Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 3
SKB Tišnov U19
BK Žabiny Brno C
25. 9. 2021
09:00
SH SKK Tišnov Jiří Slezák
Michaela Adamcová
31
113
11
27
24
51
29
83
Review
skupina C 1. kolo 7
SKB Česká Třebová
BK Blansko
25. 9. 2021
09:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Jelínek
46
81
12
18
20
46
33
63
Review
skupina C 1. kolo 1
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Lanžhot
26. 9. 2021
10:30
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
40
52
14
16
23
25
31
38
Review
skupina C 1. kolo 4
SKB Tišnov U19
BK Žabiny Brno C
25. 9. 2021
11:00
SH SKK Tišnov Jiří Slezák
Michaela Adamcová
39
119
15
23
24
55
36
81
Review
skupina C 1. kolo 8
SKB Česká Třebová
BK Blansko
25. 9. 2021
11:00
hala VOŠ a SŠ Eva Nývltová
49
73
14
19
27
38
37
51
Review
skupina C 1. kolo 2
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Lanžhot
26. 9. 2021
12:15
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
84
49
23
5
40
22
62
35
Review
skupina C 1. kolo 5
TJ Spartak Uherský Brod
BK Vlčice Žďár
7. 11. 2021
13:30
Sportovní hala Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
50
47
14
17
26
27
38
34
Review
skupina C 1. kolo 6
TJ Spartak Uherský Brod
BK Vlčice Žďár
7. 11. 2021
15:30
Sportovní hala Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
60
58
13
17
29
24
40
41
54
54
Review
skupina C 2. kolo 13
BK Žabiny Brno C
TJ Spartak Uherský Brod
9. 10. 2021
08:00
SH Rosnička Brno Jan Olbort
Roman Slovák
113
18
26
8
54
12
85
16
Review
skupina C 2. kolo 9
BK Blansko
TJ Sokol Lanžhot
9. 10. 2021
09:00
Sportovní hala Údolní Libor Chaloupka
Jiří Slezák
90
31
23
12
28
4
20
11
19
4
Review
skupina C 2. kolo 15
ADFORS Basket Litomyšl
SKB Tišnov U19
9. 10. 2021
09:00
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
73
50
22
9
35
30
65
40
Review
skupina C 2. kolo 14
BK Žabiny Brno C
TJ Spartak Uherský Brod
9. 10. 2021
10:00
SH Rosnička Brno Jan Olbort
Roman Slovák
126
18
31
9
65
14
93
16
Review
skupina C 2. kolo 16
ADFORS Basket Litomyšl
SKB Tišnov U19
9. 10. 2021
10:45
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
84
44
21
8
36
24
61
35
Review
skupina C 2. kolo 10
BK Blansko
TJ Sokol Lanžhot
9. 10. 2021
11:00
Sportovní hala Údolní Jiří Slezák
Libor Chaloupka
106
23
26
6
32
4
26
3
22
10
Review
skupina C 2. kolo 12
BK Vlčice Žďár
SKB Česká Třebová
10. 10. 2021
11:00
Hala 2. ZŠ Miroslav Friedl
Petr Kazda
61
65
16
10
39
34
53
46
Review
skupina C 2. kolo 11
BK Vlčice Žďár
SKB Česká Třebová
10. 10. 2021
13:00
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Miroslav Friedl
57
67
11
16
29
36
48
49
Review
skupina C 3. kolo 19
TJ Spartak Uherský Brod
ADFORS Basket Litomyšl
23. 10. 2021
11:00
Sportovní hala Pavel Kryštof
Adam Antoš
51
50
16
8
29
28
39
40
Review
skupina C 3. kolo 17
SKB Tišnov U19
TJ Sokol Lanžhot
23. 10. 2021
12:30
SH SKK Tišnov Jiří Slezák
Martin Baron
65
51
14
14
32
24
51
38
Review
skupina C 3. kolo 20
TJ Spartak Uherský Brod
ADFORS Basket Litomyšl
23. 10. 2021
13:00
Sportovní hala Pavel Kryštof
Adam Antoš
62
66
16
18
36
29
47
52
Review
skupina C 3. kolo 21
SKB Česká Třebová
BK Žabiny Brno C
23. 10. 2021
13:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
49
69
14
23
33
40
42
50
Review
skupina C 3. kolo 23
BK Blansko
BK Vlčice Žďár
23. 10. 2021
13:00
Sportovní hala Údolní Rastislav Frass
Zdeněk Strmiska
70
36
23
6
18
7
18
11
11
12
Review
skupina C 3. kolo 18
SKB Tišnov U19
TJ Sokol Lanžhot
23. 10. 2021
14:30
SH SKK Tišnov Jiří Slezák
Martin Baron
37
50
11
11
16
21
24
33
Review
skupina C 3. kolo 22
SKB Česká Třebová
BK Žabiny Brno C
23. 10. 2021
15:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Jelínek
60
67
19
15
40
28
53
45
Review
skupina C 3. kolo 24
BK Blansko
BK Vlčice Žďár
23. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Údolní Rastislav Frass
Zdeněk Strmiska
64
37
10
4
16
8
18
8
20
17
Review
skupina C 4. kolo 27
BK Žabiny Brno C
BK Blansko
13. 11. 2021
10:00
SH Rosnička Brno Jiří Slezák
Martin Baron
49
42
4
7
16
16
33
27
Review
skupina C 4. kolo 31
SKB Tišnov U19
TJ Spartak Uherský Brod
13. 11. 2021
10:00
SH SKK Tišnov Michal Komprs
Michaela Adamcová
78
30
17
6
36
16
60
24
Review
skupina C 4. kolo 26
BK Vlčice Žďár
TJ Sokol Lanžhot
14. 11. 2021
12:00
Hala 2. ZŠ Rostislav ml. Veselý
Rostislav Veselý
90
36
18
9
38
19
70
28
Review
skupina C 4. kolo 28
BK Žabiny Brno C
BK Blansko
13. 11. 2021
12:00
SH Rosnička Brno Jiří Slezák
Martin Baron
46
57
10
14
27
28
33
43
Review
skupina C 4. kolo 32
SKB Tišnov U19
TJ Spartak Uherský Brod
13. 11. 2021
12:00
SH SKK Tišnov Michal Komprs
Michaela Adamcová
62
38
9
7
27
18
42
26
Review
skupina C 4. kolo 25
BK Vlčice Žďár
TJ Sokol Lanžhot
14. 11. 2021
13:45
Hala 2. ZŠ Rostislav Veselý
Rostislav ml. Veselý
69
43
21
12
37
31
47
38
Review
skupina C 4. kolo 29
ADFORS Basket Litomyšl
SKB Česká Třebová
21. 11. 2021
14:00
Hala Jiskra Litomyšl Dominik Štancl
60
56
16
9
28
27
47
43
Review
skupina C 4. kolo 30
ADFORS Basket Litomyšl
SKB Česká Třebová
21. 11. 2021
16:00
Hala Jiskra Litomyšl Dominik Štancl
64
55
18
6
35
19
53
42
Review
skupina C 5. kolo 35
SKB Česká Třebová
SKB Tišnov U19
27. 11. 2021
09:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Jelínek
70
59
22
15
33
34
48
47
Review
skupina C 5. kolo 37
BK Blansko
ADFORS Basket Litomyšl
27. 11. 2021
09:00
Sportovní hala Údolní Libor Chaloupka
Sainbold Lkhagvadivaa
78
39
23
12
16
41
61
23
Review
skupina C 5. kolo 36
SKB Česká Třebová
SKB Tišnov U19
27. 11. 2021
11:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
66
59
17
16
40
28
55
42
Review
skupina C 5. kolo 38
BK Blansko
ADFORS Basket Litomyšl
27. 11. 2021
11:00
Sportovní hala Údolní Libor Chaloupka
Sainbold Lkhagvadivaa
62
48
8
9
23
26
45
40
Review
skupina C 5. kolo 33
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Lanžhot
4. 12. 2021
13:00
Sportovní hala Pavel Kryštof
Břetislav Kraváček
44
56
6
18
19
31
30
48
Review
skupina C 5. kolo 34
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Lanžhot
4. 12. 2021
15:00
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Pavel Kryštof
64
40
10
10
25
17
40
33
Review
skupina C 5. kolo 40
BK Vlčice Žďár
BK Žabiny Brno C
15. 3. 2022
16:30
Hala 2. ZŠ Miroslav Friedl
Petr Kazda
44
66
10
20
18
37
33
55
Review
skupina C 5. kolo 39
BK Vlčice Žďár
BK Žabiny Brno C
11. 1. 2022
18:00
Hala 2. ZŠ Miroslav Friedl
Petr Kazda
55
81
10
12
28
40
43
58
Review
skupina C 6. kolo 41
TJ Sokol Lanžhot
BK Žabiny Brno C
11. 12. 2021
09:00
ZŠ a MŠ Břeclav Jiří Slezák
Natálie Kunclová
54
65
19
18
34
36
43
50
Review
skupina C 6. kolo 45
SKB Tišnov U19
BK Blansko
24. 4. 2022
09:00
SH SKK Tišnov Libor Chaloupka
Michaela Adamcová
42
86
10
17
22
34
30
61
Review
skupina C 6. kolo 42
TJ Sokol Lanžhot
BK Žabiny Brno C
11. 12. 2021
11:00
ZŠ a MŠ Břeclav Jiří Slezák
Natálie Kunclová
46
76
13
26
20
41
37
62
Review
skupina C 6. kolo 46
SKB Tišnov U19
BK Blansko
24. 4. 2022
11:00
SH SKK Tišnov Michaela Adamcová
Libor Chaloupka
30
103
6
25
17
50
22
78
Review
skupina C 6. kolo 43
ADFORS Basket Litomyšl
BK Vlčice Žďár
11. 12. 2021
13:15
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
60
49
16
12
40
24
52
35
Review
skupina C 6. kolo 47
TJ Spartak Uherský Brod
SKB Česká Třebová
11. 12. 2021
14:30
Sportovní hala Michal Vybíral
František Dvořák
49
55
17
5
27
21
35
36
Review
skupina C 6. kolo 44
ADFORS Basket Litomyšl
BK Vlčice Žďár
11. 12. 2021
15:15
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
60
45
15
10
31
25
45
35
Review
skupina C 6. kolo 48
TJ Spartak Uherský Brod
SKB Česká Třebová
11. 12. 2021
16:30
Sportovní hala Michal Vybíral
František Dvořák
56
59
15
6
36
19
41
38
Review
skupina C 7. kolo 53
BK Vlčice Žďár
SKB Tišnov U19
8. 1. 2022
08:30
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Jaroslav Kočí
80
52
16
9
32
25
58
34
Review
skupina C 7. kolo 54
BK Vlčice Žďár
SKB Tišnov U19
8. 1. 2022
10:30
Hala 2. ZŠ Jaroslav Kočí
Petr Kazda
86
52
20
16
41
26
72
40
Review
skupina C 7. kolo 49
SKB Česká Třebová
TJ Sokol Lanžhot
8. 1. 2022
13:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
57
42
6
4
24
15
36
21
Review
skupina C 7. kolo 51
BK Blansko
TJ Spartak Uherský Brod
8. 1. 2022
13:00
Sportovní hala Údolní Libor Chaloupka
Zdeněk Buryšek
103
41
20
12
49
20
71
35
Review
skupina C 7. kolo 55
BK Žabiny Brno C
ADFORS Basket Litomyšl
9. 1. 2022
14:00
SH Rosnička Brno Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
68
33
23
13
37
23
53
27
Review
skupina C 7. kolo 50
SKB Česká Třebová
TJ Sokol Lanžhot
8. 1. 2022
15:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Jelínek
77
43
27
15
36
24
58
33
Review
skupina C 7. kolo 52
BK Blansko
TJ Spartak Uherský Brod
8. 1. 2022
15:00
Sportovní hala Údolní Zdeněk Buryšek
Libor Chaloupka
81
31
21
2
33
10
62
24
Review
skupina C 7. kolo 56
BK Žabiny Brno C
ADFORS Basket Litomyšl
9. 1. 2022
16:00
SH Rosnička Brno Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
108
16
23
4
48
8
78
18
Review
skupina C 8. kolo 59
BK Žabiny Brno C
SKB Tišnov U19
22. 1. 2022
09:00
SH Rosnička Brno Natálie Kunclová
Richard Polák
84
47
21
14
42
27
61
34
Review
skupina C 8. kolo 61
BK Vlčice Žďár
TJ Spartak Uherský Brod
14. 4. 2022
09:30
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Miroslav Friedl
73
44
22
7
51
21
61
29
Review
skupina C 8. kolo 57
TJ Sokol Lanžhot
ADFORS Basket Litomyšl
2. 4. 2022
11:00
Sportovní hala Michal Vybíral
Zdeněk Juránek
78
60
20
13
23
18
12
12
23
17
Review
skupina C 8. kolo 60
BK Žabiny Brno C
SKB Tišnov U19
22. 1. 2022
11:00
SH Rosnička Brno Natálie Kunclová
Richard Polák
94
44
22
14
42
22
68
39
Review
skupina C 8. kolo 62
BK Vlčice Žďár
TJ Spartak Uherský Brod
14. 4. 2022
11:30
Hala 2. ZŠ Miroslav Friedl
Petr Kazda
100
48
32
13
49
22
69
42
Review
skupina C 8. kolo 58
TJ Sokol Lanžhot
ADFORS Basket Litomyšl
2. 4. 2022
13:00
Sportovní hala Michal Vybíral
Zdeněk Juránek
51
72
22
20
5
17
13
10
11
25
Review
skupina C 8. kolo 63
BK Blansko
SKB Česká Třebová
22. 1. 2022
13:00
Sportovní hala Údolní Libor Chaloupka
Tomáš Novotný
75
30
15
11
40
15
57
21
Review
skupina C 8. kolo 64
BK Blansko
SKB Česká Třebová
22. 1. 2022
15:00
Sportovní hala Údolní Tomáš Novotný
Libor Chaloupka
77
41
18
19
32
23
52
31
Review
skupina C 9. kolo 65
TJ Sokol Lanžhot
BK Blansko
16. 4. 2022
09:00
Sportovní hala Michal Vybíral
Pavel Kryštof
71
59
16
12
30
23
52
40
Review
skupina C 9. kolo 71
SKB Tišnov U19
ADFORS Basket Litomyšl
12. 2. 2022
10:00
SH SKK Tišnov Aleš Chlup
Michaela Adamcová
51
55
13
12
27
25
42
36
Review
skupina C 9. kolo 66
TJ Sokol Lanžhot
BK Blansko
16. 4. 2022
11:00
Sportovní hala Michal Vybíral
Pavel Kryštof
72
63
17
20
32
37
54
53
Review
skupina C 9. kolo 72
SKB Tišnov U19
ADFORS Basket Litomyšl
12. 2. 2022
12:00
SH SKK Tišnov Michaela Adamcová
Aleš Chlup
44
67
6
26
25
36
32
53
Review
skupina C 9. kolo 69
TJ Spartak Uherský Brod
BK Žabiny Brno C
12. 2. 2022
14:30
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
41
83
4
23
17
40
33
64
Review
skupina C 9. kolo 67
SKB Česká Třebová
BK Vlčice Žďár
12. 2. 2022
15:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
Matouš Jelínek
63
53
16
16
30
26
43
42
Review
skupina C 9. kolo 70
TJ Spartak Uherský Brod
BK Žabiny Brno C
12. 2. 2022
16:30
Sportovní hala Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
52
75
19
18
27
39
33
59
Review
skupina C 9. kolo 68
SKB Česká Třebová
BK Vlčice Žďár
12. 2. 2022
17:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Jelínek
Karel Němec
51
43
12
7
26
23
41
39
Review
skupina C 10. kolo 73
TJ Sokol Lanžhot
SKB Tišnov U19
26. 2. 2022
09:00
TJ Lokomotiva Břeclav Pavel Kryštof
Adam Antoš
68
46
19
11
21
12
12
11
16
12
Review
skupina C 10. kolo 77
BK Žabiny Brno C
SKB Česká Třebová
23. 4. 2022
09:00
SH Rosnička Brno Aleš Chlup
Dan Borek
69
64
21
11
39
34
52
49
Review
skupina C 10. kolo 79
BK Vlčice Žďár
BK Blansko
27. 2. 2022
09:30
Hala 2. ZŠ Miroslav Friedl
Petr Kazda
49
73
13
23
29
38
33
52
Review
skupina C 10. kolo 75
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Spartak Uherský Brod
8. 5. 2022
10:30
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
Tomáš Candrák
44
47
15
13
23
21
37
31
Review
skupina C 10. kolo 74
TJ Sokol Lanžhot
SKB Tišnov U19
26. 2. 2022
11:00
TJ Lokomotiva Břeclav Pavel Kryštof
Adam Antoš
74
47
20
11
15
16
23
12
16
8
Review
skupina C 10. kolo 78
BK Žabiny Brno C
SKB Česká Třebová
23. 4. 2022
11:00
SH Rosnička Brno Dan Borek
Aleš Chlup
61
56
16
8
32
23
43
44
Review
skupina C 10. kolo 80
BK Vlčice Žďár
BK Blansko
27. 2. 2022
11:30
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Miroslav Friedl
49
89
13
23
27
46
41
70
Review
skupina C 10. kolo 76
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Spartak Uherský Brod
8. 5. 2022
12:30
Hala Jiskra Litomyšl Tomáš Candrák
Matěj Sádovský
35
51
12
17
24
36
27
43
Review
skupina C 11. kolo 83
BK Blansko
BK Žabiny Brno C
12. 3. 2022
08:30
Sportovní hala Údolní Rastislav Frass
Richard Polák
49
77
10
27
22
47
39
59
Review
skupina C 11. kolo 81
TJ Sokol Lanžhot
BK Vlčice Žďár
20. 3. 2022
09:00
Sportovní hala Dan Borek
Tereza Večeřová
71
40
18
12
20
13
18
9
15
6
Review
skupina C 11. kolo 85
SKB Česká Třebová
ADFORS Basket Litomyšl
12. 3. 2022
09:00
hala VOŠ a SŠ Marek Kohout
Tomáš Brandejs
63
58
14
8
25
20
42
33
Review
skupina C 11. kolo 84
BK Blansko
BK Žabiny Brno C
12. 3. 2022
10:30
Sportovní hala Údolní Rastislav Frass
Richard Polák
57
65
16
16
31
33
40
50
Review
skupina C 11. kolo 82
TJ Sokol Lanžhot
BK Vlčice Žďár
20. 3. 2022
11:00
Sportovní hala Tereza Večeřová
Dan Borek
86
52
27
16
21
15
14
11
24
10
Review
skupina C 11. kolo 86
SKB Česká Třebová
ADFORS Basket Litomyšl
12. 3. 2022
11:00
hala VOŠ a SŠ Tomáš Brandejs
Marek Kohout
80
40
25
9
43
18
57
33
Review
skupina C 11. kolo 87
TJ Spartak Uherský Brod
SKB Tišnov U19
12. 3. 2022
14:00
Sportovní hala Tereza Večeřová
Štěpán Urbánek
41
68
5
14
20
37
27
58
Review
skupina C 11. kolo 88
TJ Spartak Uherský Brod
SKB Tišnov U19
12. 3. 2022
16:00
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
55
58
17
14
34
34
45
45
Review
skupina C 12. kolo 89
TJ Sokol Lanžhot
TJ Spartak Uherský Brod
30. 4. 2022
09:00
Sportovní hala Martin Koch
Pavel Kryštof
72
58
19
16
16
11
21
14
16
17
Review
skupina C 12. kolo 93
ADFORS Basket Litomyšl
BK Blansko
26. 3. 2022
09:00
Hala Jiskra Litomyšl Adam Kubíček
47
70
12
16
26
38
36
51
Review
skupina C 12. kolo 90
TJ Sokol Lanžhot
TJ Spartak Uherský Brod
30. 4. 2022
11:00
Sportovní hala Pavel Kryštof
Martin Koch
87
53
23
20
22
12
19
11
23
10
Review
skupina C 12. kolo 94
ADFORS Basket Litomyšl
BK Blansko
26. 3. 2022
11:00
Hala Jiskra Litomyšl Adam Kubíček
42
74
17
17
17
32
29
50
Review
skupina C 12. kolo 91
SKB Tišnov U19
SKB Česká Třebová
10. 4. 2022
13:00
SH SKK Tišnov Aleš Chlup
Michaela Adamcová
38
63
7
12
19
26
28
53
Review
skupina C 12. kolo 95
BK Žabiny Brno C
BK Vlčice Žďár
26. 3. 2022
14:00
SH Rosnička Brno Aleš Chlup
Tereza Večeřová
84
59
21
11
46
38
63
51
Review
skupina C 12. kolo 92
SKB Tišnov U19
SKB Česká Třebová
10. 4. 2022
15:00
SH SKK Tišnov Michaela Adamcová
Aleš Chlup
50
65
14
13
23
37
29
48
Review
skupina C 12. kolo 96
BK Žabiny Brno C
BK Vlčice Žďár
26. 3. 2022
16:00
SH Rosnička Brno Tereza Večeřová
Aleš Chlup
62
24
14
8
25
18
43
22
Review
skupina C 13. kolo 97
BK Žabiny Brno C
TJ Sokol Lanžhot
9. 4. 2022
08:00
SH Rosnička Brno Vojtěch Marek
Roman Slovák
87
45
19
15
42
25
68
34
Review
skupina C 13. kolo 99
BK Vlčice Žďár
ADFORS Basket Litomyšl
10. 4. 2022
09:00
Hala TJ ŽĎAS Miroslav Friedl
Petr Kazda
75
68
20
13
42
22
62
46
Review
skupina C 13. kolo 103
SKB Česká Třebová
TJ Spartak Uherský Brod
9. 4. 2022
09:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Jelínek
Tomáš Polda
65
42
21
14
35
20
45
33
Review
skupina C 13. kolo 98
BK Žabiny Brno C
TJ Sokol Lanžhot
9. 4. 2022
10:00
SH Rosnička Brno Roman Slovák
Vojtěch Marek
69
52
21
17
33
26
55
35
Review
skupina C 13. kolo 100
BK Vlčice Žďár
ADFORS Basket Litomyšl
10. 4. 2022
11:00
Hala TJ ŽĎAS Petr Kazda
Miroslav Friedl
64
52
15
13
23
26
39
46
Review
skupina C 13. kolo 104
SKB Česká Třebová
TJ Spartak Uherský Brod
9. 4. 2022
11:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
Tomáš Polda
66
51
10
11
28
23
52
38
Review
skupina C 13. kolo 101
BK Blansko
SKB Tišnov U19
9. 4. 2022
13:00
Sportovní hala Údolní Jiří Sehnal
Aleš Chlup
78
21
11
5
31
12
57
12
Review
skupina C 13. kolo 102
BK Blansko
SKB Tišnov U19
9. 4. 2022
15:00
Sportovní hala Údolní Aleš Chlup
Jiří Sehnal
103
34
30
6
51
12
79
24
Review
skupina C 14. kolo 107
TJ Spartak Uherský Brod
BK Blansko
23. 4. 2022
10:00
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Michal Vybíral
55
71
11
19
28
35
39
52
Review
skupina C 14. kolo 109
SKB Tišnov U19
BK Vlčice Žďár
23. 4. 2022
10:00
SH SKK Tišnov Vojtěch Marek
Tereza Večeřová
38
77
8
20
20
44
26
62
Review
skupina C 14. kolo 111
ADFORS Basket Litomyšl
BK Žabiny Brno C
24. 4. 2022
10:00
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
Tomáš Candrák
78
55
20
8
40
19
54
41
Review
skupina C 14. kolo 105
TJ Sokol Lanžhot
SKB Česká Třebová
24. 4. 2022
11:00
Sportovní hala Adam Antoš
Pavel Kryštof
80
61
24
17
40
26
63
41
Review
skupina C 14. kolo 108
TJ Spartak Uherský Brod
BK Blansko
23. 4. 2022
12:00
Sportovní hala Michal Vybíral
Břetislav Kraváček
60
66
13
18
23
42
42
54
Review
skupina C 14. kolo 110
SKB Tišnov U19
BK Vlčice Žďár
23. 4. 2022
12:00
SH SKK Tišnov Tereza Večeřová
Vojtěch Marek
55
72
8
19
17
39
37
54
Review
skupina C 14. kolo 112
ADFORS Basket Litomyšl
BK Žabiny Brno C
24. 4. 2022
12:00
Hala Jiskra Litomyšl Tomáš Candrák
Matěj Sádovský
85
87
21
19
49
34
67
62
Review
skupina C 14. kolo 106
TJ Sokol Lanžhot
SKB Česká Třebová
24. 4. 2022
13:00
Pavel Kryštof
Adam Antoš
81
69
23
16
48
32
64
48
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Veronika Hrdličková SKB Česká Třebová 18 28 1.0 22.5 7.8 1.9 1.4/3.1 46.0 2.6
Bohdana Metyšová ADFORS Basket Litomyšl 14 19 1.0 23.4 9.1 0.4 3.9/7.9 50.0 3.0
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 16 28 1.0 14.9 5.7 0.6 1.6/4.7 33.3 3.0
Elena Hanusová Vlčice Žďár 17 18 1.0 16.4 6.1 1.1 1.2/2.6 44.7 1.7
Michaela Tomšů ADFORS Basket Litomyšl 16 22 1.0 13.2 3.4 1.5 2.1/3.7 57.3 2.1
Jana Vrátilová Slavoj BK Litoměřice 15 16 1.0 18.1 6.6 0.8 2.5/4.1 61.5 1.6
Anežka Doležalová Slovan Varnsdorf 16 16 1.0 16.0 5.3 0.5 4.0/6.8 59.3 2.4
Berenika Gultová ADFORS Basket Litomyšl 15 20 1.0 12.4 5.3 0.1 1.5/4.5 32.2 2.2
Tereza Pavelcová TJ Sokol Kladno 15 11 1.0 22.4 8.0 1.4 2.3/3.6 62.5 1.9
Laura Barthová Loko Liberec 16 14 1.0 17.1 5.6 0.9 3.3/7.1 46.0 2.5
Kamila Trusková BK Žabiny Brno C 15 17 1.0 12.5 5.6 0.2 0.8/2.1 37.1 2.1
Veronika Rozmajzlová BKj. Kralupy n.V. 17 15 1.0 13.8 5.9 0.1 1.5/3.5 44.2 2.1
Ema Rychtecká BK Žabiny Brno C 15 19 1.0 10.8 4.3 0.6 0.4/1.1 0.0* 0.6
Natálie Melnyková SKB Česká Třebová 16 18 1.0 11.2 4.3 0.4 1.3/3.4 39.3 2.7
Eliška Vohradská Pří U15 15 11 1.0 17.9 7.6 0.0 2.6/7.8 33.7 1.4
Natálie Exnerová BKj. Kralupy n.V. 17 14 1.0 14.0 5.1 0.9 1.1/1.8 0.0* 2.4
Jolana Kolářová ADFORS Basket Litomyšl 16 26 1.0 7.4 2.9 0.3 0.6/2.6 23.5 2.7
Veronika Šímová Loko Liberec 15 16 1.0 11.4 4.8 0.1 1.4/3.6 39.7 1.2
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 16 18 1.0 9.9 3.9 0.1 1.9/3.2 58.6 2.7
Tereza Fučíková BK Medvědi Tábor 18 11 1.0 16.3 5.2 1.5 1.3/3.5 35.9 1.8
Veronika Suchánková Loko Krnov 15 11 1.0 15.9 5.7 0.7 2.3/5.2 43.9 2.2
Martina Tomášková BKj. Kralupy n.V. 17 16 1.0 10.9 4.3 0.2 1.7/3.0 56.3 2.9
Marie Hamzová BK Žabiny Brno C 15 14 1.0 12.4 4.9 0.5 1.2/2.5 48.6 1.4
Barbora Kulhánová Loko Krnov 15 13 1.0 13.3 5.8 0.4 0.6/2.4 25.8 2.8
Liliana Sirůčková Pří U15 18 11 1.0 15.6 5.4 1.1 1.6/3.8 42.9 2.1
Veronika Hviščová TJ Sokol Kladno 17 16 1.0 10.5 4.1 0.5 0.8/1.9 0.0* 3.3
Julie Drholcová BK Žabiny Brno C 15 14 1.0 11.7 4.7 0.4 1.2/2.1 56.7 1.2
Lucie Nergerová BKj. Kralupy n.V. 17 15 1.0 10.8 2.1 1.4 2.3/3.8 61.4 2.4
Michaela Pavelková Gepardi Rožnov p/R 16 7 1.0 22.7 8.0 0.9 4.1/6.1 67.4 2.7
Barbora Loudová BKj. Kralupy n.V. 17 7 1.0 22.3 7.6 1.9 1.6/2.6 61.1 2.0
Simona Králová TJ Sokol Kladno 16 13 1.0 11.2 4.8 0.0 1.5/4.7 32.8 2.8
Kateřina Kalná BK Žabiny Brno C 15 13 1.0 11.2 5.0 0.0 1.2/2.2 57.1 1.5
Ema Rozsívalová BK Žabiny Brno C 15 19 1.0 7.6 2.4 0.6 1.1/1.6 0.0* 0.8
Natálie Valíčková Slovan Varnsdorf 16 14 1.0 9.9 4.0 0.1 1.5/3.2 46.7 2.6
Natálie Borková SKB Česká Třebová 17 28 1.0 4.9 2.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.8
Barbora Svátková BK Medvědi Tábor 16 12 1.0 11.3 4.7 0.0 2.0/5.8 34.3 2.0
Aneta Adámková BK Žabiny Brno C 15 13 1.0 10.4 2.9 1.2 1.1/2.2 48.3 1.3
Pavla Chalupová TJ Sokol Kladno 17 11 1.0 11.8 5.4 0.0 1.1/2.9 37.5 2.7
Anna Revťáková BKj. Kralupy n.V. 17 15 1.0 8.4 3.3 0.5 0.5/0.9 0.0* 2.1
Klára Pečivová Gepardi Rožnov p/R 17 8 1.0 15.5 6.6 0.0 2.3/2.9 78.3 2.4
Adéla Patáková Pří U15 18 12 1.0 10.3 4.3 0.0 1.8/3.7 47.7 3.8
Nela Škeříková ADFORS Basket Litomyšl 15 22 1.0 5.6 2.7 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.7
Klára Hubená Slavoj BK Litoměřice 15 15 1.0 8.2 2.8 0.6 0.8/2.7 30.0 2.4
Lucie Zahálková SKB Česká Třebová 17 28 1.0 4.3 1.6 0.4 0.1/0.4 0.0* 2.6
Anežka Tesařová TJ Šumperk 16 7 1.0 17.1 6.0 0.4 3.9/6.4 60.0 3.1
Viktorie Vildová Vlčice Žďár 16 14 1.0 8.4 3.8 0.1 0.6/1.0 0.0* 2.1
Dominika Spurná Loko Krnov 16 13 1.0 9.1 3.5 0.1 1.9/4.0 48.1 2.8
Markéta Strnadelová BK Žabiny Brno C 15 17 1.0 6.7 2.5 0.3 0.8/1.7 0.0* 2.2
Eliška Nohelová BK Žabiny Brno C 15 15 1.0 7.5 2.9 0.2 1.0/1.8 0.0* 1.6
Hana Ganzwohlová Vlčice Žďár 16 18 1.0 6.2 2.4 0.1 0.9/1.6 0.0* 2.9
Jana Mouchová TJ Sokol Kladno 15 15 1.0 7.3 3.0 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.5
Václava Umlaufová BKj. Kralupy n.V. 18 12 1.0 8.8 4.0 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.3
Barbora Jiroušková Basket Říčany 16 8 1.0 13.0 4.8 0.0 3.5/8.4 41.8 1.8
Ema Píbilová BK Medvědi Tábor 16 11 1.0 8.9 4.1 0.0 0.7/2.2 33.3 2.5
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 15 16 1.0 6.1 2.5 0.1 0.8/2.3 33.3 2.1
Zuzana Hasmanová Slavoj BK Litoměřice 16 16 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.7
Ema Sojková TJ Sokol Kladno 17 13 1.0 7.1 2.7 0.2 1.0/2.3 43.3 1.7
Anežka Hrubá Slavoj BK Litoměřice 16 5 1.0 17.8 6.2 0.8 3.0/4.4 68.2 2.4
Jolana Severová ADFORS Basket Litomyšl 17 17 1.0 5.2 2.1 0.1 0.8/2.5 32.6 1.7
Klára Trávníčková BK Žabiny Brno C 16 8 1.0 10.5 4.4 0.4 0.6/1.1 0.0* 1.5
Tereza Genčúrová Loko Krnov 17 10 1.0 8.0 2.0 0.9 1.3/2.3 56.5 3.0
Anna Zirmová Slovan Varnsdorf 15 15 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.4 0.0* 2.7
Natálie Svobodová ADFORS Basket Litomyšl 15 28 1.0 2.8 1.1 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.5
Natálie Sirůčková Pří U15 18 12 1.0 6.6 2.9 0.0 0.8/2.3 33.3 2.8
Jana Tranžíková BCM Sokolov 15 6 1.0 13.0 5.5 0.0 2.0/4.0 50.0 1.8
Nela Benešová Vlčice Žďár 16 15 1.0 5.2 2.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.9
Markéta Sedlářová BK Žabiny Brno C 16 9 1.0 8.6 3.2 0.3 1.1/2.3 47.6 2.1
Martina Bilová Gepardi Rožnov p/R 15 11 1.0 6.8 3.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Karolína Juránková TJ Šumperk 16 7 1.0 10.4 4.4 0.1 1.1/3.1 36.4 4.0
Marie Staňková BCM Sokolov 16 4 1.0 18.0 6.3 1.0 2.5/4.5 55.6 2.0
Emily Vacurová BCM Sokolov 16 9 1.0 7.9 3.7 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.7
Tereza Palmeová Slovan Varnsdorf 15 15 1.0 4.7 2.0 0.1 0.5/1.7 0.0* 1.8
Eliška Čechová Vlčice Žďár 16 4 1.0 16.8 7.8 0.0 1.3/2.3 55.6 3.3
Zuzana Čížková BK Medvědi Tábor 16 4 1.0 16.8 6.5 0.3 3.0/8.8 34.3 2.5
Tereza Vaňáčová Pří U15 15 10 1.0 6.7 3.3 0.0 0.1/0.7 0.0* 2.2
Adéla Náplavová Loko Krnov 16 6 1.0 11.2 4.0 0.7 1.2/3.0 38.9 1.7
Kristýna Holčáková Gepardi Rožnov p/R 16 10 1.0 6.6 2.9 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.9
Romana Hylenová SKB Česká Třebová 17 20 1.0 3.3 1.3 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.9
Julie Nakielná BK Lipník 17 13 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.0
Antonína Kulaková BK Žabiny Brno C 15 18 1.0 3.6 1.4 0.2 0.2/0.9 0.0* 1.3
Hana Szczyrbová BK Lipník 17 12 1.0 5.3 1.8 0.3 0.9/1.7 0.0* 2.3
Anna Lhotáková BCM Sokolov 16 8 1.0 8.0 3.4 0.0 1.3/2.8 45.5 2.9
Monika Bilová Gepardi Rožnov p/R 17 10 1.0 6.3 1.9 0.3 1.6/2.3 69.6 2.5
Natálie Abrahámková BK Lipník 16 11 1.0 5.6 1.9 0.3 1.0/2.2 45.8 2.1
Eliška Chlápková BK Lipník 17 12 1.0 5.2 2.2 0.3 0.1/0.5 0.0* 1.5
Tereza Mrázková BK Žabiny Brno C 15 17 1.0 3.6 1.4 0.1 0.5/0.8 0.0* 0.6
Eva Zbončáková BK Lipník 17 11 1.0 5.5 2.5 0.0 0.6/2.5 25.9 2.4
Štěpánka Turanská BCM Sokolov 16 8 1.0 7.5 3.0 0.4 0.4/2.0 18.8 3.0
Julie Merclová BK Žabiny Brno C 15 14 1.0 4.2 1.5 0.1 1.0/1.7 0.0* 1.6
Barbora Podzimková Basket Říčany 14 5 1.0 11.4 5.2 0.0 1.0/4.6 21.7 1.4
Kamila Sinkulová BCM Sokolov 16 9 1.0 6.1 2.1 0.1 1.6/3.1 50.0 0.8
Žaneta Zlámalová Gepardi Rožnov p/R 17 10 1.0 5.4 2.1 0.1 0.9/2.2 40.9 2.4
Anna Davidová BK Medvědi Tábor 15 9 1.0 6.0 2.9 0.0 0.2/1.0 0.0* 2.9
Sophia Josephine Štíbrová Loko Krnov 16 13 1.0 4.1 1.4 0.1 1.1/2.2 50.0 1.6
Nela Roušarová Pří U15 16 10 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.1
Nicol Šindelková Vlčice Žďár 15 12 1.0 4.3 1.2 0.6 0.2/0.2 0.0* 1.2
Sára Blaško SKB Česká Třebová 17 18 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.3
Bára Mikulášková BK Lipník 16 11 1.0 4.5 1.4 0.3 1.0/2.5 40.7 2.2
Petra Plevová Vlčice Žďár 14 6 1.0 8.3 2.7 0.8 0.5/1.8 0.0* 1.2
Alžběta Stránská Loko Liberec 16 12 1.0 4.1 2.0 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.9
Berenika Stráníková Slovan Varnsdorf 16 12 1.0 4.1 1.6 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.3
Barbora Šubová BK Žabiny Brno C 14 3 1.0 16.3 4.7 1.3 3.0/4.7 64.3 0.7
Natálie Gálová BK Žabiny Brno C 16 7 1.0 6.7 2.6 0.3 0.7/1.7 0.0* 1.9
Markéta Dvořáková Slavoj BK Litoměřice 15 16 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.8
Natálie Novotná TJ Sokol Kladno 16 12 1.0 3.9 1.7 0.2 0.1/0.8 0.0* 1.2
Alexandra Krstičová BCM Sokolov 15 6 1.0 7.7 2.2 1.0 0.3/0.7 0.0* 1.5
Nikol Strnadová Slovan Varnsdorf 16 15 1.0 3.1 1.1 0.0 0.8/1.9 0.0* 3.1
Markéta Hviščová TJ Sokol Kladno 17 14 1.0 3.3 1.4 0.1 0.1/0.3 0.0* 2.6
Jana Dvořáková TJ Šumperk 16 7 1.0 6.4 2.9 0.0 0.7/2.3 31.3 1.9
Klára Pekáčová Vlčice Žďár 15 10 1.0 4.4 2.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 16 14 1.0 3.1 1.3 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.4
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomyšl 13 28 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.5
Sarah Krstičová BCM Sokolov 15 6 1.0 7.0 3.2 0.0 0.7/2.2 30.8 1.5
Michaela Horká Vlčice Žďár 16 12 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.2
Barbora Šťastná Basket Říčany 18 7 1.0 6.0 2.6 0.1 0.4/2.7 15.8 0.1
Denisa Dřímalová Basket Říčany 17 6 1.0 7.0 3.2 0.2 0.2/0.7 0.0* 1.2
Nela Pechoušková BK Medvědi Tábor 16 11 1.0 3.6 1.4 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.6
Sára Káchová Pří U15 17 11 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.4 0.0* 2.2
Zuzana Müllerová Basket Říčany 17 6 1.0 6.7 2.5 0.0 1.7/3.3 50.0 0.5
Eliška Racková BK Žabiny Brno C 16 5 1.0 7.8 3.6 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.6
Kristýna Krupková Slavoj BK Litoměřice 15 14 1.0 2.8 1.0 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.8
Veronika Víšková BK Lipník 17 10 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.0
Tereza Hrivňáková Loko Krnov 17 9 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/1.1 0.0* 1.3
Helena Pešková Gepardi Rožnov p/R 16 10 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/1.1 0.0* 1.9
Lucie Kratochvílová BK Medvědi Tábor 16 9 1.0 4.0 1.7 0.1 0.3/1.1 0.0* 1.8
Denisa Hloušková ADFORS Basket Litomyšl 16 6 1.0 6.0 2.8 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.2
Ema Nevrlá BK Žabiny Brno C 16 8 1.0 4.5 1.9 0.1 0.4/0.4 0.0* 1.5
Andrea Jiroušková SKB Česká Třebová 17 20 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
Pavla Vampolová Vlčice Žďár 15 16 1.0 2.1 0.6 0.2 0.3/0.9 0.0* 2.6
Karolína Siváková Vlčice Žďár 14 6 1.0 5.3 2.2 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.0
Jaroslava Svobodová Basket Říčany 17 7 1.0 4.4 2.1 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.7
Tereza Ondráková Loko Krnov 15 3 1.0 10.3 4.0 0.0 2.3/6.7 35.0 2.0
Eliška Perglová TJ Sokol Kladno 16 10 1.0 3.1 1.3 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.8
Monika Olečková TJ Šumperk 16 1 1.0 30.0 9.0 3.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Amálie Poláchová BK Žabiny Brno C 16 7 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.9 0.0* 3.0
Nikola Turecká TJ Sokol Kladno 15 12 1.0 2.4 1.2 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.4
Amalie Smith Basket Říčany 16 5 1.0 5.6 2.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
Zuzana Lajžnerová Loko Liberec 15 13 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
Linda Zahradníková TJ Sokol Kladno 15 5 1.0 5.6 2.8 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.0
Eliška Ducháčková Loko Liberec 16 4 1.0 7.0 3.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
Lucie Křížová Loko Liberec 15 7 1.0 4.0 1.1 0.3 0.9/1.3 0.0* 0.9
Klára Kopecká BCM Sokolov 15 8 1.0 3.3 1.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.0
Magdaléna Špačková Loko Liberec 15 13 1.0 1.9 0.7 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.9
Sára Petráková Loko Liberec 16 12 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 15 14 1.0 1.8 0.8 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.7
Rozálie Wimmerová Pří U15 16 10 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.7
Monika Tišerová BCM Sokolov 16 3 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
Jitka Victoria Jankujová Loko Liberec 17 12 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Alžběta Rýcová Basket Říčany 17 9 1.0 2.6 1.2 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.2
Soňa Bilová Gepardi Rožnov p/R 15 10 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.5
Eliška Zdobinská Pří U15 14 10 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.7
Lucie Pavelková Gepardi Rožnov p/R 14 8 1.0 2.6 0.9 0.0 0.9/1.4 0.0* 1.9
Silvie Netáhlová Slavoj BK Litoměřice 16 14 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.9
Adéla Vetenglová BCM Sokolov 14 7 1.0 2.9 1.0 0.0 0.9/2.6 33.3 0.9
Adéla Roučová TJ Šumperk 16 7 1.0 2.9 0.7 0.4 0.1/1.1 0.0* 1.6
Vendula Kubíčková TJ Šumperk 18 5 1.0 4.0 1.6 0.2 0.2/0.8 0.0* 3.8
Zuzana Oláhová BK Medvědi Tábor 16 11 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Jolana Havlíčková BK Žabiny Brno C 16 5 1.0 4.0 1.6 0.0 0.8/1.6 0.0* 2.0
Veronika Vejrostová TJ Šumperk 16 7 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/1.4 0.0* 3.9
Karin Šmídová Loko Liberec 16 14 1.0 1.3 0.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.8
Klára Weberová Slovan Varnsdorf 16 8 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.3
Catherine Eva Polášková Gepardi Rožnov p/R 14 10 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/0.4 0.0* 1.1
Kateřina Hájková BK Lipník 17 12 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.2
Tereza Hrstková Gepardi Rožnov p/R 15 9 1.0 1.8 0.6 0.0 0.7/1.1 0.0* 0.7
Ema Jodlová BK Medvědi Tábor 16 9 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.9
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomyšl 15 10 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.6
Natálie Žůrová BK Lipník 16 7 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.7
Loreta Krejčí Basket Říčany 15 5 1.0 3.2 1.0 0.0 1.2/2.0 60.0 1.2
Johana Venclová Slovan Varnsdorf 15 10 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.4
Ema Štětinová BKj. Kralupy n.V. 16 8 1.0 1.9 0.8 0.1 0.0/0.5 0.0* 1.0
Sára Schönerová BK Medvědi Tábor 16 7 1.0 2.0 0.7 0.0 0.6/0.9 0.0* 0.9
Renáta Kotková BK Lipník 17 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.8
Ester Skanderová Slavoj BK Litoměřice 16 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.3
Denisa Kunstovná BK Lipník 17 7 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.7
Barbora Nešporová ADFORS Basket Litomyšl 13 19 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
Petra Procházková TJ Šumperk 17 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.5
Lucie Málková Basket Říčany 14 5 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.8
Natálie Kulfánková Loko Liberec 14 9 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.4
Hana Trnková BCM Sokolov 16 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 2.2
Lucie Frühbauerová Loko Liberec 14 7 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.7
Karolína Suchá BCM Sokolov 15 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Tereza Königová SKB Česká Třebová 14 12 1.0 0.9 0.2 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.5
Alexandra Weberová BCM Sokolov 16 6 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.2
Tereza Pochylová Loko Liberec 16 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Anna Pánková Basket Říčany 16 4 1.0 2.5 0.8 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.8
Adéla Marešová TJ Sokol Kladno 17 13 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.7
Lucie Prachařová BK Žabiny Brno C 15 10 1.0 1.0 0.2 0.2 0.0/0.2 0.0* 1.2
Alexandra Řepková Basket Říčany 17 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Justýna Šmerdová Pří U15 15 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.4
Petra Hofmanová Loko Liberec 14 6 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Pavla Kratochvílová TJ Sokol Kladno 15 12 1.0 0.8 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.4
Pavlína Komárková Loko Liberec 16 3 1.0 3.0 0.7 0.0 1.7/3.3 50.0 1.0
Eliška Baratková Gepardi Rožnov p/R 18 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Terezie Švrlingová BK Žabiny Brno C 14 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Marie Kutová Slovan Varnsdorf 15 16 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.3
Ema Kahounová Slovan Varnsdorf 15 16 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.4
Karolína Kloučková Slavoj BK Litoměřice 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 0.0
Tereza Sommerová Gepardi Rožnov p/R 17 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
Lucie Stehlíková BK Medvědi Tábor 16 11 1.0 0.6 0.1 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.0
Klára Koutecká BCM Sokolov 15 7 1.0 1.0 0.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.3
Šárka Wawreynová BK Medvědi Tábor 16 5 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.6
Sára Stachová Slavoj BK Litoměřice 17 7 1.0 0.9 0.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Tereza Pecháčková Pří U15 16 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Horáková BK Lipník 17 10 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.2
Amálie Pakostová ADFORS Basket Litomyšl 17 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Mariana Lena Frecerová BCM Sokolov 17 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.0
Klára Koudelová Pří U15 15 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Šárka Špačková Loko Krnov 15 11 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Eliška Poláková BKj. Kralupy n.V. 16 12 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Barbora Siveková Basket Říčany 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Apolena Jeníková Pří U15 15 9 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Emily Gruzdzová Pří U15 15 1 1.0 4.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 0.0
Eliška Janštová Slavoj BK Litoměřice 16 4 1.0 1.0 0.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Kateřina Vacková Basket Říčany 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Klupáková Slavoj BK Litoměřice 17 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Martina Švehlová BCM Sokolov 16 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
Johana Seidenglanzová TJ Šumperk 16 7 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.4
Eliška Aplová TJ Šumperk 17 7 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
Anna Zrůstová BK Medvědi Tábor 18 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Alice Křišťanová Loko Krnov 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Hanzelová Loko Krnov 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Veronika Šihovcová BCM Sokolov 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tereza Gregarová SKB Česká Třebová 16 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Karolína Kettnerová Pří U15 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Nella Nápravníková BKj. Kralupy n.V. 17 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Zuzana Matějková Pří U15 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Jedrzejczyková Loko Krnov 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Karolína Vinklerová Loko Krnov 17 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Karolína Kouglová BKj. Kralupy n.V. 16 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Nicol Papadopulosová Loko Krnov 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Natálie Svobodová TJ Šumperk 15 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Pavla Eclerová BKj. Kralupy n.V. 15 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Pavla Jírková Vlčice Žďár 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Peštová DBaK B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Holainová Basket Ostrava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristina Vaňková DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Folbrechtová Slavoj BK Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Vince Vlčice Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Ondrová BK Blansko 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Manoušková BK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Janella Nyaboke Růžičková Basket Říčany 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Sedláková BK Blansko 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Bláhová BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Fňukalová Vlčice Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Liontiová Pří U15 16 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Vendula Matuštíková Basket Ostrava B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Hubáčková Uherský Brod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marlena Povalová BK Frýdek-Místek U19 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Krátká Basket Ostrava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Válková Basket Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Krajíčková BKj. Kralupy n.V. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Kučerová Uherský Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Eliášová Basket Ostrava B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Klečková Basket Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Raliková SKB Česká Třebová 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Špirková SKB Tišnov U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Strýčková BK Blansko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Ševčíková BK Frýdek-Místek U19 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Pěrková Uherský Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Žaneta Suchá Vlčice Žďár 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Matušková BK Blansko 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aisha Lazeb BK Teplice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Kubíková Vlčice Žďár 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Weissová SKB Tišnov U19 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Alexová BK Blansko 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Součková BK Teplice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Kleinová BK Žabiny Brno C 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Novosadová Sokol Lanžhot 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Jozífková Vlčice Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Hůrská Sokol Lanžhot 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Jindrová Slovan Varnsdorf 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Bártová ADFORS Basket Litomyšl 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Hopanová Basket Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Stránská BK Žabiny Brno C 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Procházková Basket Ostrava B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Olšáková BK Frýdek-Místek U19 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lenka Látalová Basket Říčany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Freiwaldová Vlčice Žďár 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Tomanová BK Frýdek-Místek U19 14 1