Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
play-out B 1. kolo 229
BC Kolín
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
play-out B 1. kolo 230
Tygři Praha B
Basketbal Sokol Horní Počernice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
play-out B 1. kolo 231
Basket Slovanka B
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
play-out B 2. kolo 233
Basket Slovanka B
Basketbal Sokol Horní Počernice
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
play-out B 2. kolo 232
Tygři Praha B
BK Brandýs nad Labem
23. 1. 2022
11:00
Sportovní hala Jeneč Matěj Barták
Jakub Hejduk
121
55
43
16
65
34
95
43
Review
play-out B 3. kolo 235
BC Kolín
Tygři Praha B
5. 2. 2022
09:00
SOU Spojů Kolín
Preview
play-out B 3. kolo 236
BK Studánka Pardubice
Basket Slovanka B
5. 2. 2022
10:00
hala Sportovní gymnázium
Preview
play-out B 3. kolo 234
Basketbal Sokol Horní Počernice
BK Brandýs nad Labem
4. 2. 2022
17:00
Sokol Horní Počernice Jakub Hejduk
Michal Bakajsa
Preview
play-out B 4. kolo 237
BC Kolín
Basket Slovanka B
6. 2. 2022
11:00
SOU Spojů Kolín
Preview
play-out B 4. kolo 238
BK Studánka Pardubice
Tygři Praha B
6. 2. 2022
12:00
hala Sportovní gymnázium
Preview
play-out B 5. kolo 239
Tygři Praha B
Basket Slovanka B
26. 2. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
play-out B 5. kolo 240
Basketbal Sokol Horní Počernice
BC Kolín
26. 2. 2022
-
Sokol Horní Počernice
Preview
play-out B 5. kolo 241
BK Brandýs nad Labem
BK Studánka Pardubice
26. 2. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
play-out B 6. kolo 242
Basketbal Sokol Horní Počernice
BK Studánka Pardubice
27. 2. 2022
-
Sokol Horní Počernice
Preview
play-out B 6. kolo 243
BK Brandýs nad Labem
BC Kolín
27. 2. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
play-out B 7. kolo 244
BK Brandýs nad Labem
Tygři Praha B
12. 3. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
play-out B 7. kolo 245
Basketbal Sokol Horní Počernice
Basket Slovanka B
12. 3. 2022
-
Sokol Horní Počernice
Preview
play-out B 8. kolo 246
BK Studánka Pardubice
BC Kolín
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
play-out B 8. kolo 247
Basketbal Sokol Horní Počernice
Tygři Praha B
13. 3. 2022
-
Sokol Horní Počernice
Preview
play-out B 8. kolo 248
BK Brandýs nad Labem
Basket Slovanka B
13. 3. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
play-out B 9. kolo 249
Basket Slovanka B
BC Kolín
26. 3. 2022
-
Sportovní hala
Preview
play-out B 9. kolo 250
Tygři Praha B
BK Studánka Pardubice
26. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
play-out B 10. kolo 251
BK Brandýs nad Labem
Basketbal Sokol Horní Počernice
27. 3. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
play-out B 10. kolo 252
Tygři Praha B
BC Kolín
27. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
play-out B 10. kolo 253
Basket Slovanka B
BK Studánka Pardubice
27. 3. 2022
-
Sportovní hala
Preview
play-out B 11. kolo 255
BC Kolín
BK Brandýs nad Labem
9. 4. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
play-out B 11. kolo 254
BK Studánka Pardubice
Basketbal Sokol Horní Počernice
9. 4. 2022
16:00
hala Sportovní gymnázium
Preview
play-out B 12. kolo 256
Basket Slovanka B
Tygři Praha B
10. 4. 2022
-
Sportovní hala
Preview
play-out B 12. kolo 257
BC Kolín
Basketbal Sokol Horní Počernice
10. 4. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
play-out B 12. kolo 258
BK Studánka Pardubice
BK Brandýs nad Labem
10. 4. 2022
10:00
hala Sportovní gymnázium
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Tygři Praha B 11 9 2 816 597 20
2. Sokol H. Počernice 10 7 3 628 505 17
3. Basket Slovanka B 10 7 3 616 544 17
4. BK Brandýs n.L. 11 3 8 669 755 14
5. Studánka Pardubice 10 3 7 520 636 13
6. BC Kolín 10 2 8 505 717 12

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BSK TJ Jičín 15 35.2 3.5 10.9 /17.6 62.0 12.5
Studánka Pardubice 14 18.3 2.8 5.8 /13.3 43.5 17.4
Loko Karlovy Vary 14 27.1 1.4 8.9 /19.2 46.3 20.6
Sokol Nusle 14 23.4 4.6 10.7 /21.3 50.3 18.3
Sojky Pelhřimov 15 23.5 1.1 10.0 /20.5 48.7 22.5
STRABAG Zlín 14 25.7 3.4 12.8 /23.9 53.6 14.7
Sokol H. Králové B 15 27.4 3.3 5.6 /10.6 52.8 13.7
BC Kolín 14 19.4 1.2 6.9 /15.8 43.7 15.9
BC Benešov 14 18.9 1.9 8.6 /19.6 44.0 20.6
K2 Prostějov 15 31.6 3.1 7.5 /16.0 47.1 14.9
HB Basket B 14 19.7 3.1 10.2 /23.1 44.3 18.0
USK Praha B 14 21.2 0.6 8.7 /21.3 40.8 14.5
KP Brno B 14 19.0 1.5 8.1 /20.3 40.0 18.0
SK Bruntál 13 18.2 1.9 7.5 /18.5 40.7 13.7
Sokol H. Počernice 14 23.9 1.9 8.3 /16.7 49.8 15.1
BK Brandýs n.L. 15 18.9 2.2 10.3 /18.3 56.2 11.1
BK Havířov 14 25.5 1.5 9.5 /20.8 45.7 16.1
Žabiny Brno B 15 23.5 2.7 8.8 /20.1 43.7 18.9
Tygři Praha B 15 27.0 2.3 7.7 /13.8 55.6 14.7
BK Klatovy 14 24.6 4.3 9.3 /19.9 46.8 16.5
DBaK 15 32.1 2.4 7.9 /18.1 43.5 19.9
Válečnice Děčín 14 16.4 1.5 8.1 /21.2 38.4 19.2
Bižuterie Jablonec n.N. 13 23.3 1.8 8.7 /17.1 50.9 17.3
Basket Slovanka B 14 22.3 2.6 6.4 /13.9 46.2 14.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Vyhlídal Michal 6 0 6 0 1.0 1.0 1.0
Výborný Dominik 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Vlach Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 5 3 2 0 1.0 1.3 1.2
Veselý Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Velda Pavel 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Vampola Jakub 5 2 3 0 1.5 1.2 1.4
Válek Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Týř Pavel 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Tvrdíková Michaela 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Theodor Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Tejček Tomáš 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Šuláková Pavlína 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šťavík Radek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Štancl Dominik 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmůla Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Šlehofer Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Škaroupka Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Ščurek Vojtěch 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 5 1 4 0 1.4 1.2 1.3
Svoboda Martin 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Slovák Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Scholzová Michaela 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 5 2 3 0 1.4 1.0 1.2
Schaffner Vojta 4 1 3 0 1.0 1.1 1.1
Shumskyy Vitaliy 6 0 6 0 1.1 1.0 1.0
Sekáč Martin 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Renc Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Račanský Martin 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Přidal Matouš 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Poživil Jaroslav 7 4 3 0 1.0 1.0 1.0
Pommer Roman 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pokorný Štěpán 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Podhůrský Pavel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pivovarský Michal 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Petrisko Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Petrák Robin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Jakub 3 2 1 0 1.5 1.2 1.3
Peterková Lucie 3 2 1 0 1.0 1.5 1.3
Perlík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pechová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Pazourek Jaroslav 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Nováková Bára 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Nevřela Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Neubauer Jan 3 1 2 0 1.3 1.2 1.3
Nesvadba Miloš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 4 0 4 0 2.3 1.3 1.8
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Nehoda Pavel 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 4 4 0 0 1.0 1.4 1.2
Mrzena Lukáš 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Menšík Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 8 1 7 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Lunhul Vladislav 4 1 3 0 1.4 1.1 1.3
Lejčko Jan 7 4 3 0 1.1 1.0 1.0
Lahoda Radek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kuncl Michal 5 0 5 0 1.1 1.0 1.1
Kubiš Michal 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Kubeš Michal 3 2 1 0 1.0 1.5 1.3
Křičková Lenka 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Križanský Adam 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Krejčiřík Jiří 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Krčmář Dominik 2 1 1 0 1.0 1.8 1.4
Krajcigrová Adéla 1 1 0 0 2.5 1.0 1.8
Kraina Tomáš 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Kovačovič Matej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kout Jan 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Koudela Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kotrbatá Zuzana 5 1 4 0 1.4 1.3 1.4
Kolář Jaroslav 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Kohout Radomír 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kocián Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Koc Ondřej 2 1 1 0 1.8 2.0 1.9
Kmošek Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kejklíček Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kavan Jonáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 3 2 1 0 1.2 1.2 1.2
Kalabza Lukáš 8 5 3 0 1.1 1.2 1.2
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Jon Miloslav 6 2 4 0 1.2 1.3 1.2
Jodl Jiří 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Jindřichová Simona 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Janovský Jaroslav 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Janík Karel 6 2 4 0 1.0 1.3 1.1
Jakubík Petr 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Hynková Klára 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Hudec Filip 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Holubek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Holaň Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hendrych Jan 2 2 0 0 1.5 1.5 1.5
Hejnic Jan 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Hejduk Jakub 5 4 1 0 1.1 1.0 1.1
Havlíček Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hartig Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hána Michal 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Hackl Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Frána Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Eisner Petr 3 3 0 0 1.7 1.2 1.4
Dvořák Stanislav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 5 2 3 0 1.0 1.1 1.1
Čížek Daniel 3 2 1 0 1.2 1.2 1.2
Bubeníčková Michaela 3 0 3 0 1.7 1.0 1.3
Bráblík Jan 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Bohata Pavel 3 3 0 0 1.5 1.2 1.3
Blahout Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Bešina Marek 5 3 2 0 1.0 1.0 1.0
Beran Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bendová Linda 2 1 1 0 1.0 2.0 1.5
Baudyš Petr 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Barták Matěj 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Barták Dominik 1 1 0 0 3.0 1.0 2.0
Balog Lukáš 4 3 1 0 1.9 1.3 1.6
Baďura Ota 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře