Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 1
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Lanžhot
25. 9. 2021
-
Preview
skupina C 1. kolo 2
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Lanžhot
26. 9. 2021
-
Preview
skupina C 1. kolo 3
SKB Tišnov
BK Žabiny Brno C
25. 9. 2021
-
Preview
skupina C 1. kolo 4
SKB Tišnov
BK Žabiny Brno C
26. 9. 2021
-
Preview
skupina C 1. kolo 5
TJ Spartak Uherský Brod
BK Vlčice Žďár
25. 9. 2021
-
Preview
skupina C 1. kolo 6
TJ Spartak Uherský Brod
BK Vlčice Žďár
26. 9. 2021
-
Preview
skupina C 1. kolo 7
SKB Česká Třebová
BK Blansko
25. 9. 2021
-
Preview
skupina C 1. kolo 8
SKB Česká Třebová
BK Blansko
26. 9. 2021
-
Preview
skupina C 2. kolo 9
BK Blansko
TJ Sokol Lanžhot
9. 10. 2021
-
Preview
skupina C 2. kolo 10
BK Blansko
TJ Sokol Lanžhot
10. 10. 2021
-
Preview
skupina C 2. kolo 11
BK Vlčice Žďár
SKB Česká Třebová
9. 10. 2021
-
Preview
skupina C 2. kolo 12
BK Vlčice Žďár
SKB Česká Třebová
10. 10. 2021
-
Preview
skupina C 2. kolo 13
BK Žabiny Brno C
TJ Spartak Uherský Brod
9. 10. 2021
-
Preview
skupina C 2. kolo 14
BK Žabiny Brno C
TJ Spartak Uherský Brod
10. 10. 2021
-
Preview
skupina C 2. kolo 15
ADFORS Basket Litomyšl
SKB Tišnov
9. 10. 2021
-
Preview
skupina C 2. kolo 16
ADFORS Basket Litomyšl
SKB Tišnov
10. 10. 2021
-
Preview
skupina C 3. kolo 17
SKB Tišnov
TJ Sokol Lanžhot
23. 10. 2021
-
Preview
skupina C 3. kolo 18
SKB Tišnov
TJ Sokol Lanžhot
24. 10. 2021
-
Preview
skupina C 3. kolo 19
TJ Spartak Uherský Brod
ADFORS Basket Litomyšl
23. 10. 2021
-
Preview
skupina C 3. kolo 20
TJ Spartak Uherský Brod
ADFORS Basket Litomyšl
24. 10. 2021
-
Preview
skupina C 3. kolo 21
SKB Česká Třebová
BK Žabiny Brno C
23. 10. 2021
-
Preview
skupina C 3. kolo 22
SKB Česká Třebová
BK Žabiny Brno C
24. 10. 2021
-
Preview
skupina C 3. kolo 23
BK Blansko
BK Vlčice Žďár
23. 10. 2021
-
Preview
skupina C 3. kolo 24
BK Blansko
BK Vlčice Žďár
24. 10. 2021
-
Preview
skupina C 4. kolo 25
BK Vlčice Žďár
TJ Sokol Lanžhot
13. 11. 2021
-
Preview
skupina C 4. kolo 26
BK Vlčice Žďár
TJ Sokol Lanžhot
14. 11. 2021
-
Preview
skupina C 4. kolo 27
BK Žabiny Brno C
BK Blansko
13. 11. 2021
-
Preview
skupina C 4. kolo 28
BK Žabiny Brno C
BK Blansko
14. 11. 2021
-
Preview
skupina C 4. kolo 29
ADFORS Basket Litomyšl
SKB Česká Třebová
13. 11. 2021
-
Preview
skupina C 4. kolo 30
ADFORS Basket Litomyšl
SKB Česká Třebová
14. 11. 2021
-
Preview
skupina C 4. kolo 31
SKB Tišnov
TJ Spartak Uherský Brod
13. 11. 2021
-
Preview
skupina C 4. kolo 32
SKB Tišnov
TJ Spartak Uherský Brod
14. 11. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 33
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Lanžhot
27. 11. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 34
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Lanžhot
28. 11. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 35
SKB Česká Třebová
SKB Tišnov
27. 11. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 36
SKB Česká Třebová
SKB Tišnov
28. 11. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 37
BK Blansko
ADFORS Basket Litomyšl
27. 11. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 38
BK Blansko
ADFORS Basket Litomyšl
28. 11. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 39
BK Vlčice Žďár
BK Žabiny Brno C
27. 11. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 40
BK Vlčice Žďár
BK Žabiny Brno C
28. 11. 2021
-
Preview
skupina C 6. kolo 41
TJ Sokol Lanžhot
BK Žabiny Brno C
11. 12. 2021
-
Preview
skupina C 6. kolo 42
TJ Sokol Lanžhot
BK Žabiny Brno C
12. 12. 2021
-
Preview
skupina C 6. kolo 43
ADFORS Basket Litomyšl
BK Vlčice Žďár
11. 12. 2021
-
Preview
skupina C 6. kolo 44
ADFORS Basket Litomyšl
BK Vlčice Žďár
12. 12. 2021
-
Preview
skupina C 6. kolo 45
SKB Tišnov
BK Blansko
11. 12. 2021
-
Preview
skupina C 6. kolo 46
SKB Tišnov
BK Blansko
12. 12. 2021
-
Preview
skupina C 6. kolo 47
TJ Spartak Uherský Brod
SKB Česká Třebová
11. 12. 2021
-
Preview
skupina C 6. kolo 48
TJ Spartak Uherský Brod
SKB Česká Třebová
12. 12. 2021
-
Preview
skupina C 7. kolo 49
SKB Česká Třebová
TJ Sokol Lanžhot
8. 1. 2022
-
Preview
skupina C 7. kolo 50
SKB Česká Třebová
TJ Sokol Lanžhot
9. 1. 2022
-
Preview
skupina C 7. kolo 51
BK Blansko
TJ Spartak Uherský Brod
8. 1. 2022
-
Preview
skupina C 7. kolo 52
BK Blansko
TJ Spartak Uherský Brod
9. 1. 2022
-
Preview
skupina C 7. kolo 53
BK Vlčice Žďár
SKB Tišnov
8. 1. 2022
-
Preview
skupina C 7. kolo 54
BK Vlčice Žďár
SKB Tišnov
9. 1. 2022
-
Preview
skupina C 7. kolo 55
BK Žabiny Brno C
ADFORS Basket Litomyšl
8. 1. 2022
-
Preview
skupina C 7. kolo 56
BK Žabiny Brno C
ADFORS Basket Litomyšl
9. 1. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 57
TJ Sokol Lanžhot
ADFORS Basket Litomyšl
22. 1. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 58
TJ Sokol Lanžhot
ADFORS Basket Litomyšl
23. 1. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 59
BK Žabiny Brno C
SKB Tišnov
22. 1. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 60
BK Žabiny Brno C
SKB Tišnov
23. 1. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 61
BK Vlčice Žďár
TJ Spartak Uherský Brod
22. 1. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 62
BK Vlčice Žďár
TJ Spartak Uherský Brod
23. 1. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 63
BK Blansko
SKB Česká Třebová
22. 1. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 64
BK Blansko
SKB Česká Třebová
23. 1. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 65
TJ Sokol Lanžhot
BK Blansko
12. 2. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 66
TJ Sokol Lanžhot
BK Blansko
13. 2. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 67
SKB Česká Třebová
BK Vlčice Žďár
12. 2. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 68
SKB Česká Třebová
BK Vlčice Žďár
13. 2. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 69
TJ Spartak Uherský Brod
BK Žabiny Brno C
12. 2. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 70
TJ Spartak Uherský Brod
BK Žabiny Brno C
13. 2. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 71
SKB Tišnov
ADFORS Basket Litomyšl
12. 2. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 72
SKB Tišnov
ADFORS Basket Litomyšl
13. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 73
TJ Sokol Lanžhot
SKB Tišnov
26. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 74
TJ Sokol Lanžhot
SKB Tišnov
27. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 75
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Spartak Uherský Brod
26. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 76
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Spartak Uherský Brod
27. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 77
BK Žabiny Brno C
SKB Česká Třebová
26. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 78
BK Žabiny Brno C
SKB Česká Třebová
27. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 79
BK Vlčice Žďár
BK Blansko
26. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 80
BK Vlčice Žďár
BK Blansko
27. 2. 2022
-
Preview
skupina C 11. kolo 81
TJ Sokol Lanžhot
BK Vlčice Žďár
12. 3. 2022
-
Preview
skupina C 11. kolo 82
TJ Sokol Lanžhot
BK Vlčice Žďár
13. 3. 2022
-
Preview
skupina C 11. kolo 83
BK Blansko
BK Žabiny Brno C
12. 3. 2022
-
Preview
skupina C 11. kolo 84
BK Blansko
BK Žabiny Brno C
13. 3. 2022
-
Preview
skupina C 11. kolo 85
SKB Česká Třebová
ADFORS Basket Litomyšl
12. 3. 2022
-
Preview
skupina C 11. kolo 86
SKB Česká Třebová
ADFORS Basket Litomyšl
13. 3. 2022
-
Preview
skupina C 11. kolo 87
TJ Spartak Uherský Brod
SKB Tišnov
12. 3. 2022
-
Preview
skupina C 11. kolo 88
TJ Spartak Uherský Brod
SKB Tišnov
13. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 89
TJ Sokol Lanžhot
TJ Spartak Uherský Brod
26. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 90
TJ Sokol Lanžhot
TJ Spartak Uherský Brod
27. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 91
SKB Tišnov
SKB Česká Třebová
26. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 92
SKB Tišnov
SKB Česká Třebová
27. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 93
ADFORS Basket Litomyšl
BK Blansko
26. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 94
ADFORS Basket Litomyšl
BK Blansko
27. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 95
BK Žabiny Brno C
BK Vlčice Žďár
26. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 96
BK Žabiny Brno C
BK Vlčice Žďár
27. 3. 2022
-
Preview
skupina C 13. kolo 97
BK Žabiny Brno C
TJ Sokol Lanžhot
9. 4. 2022
-
Preview
skupina C 13. kolo 98
BK Žabiny Brno C
TJ Sokol Lanžhot
10. 4. 2022
-
Preview
skupina C 13. kolo 99
BK Vlčice Žďár
ADFORS Basket Litomyšl
9. 4. 2022
-
Preview
skupina C 13. kolo 100
BK Vlčice Žďár
ADFORS Basket Litomyšl
10. 4. 2022
-
Preview
skupina C 13. kolo 101
BK Blansko
SKB Tišnov
9. 4. 2022
-
Preview
skupina C 13. kolo 102
BK Blansko
SKB Tišnov
10. 4. 2022
-
Preview
skupina C 13. kolo 103
SKB Česká Třebová
TJ Spartak Uherský Brod
9. 4. 2022
-
Preview
skupina C 13. kolo 104
SKB Česká Třebová
TJ Spartak Uherský Brod
10. 4. 2022
-
Preview
skupina C 14. kolo 105
TJ Sokol Lanžhot
SKB Česká Třebová
23. 4. 2022
-
Preview
skupina C 14. kolo 106
TJ Sokol Lanžhot
SKB Česká Třebová
24. 4. 2022
-
Preview
skupina C 14. kolo 107
TJ Spartak Uherský Brod
BK Blansko
23. 4. 2022
-
Preview
skupina C 14. kolo 108
TJ Spartak Uherský Brod
BK Blansko
24. 4. 2022
-
Preview
skupina C 14. kolo 109
SKB Tišnov
BK Vlčice Žďár
23. 4. 2022
-
Preview
skupina C 14. kolo 110
SKB Tišnov
BK Vlčice Žďár
24. 4. 2022
-
Preview
skupina C 14. kolo 111
ADFORS Basket Litomyšl
BK Žabiny Brno C
23. 4. 2022
-
Preview
skupina C 14. kolo 112
ADFORS Basket Litomyšl
BK Žabiny Brno C
24. 4. 2022
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. ADFORS Basket Litomyšl 0 0 0
2. SKB Tišnov 0 0 0
3. Uherský Brod 0 0 0
4. SKB Česká Třebová 0 0 0
5. BK Blansko 0 0 0
6. Vlčice Žďár 0 0 0
7. BK Žabiny Brno C 0 0 0
8. Sokol Lanžhot 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek 14 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým