Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 2
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
HB Basket Praha
25. 9. 2021
12:30
Hala ZŠ Matej Kovačovič
Jaroslav Poživil
59
75
13
18
27
38
42
54
Review
základní část 1. kolo 1
BK Strakonice
USK Praha
25. 9. 2021
14:00
STARZ aréna Simona Jindřichová
Michal Dub
72
65
21
20
32
38
49
55
Review
základní část 1. kolo 7
SBŠ Ostrava
BK Levhartice Chomutov
25. 9. 2021
14:00
Hala Sportovního Gymnázia Jonáš Kavan
Tomáš Nevřela
54
64
21
18
34
28
48
43
Review
základní část 1. kolo 4
BK Loko Trutnov
KP Brno
25. 9. 2021
14:45
3. ZŠ Jan Špaček
Roman Mareš
57
74
14
10
21
32
42
52
Review
základní část 1. kolo 5
Sokol Hradec Králové
BK Žabiny Brno
25. 9. 2021
15:00
hala Sokol Hradec Králové Dominik Barták
Pavel Theodor
76
57
29
17
46
29
63
39
Review
základní část 1. kolo 6
Basket Ostrava
Basket Slovanka
25. 9. 2021
16:00
Trojhalí René Klapetek
Johana Križanová
56
91
13
22
28
44
39
72
Review
základní část 1. kolo 3
BA Sparta
Tygři Praha
25. 9. 2021
18:00
Hala Kuncova Jan Hendrych
Klaudia Karwowska
62
87
16
20
32
43
54
61
Review
základní část 2. kolo 9
BA Sparta
HB Basket Praha
26. 9. 2021
09:00
Hala Kuncova Jan Hendrych
Klaudia Karwowska
67
68
19
21
35
35
44
48
62
62
Review
základní část 2. kolo 10
BK Loko Trutnov
BK Žabiny Brno
26. 9. 2021
09:00
3. ZŠ Lukáš Hartig
Michaela Bubeníčková
40
62
7
16
19
34
31
44
Review
základní část 2. kolo 8
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Tygři Praha
26. 9. 2021
10:00
Hala ZŠ Marek Vondráček
František Syrovátka
50
111
14
30
22
60
32
85
Review
základní část 2. kolo 12
Basket Ostrava
BK Levhartice Chomutov
26. 9. 2021
10:00
Trojhalí René Klapetek
Johana Križanová
76
95
16
24
28
40
50
67
Review
základní část 2. kolo 13
SBŠ Ostrava
Basket Slovanka
26. 9. 2021
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Jonáš Kavan
Tomáš Nevřela
48
75
11
27
26
41
36
63
Review
základní část 2. kolo 11
Sokol Hradec Králové
KP Brno
26. 9. 2021
11:00
hala Sokol Hradec Králové Martin Sekáč
Maxmilian Zavřel
72
52
19
7
36
27
52
37
Review
základní část 3. kolo 14
Basket Slovanka
BK Levhartice Chomutov
9. 10. 2021
11:00
ZŠ Na Slovance Matej Kovačovič
Ondřej Svejkovský
88
53
30
10
44
22
62
43
Review
základní část 3. kolo 18
Tygři Praha
Sokol Hradec Králové
9. 10. 2021
11:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Tomáš Tejček
68
61
19
16
32
27
52
43
Review
základní část 3. kolo 16
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
9. 10. 2021
12:00
SH Rosnička Brno Marek Bešina
Dominik Krčmář
82
64
21
7
42
28
61
43
Review
základní část 3. kolo 20
USK Praha
BA Sparta
9. 10. 2021
13:00
SH Královka Marek Vondráček
Ondřej Koc
50
68
17
13
32
36
39
53
Review
základní část 3. kolo 19
BK Strakonice
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
9. 10. 2021
14:00
STARZ aréna Jonáš Kavan
Jakub Hejduk
55
49
27
12
38
28
49
32
Review
základní část 3. kolo 15
KP Brno
Basket Ostrava
9. 10. 2021
15:00
Tělocvična Purkyňova 2 Jakub Kremser
Antonín Kapl
75
36
19
8
43
15
60
28
Review
základní část 3. kolo 17
HB Basket Praha
BK Loko Trutnov
9. 10. 2021
18:00
sportovní hala Zličín Michal Horník
Fedor Lysov
113
61
28
27
51
40
83
53
Review
základní část 4. kolo 21
KP Brno
SBŠ Ostrava
10. 10. 2021
09:00
Městská hala míčových sportů - stará hala Ivor Matějek
Linda Vildová
70
47
15
10
32
19
57
34
Review
základní část 4. kolo 24
Tygři Praha
BK Loko Trutnov
10. 10. 2021
09:00
Sportovní hala Jeneč Michal Perlík
František Syrovátka
104
33
32
5
50
15
72
24
Review
základní část 4. kolo 23
HB Basket Praha
Sokol Hradec Králové
10. 10. 2021
10:00
sportovní hala Zličín Michal Horník
Fedor Lysov
65
87
19
19
33
44
46
69
Review
základní část 4. kolo 26
USK Praha
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
10. 10. 2021
10:30
SH Královka Marek Vondráček
Ondřej Koc
63
51
13
17
29
28
47
38
Review
základní část 4. kolo 25
BK Strakonice
BA Sparta
10. 10. 2021
11:00
STARZ aréna Jonáš Kavan
Jakub Hejduk
58
54
19
16
28
32
45
47
Review
základní část 4. kolo 22
BK Žabiny Brno
Basket Ostrava
10. 10. 2021
12:00
SH Rosnička Brno Marek Bešina
Dominik Krčmář
77
49
26
13
50
27
64
44
Review
základní část 5. kolo 31
SBŠ Ostrava
Tygři Praha
23. 10. 2021
13:00
Hala Sportovního Gymnázia Petr Opletal
René Klapetek
61
73
18
22
36
37
49
59
Review
základní část 5. kolo 27
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BA Sparta
23. 10. 2021
14:00
Hala ZŠ Lukáš Ulrych
Dominik Výborný
43
71
13
15
17
41
28
53
Review
základní část 5. kolo 32
Basket Slovanka
KP Brno
23. 10. 2021
14:00
ZŠ Na Slovance Pavel Šenk
Klaudia Karwowska
69
64
24
16
37
30
55
49
Review
základní část 5. kolo 33
BK Levhartice Chomutov
BK Žabiny Brno
23. 10. 2021
15:00
Městská sportovní hala - malá Jonáš Kavan
Ondřej Svejkovský
46
65
4
21
17
39
26
52
Review
základní část 5. kolo 29
Sokol Hradec Králové
USK Praha
23. 10. 2021
16:00
hala Sokol Hradec Králové Michaela Scholzová
Michael Mycak
65
57
15
15
27
31
44
48
Review
základní část 5. kolo 30
Basket Ostrava
HB Basket Praha
23. 10. 2021
16:00
Trojhalí Adam Giecek
Filip Hudec
75
87
10
18
31
51
56
71
Review
základní část 5. kolo 28
BK Loko Trutnov
BK Strakonice
23. 10. 2021
16:45
3. ZŠ Dominik Štancl
Richard Menšík
52
75
15
22
24
39
38
58
Review
základní část 6. kolo 34
BK Loko Trutnov
USK Praha
24. 10. 2021
09:00
3. ZŠ Dominik Štancl
Richard Menšík
73
70
10
24
36
32
42
46
59
59
66
66
Review
základní část 6. kolo 39
BK Levhartice Chomutov
KP Brno
24. 10. 2021
09:00
Městská sportovní hala - malá Michal Vyhlídal
Michal Dub
51
58
13
14
25
27
40
44
Review
základní část 6. kolo 36
Basket Ostrava
Tygři Praha
24. 10. 2021
10:00
Trojhalí Marek Bešina
Matouš Přidal
37
86
6
22
17
44
28
67
Review
základní část 6. kolo 38
Basket Slovanka
BK Žabiny Brno
24. 10. 2021
10:00
ZŠ Na Slovance Pavel Šenk
Klaudia Karwowska
58
78
13
17
32
43
48
58
Review
základní část 6. kolo 35
Sokol Hradec Králové
BK Strakonice
24. 10. 2021
11:00
hala Sokol Hradec Králové Michal Scholze
Štěpán Scholze
72
54
20
13
34
34
54
44
Review
základní část 6. kolo 37
SBŠ Ostrava
HB Basket Praha
24. 10. 2021
12:15
Hala Sportovního Gymnázia Petr Opletal
René Klapetek
67
65
13
14
27
33
40
53
Review
základní část 7. kolo 40
KP Brno
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 7. kolo 46
BA Sparta
Sokol Hradec Králové
13. 11. 2021
14:00
Hala Kuncova Michal Tesař
Michal Bakajsa
57
80
20
19
35
36
47
59
Review
základní část 7. kolo 43
BK Strakonice
Basket Ostrava
13. 11. 2021
14:30
STARZ aréna Pavel Podhůrský
Fedor Lysov
82
63
23
15
38
30
63
40
Review
základní část 7. kolo 44
USK Praha
SBŠ Ostrava
13. 11. 2021
15:00
SH Královka Patricie-Anna Reitzová
Vladislav Lunhul
72
57
17
20
36
37
58
49
Review
základní část 7. kolo 41
HB Basket Praha
Basket Slovanka
13. 11. 2021
17:00
SK Aritma Praha Martin Koudela
Jaroslav Poživil
51
72
9
11
25
32
41
50
Review
základní část 7. kolo 45
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Loko Trutnov
13. 11. 2021
17:30
Hala ZŠ Jan Hejnic
Tomáš Tejček
87
64
21
23
38
35
62
49
Review
základní část 7. kolo 42
Tygři Praha
BK Levhartice Chomutov
13. 11. 2021
19:00
Sportovní hala Jeneč Bára Nováková
František Syrovátka
73
39
16
5
30
16
51
32
Review
základní část 8. kolo 52
BA Sparta
BK Loko Trutnov
14. 11. 2021
09:00
Hala Kuncova Michal Tesař
Michal Bakajsa
75
34
20
10
43
16
62
23
Review
základní část 8. kolo 49
BK Strakonice
SBŠ Ostrava
14. 11. 2021
11:00
STARZ aréna Pavel Podhůrský
Fedor Lysov
73
70
23
14
37
30
55
53
Review
základní část 8. kolo 47
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov
14. 11. 2021
11:45
SK Aritma Praha Matěj Barták
Martin Koudela
77
48
19
13
31
24
47
36
Review
základní část 8. kolo 50
USK Praha
Basket Ostrava
14. 11. 2021
12:00
SH Královka Patricie-Anna Reitzová
Jan Lejčko
91
58
23
10
41
27
64
45
Review
základní část 8. kolo 51
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Sokol Hradec Králové
14. 11. 2021
12:00
Hala ZŠ Jan Hejnic
Tomáš Tejček
56
105
13
32
18
51
36
74
Review
základní část 8. kolo 48
Tygři Praha
Basket Slovanka
14. 11. 2021
15:00
Sportovní hala Jeneč Jan Jeřáb
Daniel Čížek
52
56
11
17
25
23
31
45
Review
základní část 9. kolo 56
Basket Slovanka
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 9. kolo 53
BK Loko Trutnov
Sokol Hradec Králové
29. 1. 2022
10:30
3. ZŠ Dominik Štancl
Roman Mareš
Preview
základní část 9. kolo 57
BK Levhartice Chomutov
USK Praha
27. 11. 2021
14:00
Městská sportovní hala - malá Jan Hošek
Linda Bendová
52
62
12
18
19
32
36
49
Review
základní část 9. kolo 59
BK Žabiny Brno
Tygři Praha
27. 11. 2021
14:00
SH Rosnička Brno Jan Renc
Jan Špaček
68
72
19
20
43
34
55
44
Review
základní část 9. kolo 55
SBŠ Ostrava
BA Sparta
27. 11. 2021
15:00
Hala Sportovního Gymnázia Jonáš Kavan
Johana Križanová
68
71
20
14
34
24
51
49
Review
základní část 9. kolo 54
Basket Ostrava
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
27. 11. 2021
16:00
Trojhalí Václav Sýkora
Ondřej Veselý
72
80
14
17
30
33
58
55
Review
základní část 9. kolo 58
KP Brno
HB Basket Praha
27. 11. 2021
17:00
Městská hala míčových sportů - stará hala Michal Škaroupka
Martin Sekáč
55
51
17
10
27
22
43
37
Review
základní část 10. kolo 62
Basket Slovanka
USK Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 10. kolo 63
BK Levhartice Chomutov
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala - malá
Preview
základní část 10. kolo 64
KP Brno
Tygři Praha
28. 11. 2021
09:30
Městská hala míčových sportů - stará hala Pavel Nehoda
Martin Sekáč
47
68
17
16
29
27
43
53
Review
základní část 10. kolo 61
SBŠ Ostrava
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
28. 11. 2021
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Jonáš Kavan
Johana Križanová
79
56
25
11
52
25
59
44
Review
základní část 10. kolo 65
BK Žabiny Brno
HB Basket Praha
28. 11. 2021
10:30
SH Rosnička Brno Jan Špaček
Ondřej Josefus
75
64
17
23
37
38
63
48
Review
základní část 10. kolo 60
Basket Ostrava
BA Sparta
28. 11. 2021
11:00
Trojhalí Václav Sýkora
Tomáš Kraina
78
68
11
16
35
36
54
53
Review
základní část 11. kolo 70
BA Sparta
BK Levhartice Chomutov
11. 12. 2021
11:00
Hala Kuncova Matěj Barták
Jakub Vampola
71
59
21
12
33
26
58
38
Review
základní část 11. kolo 67
BK Strakonice
KP Brno
11. 12. 2021
14:00
STARZ aréna Michal Dub
Klaudia Karwowska
68
69
22
16
39
28
53
53
Review
základní část 11. kolo 68
USK Praha
BK Žabiny Brno
11. 12. 2021
15:00
SH Královka Ondřej Koc
Jan Hejnic
52
59
14
12
26
30
40
43
Review
základní část 11. kolo 72
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
19. 1. 2022
15:00
hala Sokol Hradec Králové Lukáš Hartig
Michal Kult
81
58
12
13
35
35
60
48
Review
základní část 11. kolo 71
BK Loko Trutnov
Basket Ostrava
11. 12. 2021
16:45
3. ZŠ Marek Vošahlík
František Syrovátka
60
53
8
14
19
27
42
38
Review
základní část 11. kolo 66
HB Basket Praha
Tygři Praha
7. 12. 2021
17:45
sportovní hala Zličín Jaroslav Pazourek
Ondřej Svejkovský
56
69
17
18
34
37
42
54
Review
základní část 11. kolo 69
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Slovanka
13. 1. 2022
18:00
Hala ZŠ Michal Vyhlídal
Fedor Lysov
76
70
21
8
31
33
48
51
Review
základní část 12. kolo 76
BA Sparta
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 12. kolo 77
BK Loko Trutnov
SBŠ Ostrava
12. 12. 2021
09:00
3. ZŠ Marek Vošahlík
František Syrovátka
54
71
13
17
27
37
39
60
Review
základní část 12. kolo 73
BK Strakonice
BK Žabiny Brno
12. 12. 2021
09:30
STARZ aréna Michal Dub
Klaudia Karwowska
66
51
16
14
34
25
50
40
Review
základní část 12. kolo 75
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Levhartice Chomutov
12. 12. 2021
09:30
Hala ZŠ Jan Hošek
Jaroslav Janovský
64
87
19
27
32
50
50
71
Review
základní část 12. kolo 74
USK Praha
KP Brno
12. 12. 2021
10:00
SH Královka Ondřej Koc
Jan Hejnic
64
58
21
16
40
32
51
46
Review
základní část 12. kolo 78
Sokol Hradec Králové
Basket Ostrava
12. 2. 2022
15:00
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 13. kolo 80
Basket Slovanka
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 13. kolo 81
BK Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
8. 1. 2022
10:00
Městská sportovní hala - malá Ondřej Svejkovský
František Syrovátka
61
69
17
21
30
32
46
60
Review
základní část 13. kolo 82
KP Brno
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
8. 1. 2022
15:00
Městská hala míčových sportů - stará hala Jan Renc
Karel Janík
71
64
12
17
34
34
58
48
Review
základní část 13. kolo 83
BK Žabiny Brno
BA Sparta
8. 1. 2022
16:00
SH Rosnička Brno Michal Komprs
Linda Vildová
69
62
25
14
43
30
54
44
Review
základní část 13. kolo 79
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava
8. 1. 2022
18:00
Trojhalí Ondřej Chodura
Johana Križanová
47
64
8
22
25
33
37
52
Review
základní část 13. kolo 84
HB Basket Praha
BK Strakonice
8. 1. 2022
18:00
sportovní hala Zličín Jan Jeřáb
Michal Horník
80
55
26
16
44
30
65
41
Review
základní část 13. kolo 85
Tygři Praha
USK Praha
8. 1. 2022
19:00
Sportovní hala Jeneč Matěj Záruba
Jakub Vampola
74
41
17
7
38
16
53
27
Review
základní část 14. kolo 87
BK Levhartice Chomutov
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala - malá
Preview
základní část 14. kolo 91
Tygři Praha
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 14. kolo 88
KP Brno
BA Sparta
9. 1. 2022
09:30
Městská hala míčových sportů - stará hala Jan Renc
Karel Janík
57
59
16
16
29
36
51
51
Review
základní část 14. kolo 86
Basket Slovanka
Sokol Hradec Králové
9. 1. 2022
10:00
ZŠ Na Slovance Karel Anton
Lukáš Kalabza
53
67
11
28
23
46
40
57
Review
základní část 14. kolo 89
BK Žabiny Brno
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
9. 1. 2022
10:00
SH Rosnička Brno Filip Dombrovský
Linda Vildová
72
56
20
12
39
33
59
41
Review
základní část 14. kolo 90
HB Basket Praha
USK Praha
9. 1. 2022
11:45
sportovní hala Zličín Marek Vošahlík
Michal Tesař
69
54
19
10
31
25
52
32
Review
základní část 15. kolo 93
HB Basket Praha
BA Sparta
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 15. kolo 94
BK Žabiny Brno
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 15. kolo 95
KP Brno
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů - stará hala
Preview
základní část 15. kolo 96
BK Levhartice Chomutov
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala - malá
Preview
základní část 15. kolo 97
Basket Slovanka
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 15. kolo 92
Tygři Praha
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
22. 1. 2022
14:30
Sportovní hala Jeneč Jan Hošek
František Syrovátka
90
56
25
16
52
32
74
46
Review
základní část 16. kolo 98
USK Praha
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 16. kolo 99
HB Basket Praha
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 16. kolo 100
Tygři Praha
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 16. kolo 101
KP Brno
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů - stará hala
Preview
základní část 16. kolo 102
BK Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 16. kolo 103
Basket Slovanka
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 16. kolo 104
BK Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala - malá
Preview
základní část 17. kolo 108
BK Loko Trutnov
Tygři Praha
5. 2. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 17. kolo 109
BA Sparta
BK Strakonice
5. 2. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 17. kolo 107
Sokol Hradec Králové
HB Basket Praha
5. 2. 2022
13:00
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 17. kolo 110
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
USK Praha
5. 2. 2022
14:00
Hala ZŠ
Preview
základní část 17. kolo 105
SBŠ Ostrava
KP Brno
5. 2. 2022
15:15
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 17. kolo 106
Basket Ostrava
BK Žabiny Brno
5. 2. 2022
17:00
Trojhalí
Preview
základní část 18. kolo 114
BK Loko Trutnov
HB Basket Praha
6. 2. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 18. kolo 117
BA Sparta
USK Praha
6. 2. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 18. kolo 111
BK Levhartice Chomutov
Basket Slovanka
6. 2. 2022
10:00
Městská sportovní hala - malá
Preview
základní část 18. kolo 116
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Strakonice
6. 2. 2022
10:00
Hala ZŠ
Preview
základní část 18. kolo 112
Basket Ostrava
KP Brno
6. 2. 2022
10:30
Trojhalí
Preview
základní část 18. kolo 113
SBŠ Ostrava
BK Žabiny Brno
6. 2. 2022
11:15
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 18. kolo 115
Sokol Hradec Králové
Tygři Praha
6. 2. 2022
14:00
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 19. kolo 118
USK Praha
BK Loko Trutnov
26. 2. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 19. kolo 119
BK Strakonice
Sokol Hradec Králové
26. 2. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 19. kolo 120
Tygři Praha
Basket Ostrava
26. 2. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 19. kolo 121
HB Basket Praha
SBŠ Ostrava
26. 2. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 19. kolo 122
BK Žabiny Brno
Basket Slovanka
26. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 19. kolo 123
KP Brno
BK Levhartice Chomutov
26. 2. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 20. kolo 124
BA Sparta
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
27. 2. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 20. kolo 125
BK Strakonice
BK Loko Trutnov
27. 2. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 20. kolo 126
USK Praha
Sokol Hradec Králové
27. 2. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 20. kolo 127
HB Basket Praha
Basket Ostrava
27. 2. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 20. kolo 128
Tygři Praha
SBŠ Ostrava
27. 2. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 20. kolo 129
KP Brno
Basket Slovanka
27. 2. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 20. kolo 130
BK Žabiny Brno
BK Levhartice Chomutov
27. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 21. kolo 131
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
12. 3. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
základní část 21. kolo 132
Basket Slovanka
Tygři Praha
12. 3. 2022
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 21. kolo 133
SBŠ Ostrava
BK Strakonice
12. 3. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 21. kolo 134
Basket Ostrava
USK Praha
12. 3. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 21. kolo 135
Sokol Hradec Králové
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
12. 3. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 21. kolo 136
BK Loko Trutnov
BA Sparta
12. 3. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 22. kolo 137
BK Žabiny Brno
KP Brno
13. 3. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 22. kolo 138
Basket Slovanka
HB Basket Praha
13. 3. 2022
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 22. kolo 139
BK Levhartice Chomutov
Tygři Praha
13. 3. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
základní část 22. kolo 140
Basket Ostrava
BK Strakonice
13. 3. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 22. kolo 141
SBŠ Ostrava
USK Praha
13. 3. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 22. kolo 142
BK Loko Trutnov
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
13. 3. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 22. kolo 143
Sokol Hradec Králové
BA Sparta
13. 3. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 23. kolo 144
BA Sparta
Basket Ostrava
26. 3. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 23. kolo 145
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
SBŠ Ostrava
26. 3. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 23. kolo 146
USK Praha
Basket Slovanka
26. 3. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 23. kolo 147
BK Strakonice
BK Levhartice Chomutov
26. 3. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 23. kolo 148
Tygři Praha
KP Brno
26. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 23. kolo 149
HB Basket Praha
BK Žabiny Brno
26. 3. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 24. kolo 150
Sokol Hradec Králové
BK Loko Trutnov
27. 3. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 24. kolo 151
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Ostrava
27. 3. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 24. kolo 152
BA Sparta
SBŠ Ostrava
27. 3. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 24. kolo 153
BK Strakonice
Basket Slovanka
27. 3. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 24. kolo 154
USK Praha
BK Levhartice Chomutov
27. 3. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 24. kolo 155
HB Basket Praha
KP Brno
27. 3. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 24. kolo 156
Tygři Praha
BK Žabiny Brno
27. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 25. kolo 157
BK Žabiny Brno
BK Strakonice
9. 4. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 25. kolo 158
KP Brno
USK Praha
9. 4. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 25. kolo 159
BK Levhartice Chomutov
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
9. 4. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
základní část 25. kolo 160
Basket Slovanka
BA Sparta
9. 4. 2022
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 25. kolo 161
SBŠ Ostrava
BK Loko Trutnov
9. 4. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 25. kolo 162
Basket Ostrava
Sokol Hradec Králové
9. 4. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 26. kolo 163
Tygři Praha
HB Basket Praha
10. 4. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 26. kolo 164
KP Brno
BK Strakonice
10. 4. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 26. kolo 165
BK Žabiny Brno
USK Praha
10. 4. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 26. kolo 166
Basket Slovanka
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
10. 4. 2022
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 26. kolo 167
BK Levhartice Chomutov
BA Sparta
10. 4. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
základní část 26. kolo 168
Basket Ostrava
BK Loko Trutnov
10. 4. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 26. kolo 169
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
10. 4. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 27. kolo 170
Sokol Hradec Králové
Basket Slovanka
30. 4. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 27. kolo 171
BK Loko Trutnov
BK Levhartice Chomutov
30. 4. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 27. kolo 172
BA Sparta
KP Brno
30. 4. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 27. kolo 173
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Žabiny Brno
30. 4. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 27. kolo 174
USK Praha
HB Basket Praha
30. 4. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 27. kolo 175
BK Strakonice
Tygři Praha
30. 4. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 28. kolo 176
SBŠ Ostrava
Basket Ostrava
1. 5. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 28. kolo 177
BK Loko Trutnov
Basket Slovanka
1. 5. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 28. kolo 178
Sokol Hradec Králové
BK Levhartice Chomutov
1. 5. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 28. kolo 179
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
KP Brno
1. 5. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 28. kolo 180
BA Sparta
BK Žabiny Brno
1. 5. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 28. kolo 181
BK Strakonice
HB Basket Praha
1. 5. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 28. kolo 182
USK Praha
Tygři Praha
1. 5. 2022
-
SH Královka
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Tygři Praha 13 12 1 1.027 667 25
2. Sokol H. Králové 11 10 1 835 638 21
3. Žabiny Brno 12 9 3 815 705 21
4. HB Basket 13 7 6 921 844 20
5. KP Brno 12 7 5 750 706 19
6. BA Sparta 12 6 6 785 751 18
7. BK Strakonice 10 7 3 658 625 17
8. USK Praha 12 5 7 741 756 17
9. SBŠ Ostrava 13 4 9 808 883 17
10. ŠBK P-H Sadská 14 3 11 847 1.085 17
11. Basket Slovanka 9 6 3 632 545 15
12. Levhartice Chomutov 11 3 8 655 757 14
13. Basket Ostrava 12 1 11 700 956 13
14. Loko Trutnov 10 2 8 528 784 12

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
ŠBK P-H Sadská 14 18.3 4.4 10.9 /16.5 66.1 15.1 25.6 40.8 9.4 11.2 23.8 16.3 16.6 2.0
HB Basket 13 25.1 3.0 11.7 /23.2 50.3 22.5 30.0 52.5 13.2 13.5 25.4 19.3 20.5 1.2
BK Strakonice 10 22.4 3.2 11.4 /20.8 54.8 17.5 34.4 51.9 11.0 12.0 23.1 19.7 18.2 3.0
USK Praha 12 21.6 2.6 10.8 /20.8 52.0 18.3 35.8 54.1 9.6 11.1 24.2 19.3 18.7 2.7
SBŠ Ostrava 13 17.5 4.5 13.8 /22.6 61.2 13.8 30.5 44.4 8.9 11.8 23.8 18.4 17.3 2.5
Levhartice Chomutov 11 20.5 3.1 9.5 /17.1 55.3 16.3 26.7 43.0 6.5 14.2 24.6 17.8 19.5 1.5
Loko Trutnov 10 15.8 3.0 12.2 /22.1 55.2 17.1 31.7 48.8 5.2 10.4 27.4 20.9 16.4 1.0
KP Brno 12 19.3 3.9 12.1 /22.4 53.9 17.6 32.0 49.6 9.7 12.8 20.3 18.6 17.5 3.5
Sokol H. Králové 11 27.8 3.5 9.6 /18.6 51.7 23.5 30.5 54.0 9.0 13.6 16.8 14.6 18.7 2.8
Žabiny Brno 12 21.6 5.0 9.8 /16.3 60.0 20.9 33.4 54.3 10.0 12.1 21.2 14.0 18.2 4.5
Basket Ostrava 12 18.8 3.7 9.7 /20.2 47.9 15.4 24.5 39.9 6.9 9.3 20.4 18.6 19.2 2.6
Basket Slovanka 9 23.8 5.0 7.7 /13.5 57.0 15.0 30.2 45.2 11.1 12.9 22.3 14.2 18.2 2.2
BA Sparta 12 20.8 3.3 14.2 /23.8 59.6 16.6 31.2 47.8 9.6 14.6 23.8 20.9 19.9 4.1
Tygři Praha 13 27.0 4.5 11.4 /19.4 58.7 21.2 30.0 51.2 13.2 13.3 17.2 18.4 16.3 1.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vyhlídal Michal 2 2 0 0 1.3 2.0 1.6
Výborný Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vošahlík Marek 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Vondráček Marek 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 3 0 3 0 1.8 1.7 1.8
Veselý Ondřej 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Vampola Jakub 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Ulrych Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Theodor Pavel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Tesař Michal 3 2 1 0 1.7 1.0 1.3
Tejček Tomáš 3 0 3 0 1.2 1.8 1.5
Štancl Dominik 2 2 0 0 2.8 1.5 2.1
Špaček Jan 3 2 1 0 1.3 1.2 1.3
Škaroupka Michal 1 1 0 0 3.5 1.0 2.3
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Syrovátka František 7 0 7 0 1.1 1.5 1.3
Sýkora Václav 2 2 0 0 1.5 2.3 1.9
Svejkovský Ondřej 4 1 3 0 1.0 1.1 1.1
Scholzová Michaela 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Sekáč Martin 3 1 2 0 1.7 1.0 1.3
Renc Jan 3 3 0 0 3.2 1.0 2.1
Reitzová Patricie-Anna 2 2 0 0 1.5 1.8 1.6
Přidal Matouš 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Poživil Jaroslav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Podhůrský Pavel 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Perlík Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Pazourek Jaroslav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Nováková Bára 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Nevřela Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 1 1 0 0 3.5 1.0 2.3
Mycak Michael 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Richard 2 0 2 0 2.8 1.5 2.1
Matějek Ivor 1 1 0 0 2.5 2.0 2.3
Mareš Roman 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Lysov Fedor 5 0 5 0 1.7 2.4 2.1
Lunhul Vladislav 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Lejčko Jan 1 0 1 0 2.0 3.0 2.5
Kult Michal 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Križanová Johana 5 0 5 0 1.4 1.4 1.4
Kremser Jakub 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Krčmář Dominik 2 0 2 0 2.0 1.5 1.8
Kraina Tomáš 1 0 1 0 1.5 4.0 2.8
Kovačovič Matej 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Martin 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Komprs Michal 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Koc Ondřej 4 2 2 0 1.8 2.0 1.9
Klapetek René 4 2 2 0 1.4 1.5 1.4
Kavan Jonáš 7 7 0 0 1.2 1.3 1.3
Karwowska Klaudia 6 0 6 0 1.3 1.8 1.5
Kapl Antonín 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kalabza Lukáš 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Josefus Ondřej 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Jindřichová Simona 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jeřáb Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Janovský Jaroslav 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Janík Karel 2 0 2 0 4.0 1.5 2.8
Chodura Ondřej 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Hudec Filip 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Hošek Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 3 2 1 0 2.0 1.3 1.7
Hendrych Jan 2 2 0 0 1.8 1.8 1.8
Hejnic Jan 4 2 2 0 1.9 2.3 2.1
Hejduk Jakub 2 0 2 0 1.5 2.5 2.0
Hartig Lukáš 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Giecek Adam 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Dub Michal 4 2 2 0 1.3 1.1 1.2
Dombrovský Filip 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Čížek Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníčková Michaela 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Bešina Marek 3 3 0 0 2.0 1.3 1.7
Bendová Linda 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Barták Matěj 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Barták Dominik 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bakajsa Michal 2 0 2 0 2.0 1.0 1.5
Anton Karel 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře