Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina D 1. kolo 141
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Královští Sokoli
23. 10. 2021
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Kvoch
Jaroslav Kolář
94
33
21
8
46
22
82
25
Review
skupina D 1. kolo 142
BK Sojky Pelhřimov
BK Lions Jindřichův Hradec
24. 10. 2021
11:00
SH Pelhřimov Michal Kubeš
Jan Bráblík
73
27
22
7
39
13
57
22
Review
skupina D 1. kolo 143
BC Vysočina
BK Vlci Žďár
23. 10. 2021
16:15
Hala SMJ Jihlava Martin Veis
Jiří Krejčiřík
35
59
8
5
17
35
25
42
Review
skupina D 2. kolo 144
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Vysočina
11. 9. 2021
16:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Špaček
Michaela Bubeníčková
121
16
34
4
72
4
101
8
Review
skupina D 2. kolo 146
BC Kolín
BK Sojky Pelhřimov
27. 10. 2021
16:00
SOU Spojů Kolín Petr Vávra
Lukáš Mrzena
Preview
skupina D 2. kolo 145
Královští Sokoli
BK Vlci Žďár
11. 9. 2021
17:30
Sportovní hala Třebeš Roman Mareš
Vladislav Trmač
58
69
12
12
21
19
31
38
49
49
Review
skupina D 3. kolo 147
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Vlci Žďár
12. 9. 2021
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Špaček
Michaela Bubeníčková
94
49
37
14
52
23
64
37
Review
skupina D 3. kolo 149
BC Kolín
BK Lions Jindřichův Hradec
12. 9. 2021
11:00
SOU Spojů Kolín Petr Havlíček
Tomáš Tejček
52
74
12
18
20
41
31
61
Review
skupina D 3. kolo 148
Královští Sokoli
BC Vysočina
12. 9. 2021
15:00
SH Třebeš Hradec Králové Michael Mycak
Štěpán Scholze
82
16
22
4
38
5
60
7
Review
skupina D 4. kolo 152
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Kolín
25. 9. 2021
14:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ondřej Josefus
Karel Janík
169
18
43
8
94
10
128
16
Review
skupina D 4. kolo 150
BC Vysočina
BK Sojky Pelhřimov
25. 9. 2021
15:00
Hala SMJ Jihlava Michal Kult
Marek Vaníček
68
58
20
10
29
40
49
48
Review
skupina D 4. kolo 151
BK Vlci Žďár
BK Lions Jindřichův Hradec
25. 9. 2021
15:15
Hala 2. ZŠ Petr Jakubík
Miroslav Friedl
102
46
29
15
58
20
83
32
Review
skupina D 5. kolo 155
Královští Sokoli
BC Kolín
26. 9. 2021
10:00
SH Třebeš Hradec Králové Marek Kohout
Tomáš Brandejs
91
35
20
3
51
10
73
19
Review
skupina D 5. kolo 154
BK Vlci Žďár
BK Sojky Pelhřimov
26. 9. 2021
11:00
Hala 2. ZŠ Petr Jakubík
Miroslav Friedl
88
42
34
16
53
20
79
29
Review
skupina D 5. kolo 153
BC Vysočina
BK Lions Jindřichův Hradec
26. 9. 2021
12:00
Hala SMJ Jihlava Michal Kult
Marek Vaníček
66
51
16
22
40
33
54
35
Review
skupina D 6. kolo 156
BC Kolín
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina D 6. kolo 157
BK Sojky Pelhřimov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
9. 10. 2021
13:00
SH Pelhřimov Jan Musil
Matěj Barták
8
142
0
34
2
60
6
118
Review
skupina D 6. kolo 158
BK Lions Jindřichův Hradec
Královští Sokoli
9. 10. 2021
16:00
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Mynarčík
Jan Bráblík
46
126
10
31
12
60
28
94
Review
skupina D 7. kolo 159
BC Kolín
BK Vlci Žďár
10. 10. 2021
09:00
SOU Spojů Kolín Karel Křenek
Michal Bukovský
34
99
5
31
9
59
20
79
Review
skupina D 7. kolo 161
BK Lions Jindřichův Hradec
BK VIVIDBOOKS Pardubice
10. 10. 2021
12:00
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Mynarčík
Jan Bráblík
20
132
5
29
7
65
15
96
Review
skupina D 7. kolo 160
BK Sojky Pelhřimov
Královští Sokoli
10. 10. 2021
15:30
SH Pelhřimov Michal Hána
Lukáš Petrisko
16
94
3
22
7
44
10
67
Review
skupina D 8. kolo 162
Královští Sokoli
BK VIVIDBOOKS Pardubice
24. 10. 2021
09:30
SH Třebeš Hradec Králové Tomáš Brandejs
Antonín Beran
36
89
14
21
22
42
30
63
Review
skupina D 8. kolo 164
BK Vlci Žďár
BC Vysočina
24. 10. 2021
11:30
Hala 2. ZŠ Václav Dolejš
Klára Hynková
61
47
21
12
34
23
53
31
Review
skupina D 8. kolo 163
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Sojky Pelhřimov
23. 10. 2021
14:00
Městská SH J.Hradec II-malá Michal Kubeš
Jan Bráblík
49
46
9
16
18
28
37
36
Review
skupina D 9. kolo 167
BK Lions Jindřichův Hradec
BC Kolín
13. 11. 2021
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
skupina D 9. kolo 165
BK Vlci Žďár
BK VIVIDBOOKS Pardubice
11. 11. 2021
16:15
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina D 9. kolo 166
BC Vysočina
Královští Sokoli
13. 11. 2021
17:00
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina D 10. kolo 169
BK Vlci Žďár
Královští Sokoli
14. 11. 2021
10:15
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina D 10. kolo 168
BC Vysočina
BK VIVIDBOOKS Pardubice
14. 11. 2021
12:00
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina D 10. kolo 170
BK Sojky Pelhřimov
BC Kolín
14. 11. 2021
12:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina D 11. kolo 171
BK Lions Jindřichův Hradec
BC Vysočina
27. 11. 2021
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
skupina D 11. kolo 172
BK Sojky Pelhřimov
BK Vlci Žďár
27. 11. 2021
-
SH Pelhřimov
Preview
skupina D 11. kolo 173
BC Kolín
Královští Sokoli
27. 11. 2021
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina D 12. kolo 174
BK Sojky Pelhřimov
BC Vysočina
28. 11. 2021
-
SH Pelhřimov
Preview
skupina D 12. kolo 175
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Vlci Žďár
28. 11. 2021
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
skupina D 12. kolo 176
BC Kolín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
28. 11. 2021
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina D 13. kolo 177
BK Vlci Žďár
BC Kolín
11. 12. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina D 13. kolo 178
Královští Sokoli
BK Sojky Pelhřimov
11. 12. 2021
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
skupina D 13. kolo 179
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Lions Jindřichův Hradec
11. 12. 2021
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina D 14. kolo 180
BC Vysočina
BC Kolín
12. 12. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina D 14. kolo 181
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Sojky Pelhřimov
12. 12. 2021
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina D 14. kolo 182
Královští Sokoli
BK Lions Jindřichův Hradec
12. 12. 2021
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Kryštof Brezík Sokol Pražský 13 4 1.0 24.5 9.8 0.3 4.3/7.0 60.7 1.0
Martin Bodlák Pandy Čelákovice 13 5 1.0 14.8 6.0 0.6 1.0/2.8 35.7 1.8
Lukáš Bílek BK Vlci Žďár 13 6 1.0 12.0 5.0 0.3 1.0/3.8 26.1 3.2
Jan Hrubý BCM Orli Prostějov 12 4 1.0 17.5 6.8 0.5 2.5/5.3 47.6 0.5
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 13 4 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.8
Daniel Cikánek BA Tygři Louny 13 8 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.9 0.0* 2.8
Dominik Suchomel BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 6 1.0 9.2 3.7 0.3 0.8/2.2 38.5 1.3
Jakub Broda SKUP-BCM Olomouc 13 6 1.0 9.0 3.8 0.0 1.3/4.7 28.6 1.0
Vladimír Krýsl Tygři Praha 13 5 1.0 9.4 4.2 0.0 1.0/2.8 35.7 2.2
Josef Böhm Tygři Brno 13 8 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/0.6 0.0* 2.3
Lukáš Bartoň BK Snakes Ostrava 13 2 1.0 19.5 9.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.5
Michal Glac NH Ostrava 13 5 1.0 6.0 2.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.2
Vojtěch Adamec BC Nový Jičín 13 6 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/1.0 0.0* 3.7
10 Bernard Kavka BK Klatovy 13 3 1.0 9.3 3.7 0.0 2.0/4.3 46.2 1.0
Vojtěch Bubeník Sluneta Ústí n. L. 12 4 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
24 William Walter Jižní Supi 12 5 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.6
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 13 5 1.0 4.4 2.2 0.0 0.0/1.8 0.0* 4.2
Denilson Carloc Benge USK Praha 13 4 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.8
10 Vojtěch Bezstarosta BK Pelhřimov 13 6 1.0 3.2 1.3 0.0 0.5/2.0 25.0 1.8
Jan Beníšek Sokol Písek 12 4 1.0 4.5 1.8 0.3 0.3/2.5 10.0 0.3
Adam Baltaretu BA 2006´ Roudnice n.L. 13 5 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.6 0.0* 0.6
Jakub Coubal BC Kolín 12 4 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/3.3 23.1 1.0
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 11 7 1.0 2.1 0.7 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.4
Tobiáš Czetmayer Sj. BK Litoměřice 13 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
Tobias Brabec TJ Sokol Kbely 12 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.8
Jan Aschenbrenner Slavoj Č. Brod 13 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/8.0 37.5 2.0
Filip Bábíček Jiskra Kyjov 12 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Petr Dytrych Královští Sokoli 13 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Václav Botur BK Snakes Orlová 12 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Michal Benedikt Lokomotiva Plzeň 13 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Adamec BK Opava 12 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
Viktor Bilič Válečníci Děčín 13 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Matouš Novák BC Vysočina 12 6 1.0 0.7 0.2 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.7
Jan Bureš Kelti Nové Strašecí 12 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
David Čutek BK Vyškov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hejč BASKET Brno 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bednařík STRABAG Zlín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Buchta Lions J. Hradec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Babický BA Sparta Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Davídek BA Nymburk 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Goryczka BK NH Ostrava B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Drozda BK Jiskra Domažlice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Busby SK Žabovřesky 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Arm Slavia Kroměříž 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Kryštof Brezík Sokol Pražský 13 47 21 1 6 3
Martin Bodlák Pandy Čelákovice 13 19 8 1 3 3
Lukáš Bílek BK Vlci Žďár 13 17 7 1 3 5
Jan Hrubý BCM Orli Prostějov 12 22 10 2 5 1
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 13 22 11 0 4 4
Daniel Cikánek BA Tygři Louny 13 19 7 0 5 5
Dominik Suchomel BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 13 6 1 3 4
Jakub Broda SKUP-BCM Olomouc 13 23 11 0 2 3
Vladimír Krýsl Tygři Praha 13 22 10 0 3 4
Josef Böhm Tygři Brno 13 10 4 0 2 5
Lukáš Bartoň BK Snakes Ostrava 13 21 10 0 1 1
Michal Glac NH Ostrava 13 8 4 0 2 2
Vojtěch Adamec BC Nový Jičín 13 16 8 0 1 5
10 Bernard Kavka BK Klatovy 13 13 5 0 3 2
Vojtěch Bubeník Sluneta Ústí n. L. 12 18 9 0 0 3
24 William Walter Jižní Supi 12 8 3 0 2 4
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 13 12 6 0 0 5
Denilson Carloc Benge USK Praha 13 17 8 0 1 5
10 Vojtěch Bezstarosta BK Pelhřimov 13 7 3 0 1 5
Jan Beníšek Sokol Písek 12 10 3 1 1 1
Adam Baltaretu BA 2006´ Roudnice n.L. 13 7 3 0 2 2
Jakub Coubal BC Kolín 12 7 3 0 3 2
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 11 6 3 0 2 3
Tobiáš Czetmayer Sj. BK Litoměřice 13 6 3 0 0 4
Tobias Brabec TJ Sokol Kbely 12 4 2 0 0 3
Jan Aschenbrenner Slavoj Č. Brod 13 7 2 0 3 2
Filip Bábíček Jiskra Kyjov 12 4 2 0 0 1
Petr Dytrych Královští Sokoli 13 2 1 0 0 2
Václav Botur BK Snakes Orlová 12 2 1 0 1 3
Michal Benedikt Lokomotiva Plzeň 13 2 1 0 0 0
Marek Adamec BK Opava 12 2 1 0 0 2
Viktor Bilič Válečníci Děčín 13 4 2 0 0 2
Matouš Novák BC Vysočina 12 2 1 0 2 2
Jan Bureš Kelti Nové Strašecí 12 0 0 0 0 0
Kryštof Davídek BA Nymburk 13 0 0 0 0 0
Dalibor Arm Slavia Kroměříž 13 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
USK Praha 6 30.7 2.7 10.2 /23.5 43.3 16.5
TJ Sokol Kbely 5 10.4 0.4 2.8 /9.0 31.1 18.6
BA Sparta Praha 5 36.2 1.0 8.6 /19.8 43.4 13.6
BA Tygři Louny 8 27.3 0.8 5.3 /14.8 35.6 17.0
Válečníci Děčín 6 34.2 2.3 9.2 /21.7 42.3 17.8
Pandy Čelákovice 5 34.6 2.0 6.0 /16.8 35.7 18.4
BA Nymburk 4 26.3 0.8 6.3 /21.3 29.4 14.0
Jižní Supi 7 21.7 0.0 6.7 /19.7 34.1 19.0
Lokomotiva Plzeň 5 38.2 4.2 6.2 /15.0 41.3 15.2
Sokol Vyšehrad 7 11.7 0.0 3.0 /10.9 27.6 25.4
Basketpoint Frýdek-Místek 6 28.8 1.7 9.3 /19.8 47.1 19.8
SKUP-BCM Olomouc 6 31.7 0.2 11.3 /28.3 40.0 17.7
BK VIVIDBOOKS Pardubice 7 53.4 2.4 6.0 /16.6 36.2 13.9
BC Vysočina 6 16.0 0.5 7.8 /21.0 37.3 15.2
BK Levharti Chomutov 8 19.3 1.0 5.0 /17.6 28.4 17.9
Sluneta Ústí n. L. 5 42.0 0.6 8.2 /18.2 45.1 19.8
Sokol Pražský 6 39.8 1.7 11.5 /25.0 46.0 17.5
Slavoj Č. Brod 4 12.5 1.3 5.8 /10.6 54.8 3.0
BCM Orli Prostějov 8 21.3 0.9 8.0 /20.5 39.0 13.6
STRABAG Zlín 8 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slavia Kroměříž 8 18.6 0.0 6.5 /21.3 30.6 19.8
BK Opava 6 19.2 0.8 7.2 /25.4 28.3 5.2
BK Klatovy 3 35.7 0.0 17.0 /33.7 50.5 14.3
Sokol Písek 6 19.5 1.7 10.3 /26.8 38.5 14.7
BK Vlci Žďár 7 31.4 1.6 7.7 /26.1 29.5 20.1
BA 2006´ Roudnice n.L. 6 12.8 0.2 5.3 /17.1 31.1 13.7
Sj. BK Litoměřice 6 39.8 1.0 6.3 /21.1 29.9 14.3
Kelti Nové Strašecí 6 19.5 0.8 5.5 /16.8 32.7 3.7
BC Kolín 4 14.8 0.0 5.0 /16.3 30.8 8.5
Lions J. Hradec 7 17.1 1.0 7.4 /18.8 39.4 13.7
Jiskra Kyjov 8 24.9 0.4 10.5 /24.3 43.3 14.9
Tygři Brno 8 49.8 0.8 12.1 /21.5 56.4 15.1
SK Žabovřesky 7 33.4 0.6 6.7 /17.6 38.2 16.7
BK NH Ostrava B 8 20.0 0.4 5.5 /15.5 35.5 14.0
BK Snakes Orlová 8 7.3 0.8 2.9 /12.7 22.8 10.6
BK Snakes Ostrava 7 42.3 1.7 8.7 /22.0 39.6 23.3
BK Jiskra Domažlice 3 31.0 1.0 11.0 /23.7 46.5 13.3
Královští Sokoli 7 32.0 0.4 4.3 /13.4 31.9 16.6
BC Nový Jičín 6 17.3 0.5 6.0 /18.2 33.0 19.0
Tygři Praha 5 47.8 0.2 5.6 /14.6 38.4 19.8
BK Vyškov 8 28.0 1.5 8.9 /19.9 44.7 14.6
NH Ostrava 7 49.1 4.6 4.7 /9.7 48.5 13.3
BK Pelhřimov 6 16.7 0.2 6.7 /18.0 37.0 21.3
BASKET Brno 7 36.4 3.6 10.6 /20.5 51.7 17.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 1 1 0 0 3.0 1.0 2.0
Vyplel David 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vyhlídal Michal 5 1 4 0 1.0 1.0 1.0
Vybíral Michal 1 1 0 0 - 1.0 1.0
Vondráčková Sabina 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Veselý Ondřej 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Vaníček Marek 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
Vampola Jakub 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Válek Jakub 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Trmač Vladislav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Tejček Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Tauber Pavel 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Šuláková Pavlína 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Šťavík Radek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Šmíd Vojtěch 2 2 0 0 1.8 1.0 1.4
Škaroupka Michal 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Šikorský Ľudovít 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Ščurek Vojtěch 5 4 1 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Sýkora Václav 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Strmiska Zdeněk 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Slovák Michal 5 0 5 0 1.3 1.0 1.2
Slezák Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Schaffner Vojta 3 2 1 0 1.7 1.0 1.3
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Rusz Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Račanský Martin 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Přidal Matouš 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Průša Jan 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Povolný Jáchym 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Posker Jan 5 0 5 0 1.0 1.0 1.0
Porvich Lubomír 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pommer Roman 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Podhůrský Pavel 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Pilch Marek 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrisko Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pešek Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Opletal Petr 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Nováková Bára 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nevřela Tomáš 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Neubauer Jan 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Nesper Jindřich 3 0 3 0 1.2 1.2 1.2
Mynarčík Petr 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Mycak Michael 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mrzena Lukáš 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Moravcová Lucie 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Jan 6 6 0 0 1.0 1.0 1.0
Matys Pavel 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Mašek Tomáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Mareš Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mainuš Michal 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Lysov Fedor 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Lunhul Vladislav 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Lahoda Radek 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kvoch Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kundert Mattias 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kuncl Michal 3 0 3 0 1.2 1.3 1.3
Kult Michal 5 4 1 0 1.0 1.0 1.0
Kučírek Pavel 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Kubeš Michal 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Křičková Lenka 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Křenek Karel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Križanský Adam 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Križanová Johana 2 2 0 0 2.3 1.0 1.6
Krejčiřík Jiří 4 0 4 0 1.4 1.0 1.2
Krčmář Dominik 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kraváček Břetislav 1 0 1 0 - 1.0 1.0
Kraina Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kotrbatá Zuzana 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kotala Dominik 1 1 0 0 - 1.0 1.0
Kolář Jaroslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Koch Martin 1 0 1 0 - 1.0 1.0
Kohout Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Keslerová Barbora 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kesler Vladimír 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Karásek Jan 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Karafiát Kamil 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Karabínová Natálie 5 2 3 0 1.2 1.3 1.2
Kapl Antonín 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jurda Aleš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jindřichová Simona 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jilg Albert 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Jansová Kristýna 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Janovský Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Janík Karel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jakubík Petr 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Chodura Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Chlup Aleš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hynková Klára 6 1 5 0 1.1 1.4 1.2
Hušek Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Holaň Dominik 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hendrych Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejduk Jakub 3 3 0 0 1.3 1.3 1.3
Havlíček Petr 3 1 2 0 2.0 1.0 1.5
Hána Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Gabriel Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Friedl Miroslav 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Frass Rastislav 1 0 1 0 1.5 2.5 2.0
Flaisigová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fichtner Matyáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Ďurana Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 5 4 1 0 1.0 1.1 1.1
Dolinek Ivo 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Doležal Vratislav 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Dolejš Václav 3 2 1 0 1.2 1.3 1.3
Bukovský Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníčková Michaela 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Brandejs Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Bráblík Jan 5 1 4 0 1.2 1.1 1.2
Bočková Lenka 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Bešina Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Beran Štěpán 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Beran Antonín 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Barták Matěj 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Bakajsa Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Baďura Ota 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Abraham Aleš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře