Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C1 1. kolo 99
BK Blansko
Sokol Podolí
2. 10. 2021
09:00
Sportovní hala Údolní Libor Chaloupka
Aleš Chlup
43
51
10
14
8
14
15
13
10
10
Review
skupina C1 1. kolo 101
KP Brno B
TBS Přerov
2. 10. 2021
10:30
Tělocvična Purkyňova 2 Jan Olbort
Michaela Adamcová
16
94
5
28
10
56
12
69
Review
skupina C1 1. kolo 100
BK Blansko
Sokol Podolí
2. 10. 2021
11:00
Sportovní hala Údolní Libor Chaloupka
Aleš Chlup
54
53
12
3
17
15
14
25
11
10
Review
skupina C1 1. kolo 102
KP Brno B
TBS Přerov
2. 10. 2021
12:45
Tělocvična Purkyňova 2 Michaela Adamcová
Jan Olbort
45
74
10
10
16
31
30
58
Review
skupina C1 2. kolo 105
BK Blansko
KP Brno B
16. 10. 2021
-
Sportovní hala Údolní Kristýna Jansová
Tereza Večeřová
Preview
skupina C1 2. kolo 106
BK Blansko
KP Brno B
16. 10. 2021
-
Sportovní hala Údolní Kristýna Jansová
Tereza Večeřová
Preview
skupina C1 2. kolo 103
Sokol Podolí
TBS Přerov
16. 10. 2021
09:00
Sokolovna Podolí Jiří Slezák
Andrea Foltýnová
57
67
10
11
23
32
39
52
Review
skupina C1 2. kolo 104
Sokol Podolí
TBS Přerov
16. 10. 2021
11:00
Sokolovna Podolí Jiří Slezák
Andrea Foltýnová
45
57
18
13
25
32
32
44
Review
skupina C1 3. kolo 107
KP Brno B
Sokol Podolí
6. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů - stará hala
Preview
skupina C1 3. kolo 108
KP Brno B
Sokol Podolí
6. 11. 2021
-
Preview
skupina C1 3. kolo 109
TBS Přerov
BK Blansko
6. 11. 2021
15:30
Sokolovna
Preview
skupina C1 3. kolo 110
TBS Přerov
BK Blansko
6. 11. 2021
17:30
Sokolovna
Preview
skupina C1 4. kolo 111
Sokol Podolí
BK Blansko
20. 11. 2021
-
Preview
skupina C1 4. kolo 112
Sokol Podolí
BK Blansko
21. 11. 2021
-
Preview
skupina C1 4. kolo 113
TBS Přerov
KP Brno B
20. 11. 2021
-
Preview
skupina C1 4. kolo 114
TBS Přerov
KP Brno B
21. 11. 2021
09:00
Sokolovna
Preview
skupina C1 5. kolo 116
TBS Přerov
Sokol Podolí
5. 12. 2021
-
Preview
skupina C1 5. kolo 117
KP Brno B
BK Blansko
4. 12. 2021
-
Preview
skupina C1 5. kolo 118
KP Brno B
BK Blansko
4. 12. 2021
-
Preview
skupina C1 5. kolo 115
TBS Přerov
Sokol Podolí
4. 12. 2021
09:00
Sokolovna
Preview
skupina C1 6. kolo 119
Sokol Podolí
KP Brno B
15. 1. 2022
-
Preview
skupina C1 6. kolo 120
Sokol Podolí
KP Brno B
16. 1. 2022
-
Preview
skupina C1 6. kolo 121
BK Blansko
TBS Přerov
15. 1. 2022
-
Preview
skupina C1 6. kolo 122
BK Blansko
TBS Přerov
15. 1. 2022
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. TBS Přerov 4 4 0 292 163 8
2. Sokol Podolí 4 1 3 206 221 5
3. BK Blansko 2 1 1 97 104 3
4. KP Brno B 2 0 2 61 168 2
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Barbora Bančanská AŠ Mladá Boleslav(ms) 14 6 1.0 15.0 6.8 1.3/3.3 40.0 3.5
Eliška Adamcová Pastelka MB(ms) 13 6 1.0 10.8 4.2 2.5/5.0 50.0 1.0
Veronika Hanusová BA Tygřice Louny 15 4 1.0 15.3 7.0 1.3/4.5 27.8 1.5
Lian Al-Taji BS Český Brod 13 6 1.0 6.3 2.8 0.7/2.3 28.6 2.0
Ada Šteflová TJ Sokol Blatná 13 6 1.0 5.0 2.3 0.3/0.5 0.0* 1.8
31 Klára Školová BK Beroun 14 1 1.0 23.0 11.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Ema Červenková BC Benešov 14 6 1.0 2.2 1.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Věra Bezstarosti ASK Lovosice 12 5 1.0 2.4 1.0 0.4/1.6 0.0* 1.2
Sabina Böhmová SKB Zlín 13 2 1.0 5.5 2.5 0.5/2.5 20.0 2.0
Pavla Kratochvílová HB Basket B 14 3 1.0 3.3 1.7 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tereza Adamová TJ Sokol Toužim 13 2 1.0 5.0 2.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Olga Dovalová BK Česká Lípa 14 5 1.0 2.0 1.0 0.0/0.8 0.0* 1.4
Anna Buchtelová BC Wizards DDM P10 13 3 1.0 3.3 1.3 0.7/4.3 15.4 2.3
Kateřina Bulová TBS Přerov 13 4 1.0 1.5 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.3
Klaudie Ertingerova Basket Valmez 14 2 1.0 3.0 1.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
Terezie Cienciala TJ Sokol Pečky 13 8 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.1
Vanda Brandalíková Basket Říčany 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Fatima Al-Shammri KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Alexová BK Blansko 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Fiedlerová BC Vysočina 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Burianová SKB Tišnov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Neveselá Sokol Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Antonová Žabiny Brno B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Pastelka MB(ms) 6 38.8 0.3 8.2 /17.0 48.0 15.5
BC Benešov 6 45.2 0.3 8.5 /19.8 42.9 13.2
TJ Sokol Pečky 6 23.7 0.0 3.3 /8.8 37.7 11.2
TJ Sokol Blatná 6 4.5 0.0 1.5 /4.3 34.6 7.3
TJ Sokol Toužim 5 28.2 0.6 4.0 /12.2 32.8 11.6
BK Česká Lípa 6 17.3 0.0 6.2 /17.2 35.9 13.5
Basket Říčany 6 16.2 0.0 4.7 /13.2 35.4 16.8
BS Český Brod 6 18.2 0.0 4.2 /12.9 32.5 16.8
AŠ Mladá Boleslav(ms) 6 33.3 0.0 3.5 /10.3 33.9 13.7
BC Vysočina 6 34.7 1.0 3.7 /11.2 32.8 10.7
BK Beroun 5 47.0 1.8 4.4 /10.6 41.5 15.2
BA Tygřice Louny 5 38.2 1.2 5.4 /12.8 42.2 11.8
ASK Lovosice 5 33.6 1.4 5.8 /19.2 30.2 10.2
BC Wizards DDM P10 5 13.0 0.0 2.6 /10.0 26.0 14.2
HB Basket B 5 28.0 0.2 5.8 /17.0 34.1 16.2
SKB Zlín 4 40.8 0.3 6.3 /16.8 37.3 13.8
Basket Valmez 4 10.0 0.0 3.3 /10.3 31.7 12.3
KP Brno B 2 13.0 0.0 4.5 /11.0 40.9 12.0
TBS Přerov 4 33.5 0.0 6.0 /18.3 32.9 14.3
SKB Tišnov 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Žabiny Brno B 4 10.3 0.5 5.8 /12.3 46.9 6.3
Sokol Podolí 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žatecká Kateřina 1 0 1 0 - - -
Vyhlídal Michal 1 1 0 0 - - -
Vybíral Michal 2 2 0 0 - - -
Vondráčková Sabina 1 1 0 0 - - -
Veselý Jiří 1 1 0 0 - - -
Vávra Petr 6 5 1 0 - - -
Toboláková Barbora 1 1 0 0 - - -
Theodor Pavel 1 1 0 0 - - -
Tejček Tomáš 1 0 1 0 - - -
Tauber Pavel 1 1 0 0 - - -
Šťavík Radek 1 1 0 0 - - -
Šlehofer Martin 2 0 2 0 - - -
Šedivý Jan 2 0 2 0 - - -
Šedivý Vincent 1 1 0 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 2 0 0 - - -
Slezák Jiří 2 2 0 0 - - -
Seidl Josef 1 0 1 0 - - -
Řánek David 1 0 1 0 - - -
Ryvolová Natálie 1 1 0 0 - - -
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Povolný Jáchym 2 1 1 0 - - -
Poláček Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Opava Josef 2 2 0 0 - - -
Olbort Jan 2 1 1 0 - - -
Nesvadba Miloš 1 1 0 0 - - -
Mrzena Lukáš 3 0 3 0 - - -
Morávek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Moravcová Lucie 2 1 1 0 - - -
Matys Pavel 1 0 1 0 - - -
Machálek Jan 6 1 5 0 - - -
Lahoda Radek 1 1 0 0 - - -
Kvíz Leoš 3 3 0 0 - - -
Kundert Mattias 1 0 1 0 - - -
Kuděj David 1 0 1 0 - - -
Kryštof Pavel 2 2 0 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 1 1 0 0 - - -
Koch Martin 2 0 2 0 - - -
Kohout Radomír 1 0 1 0 - - -
Keslerová Barbora 3 3 0 0 - - -
Kazda Petr 1 0 1 0 - - -
Kalabza Petr 1 0 1 0 - - -
Janovský Jaroslav 3 0 3 0 - - -
Jakubcová Kateřina 1 0 1 0 - - -
Chlup Aleš 2 0 2 0 - - -
Chaloupka Libor 2 2 0 0 - - -
Hawiger Matyáš 1 0 1 0 - - -
Havlíček Petr 1 0 1 0 - - -
Hacklová Rozálie 1 0 1 0 - - -
Friedl Miroslav 1 1 0 0 - - -
Frass Rastislav 2 1 1 0 - - -
Frána Petr 6 4 2 0 - - -
Foltýnová Andrea 2 0 2 0 - - -
Čermák Jan 1 1 0 0 - - -
Buršík Petr 2 2 0 0 - - -
Bukovský Michal 1 1 0 0 - - -
Bill Marek 1 0 1 0 - - -
Baron Martin 2 1 1 0 - - -
Antoš Adam 2 0 2 0 - - -
Adamcová Michaela 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře