Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BK Klatovy
DBaK
13. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 1. kolo 3
USK Praha B
Sokol Nusle
13. 11. 2021
-
SH Královka
Preview
skupina A 1. kolo 4
Bižuterie Jablonec n.N.
Válečnice Děčín
13. 11. 2021
-
Městská hala I
Preview
skupina A 1. kolo 2
HB Basket Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
13. 11. 2021
14:30
SK Aritma Praha
Preview
skupina A 2. kolo 8
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Sokol Nusle
25. 9. 2021
12:00
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Eisner
Jindřich Nesper
66
55
18
13
31
26
51
39
Review
skupina A 2. kolo 5
BK Klatovy
Bižuterie Jablonec n.N.
25. 9. 2021
14:00
SH BK Klatovy Pavel Šenk
Jakub Vampola
79
45
29
6
39
16
65
22
Review
skupina A 2. kolo 7
HB Basket Praha B
USK Praha B
25. 9. 2021
15:30
sportovní hala Zličín Jan Neubauer
Adam Križanský
80
57
22
21
43
32
55
45
Review
skupina A 2. kolo 6
DBaK
Válečnice Děčín
25. 9. 2021
17:30
Tělocvična 25. ZŠ Jakub Hejduk
Radomír Kohout
119
54
35
12
58
26
83
41
Review
skupina A 3. kolo 9
BK Klatovy
Válečnice Děčín
26. 9. 2021
11:15
SH BK Klatovy Rudolf Salvetr
Michal Kuncl
96
39
29
4
51
16
75
24
Review
skupina A 3. kolo 10
DBaK
Bižuterie Jablonec n.N.
26. 9. 2021
11:30
Tělocvična 25. ZŠ Lukáš Balog
Miloslav Jon
70
57
15
13
26
33
48
51
Review
skupina A 3. kolo 12
BK Lokomotiva Karlovy Vary
USK Praha B
26. 9. 2021
12:00
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Eisner
Jindřich Nesper
79
55
11
16
30
26
49
34
Review
skupina A 3. kolo 11
HB Basket Praha B
Sokol Nusle
26. 9. 2021
13:30
sportovní hala Zličín Dennis Billík
Vojta Schaffner
46
57
21
13
31
31
40
44
Review
skupina A 4. kolo 14
Válečnice Děčín
Sokol Nusle
9. 10. 2021
09:00
ARMEX Sportcentrum Michael Mycak
Vladislav Lunhul
45
96
9
22
24
40
37
67
Review
skupina A 4. kolo 13
Bižuterie Jablonec n.N.
USK Praha B
9. 10. 2021
13:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Petr Eisner
Jan Kout
74
57
16
15
39
30
60
39
Review
skupina A 4. kolo 15
BK Klatovy
HB Basket Praha B
9. 10. 2021
13:30
SH BK Klatovy Ondřej Josefus
Lukáš Kalabza
74
50
30
9
44
21
63
34
Review
skupina A 4. kolo 16
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
9. 10. 2021
17:00
Tělocvična 25. ZŠ Jakub Vampola
Michal Dub
68
54
14
13
30
29
51
42
Review
skupina A 5. kolo 17
Bižuterie Jablonec n.N.
Sokol Nusle
10. 10. 2021
09:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Petr Blahout
Jaroslav Poživil
62
53
15
12
25
26
38
36
Review
skupina A 5. kolo 20
DBaK
HB Basket Praha B
10. 10. 2021
09:30
Sportovní areál Prokopávka Plzeň Jakub Vampola
Michal Dub
78
57
19
17
36
23
54
47
Review
skupina A 5. kolo 19
BK Klatovy
BK Lokomotiva Karlovy Vary
10. 10. 2021
13:30
SH BK Klatovy Ondřej Josefus
Lukáš Kalabza
64
44
12
2
32
20
40
27
Review
skupina A 5. kolo 18
Válečnice Děčín
USK Praha B
10. 10. 2021
14:00
ARMEX Sportcentrum Michael Mycak
Vladislav Lunhul
45
77
6
26
20
51
31
63
Review
skupina A 6. kolo 21
HB Basket Praha B
Bižuterie Jablonec n.N.
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 6. kolo 22
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Válečnice Děčín
9. 1. 2022
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 6. kolo 23
USK Praha B
BK Klatovy
23. 10. 2021
14:00
SK Aritma Praha Jakub Petrák
Jakub Vampola
42
88
11
16
20
41
33
64
Review
skupina A 6. kolo 24
Sokol Nusle
DBaK
23. 10. 2021
15:00
TJ Sokol Nusle Lucie Peterková
Lukáš Balog
70
63
12
17
31
32
46
44
57
57
Review
skupina A 7. kolo 26
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bižuterie Jablonec n.N.
8. 1. 2022
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 7. kolo 27
USK Praha B
DBaK
24. 10. 2021
10:00
Hala Královka, plocha B Miloslav Jon
Zuzana Kotrbatá
21
96
1
13
10
35
15
66
Review
skupina A 7. kolo 28
Sokol Nusle
BK Klatovy
24. 10. 2021
11:00
TJ Sokol Nusle Petr Blahout
Lucie Peterková
44
52
24
11
30
22
39
35
Review
skupina A 7. kolo 25
HB Basket Praha B
Válečnice Děčín
24. 10. 2021
12:30
SK Aritma Praha Jakub Petrák
Jakub Vampola
77
52
17
19
39
32
58
40
Review
skupina A 8. kolo 29
DBaK
BK Klatovy
14. 11. 2021
09:00
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 8. kolo 30
BK Lokomotiva Karlovy Vary
HB Basket Praha B
14. 11. 2021
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 8. kolo 32
Válečnice Děčín
Bižuterie Jablonec n.N.
14. 11. 2021
13:30
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 8. kolo 31
Sokol Nusle
USK Praha B
14. 11. 2021
15:00
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 9. kolo 33
Válečnice Děčín
BK Klatovy
27. 11. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 9. kolo 34
Bižuterie Jablonec n.N.
DBaK
27. 11. 2021
-
Městská hala I
Preview
skupina A 9. kolo 35
Sokol Nusle
HB Basket Praha B
27. 11. 2021
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 9. kolo 36
USK Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
27. 11. 2021
-
SH Královka
Preview
skupina A 10. kolo 37
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Klatovy
28. 11. 2021
-
Městská hala I
Preview
skupina A 10. kolo 38
Válečnice Děčín
DBaK
28. 11. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 10. kolo 39
USK Praha B
HB Basket Praha B
28. 11. 2021
-
SH Královka
Preview
skupina A 10. kolo 40
Sokol Nusle
BK Lokomotiva Karlovy Vary
28. 11. 2021
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 11. kolo 41
Sokol Nusle
Bižuterie Jablonec n.N.
11. 12. 2021
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 11. kolo 42
USK Praha B
Válečnice Děčín
11. 12. 2021
-
SH Královka
Preview
skupina A 11. kolo 43
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Klatovy
11. 12. 2021
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 11. kolo 44
HB Basket Praha B
DBaK
11. 12. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 12. kolo 45
USK Praha B
Bižuterie Jablonec n.N.
12. 12. 2021
-
SH Královka
Preview
skupina A 12. kolo 46
Sokol Nusle
Válečnice Děčín
12. 12. 2021
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 12. kolo 47
HB Basket Praha B
BK Klatovy
12. 12. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 12. kolo 48
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
12. 12. 2021
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 13. kolo 49
Válečnice Děčín
HB Basket Praha B
8. 1. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 13. kolo 50
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina A 13. kolo 51
DBaK
USK Praha B
8. 1. 2022
-
ZŠ Kožlany
Preview
skupina A 13. kolo 52
BK Klatovy
Sokol Nusle
8. 1. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 14. kolo 53
Bižuterie Jablonec n.N.
HB Basket Praha B
9. 1. 2022
-
Městská hala I
Preview
skupina A 14. kolo 55
BK Klatovy
USK Praha B
9. 1. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 14. kolo 56
DBaK
Sokol Nusle
9. 1. 2022
-
ZŠ Kožlany
Preview
skupina A 14. kolo 54
Válečnice Děčín
BK Lokomotiva Karlovy Vary
23. 10. 2021
13:00
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Jaroslav Pazourek
36
82
7
24
12
43
18
67
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 15 6 1.0 12.8 3.2 1.7 1.5/3.8 39.1 2.7
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 14 6 1.0 12.3 4.3 0.5 2.2/3.2 68.4 0.2
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 6 1.0 11.8 2.8 1.7 1.2/2.2 53.8 2.5
Eliška Doležajová BK Havířov 15 4 1.0 17.3 6.0 0.5 3.8/7.8 48.4 2.5
Eliška Coufalová Sojky Pelhřimov 15 6 1.0 10.8 4.3 0.2 1.7/2.5 66.7 3.7
Anežka Barusel SK Bruntál 15 6 1.0 9.3 3.8 0.0 1.7/4.0 41.7 2.8
Klára Aubrechtová DBaK 15 6 1.0 7.2 3.0 0.2 0.7/1.8 0.0* 2.8
Anna Červenková BC Benešov 14 4 1.0 9.3 3.8 0.0 1.8/4.8 36.8 2.8
Karolína Berková K2 Prostějov 16 6 1.0 5.5 2.3 0.2 0.3/2.0 16.7 2.2
Laura Barthová Bižuterie Jablonec n.N. 15 4 1.0 6.8 2.5 0.0 1.8/3.5 50.0 3.0
Karolína Bíšková BK Klatovy 15 10 1.0 2.2 0.8 0.2 0.0/0.4 0.0* 0.8
Jolana Havlíčková Žabiny Brno B 15 4 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/3.0 25.0 1.8
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 15 5 1.0 3.8 1.4 0.0 1.0/2.2 45.5 3.4
Martina Buryanová Sokol H. Počernice 16 6 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Emma Alexandrová Basket Slovanka B 14 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.0 0.0* 0.7
Barbora Bencová BKDěč U17G 15 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 3.2
Zuzana Baštová USK Praha B 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Nela Bártlová BC Kolín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Fatima Al-Shammri KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bartošová Studánka Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofia Almadana Clerisse Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kameníková Sokol H. Králové B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Blažková HB Basket B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BSK TJ Jičín 6 37.5 3.3 12.0 /18.7 64.3 12.7
Studánka Pardubice 4 20.0 1.3 5.0 /15.0 33.3 14.3
Loko Karlovy Vary 5 25.8 1.2 9.8 /20.0 49.0 19.8
Sokol Nusle 6 20.8 3.5 10.3 /22.8 45.3 17.7
Sojky Pelhřimov 6 22.8 1.5 8.8 /19.8 44.5 26.5
STRABAG Zlín 6 28.2 3.3 13.3 /27.5 48.5 18.8
Sokol H. Králové B 6 28.7 3.2 6.7 /12.5 53.3 14.8
BC Kolín 5 19.4 1.8 8.4 /16.6 50.6 17.0
BC Benešov 6 20.2 2.2 9.5 /23.3 40.7 24.0
K2 Prostějov 6 32.0 3.0 7.8 /18.0 43.5 14.5
HB Basket B 5 20.2 3.6 10.8 /22.4 48.2 19.2
USK Praha B 6 19.8 0.8 9.3 /25.6 36.4 14.7
KP Brno B 6 19.2 1.5 8.2 /19.2 42.6 20.7
SK Bruntál 6 18.3 1.5 9.5 /21.5 44.2 15.0
Sokol H. Počernice 6 26.7 1.7 6.5 /15.7 41.5 15.0
BK Brandýs n.L. 5 22.6 3.0 13.2 /21.2 62.3 12.8
BK Havířov 6 22.2 1.5 9.8 /23.3 42.1 16.2
Žabiny Brno B 6 22.5 1.7 7.3 /22.3 32.8 19.5
Tygři Praha B 5 26.4 2.0 4.2 /9.2 45.7 14.8
BK Klatovy 6 27.5 3.8 9.0 /20.3 44.3 18.0
DBaK 6 33.2 2.3 9.0 /21.8 41.2 23.0
Válečnice Děčín 6 17.2 0.7 8.8 /26.0 34.0 19.8
Bižuterie Jablonec n.N. 4 23.3 1.5 8.5 /15.3 55.7 17.3
Basket Slovanka B 5 18.2 2.4 5.8 /13.0 44.6 15.4
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Vildová Linda 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Velda Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Vampola Jakub 5 2 3 0 1.5 1.2 1.4
Týř Pavel 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Tvrdíková Michaela 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šuláková Pavlína 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmůla Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šlehofer Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Svoboda Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholzová Michaela 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Schaffner Vojta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Sekáč Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Račanský Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Přidal Matouš 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Poživil Jaroslav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Pommer Roman 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pokorný Štěpán 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Pivovarský Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrisko Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Petrák Jakub 2 2 0 0 1.8 1.3 1.5
Peterková Lucie 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Perlík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pechová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Pazourek Jaroslav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Neubauer Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nesvadba Miloš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 2 0 2 0 2.5 1.0 1.8
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Nehoda Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 5 3 2 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Lunhul Vladislav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Lahoda Radek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kuncl Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 3 2 1 0 1.0 1.5 1.3
Křičková Lenka 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Križanský Adam 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Krejčiřík Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kraina Tomáš 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Kout Jan 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kotrbatá Zuzana 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Josefus Ondřej 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Jon Miloslav 3 1 2 0 1.3 1.0 1.2
Janík Karel 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Jakubík Petr 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Hynková Klára 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejduk Jakub 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Hána Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Frána Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Eisner Petr 3 3 0 0 1.7 1.2 1.4
Dvořák Stanislav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
Čížek Daniel 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bráblík Jan 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Blahout Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Beran Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Barták Matěj 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 3 2 1 0 2.2 1.3 1.8
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře