Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 46
Sluneta Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
23. 10. 2021
09:30
hala UJEP Barbora Keslerová
Lukáš Pešek
76
55
17
18
37
24
56
37
Review
skupina B 1. kolo 44
BA 2006´Roudnice nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
23. 10. 2021
13:00
BK Real Miloslav Jon
Zuzana Kotrbatá
45
110
17
23
17
51
32
84
Review
skupina B 1. kolo 45
Tygři Praha
Kelti Nové Strašecí
23. 11. 2021
16:45
ZŠ Řevničov Filip Hackl
Michal Vyhlídal
122
48
32
11
70
17
90
32
Review
skupina B 1. kolo 43
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
13. 10. 2021
18:45
Městská sportovní hala - velká Vladimír Kesler
Jindřich Nesper
56
55
18
7
27
33
40
52
Review
skupina B 2. kolo 48
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
11. 9. 2021
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Jan Lejčko
Jan Průša
26
72
9
25
13
53
16
59
Review
skupina B 2. kolo 49
BA 2006´Roudnice nad Labem
Tygři Praha
11. 9. 2021
09:00
BK Real Dominik Kočovský
Daniel Hušek
22
164
7
40
14
80
16
132
Review
skupina B 2. kolo 50
Slavoj BK Litoměřice
Kelti Nové Strašecí
11. 9. 2021
10:00
Hala 6. ZŠ Vladislav Lunhul
Vojta Kočárník
85
39
19
16
40
20
68
29
Review
skupina B 2. kolo 47
BK Levharti Chomutov
Sluneta Ústí nad Labem
11. 9. 2021
16:00
Městská sportovní hala - velká Michal Dub
Fedor Lysov
46
113
16
27
24
57
36
77
Review
skupina B 3. kolo 52
BA Tygři Louny
Sluneta Ústí nad Labem
12. 9. 2021
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Jan Lejčko
33
71
5
22
20
38
22
53
Review
skupina B 3. kolo 51
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
12. 9. 2021
10:00
Městská sportovní hala - velká Michal Dub
Fedor Lysov
35
98
5
15
15
49
24
70
Review
skupina B 3. kolo 54
Slavoj BK Litoměřice
Tygři Praha
12. 9. 2021
10:00
Hala 6. ZŠ Vladislav Lunhul
Vojta Kočárník
55
84
24
9
31
39
39
64
Review
skupina B 3. kolo 53
BA 2006´Roudnice nad Labem
Kelti Nové Strašecí
12. 9. 2021
10:30
BK Real Dominik Kočovský
Štěpán Beran
40
94
9
30
21
46
27
79
Review
skupina B 4. kolo 58
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
25. 9. 2021
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
24
70
11
14
17
38
17
59
Review
skupina B 4. kolo 56
Válečníci Děčín
Kelti Nové Strašecí
25. 9. 2021
09:30
ARMEX Sportcentrum Jakub Gabriel
Matyáš Fichtner
134
24
36
9
65
14
102
22
Review
skupina B 4. kolo 57
BK Levharti Chomutov
BA 2006´Roudnice nad Labem
25. 9. 2021
10:00
Městská sportovní hala - velká Antonín Ďurana
Vladislav Lunhul
68
39
13
19
32
26
54
32
Review
skupina B 4. kolo 55
Sluneta Ústí nad Labem
Tygři Praha
17. 11. 2021
16:30
hala UJEP Jan Lejčko
Vojta Kočárník
78
45
25
8
42
23
64
30
Review
skupina B 5. kolo 59
Sluneta Ústí nad Labem
Kelti Nové Strašecí
Bude upřesněno
-
hala UJEP
20
0
*
Review
skupina B 5. kolo 61
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
26. 9. 2021
09:00
Městská sportovní hala - velká Mattias Kundert
18
83
5
16
8
50
12
65
Review
skupina B 5. kolo 62
BA Tygři Louny
BA 2006´Roudnice nad Labem
26. 9. 2021
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Ondřej Asztalos
103
21
24
7
54
11
81
17
Review
skupina B 5. kolo 60
Válečníci Děčín
Tygři Praha
26. 9. 2021
13:00
ARMEX Sportcentrum Aleš Abraham
Barbora Keslerová
85
29
29
8
55
15
67
24
Review
skupina B 6. kolo 64
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ 0
20
*
Review
skupina B 6. kolo 66
Kelti Nové Strašecí
BA Tygři Louny
9. 10. 2021
10:00
ZŠ Řevničov Radek Šťavík
Ľudovít Šikorský
29
110
12
19
13
57
24
81
Review
skupina B 6. kolo 63
BA 2006´Roudnice nad Labem
Sluneta Ústí nad Labem
5. 11. 2021
16:30
BK Real Jindřich Nesper
Michal Dub
32
98
9
18
14
48
22
80
Review
skupina B 6. kolo 65
Tygři Praha
BK Levharti Chomutov
9. 10. 2021
17:00
Sportovní hala Jeneč Pavlína Šuláková
Radek Lahoda
125
27
38
0
64
3
86
14
Review
skupina B 7. kolo 69
Tygři Praha
BA Tygři Louny
10. 10. 2021
13:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Štěpán Beran
107
51
29
11
64
21
87
31
Review
skupina B 7. kolo 70
Kelti Nové Strašecí
BK Levharti Chomutov
10. 10. 2021
14:00
ZŠ Řevničov Vladimír Kesler
Jindřich Nesper
60
84
13
24
15
44
33
66
Review
skupina B 7. kolo 67
BA 2006´Roudnice nad Labem
Válečníci Děčín
19. 11. 2021
16:30
BK Real Jindřich Nesper
Vladislav Lunhul
15
117
4
30
6
55
12
82
Review
skupina B 7. kolo 68
Slavoj BK Litoměřice
Sluneta Ústí nad Labem
1. 12. 2021
16:30
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Vladislav Lunhul
31
92
8
12
23
35
25
66
Review
skupina B 8. kolo 74
Válečníci Děčín
Sluneta Ústí nad Labem
24. 10. 2021
11:00
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Jaroslav Pazourek
63
59
18
11
39
23
56
36
Review
skupina B 8. kolo 72
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006´Roudnice nad Labem
24. 10. 2021
13:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Vladislav Lunhul
131
22
25
7
65
13
105
16
Review
skupina B 8. kolo 71
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
6. 10. 2021
18:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vladimír Kesler
Jindřich Nesper
94
38
21
5
37
17
62
25
Review
skupina B 8. kolo 73
Kelti Nové Strašecí
Tygři Praha
23. 11. 2021
18:30
ZŠ Řevničov Filip Hackl
Michal Vyhlídal
37
110
17
22
18
54
27
82
Review
skupina B 9. kolo 78
Tygři Praha
Slavoj BK Litoměřice
13. 11. 2021
15:00
Sportovní hala Jeneč František Syrovátka
Jakub Vampola
83
57
27
10
37
23
66
34
Review
skupina B 9. kolo 76
Sluneta Ústí nad Labem
BA Tygři Louny
15. 12. 2021
17:15
hala UJEP Michal Dub
Dennis Billík
85
51
19
15
42
27
67
40
Review
skupina B 9. kolo 75
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
4. 11. 2021
18:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Michal Tesař
112
37
23
13
58
21
92
31
Review
skupina B 9. kolo 77
Kelti Nové Strašecí
BA 2006´Roudnice nad Labem
9. 12. 2021
18:00
ZŠ Řevničov Michal Vyhlídal
Filip Hackl
60
54
12
19
17
40
41
44
Review
skupina B 10. kolo 82
Kelti Nové Strašecí
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
ZŠ Řevničov 0
20
*
Review
skupina B 10. kolo 81
Tygři Praha
BA 2006´Roudnice nad Labem
14. 11. 2021
09:00
Sportovní hala Jeneč Bára Nováková
František Syrovátka
67
52
22
8
31
24
57
34
Review
skupina B 10. kolo 80
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
19. 12. 2021
11:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Vladislav Lunhul
79
61
26
14
38
31
59
48
Review
skupina B 10. kolo 79
Sluneta Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
6. 12. 2021
17:00
hala UJEP Michal Tesař
Vladislav Lunhul
71
43
17
13
29
25
52
35
Review
skupina B 11. kolo 85
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
27. 11. 2021
09:00
Hala 6. ZŠ Jakub Vampola
Jakub Hejduk
66
48
15
21
31
28
43
40
Review
skupina B 11. kolo 84
Tygři Praha
Válečníci Děčín
27. 11. 2021
12:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Fedor Lysov
59
74
16
16
27
42
41
56
Review
skupina B 11. kolo 86
BA 2006´Roudnice nad Labem
BA Tygři Louny
17. 12. 2021
16:30
BK Real Michal Dub
Michal Vyhlídal
57
82
14
19
19
42
43
65
Review
skupina B 11. kolo 83
Kelti Nové Strašecí
Sluneta Ústí nad Labem
7. 10. 2021
17:30
ZŠ Řevničov Michal Dub
Lucie Moravcová
36
151
15
40
19
83
28
123
Review
skupina B 12. kolo 87
Tygři Praha
Sluneta Ústí nad Labem
28. 11. 2021
09:00
Sportovní hala Jeneč Matej Kovačovič
Fedor Lysov
72
74
17
22
48
36
60
54
Review
skupina B 12. kolo 90
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
28. 11. 2021
12:00
Hala 6. ZŠ Jakub Vampola
Jakub Hejduk
79
48
19
11
44
15
58
34
Review
skupina B 12. kolo 89
BA 2006´Roudnice nad Labem
BK Levharti Chomutov
19. 12. 2021
13:00
BK Real Michal Vyhlídal
Fedor Lysov
59
88
20
14
27
44
41
62
Review
skupina B 12. kolo 88
Kelti Nové Strašecí
Válečníci Děčín
14. 12. 2021
17:30
ZŠ Řevničov Dennis Billík
Filip Hackl
30
120
3
23
10
59
16
92
Review
skupina B 13. kolo 94
BK Levharti Chomutov
Kelti Nové Strašecí
11. 12. 2021
09:00
Městská sportovní hala - malá Mattias Kundert
Kateřina Žatecká
59
61
15
21
36
25
52
36
Review
skupina B 13. kolo 93
BA Tygři Louny
Tygři Praha
11. 12. 2021
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Pavel Poliček
40
105
10
32
25
50
32
82
Review
skupina B 13. kolo 92
Sluneta Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
11. 12. 2021
15:30
hala UJEP Karel Anton
Jaroslav Poživil
74
41
18
15
35
21
62
31
Review
skupina B 13. kolo 91
Válečníci Děčín
BA 2006´Roudnice nad Labem
15. 12. 2021
17:00
Sportovní hala Křešice Jan Hendrych
Vitaliy Shumskyy
111
32
31
9
62
13
93
22
Review
skupina B 14. kolo 97
BK Levharti Chomutov
Tygři Praha
12. 12. 2021
09:00
Městská sportovní hala - malá Mattias Kundert
Kateřina Žatecká
28
122
5
22
5
72
17
96
Review
skupina B 14. kolo 95
Sluneta Ústí nad Labem
BA 2006´Roudnice nad Labem
12. 12. 2021
09:30
hala UJEP Karel Anton
Jaroslav Poživil
87
38
41
12
56
24
80
30
Review
skupina B 14. kolo 98
BA Tygři Louny
Kelti Nové Strašecí
12. 12. 2021
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Tomáš Morávek
57
56
19
13
33
26
38
42
Review
skupina B 14. kolo 96
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
12. 12. 2021
12:30
ARMEX Sportcentrum Matěj Barták
Dennis Billík
77
36
17
7
42
14
56
26
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Patrik Wanke Sluneta Ústí n. L. 14 29 1.0 21.4 8.9 0.2 3.0/4.6 65.4 1.9
Jakub Žalud Sluneta Ústí n. L. 14 29 1.0 20.1 7.7 0.5 3.3/7.1 46.8 2.2
Adam Avuk BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 27 1.0 21.5 9.2 0.3 2.3/4.0 57.0 1.7
Filip Vaněk BK Jiskra Domažlice 14 23 1.0 23.4 7.2 1.7 3.7/5.9 63.2 2.2
Samuel Nohel Tygři Brno 14 29 1.0 18.3 7.6 0.0 3.1/4.2 72.4 1.7
Jiří Radouš SK Žabovřesky 14 22 1.0 23.0 9.5 0.1 3.8/7.8 49.1 1.3
Ondřej Kos BC Vysočina 14 24 1.0 20.2 7.2 0.8 3.5/6.7 52.8 2.1
Richard Novák NH Ostrava 14 24 1.0 20.1 7.3 1.5 1.1/2.1 52.0 1.7
Jan Nádherný Basketpoint Frýdek-Místek 14 22 1.0 21.9 9.1 0.5 2.0/3.8 51.2 1.1
Martin Procházka BA Sparta Praha 14 23 1.0 20.3 8.2 0.7 1.8/3.3 55.3 1.7
Vojtěch Nevrla BK Snakes Ostrava 14 29 1.0 15.9 6.5 0.2 2.3/5.2 44.0 2.0
Vavřinec Zahořík Tygři Praha 14 28 1.0 16.3 7.1 0.0 2.0/4.0 50.5 1.8
11 Kryštof Brezík Sokol Pražský 14 18 1.0 25.3 8.7 1.0 4.8/7.7 63.0 1.6
Přemysl Čeněk Kadlec BCM Orli Prostějov 14 23 1.0 19.7 8.7 0.1 2.0/7.3 27.5 2.7
Vojtěch Václav Melša Královští Sokoli 14 26 1.0 16.7 6.5 0.6 1.7/2.9 60.0 2.4
23 Václav Nosek Sokol Pražský 14 20 1.0 21.5 8.9 0.5 2.2/4.5 48.3 1.3
Václav Wiesner Sluneta Ústí n. L. 14 28 1.0 15.1 6.7 0.0 1.6/3.3 50.5 2.0
Metoděj Pazdera SKUP-BCM Olomouc 14 12 1.0 35.0 14.1 0.3 5.8/11.3 51.5 2.2
Noel Wesley Ngombele Tygři Brno 14 24 1.0 17.4 7.3 0.2 2.2/4.9 44.9 2.2
6 Jan Kodyš BK Klatovy 14 24 1.0 16.6 7.3 0.1 1.8/4.2 43.6 1.9
Štěpán Lička BK NH Ostrava B 13 23 1.0 17.2 7.3 0.2 1.9/4.1 45.3 3.0
Šimon Melichar BASKET Brno 14 23 1.0 17.0 6.8 0.5 1.9/4.7 40.7 3.0
Jan Hrubý BCM Orli Prostějov 13 19 1.0 20.5 8.5 0.4 2.5/4.9 50.5 2.7
Jiří Mikeš Kelti Nové Strašecí 14 23 1.0 17.0 5.7 0.8 3.0/6.2 48.6 1.5
Radim Štěpánek BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 29 1.0 13.4 5.8 0.4 0.7/2.6 28.4 2.0
Matyas Gazdačko Jiskra Kyjov 13 23 1.0 16.8 7.5 0.0 1.9/3.8 48.9 1.8
Antonín Hanzlíček Lokomotiva Plzeň 14 28 1.0 13.8 4.7 0.9 1.8/3.8 46.7 3.5
Jaroslav Dostál BA Sparta Praha 14 19 1.0 19.9 8.8 0.2 1.6/3.5 47.0 1.7
0 Jakub Medveď Jižní Supi 14 21 1.0 17.9 7.7 0.2 1.8/3.1 56.9 1.7
11 David Kozel Lokomotiva Plzeň 14 26 1.0 14.3 4.1 1.7 1.1/1.8 0.0* 1.3
Richard Štefek BK Snakes Ostrava 14 29 1.0 12.7 4.5 0.5 2.2/3.8 56.8 1.8
Adam Pulkrábek BASKET Brno 14 23 1.0 16.0 4.6 1.7 1.7/4.0 44.0 1.8
Marek Houška Válečníci Děčín 13 24 1.0 15.1 5.1 1.0 1.7/3.0 56.2 1.7
Lukáš Poulíček Tygři Praha 14 21 1.0 16.8 7.8 0.0 1.1/3.3 34.8 2.0
Vojtěch Malík NH Ostrava 13 29 1.0 12.1 5.0 0.5 0.8/1.6 0.0* 1.3
Matyáš Janovský BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 26 1.0 13.4 5.5 0.5 1.1/3.0 37.7 2.2
31 Štěpán Kučera BK Pelhřimov 14 22 1.0 15.8 6.2 0.6 1.5/3.7 41.5 2.4
David Reisinger USK Praha 14 24 1.0 14.3 6.0 0.3 1.6/4.0 40.6 3.0
Jan Havelka Lions J. Hradec 14 23 1.0 14.8 6.2 0.2 2.0/4.6 42.5 2.3
Martin Šimko Tygři Brno 13 21 1.0 16.0 7.1 0.0 1.8/3.1 58.5 2.5
Alexandr Krob NH Ostrava 14 29 1.0 11.4 4.3 0.7 0.6/1.1 0.0* 2.3
2 Filip Bartoš Jižní Supi 14 22 1.0 14.8 6.3 0.1 1.8/3.7 48.1 2.5
Jan Kopecký Válečníci Děčín 12 27 1.0 11.9 4.0 0.7 1.7/3.4 50.5 2.5
Patrik Újezdský BA Nymburk 14 22 1.0 14.5 6.2 0.5 0.8/1.5 0.0* 2.7
Daniel Šnaur NH Ostrava 14 23 1.0 13.9 5.8 0.6 0.5/1.5 0.0* 2.5
Jonáš Houser Válečníci Děčín 13 26 1.0 12.2 4.6 0.3 2.0/4.4 46.5 1.8
Ondřej Žila NH Ostrava 14 28 1.0 11.3 4.6 0.4 0.7/1.6 0.0* 2.4
23 Josef Šlof BK Klatovy 14 16 1.0 19.7 8.4 0.3 2.0/4.4 45.7 1.7
David Sirotek BK Vyškov 14 21 1.0 14.8 6.7 0.0 1.4/2.9 49.2 2.4
Adam Hypl Basketpoint Frýdek-Místek 14 22 1.0 14.0 5.8 0.3 1.5/4.0 37.1 2.1
Petr Vondráček BA Tygři Louny 14 24 1.0 12.8 5.0 0.6 0.8/2.0 0.0* 1.8
Ondřej Pospíchal Tygři Praha 14 28 1.0 10.9 4.9 0.0 1.2/2.8 43.6 1.5
Lukáš Tichý NH Ostrava 14 26 1.0 11.8 5.5 0.0 0.8/1.7 0.0* 2.0
Jan Broda SKUP-BCM Olomouc 14 17 1.0 18.0 6.7 0.6 2.8/5.9 48.0 2.1
David Holubec Pandy Čelákovice 14 14 1.0 21.9 8.9 0.6 2.3/5.2 43.8 2.4
Jiří Nejezchleba BA Sparta Praha 14 21 1.0 14.4 6.5 0.0 1.3/4.0 32.9 1.5
Milan Pernica BK Jiskra Domažlice 14 23 1.0 13.0 5.2 0.2 2.0/4.6 43.8 2.3
Ondřej Čihánek Basketpoint Frýdek-Místek 14 22 1.0 13.6 5.7 0.5 0.7/1.9 0.0* 2.3
Filip Mašek Tygři Brno 13 30 1.0 9.9 4.2 0.1 1.1/2.3 45.7 1.4
Lukáš Podrazil Tygři Praha 14 25 1.0 11.7 5.2 0.0 1.3/3.6 37.1 2.4
Ondřej Kubík Jiskra Kyjov 14 19 1.0 15.4 6.9 0.0 1.5/3.5 41.8 1.3
Viktor Novák NH Ostrava 14 25 1.0 11.6 4.6 0.2 1.7/2.6 65.6 2.0
15 Lukáš Veselský BK Klatovy 14 20 1.0 14.4 6.7 0.0 1.0/2.9 32.8 2.4
Marek Kovář SK Žabovřesky 14 26 1.0 11.0 3.9 0.3 2.3/3.4 68.5 2.0
Tadeáš Braun SK Žabovřesky 14 23 1.0 12.4 5.2 0.0 1.9/4.5 42.3 2.6
Lukáš Chlupsa Sj. BK Litoměřice 13 24 1.0 11.8 5.1 0.4 0.5/2.2 22.6 1.8
Ondřej Nikodým Kelti Nové Strašecí 14 17 1.0 16.6 4.9 1.7 1.7/3.1 55.8 1.5
10 Bernard Kavka BK Klatovy 14 23 1.0 12.2 5.1 0.1 1.7/3.0 54.3 1.3
Matěj Soušek Sokol Písek 14 21 1.0 13.1 4.9 0.5 1.7/4.0 43.4 2.5
Jindřich Mittner BK Vyškov 14 24 1.0 11.4 5.1 0.0 1.0/2.4 43.1 1.9
Lukáš Bartoň BK Snakes Ostrava 14 21 1.0 13.0 5.3 0.1 2.0/3.5 56.2 1.7
Viktor Šilhan Tygři Brno 14 26 1.0 10.4 3.8 0.1 2.4/4.8 50.8 1.2
Jiří Vyškovský BK Vyškov 14 21 1.0 12.7 4.1 0.8 2.2/4.7 46.5 1.9
Michal Hamtil BA Nymburk 14 20 1.0 13.3 5.9 0.2 1.0/3.4 27.9 1.6
Šimon Batelka BC Kolín 13 24 1.0 11.0 4.4 0.0 2.3/5.8 38.8 1.8
Tobiáš Trávník Jiskra Kyjov 14 24 1.0 11.0 4.4 0.3 1.4/3.3 42.3 2.0
Lukáš Motlík Lokomotiva Plzeň 14 26 1.0 10.0 3.7 0.2 2.0/4.8 40.8 2.6
Josef Kolářík Sokol Písek 14 19 1.0 13.6 5.6 0.3 1.4/2.9 47.3 1.5
Martin Bodlák Pandy Čelákovice 14 19 1.0 13.5 4.8 0.7 1.6/2.8 58.5 2.6
Michal Halamíček BC Nový Jičín 13 23 1.0 11.0 4.2 0.5 1.3/2.7 46.0 1.8
22 Filip Šnejdar BK Klatovy 13 24 1.0 10.4 4.6 0.0 1.2/3.1 37.3 1.4
Petr Turin BASKET Brno 14 5 1.0 49.6 21.0 0.8 5.2/6.4 81.3 1.8
Michal Glac NH Ostrava 14 28 1.0 8.8 4.0 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.4
Jakub Ptáček BK NH Ostrava B 12 24 1.0 10.1 4.2 0.2 1.2/2.8 42.4 2.4
Vojtěch Hamáček Královští Sokoli 14 25 1.0 9.7 4.4 0.1 0.5/1.2 0.0* 2.3
Tomáš Weniger Královští Sokoli 14 25 1.0 9.7 4.2 0.2 0.7/1.7 0.0* 1.2
Tadeáš Tichý BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 26 1.0 9.1 3.0 0.7 1.0/1.5 0.0* 1.8
Jan Bělohradský Tygři Praha 14 22 1.0 10.5 4.6 0.1 0.9/2.0 43.2 1.9
Antonín Fastner Lokomotiva Plzeň 14 26 1.0 8.9 4.2 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Jakub Broda SKUP-BCM Olomouc 14 23 1.0 9.9 4.2 0.0 1.5/4.2 35.4 1.0
Jan Kučera Pandy Čelákovice 13 20 1.0 11.4 3.8 0.7 1.9/3.4 56.7 2.5
Lukáš Žůrek STRABAG Zlín 14 21 1.0 10.8 5.0 0.0 0.9/2.4 37.3 2.0
Antonín Vojík Sj. BK Litoměřice 14 19 1.0 11.9 5.3 0.1 1.2/3.3 36.5 2.6
Filip Koval Sj. BK Litoměřice 14 21 1.0 10.7 4.6 0.0 1.4/4.2 33.7 1.4
David Horák Slavia Kroměříž 14 20 1.0 11.2 4.9 0.0 1.5/5.2 28.2 1.9
František Zikmund Lokomotiva Plzeň 14 24 1.0 9.3 3.8 0.1 1.4/2.1 66.7 1.8
Marek Zaspal Kelti Nové Strašecí 14 23 1.0 9.6 4.4 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.1
Lukáš Bílek BK Vlci Žďár 14 23 1.0 9.5 3.9 0.3 0.7/3.0 25.0 2.6
Tomáš Míča BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 17 1.0 12.9 5.1 0.5 1.4/2.8 48.9 1.4
Filip Forró Válečníci Děčín 14 25 1.0 8.6 3.5 0.3 0.8/1.8 0.0* 2.5
Radek Chaloupka USK Praha 13 17 1.0 12.6 3.2 1.3 2.4/3.8 61.5 0.8
Matěj Rosecký BK Vlci Žďár 13 22 1.0 9.7 4.1 0.1 1.2/2.4 50.0 2.2
Marek Dvořák Tygři Brno 14 27 1.0 7.9 3.4 0.0 1.0/1.9 0.0* 1.3
4 Petr Dopita Sokol Pražský 14 22 1.0 9.7 4.3 0.0 1.1/3.3 34.2 2.2
Simon Unverdorben BK Jiskra Domažlice 13 20 1.0 10.5 4.7 0.0 1.1/2.8 39.3 2.3
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 14 16 1.0 13.1 5.1 0.3 1.9/3.1 63.3 1.9
Daniel Prchal NH Ostrava 14 20 1.0 10.5 4.2 0.5 0.6/1.6 0.0* 1.6
Ivan Pashkov USK Praha 13 21 1.0 9.9 4.0 0.1 1.5/3.3 46.4 2.6
Roman Mřihlad BC Nový Jičín 14 18 1.0 11.5 5.2 0.0 1.1/4.1 25.7 1.8
Dominik Tuška BK Jiskra Domažlice 13 17 1.0 12.1 5.0 0.3 1.2/2.1 60.0 1.5
Jáchym Prüher BC Vysočina 14 21 1.0 9.8 4.1 0.0 1.6/4.3 37.8 2.6
Filip Hrdlovič BK Levharti Chomutov 13 23 1.0 8.9 3.7 0.2 0.9/3.0 30.0 2.6
Matěj Severa Sluneta Ústí n. L. 14 21 1.0 9.8 4.1 0.0 1.6/3.0 51.6 3.0
Vojtěch Urbánek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 26 1.0 7.8 3.2 0.3 0.5/0.9 0.0* 0.8
Šimon Pažout BA 2006´ Roudnice n.L. 14 21 1.0 9.7 3.6 0.3 1.5/3.6 42.7 1.4
David Němec BCM Orli Prostějov 14 20 1.0 10.1 3.6 0.3 2.2/5.8 37.1 2.8
Daniel Havránek BA Tygři Louny 14 26 1.0 7.7 3.3 0.2 0.7/1.5 0.0* 2.9
Václav Čech BK Vlci Žďár 14 13 1.0 15.5 5.5 0.8 2.1/4.4 47.4 2.0
Martin Šibal Tygři Brno 13 24 1.0 8.3 3.0 0.6 0.4/0.8 0.0* 1.1
Marek Sojka BA Nymburk 14 19 1.0 10.4 4.5 0.0 1.4/3.4 41.5 1.1
Robin Salva BK Opava 14 20 1.0 9.8 4.7 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.0
Filip Jano BK Jiskra Domažlice 14 23 1.0 8.4 3.8 0.0 0.9/3.3 26.0 2.4
Hubert Menšík Tygři Brno 14 26 1.0 7.5 3.2 0.0 1.0/2.2 48.2 2.1
Marek Lihan Jiskra Kyjov 14 23 1.0 8.4 3.3 0.2 1.3/2.6 48.3 2.2
17 Safet Muhič Sokol Pražský 14 21 1.0 9.1 3.7 0.2 1.0/2.3 44.9 2.2
Vojtěch Gronský BK Opava 13 20 1.0 9.6 3.6 0.3 1.5/3.6 40.8 1.7
Daniel Cikánek BA Tygři Louny 14 24 1.0 7.9 3.6 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.3
Šimon Pučelík BA Sparta Praha 14 19 1.0 9.9 3.9 0.1 2.0/5.2 38.8 1.8
23 Šimon Malínský Slavoj Č. Brod 14 17 1.0 11.1 3.8 0.6 1.5/2.5 59.5 0.4
Jakub Řeha BK Snakes Ostrava 14 24 1.0 7.8 2.1 0.8 1.3/1.9 0.0* 3.0
Matěj Zapletal Jiskra Kyjov 13 23 1.0 8.1 3.0 0.3 1.2/2.9 41.8 1.7
Adam Žvak BK Snakes Ostrava 14 25 1.0 7.5 3.1 0.1 1.0/2.7 37.3 2.3
Tobiáš Velecký SK Žabovřesky 14 24 1.0 7.8 3.2 0.0 1.3/2.7 50.0 2.0
11 František Kinský BK Klatovy 13 24 1.0 7.7 3.3 0.0 1.2/2.5 48.3 1.1
Jiří Pražák Slavia Kroměříž 13 22 1.0 8.4 3.4 0.0 1.5/4.0 37.9 2.3
Martin Max Dzivjak Sj. BK Litoměřice 14 22 1.0 8.3 3.7 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.4
Jonáš Sukup STRABAG Zlín 14 15 1.0 12.1 5.0 0.2 1.5/3.0 48.9 1.3
Jakub Chrz Sokol Písek 14 20 1.0 9.0 3.9 0.0 1.2/2.4 51.1 1.9
Marek Sekáč BK Levharti Chomutov 14 14 1.0 12.9 5.7 0.2 0.8/2.7 28.9 1.7
Jakub Mlynář USK Praha 14 22 1.0 8.1 3.6 0.0 0.9/2.0 0.0* 2.5
Vojtěch Grubba Sj. BK Litoměřice 14 24 1.0 7.4 3.0 0.3 0.7/1.7 0.0* 2.3
Jakub Chaloupka USK Praha 13 16 1.0 11.0 4.6 0.2 1.3/2.2 60.0 1.6
10 Lukáš Hejduk BK Opava 13 20 1.0 8.8 3.6 0.3 0.8/2.4 31.3 0.7
Filip Tobiáš BA Nymburk 14 18 1.0 9.7 3.8 0.4 1.0/1.6 0.0* 1.0
25 Michal Mašín Slavoj Č. Brod 14 17 1.0 10.2 4.5 0.0 1.1/2.8 40.4 0.2
Marek Mališ NH Ostrava 14 31 1.0 5.5 2.0 0.4 0.3/0.7 0.0* 1.0
Tomáš Wasserbauer TJ Sokol Kbely 14 11 1.0 15.4 6.5 0.0 2.5/6.5 37.5 1.7
Robin Kalousek Slavia Kroměříž 14 14 1.0 12.0 4.4 0.1 2.7/4.8 56.7 1.4
David Svoboda BA Sparta Praha 14 20 1.0 8.3 2.8 0.6 1.0/1.8 0.0* 2.1
Jakub Vagner Sokol Vyšehrad 13 17 1.0 9.8 4.2 0.1 0.9/2.1 44.4 2.1
Ondřej Trkan Tygři Brno 13 24 1.0 6.9 3.2 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.9
Michal Klička Lokomotiva Plzeň 14 26 1.0 6.3 2.3 0.3 1.0/1.7 0.0* 1.7
Vadim Krčmář BK NH Ostrava B 12 23 1.0 7.1 2.9 0.2 0.7/2.3 31.5 1.7
Štěpán Bláha BC Nový Jičín 14 15 1.0 10.8 4.5 0.0 1.7/3.8 45.6 2.1
4 Jan Hlaváč Slavoj Č. Brod 14 20 1.0 8.1 3.5 0.3 0.4/0.9 0.0* 0.1
Patrik Hauser BA Nymburk 14 21 1.0 7.7 3.0 0.2 1.0/2.4 39.2 1.5
Jan Ille Lions J. Hradec 14 24 1.0 6.6 2.1 0.2 1.8/3.6 51.2 2.5
Tomáš Rybařík Sokol Písek 14 16 1.0 9.8 3.4 0.6 1.0/1.8 0.0* 1.9
David Sláma BK Vlci Žďár 14 25 1.0 6.2 2.8 0.0 0.6/3.3 16.9 2.9
Lukáš Žabenský BK Snakes Ostrava 13 24 1.0 6.4 2.8 0.1 0.5/1.8 0.0* 3.1
Martin Sztolarik Basketpoint Frýdek-Místek 14 17 1.0 9.0 3.3 0.5 0.8/1.5 0.0* 2.2
Jaroslav Suk Sokol Písek 14 21 1.0 7.2 3.0 0.1 0.8/2.0 40.5 2.3
Ondřej Kubík Pandy Čelákovice 13 21 1.0 7.2 2.7 0.1 1.3/1.9 0.0* 0.8
Ondřej Miklas BASKET Brno 13 21 1.0 7.2 2.5 0.2 1.6/2.7 57.9 2.3
8 Vincent Krátký Sokol Pražský 14 20 1.0 7.5 3.3 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.5
Micah Anthony Perkins BK Opava 14 21 1.0 7.0 2.9 0.1 1.0/2.9 35.0 1.2
Vojtěch Hajda BK NH Ostrava B 13 22 1.0 6.6 2.8 0.0 1.0/2.0 47.7 1.5
Pavel Krčmář BK Vlci Žďár 14 16 1.0 9.1 4.2 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.8
Luka Kešelj TJ Sokol Kbely 14 22 1.0 6.6 2.6 0.1 1.0/2.6 38.6 2.1
Tomáš Navrátil Jiskra Kyjov 14 21 1.0 6.9 2.2 0.1 2.1/3.8 56.3 0.9
Jiří Máčala STRABAG Zlín 14 21 1.0 6.9 3.2 0.1 0.1/0.4 0.0* 2.0
Jonáš Kubricht BK Levharti Chomutov 13 20 1.0 7.2 2.8 0.4 0.6/2.5 22.0 2.1
Marek Paul BK Jiskra Domažlice 14 23 1.0 6.3 1.8 0.6 0.8/2.7 29.5 1.8
Martin Mráz Lokomotiva Plzeň 14 26 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.8
Jan Vybíral Lions J. Hradec 11 22 1.0 6.5 2.2 0.5 0.5/1.4 0.0* 1.0
Nikola Nevrlý SKUP-BCM Olomouc 14 21 1.0 6.8 2.9 0.0 1.0/2.3 44.9 2.1
Štěpán Valenta BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 23 1.0 6.1 2.5 0.3 0.3/0.7 0.0* 0.9
Michal Valečko BK Vyškov 14 24 1.0 5.8 2.4 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.7
David Stoklas Slavia Kroměříž 13 23 1.0 6.0 2.7 0.0 0.5/2.3 20.4 4.1
7 Daniel Gasiúnas-Demčenko Sokol Pražský 13 16 1.0 8.6 3.3 0.3 1.3/1.8 0.0* 1.9
Jan Barčák BK Opava 14 10 1.0 13.7 5.6 0.0 2.5/3.7 67.6 1.3
Jakub Moravčík BASKET Brno 14 17 1.0 8.1 3.6 0.0 0.9/3.1 28.8 2.1
Aleš Jancur Královští Sokoli 14 23 1.0 6.0 2.3 0.1 0.9/2.2 40.0 1.5
Šimon Netolický Válečníci Děčín 14 24 1.0 5.7 2.5 0.0 0.7/2.8 23.5 1.5
Matěj Makovička BA 2006´ Roudnice n.L. 14 25 1.0 5.4 2.4 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.2
9 Jaroslav Melka BK Klatovy 14 18 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/4.3 35.1 3.1
Jan Škařupa BC Nový Jičín 14 17 1.0 7.8 3.6 0.0 0.5/1.7 0.0* 0.5
Jiří Maršolek BK NH Ostrava B 13 21 1.0 6.2 2.9 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.6
Petr Vaverka Pandy Čelákovice 14 19 1.0 6.8 2.9 0.2 0.5/1.2 0.0* 1.9
Vojtěch Strnad Válečníci Děčín 13 26 1.0 5.0 1.6 0.4 0.7/1.8 0.0* 1.5
Marek Vajda BK Opava 13 19 1.0 6.8 2.5 0.3 1.0/4.0 25.0 2.1
David Hyský BC Vysočina 14 19 1.0 6.8 2.7 0.0 1.4/4.1 34.6 1.2
14 Juraj Onuška Jižní Supi 14 18 1.0 7.2 3.3 0.0 0.6/2.2 28.2 1.7
František Grill Lions J. Hradec 13 23 1.0 5.6 2.3 0.1 0.8/2.4 33.9 2.5
Darius Kimia Lokomotiva Plzeň 14 28 1.0 4.6 1.9 0.1 0.5/1.5 0.0* 1.9
Ondřej Peč BK Vyškov 13 20 1.0 6.5 2.3 0.0 1.9/4.1 45.7 2.1
Dominik Suchomel BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 17 1.0 7.5 3.0 0.2 0.8/1.8 0.0* 1.2
Daniel Kormaník NH Ostrava 13 28 1.0 4.5 1.7 0.2 0.5/1.1 0.0* 0.7
7 Kryštof Kotáb BK Klatovy 13 23 1.0 5.5 2.2 0.1 0.7/1.4 0.0* 1.3
Josef Böhm Tygři Brno 14 29 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.6
Oldřich Liška Sj. BK Litoměřice 14 15 1.0 8.4 4.1 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.9
Pavel Čížek Sokol Písek 14 21 1.0 6.0 2.2 0.3 0.7/1.9 0.0* 1.2
Kryštof Pyš BK NH Ostrava B 13 21 1.0 5.9 2.5 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.9
Adam Dřímal USK Praha 13 21 1.0 5.9 2.7 0.0 0.5/2.8 18.6 3.0
Florián Vonzino BK Snakes Orlová 13 19 1.0 6.4 2.4 0.3 0.8/3.1 25.9 2.8
Michal Nozar BA Nymburk 14 12 1.0 10.2 3.7 0.5 1.3/2.9 45.7 2.3
Matěj Hendrych BA Nymburk 14 18 1.0 6.7 2.7 0.0 1.3/2.7 46.9 0.8
Martin Šolc Pandy Čelákovice 14 18 1.0 6.7 3.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.6
Štěpán Horák BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 25 1.0 4.8 1.9 0.1 0.6/1.1 0.0* 0.8
Jáchym Šrámek BK Levharti Chomutov 13 12 1.0 9.9 3.4 0.6 1.3/3.1 43.2 3.2
Šimon Mayer Sluneta Ústí n. L. 14 19 1.0 6.2 2.5 0.0 1.2/2.1 55.0 2.1
Sebastian Hynčica BK Snakes Ostrava 14 25 1.0 4.7 2.0 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.5
Oliver Zdobinský BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 17 1.0 6.9 2.3 0.6 0.5/1.8 0.0* 1.8
Marek Leznar SK Žabovřesky 14 16 1.0 7.2 3.1 0.0 0.9/2.6 36.6 1.9
Marek Dvořák BK Levharti Chomutov 12 21 1.0 5.5 2.0 0.0 1.2/3.8 32.5 2.4
Nicolas Moravec BA Tygři Louny 13 8 1.0 14.3 4.5 0.6 3.4/6.8 50.0 1.6
Štěpán Tůma BK Vlci Žďár 14 24 1.0 4.7 1.7 0.1 0.9/2.0 45.8 2.1
Tomáš Slavíček BK Snakes Ostrava 14 30 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.9
Jakub Coubal BC Kolín 13 23 1.0 4.9 1.9 0.0 1.1/3.5 32.1 0.8
Marek Hranoš BK Snakes Ostrava 13 20 1.0 5.6 2.3 0.1 0.9/1.7 0.0* 1.0
Sean Klégr Tygři Praha 14 20 1.0 5.6 2.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.0
Kryštof Novotný Lions J. Hradec 13 14 1.0 7.8 3.2 0.2 0.7/1.8 0.0* 0.9
Alois Kudrlička Lokomotiva Plzeň 14 14 1.0 7.8 3.1 0.3 0.8/1.6 0.0* 1.1
Matěj Buben Válečníci Děčín 13 20 1.0 5.5 2.3 0.1 0.6/1.5 0.0* 2.2
Jakub Kolík BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 23 1.0 4.7 1.4 0.4 0.6/0.8 0.0* 1.0
Kryštof Kotek Válečníci Děčín 13 25 1.0 4.3 1.6 0.2 0.4/1.1 0.0* 1.0
Daniel Mrázek Tygři Brno 14 21 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.8 0.0* 0.5
František Voda TJ Sokol Kbely 13 15 1.0 7.0 2.9 0.0 1.1/2.9 38.6 2.8
Jan Gabriel Vereška BK Snakes Orlová 13 11 1.0 9.5 3.8 0.2 1.4/3.2 42.9 1.5
Lukáš Michalík Slavia Kroměříž 13 22 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/2.0 0.0* 2.0
Teodor Kačírek Sokol Písek 13 12 1.0 8.8 3.3 0.4 1.0/2.2 46.2 1.5
19 David Šimon BK Pelhřimov 14 22 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/1.3 0.0* 2.7
Daniel Starý BA Tygři Louny 14 20 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.8
David Klieštik BC Vysočina 14 23 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.6 0.0* 0.7
Ondřej Zeman BK Vyškov 14 19 1.0 5.4 2.0 0.4 0.3/0.9 0.0* 3.5
Hubert Kanda Tygři Praha 13 28 1.0 3.7 1.6 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.3
Vojtěch Fučík BC Kolín 14 20 1.0 5.1 2.1 0.1 0.9/1.9 0.0* 0.7
Vojtěch Adamec BC Nový Jičín 14 24 1.0 4.3 1.8 0.0 0.7/2.5 26.2 2.7
Jan Ludva BC Nový Jičín 14 21 1.0 4.9 1.9 0.0 0.9/3.0 30.2 2.2
Tobias Zapletal Basketpoint Frýdek-Místek 13 18 1.0 5.6 2.0 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.2
Matěj Dvořák BK Levharti Chomutov 12 20 1.0 5.0 1.6 0.4 0.7/1.6 0.0* 1.7
Denis Špringl BA 2006´ Roudnice n.L. 14 17 1.0 5.9 2.5 0.0 0.8/2.6 31.8 1.4
15 Michal Pitrák BK Pelhřimov 14 24 1.0 4.2 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.2
Nicolas Vosol BC Nový Jičín 13 20 1.0 5.0 1.9 0.1 1.0/2.6 38.5 1.6
Tomáš Řezníček BC Kolín 14 19 1.0 5.3 1.8 0.1 1.3/3.9 32.0 1.1
Josef Opluštil Kelti Nové Strašecí 13 20 1.0 5.0 2.0 0.2 0.5/1.2 0.0* 0.5
Marko Duspara BK Snakes Ostrava 14 11 1.0 9.1 3.2 0.4 1.6/2.4 69.2 1.8
Kryštof Davídek BA Nymburk 14 9 1.0 11.0 4.6 0.3 0.9/1.0 0.0* 1.4
Matěj Ulrich BA Tygři Louny 14 20 1.0 5.0 1.9 0.0 1.3/3.4 36.8 1.7
Denis Kudela BK NH Ostrava B 12 15 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.8
Šimon Klouček BA Nymburk 14 16 1.0 6.1 2.2 0.4 0.6/1.6 0.0* 0.9
Antonín Buráň STRABAG Zlín 14 17 1.0 5.8 2.8 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.9
Tomáš Pospíšil BA Tygři Louny 14 11 1.0 8.8 3.8 0.3 0.4/1.5 0.0* 1.1
Filip Řehulka BK Snakes Ostrava 14 29 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
Tomáš Novotný Tygři Praha 14 25 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.4
Jan Beníšek Sokol Písek 13 18 1.0 5.3 2.0 0.2 0.7/1.8 0.0* 0.4
Jakub Kraval BK Opava 13 14 1.0 6.9 2.4 0.4 0.9/1.9 0.0* 1.1
Martin Pylypiv STRABAG Zlín 14 16 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.4
32 Štěpán Příhůnek BK Pelhřimov 14 14 1.0 6.8 2.6 0.3 0.6/1.8 0.0* 2.1
Jan Čech Sj. BK Litoměřice 14 22 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.6
Matyáš Bindr BK Opava 13 14 1.0 6.8 2.5 0.0 1.8/4.6 39.1 1.8
Matyáš Kadlec TJ Sokol Kbely 13 18 1.0 5.3 2.2 0.1 0.8/1.5 0.0* 1.5
98 Marek Očadlík Sokol Pražský 14 22 1.0 4.3 1.8 0.0 0.6/1.5 0.0* 2.4
5 Pavel Hrdina Jižní Supi 14 20 1.0 4.7 2.1 0.0 0.6/2.6 23.1 2.3
Jan Straka BASKET Brno 13 17 1.0 5.5 2.4 0.1 0.5/1.4 0.0* 1.9
Tomáš Tranžík BK Levharti Chomutov 13 15 1.0 6.3 2.7 0.1 0.6/1.9 0.0* 1.4
Jakub Skála BA Tygři Louny 14 7 1.0 13.3 4.6 0.7 2.0/4.3 46.7 2.0
Viktor Janda BA 2006´ Roudnice n.L. 13 20 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/2.9 22.8 1.3
Jakub Renner Sluneta Ústí n. L. 12 28 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Daniel Poláček BA Nymburk 13 17 1.0 5.5 2.1 0.2 0.6/2.1 31.4 0.6
Ondřej Skákal Královští Sokoli 14 10 1.0 9.2 4.3 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.5
Filip Mikota BA 2006´ Roudnice n.L. 14 15 1.0 6.1 2.9 0.0 0.3/1.9 0.0* 1.9
Jakub Pospíšil BCM Orli Prostějov 14 19 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.9 0.0* 1.3
Filip Weniger Královští Sokoli 14 26 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.3
Petr Hasman Sj. BK Litoměřice 14 19 1.0 4.7 2.2 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.0
Jan Aschenbrenner Slavoj Č. Brod 14 9 1.0 10.0 3.3 0.8 1.0/3.1 32.1 0.3
Samuel Šticha STRABAG Zlín 14 18 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.1
Marek Jebavý BC Kolín 12 12 1.0 7.4 3.1 0.0 1.3/2.9 42.9 0.9
Robin Petr Královští Sokoli 14 18 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/1.8 0.0* 2.7
20 Matyáš Zajíc BK Pelhřimov 13 15 1.0 5.9 2.5 0.0 1.0/2.1 48.4 1.5
Petr Šebek SK Žabovřesky 14 17 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/2.5 31.0 2.6
Vojtěch Šeděnka BK Snakes Ostrava 14 22 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.7
Adam Gomboš BA Sparta Praha 13 19 1.0 4.6 1.9 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.5
Vincent Fryc BA Sparta Praha 14 20 1.0 4.3 1.4 0.5 0.3/1.0 0.0* 1.8
Jáchym Libich Válečníci Děčín 12 22 1.0 3.9 1.5 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.5
Ondřej Šerý BASKET Brno 14 19 1.0 4.5 2.0 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.1
Samuel Růžička BCM Orli Prostějov 14 17 1.0 4.9 1.9 0.2 0.6/1.8 0.0* 1.8
Matyáš Nechvátal TJ Sokol Kbely 14 16 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/1.4 0.0* 2.5
Tobiáš Kracík Sj. BK Litoměřice 14 21 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Lukáš Pastor Sluneta Ústí n. L. 13 28 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.2
Michal Putera NH Ostrava 14 21 1.0 4.0 1.6 0.2 0.1/0.4 0.0* 0.5
Jaroslav Perlík BA 2006´ Roudnice n.L. 14 23 1.0 3.6 1.5 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.2
6 Radim Hušák Sokol Pražský 14 6 1.0 13.8 5.3 0.2 2.7/5.2 51.6 1.5
Jan Hruška Královští Sokoli 13 18 1.0 4.6 1.8 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.7
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 14 15 1.0 5.5 2.1 0.1 0.8/2.7 29.3 4.2
Petr Žabenský BA Nymburk 14 14 1.0 5.8 2.7 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.9
Jan Nedorost Válečníci Děčín 14 22 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.8
Lukáš Vrána BK Vlci Žďár 14 23 1.0 3.5 1.4 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.7
Vojtěch Hornický Sj. BK Litoměřice 13 16 1.0 5.0 1.9 0.2 0.6/1.3 0.0* 2.2
Tomáš Drabina Basketpoint Frýdek-Místek 12 16 1.0 5.0 2.2 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.5
Filip Zámostný USK Praha 14 20 1.0 4.0 1.7 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.6
Adam Lang Tygři Praha 13 22 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.8
Pavel Procházka TJ Sokol Kbely 14 19 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.6
Václav Štuksa Lokomotiva Plzeň 14 25 1.0 3.1 0.9 0.4 0.2/0.4 0.0* 0.9
Matěj Richter Pandy Čelákovice 14 18 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.7
Vojtěch Kužela BK Vlci Žďár 14 18 1.0 4.2 1.6 0.1 0.8/1.8 0.0* 1.4
Tomáš Mlčoch SKUP-BCM Olomouc 13 21 1.0 3.6 1.5 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.1
Matěj Mršťák NH Ostrava 13 26 1.0 2.9 1.0 0.2 0.3/0.3 0.0* 0.5
David Řezníček Tygři Praha 13 22 1.0 3.5 1.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.5
Samuel Krejčí Lions J. Hradec 13 21 1.0 3.6 1.6 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.8
Václav Mrkvík BA Tygři Louny 13 21 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.4
Michal Blabolil Tygři Praha 13 15 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.1
Jan Kaiser BA 2006´ Roudnice n.L. 13 23 1.0 3.3 1.2 0.1 0.5/1.6 0.0* 1.1
Dominik Haller BK Vlci Žďár 13 21 1.0 3.6 1.2 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.3
Jakub Eimann BA Tygři Louny 14 5 1.0 14.8 7.2 0.0 0.4/1.6 0.0* 0.8
10 Vojtěch Bezstarosta BK Pelhřimov 14 20 1.0 3.7 1.5 0.0 0.7/1.6 0.0* 2.5
17 Lukáš Vaněk BK Pelhřimov 13 19 1.0 3.9 1.3 0.2 0.8/1.6 0.0* 1.1
Jakub Dvořák Jiskra Kyjov 13 15 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.5
Dan Holický Královští Sokoli 14 19 1.0 3.8 1.9 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.1
Adam Syrový Pandy Čelákovice 14 19 1.0 3.7 1.6 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.6
Šimon Černoch SK Žabovřesky 13 18 1.0 3.9 1.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 0.6
David Horálek Slavoj Č. Brod 14 9 1.0 7.9 2.4 0.3 2.0/2.9 69.2 0.9
Adam Baltaretu BA 2006´ Roudnice n.L. 14 25 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.8
Matěj Horák Pandy Čelákovice 14 18 1.0 3.9 1.7 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.6
Richard Štráchal Sokol Vyšehrad 13 17 1.0 4.1 1.7 0.0 0.7/2.2 32.4 3.0
Frederik Kutty BK Opava 14 15 1.0 4.7 2.1 0.1 0.3/1.5 0.0* 0.8
9 Lukáš Gregor Sokol Pražský 14 21 1.0 3.3 1.3 0.0 0.6/1.2 0.0* 0.9
Marek Petlan USK Praha 14 24 1.0 2.9 1.1 0.1 0.3/1.7 0.0* 0.8
Mikuláš Kohoutek Sokol Pražský 13 14 1.0 4.9 1.5 0.3 1.1/1.9 0.0* 1.5
Vojtěch Müller Sokol Vyšehrad 13 16 1.0 4.3 1.6 0.1 1.0/2.6 39.0 1.9
Ondřej Mrva BK NH Ostrava B 13 24 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.5
Duc Anh Nguyen BK Jiskra Domažlice 14 21 1.0 3.2 1.3 0.0 0.7/1.4 0.0* 2.7
Daniel Kopecký USK Praha 14 13 1.0 5.2 1.9 0.2 0.7/1.8 0.0* 1.6
Samuel Wengřín BK NH Ostrava B 13 26 1.0 2.6 1.0 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.8
Jan Odermatt SK Žabovřesky 14 18 1.0 3.7 1.3 0.2 0.5/1.1 0.0* 1.8
Jan Vlnas Lions J. Hradec 14 18 1.0 3.7 1.3 0.1 0.8/2.2 38.5 2.1
Matěj Šaradín SKUP-BCM Olomouc 14 17 1.0 3.9 1.5 0.0 1.0/2.6 37.8 1.9
Josef Horák BC Nový Jičín 14 15 1.0 4.5 1.8 0.0 0.9/1.2 0.0* 2.3
Matyáš Soukop Jiskra Kyjov 13 22 1.0 3.0 1.2 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.7
Jáchym Jakeš SKUP-BCM Olomouc 14 14 1.0 4.7 2.1 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.8
Jan Vedral Pandy Čelákovice 13 16 1.0 4.1 1.1 0.6 0.1/0.1 0.0* 1.6
13 Viktor Kolacki BK Klatovy 14 24 1.0 2.7 1.1 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Matěj Sklenařík USK Praha 13 23 1.0 2.8 1.1 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.3
Kryštof Havránek BASKET Brno 14 21 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.0
Jiří Priedhorský SK Žabovřesky 14 16 1.0 4.0 1.6 0.1 0.6/1.6 0.0* 2.6
Filip Sládek STRABAG Zlín 13 7 1.0 9.0 4.1 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.3