Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 11
BC Benešov
Tygři Praha B
19. 6. 2021
09:00
SH Benešov Matej Kovačovič
Fedor Lysov
28
97
9
29
14
48
20
74
Review
skupina A 1. kolo 15
Tygři Praha B
Basketbal Sokol Horní Počernice
20. 6. 2021
10:00
SH Benešov Matej Kovačovič
Jan Průša
74
61
17
8
39
24
61
44
Review
skupina A 1. kolo 12
BK Sojky Pelhřimov
Basketbal Sokol Horní Počernice
19. 6. 2021
11:15
SH Benešov Matej Kovačovič
Fedor Lysov
37
118
9
24
21
46
30
86
Review
skupina A 1. kolo 16
BK Sojky Pelhřimov
BC Benešov
20. 6. 2021
12:30
SH Benešov Matej Kovačovič
Jan Průša
62
73
20
12
39
29
56
53
Review
skupina A 1. kolo 13
Basketbal Sokol Horní Počernice
BC Benešov
19. 6. 2021
15:45
SH Benešov Pavel Šenk
Jan Průša
73
48
23
8
44
16
62
31
Review
skupina A 1. kolo 14
Tygři Praha B
BK Sojky Pelhřimov
19. 6. 2021
18:00
SH Benešov Pavel Šenk
Jan Průša
120
42
29
11
67
17
92
30
Review

Tabulky

Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 14 4 1.0 8.0 3.3 0.3 0.8/2.3 33.3 0.8
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 3 1.0 8.3 1.0 2.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Eliška Coufalová Sojky Pelhřimov 15 6 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.3
Anna Červenková BC Benešov 14 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/2.0 33.3 3.3
Martina Buryanová Sokol H. Počernice 16 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Bíšková BK Klatovy 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Bečvářová BC Kolín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Barusel SK Bruntál 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofia Almadana Clerisse Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sojky Pelhřimov 3 20.0 0.3 6.0 /15.7 38.3 17.0
Sokol H. Počernice 5 25.8 3.0 8.0 /13.6 58.8 12.6
BC Benešov 3 19.3 1.0 8.0 /20.7 38.7 22.3
Tygři Praha B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC Kolín 2 11.0 1.0 5.5 /15.0 36.7 15.5
BK Klatovy 4 17.0 1.5 3.5 /6.8 51.9 6.3
BSK TJ Jičín 4 36.3 4.5 7.0 /15.0 46.7 13.5
STRABAG Zlín 3 20.7 3.3 6.0 /15.0 40.0 16.0
BK Frýdek-Místek 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Výborný Dominik 1 0 1 0 - - -
Vagnerova Anna 1 0 1 0 - - -
Štancl Dominik 2 1 1 0 - - -
Šenk Pavel 3 3 0 0 - - -
Svoboda Martin 1 1 0 0 - - -
Rusz Ondřej 1 1 0 0 - - -
Průša Jan 5 0 5 0 - - -
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 - - -
Mikulec Ivo 1 0 1 0 - - -
Mareš Roman 2 1 1 0 - - -
Lysov Fedor 2 0 2 0 - - -
Krejčiřík Jiří 1 1 0 0 - - -
Kovačovič Matej 4 4 0 0 - - -
Holaň Dominik 1 0 1 0 - - -
Hendrich Pavel 1 1 0 0 - - -
Hackl Filip 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře