Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 113
KP Brno B
BK Žabiny Brno B
13. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 1. kolo 114
BC Benešov
BK Sojky Pelhřimov
13. 11. 2021
-
SH Benešov
Preview
skupina C 1. kolo 115
K2 Prostějov
STRABAG Zlín
13. 11. 2021
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina C 1. kolo 116
SK Bruntál
BK Havířov
13. 11. 2021
-
hala TJ Slavoj
Preview
skupina C 2. kolo 118
BK Žabiny Brno B
BK Havířov
25. 9. 2021
12:00
SH Rosnička Brno Lenka Křičková
Martin Veis
60
54
18
12
34
26
43
43
Review
skupina C 2. kolo 120
BK Sojky Pelhřimov
STRABAG Zlín
25. 9. 2021
14:30
SH Pelhřimov Stanislav Dvořák
Lukáš Petrisko
63
76
11
18
34
30
50
57
Review
skupina C 2. kolo 117
KP Brno B
SK Bruntál
25. 9. 2021
15:00
Tělocvična Purkyňova 2 Michal Kubiš
Michal Kubeš
44
52
12
22
19
36
33
46
Review
skupina C 2. kolo 119
BC Benešov
K2 Prostějov
25. 9. 2021
15:00
SH Benešov Lukáš Balog
Miloslav Jon
40
82
12
20
18
44
26
57
Review
skupina C 3. kolo 121
KP Brno B
BK Havířov
26. 9. 2021
09:00
Tělocvična Purkyňova 2 Martin Veis
Jiří Krejčiřík
38
68
7
22
16
36
27
47
Review
skupina C 3. kolo 124
BK Sojky Pelhřimov
K2 Prostějov
26. 9. 2021
10:00
SH Pelhřimov Michal Pivovarský
Martin Šlehofer
40
107
9
30
19
56
32
79
Review
skupina C 3. kolo 122
BK Žabiny Brno B
SK Bruntál
26. 9. 2021
14:00
SH Rosnička Brno Petr Nejezchleb
Klára Hynková
51
40
11
10
28
18
36
30
Review
skupina C 3. kolo 123
BC Benešov
STRABAG Zlín
26. 9. 2021
14:00
SH Benešov Pavel Velda
Petr Frána
67
79
22
18
42
41
55
65
Review
skupina C 4. kolo 127
KP Brno B
BC Benešov
12. 12. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 4. kolo 128
BK Žabiny Brno B
BK Sojky Pelhřimov
12. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 4. kolo 125
SK Bruntál
K2 Prostějov
9. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Bruntál Matouš Přidal
Tomáš Kraina
41
54
12
15
23
34
33
49
Review
skupina C 4. kolo 126
BK Havířov
STRABAG Zlín
9. 10. 2021
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská Pavel Nehoda
Ondřej Veselý
57
72
15
26
33
38
44
51
Review
skupina C 5. kolo 131
KP Brno B
BK Sojky Pelhřimov
11. 12. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 5. kolo 132
BK Žabiny Brno B
BC Benešov
11. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 5. kolo 129
SK Bruntál
STRABAG Zlín
10. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Bruntál Matouš Přidal
Tomáš Kraina
68
74
16
20
43
32
57
53
Review
skupina C 5. kolo 130
BK Havířov
K2 Prostějov
10. 10. 2021
11:00
Městská SH ZŠ Žákovská Pavel Nehoda
Ondřej Veselý
42
62
8
19
14
24
30
46
Review
skupina C 6. kolo 134
BK Sojky Pelhřimov
BK Havířov
23. 10. 2021
17:00
SH Pelhřimov Michal Kubeš
Jan Bráblík
Preview
skupina C 6. kolo 133
BC Benešov
SK Bruntál
23. 10. 2021
18:00
SH Benešov Matěj Záruba
František Syrovátka
Preview
skupina C 6. kolo 135
K2 Prostějov
KP Brno B
23. 10. 2021
18:00
ZŠ Palackého Linda Vildová
Martin Račanský
Preview
skupina C 6. kolo 136
STRABAG Zlín
BK Žabiny Brno B
23. 10. 2021
18:30
Městská SH Zelené Petr Jakubík
Karel Janík
Preview
skupina C 7. kolo 138
BK Sojky Pelhřimov
SK Bruntál
24. 10. 2021
09:00
SH Pelhřimov Michal Kubeš
Jan Bráblík
Preview
skupina C 7. kolo 137
BC Benešov
BK Havířov
24. 10. 2021
10:00
SH Benešov Jan Hošek
František Syrovátka
Preview
skupina C 7. kolo 139
K2 Prostějov
BK Žabiny Brno B
24. 10. 2021
10:00
ZŠ Palackého Linda Vildová
Lukáš Kaprál
Preview
skupina C 7. kolo 140
STRABAG Zlín
KP Brno B
24. 10. 2021
11:30
Městská SH Zelené Petr Jakubík
Karel Janík
Preview
skupina C 8. kolo 141
BK Žabiny Brno B
KP Brno B
14. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 8. kolo 142
BK Sojky Pelhřimov
BC Benešov
14. 11. 2021
-
SH Pelhřimov
Preview
skupina C 8. kolo 143
STRABAG Zlín
K2 Prostějov
14. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina C 8. kolo 144
BK Havířov
SK Bruntál
14. 11. 2021
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
skupina C 9. kolo 146
SK Bruntál
BK Žabiny Brno B
27. 11. 2021
-
hala TJ Slavoj
Preview
skupina C 9. kolo 147
STRABAG Zlín
BC Benešov
27. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina C 9. kolo 148
K2 Prostějov
BK Sojky Pelhřimov
27. 11. 2021
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina C 9. kolo 145
BK Havířov
KP Brno B
27. 11. 2021
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
skupina C 10. kolo 149
SK Bruntál
KP Brno B
28. 11. 2021
-
hala TJ Slavoj
Preview
skupina C 10. kolo 151
K2 Prostějov
BC Benešov
28. 11. 2021
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina C 10. kolo 152
STRABAG Zlín
BK Sojky Pelhřimov
28. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina C 10. kolo 150
BK Havířov
BK Žabiny Brno B
28. 11. 2021
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
skupina C 11. kolo 153
STRABAG Zlín
SK Bruntál
11. 12. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina C 11. kolo 154
K2 Prostějov
BK Havířov
11. 12. 2021
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina C 11. kolo 155
BK Sojky Pelhřimov
KP Brno B
10. 10. 2021
13:30
SH Pelhřimov Michal Hána
Lukáš Petrisko
65
55
16
7
39
20
51
29
Review
skupina C 11. kolo 156
BC Benešov
BK Žabiny Brno B
10. 10. 2021
15:00
SH Benešov Daniel Čížek
Patricie-Anna Reitzová
62
65
18
18
26
40
42
55
Review
skupina C 12. kolo 157
K2 Prostějov
SK Bruntál
12. 12. 2021
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina C 12. kolo 158
STRABAG Zlín
BK Havířov
12. 12. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina C 12. kolo 160
BK Sojky Pelhřimov
BK Žabiny Brno B
9. 10. 2021
15:00
SH Pelhřimov Jan Musil
Matěj Barták
33
74
8
13
17
36
21
58
Review
skupina C 12. kolo 159
BC Benešov
KP Brno B
9. 10. 2021
17:30
SH Benešov Štěpán Pokorný
Patricie-Anna Reitzová
55
82
14
20
30
37
39
60
Review
skupina C 13. kolo 162
SK Bruntál
BK Sojky Pelhřimov
8. 1. 2022
-
hala TJ Slavoj
Preview
skupina C 13. kolo 163
BK Žabiny Brno B
K2 Prostějov
8. 1. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 13. kolo 164
KP Brno B
STRABAG Zlín
8. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 13. kolo 161
BK Havířov
BC Benešov
8. 1. 2022
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
skupina C 14. kolo 165
SK Bruntál
BC Benešov
9. 1. 2022
-
hala TJ Slavoj
Preview
skupina C 14. kolo 167
KP Brno B
K2 Prostějov
9. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 14. kolo 168
BK Žabiny Brno B
STRABAG Zlín
9. 1. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 14. kolo 166
BK Havířov
BK Sojky Pelhřimov
9. 1. 2022
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 15 4 1.0 14.0 4.3 1.5 1.0/3.0 33.3 3.0
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 14 4 1.0 10.5 4.0 0.3 1.8/2.8 63.6 0.3
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 4 1.0 10.3 3.5 0.8 1.0/2.3 44.4 2.8
Anežka Barusel SK Bruntál 15 4 1.0 8.5 3.5 0.0 1.5/3.3 46.2 2.8
Karolína Berková K2 Prostějov 16 4 1.0 7.8 3.3 0.3 0.5/2.5 20.0 2.0
Eliška Coufalová Sojky Pelhřimov 15 4 1.0 7.8 2.8 0.3 1.5/2.3 66.7 4.3
Eliška Doležajová BK Havířov 15 2 1.0 15.0 5.0 0.0 5.0/11.5 43.5 2.5
Laura Barthová Bižuterie Jablonec n.N. 15 4 1.0 6.8 2.5 0.0 1.8/3.5 50.0 3.0
Klára Aubrechtová DBaK 15 4 1.0 6.8 3.0 0.0 0.8/1.8 0.0* 3.0
Anna Červenková BC Benešov 14 2 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/8.0 25.0 2.5
Karolína Bíšková BK Klatovy 15 6 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.7 0.0* 0.7
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 15 4 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.3 44.4 3.5
Martina Buryanová Sokol H. Počernice 16 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Zuzana Baštová USK Praha B 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Jolana Havlíčková Žabiny Brno B 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Barbora Bencová BKDěč U17G 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.3
Nela Bártlová BC Kolín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Fatima Al-Shammri KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bartošová Studánka Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofia Almadana Clerisse Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kameníková Sokol H. Králové B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Alexandrová Basket Slovanka B 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Blažková HB Basket B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BSK TJ Jičín 4 33.8 3.0 10.3 /17.3 59.4 11.3
Studánka Pardubice 2 23.5 1.0 6.0 /13.0 46.2 14.5
Loko Karlovy Vary 4 23.0 1.5 10.3 /21.3 48.2 20.0
Sokol Nusle 4 24.0 3.0 8.3 /19.3 42.9 16.5
Sojky Pelhřimov 4 19.3 1.0 8.8 /21.6 40.7 29.0
STRABAG Zlín 4 26.3 2.5 15.3 /29.1 52.6 18.8
Sokol H. Králové B 4 26.3 3.8 7.3 /14.3 50.9 15.3
BC Kolín 4 20.5 1.3 10.0 /19.0 52.6 18.5
BC Benešov 4 19.3 1.8 12.3 /28.6 43.0 24.3
K2 Prostějov 4 30.0 2.8 8.0 /18.5 43.2 15.3
HB Basket B 4 19.5 3.3 9.5 /19.0 50.0 17.5
USK Praha B 4 23.0 1.3 11.8 /28.6 41.2 15.8
KP Brno B 4 20.8 1.5 8.8 /20.1 43.8 21.3
SK Bruntál 4 17.5 1.8 10.0 /21.3 47.1 15.8
Sokol H. Počernice 4 25.8 1.3 6.0 /15.5 38.7 16.3
BK Brandýs n.L. 3 23.7 3.7 13.3 /23.6 56.3 13.3
BK Havířov 4 21.0 1.3 9.5 /21.5 44.2 15.0
Žabiny Brno B 4 26.3 1.0 7.0 /24.3 28.9 21.8
Tygři Praha B 4 26.3 1.8 4.3 /9.6 44.7 14.3
BK Klatovy 4 29.0 3.8 9.0 /20.3 44.4 17.0
DBaK 4 33.5 2.5 9.3 /20.1 46.3 22.8
Válečnice Děčín 4 18.0 0.8 7.5 /19.8 38.0 18.0
Bižuterie Jablonec n.N. 4 23.3 1.5 8.5 /15.3 55.7 17.3
Basket Slovanka B 3 18.7 2.3 6.0 /15.3 39.1 17.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Velda Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Vampola Jakub 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Týř Pavel 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Tvrdíková Michaela 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šuláková Pavlína 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šlehofer Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Schaffner Vojta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Sekáč Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Přidal Matouš 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Poživil Jaroslav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Pommer Roman 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pivovarský Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrisko Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Perlík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Neubauer Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nesvadba Miloš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 2 0 2 0 2.5 1.0 1.8
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Nehoda Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Lunhul Vladislav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Lahoda Radek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kuncl Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Křičková Lenka 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Križanský Adam 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Krejčiřík Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kraina Tomáš 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Kout Jan 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kotrbatá Zuzana 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Josefus Ondřej 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Jon Miloslav 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Hynková Klára 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Hejduk Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hána Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Frána Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Eisner Petr 3 3 0 0 1.7 1.2 1.4
Dvořák Stanislav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
Čížek Daniel 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Beran Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Barták Matěj 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře