Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina E 1. kolo 186
STRABAG Zlín
TJ Slavia Kroměříž
23. 10. 2021
12:30
Městská SH Zelené Dominik Kotala
Břetislav Kraváček
Preview
skupina E 1. kolo 184
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
23. 10. 2021
14:00
SH Rosnička Brno Lenka Křičková
Klára Hynková
Preview
skupina E 1. kolo 185
Tygři Brno
BASKET Brno
23. 10. 2021
14:00
SH Morenda Michal Škaroupka
Michal Kult
Preview
skupina E 1. kolo 183
BK Vyškov
BCM Orli Prostějov
23. 10. 2021
16:30
SH Za parkem Petr Mynarčík
Václav Dolejš
Preview
skupina E 2. kolo 190
Jiskra Kyjov
BASKET Brno
28. 9. 2021
15:00
Hala TJ Jiskra Klára Hynková
Rastislav Frass
66
99
10
23
26
42
51
68
Review
skupina E 2. kolo 189
SK Žabovřesky
Tygři Brno
11. 9. 2021
16:00
SH Rosnička Brno Martin Račanský
Maxmilian Zavřel
21
125
8
37
11
75
18
97
Review
skupina E 2. kolo 187
BK Vyškov
STRABAG Zlín
11. 9. 2021
16:30
SH Za parkem Marek Vaníček
Klára Hynková
88
21
28
6
55
12
72
18
Review
skupina E 2. kolo 188
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž
11. 9. 2021
17:00
Sportcentrum DDM 1 Adam Giecek
Matouš Přidal
59
51
14
17
31
27
47
41
Review
skupina E 3. kolo 193
SK Žabovřesky
BASKET Brno
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina E 3. kolo 192
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
12. 9. 2021
09:00
Sportcentrum DDM 1 Antonín Kapl
Ota Baďura
68
48
13
14
40
22
56
28
Review
skupina E 3. kolo 191
BK Vyškov
TJ Slavia Kroměříž
12. 9. 2021
09:30
SH Za parkem Maxmilian Zavřel
Klára Hynková
81
44
30
7
46
18
50
36
Review
skupina E 3. kolo 194
Jiskra Kyjov
Tygři Brno
12. 9. 2021
11:00
Hala TJ Jiskra Jan Bráblík
Jiří Krejčiřík
31
90
7
17
9
46
19
61
Review
skupina E 4. kolo 195
STRABAG Zlín
Tygři Brno
25. 9. 2021
14:00
Městská SH Zelené Michal Vybíral
Martin Koch
16
156
4
37
4
71
14
113
Review
skupina E 4. kolo 196
TJ Slavia Kroměříž
BASKET Brno
25. 9. 2021
14:00
Hala TJ Slavia Marek Bešina
Linda Vildová
16
142
0
47
4
82
10
112
Review
skupina E 4. kolo 198
BCM Orli Prostějov
Jiskra Kyjov
25. 9. 2021
14:00
Sportcentrum DDM 2 David Vyplel
Vratislav Doležal
43
78
16
12
25
39
33
72
Review
skupina E 4. kolo 197
BK Vyškov
SK Žabovřesky
25. 9. 2021
16:30
SH Za parkem Kristýna Jansová
Jiří Slezák
68
80
23
13
41
38
43
56
Review
skupina E 5. kolo 200
TJ Slavia Kroměříž
Tygři Brno
26. 9. 2021
09:00
Hala TJ Slavia Marek Bešina
Linda Vildová
33
116
5
27
14
56
22
99
Review
skupina E 5. kolo 202
BCM Orli Prostějov
SK Žabovřesky
26. 9. 2021
09:00
Sportcentrum DDM 2 Michal Mainuš
Vratislav Doležal
41
95
8
18
17
54
29
74
Review
skupina E 5. kolo 201
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
26. 9. 2021
09:30
SH Za parkem Kristýna Jansová
Aleš Chlup
66
60
21
11
41
30
48
52
Review
skupina E 5. kolo 199
STRABAG Zlín
BASKET Brno
26. 9. 2021
10:00
Městská SH Zelené Adam Giecek
Vojtěch Ščurek
32
128
5
38
11
69
21
101
Review
skupina E 6. kolo 205
Tygři Brno
BK Vyškov
9. 10. 2021
13:15
SH Morenda Michal Škaroupka
Martin Račanský
99
30
23
12
55
14
81
16
Review
skupina E 6. kolo 206
BASKET Brno
BCM Orli Prostějov
9. 10. 2021
13:30
Gymnázium Matyáše Lercha Václav Dolejš
Zdeněk Strmiska
88
62
24
6
52
18
75
39
Review
skupina E 6. kolo 204
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
9. 10. 2021
15:00
Hala TJ Jiskra Maxmilian Zavřel
Jiří Krejčiřík
72
30
14
11
40
17
58
23
Review
skupina E 6. kolo 203
SK Žabovřesky
STRABAG Zlín
9. 10. 2021
16:00
SH Rosnička Brno Michal Kult
Natálie Karabínová
88
17
21
6
55
6
73
15
Review
skupina E 7. kolo 207
SK Žabovřesky
TJ Slavia Kroměříž
10. 10. 2021
08:00
SH Rosnička Brno Michal Kult
Natálie Karabínová
94
36
31
11
46
20
70
24
Review
skupina E 7. kolo 208
Jiskra Kyjov
STRABAG Zlín
10. 10. 2021
09:00
Hala TJ Jiskra Maxmilian Zavřel
Klára Hynková
82
22
22
4
42
12
64
18
Review
skupina E 7. kolo 209
Tygři Brno
BCM Orli Prostějov
10. 10. 2021
09:00
SH Morenda Michal Škaroupka
Filip Hudec
116
31
28
8
68
15
89
26
Review
skupina E 7. kolo 210
BASKET Brno
BK Vyškov
10. 10. 2021
11:15
Gymnázium Matyáše Lercha Martin Veis
Jiří Krejčiřík
102
76
27
16
44
40
87
52
Review
skupina E 8. kolo 211
BCM Orli Prostějov
BK Vyškov
24. 10. 2021
09:00
Sportcentrum DDM 2 Lukáš Kapaňa
Jakub Válek
Preview
skupina E 8. kolo 212
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
24. 10. 2021
09:00
Hala TJ Jiskra Dominik Krčmář
Marek Vaníček
Preview
skupina E 8. kolo 214
TJ Slavia Kroměříž
STRABAG Zlín
24. 10. 2021
09:00
Hala TJ Slavia Jiří Fanta
Ota Baďura
Preview
skupina E 8. kolo 213
BASKET Brno
Tygři Brno
24. 10. 2021
10:00
Gymnázium Matyáše Lercha Kamil Karafiát
Natálie Karabínová
Preview
skupina E 9. kolo 215
TJ Slavia Kroměříž
BK Vyškov
13. 11. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina E 9. kolo 216
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
13. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina E 9. kolo 217
BASKET Brno
SK Žabovřesky
13. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina E 9. kolo 218
Tygři Brno
Jiskra Kyjov
13. 11. 2021
-
Preview
skupina E 10. kolo 219
STRABAG Zlín
BK Vyškov
14. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina E 10. kolo 220
TJ Slavia Kroměříž
BCM Orli Prostějov
14. 11. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina E 10. kolo 221
Tygři Brno
SK Žabovřesky
14. 11. 2021
-
Preview
skupina E 10. kolo 222
BASKET Brno
Jiskra Kyjov
14. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina E 11. kolo 223
BASKET Brno
STRABAG Zlín
27. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina E 11. kolo 224
Tygři Brno
TJ Slavia Kroměříž
27. 11. 2021
-
Preview
skupina E 11. kolo 225
Jiskra Kyjov
BK Vyškov
27. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina E 11. kolo 226
SK Žabovřesky
BCM Orli Prostějov
27. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina E 12. kolo 230
Jiskra Kyjov
BCM Orli Prostějov
28. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina E 12. kolo 227
Tygři Brno
STRABAG Zlín
28. 11. 2021
-
Preview
skupina E 12. kolo 228
BASKET Brno
TJ Slavia Kroměříž
28. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina E 12. kolo 229
SK Žabovřesky
BK Vyškov
28. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina E 13. kolo 231
TJ Slavia Kroměříž
SK Žabovřesky
11. 12. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina E 13. kolo 232
STRABAG Zlín
Jiskra Kyjov
11. 12. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina E 13. kolo 234
BK Vyškov
BASKET Brno
11. 12. 2021
16:30
SH Za parkem
Preview
skupina E 13. kolo 233
BCM Orli Prostějov
Tygři Brno
11. 12. 2021
17:00
Sportcentrum DDM 2
Preview
skupina E 14. kolo 235
STRABAG Zlín
SK Žabovřesky
12. 12. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina E 14. kolo 236
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
12. 12. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina E 14. kolo 238
BCM Orli Prostějov
BASKET Brno
12. 12. 2021
09:00
Sportcentrum DDM 2
Preview
skupina E 14. kolo 237
BK Vyškov
Tygři Brno
12. 12. 2021
09:30
SH Za parkem
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Martin Bodlák Pandy Čelákovice 13 5 1.0 14.8 6.0 0.6 1.0/2.8 35.7 1.8
Kryštof Brezík Sokol Pražský 13 2 1.0 36.5 15.5 0.0 5.5/8.0 68.8 1.5
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 13 4 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.8
Daniel Cikánek BA Tygři Louny 13 8 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.9 0.0* 2.8
Jakub Broda SKUP-BCM Olomouc 13 6 1.0 9.0 3.8 0.0 1.3/4.7 28.6 1.0
Vladimír Krýsl Tygři Praha 13 5 1.0 9.4 4.2 0.0 1.0/2.8 35.7 2.2
Lukáš Bílek BK Vlci Žďár 13 4 1.0 11.5 5.0 0.3 0.8/4.0 18.8 2.8
Dominik Suchomel BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 4 1.0 10.0 4.3 0.3 0.8/2.3 33.3 1.0
Vojtěch Adamec BC Nový Jičín 13 6 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/1.0 0.0* 3.7
10 Bernard Kavka BK Klatovy 13 3 1.0 9.3 3.7 0.0 2.0/4.3 46.2 1.0
Jan Hrubý BCM Orli Prostějov 12 2 1.0 13.5 5.0 0.0 3.5/7.0 50.0 0.5
Josef Böhm Tygři Brno 13 6 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.2 0.0* 2.5
Vojtěch Bubeník Sluneta Ústí n. L. 12 3 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
24 William Walter Jižní Supi 12 5 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.6
Denilson Carloc Benge USK Praha 13 2 1.0 10.5 5.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Jan Beníšek Sokol Písek 12 4 1.0 4.5 1.8 0.3 0.3/2.5 10.0 0.3
Lukáš Bartoň BK Snakes Ostrava 13 1 1.0 18.0 9.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Michal Glac NH Ostrava 13 3 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/2.7 25.0 1.0
Jakub Coubal BC Kolín 12 4 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/3.3 23.1 1.0
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 11 7 1.0 2.1 0.7 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.4
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 13 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.7
10 Vojtěch Bezstarosta BK Pelhřimov 13 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.3
Adam Baltaretu BA 2006´ Roudnice n.L. 13 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/2.0 33.3 0.3
Tobias Brabec TJ Sokol Kbely 12 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.8
Jan Aschenbrenner Slavoj Č. Brod 13 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/8.0 37.5 2.0
Václav Botur BK Snakes Orlová 12 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Viktor Bilič Válečníci Děčín 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Matouš Novák BC Vysočina 12 4 1.0 1.0 0.3 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.3
Michal Benedikt Lokomotiva Plzeň 13 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Dytrych Královští Sokoli 13 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.3
Marek Adamec BK Opava 12 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
Jan Bureš Kelti Nové Strašecí 12 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Tobiáš Czetmayer Sj. BK Litoměřice 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Goryczka BK NH Ostrava B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Busby SK Žabovřesky 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Buchta Lions J. Hradec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Davídek BA Nymburk 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Drozda BK Jiskra Domažlice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Bábíček Jiskra Kyjov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Babický BA Sparta Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bednařík STRABAG Zlín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Čutek BK Vyškov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hejč BASKET Brno 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Arm Slavia Kroměříž 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Martin Bodlák Pandy Čelákovice 13 19 8 1 3 3
Kryštof Brezík Sokol Pražský 13 47 21 0 6 3
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 13 22 11 0 4 4
Daniel Cikánek BA Tygři Louny 13 19 7 0 5 5
Jakub Broda SKUP-BCM Olomouc 13 23 11 0 2 3
Vladimír Krýsl Tygři Praha 13 22 10 0 3 4
Lukáš Bílek BK Vlci Žďár 13 17 7 1 2 4
Dominik Suchomel BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 13 6 1 3 3
Vojtěch Adamec BC Nový Jičín 13 16 8 0 1 5
10 Bernard Kavka BK Klatovy 13 13 5 0 3 2
Jan Hrubý BCM Orli Prostějov 12 16 7 0 5 1
Josef Böhm Tygři Brno 13 7 3 0 1 5
Vojtěch Bubeník Sluneta Ústí n. L. 12 18 9 0 0 3
24 William Walter Jižní Supi 12 8 3 0 2 4
Denilson Carloc Benge USK Praha 13 17 8 0 1 0
Jan Beníšek Sokol Písek 12 10 3 1 1 1
Lukáš Bartoň BK Snakes Ostrava 13 18 9 0 0 1
Michal Glac NH Ostrava 13 8 4 0 2 1
Jakub Coubal BC Kolín 12 7 3 0 3 2
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 11 6 3 0 2 3
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 13 12 6 0 0 5
10 Vojtěch Bezstarosta BK Pelhřimov 13 6 3 0 1 5
Adam Baltaretu BA 2006´ Roudnice n.L. 13 6 3 0 2 1
Tobias Brabec TJ Sokol Kbely 12 4 2 0 0 3
Jan Aschenbrenner Slavoj Č. Brod 13 7 2 0 3 2
Václav Botur BK Snakes Orlová 12 2 1 0 1 3
Viktor Bilič Válečníci Děčín 13 4 2 0 0 2
Matouš Novák BC Vysočina 12 2 1 0 2 1
Michal Benedikt Lokomotiva Plzeň 13 2 1 0 0 0
Petr Dytrych Královští Sokoli 13 2 1 0 0 2
Marek Adamec BK Opava 12 2 1 0 0 2
Jan Bureš Kelti Nové Strašecí 12 0 0 0 0 0
Tobiáš Czetmayer Sj. BK Litoměřice 13 2 1 0 0 0
Kryštof Davídek BA Nymburk 13 0 0 0 0 0
Dalibor Arm Slavia Kroměříž 13 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
USK Praha 4 34.8 2.8 10.0 /21.8 46.0 14.0
TJ Sokol Kbely 5 10.4 0.4 2.8 /9.0 31.1 18.6
BA Sparta Praha 3 43.7 1.0 9.3 /21.6 43.1 12.7
BA Tygři Louny 8 27.3 0.8 5.3 /14.8 35.6 17.0
Válečníci Děčín 4 42.0 1.5 8.8 /23.1 38.0 18.5
Pandy Čelákovice 5 34.6 2.0 6.0 /16.8 35.7 18.4
BA Nymburk 4 26.3 0.8 6.3 /21.3 29.4 14.0
Jižní Supi 5 17.6 0.0 5.6 /15.2 36.8 19.6
Lokomotiva Plzeň 3 45.7 4.7 6.0 /15.7 38.3 12.0
Sokol Vyšehrad 5 9.6 0.0 2.0 /8.4 23.8 24.6
Basketpoint Frýdek-Místek 6 28.8 1.7 9.3 /19.8 47.1 19.8
SKUP-BCM Olomouc 6 31.7 0.2 11.3 /28.3 40.0 17.7
BK VIVIDBOOKS Pardubice 5 59.6 2.2 5.8 /17.0 34.1 13.4
BC Vysočina 4 16.5 0.5 7.0 /18.3 38.4 14.8
BK Levharti Chomutov 8 19.3 1.0 5.0 /17.6 28.4 17.9
Sluneta Ústí n. L. 3 51.3 0.3 8.0 /17.0 47.1 20.0
Sokol Pražský 4 41.0 1.5 11.8 /23.6 50.0 15.8
Slavoj Č. Brod 4 12.5 1.3 5.8 /10.6 54.8 3.0
BCM Orli Prostějov 6 20.0 0.7 8.7 /22.2 39.1 14.8
STRABAG Zlín 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slavia Kroměříž 6 14.8 0.0 5.3 /20.0 26.7 20.2
BK Opava 6 19.2 0.8 7.2 /25.4 28.3 5.2
BK Klatovy 3 35.7 0.0 17.0 /33.7 50.5 14.3
Sokol Písek 6 19.5 1.7 10.3 /26.8 38.5 14.7
BK Vlci Žďár 5 33.6 2.0 8.2 /28.4 28.9 19.6
BA 2006´ Roudnice n.L. 4 11.8 0.3 6.3 /20.3 30.9 13.3
Sj. BK Litoměřice 4 31.0 1.5 6.8 /24.1 28.1 13.8
Kelti Nové Strašecí 6 19.5 0.8 5.5 /16.8 32.7 3.7
BC Kolín 4 14.8 0.0 5.0 /16.3 30.8 8.5
Lions J. Hradec 5 19.0 0.8 7.0 /17.6 39.8 13.2
Jiskra Kyjov 6 27.0 0.3 9.8 /24.6 39.9 15.7
Tygři Brno 6 51.8 0.3 12.3 /21.3 57.8 15.3
SK Žabovřesky 5 34.2 0.4 6.0 /17.4 34.5 16.6
BK NH Ostrava B 6 26.7 0.5 7.3 /20.6 35.5 18.7
BK Snakes Orlová 6 7.7 0.5 2.0 /8.8 22.6 10.5
BK Snakes Ostrava 5 36.0 2.2 9.6 /23.4 41.0 24.4
BK Jiskra Domažlice 3 31.0 1.0 11.0 /23.7 46.5 13.3
Královští Sokoli 5 41.2 0.6 6.0 /18.4 32.6 19.2
BC Nový Jičín 6 17.3 0.5 6.0 /18.2 33.0 19.0
Tygři Praha 5 47.8 0.2 5.6 /14.6 38.4 19.8
BK Vyškov 6 27.0 1.5 9.7 /22.2 43.6 14.7
NH Ostrava 5 54.8 4.0 6.6 /13.6 48.5 14.4
BK Pelhřimov 4 12.5 0.0 6.0 /17.8 33.8 23.3
BASKET Brno 5 43.6 4.2 12.0 /22.0 54.5 17.8
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 1 1 0 0 3.0 1.0 2.0
Vyplel David 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vyhlídal Michal 5 1 4 0 1.0 1.0 1.0
Vybíral Michal 1 1 0 0 - 1.0 1.0
Vondráčková Sabina 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Veselý Ondřej 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Vaníček Marek 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Vampola Jakub 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Trmač Vladislav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Tejček Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tauber Pavel 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Šuláková Pavlína 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šťavík Radek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Šmíd Vojtěch 2 2 0 0 1.8 1.0 1.4
Škaroupka Michal 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Šikorský Ľudovít 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Ščurek Vojtěch 5 4 1 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Sýkora Václav 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Strmiska Zdeněk 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Slovák Michal 4 0 4 0 1.4 1.0 1.2
Slezák Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Schaffner Vojta 2 1 1 0 2.0 1.0 1.5
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Rusz Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Račanský Martin 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Přidal Matouš 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Průša Jan 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Povolný Jáchym 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Posker Jan 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Porvich Lubomír 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Podhůrský Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Pilch Marek 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrisko Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Nováková Bára 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nevřela Tomáš 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Neubauer Jan 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Nesper Jindřich 3 0 3 0 1.2 1.2 1.2
Mynarčík Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mrzena Lukáš 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Moravcová Lucie 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Jan 6 6 0 0 1.0 1.0 1.0
Matys Pavel 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Mareš Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mainuš Michal 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Lysov Fedor 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Lunhul Vladislav 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Lahoda Radek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kundert Mattias 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kuncl Michal 3 0 3 0 1.2 1.3 1.3
Kult Michal 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Křenek Karel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Križanský Adam 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Križanová Johana 2 2 0 0 2.3 1.0 1.6
Krejčiřík Jiří 3 0 3 0 1.5 1.0 1.3
Krčmář Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kraina Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Koch Martin 1 0 1 0 - 1.0 1.0
Kohout Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Keslerová Barbora 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kesler Vladimír 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Karásek Jan 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Karabínová Natálie 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jindřichová Simona 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jilg Albert 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Jansová Kristýna 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Janovský Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Janík Karel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jakubík Petr 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Chodura Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Chlup Aleš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hynková Klára 4 1 3 0 1.1 1.8 1.4
Hušek Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Holaň Dominik 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hejduk Jakub 3 3 0 0 1.3 1.3 1.3
Havlíček Petr 3 1 2 0 2.0 1.0 1.5
Hána Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Gabriel Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Friedl Miroslav 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Frass Rastislav 1 0 1 0 1.5 2.5 2.0
Flaisigová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fichtner Matyáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ďurana Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 5 4 1 0 1.0 1.1 1.1
Dolinek Ivo 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Doležal Vratislav 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Dolejš Václav 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Bukovský Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníčková Michaela 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Brandejs Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bráblík Jan 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Billík Dennis 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Bešina Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Beran Štěpán 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Barták Matěj 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bakajsa Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Baďura Ota 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Abraham Aleš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře