Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 3
SKB Tišnov
BK Žabiny Brno C
25. 9. 2021
09:00
SH SKK Tišnov Jiří Slezák
Michaela Adamcová
31
113
11
27
24
51
29
83
Review
skupina C 1. kolo 7
SKB Česká Třebová
BK Blansko
25. 9. 2021
09:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Jelínek
46
81
12
18
20
46
33
63
Review
skupina C 1. kolo 5
TJ Spartak Uherský Brod
BK Vlčice Žďár
28. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Dominik Kotala
Břetislav Kraváček
Preview
skupina C 1. kolo 1
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Lanžhot
26. 9. 2021
10:30
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
40
52
14
16
23
25
31
38
Review
skupina C 1. kolo 4
SKB Tišnov
BK Žabiny Brno C
25. 9. 2021
11:00
SH SKK Tišnov Jiří Slezák
Michaela Adamcová
39
119
15
23
24
55
36
81
Review
skupina C 1. kolo 8
SKB Česká Třebová
BK Blansko
25. 9. 2021
11:00
hala VOŠ a SŠ Eva Nývltová
49
73
14
19
27
38
37
51
Review
skupina C 1. kolo 6
TJ Spartak Uherský Brod
BK Vlčice Žďár
28. 10. 2021
12:00
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Dominik Kotala
Preview
skupina C 1. kolo 2
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Lanžhot
26. 9. 2021
12:15
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
84
49
23
5
40
22
62
35
Review
skupina C 2. kolo 13
BK Žabiny Brno C
TJ Spartak Uherský Brod
9. 10. 2021
08:00
SH Rosnička Brno Jan Olbort
Roman Slovák
113
18
26
8
54
12
85
16
Review
skupina C 2. kolo 9
BK Blansko
TJ Sokol Lanžhot
9. 10. 2021
09:00
Sportovní hala Údolní Libor Chaloupka
Jiří Slezák
90
31
23
12
28
4
20
11
19
4
Review
skupina C 2. kolo 15
ADFORS Basket Litomyšl
SKB Tišnov
9. 10. 2021
09:00
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
73
50
22
9
35
30
65
40
Review
skupina C 2. kolo 14
BK Žabiny Brno C
TJ Spartak Uherský Brod
9. 10. 2021
10:00
SH Rosnička Brno Jan Olbort
Roman Slovák
126
18
31
9
65
14
93
16
Review
skupina C 2. kolo 16
ADFORS Basket Litomyšl
SKB Tišnov
9. 10. 2021
10:45
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
84
44
21
8
36
24
61
35
Review
skupina C 2. kolo 10
BK Blansko
TJ Sokol Lanžhot
9. 10. 2021
11:00
Sportovní hala Údolní Jiří Slezák
Libor Chaloupka
106
23
26
6
32
4
26
3
22
10
Review
skupina C 2. kolo 12
BK Vlčice Žďár
SKB Česká Třebová
10. 10. 2021
11:00
Hala 2. ZŠ Miroslav Friedl
Petr Kazda
61
65
16
10
39
34
53
46
Review
skupina C 2. kolo 11
BK Vlčice Žďár
SKB Česká Třebová
10. 10. 2021
13:00
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Miroslav Friedl
57
67
11
16
29
36
48
49
Review
skupina C 3. kolo 19
TJ Spartak Uherský Brod
ADFORS Basket Litomyšl
23. 10. 2021
11:00
Sportovní hala Pavel Kryštof
Adam Antoš
Preview
skupina C 3. kolo 17
SKB Tišnov
TJ Sokol Lanžhot
23. 10. 2021
12:30
SH SKK Tišnov Jiří Slezák
Martin Baron
Preview
skupina C 3. kolo 20
TJ Spartak Uherský Brod
ADFORS Basket Litomyšl
23. 10. 2021
13:00
Sportovní hala Pavel Kryštof
Adam Antoš
Preview
skupina C 3. kolo 21
SKB Česká Třebová
BK Žabiny Brno C
23. 10. 2021
13:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
Preview
skupina C 3. kolo 23
BK Blansko
BK Vlčice Žďár
23. 10. 2021
13:00
Sportovní hala Údolní Rastislav Frass
Zdeněk Strmiska
Preview
skupina C 3. kolo 18
SKB Tišnov
TJ Sokol Lanžhot
23. 10. 2021
14:30
SH SKK Tišnov Jiří Slezák
Martin Baron
Preview
skupina C 3. kolo 22
SKB Česká Třebová
BK Žabiny Brno C
23. 10. 2021
15:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Jelínek
Preview
skupina C 3. kolo 24
BK Blansko
BK Vlčice Žďár
23. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Údolní Rastislav Frass
Zdeněk Strmiska
Preview
skupina C 4. kolo 25
BK Vlčice Žďár
TJ Sokol Lanžhot
13. 11. 2021
-
Preview
skupina C 4. kolo 26
BK Vlčice Žďár
TJ Sokol Lanžhot
14. 11. 2021
-
Preview
skupina C 4. kolo 27
BK Žabiny Brno C
BK Blansko
13. 11. 2021
-
Preview
skupina C 4. kolo 28
BK Žabiny Brno C
BK Blansko
14. 11. 2021
-
Preview
skupina C 4. kolo 29
ADFORS Basket Litomyšl
SKB Česká Třebová
13. 11. 2021
-
Preview
skupina C 4. kolo 30
ADFORS Basket Litomyšl
SKB Česká Třebová
14. 11. 2021
-
Preview
skupina C 4. kolo 31
SKB Tišnov
TJ Spartak Uherský Brod
13. 11. 2021
-
Preview
skupina C 4. kolo 32
SKB Tišnov
TJ Spartak Uherský Brod
14. 11. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 33
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Lanžhot
27. 11. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 34
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Lanžhot
27. 11. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 37
BK Blansko
ADFORS Basket Litomyšl
27. 11. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 38
BK Blansko
ADFORS Basket Litomyšl
27. 11. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 39
BK Vlčice Žďár
BK Žabiny Brno C
27. 11. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 40
BK Vlčice Žďár
BK Žabiny Brno C
28. 11. 2021
-
Preview
skupina C 5. kolo 35
SKB Česká Třebová
SKB Tišnov
27. 11. 2021
09:00
hala VOŠ a SŠ
Preview
skupina C 5. kolo 36
SKB Česká Třebová
SKB Tišnov
27. 11. 2021
11:00
hala VOŠ a SŠ
Preview
skupina C 6. kolo 41
TJ Sokol Lanžhot
BK Žabiny Brno C
11. 12. 2021
-
Preview
skupina C 6. kolo 42
TJ Sokol Lanžhot
BK Žabiny Brno C
12. 12. 2021
-
Preview
skupina C 6. kolo 43
ADFORS Basket Litomyšl
BK Vlčice Žďár
11. 12. 2021
-
Preview
skupina C 6. kolo 44
ADFORS Basket Litomyšl
BK Vlčice Žďár
12. 12. 2021
-
Preview
skupina C 6. kolo 45
SKB Tišnov
BK Blansko
11. 12. 2021
-
Preview
skupina C 6. kolo 46
SKB Tišnov
BK Blansko
12. 12. 2021
-
Preview
skupina C 6. kolo 47
TJ Spartak Uherský Brod
SKB Česká Třebová
11. 12. 2021
-
Preview
skupina C 6. kolo 48
TJ Spartak Uherský Brod
SKB Česká Třebová
11. 12. 2021
-
Preview
skupina C 7. kolo 51
BK Blansko
TJ Spartak Uherský Brod
8. 1. 2022
-
Preview
skupina C 7. kolo 52
BK Blansko
TJ Spartak Uherský Brod
8. 1. 2022
-
Preview
skupina C 7. kolo 53
BK Vlčice Žďár
SKB Tišnov
8. 1. 2022
-
Preview
skupina C 7. kolo 54
BK Vlčice Žďár
SKB Tišnov
9. 1. 2022
-
Preview
skupina C 7. kolo 55
BK Žabiny Brno C
ADFORS Basket Litomyšl
8. 1. 2022
-
Preview
skupina C 7. kolo 56
BK Žabiny Brno C
ADFORS Basket Litomyšl
9. 1. 2022
-
Preview
skupina C 7. kolo 49
SKB Česká Třebová
TJ Sokol Lanžhot
8. 1. 2022
13:00
hala VOŠ a SŠ
Preview
skupina C 7. kolo 50
SKB Česká Třebová
TJ Sokol Lanžhot
8. 1. 2022
15:00
hala VOŠ a SŠ
Preview
skupina C 8. kolo 57
TJ Sokol Lanžhot
ADFORS Basket Litomyšl
22. 1. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 58
TJ Sokol Lanžhot
ADFORS Basket Litomyšl
23. 1. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 59
BK Žabiny Brno C
SKB Tišnov
22. 1. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 60
BK Žabiny Brno C
SKB Tišnov
23. 1. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 61
BK Vlčice Žďár
TJ Spartak Uherský Brod
22. 1. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 62
BK Vlčice Žďár
TJ Spartak Uherský Brod
23. 1. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 63
BK Blansko
SKB Česká Třebová
22. 1. 2022
-
Preview
skupina C 8. kolo 64
BK Blansko
SKB Česká Třebová
22. 1. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 65
TJ Sokol Lanžhot
BK Blansko
12. 2. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 66
TJ Sokol Lanžhot
BK Blansko
13. 2. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 69
TJ Spartak Uherský Brod
BK Žabiny Brno C
12. 2. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 70
TJ Spartak Uherský Brod
BK Žabiny Brno C
12. 2. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 71
SKB Tišnov
ADFORS Basket Litomyšl
12. 2. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 72
SKB Tišnov
ADFORS Basket Litomyšl
13. 2. 2022
-
Preview
skupina C 9. kolo 67
SKB Česká Třebová
BK Vlčice Žďár
12. 2. 2022
15:00
hala VOŠ a SŠ
Preview
skupina C 9. kolo 68
SKB Česká Třebová
BK Vlčice Žďár
12. 2. 2022
17:00
hala VOŠ a SŠ
Preview
skupina C 10. kolo 73
TJ Sokol Lanžhot
SKB Tišnov
26. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 74
TJ Sokol Lanžhot
SKB Tišnov
27. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 75
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Spartak Uherský Brod
26. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 76
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Spartak Uherský Brod
27. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 77
BK Žabiny Brno C
SKB Česká Třebová
26. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 78
BK Žabiny Brno C
SKB Česká Třebová
27. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 79
BK Vlčice Žďár
BK Blansko
26. 2. 2022
-
Preview
skupina C 10. kolo 80
BK Vlčice Žďár
BK Blansko
27. 2. 2022
-
Preview
skupina C 11. kolo 81
TJ Sokol Lanžhot
BK Vlčice Žďár
12. 3. 2022
-
Preview
skupina C 11. kolo 82
TJ Sokol Lanžhot
BK Vlčice Žďár
13. 3. 2022
-
Preview
skupina C 11. kolo 83
BK Blansko
BK Žabiny Brno C
12. 3. 2022
-
Preview
skupina C 11. kolo 84
BK Blansko
BK Žabiny Brno C
12. 3. 2022
-
Preview
skupina C 11. kolo 87
TJ Spartak Uherský Brod
SKB Tišnov
12. 3. 2022
-
Preview
skupina C 11. kolo 88
TJ Spartak Uherský Brod
SKB Tišnov
12. 3. 2022
-
Preview
skupina C 11. kolo 85
SKB Česká Třebová
ADFORS Basket Litomyšl
12. 3. 2022
09:00
hala VOŠ a SŠ
Preview
skupina C 11. kolo 86
SKB Česká Třebová
ADFORS Basket Litomyšl
12. 3. 2022
11:00
hala VOŠ a SŠ
Preview
skupina C 12. kolo 89
TJ Sokol Lanžhot
TJ Spartak Uherský Brod
26. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 90
TJ Sokol Lanžhot
TJ Spartak Uherský Brod
27. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 91
SKB Tišnov
SKB Česká Třebová
26. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 92
SKB Tišnov
SKB Česká Třebová
27. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 93
ADFORS Basket Litomyšl
BK Blansko
26. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 94
ADFORS Basket Litomyšl
BK Blansko
27. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 95
BK Žabiny Brno C
BK Vlčice Žďár
26. 3. 2022
-
Preview
skupina C 12. kolo 96
BK Žabiny Brno C
BK Vlčice Žďár
27. 3. 2022
-
Preview
skupina C 13. kolo 97
BK Žabiny Brno C
TJ Sokol Lanžhot
9. 4. 2022
-
Preview
skupina C 13. kolo 98
BK Žabiny Brno C
TJ Sokol Lanžhot
10. 4. 2022
-
Preview
skupina C 13. kolo 99
BK Vlčice Žďár
ADFORS Basket Litomyšl
9. 4. 2022
-
Preview
skupina C 13. kolo 100
BK Vlčice Žďár
ADFORS Basket Litomyšl
10. 4. 2022
-
Preview
skupina C 13. kolo 101
BK Blansko
SKB Tišnov
9. 4. 2022
-
Preview
skupina C 13. kolo 102
BK Blansko
SKB Tišnov
9. 4. 2022
-
Preview
skupina C 13. kolo 103
SKB Česká Třebová
TJ Spartak Uherský Brod
9. 4. 2022
09:00
hala VOŠ a SŠ
Preview
skupina C 13. kolo 104
SKB Česká Třebová
TJ Spartak Uherský Brod
9. 4. 2022
11:00
hala VOŠ a SŠ
Preview
skupina C 14. kolo 105
TJ Sokol Lanžhot
SKB Česká Třebová
23. 4. 2022
-
Preview
skupina C 14. kolo 106
TJ Sokol Lanžhot
SKB Česká Třebová
24. 4. 2022
-
Preview
skupina C 14. kolo 107
TJ Spartak Uherský Brod
BK Blansko
23. 4. 2022
-
Preview
skupina C 14. kolo 108
TJ Spartak Uherský Brod
BK Blansko
23. 4. 2022
-
Preview
skupina C 14. kolo 109
SKB Tišnov
BK Vlčice Žďár
23. 4. 2022
-
Preview
skupina C 14. kolo 110
SKB Tišnov
BK Vlčice Žďár
24. 4. 2022
-
Preview
skupina C 14. kolo 111
ADFORS Basket Litomyšl
BK Žabiny Brno C
23. 4. 2022
-
Preview
skupina C 14. kolo 112
ADFORS Basket Litomyšl
BK Žabiny Brno C
24. 4. 2022
-
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Natálie Borková SKB Česká Třebová 16 4 1.0 7.5 3.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Sarah Krstičová BCM Sokolov 14 2 1.0 11.0 4.5 0.0 2.0/4.0 50.0 0.5
Denisa Dřímalová Basket Říčany 16 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 0.0
Nela Benešová Vlčice Žďár 15 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 4.5
Nela Harabišová SK Bruntál 17 1 1.0 11.0 3.0 1.0 2.0/5.0 40.0 4.0
Natálie Abrahámková BK Lipník 15 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jana Dvořáková TJ Šumperk 15 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Soňa Bilová Gepardi Rožnov p/R 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lucie Čermáková BK Žabiny Brno C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Kučerová BK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Běláčová DBaK B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Bábíčková Uherský Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Bártová ADFORS Basket Litomyšl 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Brettová Pří U15 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzka Čížková BK Medvědi Tábor 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hrivňáková Loko Krnov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Bartoňová SKB Tišnov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Ondrysková Sokol Lanžhot 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Valíčková Slovan Varnsdorf 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Chrástná BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Livie Čtrnáctá TJ Sokol Kladno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Balcarová Loko Liberec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Bláhová BKj. Kralupy n.V. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Doležalová Slavoj BK Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
SK Bruntál 1 29.0 3.0 11.0 /24.0 45.8 17.0
Gepardi Rožnov p/R 2 22.5 1.0 8.5 /14.0 60.7 22.5
Basket Říčany 2 17.0 0.5 2.5 /7.5 33.3 0.0
Příbram 1 21.0 0.0 11.0 /28.0 39.3 15.0
Loko Krnov 2 19.0 0.5 8.5 /24.0 35.4 14.0
BK Lipník 1 23.0 0.0 7.0 /14.0 50.0 15.0
Basket Ostrava B 1 12.0 2.0 0.0 /2.0 0.0 15.0
TJ Šumperk 1 41.0 1.0 3.0 /11.0 27.3 9.0
ADFORS Basket Litomyšl 4 30.8 0.5 7.3 /21.6 33.7 19.8
Sokol Lanžhot 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Tišnov 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Žabiny Brno C 4 47.0 3.5 11.8 /19.8 59.5 8.8
SKB Česká Třebová 4 21.3 3.5 3.8 /11.3 33.3 13.5
BK Blansko 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Uherský Brod 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Medvědi Tábor 1 16.0 1.0 2.0 /11.0 18.2 19.0
BCM Sokolov 2 32.0 1.0 10.5 /26.5 39.6 11.5
Vlčice Žďár 2 25.0 1.5 4.5 /9.5 47.4 16.5
BK Teplice 2 13.0 5.5 9.0 /20.0 45.0 13.5
BKj. Kralupy n.V. 2 19.0 3.5 12.5 /21.0 59.5 16.5
TJ Sokol Kladno 2 25.0 2.0 4.5 /14.0 32.1 22.0
Slavoj BK Litoměřice 2 19.5 2.5 7.5 /18.0 41.7 16.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Šikner Roman 1 1 0 0 - - -
Šesták Matěj 1 0 1 0 - - -
Slovák Roman 2 0 2 0 - - -
Slezák Jiří 4 3 1 0 - - -
Sádovský Matěj 4 4 0 0 - - -
Pivovarský Michal 1 1 0 0 - - -
Pešek Lukáš 1 1 0 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 1 0 1 0 - - -
Olbort Jan 2 2 0 0 - - -
Nývltová Eva 1 1 0 0 - - -
Morávek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Menšík Jan 1 1 0 0 - - -
Machálek Jan 2 1 1 0 - - -
Lunhul Vladislav 1 1 0 0 - - -
Kmošek Jakub 1 0 1 0 - - -
Keslerová Barbora 2 0 2 0 - - -
Kazda Petr 2 1 1 0 - - -
Jelínek Matouš 1 1 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 2 2 0 0 - - -
Chaloupka Libor 2 1 1 0 - - -
Hawiger Matyáš 1 0 1 0 - - -
Gabriel Jakub 1 0 1 0 - - -
Friedl Miroslav 2 1 1 0 - - -
Dvořák Stanislav 1 0 1 0 - - -
Dolinek Ivo 1 1 0 0 - - -
Buršík Petr 1 1 0 0 - - -
Asztalos Ondřej 1 0 1 0 - - -
Adamcová Michaela 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře