Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 46
Sluneta Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
23. 10. 2021
09:30
hala UJEP Barbora Keslerová
Pavel Poliček
Preview
skupina B 1. kolo 44
BA 2006´Roudnice nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
23. 10. 2021
13:00
BK Real Miloslav Jon
Zuzana Kotrbatá
Preview
skupina B 1. kolo 45
Tygři Praha
Kelti Nové Strašecí
23. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Jeneč Marek Vošahlík
Bára Nováková
Preview
skupina B 1. kolo 43
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
13. 10. 2021
18:45
Městská sportovní hala - velká Vladimír Kesler
Jindřich Nesper
56
55
18
7
27
33
40
52
Review
skupina B 2. kolo 48
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
11. 9. 2021
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Jan Lejčko
Jan Průša
26
72
9
25
13
53
16
59
Review
skupina B 2. kolo 49
BA 2006´Roudnice nad Labem
Tygři Praha
11. 9. 2021
09:00
BK Real Dominik Kočovský
Daniel Hušek
22
164
7
40
14
80
16
132
Review
skupina B 2. kolo 50
Slavoj BK Litoměřice
Kelti Nové Strašecí
11. 9. 2021
10:00
Hala 6. ZŠ Vladislav Lunhul
Vojta Kočárník
85
39
19
16
40
20
68
29
Review
skupina B 2. kolo 47
BK Levharti Chomutov
Sluneta Ústí nad Labem
11. 9. 2021
16:00
Městská sportovní hala - velká Michal Dub
Fedor Lysov
46
113
16
27
24
57
36
77
Review
skupina B 3. kolo 52
BA Tygři Louny
Sluneta Ústí nad Labem
12. 9. 2021
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Jan Lejčko
33
71
5
22
20
38
22
53
Review
skupina B 3. kolo 51
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
12. 9. 2021
10:00
Městská sportovní hala - velká Michal Dub
Fedor Lysov
35
98
5
15
15
49
24
70
Review
skupina B 3. kolo 54
Slavoj BK Litoměřice
Tygři Praha
12. 9. 2021
10:00
Hala 6. ZŠ Vladislav Lunhul
Vojta Kočárník
55
84
24
9
31
39
39
64
Review
skupina B 3. kolo 53
BA 2006´Roudnice nad Labem
Kelti Nové Strašecí
12. 9. 2021
10:30
BK Real Dominik Kočovský
Štěpán Beran
40
94
9
30
21
46
27
79
Review
skupina B 4. kolo 55
Sluneta Ústí nad Labem
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
skupina B 4. kolo 58
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
25. 9. 2021
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
24
70
11
14
17
38
17
59
Review
skupina B 4. kolo 56
Válečníci Děčín
Kelti Nové Strašecí
25. 9. 2021
09:30
ARMEX Sportcentrum Jakub Gabriel
Matyáš Fichtner
134
24
36
9
65
14
102
22
Review
skupina B 4. kolo 57
BK Levharti Chomutov
BA 2006´Roudnice nad Labem
25. 9. 2021
10:00
Městská sportovní hala - velká Antonín Ďurana
Vladislav Lunhul
68
39
13
19
32
26
54
32
Review
skupina B 5. kolo 59
Sluneta Ústí nad Labem
Kelti Nové Strašecí
27. 11. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina B 5. kolo 61
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
26. 9. 2021
09:00
Městská sportovní hala - velká Mattias Kundert
18
83
5
16
8
50
12
65
Review
skupina B 5. kolo 62
BA Tygři Louny
BA 2006´Roudnice nad Labem
26. 9. 2021
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Ondřej Asztalos
103
21
24
7
54
11
81
17
Review
skupina B 5. kolo 60
Válečníci Děčín
Tygři Praha
26. 9. 2021
13:00
ARMEX Sportcentrum Aleš Abraham
Barbora Keslerová
85
29
29
8
55
15
67
24
Review
skupina B 6. kolo 64
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina B 6. kolo 66
Kelti Nové Strašecí
BA Tygři Louny
9. 10. 2021
10:00
ZŠ Řevničov Radek Šťavík
Ľudovít Šikorský
29
110
12
19
13
57
24
81
Review
skupina B 6. kolo 63
BA 2006´Roudnice nad Labem
Sluneta Ústí nad Labem
5. 11. 2021
16:30
BK Real
Preview
skupina B 6. kolo 65
Tygři Praha
BK Levharti Chomutov
9. 10. 2021
17:00
Sportovní hala Jeneč Pavlína Šuláková
Radek Lahoda
125
27
38
0
64
3
86
14
Review
skupina B 7. kolo 68
Slavoj BK Litoměřice
Sluneta Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina B 7. kolo 69
Tygři Praha
BA Tygři Louny
10. 10. 2021
13:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Štěpán Beran
107
51
29
11
64
21
87
31
Review
skupina B 7. kolo 70
Kelti Nové Strašecí
BK Levharti Chomutov
10. 10. 2021
14:00
ZŠ Řevničov Vladimír Kesler
Jindřich Nesper
60
84
13
24
15
44
33
66
Review
skupina B 7. kolo 67
BA 2006´Roudnice nad Labem
Válečníci Děčín
19. 11. 2021
16:30
BK Real
Preview
skupina B 8. kolo 73
Kelti Nové Strašecí
Tygři Praha
24. 10. 2021
10:00
ZŠ Řevničov
Preview
skupina B 8. kolo 72
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006´Roudnice nad Labem
24. 10. 2021
13:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Vladislav Lunhul
Preview
skupina B 8. kolo 74
Válečníci Děčín
Sluneta Ústí nad Labem
24. 10. 2021
13:00
ARMEX Sportcentrum Jindřich Nesper
Vojta Kočárník
Preview
skupina B 8. kolo 71
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
6. 10. 2021
18:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vladimír Kesler
Jindřich Nesper
94
38
21
5
37
17
62
25
Review
skupina B 9. kolo 76
Sluneta Ústí nad Labem
BA Tygři Louny
13. 11. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina B 9. kolo 77
Kelti Nové Strašecí
BA 2006´Roudnice nad Labem
13. 11. 2021
-
Hala Bios
Preview
skupina B 9. kolo 78
Tygři Praha
Slavoj BK Litoměřice
13. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 9. kolo 75
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
4. 11. 2021
18:00
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 10. kolo 79
Sluneta Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
14. 11. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina B 10. kolo 81
Tygři Praha
BA 2006´Roudnice nad Labem
14. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 10. kolo 82
Kelti Nové Strašecí
Slavoj BK Litoměřice
14. 11. 2021
-
Hala Bios
Preview
skupina B 10. kolo 80
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
8. 11. 2021
18:30
Sportovní hala Křešice
Preview
skupina B 11. kolo 84
Tygři Praha
Válečníci Děčín
27. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 11. kolo 85
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
27. 11. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina B 11. kolo 86
BA 2006´Roudnice nad Labem
BA Tygři Louny
27. 11. 2021
-
BK Real
Preview
skupina B 11. kolo 83
Kelti Nové Strašecí
Sluneta Ústí nad Labem
7. 10. 2021
17:30
ZŠ Řevničov Michal Dub
Lucie Moravcová
36
151
15
40
19
83
28
123
Review
skupina B 12. kolo 87
Tygři Praha
Sluneta Ústí nad Labem
28. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 12. kolo 88
Kelti Nové Strašecí
Válečníci Děčín
28. 11. 2021
-
Hala Bios
Preview
skupina B 12. kolo 89
BA 2006´Roudnice nad Labem
BK Levharti Chomutov
28. 11. 2021
-
BK Real
Preview
skupina B 12. kolo 90
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
28. 11. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina B 13. kolo 92
Sluneta Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
11. 12. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina B 13. kolo 93
BA Tygři Louny
Tygři Praha
11. 12. 2021
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina B 13. kolo 94
BK Levharti Chomutov
Kelti Nové Strašecí
11. 12. 2021
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina B 13. kolo 91
Válečníci Děčín
BA 2006´Roudnice nad Labem
7. 12. 2021
17:00
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 14. kolo 95
Sluneta Ústí nad Labem
BA 2006´Roudnice nad Labem
12. 12. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina B 14. kolo 96
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
12. 12. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 14. kolo 97
BK Levharti Chomutov
Tygři Praha
12. 12. 2021
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina B 14. kolo 98
BA Tygři Louny
Kelti Nové Strašecí
12. 12. 2021
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Martin Bodlák Pandy Čelákovice 13 5 1.0 14.8 6.0 0.6 1.0/2.8 35.7 1.8
Kryštof Brezík Sokol Pražský 13 2 1.0 36.5 15.5 0.0 5.5/8.0 68.8 1.5
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 13 4 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.8
Daniel Cikánek BA Tygři Louny 13 8 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.9 0.0* 2.8
Jakub Broda SKUP-BCM Olomouc 13 6 1.0 9.0 3.8 0.0 1.3/4.7 28.6 1.0
Vladimír Krýsl Tygři Praha 13 5 1.0 9.4 4.2 0.0 1.0/2.8 35.7 2.2
Lukáš Bílek BK Vlci Žďár 13 4 1.0 11.5 5.0 0.3 0.8/4.0 18.8 2.8
Dominik Suchomel BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 4 1.0 10.0 4.3 0.3 0.8/2.3 33.3 1.0
Vojtěch Adamec BC Nový Jičín 13 6 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/1.0 0.0* 3.7
10 Bernard Kavka BK Klatovy 13 3 1.0 9.3 3.7 0.0 2.0/4.3 46.2 1.0
Jan Hrubý BCM Orli Prostějov 12 2 1.0 13.5 5.0 0.0 3.5/7.0 50.0 0.5
Josef Böhm Tygři Brno 13 6 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.2 0.0* 2.5
Vojtěch Bubeník Sluneta Ústí n. L. 12 3 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
24 William Walter Jižní Supi 12 5 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.6
Denilson Carloc Benge USK Praha 13 2 1.0 10.5 5.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Jan Beníšek Sokol Písek 12 4 1.0 4.5 1.8 0.3 0.3/2.5 10.0 0.3
Lukáš Bartoň BK Snakes Ostrava 13 1 1.0 18.0 9.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Michal Glac NH Ostrava 13 3 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/2.7 25.0 1.0
Jakub Coubal BC Kolín 12 4 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/3.3 23.1 1.0
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 11 7 1.0 2.1 0.7 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.4
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 13 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.7
10 Vojtěch Bezstarosta BK Pelhřimov 13 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.3
Adam Baltaretu BA 2006´ Roudnice n.L. 13 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/2.0 33.3 0.3
Tobias Brabec TJ Sokol Kbely 12 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.8
Jan Aschenbrenner Slavoj Č. Brod 13 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/8.0 37.5 2.0
Václav Botur BK Snakes Orlová 12 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Viktor Bilič Válečníci Děčín 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Matouš Novák BC Vysočina 12 4 1.0 1.0 0.3 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.3
Michal Benedikt Lokomotiva Plzeň 13 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Dytrych Královští Sokoli 13 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.3
Marek Adamec BK Opava 12 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
Jan Bureš Kelti Nové Strašecí 12 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Tobiáš Czetmayer Sj. BK Litoměřice 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Goryczka BK NH Ostrava B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Busby SK Žabovřesky 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Buchta Lions J. Hradec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Davídek BA Nymburk 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Drozda BK Jiskra Domažlice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Bábíček Jiskra Kyjov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Babický BA Sparta Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bednařík STRABAG Zlín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Čutek BK Vyškov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hejč BASKET Brno 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Arm Slavia Kroměříž 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Martin Bodlák Pandy Čelákovice 13 19 8 1 3 3
Kryštof Brezík Sokol Pražský 13 47 21 0 6 3
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 13 22 11 0 4 4
Daniel Cikánek BA Tygři Louny 13 19 7 0 5 5
Jakub Broda SKUP-BCM Olomouc 13 23 11 0 2 3
Vladimír Krýsl Tygři Praha 13 22 10 0 3 4
Lukáš Bílek BK Vlci Žďár 13 17 7 1 2 4
Dominik Suchomel BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 13 6 1 3 3
Vojtěch Adamec BC Nový Jičín 13 16 8 0 1 5
10 Bernard Kavka BK Klatovy 13 13 5 0 3 2
Jan Hrubý BCM Orli Prostějov 12 16 7 0 5 1
Josef Böhm Tygři Brno 13 7 3 0 1 5
Vojtěch Bubeník Sluneta Ústí n. L. 12 18 9 0 0 3
24 William Walter Jižní Supi 12 8 3 0 2 4
Denilson Carloc Benge USK Praha 13 17 8 0 1 0
Jan Beníšek Sokol Písek 12 10 3 1 1 1
Lukáš Bartoň BK Snakes Ostrava 13 18 9 0 0 1
Michal Glac NH Ostrava 13 8 4 0 2 1
Jakub Coubal BC Kolín 12 7 3 0 3 2
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 11 6 3 0 2 3
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 13 12 6 0 0 5
10 Vojtěch Bezstarosta BK Pelhřimov 13 6 3 0 1 5
Adam Baltaretu BA 2006´ Roudnice n.L. 13 6 3 0 2 1
Tobias Brabec TJ Sokol Kbely 12 4 2 0 0 3
Jan Aschenbrenner Slavoj Č. Brod 13 7 2 0 3 2
Václav Botur BK Snakes Orlová 12 2 1 0 1 3
Viktor Bilič Válečníci Děčín 13 4 2 0 0 2
Matouš Novák BC Vysočina 12 2 1 0 2 1
Michal Benedikt Lokomotiva Plzeň 13 2 1 0 0 0
Petr Dytrych Královští Sokoli 13 2 1 0 0 2
Marek Adamec BK Opava 12 2 1 0 0 2
Jan Bureš Kelti Nové Strašecí 12 0 0 0 0 0
Tobiáš Czetmayer Sj. BK Litoměřice 13 2 1 0 0 0
Kryštof Davídek BA Nymburk 13 0 0 0 0 0
Dalibor Arm Slavia Kroměříž 13 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
USK Praha 4 34.8 2.8 10.0 /21.8 46.0 14.0
TJ Sokol Kbely 5 10.4 0.4 2.8 /9.0 31.1 18.6
BA Sparta Praha 3 43.7 1.0 9.3 /21.6 43.1 12.7
BA Tygři Louny 8 27.3 0.8 5.3 /14.8 35.6 17.0
Válečníci Děčín 4 42.0 1.5 8.8 /23.1 38.0 18.5
Pandy Čelákovice 5 34.6 2.0 6.0 /16.8 35.7 18.4
BA Nymburk 4 26.3 0.8 6.3 /21.3 29.4 14.0
Jižní Supi 5 17.6 0.0 5.6 /15.2 36.8 19.6
Lokomotiva Plzeň 3 45.7 4.7 6.0 /15.7 38.3 12.0
Sokol Vyšehrad 5 9.6 0.0 2.0 /8.4 23.8 24.6
Basketpoint Frýdek-Místek 6 28.8 1.7 9.3 /19.8 47.1 19.8
SKUP-BCM Olomouc 6 31.7 0.2 11.3 /28.3 40.0 17.7
BK VIVIDBOOKS Pardubice 5 59.6 2.2 5.8 /17.0 34.1 13.4
BC Vysočina 4 16.5 0.5 7.0 /18.3 38.4 14.8
BK Levharti Chomutov 8 19.3 1.0 5.0 /17.6 28.4 17.9
Sluneta Ústí n. L. 3 51.3 0.3 8.0 /17.0 47.1 20.0
Sokol Pražský 4 41.0 1.5 11.8 /23.6 50.0 15.8
Slavoj Č. Brod 4 12.5 1.3 5.8 /10.6 54.8 3.0
BCM Orli Prostějov 6 20.0 0.7 8.7 /22.2 39.1 14.8
STRABAG Zlín 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slavia Kroměříž 6 14.8 0.0 5.3 /20.0 26.7 20.2
BK Opava 6 19.2 0.8 7.2 /25.4 28.3 5.2
BK Klatovy 3 35.7 0.0 17.0 /33.7 50.5 14.3
Sokol Písek 6 19.5 1.7 10.3 /26.8 38.5 14.7
BK Vlci Žďár 5 33.6 2.0 8.2 /28.4 28.9 19.6
BA 2006´ Roudnice n.L. 4 11.8 0.3 6.3 /20.3 30.9 13.3
Sj. BK Litoměřice 4 31.0 1.5 6.8 /24.1 28.1 13.8
Kelti Nové Strašecí 6 19.5 0.8 5.5 /16.8 32.7 3.7
BC Kolín 4 14.8 0.0 5.0 /16.3 30.8 8.5
Lions J. Hradec 5 19.0 0.8 7.0 /17.6 39.8 13.2
Jiskra Kyjov 6 27.0 0.3 9.8 /24.6 39.9 15.7
Tygři Brno 6 51.8 0.3 12.3 /21.3 57.8 15.3
SK Žabovřesky 5 34.2 0.4 6.0 /17.4 34.5 16.6
BK NH Ostrava B 6 26.7 0.5 7.3 /20.6 35.5 18.7
BK Snakes Orlová 6 7.7 0.5 2.0 /8.8 22.6 10.5
BK Snakes Ostrava 5 36.0 2.2 9.6 /23.4 41.0 24.4
BK Jiskra Domažlice 3 31.0 1.0 11.0 /23.7 46.5 13.3
Královští Sokoli 5 41.2 0.6 6.0 /18.4 32.6 19.2
BC Nový Jičín 6 17.3 0.5 6.0 /18.2 33.0 19.0
Tygři Praha 5 47.8 0.2 5.6 /14.6 38.4 19.8
BK Vyškov 6 27.0 1.5 9.7 /22.2 43.6 14.7
NH Ostrava 5 54.8 4.0 6.6 /13.6 48.5 14.4
BK Pelhřimov 4 12.5 0.0 6.0 /17.8 33.8 23.3
BASKET Brno 5 43.6 4.2 12.0 /22.0 54.5 17.8
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 1 1 0 0 3.0 1.0 2.0
Vyplel David 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vyhlídal Michal 5 1 4 0 1.0 1.0 1.0
Vybíral Michal 1 1 0 0 - 1.0 1.0
Vondráčková Sabina 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Veselý Ondřej 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Vaníček Marek 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Vampola Jakub 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Trmač Vladislav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Tejček Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tauber Pavel 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Šuláková Pavlína 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šťavík Radek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Šmíd Vojtěch 2 2 0 0 1.8 1.0 1.4
Škaroupka Michal 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Šikorský Ľudovít 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Ščurek Vojtěch 5 4 1 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Sýkora Václav 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Strmiska Zdeněk 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Slovák Michal 4 0 4 0 1.4 1.0 1.2
Slezák Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Schaffner Vojta 2 1 1 0 2.0 1.0 1.5
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Rusz Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Račanský Martin 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Přidal Matouš 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Průša Jan 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Povolný Jáchym 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Posker Jan 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Porvich Lubomír 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Podhůrský Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Pilch Marek 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrisko Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Nováková Bára 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nevřela Tomáš 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Neubauer Jan 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Nesper Jindřich 3 0 3 0 1.2 1.2 1.2
Mynarčík Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mrzena Lukáš 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Moravcová Lucie 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Jan 6 6 0 0 1.0 1.0 1.0
Matys Pavel 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Mareš Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mainuš Michal 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Lysov Fedor 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Lunhul Vladislav 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Lahoda Radek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kundert Mattias 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kuncl Michal 3 0 3 0 1.2 1.3 1.3
Kult Michal 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Křenek Karel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Križanský Adam 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Križanová Johana 2 2 0 0 2.3 1.0 1.6
Krejčiřík Jiří 3 0 3 0 1.5 1.0 1.3
Krčmář Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kraina Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Koch Martin 1 0 1 0 - 1.0 1.0
Kohout Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Keslerová Barbora 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kesler Vladimír 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Karásek Jan 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Karabínová Natálie 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jindřichová Simona 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jilg Albert 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Jansová Kristýna 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Janovský Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Janík Karel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jakubík Petr 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Chodura Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Chlup Aleš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hynková Klára 4 1 3 0 1.1 1.8 1.4
Hušek Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Holaň Dominik 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hejduk Jakub 3 3 0 0 1.3 1.3 1.3
Havlíček Petr 3 1 2 0 2.0 1.0 1.5
Hána Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Gabriel Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Friedl Miroslav 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Frass Rastislav 1 0 1 0 1.5 2.5 2.0
Flaisigová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fichtner Matyáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ďurana Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 5 4 1 0 1.0 1.1 1.1
Dolinek Ivo 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Doležal Vratislav 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Dolejš Václav 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Bukovský Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníčková Michaela 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Brandejs Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bráblík Jan 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Billík Dennis 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Bešina Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Beran Štěpán 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Barták Matěj 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bakajsa Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Baďura Ota 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Abraham Aleš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře