Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 58
BA Tygřice Louny
ASK Lovosice
18. 12. 2021
09:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše
81
65
20
20
31
32
52
46
Review
skupina A 1. kolo 57
TJ Sokol Toužim
BK Beroun
18. 12. 2021
15:00
Sportovní hala města Petr Hovorka
Petr Skořepa
47
113
12
35
30
62
43
87
Review
skupina A 1. kolo 59
BC Wizards Újezd nad Lesy
HB Basket Praha B
18. 12. 2021
15:15
Hala U Váhy Lukáš Balog
Radomír Kohout
47
100
8
24
17
46
37
74
Review
skupina A 2. kolo 62
ASK Lovosice
HB Basket Praha B
18. 9. 2021
10:00
Hala U Přívozu Barbora Keslerová
49
71
10
16
24
36
35
50
Review
skupina A 2. kolo 61
BA Tygřice Louny
BC Wizards Újezd nad Lesy
18. 9. 2021
12:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Vincent Šedivý
Jan Šedivý
134
10
34
1
66
3
95
10
Review
skupina A 2. kolo 60
TJ Sokol Toužim
BK Česká Lípa
18. 9. 2021
14:00
Sportovní hala města Pavel Tauber
Petr Kalabza
84
33
20
12
46
18
64
24
Review
skupina A 3. kolo 65
ASK Lovosice
BC Wizards Újezd nad Lesy
19. 9. 2021
10:00
Hala U Přívozu Barbora Keslerová
Kateřina Žatecká
99
38
22
10
40
26
65
36
Review
skupina A 3. kolo 63
BK Beroun
BK Česká Lípa
19. 9. 2021
13:00
Sportovní hala Liteň Jiří Veselý
Rozálie Hacklová
151
22
39
7
74
11
118
16
Review
skupina A 3. kolo 64
BA Tygřice Louny
HB Basket Praha B
19. 9. 2021
15:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Tomáš Morávek
Mattias Kundert
53
43
16
12
27
18
44
33
Review
skupina A 4. kolo 66
BK Česká Lípa
BC Wizards Újezd nad Lesy
2. 10. 2021
15:30
ZŠ Slovanka Jaroslav Poživil
81
46
27
11
38
23
64
29
Review
skupina A 4. kolo 67
TJ Sokol Toužim
BA Tygřice Louny
2. 10. 2021
17:00
Sportovní hala města Jan Čermák
David Řánek
46
69
10
22
24
36
40
56
Review
skupina A 4. kolo 68
BK Beroun
ASK Lovosice
27. 9. 2021
18:00
Sportovní hala Liteň Petr Buršík
Petr Frána
104
69
32
14
60
21
82
32
Review
skupina A 5. kolo 69
BK Česká Lípa
HB Basket Praha B
3. 10. 2021
10:00
ZŠ Slovanka Natálie Ryvolová
Jan Šedivý
41
107
10
24
22
48
30
73
Review
skupina A 5. kolo 70
TJ Sokol Toužim
ASK Lovosice
3. 10. 2021
11:00
Sportovní hala města 63
64
19
10
37
31
47
46
Review
skupina A 5. kolo 71
BK Beroun
BA Tygřice Louny
26. 9. 2021
11:00
Sportovní hala Liteň 66
68
18
18
37
33
53
53
Review
skupina A 6. kolo 73
BC Wizards Újezd nad Lesy
TJ Sokol Toužim
16. 10. 2021
10:00
Hala U Váhy Radek Lahoda
Pavel Matys
30
118
10
23
20
52
26
81
Review
skupina A 6. kolo 72
BA Tygřice Louny
BK Česká Lípa
16. 10. 2021
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
103
32
32
13
55
20
79
26
Review
skupina A 6. kolo 74
HB Basket Praha B
BK Beroun
16. 10. 2021
16:00
SK Aritma Praha Michal Vyhlídal
Tomáš Tejček
27
58
2
18
7
31
15
45
Review
skupina A 7. kolo 76
BC Wizards Újezd nad Lesy
BK Beroun
17. 10. 2021
10:00
Hala U Váhy Zuzana Kotrbatá
Radomír Kohout
19
140
8
36
12
64
17
105
Review
skupina A 7. kolo 77
HB Basket Praha B
TJ Sokol Toužim
17. 10. 2021
14:30
SK Aritma Praha Barbora Toboláková
David Kuděj
64
44
17
8
35
19
45
37
Review
skupina A 7. kolo 75
ASK Lovosice
BK Česká Lípa
12. 10. 2021
18:00
Hala U Přívozu Barbora Keslerová
105
36
27
5
63
12
80
28
Review
skupina A 8. kolo 79
ASK Lovosice
BA Tygřice Louny
19. 12. 2021
10:00
Hala U Přívozu Barbora Keslerová
59
61
11
25
27
31
46
53
Review
skupina A 8. kolo 78
BK Beroun
TJ Sokol Toužim
19. 12. 2021
11:00
Sportovní hala Liteň
100
59
24
11
51
31
72
45
Review
skupina A 8. kolo 80
HB Basket Praha B
BC Wizards Újezd nad Lesy
19. 12. 2021
12:00
sportovní hala Zličín Radomír Kohout
Lukáš Balog
88
21
20
6
41
11
63
14
Review
skupina A 9. kolo 81
BK Česká Lípa
BK Beroun
27. 11. 2021
13:00
ZŠ Slovanka Jakub Gabriel
Vincent Šedivý
54
142
11
45
23
77
42
106
Review
skupina A 9. kolo 82
HB Basket Praha B
BA Tygřice Louny
6. 11. 2021
15:00
sportovní hala Zličín Jonáš Kavan
Jakub Vampola
36
70
6
23
17
41
29
53
Review
skupina A 9. kolo 83
BC Wizards Újezd nad Lesy
ASK Lovosice
6. 11. 2021
15:15
Hala U Váhy Lukáš Balog
Miloslav Jon
29
118
6
36
14
58
22
82
Review
skupina A 10. kolo 84
BK Česká Lípa
TJ Sokol Toužim
12. 12. 2021
11:00
ZŠ Slovanka Jakub Gabriel
Jan Šedivý
53
103
9
34
23
57
45
73
Review
skupina A 10. kolo 86
HB Basket Praha B
ASK Lovosice
7. 11. 2021
12:30
SK Aritma Praha Jonáš Kavan
Jakub Vampola
63
51
11
19
22
35
40
39
Review
skupina A 10. kolo 85
BC Wizards Újezd nad Lesy
BA Tygřice Louny
7. 11. 2021
15:15
Hala U Váhy Michal Dub
Zuzana Kotrbatá
9
128
2
29
4
58
7
92
Review
skupina A 11. kolo 89
BA Tygřice Louny
BK Beroun
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Nicole Šeferová
Sabina Vondráčková
20
0
*
Review
skupina A 11. kolo 87
HB Basket Praha B
BK Česká Lípa
20. 11. 2021
13:00
sportovní hala Zličín Barbora Toboláková
Radomír Kohout
107
31
19
12
43
19
73
23
Review
skupina A 11. kolo 88
ASK Lovosice
TJ Sokol Toužim
20. 11. 2021
15:30
Hala U Přívozu Barbora Keslerová
97
72
30
13
58
30
83
52
Review
skupina A 12. kolo 92
ASK Lovosice
BK Beroun
28. 11. 2021
10:00
Hala U Přívozu Vladimír Kesler
Adéla Zemancová
59
84
8
27
22
57
40
73
Review
skupina A 12. kolo 91
BA Tygřice Louny
TJ Sokol Toužim
21. 11. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Sabina Vondráčková
77
48
15
13
34
18
61
33
Review
skupina A 12. kolo 90
BC Wizards Újezd nad Lesy
BK Česká Lípa
21. 11. 2021
15:15
Hala U Váhy Lukáš Balog
Miloslav Jon
34
75
8
26
16
40
21
60
Review
skupina A 13. kolo 93
BK Česká Lípa
ASK Lovosice
4. 12. 2021
15:00
ZŠ Slovanka 55
91
14
15
27
45
39
64
Review
skupina A 13. kolo 94
BK Beroun
BC Wizards Újezd nad Lesy
12. 12. 2021
15:00
Sportovní hala Liteň
132
24
37
10
66
10
99
20
Review
skupina A 13. kolo 95
TJ Sokol Toužim
HB Basket Praha B
4. 12. 2021
15:00
Sportovní hala města Jan Pacelt
Roman Kinka
90
29
20
7
47
17
62
25
Review
skupina A 14. kolo 98
BK Beroun
HB Basket Praha B
5. 12. 2021
10:00
Sportovní hala Liteň Petr Frána
111
27
18
9
45
19
76
23
Review
skupina A 14. kolo 96
BK Česká Lípa
BA Tygřice Louny
5. 12. 2021
11:00
ZŠ Slovanka 18
108
5
25
6
57
12
82
Review
skupina A 14. kolo 97
TJ Sokol Toužim
BC Wizards Újezd nad Lesy
11. 12. 2021
16:00
Sportovní hala města Roman Kinka
Adéla Hejná
121
20
25
5
51
7
84
18
Review
skupina A 15. kolo 147
TJ Sokol Toužim
BK Beroun
15. 1. 2022
15:00
Sportovní hala města Jan Čermák
David Řánek
49
95
11
18
23
44
37
62
Review
skupina A 15. kolo 149
BC Wizards Újezd nad Lesy
HB Basket Praha B
20. 2. 2022
15:15
Hala U Váhy Dennis Billík
Lukáš Balog
25
63
2
16
14
28
20
51
Review
skupina A 15. kolo 148
ASK Lovosice
BA Tygřice Louny
25. 2. 2022
19:15
Hala U Přívozu Vladimír Kesler
Barbora Keslerová
36
78
7
19
12
37
25
55
36
78
Review
skupina A 16. kolo 152
HB Basket Praha B
BC Wizards Újezd nad Lesy
12. 4. 2022
-
sportovní hala Zličín 0
20
*
Review
skupina A 16. kolo 150
BK Beroun
TJ Sokol Toužim
16. 1. 2022
11:00
tělocvična ZŠ Preislerova Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
89
59
21
20
42
33
63
47
Review
skupina A 16. kolo 151
BA Tygřice Louny
ASK Lovosice
7. 3. 2022
18:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Jan Hendrych
Ondřej Asztalos
74
57
21
10
38
28
55
45
Review
skupina A 17. kolo 154
BA Tygřice Louny
BC Wizards Újezd nad Lesy
29. 1. 2022
09:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
88
28
24
9
43
14
56
26
Review
skupina A 17. kolo 155
ASK Lovosice
HB Basket Praha B
29. 1. 2022
11:00
Hala U Přívozu Barbora Keslerová
Karel Anton
56
31
7
9
18
18
43
25
Review
skupina A 17. kolo 153
TJ Sokol Toužim
BK Česká Lípa
9. 4. 2022
16:00
Sportovní hala města Roman Kinka
Ingrid Ašenbrenerová
82
44
25
13
53
30
71
42
Review
skupina A 18. kolo 156
BK Beroun
BK Česká Lípa
10. 4. 2022
11:00
Sportovní hala Liteň
125
47
41
6
63
21
90
33
Review
skupina A 18. kolo 158
ASK Lovosice
BC Wizards Újezd nad Lesy
30. 1. 2022
17:00
Hala U Přívozu Barbora Keslerová
Zajistí pořadatel
73
21
17
8
32
10
53
14
Review
skupina A 18. kolo 157
BA Tygřice Louny
HB Basket Praha B
4. 4. 2022
18:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
61
31
17
6
35
14
47
22
Review
skupina A 19. kolo 159
BK Česká Lípa
BC Wizards Újezd nad Lesy
12. 2. 2022
15:00
ZŠ Slovanka Vincent Šedivý
Jan Šedivý
35
54
6
16
16
28
24
36
Review
skupina A 19. kolo 160
TJ Sokol Toužim
BA Tygřice Louny
12. 2. 2022
17:00
Sportovní hala města Ingrid Ašenbrenerová
Vladimír Koranda
37
88
8
16
14
41
24
61
37
88
Review
skupina A 19. kolo 161
BK Beroun
ASK Lovosice
12. 2. 2022
17:30
Sportovní hala Liteň Jiří Veselý
Lucie Moravcová
103
42
24
12
46
20
80
28
Review
skupina A 20. kolo 162
BK Česká Lípa
HB Basket Praha B
13. 2. 2022
10:00
ZŠ Slovanka Vincent Šedivý
Jan Šedivý
45
90
15
24
24
47
31
71
Review
skupina A 20. kolo 163
TJ Sokol Toužim
ASK Lovosice
13. 2. 2022
11:00
Sportovní hala města Tadeáš Čabala
Matěj Heřman
53
55
14
10
28
20
37
34
51
51
Review
skupina A 20. kolo 164
BK Beroun
BA Tygřice Louny
13. 2. 2022
16:00
Sportovní hala Liteň Michal Dub
Lucie Moravcová
51
42
13
12
29
20
35
33
Review
skupina A 21. kolo 167
HB Basket Praha B
BK Beroun
26. 4. 2022
-
sportovní hala Zličín 0
20
*
Review
skupina A 21. kolo 166
BC Wizards Újezd nad Lesy
TJ Sokol Toužim
5. 3. 2022
15:15
Hala U Váhy Štěpán Beran
Pavel Matys
31
73
8
10
13
27
19
52
Review
skupina A 21. kolo 165
BK Česká Lípa
BA Tygřice Louny
5. 3. 2022
16:00
ZŠ Slovanka Václav Hošek
Lucie Humlová
44
107
9
27
23
56
36
83
44
107
Review
skupina A 22. kolo 168
ASK Lovosice
BK Česká Lípa
6. 3. 2022
10:00
Hala U Přívozu Sabina Vondráčková
Tomáš Morávek
98
49
21
12
45
23
76
31
Review
skupina A 22. kolo 170
HB Basket Praha B
TJ Sokol Toužim
6. 3. 2022
10:30
sportovní hala Zličín František Syrovátka
Dennis Billík
56
52
12
11
24
21
35
39
50
50
Review
skupina A 22. kolo 169
BC Wizards Újezd nad Lesy
BK Beroun
19. 2. 2022
15:15
Hala U Váhy Zuzana Kotrbatá
Štěpán Beran
12
117
2
44
6
74
8
95
Review
skupina A 23. kolo 172
HB Basket Praha B
BA Tygřice Louny
19. 3. 2022
10:00
sportovní hala Zličín Michal Dub
Fedor Lysov
39
70
12
10
18
34
27
54
Review
skupina A 23. kolo 171
BK Česká Lípa
BK Beroun
19. 3. 2022
15:00
ZŠ Slovanka Adéla Zemancová
Jan Šedivý
29
129
7
35
15
69
23
103
Review
skupina A 23. kolo 173
BC Wizards Újezd nad Lesy
ASK Lovosice
26. 3. 2022
15:15
Hala U Váhy Štěpán Beran
Albert Jilg
39
82
9
17
22
23
31
51
Review
skupina A 24. kolo 176
HB Basket Praha B
ASK Lovosice
20. 3. 2022
09:30
sportovní hala Zličín Michal Dub
Fedor Lysov
72
54
12
14
38
19
56
37
Review
skupina A 24. kolo 174
BK Česká Lípa
TJ Sokol Toužim
20. 3. 2022
11:00
ZŠ Slovanka Pavel Velda
Jan Šedivý
51
89
10
28
16
55
41
75
Review
skupina A 24. kolo 175
BC Wizards Újezd nad Lesy
BA Tygřice Louny
9. 4. 2022
15:15
Hala U Váhy Dennis Billík
Lukáš Balog
27
88
10
22
17
42
21
60
Review
skupina A 25. kolo 179
BA Tygřice Louny
BK Beroun
2. 4. 2022
10:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Pavel Poliček
Tomáš Morávek
67
65
13
16
33
30
51
39
Review
skupina A 25. kolo 177
HB Basket Praha B
BK Česká Lípa
2. 4. 2022
12:45
sportovní hala Zličín Teodor Podařil
Pavel Šenk
81
34
20
05
47
16
67
22
Review
skupina A 25. kolo 178
ASK Lovosice
TJ Sokol Toužim
29. 3. 2022
18:45
Hala U Přívozu Pavel Poliček
Barbora Keslerová
68
47
18
16
28
28
51
37
Review
skupina A 26. kolo 182
ASK Lovosice
BK Beroun
3. 4. 2022
10:00
Hala U Přívozu Ondřej Asztalos
Nicole Šeferová
53
94
15
28
28
50
44
71
Review
skupina A 26. kolo 181
BA Tygřice Louny
TJ Sokol Toužim
3. 4. 2022
14:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Ondřej Asztalos
Sabina Vondráčková
89
44
22
16
39
26
62
36
Review
skupina A 26. kolo 180
BC Wizards Újezd nad Lesy
BK Česká Lípa
3. 4. 2022
15:15
Hala U Váhy Dominik Kočovský
Klaudia Karwowska
27
34
10
2
16
13
21
25
Review
skupina A 27. kolo 183
BK Česká Lípa
ASK Lovosice
23. 4. 2022
10:00
ZŠ Slovanka Vincent Šedivý
Jan Šedivý
42
102
14
24
28
66
32
75
Review
skupina A 27. kolo 184
BK Beroun
BC Wizards Újezd nad Lesy
23. 4. 2022
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Pavel Strnad
Jiří Pavýza
156
34
52
4
96
13
128
19
Review
skupina A 27. kolo 185
TJ Sokol Toužim
HB Basket Praha B
23. 4. 2022
10:00
Sportovní hala města Matěj Heřman
Jan Pacelt
59
49
15
19
34
31
49
33
Review
skupina A 28. kolo 188
BK Beroun
HB Basket Praha B
24. 4. 2022
-
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Veselý
20
0
*
Review
skupina A 28. kolo 186
BA Tygřice Louny
BK Česká Lípa
24. 4. 2022
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Ondřej Asztalos
104
28
33
6
59
11
82
16
Review
skupina A 28. kolo 187
TJ Sokol Toužim
BC Wizards Újezd nad Lesy
24. 4. 2022
11:30
Sportovní hala města Tadeáš Čabala
Roman Kinka
102
30
18
6
42
12
73
17
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
77 Lucie Misterková BK Beroun 15 20 1.0 26.5 11.9 0.6 1.1/2.4 45.8 1.4
Simona Nováková BC Vysočina 14 23 1.0 22.0 9.7 0.2 2.0/5.4 36.0 1.7
Karolína Dlouhá ASK Lovosice 14 22 1.0 20.1 8.1 0.7 1.9/5.4 35.6 2.5
Kateřina Hostoušová BA Tygřice Louny 14 23 1.0 18.8 8.1 0.3 1.7/4.0 41.8 1.0
17 Anežka Kaštánková BK Beroun 15 20 1.0 19.4 9.4 0.0 0.6/1.3 0.0* 2.6
Barbora Plánková TBS Přerov 14 20 1.0 18.0 8.1 0.1 1.6/4.5 34.4 2.0
Viktorie Smolová ASK Lovosice 15 19 1.0 17.7 8.1 0.1 1.4/3.5 40.9 2.3
Adéla Rešlová TJ Sokol Toužim 15 24 1.0 13.5 6.0 0.0 1.5/3.8 39.1 1.6
Petra Mičulková TBS Přerov 15 20 1.0 15.6 5.8 0.2 3.5/9.1 38.7 2.6
Lucie Struhárová TJ Sokol Toužim 15 24 1.0 12.3 5.1 0.4 1.0/2.0 0.0* 2.2
Valerie Kopecká BA Tygřice Louny 16 21 1.0 13.9 5.8 0.4 1.2/2.2 55.3 2.5
Karolína Mikovcová TJ Sokol Pečky 15 14 1.0 20.6 9.1 0.1 2.0/3.0 66.7 1.9
Eliška Sedláková ASK Lovosice 14 17 1.0 16.8 7.2 0.1 1.9/3.8 51.6 1.2
11 Aneta Štvánová BK Beroun 15 20 1.0 14.0 6.3 0.4 0.4/0.9 0.0* 2.2
Kristýna Mladá AŠ Mladá Boleslav 15 20 1.0 13.7 6.3 0.1 0.9/2.0 45.0 0.7
Linda Rokosová BC Vysočina 14 23 1.0 11.8 5.3 0.1 0.9/2.6 33.9 1.1
Barbora Podzimková Basket Říčany 14 21 1.0 12.5 5.7 0.1 0.8/3.0 27.4 2.0
Květa Kvačková TJ Sokol Pečky 15 16 1.0 16.3 6.2 0.3 3.1/4.9 63.3 2.1
Sabina Veselá TJ Sokol Toužim 15 23 1.0 11.2 4.8 0.1 1.3/3.6 34.9 2.2
8 Františka Kaštánková BK Beroun 14 19 1.0 12.9 5.8 0.1 1.1/2.4 43.5 1.3
Barbora Bančanská AŠ Mladá Boleslav 15 17 1.0 14.3 6.1 0.1 2.0/4.4 45.3 3.2
Kira Krejčí BK Česká Lípa 14 23 1.0 10.6 4.8 0.0 0.9/2.6 35.0 2.4
Amálie Šamořilová TBS Přerov 15 18 1.0 13.2 6.0 0.1 1.0/2.9 34.0 2.3
Michaela Čurdová BC Vysočina 15 21 1.0 11.1 4.5 0.3 1.3/2.7 48.2 1.6
Adéla Šváchová BC Benešov 14 13 1.0 17.9 7.6 0.5 1.3/3.5 37.8 1.2
Veronika Hanusová BA Tygřice Louny 16 15 1.0 15.3 7.1 0.0 1.1/3.3 32.7 2.3
Anna Kříženecká BK Česká Lípa 14 21 1.0 10.9 4.6 0.0 1.6/4.5 35.1 1.7
Anna Marie Pražáková SKB Zlín 15 8 1.0 27.6 12.3 0.0 3.1/5.4 58.1 0.8
Marie Tuháčková HB Basket B 15 16 1.0 13.8 6.8 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.9
Eliška Adamcová Pastelka MB(ms) 14 20 1.0 10.6 4.2 0.1 2.0/3.9 50.6 0.7
Anna Červenková BC Benešov 15 12 1.0 17.5 7.8 0.0 1.8/3.2 57.9 2.2
Anna Runtschová HB Basket B 15 14 1.0 14.3 5.5 0.4 2.0/4.9 40.6 2.4
Dominika Mia Srdínková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 23 1.0 8.5 3.7 0.0 1.0/3.0 34.8 1.2
16 Eliška Fialová BK Beroun 14 21 1.0 9.0 3.9 0.3 0.2/0.6 0.0* 1.5
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 14 20 1.0 9.4 3.7 0.4 1.0/1.8 0.0* 1.9
Karolína Novotná ASK Lovosice 14 22 1.0 8.5 4.0 0.0 0.4/2.3 17.6 1.1
7 Tereza Jungová BK Beroun 15 17 1.0 10.9 5.1 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.2
Natálie Sochorová BA Tygřice Louny 14 18 1.0 10.1 4.8 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.3
23 Sára Štechová BK Beroun 15 8 1.0 21.9 9.8 0.6 0.5/0.9 0.0* 1.9
Aneta Havlíková BK Česká Lípa 15 18 1.0 9.7 4.3 0.0 1.0/2.6 39.1 1.7
Anna Šambergerová TJ Sokol Toužim 15 24 1.0 7.0 3.2 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.7
Nela Nedomová ASK Lovosice 15 17 1.0 9.7 4.4 0.0 0.9/1.5 0.0* 2.9
Sofie Salehová HB Basket B 14 15 1.0 10.9 5.1 0.0 0.7/2.5 28.9 2.3
Linda Kohoutová BC Vysočina 14 18 1.0 8.7 4.1 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.6
Barbora Strnadová Pastelka MB(ms) 15 19 1.0 8.1 3.8 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.4
Viktorie Frodlová KP Brno B 14 10 1.0 15.3 6.5 0.3 1.4/2.8 50.0 3.5
Barbora Linhartová AŠ Mladá Boleslav 16 20 1.0 7.1 3.4 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.2
Nella Němcová Sokol Podolí 14 8 1.0 17.4 7.6 0.0 2.1/5.3 40.5 1.6
Sofie Jarolímová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 20 1.0 6.9 3.3 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.1
Veronika Přenosilová Pastelka MB(ms) 14 9 1.0 15.2 6.6 0.0 2.1/4.1 51.4 0.9
Jana Mouchová BA Tygřice Louny 15 13 1.0 10.2 4.5 0.3 0.2/0.6 0.0* 0.9
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 15 13 1.0 10.2 4.0 0.5 0.5/1.8 0.0* 1.6
Amálie Nosková BC Vysočina 14 16 1.0 8.3 3.9 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.9
Nela Bártlová TJ Sokol Pečky 14 15 1.0 8.7 4.0 0.0 0.7/2.3 31.4 2.1
Nella Zatloukalová Pastelka MB(ms) 15 21 1.0 6.2 2.9 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.0
Markéta Schulzová Pastelka MB(ms) 16 20 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/1.3 0.0* 0.5
Barbora Dudová Basket Říčany 15 21 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.9
Tereza Chrenáková TJ Sokol Toužim 16 19 1.0 6.5 3.1 0.0 0.4/1.6 0.0* 0.6
Rozálie Žížalová BC Benešov 15 11 1.0 11.1 4.9 0.1 1.0/3.5 28.9 1.5
Eliška Nohelová Žabiny Brno B 15 11 1.0 10.9 4.0 0.6 1.0/2.2 45.8 1.8
Anna Hálová AŠ Mladá Boleslav 14 18 1.0 6.6 3.3 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.4
Nela Málková TJ Sokol Toužim 17 24 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.4
Tereza Kleplová BC Benešov 14 13 1.0 9.0 4.1 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.2
Nikola Ježová BK Blansko 14 8 1.0 14.3 6.5 0.0 1.3/4.6 27.0 1.5
Renata Schulzová Pastelka MB(ms) 14 20 1.0 5.7 2.7 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.3
Eliška Jenišová AŠ Mladá Boleslav 14 19 1.0 5.9 2.8 0.1 0.2/0.9 0.0* 1.8
Viktorie Pittnerová BC Vysočina 15 21 1.0 5.3 2.4 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.2
Lucie Hoznauerová TJ Sokol Pečky 14 20 1.0 5.4 2.4 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.0
Julie Lišková ASK Lovosice 14 19 1.0 5.6 2.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.1
Lucie Málková Basket Říčany 14 18 1.0 5.9 2.8 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.4
Anna Chaloupková Žabiny Brno B 14 12 1.0 8.9 3.6 0.2 1.3/3.3 38.5 1.9
Viktorie Mrňáková BK Česká Lípa 14 21 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.8 37.3 1.4
Sára Zemánková SKB Tišnov 14 8 1.0 13.3 6.5 0.0 0.3/2.5 10.0 2.3
Rozálie Ježková HB Basket B 14 15 1.0 6.9 3.0 0.0 0.9/2.1 40.6 1.4
Kateřina Hájková Pastelka MB(ms) 14 12 1.0 8.6 3.3 0.2 1.6/2.2 73.1 1.8
Monika Nedorostová ASK Lovosice 13 20 1.0 5.2 2.3 0.1 0.4/1.2 0.0* 2.0
Kristýna Sedláčková BC Benešov 15 12 1.0 8.5 3.6 0.0 1.3/2.7 50.0 1.1
Judita Válková Sokol Podolí 13 10 1.0 10.1 3.7 0.3 1.8/5.5 32.7 2.1
Valerie Chocholatá TJ Sokol Pečky 14 20 1.0 5.1 2.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.6
Markéta Strnadelová Žabiny Brno B 15 9 1.0 11.1 4.6 0.0 2.0/4.9 40.9 2.9
Kateřina Žídková KP Brno B 14 13 1.0 7.7 2.8 0.4 1.0/2.7 37.1 2.5
Barbora Ota Urbanová HB Basket B 14 6 1.0 16.3 7.7 0.0 1.0/3.5 28.6 0.3
Eliška Keplová TJ Sokol Toužim 15 23 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.8
Tereza Dvořáková Pastelka MB(ms) 15 18 1.0 5.4 2.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.1
Magdalena Kramná BA Tygřice Louny 15 21 1.0 4.6 2.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Lucie Vorlická BS Český Brod 14 19 1.0 5.1 2.0 0.2 0.6/1.7 0.0* 1.5
Kristýna Tomšovská BC Vysočina 14 7 1.0 13.7 6.0 0.0 1.7/3.6 48.0 2.3
Anna Horová BS Český Brod 14 18 1.0 5.2 2.4 0.1 0.2/0.6 0.0* 2.3
Tereza Mrázková Žabiny Brno B 15 12 1.0 7.8 3.5 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.2
Marianna Pémová HB Basket B 14 4 1.0 23.0 11.3 0.0 0.5/0.5 0.0* 2.0
Nela Dvořáková Žabiny Brno B 14 10 1.0 9.2 4.4 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.8
Loreta Krejčí Basket Říčany 15 19 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/2.6 32.0 2.5
Nikol Hakrová BS Český Brod 14 9 1.0 10.1 4.3 0.3 0.4/0.9 0.0* 3.1
Klaudie Kolbabová BC Benešov 15 9 1.0 10.0 4.8 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.7
Adéla Kubínková TJ Sokol Toužim 13 18 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.6
Tereza Buriánková Pastelka MB(ms) 15 20 1.0 4.4 2.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.0
Barbora Čálková Basket Říčany 13 7 1.0 12.0 5.1 0.1 1.3/2.9 45.0 1.3
Zuzana Kopřivová TBS Přerov 15 12 1.0 7.0 2.9 0.3 0.4/1.1 0.0* 1.3
22 Jana Říhová BK Beroun 16 12 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Natálie Šímová BA Tygřice Louny 15 16 1.0 5.3 2.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Kateřina Hofmanová KP Brno B 14 6 1.0 13.8 5.2 0.5 2.0/4.0 50.0 2.5
Alžběta Danielisová SKB Zlín 14 8 1.0 10.4 4.8 0.0 0.9/1.5 0.0* 2.5
Anna Marie Dědková TJ Sokol Pečky 15 17 1.0 4.8 2.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 2.1
Anna Jiráčková BC Benešov 15 13 1.0 6.3 2.8 0.0 0.6/1.0 0.0* 0.8
Olga Dovalová BK Česká Lípa 15 23 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.4
Zuzana Mášová KP Brno B 14 10 1.0 8.0 3.1 0.0 1.8/5.2 34.6 2.5
Tereza Čižmářová SKB Zlín 14 8 1.0 9.9 4.3 0.0 1.4/3.0 45.8 2.1
Aneta Devátá Pastelka MB(ms) 15 10 1.0 7.6 2.6 0.6 0.6/1.8 0.0* 1.3
Julie Novotná BS Český Brod 14 15 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.2
Kristýna Přenosilova Pastelka MB(ms) 14 9 1.0 8.2 3.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.2
Martina Dvořáčková SKB Tišnov 14 8 1.0 9.1 4.1 0.0 0.9/2.0 43.8 3.0
Tereza Orságová Basket Valmez 16 4 1.0 18.3 7.3 0.8 1.5/2.0 75.0 1.3
Eliška Nácovská HB Basket B 14 20 1.0 3.6 1.5 0.0 0.6/1.3 0.0* 2.1
5 Ema Hervertová BK Beroun 15 11 1.0 6.5 3.2 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.6
Veronika Dvorská BC Benešov 15 9 1.0 8.0 3.8 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.1
Tereza Novotná Žabiny Brno B 14 12 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.6
Jana Havránková BS Český Brod 14 9 1.0 7.7 2.8 0.6 0.4/1.1 0.0* 3.0
Lilien Červenková BC Wizards Újezd nad Lesy 15 20 1.0 3.5 1.6 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.1
Aneta Málková TJ Sokol Toužim 17 7 1.0 9.6 4.1 0.3 0.4/1.0 0.0* 1.6
Barbora Naxerová Basket Říčany 14 16 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.4
Klára Blažková HB Basket B 15 11 1.0 5.9 2.5 0.0 0.8/2.2 37.5 1.9
Elena Štěpánková SKB Tišnov 14 8 1.0 8.1 3.8 0.0 0.6/2.5 25.0 0.8
Tereza Adamová TJ Sokol Toužim 14 21 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.7
Šárka Smítková Basket Říčany 14 19 1.0 3.4 1.1 0.1 1.0/3.0 33.3 1.5
Linda Zahradníková HB Basket B 15 9 1.0 6.9 3.2 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.7
Lenka Klokočníková Pastelka MB(ms) 14 14 1.0 4.4 2.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.9
Ema Sochůrková BC Benešov 15 12 1.0 5.1 2.4 0.0 0.3/1.7 0.0* 1.3
Anna Buchtelová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 16 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.7 0.0* 1.5
Tereza Pětivlasová BC Vysočina 14 16 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.6
Julie Merclová Žabiny Brno B 15 8 1.0 7.3 3.4 0.0 0.5/0.6 0.0* 0.3
Agáta Božková Žabiny Brno B 14 7 1.0 8.1 3.3 0.0 1.6/3.0 52.4 0.4
Adéla Melšová Sokol Podolí 14 6 1.0 9.3 4.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.8
Lucie Knapíková BK Česká Lípa 13 23 1.0 2.4 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
Šárka Frydrychová TBS Přerov 16 6 1.0 9.3 4.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.8
Michaela Kršková Sokol Podolí 14 8 1.0 6.9 2.4 0.6 0.3/1.3 0.0* 1.9
Vanda Černošek KP Brno B 14 10 1.0 5.5 2.6 0.0 0.3/1.7 0.0* 1.1
Johana Surmanová SKB Zlín 14 4 1.0 13.5 4.8 1.0 1.0/1.5 0.0* 0.8
Linda Poláková KP Brno B 14 8 1.0 6.6 2.1 0.4 1.3/4.0 31.3 3.1
Klaudie Jahodářová BS Český Brod 14 16 1.0 3.2 1.6 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.7
Adéla Strýčková BK Blansko 15 6 1.0 8.3 3.5 0.2 0.8/1.2 0.0* 0.0
Radka Chrenková BS Český Brod 14 19 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
Anita Kožíšková AŠ Mladá Boleslav 14 12 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/1.6 0.0* 1.2
Lian Al Taji BS Český Brod 14 14 1.0 3.6 1.6 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.6
Irena Soukupová BS Český Brod 14 16 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.1
Anežka Rýdlová AŠ Mladá Boleslav 14 11 1.0 4.5 1.9 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.5
Tereza Kondratievová BS Český Brod 14 13 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/2.1 40.7 2.0
31 Klára Školová BK Beroun 15 2 1.0 23.5 11.0 0.0 1.5/4.5 33.3 3.0
Veronika Skotalová Sokol Podolí 14 8 1.0 5.9 2.1 0.0 1.6/2.5 65.0 0.5
Beáta Vanduchová HB Basket B 14 17 1.0 2.7 1.2 0.1 0.2/0.7 0.0* 0.4
Sofie Čechmánková SKB Zlín 15 4 1.0 11.5 4.8 0.0 2.0/6.0 33.3 3.3
Veronika Marázová KP Brno B 14 11 1.0 4.2 1.8 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.3
Magdaléna Vokálová BK Česká Lípa 15 22 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.5
Emma Čamborová Basket Říčany 14 17 1.0 2.6 1.1 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.2
Karolína Vojtěchovská BC Wizards Újezd nad Lesy 13 18 1.0 2.5 1.1 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.1
Anna Petraturová BS Český Brod 15 12 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.8
Amalie Debefová Sokol Podolí 13 10 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.7
Natálie Hofmanová BS Český Brod 14 11 1.0 4.0 1.5 0.0 1.1/2.0 54.5 0.6
Karolína Kupsová BC Benešov 15 9 1.0 4.8 2.2 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.1
Terezie Švrlingová Žabiny Brno B 14 2 1.0 21.0 9.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
Sarah Nigrini HB Basket B 15 7 1.0 5.9 2.7 0.0 0.4/1.4 0.0* 2.4
Charlotte Skallová BS Český Brod 14 6 1.0 6.7 2.7 0.2 0.8/3.5 23.8 3.0
Ema Herichová BS Český Brod 14 8 1.0 5.0 2.1 0.1 0.4/1.3 0.0* 1.5
Jitka Kutalová SKB Zlín 14 6 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/2.2 23.1 0.8
Hana Nožinová BA Tygřice Louny 13 16 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Lucie Pavelková Basket Valmez 14 6 1.0 6.3 2.8 0.0 0.7/1.0 0.0* 2.3
Tereza Filková SKB Tišnov 15 7 1.0 5.4 2.6 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.4
Kristýna Kubíková BK Blansko 14 7 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.3
Magdaléna Štolleová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 10 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/2.0 40.0 2.8
Anna Julia Moreira HB Basket B 15 2 1.0 19.0 8.5 0.0 2.0/7.5 26.7 1.0
Antonína Kulaková Žabiny Brno B 15 8 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.8
Anna Sedlářová KP Brno B 14 14 1.0 2.7 1.1 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.1
Klára Příhodová BA Tygřice Louny 14 14 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Johana Ekrtová BK Česká Lípa 13 24 1.0 1.5 0.6 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.0
Viktorie Alexová BK Blansko 14 8 1.0 4.6 1.9 0.3 0.1/0.8 0.0* 1.8
Klára Smítalová TBS Přerov 15 14 1.0 2.6 1.0 0.1 0.4/1.3 0.0* 2.1
Alžběta Pisková SKB Tišnov 15 6 1.0 6.0 2.2 0.0 1.7/5.0 33.3 1.2
Klára Kylíšková ASK Lovosice 16 19 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Beáta Němcová BC Vysočina 13 15 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.0
Magda Reisiglová BK Blansko 14 7 1.0 5.0 2.4 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.1
Kateřina Vacková Basket Říčany 14 12 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.4
Alena Lávicová BA Tygřice Louny 16 8 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.4 0.0* 0.9
Sandra Hanáková KP Brno B 14 15 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Rozárka Nováková Pastelka MB(ms) 13 13 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Viktorie Fejfarová TJ Sokol Pečky 15 17 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.5
Markéta Řezáčová Pastelka MB(ms) 15 14 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.9
Lucie Zachovalová BK Blansko 14 6 1.0 5.5 2.3 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.7
Karin Gerbocová BC Wizards Újezd nad Lesy 13 14 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
Tereza Kubešová BK Blansko 14 7 1.0 4.6 2.1 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.6
Vivienne Vlková SKB Zlín 15 4 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.5 0.0* 2.0
Kateřina Horáková AŠ Mladá Boleslav 15 8 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Eliška Darmovzalová Žabiny Brno B 14 10 1.0 3.1 1.2 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.6
Veronika Dudová Basket Říčany 13 4 1.0 7.8 3.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Nelly Španělová Sokol Podolí 14 4 1.0 7.8 3.5 0.0 0.8/4.3 17.6 2.3
Catherine Eva Polášková Basket Valmez 14 6 1.0 5.2 1.8 0.0 1.5/4.3 34.6 1.7
Ada Šteflová TJ Sokol Blatná 14 6 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.8
Štěpánka Pavelková AŠ Mladá Boleslav 15 15 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.5
Veronika Varyšová Žabiny Brno B 14 2 1.0 14.5 6.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Eliška Klusková SKB Tišnov 15 8 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/1.1 0.0* 2.1
Terezie Svobodová BA Tygřice Louny 15 8 1.0 3.5 1.4 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.6
Karla Janková TBS Přerov 14 20 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.9
Tereza Hrstková Basket Valmez 15 6 1.0 4.5 1.8 0.0 0.8/2.2 38.5 1.0
Barbora Dostálová Sokol Podolí 16 6 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.8
Pavla Kratochvílová HB Basket B 15 13 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Vendula Pechová BC Vysočina 15 15 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.8
Karolina Neuwirthová SKB Zlín 14 5 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Kristýna Gopaulová BC Wizards Újezd nad Lesy 13 7 1.0 3.4 1.1 0.0 1.1/3.0 38.1 1.3
Ella Alexová BK Blansko 12 9 1.0 2.7 1.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.7
Iva Popelková BK Blansko 14 9 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Anna Procházková BK Blansko 13 9 1.0 2.7 0.8 0.1 0.8/1.4 0.0* 0.7
Michaela Čápová TJ Sokol Pečky 15 5 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.6
Michala Maršíčková BC Benešov 15 10 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.7
Sabina Böhmová SKB Zlín 14 4 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.0
Nela Dostálová HB Basket B 15 15 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.2
Zuzana Hamplová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 17 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.8
Barbora Sedláková BK Blansko 14 2 1.0 11.0 5.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Barbora Kellerová Pastelka MB(ms) 15 7 1.0 3.1 1.6 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.6
Tereza Hocková KP Brno B 14 10 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.8
Tereza Zemanová SKB Zlín 15 5 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.2
Jana Svobodová Sokol Podolí 14 9 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.1
Věra Bezstarosti ASK Lovosice 13 17 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.9
Natálie Husáková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 20 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Barbora Krejčí Sokol Podolí 15 2 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/5.0 40.0 0.5
Veronika Nohejlová TBS Přerov 14 10 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Kateřina Galbová TJ Sokol Toužim 16 10 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.0
Aneta Tůmová TJ Sokol Pečky 14 20 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Vanda Brandalíková Basket Říčany 14 15 1.0 1.2 0.5 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Lucie Juráková Sokol Podolí 12 4 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/1.5 0.0* 0.8
Veronika Lodlová BS Český Brod 14 15 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Natálie Žížalová BC Benešov 15 10 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.8
Karolína Horáková AŠ Mladá Boleslav 13 4 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 0.8
Julie Černínová Žabiny Brno B 14 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/2.0 12.5 0.0
Lenka Látalová Basket Říčany 15 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 16 6 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Anna Šindelářová BK Česká Lípa 14 17 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.0
Karolína Jonášová TJ Sokol Toužim 14 5 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/2.0 20.0 2.2
Linda Procházková Basket Říčany 14 13 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.2
Linda Mikešová KP Brno B 14 11 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Martina Pařízková SKB Zlín 13 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
Tereza Havlíková BK Česká Lípa 12 7 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.6
Anna Antonová Žabiny Brno B 14 5 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.8
Rozálie Pacnerová TJ Sokol Blatná 14 4 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
Bára Vernerová ASK Lovosice 12 15 1.0 0.9 0.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.0
Sabina Netrvalová AŠ Mladá Boleslav 14 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.1
Eliška Rakušanová AŠ Mladá Boleslav 15 18 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.8
Kateřina Bulová TBS Přerov 14 16 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Zina Janíková Sokol Podolí 14 8 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.0
Ema Červenková BC Benešov 15 6 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Elen Vrzalová HB Basket B 14 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
Denisa Martínková TJ Sokol Pečky 12 21 1.0 0.6 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.0
Karolína Netušilová HB Basket B 14 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/5.0 0.0 3.0
Adéla Scholzová Basket Valmez 14 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Lucie Prachařová Žabiny Brno B 15 4 1.0 3.0 1.0 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.8
Zuzana Lukešová BK Beroun 15 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Dominika Přívětivá TBS Přerov 14 20 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Linda Šimperská SKB Zlín 13 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.2 0.0 1.6
Monika Cibulková SKB Tišnov 14 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
14 Michaela Zelenková BK Beroun 13 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Eliška Hřebíčková SKB Tišnov 13 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Pavla Kružíková BC Vysočina 15 12 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Viktorie Michalovová Basket Říčany 14 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.4
Kateřina Bahníková AŠ Mladá Boleslav 16 18 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Karolína Jandová AŠ Mladá Boleslav 13 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/1.0 0.0* 0.0
Valentýna Hladíková BS Český Brod 15 9 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.3
Markéta Vilítová TJ Sokol Blatná 14 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.8
Marie Broďáková BK Blansko 13 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Kristýna Pavlíková Sokol Podolí 13 6 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.8
Nikola Němcová Basket Valmez 14 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Karolína Nešněrová TJ Sokol Pečky 14 15 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Kateřina Pluhařová SKB Zlín 15 3 1.0 2.7 0.3 0.0 2.0/3.3 60.0 2.0
Barbora Botková KP Brno B 14 14 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.0
Sofie Jandová AŠ Mladá Boleslav 14 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Kateřina Koudelková BC Benešov 15 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.2
Karolína Lamačová SKB Tišnov 13 8 1.0 0.9 0.3 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.4
Veronika Černochová BK Blansko 13 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kulíšková TBS Přerov 14 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Klaudie Ertingerová Basket Valmez 15 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.8
Marie Rajnochová Basket Valmez 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.5
Adéla Kunstátová BC Wizards Újezd nad Lesy 14 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Ema Hájková Basket Říčany 14 16 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.5
Lenka Bartošová BK Blansko 14 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.5
Nela Bukovská BS Český Brod 13 1 1.0 5.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Sabina Neveselá Sokol Podolí 14 8 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.5
Arlinda Mustafa BS Český Brod 14 5 1.0 1.0 0.2 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.6
Ella Jean Stone TJ Sokol Blatná 14 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Klaudie Volkova BK Česká Lípa 13 7 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.4
Magdaléna Žemlová Basket Říčany 13 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Eva Habinová KP Brno B 14 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Nikol Šafránková ASK Lovosice 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lucie Žáčková BK Česká Lípa 14 10 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Valérie Tlustá BC Vysočina 14 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Nina Jelínková Žabiny Brno B 14 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Valentina Vyplelová SKB Zlín 12 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
4 Aneta Bauerová BK Beroun 15 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdalena Ten Donkelaar BC Wizards Újezd nad Lesy 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Klára Svobodová BC Vysočina 14 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Zuzana Tylečková BK Blansko 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Emily Dunstová BC Vysočina 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Šindelářová BK Česká Lípa 14 16 1.0 0.2 0.1 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Nela Kovářová Basket Valmez 14 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Šarlota Kusáková Žabiny Brno B 14 7 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.9
Amálie Bačíková Žabiny Brno B 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Magdaléna Černá BK Blansko 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Viková BC Vysočina 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Urbánková Sokol Podolí 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Alžběta Bartoníčková BK Beroun 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Denisa Jarušková TJ Sokol Blatná 14 3 1.0 0.7 0.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.0
Klára Vašková BK Blansko 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Barbora Rážová TJ Sokol Blatná 13 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
Nela Hromádková BC Vysočina 13 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Ema Juchelková BC Vysočina 14 2 1.0 1.0