Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 216
Basket Říčany
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
25. 9. 2021
10:00
Sportovní hala Říčany Jan Machálek
50
53
8
12
28
22
40
37
Review
skupina A 2. kolo 217
BK Medvědi Tábor
BCM Sokolov
9. 10. 2021
13:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Pivovarský
Stanislav Dvořák
37
46
10
8
19
25
27
34
Review
skupina A 3. kolo 218
Basket Říčany
BCM Sokolov
10. 10. 2021
09:00
SH Benešov Petr Buršík
Jan Machálek
26
109
6
24
14
59
24
82
Review
skupina A 4. kolo 220
BK Medvědi Tábor
Basket Říčany
23. 10. 2021
09:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Pivovarský
Lukáš Petrisko
Preview
skupina A 4. kolo 219
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BCM Sokolov
23. 10. 2021
10:00
ZŠ Březové Hory Petr Buršík
Jáchym Povolný
Preview
skupina A 5. kolo 221
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BK Medvědi Tábor
24. 10. 2021
09:00
ZŠ Březové Hory Petr Buršík
Jáchym Povolný
Preview
skupina A 6. kolo 222
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
Basket Říčany
13. 11. 2021
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 7. kolo 223
BCM Sokolov
BK Medvědi Tábor
14. 11. 2021
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
skupina A 8. kolo 224
BCM Sokolov
Basket Říčany
27. 11. 2021
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
skupina A 9. kolo 225
BCM Sokolov
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
28. 11. 2021
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
skupina A 9. kolo 226
Basket Říčany
BK Medvědi Tábor
11. 12. 2021
18:00
Sportovní hala Říčany
Preview
skupina A 10. kolo 227
BK Medvědi Tábor
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
12. 12. 2021
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
skupina A 11. kolo 228
Basket Říčany
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
8. 1. 2022
-
Sportovní hala Říčany
Preview
skupina A 12. kolo 229
BCM Sokolov
BK Medvědi Tábor
9. 1. 2022
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
skupina A 13. kolo 230
Basket Říčany
BCM Sokolov
22. 1. 2022
-
Sportovní hala Říčany
Preview
skupina A 14. kolo 231
BCM Sokolov
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
5. 2. 2022
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
skupina A 14. kolo 232
BK Medvědi Tábor
Basket Říčany
5. 2. 2022
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
skupina A 15. kolo 233
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BK Medvědi Tábor
12. 2. 2022
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 16. kolo 234
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
Basket Říčany
26. 2. 2022
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 17. kolo 235
BK Medvědi Tábor
BCM Sokolov
12. 3. 2022
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
skupina A 18. kolo 236
BCM Sokolov
Basket Říčany
26. 3. 2022
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
skupina A 19. kolo 238
Basket Říčany
BK Medvědi Tábor
9. 4. 2022
-
Sportovní hala Říčany
Preview
skupina A 19. kolo 237
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BCM Sokolov
9. 4. 2022
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 20. kolo 239
BK Medvědi Tábor
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
23. 4. 2022
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BCM Sokolov 2 2 0 155 63 4
2. Basket Říčany 2 0 2 76 162 2
3. Příbram 1 1 0 53 50 2
4. BK Medvědi Tábor 1 0 1 37 46 1
5. DBaK B 0 0 0
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Natálie Borková SKB Česká Třebová 16 4 1.0 7.5 3.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Sarah Krstičová BCM Sokolov 14 2 1.0 11.0 4.5 0.0 2.0/4.0 50.0 0.5
Denisa Dřímalová Basket Říčany 16 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 0.0
Nela Benešová Vlčice Žďár 15 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 4.5
Nela Harabišová SK Bruntál 17 1 1.0 11.0 3.0 1.0 2.0/5.0 40.0 4.0
Natálie Abrahámková BK Lipník 15 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jana Dvořáková TJ Šumperk 15 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Soňa Bilová Gepardi Rožnov p/R 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lucie Čermáková BK Žabiny Brno C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Kučerová BK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Běláčová DBaK B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Bábíčková Uherský Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Bártová ADFORS Basket Litomyšl 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Brettová Pří U15 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzka Čížková BK Medvědi Tábor 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hrivňáková Loko Krnov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Bartoňová SKB Tišnov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Ondrysková Sokol Lanžhot 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Valíčková Slovan Varnsdorf 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Chrástná BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Livie Čtrnáctá TJ Sokol Kladno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Balcarová Loko Liberec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Bláhová BKj. Kralupy n.V. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Doležalová Slavoj BK Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
SK Bruntál 1 29.0 3.0 11.0 /24.0 45.8 17.0
Gepardi Rožnov p/R 2 22.5 1.0 8.5 /14.0 60.7 22.5
Basket Říčany 2 17.0 0.5 2.5 /7.5 33.3 0.0
Příbram 1 21.0 0.0 11.0 /28.0 39.3 15.0
Loko Krnov 2 19.0 0.5 8.5 /24.0 35.4 14.0
BK Lipník 1 23.0 0.0 7.0 /14.0 50.0 15.0
Basket Ostrava B 1 12.0 2.0 0.0 /2.0 0.0 15.0
TJ Šumperk 1 41.0 1.0 3.0 /11.0 27.3 9.0
ADFORS Basket Litomyšl 4 30.8 0.5 7.3 /21.6 33.7 19.8
Sokol Lanžhot 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Tišnov 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Žabiny Brno C 4 47.0 3.5 11.8 /19.8 59.5 8.8
SKB Česká Třebová 4 21.3 3.5 3.8 /11.3 33.3 13.5
BK Blansko 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Uherský Brod 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Medvědi Tábor 1 16.0 1.0 2.0 /11.0 18.2 19.0
BCM Sokolov 2 32.0 1.0 10.5 /26.5 39.6 11.5
Vlčice Žďár 2 25.0 1.5 4.5 /9.5 47.4 16.5
BK Teplice 2 13.0 5.5 9.0 /20.0 45.0 13.5
BKj. Kralupy n.V. 2 19.0 3.5 12.5 /21.0 59.5 16.5
TJ Sokol Kladno 2 25.0 2.0 4.5 /14.0 32.1 22.0
Slavoj BK Litoměřice 2 19.5 2.5 7.5 /18.0 41.7 16.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Šikner Roman 1 1 0 0 - - -
Šesták Matěj 1 0 1 0 - - -
Slovák Roman 2 0 2 0 - - -
Slezák Jiří 4 3 1 0 - - -
Sádovský Matěj 4 4 0 0 - - -
Pivovarský Michal 1 1 0 0 - - -
Pešek Lukáš 1 1 0 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 1 0 1 0 - - -
Olbort Jan 2 2 0 0 - - -
Nývltová Eva 1 1 0 0 - - -
Morávek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Menšík Jan 1 1 0 0 - - -
Machálek Jan 2 1 1 0 - - -
Lunhul Vladislav 1 1 0 0 - - -
Kmošek Jakub 1 0 1 0 - - -
Keslerová Barbora 2 0 2 0 - - -
Kazda Petr 2 1 1 0 - - -
Jelínek Matouš 1 1 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 2 2 0 0 - - -
Chaloupka Libor 2 1 1 0 - - -
Hawiger Matyáš 1 0 1 0 - - -
Gabriel Jakub 1 0 1 0 - - -
Friedl Miroslav 2 1 1 0 - - -
Dvořák Stanislav 1 0 1 0 - - -
Dolinek Ivo 1 1 0 0 - - -
Buršík Petr 1 1 0 0 - - -
Asztalos Ondřej 1 0 1 0 - - -
Adamcová Michaela 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře