14.8 0.0 5.0 /16.3 30.8 8.5
Lions J. Hradec 5 19.0 0.8 7.0 /17.6 39.8 13.2
Jiskra Kyjov 6 27.0 0.3 9.8 /24.6 39.9 15.7
Tygři Brno 6 51.8 0.3 12.3 /21.3 57.8 15.3
SK Žabovřesky 5 34.2 0.4 6.0 /17.4 34.5 16.6
BK NH Ostrava B 6 26.7 0.5 7.3 /20.6 35.5 18.7
BK Snakes Orlová 6 7.7 0.5 2.0 /8.8 22.6 10.5
BK Snakes Ostrava 5 36.0 2.2 9.6 /23.4 41.0 24.4
BK Jiskra Domažlice 3 31.0 1.0 11.0 /23.7 46.5 13.3
Královští Sokoli 5 41.2 0.6 6.0 /18.4 32.6 19.2
BC Nový Jičín 6 17.3 0.5 6.0 /18.2 33.0 19.0
Tygři Praha 5 47.8 0.2 5.6 /14.6 38.4 19.8
BK Vyškov 6 27.0 1.5 9.7 /22.2 43.6 14.7
NH Ostrava 5 54.8 4.0 6.6 /13.6 48.5 14.4
BK Pelhřimov 4 12.5 0.0 6.0 /17.8 33.8 23.3
BASKET Brno 5 43.6 4.2 12.0 /22.0 54.5 17.8
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 1 1 0 0 3.0 1.0 2.0
Vyplel David 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vyhlídal Michal 5 1 4 0 1.0 1.0 1.0
Vybíral Michal 1 1 0 0 - 1.0 1.0
Vondráčková Sabina 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Veselý Ondřej 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Vaníček Marek 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Vampola Jakub 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Trmač Vladislav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Tejček Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tauber Pavel 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Šuláková Pavlína 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šťavík Radek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Šmíd Vojtěch 2 2 0 0 1.8 1.0 1.4
Škaroupka Michal 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Šikorský Ľudovít 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Ščurek Vojtěch 5 4 1 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Sýkora Václav 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Strmiska Zdeněk 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Slovák Michal 4 0 4 0 1.4 1.0 1.2
Slezák Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Schaffner Vojta 2 1 1 0 2.0 1.0 1.5
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Rusz Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Račanský Martin 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Přidal Matouš 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Průša Jan 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Povolný Jáchym 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Posker Jan 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Porvich Lubomír 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Podhůrský Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Pilch Marek 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrisko Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Nováková Bára 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nevřela Tomáš 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Neubauer Jan 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Nesper Jindřich 3 0 3 0 1.2 1.2 1.2
Mynarčík Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mrzena Lukáš 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Moravcová Lucie 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Jan 6 6 0 0 1.0 1.0 1.0
Matys Pavel 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Mareš Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mainuš Michal 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Lysov Fedor 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Lunhul Vladislav 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Lahoda Radek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kundert Mattias 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kuncl Michal 3 0 3 0 1.2 1.3 1.3
Kult Michal 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Křenek Karel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Križanský Adam 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Križanová Johana 2 2 0 0 2.3 1.0 1.6
Krejčiřík Jiří 3 0 3 0 1.5 1.0 1.3
Krčmář Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kraina Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Koch Martin 1 0 1 0 - 1.0 1.0
Kohout Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Keslerová Barbora 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kesler Vladimír 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Karásek Jan 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Karabínová Natálie 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jindřichová Simona 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jilg Albert 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Jansová Kristýna 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Janovský Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Janík Karel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jakubík Petr 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Chodura Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Chlup Aleš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hynková Klára 4 1 3 0 1.1 1.8 1.4
Hušek Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Holaň Dominik 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hejduk Jakub 3 3 0 0 1.3 1.3 1.3
Havlíček Petr 3 1 2 0 2.0 1.0 1.5
Hána Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Gabriel Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Friedl Miroslav 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Frass Rastislav 1 0 1 0 1.5 2.5 2.0
Flaisigová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fichtner Matyáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ďurana Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 5 4 1 0 1.0 1.1 1.1
Dolinek Ivo 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Doležal Vratislav 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Dolejš Václav 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Bukovský Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníčková Michaela 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Brandejs Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bráblík Jan 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Billík Dennis 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Bešina Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Beran Štěpán 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Barták Matěj 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bakajsa Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Baďura Ota 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Abraham Aleš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře