Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 4
BC Vysočina
BC Benešov
6. 11. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina B 1. kolo 3
Basket Říčany
TJ Sokol Blatná
6. 11. 2021
09:30
Sportovní hala
Preview
skupina B 1. kolo 1
AŠ Mladá Boleslav(ms)
Basket Pastelka MB(ms)
6. 11. 2021
10:00
IX. základní škola
Preview
skupina B 1. kolo 2
BS Český Brod
TJ Sokol Pečky
6. 11. 2021
15:00
Sportovní hala
Preview
skupina B 2. kolo 6
Basket Pastelka MB(ms)
BC Benešov
18. 9. 2021
12:00
IX. základní škola Petr Frána
Jan Machálek
45
53
13
10
18
18
24
42
Review
skupina B 2. kolo 7
BS Český Brod
Basket Říčany
18. 9. 2021
15:00
Sportovní hala Leoš Kvíz
Lukáš Mrzena
43
49
16
7
23
25
32
43
Review
skupina B 2. kolo 5
AŠ Mladá Boleslav(ms)
BC Vysočina
18. 9. 2021
16:00
IX. základní škola Petr Frána
Vojtěch Poláček
28
44
6
10
12
19
22
37
Review
skupina B 2. kolo 8
TJ Sokol Pečky
TJ Sokol Blatná
18. 9. 2021
17:30
Městská sportovní hala Michal Bukovský
Lucie Moravcová
118
12
28
2
54
10
92
12
Review
skupina B 3. kolo 10
Basket Pastelka MB(ms)
BC Vysočina
19. 9. 2021
09:00
IX. základní škola Petr Frána
Jan Machálek
52
30
14
10
26
16
34
24
Review
skupina B 3. kolo 11
BS Český Brod
TJ Sokol Blatná
19. 9. 2021
10:00
Sportovní hala Leoš Kvíz
Lukáš Mrzena
118
24
25
9
46
13
75
24
Review
skupina B 3. kolo 12
TJ Sokol Pečky
Basket Říčany
19. 9. 2021
10:00
Městská sportovní hala Lucie Moravcová
Jaroslav Janovský
66
40
15
12
26
24
44
32
Review
skupina B 3. kolo 9
AŠ Mladá Boleslav(ms)
BC Benešov
19. 9. 2021
11:00
IX. základní škola Petr Frána
Jan Machálek
50
67
14
12
30
37
36
55
Review
skupina B 4. kolo 16
Basket Pastelka MB(ms)
TJ Sokol Pečky
2. 10. 2021
10:00
IX. základní škola Petr Vávra
Jaroslav Janovský
63
24
21
11
38
15
49
15
Review
skupina B 4. kolo 14
BC Benešov
TJ Sokol Blatná
2. 10. 2021
10:30
SH Benešov Jáchym Povolný
Josef Seidl
155
4
34
0
75
0
117
2
Review
skupina B 4. kolo 15
AŠ Mladá Boleslav(ms)
BS Český Brod
2. 10. 2021
12:30
IX. základní škola Petr Vávra
Jaroslav Janovský
79
8
18
0
45
1
64
3
Review
skupina B 4. kolo 13
BC Vysočina
Basket Říčany
2. 10. 2021
13:00
Hala SMJ Jihlava Pavel Theodor
Petr Havlíček
68
38
21
7
36
16
55
28
Review
skupina B 5. kolo 18
BC Benešov
Basket Říčany
3. 10. 2021
09:00
SH Benešov Petr Buršík
Jáchym Povolný
113
29
38
4
72
10
93
16
Review
skupina B 5. kolo 19
AŠ Mladá Boleslav(ms)
TJ Sokol Pečky
3. 10. 2021
09:00
IX. základní škola Petr Vávra
Jan Machálek
57
28
16
5
26
15
33
26
Review
skupina B 5. kolo 20
Basket Pastelka MB(ms)
BS Český Brod
3. 10. 2021
11:00
IX. základní škola Petr Vávra
Jan Machálek
106
19
26
6
56
10
77
15
Review
skupina B 5. kolo 17
BC Vysočina
TJ Sokol Blatná
3. 10. 2021
13:00
Hala SMJ Jihlava Miroslav Friedl
Petr Kazda
131
12
22
2
63
7
87
10
Review
skupina B 6. kolo 21
BS Český Brod
BC Vysočina
16. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Jan Machálek
Lukáš Mrzena
34
88
14
34
20
45
30
71
Review
skupina B 6. kolo 22
TJ Sokol Pečky
BC Benešov
16. 10. 2021
15:30
Městská sportovní hala Petr Vávra
40
103
Review
skupina B 6. kolo 24
TJ Sokol Blatná
Basket Pastelka MB(ms)
16. 10. 2021
17:40
Tělocvična SOŠ Blatná Josef Opava
Martin Šlehofer
1
174
0
54
0
92
138
1
174
1
Review
skupina B 6. kolo 23
Basket Říčany
AŠ Mladá Boleslav(ms)
16. 10. 2021
18:30
Sportovní hala Říčany Radek Šťavík
Petr Frána
32
61
8
10
16
22
25
41
Review
skupina B 7. kolo 25
BS Český Brod
BC Benešov
17. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Miloš Nesvadba
Kateřina Jakubcová
21
108
Review
skupina B 7. kolo 26
TJ Sokol Pečky
BC Vysočina
17. 10. 2021
10:00
Městská sportovní hala Leoš Kvíz
Petr Vávra
28
95
1
28
7
44
16
64
Review
skupina B 7. kolo 28
TJ Sokol Blatná
AŠ Mladá Boleslav(ms)
17. 10. 2021
10:40
Tělocvična SOŠ Blatná Josef Opava
Martin Šlehofer
10
146
2
44
4
83
7
118
Review
skupina B 7. kolo 27
Basket Říčany
Basket Pastelka MB(ms)
17. 10. 2021
11:00
Sportovní hala Říčany 34
81
8
20
14
35
25
63
Review
skupina B 8. kolo 29
Basket Pastelka MB(ms)
AŠ Mladá Boleslav(ms)
7. 11. 2021
-
IX. základní škola
Preview
skupina B 8. kolo 30
TJ Sokol Pečky
BS Český Brod
7. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina B 8. kolo 32
BC Benešov
BC Vysočina
7. 11. 2021
-
SH Benešov
Preview
skupina B 8. kolo 31
TJ Sokol Blatná
Basket Říčany
7. 11. 2021
10:40
Tělocvična SOŠ Blatná
Preview
skupina B 9. kolo 33
BC Benešov
AŠ Mladá Boleslav(ms)
20. 11. 2021
-
SH Benešov
Preview
skupina B 9. kolo 34
BC Vysočina
Basket Pastelka MB(ms)
20. 11. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina B 9. kolo 35
TJ Sokol Blatná
BS Český Brod
20. 11. 2021
17:40
Tělocvična SOŠ Blatná
Preview
skupina B 9. kolo 36
Basket Říčany
TJ Sokol Pečky
20. 11. 2021
18:00
Sportovní hala
Preview
skupina B 10. kolo 37
BC Vysočina
AŠ Mladá Boleslav(ms)
21. 11. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina B 10. kolo 38
BC Benešov
Basket Pastelka MB(ms)
21. 11. 2021
-
SH Benešov
Preview
skupina B 10. kolo 39
Basket Říčany
BS Český Brod
21. 11. 2021
09:30
Sportovní hala
Preview
skupina B 10. kolo 40
TJ Sokol Blatná
TJ Sokol Pečky
21. 11. 2021
10:40
Tělocvična SOŠ Blatná
Preview
skupina B 11. kolo 43
TJ Sokol Pečky
AŠ Mladá Boleslav(ms)
4. 12. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina B 11. kolo 44
BS Český Brod
Basket Pastelka MB(ms)
4. 12. 2021
15:00
Sportovní hala
Preview
skupina B 11. kolo 42
Basket Říčany
BC Benešov
4. 12. 2021
16:30
Sportovní hala
Preview
skupina B 11. kolo 41
TJ Sokol Blatná
BC Vysočina
4. 12. 2021
17:40
Tělocvična SOŠ Blatná
Preview
skupina B 12. kolo 48
TJ Sokol Pečky
Basket Pastelka MB(ms)
5. 12. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina B 12. kolo 47
BS Český Brod
AŠ Mladá Boleslav(ms)
5. 12. 2021
10:00
Sportovní hala
Preview
skupina B 12. kolo 46
TJ Sokol Blatná
BC Benešov
5. 12. 2021
10:40
Tělocvična SOŠ Blatná
Preview
skupina B 12. kolo 45
Basket Říčany
BC Vysočina
5. 12. 2021
14:00
Sportovní hala
Preview
skupina B 13. kolo 49
BC Benešov
BS Český Brod
18. 12. 2021
-
SH Benešov
Preview
skupina B 13. kolo 50
BC Vysočina
TJ Sokol Pečky
18. 12. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina B 13. kolo 51
Basket Pastelka MB(ms)
Basket Říčany
18. 12. 2021
-
IX. základní škola
Preview
skupina B 13. kolo 52
AŠ Mladá Boleslav(ms)
TJ Sokol Blatná
18. 12. 2021
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 14. kolo 53
BC Vysočina
BS Český Brod
19. 12. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina B 14. kolo 54
BC Benešov
TJ Sokol Pečky
19. 12. 2021
-
SH Benešov
Preview
skupina B 14. kolo 55
AŠ Mladá Boleslav(ms)
Basket Říčany
13. 11. 2021
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 14. kolo 56
Basket Pastelka MB(ms)
TJ Sokol Blatná
19. 12. 2021
-
IX. základní škola
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Barbora Bančanská AŠ Mladá Boleslav(ms) 14 6 1.0 15.0 6.8 1.3/3.3 40.0 3.5
Eliška Adamcová Pastelka MB(ms) 13 6 1.0 10.8 4.2 2.5/5.0 50.0 1.0
Veronika Hanusová BA Tygřice Louny 15 4 1.0 15.3 7.0 1.3/4.5 27.8 1.5
Lian Al-Taji BS Český Brod 13 6 1.0 6.3 2.8 0.7/2.3 28.6 2.0
Ada Šteflová TJ Sokol Blatná 13 6 1.0 5.0 2.3 0.3/0.5 0.0* 1.8
31 Klára Školová BK Beroun 14 1 1.0 23.0 11.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Ema Červenková BC Benešov 14 6 1.0 2.2 1.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Věra Bezstarosti ASK Lovosice 12 5 1.0 2.4 1.0 0.4/1.6 0.0* 1.2
Sabina Böhmová SKB Zlín 13 2 1.0 5.5 2.5 0.5/2.5 20.0 2.0
Pavla Kratochvílová HB Basket B 14 3 1.0 3.3 1.7 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tereza Adamová TJ Sokol Toužim 13 2 1.0 5.0 2.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Olga Dovalová BK Česká Lípa 14 5 1.0 2.0 1.0 0.0/0.8 0.0* 1.4
Anna Buchtelová BC Wizards DDM P10 13 3 1.0 3.3 1.3 0.7/4.3 15.4 2.3
Kateřina Bulová TBS Přerov 13 4 1.0 1.5 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.3
Klaudie Ertingerova Basket Valmez 14 2 1.0 3.0 1.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
Terezie Cienciala TJ Sokol Pečky 13 8 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.1
Vanda Brandalíková Basket Říčany 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Fatima Al-Shammri KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Alexová BK Blansko 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Fiedlerová BC Vysočina 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Burianová SKB Tišnov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Neveselá Sokol Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Antonová Žabiny Brno B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Pastelka MB(ms) 6 38.8 0.3 8.2 /17.0 48.0 15.5
BC Benešov 6 45.2 0.3 8.5 /19.8 42.9 13.2
TJ Sokol Pečky 6 23.7 0.0 3.3 /8.8 37.7 11.2
TJ Sokol Blatná 6 4.5 0.0 1.5 /4.3 34.6 7.3
TJ Sokol Toužim 5 28.2 0.6 4.0 /12.2 32.8 11.6
BK Česká Lípa 6 17.3 0.0 6.2 /17.2 35.9 13.5
Basket Říčany 6 16.2 0.0 4.7 /13.2 35.4 16.8
BS Český Brod 6 18.2 0.0 4.2 /12.9 32.5 16.8
AŠ Mladá Boleslav(ms) 6 33.3 0.0 3.5 /10.3 33.9 13.7
BC Vysočina 6 34.7 1.0 3.7 /11.2 32.8 10.7
BK Beroun 5 47.0 1.8 4.4 /10.6 41.5 15.2
BA Tygřice Louny 5 38.2 1.2 5.4 /12.8 42.2 11.8
ASK Lovosice 5 33.6 1.4 5.8 /19.2 30.2 10.2
BC Wizards DDM P10 5 13.0 0.0 2.6 /10.0 26.0 14.2
HB Basket B 5 28.0 0.2 5.8 /17.0 34.1 16.2
SKB Zlín 4 40.8 0.3 6.3 /16.8 37.3 13.8
Basket Valmez 4 10.0 0.0 3.3 /10.3 31.7 12.3
KP Brno B 2 13.0 0.0 4.5 /11.0 40.9 12.0
TBS Přerov 4 33.5 0.0 6.0 /18.3 32.9 14.3
SKB Tišnov 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Žabiny Brno B 4 10.3 0.5 5.8 /12.3 46.9 6.3
Sokol Podolí 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žatecká Kateřina 1 0 1 0 - - -
Vyhlídal Michal 1 1 0 0 - - -
Vybíral Michal 2 2 0 0 - - -
Vondráčková Sabina 1 1 0 0 - - -
Veselý Jiří 1 1 0 0 - - -
Vávra Petr 6 5 1 0 - - -
Toboláková Barbora 1 1 0 0 - - -
Theodor Pavel 1 1 0 0 - - -
Tejček Tomáš 1 0 1 0 - - -
Tauber Pavel 1 1 0 0 - - -
Šťavík Radek 1 1 0 0 - - -
Šlehofer Martin 2 0 2 0 - - -
Šedivý Jan 2 0 2 0 - - -
Šedivý Vincent 1 1 0 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 2 0 0 - - -
Slezák Jiří 2 2 0 0 - - -
Seidl Josef 1 0 1 0 - - -
Řánek David 1 0 1 0 - - -
Ryvolová Natálie 1 1 0 0 - - -
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Povolný Jáchym 2 1 1 0 - - -
Poláček Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Opava Josef 2 2 0 0 - - -
Olbort Jan 2 1 1 0 - - -
Nesvadba Miloš 1 1 0 0 - - -
Mrzena Lukáš 3 0 3 0 - - -
Morávek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Moravcová Lucie 2 1 1 0 - - -
Matys Pavel 1 0 1 0 - - -
Machálek Jan 6 1 5 0 - - -
Lahoda Radek 1 1 0 0 - - -
Kvíz Leoš 3 3 0 0 - - -
Kundert Mattias 1 0 1 0 - - -
Kuděj David 1 0 1 0 - - -
Kryštof Pavel 2 2 0 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 1 1 0 0 - - -
Koch Martin 2 0 2 0 - - -
Kohout Radomír 1 0 1 0 - - -
Keslerová Barbora 3 3 0 0 - - -
Kazda Petr 1 0 1 0 - - -
Kalabza Petr 1 0 1 0 - - -
Janovský Jaroslav 3 0 3 0 - - -
Jakubcová Kateřina 1 0 1 0 - - -
Chlup Aleš 2 0 2 0 - - -
Chaloupka Libor 2 2 0 0 - - -
Hawiger Matyáš 1 0 1 0 - - -
Havlíček Petr 1 0 1 0 - - -
Hacklová Rozálie 1 0 1 0 - - -
Friedl Miroslav 1 1 0 0 - - -
Frass Rastislav 2 1 1 0 - - -
Frána Petr 6 4 2 0 - - -
Foltýnová Andrea 2 0 2 0 - - -
Čermák Jan 1 1 0 0 - - -
Buršík Petr 2 2 0 0 - - -
Bukovský Michal 1 1 0 0 - - -
Bill Marek 1 0 1 0 - - -
Baron Martin 2 1 1 0 - - -
Antoš Adam 2 0 2 0 - - -
Adamcová Michaela 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře