Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 1
AŠ Mladá Boleslav
Basket Pastelka MB(ms)
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
20
0
*
Review
skupina B 1. kolo 3
Basket Říčany
TJ Sokol Blatná
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
20
0
*
Review
skupina B 1. kolo 2
BS Český Brod
TJ Sokol Pečky
6. 11. 2021
15:00
Sportovní hala Petr Vávra
David Volný
54
49
18
13
32
19
40
36
Review
skupina B 1. kolo 4
BC Vysočina
BC Benešov
6. 11. 2021
15:00
Hala SMJ Jihlava Petr Jakubík
Karel Janík
32
88
6
18
14
40
25
60
Review
skupina B 2. kolo 6
Basket Pastelka MB(ms)
BC Benešov
18. 9. 2021
12:00
IX. základní škola Petr Frána
Jan Machálek
45
53
13
10
18
18
24
42
Review
skupina B 2. kolo 7
BS Český Brod
Basket Říčany
18. 9. 2021
15:00
Sportovní hala Leoš Kvíz
Lukáš Mrzena
43
49
16
7
23
25
32
43
Review
skupina B 2. kolo 5
AŠ Mladá Boleslav
BC Vysočina
18. 9. 2021
16:00
IX. základní škola Petr Frána
Vojtěch Poláček
28
44
6
10
12
19
22
37
Review
skupina B 2. kolo 8
TJ Sokol Pečky
TJ Sokol Blatná
18. 9. 2021
17:30
Městská sportovní hala Michal Bukovský
Lucie Moravcová
118
12
28
2
54
10
92
12
Review
skupina B 3. kolo 10
Basket Pastelka MB(ms)
BC Vysočina
19. 9. 2021
09:00
IX. základní škola Petr Frána
Jan Machálek
52
30
14
10
26
16
34
24
Review
skupina B 3. kolo 11
BS Český Brod
TJ Sokol Blatná
19. 9. 2021
10:00
Sportovní hala Leoš Kvíz
Lukáš Mrzena
118
24
25
9
46
13
75
24
Review
skupina B 3. kolo 12
TJ Sokol Pečky
Basket Říčany
19. 9. 2021
10:00
Městská sportovní hala Lucie Moravcová
Jaroslav Janovský
66
40
15
12
26
24
44
32
Review
skupina B 3. kolo 9
AŠ Mladá Boleslav
BC Benešov
19. 9. 2021
11:00
IX. základní škola Petr Frána
Jan Machálek
50
67
14
12
30
37
36
55
Review
skupina B 4. kolo 16
Basket Pastelka MB(ms)
TJ Sokol Pečky
2. 10. 2021
10:00
IX. základní škola Petr Vávra
Jaroslav Janovský
63
24
21
11
38
15
49
15
Review
skupina B 4. kolo 14
BC Benešov
TJ Sokol Blatná
2. 10. 2021
10:30
SH Benešov Jáchym Povolný
Josef Seidl
155
4
34
0
75
0
117
2
Review
skupina B 4. kolo 15
AŠ Mladá Boleslav
BS Český Brod
2. 10. 2021
12:30
IX. základní škola Petr Vávra
Jaroslav Janovský
79
8
18
0
45
1
64
3
Review
skupina B 4. kolo 13
BC Vysočina
Basket Říčany
2. 10. 2021
13:00
Hala SMJ Jihlava Pavel Theodor
Petr Havlíček
68
38
21
7
36
16
55
28
Review
skupina B 5. kolo 18
BC Benešov
Basket Říčany
3. 10. 2021
09:00
SH Benešov Petr Buršík
Jáchym Povolný
113
29
38
4
72
10
93
16
Review
skupina B 5. kolo 19
AŠ Mladá Boleslav
TJ Sokol Pečky
3. 10. 2021
09:00
IX. základní škola Petr Vávra
Jan Machálek
57
28
16
5
26
15
33
26
Review
skupina B 5. kolo 20
Basket Pastelka MB(ms)
BS Český Brod
3. 10. 2021
11:00
IX. základní škola Petr Vávra
Jan Machálek
106
19
26
6
56
10
77
15
Review
skupina B 5. kolo 17
BC Vysočina
TJ Sokol Blatná
3. 10. 2021
13:00
Hala SMJ Jihlava Miroslav Friedl
Petr Kazda
131
12
22
2
63
7
87
10
Review
skupina B 6. kolo 21
BS Český Brod
BC Vysočina
16. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Jan Machálek
Lukáš Mrzena
34
88
14
34
20
45
30
71
Review
skupina B 6. kolo 22
TJ Sokol Pečky
BC Benešov
16. 10. 2021
15:30
Městská sportovní hala Petr Vávra
40
103
Review
skupina B 6. kolo 24
TJ Sokol Blatná
Basket Pastelka MB(ms)
16. 10. 2021
17:40
Tělocvična SOŠ Blatná Josef Opava
Martin Šlehofer
1
174
0
54
0
92
138
1
174
1
Review
skupina B 6. kolo 23
Basket Říčany
AŠ Mladá Boleslav
16. 10. 2021
18:30
Sportovní hala Říčany Radek Šťavík
Petr Frána
32
61
8
10
16
22
25
41
Review
skupina B 7. kolo 25
BS Český Brod
BC Benešov
17. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Miloš Nesvadba
Kateřina Jakubcová
21
108
Review
skupina B 7. kolo 26
TJ Sokol Pečky
BC Vysočina
17. 10. 2021
10:00
Městská sportovní hala Leoš Kvíz
Petr Vávra
28
95
1
28
7
44
16
64
Review
skupina B 7. kolo 28
TJ Sokol Blatná
AŠ Mladá Boleslav
17. 10. 2021
10:40
Tělocvična SOŠ Blatná Josef Opava
Martin Šlehofer
10
146
2
44
4
83
7
118
Review
skupina B 7. kolo 27
Basket Říčany
Basket Pastelka MB(ms)
17. 10. 2021
11:00
Sportovní hala Říčany 34
81
8
20
14
35
25
63
Review
skupina B 8. kolo 29
Basket Pastelka MB(ms)
AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
IX. základní škola 0
20
*
Review
skupina B 8. kolo 31
TJ Sokol Blatná
Basket Říčany
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Blatná 0
20
*
Review
skupina B 8. kolo 32
BC Benešov
BC Vysočina
7. 11. 2021
10:00
SH Benešov Petr Buršík
Jáchym Povolný
80
23
19
2
34
10
56
13
Review
skupina B 8. kolo 30
TJ Sokol Pečky
BS Český Brod
7. 11. 2021
13:00
Městská sportovní hala Petr Vávra
David Volný
77
42
13
9
33
20
54
30
Review
skupina B 9. kolo 35
TJ Sokol Blatná
BS Český Brod
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Blatná 0
20
*
Review
skupina B 9. kolo 36
Basket Říčany
TJ Sokol Pečky
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Říčany 0
20
*
Review
skupina B 9. kolo 34
BC Vysočina
Basket Pastelka MB(ms)
20. 11. 2021
11:00
Hala SMJ Jihlava Jan Bráblík
Karel Janík
47
40
9
10
19
19
29
30
Review
skupina B 9. kolo 33
BC Benešov
AŠ Mladá Boleslav
20. 11. 2021
16:00
SH Benešov Jiří Pavýza
Josef Seidl
90
27
20
8
39
15
64
19
Review
skupina B 10. kolo 40
TJ Sokol Blatná
TJ Sokol Pečky
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Blatná 0
20
*
Review
skupina B 10. kolo 39
Basket Říčany
BS Český Brod
21. 11. 2021
09:30
Sportovní hala Říčany Petr Vávra
Jaroslav Janovský
70
36
16
10
33
18
52
28
Review
skupina B 10. kolo 38
BC Benešov
Basket Pastelka MB(ms)
21. 11. 2021
11:00
SH Benešov Jáchym Povolný
Josef Seidl
62
30
7
3
21
13
38
21
Review
skupina B 10. kolo 37
BC Vysočina
AŠ Mladá Boleslav
21. 11. 2021
12:30
SH ZŠ Školní Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
55
32
10
2
22
16
36
24
Review
skupina B 11. kolo 41
TJ Sokol Blatná
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Blatná 0
20
*
Review
skupina B 11. kolo 43
TJ Sokol Pečky
AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala 0
20
*
Review
skupina B 11. kolo 44
BS Český Brod
Basket Pastelka MB(ms)
4. 12. 2021
13:00
ZŠ Hovorčovická Petr Vávra
Leoš Kvíz
29
53
4
14
11
32
22
40
Review
skupina B 11. kolo 42
Basket Říčany
BC Benešov
4. 12. 2021
16:30
Sportovní hala Říčany Petr Vávra
Leoš Kvíz
38
94
10
25
2
21
12
22
14
24
Review
skupina B 12. kolo 46
TJ Sokol Blatná
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Blatná 0
20
*
Review
skupina B 12. kolo 47
BS Český Brod
AŠ Mladá Boleslav
5. 12. 2021
11:30
ZŠ Hovorčovická Leoš Kvíz
David Volný
33
73
11
17
17
35
24
50
Review
skupina B 12. kolo 45
Basket Říčany
BC Vysočina
5. 12. 2021
14:00
Sportovní hala Říčany Leoš Kvíz
David Volný
56
81
15
25
30
39
38
61
Review
skupina B 12. kolo 48
TJ Sokol Pečky
Basket Pastelka MB(ms)
21. 12. 2021
19:00
Městská sportovní hala Petr Vávra
Leoš Kvíz
26
82
8
19
14
43
20
63
Review
skupina B 13. kolo 52
AŠ Mladá Boleslav
TJ Sokol Blatná
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
20
0
*
Review
skupina B 13. kolo 51
Basket Pastelka MB(ms)
Basket Říčany
18. 12. 2021
10:00
IX. základní škola Karel Křenek
Ondřej Balicz
104
33
19
4
48
12
77
24
Review
skupina B 13. kolo 50
BC Vysočina
TJ Sokol Pečky
18. 12. 2021
15:00
Hala SMJ Jihlava Petr Mynarčík
Karel Janík
75
40
15
6
42
18
59
22
Review
skupina B 13. kolo 49
BC Benešov
BS Český Brod
18. 12. 2021
18:00
SH Benešov Petr Buršík
Karel Martínek
83
23
22
1
35
15
64
19
Review
skupina B 14. kolo 56
Basket Pastelka MB(ms)
TJ Sokol Blatná
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
20
0
*
Review
skupina B 14. kolo 54
BC Benešov
TJ Sokol Pečky
19. 12. 2021
12:30
SH Benešov Petr Buršík
Josef Seidl
97
30
11
4
40
15
69
19
Review
skupina B 14. kolo 55
AŠ Mladá Boleslav
Basket Říčany
13. 11. 2021
15:00
IX. základní škola Dominik Kočovský
Vitaliy Shumskyy
49
56
8
18
16
33
28
45
Review
skupina B 14. kolo 53
BC Vysočina
BS Český Brod
19. 12. 2021
16:00
Hala SMJ Jihlava Petr Mynarčík
Karel Janík
89
26
23
9
48
13
71
21
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
77 Lucie Misterková BK Beroun 15 20 1.0 26.5 11.9 0.6 1.1/2.4 45.8 1.4
Simona Nováková BC Vysočina 14 23 1.0 22.0 9.7 0.2 2.0/5.4 36.0 1.7
Karolína Dlouhá ASK Lovosice 14 22 1.0 20.1 8.1 0.7 1.9/5.4 35.6 2.5
Kateřina Hostoušová BA Tygřice Louny 14 23 1.0 18.8 8.1 0.3 1.7/4.0 41.8 1.0
17 Anežka Kaštánková BK Beroun 15 20 1.0 19.4 9.4 0.0 0.6/1.3 0.0* 2.6
Barbora Plánková TBS Přerov 14 20 1.0 18.0 8.1 0.1 1.6/4.5 34.4 2.0
Viktorie Smolová ASK Lovosice 15 19 1.0 17.7 8.1 0.1 1.4/3.5 40.9 2.3
Adéla Rešlová TJ Sokol Toužim 15 24 1.0 13.5 6.0 0.0 1.5/3.8 39.1 1.6
Petra Mičulková TBS Přerov 15 20 1.0 15.6 5.8 0.2 3.5/9.1 38.7 2.6
Lucie Struhárová TJ Sokol Toužim 15 24 1.0 12.3 5.1 0.4 1.0/2.0 0.0* 2.2
Valerie Kopecká BA Tygřice Louny 16 21 1.0 13.9 5.8 0.4 1.2/2.2 55.3 2.5
Karolína Mikovcová TJ Sokol Pečky 15 14 1.0 20.6 9.1 0.1 2.0/3.0 66.7 1.9
Eliška Sedláková ASK Lovosice 14 17 1.0 16.8 7.2 0.1 1.9/3.8 51.6 1.2
11 Aneta Štvánová BK Beroun 15 20 1.0 14.0 6.3 0.4 0.4/0.9 0.0* 2.2
Kristýna Mladá AŠ Mladá Boleslav 15 20 1.0 13.7 6.3 0.1 0.9/2.0 45.0 0.7
Linda Rokosová BC Vysočina 14 23 1.0 11.8 5.3 0.1 0.9/2.6 33.9 1.1
Barbora Podzimková Basket Říčany 14 21 1.0 12.5 5.7 0.1 0.8/3.0 27.4 2.0
Květa Kvačková TJ Sokol Pečky 15 16 1.0 16.3 6.2 0.3 3.1/4.9 63.3 2.1
Sabina Veselá TJ Sokol Toužim 15 23 1.0 11.2 4.8 0.1 1.3/3.6 34.9 2.2
8 Františka Kaštánková BK Beroun 14 19 1.0 12.9 5.8 0.1 1.1/2.4 43.5 1.3
Barbora Bančanská AŠ Mladá Boleslav 15 17 1.0 14.3 6.1 0.1 2.0/4.4 45.3 3.2
Kira Krejčí BK Česká Lípa 14 23 1.0 10.6 4.8 0.0 0.9/2.6 35.0 2.4
Amálie Šamořilová TBS Přerov 15 18 1.0 13.2 6.0 0.1 1.0/2.9 34.0 2.3
Michaela Čurdová BC Vysočina 15 21 1.0 11.1 4.5 0.3 1.3/2.7 48.2 1.6
Adéla Šváchová BC Benešov 14 13 1.0 17.9 7.6 0.5 1.3/3.5 37.8 1.2
Veronika Hanusová BA Tygřice Louny 16 15 1.0 15.3 7.1 0.0 1.1/3.3 32.7 2.3
Anna Kříženecká BK Česká Lípa 14 21 1.0 10.9 4.6 0.0 1.6/4.5 35.1 1.7
Anna Marie Pražáková SKB Zlín 15 8 1.0 27.6 12.3 0.0 3.1/5.4 58.1 0.8
Marie Tuháčková HB Basket B 15 16 1.0 13.8 6.8 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.9
Eliška Adamcová Pastelka MB(ms) 14 20 1.0 10.6 4.2 0.1 2.0/3.9 50.6 0.7
Anna Červenková BC Benešov 15 12 1.0 17.5 7.8 0.0 1.8/3.2 57.9 2.2
Anna Runtschová HB Basket B 15 14 1.0 14.3 5.5 0.4 2.0/4.9 40.6 2.4
Dominika Mia Srdínková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 23 1.0 8.5 3.7 0.0 1.0/3.0 34.8 1.2
16 Eliška Fialová BK Beroun 14 21 1.0 9.0 3.9 0.3 0.2/0.6 0.0* 1.5
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 14 20 1.0 9.4 3.7 0.4 1.0/1.8 0.0* 1.9
Karolína Novotná ASK Lovosice 14 22 1.0 8.5 4.0 0.0 0.4/2.3 17.6 1.1
7 Tereza Jungová BK Beroun 15 17 1.0 10.9 5.1 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.2
Natálie Sochorová BA Tygřice Louny 14 18 1.0 10.1 4.8 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.3
23 Sára Štechová BK Beroun 15 8 1.0 21.9 9.8 0.6 0.5/0.9 0.0* 1.9
Aneta Havlíková BK Česká Lípa 15 18 1.0 9.7 4.3 0.0 1.0/2.6 39.1 1.7
Anna Šambergerová TJ Sokol Toužim 15 24 1.0 7.0 3.2 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.7
Nela Nedomová ASK Lovosice 15 17 1.0 9.7 4.4 0.0 0.9/1.5 0.0* 2.9
Sofie Salehová HB Basket B 14 15 1.0 10.9 5.1 0.0 0.7/2.5 28.9 2.3
Linda Kohoutová BC Vysočina 14 18 1.0 8.7 4.1 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.6
Barbora Strnadová Pastelka MB(ms) 15 19 1.0 8.1 3.8 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.4
Viktorie Frodlová KP Brno B 14 10 1.0 15.3 6.5 0.3 1.4/2.8 50.0 3.5
Barbora Linhartová AŠ Mladá Boleslav 16 20 1.0 7.1 3.4 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.2
Nella Němcová Sokol Podolí 14 8 1.0 17.4 7.6 0.0 2.1/5.3 40.5 1.6
Sofie Jarolímová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 20 1.0 6.9 3.3 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.1
Veronika Přenosilová Pastelka MB(ms) 14 9 1.0 15.2 6.6 0.0 2.1/4.1 51.4 0.9
Jana Mouchová BA Tygřice Louny 15 13 1.0 10.2 4.5 0.3 0.2/0.6 0.0* 0.9
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 15 13 1.0 10.2 4.0 0.5 0.5/1.8 0.0* 1.6
Amálie Nosková BC Vysočina 14 16 1.0 8.3 3.9 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.9
Nela Bártlová TJ Sokol Pečky 14 15 1.0 8.7 4.0 0.0 0.7/2.3 31.4 2.1
Nella Zatloukalová Pastelka MB(ms) 15 21 1.0 6.2 2.9 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.0
Markéta Schulzová Pastelka MB(ms) 16 20 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/1.3 0.0* 0.5
Barbora Dudová Basket Říčany 15 21 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.9
Tereza Chrenáková TJ Sokol Toužim 16 19 1.0 6.5 3.1 0.0 0.4/1.6 0.0* 0.6
Rozálie Žížalová BC Benešov 15 11 1.0 11.1 4.9 0.1 1.0/3.5 28.9 1.5
Eliška Nohelová Žabiny Brno B 15 11 1.0 10.9 4.0 0.6 1.0/2.2 45.8 1.8
Anna Hálová AŠ Mladá Boleslav 14 18 1.0 6.6 3.3 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.4
Nela Málková TJ Sokol Toužim 17 24 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.4
Tereza Kleplová BC Benešov 14 13 1.0 9.0 4.1 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.2
Nikola Ježová BK Blansko 14 8 1.0 14.3 6.5 0.0 1.3/4.6 27.0 1.5
Renata Schulzová Pastelka MB(ms) 14 20 1.0 5.7 2.7 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.3
Eliška Jenišová AŠ Mladá Boleslav 14 19 1.0 5.9 2.8 0.1 0.2/0.9 0.0* 1.8
Viktorie Pittnerová BC Vysočina 15 21 1.0 5.3 2.4 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.2
Lucie Hoznauerová TJ Sokol Pečky 14 20 1.0 5.4 2.4 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.0
Julie Lišková ASK Lovosice 14 19 1.0 5.6 2.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.1
Lucie Málková Basket Říčany 14 18 1.0 5.9 2.8 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.4
Anna Chaloupková Žabiny Brno B 14 12 1.0 8.9 3.6 0.2 1.3/3.3 38.5 1.9
Viktorie Mrňáková BK Česká Lípa 14 21 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.8 37.3 1.4
Sára Zemánková SKB Tišnov 14 8 1.0 13.3 6.5 0.0 0.3/2.5 10.0 2.3
Rozálie Ježková HB Basket B 14 15 1.0 6.9 3.0 0.0 0.9/2.1 40.6 1.4
Kateřina Hájková Pastelka MB(ms) 14 12 1.0 8.6 3.3 0.2 1.6/2.2 73.1 1.8
Monika Nedorostová ASK Lovosice 13 20 1.0 5.2 2.3 0.1 0.4/1.2 0.0* 2.0
Kristýna Sedláčková BC Benešov 15 12 1.0 8.5 3.6 0.0 1.3/2.7 50.0 1.1
Judita Válková Sokol Podolí 13 10 1.0 10.1 3.7 0.3 1.8/5.5 32.7 2.1
Valerie Chocholatá TJ Sokol Pečky 14 20 1.0 5.1 2.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.6
Markéta Strnadelová Žabiny Brno B 15 9 1.0 11.1 4.6 0.0 2.0/4.9 40.9 2.9
Kateřina Žídková KP Brno B 14 13 1.0 7.7 2.8 0.4 1.0/2.7 37.1 2.5
Barbora Ota Urbanová HB Basket B 14 6 1.0 16.3 7.7 0.0 1.0/3.5 28.6 0.3
Eliška Keplová TJ Sokol Toužim 15 23 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.8
Tereza Dvořáková Pastelka MB(ms) 15 18 1.0 5.4 2.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.1
Magdalena Kramná BA Tygřice Louny 15 21 1.0 4.6 2.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Lucie Vorlická BS Český Brod 14 19 1.0 5.1 2.0 0.2 0.6/1.7 0.0* 1.5
Kristýna Tomšovská BC Vysočina 14 7 1.0 13.7 6.0 0.0 1.7/3.6 48.0 2.3
Anna Horová BS Český Brod 14 18 1.0 5.2 2.4 0.1 0.2/0.6 0.0* 2.3
Tereza Mrázková Žabiny Brno B 15 12 1.0 7.8 3.5 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.2
Marianna Pémová HB Basket B 14 4 1.0 23.0 11.3 0.0 0.5/0.5 0.0* 2.0
Nela Dvořáková Žabiny Brno B 14 10 1.0 9.2 4.4 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.8
Loreta Krejčí Basket Říčany 15 19 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/2.6 32.0 2.5
Nikol Hakrová BS Český Brod 14 9 1.0 10.1 4.3 0.3 0.4/0.9 0.0* 3.1
Klaudie Kolbabová BC Benešov 15 9 1.0 10.0 4.8 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.7
Adéla Kubínková TJ Sokol Toužim 13 18 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.6
Tereza Buriánková Pastelka MB(ms) 15 20 1.0 4.4 2.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.0
Barbora Čálková Basket Říčany 13 7 1.0 12.0 5.1 0.1 1.3/2.9 45.0 1.3
Zuzana Kopřivová TBS Přerov 15 12 1.0 7.0 2.9 0.3 0.4/1.1 0.0* 1.3
22 Jana Říhová BK Beroun 16 12 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Natálie Šímová BA Tygřice Louny 15 16 1.0 5.3 2.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Kateřina Hofmanová KP Brno B 14 6 1.0 13.8 5.2 0.5 2.0/4.0 50.0 2.5
Alžběta Danielisová SKB Zlín 14 8 1.0 10.4 4.8 0.0 0.9/1.5 0.0* 2.5
Anna Marie Dědková TJ Sokol Pečky 15 17 1.0 4.8 2.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 2.1
Anna Jiráčková BC Benešov 15 13 1.0 6.3 2.8 0.0 0.6/1.0 0.0* 0.8
Olga Dovalová BK Česká Lípa 15 23 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.4
Zuzana Mášová KP Brno B 14 10 1.0 8.0 3.1 0.0 1.8/5.2 34.6 2.5
Tereza Čižmářová SKB Zlín 14 8 1.0 9.9 4.3 0.0 1.4/3.0 45.8 2.1
Aneta Devátá Pastelka MB(ms) 15 10 1.0 7.6 2.6 0.6 0.6/1.8 0.0* 1.3
Julie Novotná BS Český Brod 14 15 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.2
Kristýna Přenosilova Pastelka MB(ms) 14 9 1.0 8.2 3.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.2
Martina Dvořáčková SKB Tišnov 14 8 1.0 9.1 4.1 0.0 0.9/2.0 43.8 3.0
Tereza Orságová Basket Valmez 16 4 1.0 18.3 7.3 0.8 1.5/2.0 75.0 1.3
Eliška Nácovská HB Basket B 14 20 1.0 3.6 1.5 0.0 0.6/1.3 0.0* 2.1
5 Ema Hervertová BK Beroun 15 11 1.0 6.5 3.2 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.6
Veronika Dvorská BC Benešov 15 9 1.0 8.0 3.8 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.1
Tereza Novotná Žabiny Brno B 14 12 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.6
Jana Havránková BS Český Brod 14 9 1.0 7.7 2.8 0.6 0.4/1.1 0.0* 3.0
Lilien Červenková BC Wizards Újezd nad Lesy 15 20 1.0 3.5 1.6 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.1
Aneta Málková TJ Sokol Toužim 17 7 1.0 9.6 4.1 0.3 0.4/1.0 0.0* 1.6
Barbora Naxerová Basket Říčany 14 16 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.4
Klára Blažková HB Basket B 15 11 1.0 5.9 2.5 0.0 0.8/2.2 37.5 1.9
Elena Štěpánková SKB Tišnov 14 8 1.0 8.1 3.8 0.0 0.6/2.5 25.0 0.8
Tereza Adamová TJ Sokol Toužim 14 21 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.7
Šárka Smítková Basket Říčany 14 19 1.0 3.4 1.1 0.1 1.0/3.0 33.3 1.5
Linda Zahradníková HB Basket B 15 9 1.0 6.9 3.2 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.7
Lenka Klokočníková Pastelka MB(ms) 14 14 1.0 4.4 2.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.9
Ema Sochůrková BC Benešov 15 12 1.0 5.1 2.4 0.0 0.3/1.7 0.0* 1.3
Anna Buchtelová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 16 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.7 0.0* 1.5
Tereza Pětivlasová BC Vysočina 14 16 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.6
Julie Merclová Žabiny Brno B 15 8 1.0 7.3 3.4 0.0 0.5/0.6 0.0* 0.3
Agáta Božková Žabiny Brno B 14 7 1.0 8.1 3.3 0.0 1.6/3.0 52.4 0.4
Adéla Melšová Sokol Podolí 14 6 1.0 9.3 4.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.8
Lucie Knapíková BK Česká Lípa 13 23 1.0 2.4 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
Šárka Frydrychová TBS Přerov 16 6 1.0 9.3 4.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.8
Michaela Kršková Sokol Podolí 14 8 1.0 6.9 2.4 0.6 0.3/1.3 0.0* 1.9
Vanda Černošek KP Brno B 14 10 1.0 5.5 2.6 0.0 0.3/1.7 0.0* 1.1
Johana Surmanová SKB Zlín 14 4 1.0 13.5 4.8 1.0 1.0/1.5 0.0* 0.8
Linda Poláková KP Brno B 14 8 1.0 6.6 2.1 0.4 1.3/4.0 31.3 3.1
Klaudie Jahodářová BS Český Brod 14 16 1.0 3.2 1.6 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.7
Adéla Strýčková BK Blansko 15 6 1.0 8.3 3.5 0.2 0.8/1.2 0.0* 0.0
Radka Chrenková BS Český Brod 14 19 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
Anita Kožíšková AŠ Mladá Boleslav 14 12 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/1.6 0.0* 1.2
Lian Al Taji BS Český Brod 14 14 1.0 3.6 1.6 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.6
Irena Soukupová BS Český Brod 14 16 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.1
Anežka Rýdlová AŠ Mladá Boleslav 14 11 1.0 4.5 1.9 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.5
Tereza Kondratievová BS Český Brod 14 13 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/2.1 40.7 2.0
31 Klára Školová BK Beroun 15 2 1.0 23.5 11.0 0.0 1.5/4.5 33.3 3.0
Veronika Skotalová Sokol Podolí 14 8 1.0 5.9 2.1 0.0 1.6/2.5 65.0 0.5
Beáta Vanduchová HB Basket B 14 17 1.0 2.7 1.2 0.1 0.2/0.7 0.0* 0.4
Sofie Čechmánková SKB Zlín 15 4 1.0 11.5 4.8 0.0 2.0/6.0 33.3 3.3
Veronika Marázová KP Brno B 14 11 1.0 4.2 1.8 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.3
Magdaléna Vokálová BK Česká Lípa 15 22 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.5
Emma Čamborová Basket Říčany 14 17 1.0 2.6 1.1 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.2
Karolína Vojtěchovská BC Wizards Újezd nad Lesy 13 18 1.0 2.5 1.1 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.1
Anna Petraturová BS Český Brod 15 12 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.8
Amalie Debefová Sokol Podolí 13 10 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.7
Natálie Hofmanová BS Český Brod 14 11 1.0 4.0 1.5 0.0 1.1/2.0 54.5 0.6
Karolína Kupsová BC Benešov 15 9 1.0 4.8 2.2 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.1
Terezie Švrlingová Žabiny Brno B 14 2 1.0 21.0 9.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
Sarah Nigrini HB Basket B 15 7 1.0 5.9 2.7 0.0 0.4/1.4 0.0* 2.4
Charlotte Skallová BS Český Brod 14 6 1.0 6.7 2.7 0.2 0.8/3.5 23.8 3.0
Ema Herichová BS Český Brod 14 8 1.0 5.0 2.1 0.1 0.4/1.3 0.0* 1.5
Jitka Kutalová SKB Zlín 14 6 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/2.2 23.1 0.8
Hana Nožinová BA Tygřice Louny 13 16 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Lucie Pavelková Basket Valmez 14 6 1.0 6.3 2.8 0.0 0.7/1.0 0.0* 2.3
Tereza Filková SKB Tišnov 15 7 1.0 5.4 2.6 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.4
Kristýna Kubíková BK Blansko 14 7 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.3
Magdaléna Štolleová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 10 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/2.0 40.0 2.8
Anna Julia Moreira HB Basket B 15 2 1.0 19.0 8.5 0.0 2.0/7.5 26.7 1.0
Antonína Kulaková Žabiny Brno B 15 8 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.8
Anna Sedlářová KP Brno B 14 14 1.0 2.7 1.1 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.1
Klára Příhodová BA Tygřice Louny 14 14 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Johana Ekrtová BK Česká Lípa 13 24 1.0 1.5 0.6 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.0
Viktorie Alexová BK Blansko 14 8 1.0 4.6 1.9 0.3 0.1/0.8 0.0* 1.8
Klára Smítalová TBS Přerov 15 14 1.0 2.6 1.0 0.1 0.4/1.3 0.0* 2.1
Alžběta Pisková SKB Tišnov 15 6 1.0 6.0 2.2 0.0 1.7/5.0 33.3 1.2
Klára Kylíšková ASK Lovosice 16 19 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Beáta Němcová BC Vysočina 13 15 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.0
Magda Reisiglová BK Blansko 14 7 1.0 5.0 2.4 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.1
Kateřina Vacková Basket Říčany 14 12 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.4
Alena Lávicová BA Tygřice Louny 16 8 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.4 0.0* 0.9
Sandra Hanáková KP Brno B 14 15 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Rozárka Nováková Pastelka MB(ms) 13 13 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Viktorie Fejfarová TJ Sokol Pečky 15 17 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.5
Markéta Řezáčová Pastelka MB(ms) 15 14 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.9
Lucie Zachovalová BK Blansko 14 6 1.0 5.5 2.3 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.7
Karin Gerbocová BC Wizards Újezd nad Lesy 13 14 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
Tereza Kubešová BK Blansko 14 7 1.0 4.6 2.1 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.6
Vivienne Vlková SKB Zlín 15 4 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.5 0.0* 2.0
Kateřina Horáková AŠ Mladá Boleslav 15 8 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Eliška Darmovzalová Žabiny Brno B 14 10 1.0 3.1 1.2 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.6
Veronika Dudová Basket Říčany 13 4 1.0 7.8 3.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Nelly Španělová Sokol Podolí 14 4 1.0 7.8 3.5 0.0 0.8/4.3 17.6 2.3
Catherine Eva Polášková Basket Valmez 14 6 1.0 5.2 1.8 0.0 1.5/4.3 34.6 1.7
Ada Šteflová TJ Sokol Blatná 14 6 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.8
Štěpánka Pavelková AŠ Mladá Boleslav 15 15 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.5
Veronika Varyšová Žabiny Brno B 14 2 1.0 14.5 6.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Eliška Klusková SKB Tišnov 15 8 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/1.1 0.0* 2.1
Terezie Svobodová BA Tygřice Louny 15 8 1.0 3.5 1.4 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.6
Karla Janková TBS Přerov 14 20 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.9
Tereza Hrstková Basket Valmez 15 6 1.0 4.5 1.8 0.0 0.8/2.2 38.5 1.0
Barbora Dostálová Sokol Podolí 16 6 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.8
Pavla Kratochvílová HB Basket B 15 13 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Vendula Pechová BC Vysočina 15 15 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.8
Karolina Neuwirthová SKB Zlín 14 5 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Kristýna Gopaulová BC Wizards Újezd nad Lesy 13 7 1.0 3.4 1.1 0.0 1.1/3.0 38.1 1.3
Ella Alexová BK Blansko 12 9 1.0 2.7 1.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.7
Iva Popelková BK Blansko 14 9 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Anna Procházková BK Blansko 13 9 1.0 2.7 0.8 0.1 0.8/1.4 0.0* 0.7
Michaela Čápová TJ Sokol Pečky 15 5 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.6
Michala Maršíčková BC Benešov 15 10 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.7
Sabina Böhmová SKB Zlín 14 4 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.0
Nela Dostálová HB Basket B 15 15 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.2
Zuzana Hamplová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 17 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.8
Barbora Sedláková BK Blansko 14 2 1.0 11.0 5.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Barbora Kellerová Pastelka MB(ms) 15 7 1.0 3.1 1.6 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.6
Tereza Hocková KP Brno B 14 10 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.8
Tereza Zemanová SKB Zlín 15 5 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.2
Jana Svobodová Sokol Podolí 14 9 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.1
Věra Bezstarosti ASK Lovosice 13 17 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.9
Natálie Husáková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 20 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Barbora Krejčí Sokol Podolí 15 2 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/5.0 40.0 0.5
Veronika Nohejlová TBS Přerov 14 10 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Kateřina Galbová TJ Sokol Toužim 16 10 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.0
Aneta Tůmová TJ Sokol Pečky 14 20 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Vanda Brandalíková Basket Říčany 14 15 1.0 1.2 0.5 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Lucie Juráková Sokol Podolí 12 4 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/1.5 0.0* 0.8
Veronika Lodlová BS Český Brod 14 15 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Natálie Žížalová BC Benešov 15 10 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.8
Karolína Horáková AŠ Mladá Boleslav 13 4 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 0.8
Julie Černínová Žabiny Brno B 14 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/2.0 12.5 0.0
Lenka Látalová Basket Říčany 15 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 16 6 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Anna Šindelářová BK Česká Lípa 14 17 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.0
Karolína Jonášová TJ Sokol Toužim 14 5 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/2.0 20.0 2.2
Linda Procházková Basket Říčany 14 13 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.2
Linda Mikešová KP Brno B 14 11 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Martina Pařízková SKB Zlín 13 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
Tereza Havlíková BK Česká Lípa 12 7 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.6
Anna Antonová Žabiny Brno B 14 5 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.8
Rozálie Pacnerová TJ Sokol Blatná 14 4 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
Bára Vernerová ASK Lovosice 12 15 1.0 0.9 0.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.0
Sabina Netrvalová AŠ Mladá Boleslav 14 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.1
Eliška Rakušanová AŠ Mladá Boleslav 15 18 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.8
Kateřina Bulová TBS Přerov 14 16 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Zina Janíková Sokol Podolí 14 8 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.0
Ema Červenková BC Benešov 15 6 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Elen Vrzalová HB Basket B 14 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
Denisa Martínková TJ Sokol Pečky 12 21 1.0 0.6 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.0
Karolína Netušilová HB Basket B 14 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/5.0 0.0 3.0
Adéla Scholzová Basket Valmez 14 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Lucie Prachařová Žabiny Brno B 15 4 1.0 3.0 1.0 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.8
Zuzana Lukešová BK Beroun 15 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Dominika Přívětivá TBS Přerov 14 20 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Linda Šimperská SKB Zlín 13 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.2 0.0 1.6
Monika Cibulková SKB Tišnov 14 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
14 Michaela Zelenková BK Beroun 13 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Eliška Hřebíčková SKB Tišnov 13 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Pavla Kružíková BC Vysočina 15 12 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Viktorie Michalovová Basket Říčany 14 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.4
Kateřina Bahníková AŠ Mladá Boleslav 16 18 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Karolína Jandová AŠ Mladá Boleslav 13 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/1.0 0.0* 0.0
Valentýna Hladíková BS Český Brod 15 9 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.3
Markéta Vilítová TJ Sokol Blatná 14 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.8
Marie Broďáková BK Blansko 13 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Kristýna Pavlíková Sokol Podolí 13 6 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.8
Nikola Němcová Basket Valmez 14 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Karolína Nešněrová TJ Sokol Pečky 14 15 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Kateřina Pluhařová SKB Zlín 15 3 1.0 2.7 0.3 0.0 2.0/3.3 60.0 2.0
Barbora Botková KP Brno B 14 14 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.0
Sofie Jandová AŠ Mladá Boleslav 14 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Kateřina Koudelková BC Benešov 15 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.2
Karolína Lamačová SKB Tišnov 13 8 1.0 0.9 0.3 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.4
Veronika Černochová BK Blansko 13 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kulíšková TBS Přerov 14 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Klaudie Ertingerová Basket Valmez 15 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.8
Marie Rajnochová Basket Valmez 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.5
Adéla Kunstátová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Ema Hájková Basket Říčany 14 16 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.5
Lenka Bartošová BK Blansko 14 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.5
Nela Bukovská BS Český Brod 13 1 1.0 5.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Sabina Neveselá Sokol Podolí 14 8 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.5
Arlinda Mustafa BS Český Brod 14 5 1.0 1.0 0.2 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.6
Ella Jean Stone TJ Sokol Blatná 14 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Klaudie Volkova BK Česká Lípa 13 7 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.4
Magdaléna Žemlová Basket Říčany 13 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Eva Habinová KP Brno B 14 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Nikol Šafránková ASK Lovosice 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lucie Žáčková BK Česká Lípa 14 10 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Valérie Tlustá BC Vysočina 14 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Nina Jelínková Žabiny Brno B 14 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Valentina Vyplelová SKB Zlín 12 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
4 Aneta Bauerová BK Beroun 15 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdalena Ten Donkelaar BC Wizards Újezd nad Lesy 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Klára Svobodová BC Vysočina 14 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Zuzana Tylečková BK Blansko 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Emily Dunstová BC Vysočina 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Šindelářová BK Česká Lípa 14 16 1.0 0.2 0.1 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Nela Kovářová Basket Valmez 14 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Šarlota Kusáková Žabiny Brno B 14 7 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.9
Amálie Bačíková Žabiny Brno B 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Magdaléna Černá BK Blansko 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Viková BC Vysočina 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Urbánková Sokol Podolí 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Alžběta Bartoníčková BK Beroun 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Denisa Jarušková TJ Sokol Blatná 14 3 1.0 0.7 0.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.0
Klára Vašková BK Blansko 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Barbora Rážová TJ Sokol Blatná 13 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
Nela Hromádková BC Vysočina 13 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Ema Juchelková BC Vysočina 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Michaela Stáňová Basket Valmez 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Hrabalová KP Brno B 14 11 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Zuzana Trávníčková ASK Lovosice 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Nikol Foltová Basket Valmez 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 3.8
Kateřina Kostelecká KP Brno B 15 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Sofie Thea Mannová Žabiny Brno B 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lola Šarlota Drbolová BC Wizards Újezd nad Lesy 11 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Terezie Cienciala TJ Sokol Pečky 14 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Karolína Hudečková BC Vysočina 14 4 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.5
18 Kristýna Veselá BK Beroun 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Hiklová Sokol Podolí 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Zuzana Klančíková ASK Lovosice 12 5 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.0
Sandra Růžičková TJ Sokol Blatná 14 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Veronika Boráková Basket Valmez 14 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.3
Sophia Šírerová BK Beroun 14 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Natálie Špreňarová BC Wizards Újezd nad Lesy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Jaklová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Šlaisová TJ Sokol Blatná 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Aneta Slabá BS Český Brod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Vlková TJ Sokol Blatná 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Anhelina Chudá TJ Sokol Blatná 14 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vanessa Bajrić TJ Sokol Blatná 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hroudová TJ Sokol Blatná 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karin Musilová BK Blansko 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Cafourková BC Vysočina 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Hlavatá AŠ Mladá Boleslav 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kemi Samuel BS Český Brod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Vdolečková BK Blansko 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amélie Králová BS Český Brod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Horníčková BC Wizards Újezd nad Lesy 16 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Marie Ledecká KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Cham Al-Balaa HB Basket B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kopáčková BK Blansko 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Laura Tallerová TJ Sokol Pečky 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Bartoňová SKB Tišnov 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Vlačihová BC Wizards Újezd nad Lesy 13