Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 1
BK Strakonice
USK Praha
25. 9. 2021
-
STARZ aréna
Preview
základní část 1. kolo 2
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
HB Basket Praha
25. 9. 2021
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 1. kolo 3
BA Sparta
BŠ Tygři Praha
25. 9. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 1. kolo 4
BK Loko Trutnov
KP Brno
25. 9. 2021
-
3. ZŠ
Preview
základní část 1. kolo 5
Sokol Hradec Králové
BK Žabiny Brno
25. 9. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 1. kolo 6
Basket Ostrava
Basket Slovanka
25. 9. 2021
-
Trojhalí
Preview
základní část 1. kolo 7
SBŠ Ostrava
BK Levhartice Chomutov
25. 9. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 2. kolo 8
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BŠ Tygři Praha
26. 9. 2021
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 2. kolo 9
BA Sparta
HB Basket Praha
26. 9. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 2. kolo 10
BK Loko Trutnov
BK Žabiny Brno
26. 9. 2021
-
3. ZŠ
Preview
základní část 2. kolo 11
Sokol Hradec Králové
KP Brno
26. 9. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 2. kolo 12
Basket Ostrava
BK Levhartice Chomutov
26. 9. 2021
-
Trojhalí
Preview
základní část 2. kolo 13
SBŠ Ostrava
Basket Slovanka
26. 9. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 3. kolo 14
Basket Slovanka
BK Levhartice Chomutov
9. 10. 2021
-
TJ Pankrác
Preview
základní část 3. kolo 15
KP Brno
Basket Ostrava
9. 10. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 3. kolo 16
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
9. 10. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 3. kolo 17
HB Basket Praha
BK Loko Trutnov
9. 10. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 3. kolo 18
BŠ Tygři Praha
Sokol Hradec Králové
9. 10. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 3. kolo 19
BK Strakonice
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
9. 10. 2021
-
STARZ aréna
Preview
základní část 3. kolo 20
USK Praha
BA Sparta
9. 10. 2021
-
SH Královka
Preview
základní část 4. kolo 21
KP Brno
SBŠ Ostrava
10. 10. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 4. kolo 22
BK Žabiny Brno
Basket Ostrava
10. 10. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 4. kolo 23
HB Basket Praha
Sokol Hradec Králové
10. 10. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 4. kolo 24
BŠ Tygři Praha
BK Loko Trutnov
10. 10. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 4. kolo 25
BK Strakonice
BA Sparta
10. 10. 2021
-
STARZ aréna
Preview
základní část 4. kolo 26
USK Praha
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
10. 10. 2021
-
SH Královka
Preview
základní část 5. kolo 27
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BA Sparta
23. 10. 2021
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 5. kolo 28
BK Loko Trutnov
BK Strakonice
23. 10. 2021
-
3. ZŠ
Preview
základní část 5. kolo 29
Sokol Hradec Králové
USK Praha
23. 10. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 5. kolo 30
Basket Ostrava
HB Basket Praha
23. 10. 2021
-
Trojhalí
Preview
základní část 5. kolo 31
SBŠ Ostrava
BŠ Tygři Praha
23. 10. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 5. kolo 32
Basket Slovanka
KP Brno
23. 10. 2021
-
TJ Pankrác
Preview
základní část 5. kolo 33
BK Levhartice Chomutov
BK Žabiny Brno
23. 10. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 6. kolo 34
BK Loko Trutnov
USK Praha
24. 10. 2021
-
3. ZŠ
Preview
základní část 6. kolo 35
Sokol Hradec Králové
BK Strakonice
24. 10. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 6. kolo 36
Basket Ostrava
BŠ Tygři Praha
24. 10. 2021
-
Trojhalí
Preview
základní část 6. kolo 37
SBŠ Ostrava
HB Basket Praha
24. 10. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 6. kolo 38
Basket Slovanka
BK Žabiny Brno
24. 10. 2021
-
TJ Pankrác
Preview
základní část 6. kolo 39
BK Levhartice Chomutov
KP Brno
24. 10. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 7. kolo 40
KP Brno
BK Žabiny Brno
13. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 7. kolo 41
HB Basket Praha
Basket Slovanka
13. 11. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 7. kolo 42
BŠ Tygři Praha
BK Levhartice Chomutov
13. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 7. kolo 43
BK Strakonice
Basket Ostrava
13. 11. 2021
-
STARZ aréna
Preview
základní část 7. kolo 44
USK Praha
SBŠ Ostrava
13. 11. 2021
-
SH Královka
Preview
základní část 7. kolo 45
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Loko Trutnov
13. 11. 2021
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 7. kolo 46
BA Sparta
Sokol Hradec Králové
13. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 8. kolo 47
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov
14. 11. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 8. kolo 48
BŠ Tygři Praha
Basket Slovanka
14. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 8. kolo 49
BK Strakonice
SBŠ Ostrava
14. 11. 2021
-
STARZ aréna
Preview
základní část 8. kolo 50
USK Praha
Basket Ostrava
14. 11. 2021
-
SH Královka
Preview
základní část 8. kolo 51
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Sokol Hradec Králové
14. 11. 2021
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 8. kolo 52
BA Sparta
BK Loko Trutnov
14. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 9. kolo 53
BK Loko Trutnov
Sokol Hradec Králové
27. 11. 2021
-
3. ZŠ
Preview
základní část 9. kolo 54
Basket Ostrava
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
27. 11. 2021
-
Trojhalí
Preview
základní část 9. kolo 55
SBŠ Ostrava
BA Sparta
27. 11. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 9. kolo 56
Basket Slovanka
BK Strakonice
27. 11. 2021
-
TJ Pankrác
Preview
základní část 9. kolo 57
BK Levhartice Chomutov
USK Praha
27. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 9. kolo 58
KP Brno
HB Basket Praha
27. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 9. kolo 59
BK Žabiny Brno
BŠ Tygři Praha
27. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 10. kolo 60
Basket Ostrava
BA Sparta
28. 11. 2021
-
Trojhalí
Preview
základní část 10. kolo 61
SBŠ Ostrava
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
28. 11. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 10. kolo 62
Basket Slovanka
USK Praha
28. 11. 2021
-
TJ Pankrác
Preview
základní část 10. kolo 63
BK Levhartice Chomutov
BK Strakonice
28. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 10. kolo 64
KP Brno
BŠ Tygři Praha
28. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 10. kolo 65
BK Žabiny Brno
HB Basket Praha
28. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 11. kolo 66
HB Basket Praha
BŠ Tygři Praha
11. 12. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 11. kolo 67
BK Strakonice
KP Brno
11. 12. 2021
-
STARZ aréna
Preview
základní část 11. kolo 68
USK Praha
BK Žabiny Brno
11. 12. 2021
-
SH Královka
Preview
základní část 11. kolo 69
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Slovanka
11. 12. 2021
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 11. kolo 70
BA Sparta
BK Levhartice Chomutov
11. 12. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 11. kolo 71
BK Loko Trutnov
Basket Ostrava
11. 12. 2021
-
3. ZŠ
Preview
základní část 11. kolo 72
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
11. 12. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 12. kolo 73
BK Strakonice
BK Žabiny Brno
12. 12. 2021
-
STARZ aréna
Preview
základní část 12. kolo 74
USK Praha
KP Brno
12. 12. 2021
-
SH Královka
Preview
základní část 12. kolo 75
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Levhartice Chomutov
12. 12. 2021
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 12. kolo 76
BA Sparta
Basket Slovanka
12. 12. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 12. kolo 77
BK Loko Trutnov
SBŠ Ostrava
12. 12. 2021
-
3. ZŠ
Preview
základní část 12. kolo 78
Sokol Hradec Králové
Basket Ostrava
12. 12. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 13. kolo 79
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava
8. 1. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 13. kolo 80
Basket Slovanka
BK Loko Trutnov
8. 1. 2022
-
TJ Pankrác
Preview
základní část 13. kolo 81
BK Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
8. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 13. kolo 82
KP Brno
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
8. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 13. kolo 83
BK Žabiny Brno
BA Sparta
8. 1. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 13. kolo 84
HB Basket Praha
BK Strakonice
8. 1. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 13. kolo 85
BŠ Tygři Praha
USK Praha
8. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 14. kolo 86
Basket Slovanka
Sokol Hradec Králové
9. 1. 2022
-
TJ Pankrác
Preview
základní část 14. kolo 87
BK Levhartice Chomutov
BK Loko Trutnov
9. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 14. kolo 88
KP Brno
BA Sparta
9. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 14. kolo 89
BK Žabiny Brno
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
9. 1. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 14. kolo 90
HB Basket Praha
USK Praha
9. 1. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 14. kolo 91
BŠ Tygři Praha
BK Strakonice
9. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 15. kolo 92
BŠ Tygři Praha
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
22. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 15. kolo 93
HB Basket Praha
BA Sparta
22. 1. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 15. kolo 94
BK Žabiny Brno
BK Loko Trutnov
22. 1. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 15. kolo 95
KP Brno
Sokol Hradec Králové
22. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 15. kolo 96
BK Levhartice Chomutov
Basket Ostrava
22. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 15. kolo 97
Basket Slovanka
SBŠ Ostrava
22. 1. 2022
-
TJ Pankrác
Preview
základní část 16. kolo 98
USK Praha
BK Strakonice
23. 1. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 16. kolo 99
HB Basket Praha
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
23. 1. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 16. kolo 100
BŠ Tygři Praha
BA Sparta
23. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 16. kolo 101
KP Brno
BK Loko Trutnov
23. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 16. kolo 102
BK Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
23. 1. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 16. kolo 103
Basket Slovanka
Basket Ostrava
23. 1. 2022
-
TJ Pankrác
Preview
základní část 16. kolo 104
BK Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
23. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 17. kolo 105
SBŠ Ostrava
KP Brno
5. 2. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 17. kolo 106
Basket Ostrava
BK Žabiny Brno
5. 2. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 17. kolo 107
Sokol Hradec Králové
HB Basket Praha
5. 2. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 17. kolo 108
BK Loko Trutnov
BŠ Tygři Praha
5. 2. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 17. kolo 109
BA Sparta
BK Strakonice
5. 2. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 17. kolo 110
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
USK Praha
5. 2. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 18. kolo 111
BK Levhartice Chomutov
Basket Slovanka
6. 2. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 18. kolo 112
Basket Ostrava
KP Brno
6. 2. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 18. kolo 113
SBŠ Ostrava
BK Žabiny Brno
6. 2. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 18. kolo 114
BK Loko Trutnov
HB Basket Praha
6. 2. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 18. kolo 115
Sokol Hradec Králové
BŠ Tygři Praha
6. 2. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 18. kolo 116
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Strakonice
6. 2. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 18. kolo 117
BA Sparta
USK Praha
6. 2. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 19. kolo 118
USK Praha
BK Loko Trutnov
26. 2. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 19. kolo 119
BK Strakonice
Sokol Hradec Králové
26. 2. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 19. kolo 120
BŠ Tygři Praha
Basket Ostrava
26. 2. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 19. kolo 121
HB Basket Praha
SBŠ Ostrava
26. 2. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 19. kolo 122
BK Žabiny Brno
Basket Slovanka
26. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 19. kolo 123
KP Brno
BK Levhartice Chomutov
26. 2. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 20. kolo 124
BA Sparta
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
27. 2. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 20. kolo 125
BK Strakonice
BK Loko Trutnov
27. 2. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 20. kolo 126
USK Praha
Sokol Hradec Králové
27. 2. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 20. kolo 127
HB Basket Praha
Basket Ostrava
27. 2. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 20. kolo 128
BŠ Tygři Praha
SBŠ Ostrava
27. 2. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 20. kolo 129
KP Brno
Basket Slovanka
27. 2. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 20. kolo 130
BK Žabiny Brno
BK Levhartice Chomutov
27. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 21. kolo 131
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
12. 3. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 21. kolo 132
Basket Slovanka
BŠ Tygři Praha
12. 3. 2022
-
TJ Pankrác
Preview
základní část 21. kolo 133
SBŠ Ostrava
BK Strakonice
12. 3. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 21. kolo 134
Basket Ostrava
USK Praha
12. 3. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 21. kolo 135
Sokol Hradec Králové
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
12. 3. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 21. kolo 136
BK Loko Trutnov
BA Sparta
12. 3. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 22. kolo 137
BK Žabiny Brno
KP Brno
13. 3. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 22. kolo 138
Basket Slovanka
HB Basket Praha
13. 3. 2022
-
TJ Pankrác
Preview
základní část 22. kolo 139
BK Levhartice Chomutov
BŠ Tygři Praha
13. 3. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 22. kolo 140
Basket Ostrava
BK Strakonice
13. 3. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 22. kolo 141
SBŠ Ostrava
USK Praha
13. 3. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 22. kolo 142
BK Loko Trutnov
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
13. 3. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 22. kolo 143
Sokol Hradec Králové
BA Sparta
13. 3. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 23. kolo 144
BA Sparta
Basket Ostrava
26. 3. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 23. kolo 145
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
SBŠ Ostrava
26. 3. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 23. kolo 146
USK Praha
Basket Slovanka
26. 3. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 23. kolo 147
BK Strakonice
BK Levhartice Chomutov
26. 3. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 23. kolo 148
BŠ Tygři Praha
KP Brno
26. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 23. kolo 149
HB Basket Praha
BK Žabiny Brno
26. 3. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 24. kolo 150
Sokol Hradec Králové
BK Loko Trutnov
27. 3. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 24. kolo 151
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Ostrava
27. 3. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 24. kolo 152
BA Sparta
SBŠ Ostrava
27. 3. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 24. kolo 153
BK Strakonice
Basket Slovanka
27. 3. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 24. kolo 154
USK Praha
BK Levhartice Chomutov
27. 3. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 24. kolo 155
HB Basket Praha
KP Brno
27. 3. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 24. kolo 156
BŠ Tygři Praha
BK Žabiny Brno
27. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 25. kolo 157
BK Žabiny Brno
BK Strakonice
9. 4. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 25. kolo 158
KP Brno
USK Praha
9. 4. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 25. kolo 159
BK Levhartice Chomutov
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
9. 4. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 25. kolo 160
Basket Slovanka
BA Sparta
9. 4. 2022
-
TJ Pankrác
Preview
základní část 25. kolo 161
SBŠ Ostrava
BK Loko Trutnov
9. 4. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 25. kolo 162
Basket Ostrava
Sokol Hradec Králové
9. 4. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 26. kolo 163
BŠ Tygři Praha
HB Basket Praha
10. 4. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 26. kolo 164
KP Brno
BK Strakonice
10. 4. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 26. kolo 165
BK Žabiny Brno
USK Praha
10. 4. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 26. kolo 166
Basket Slovanka
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
10. 4. 2022
-
TJ Pankrác
Preview
základní část 26. kolo 167
BK Levhartice Chomutov
BA Sparta
10. 4. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 26. kolo 168
Basket Ostrava
BK Loko Trutnov
10. 4. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 26. kolo 169
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
10. 4. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 27. kolo 170
Sokol Hradec Králové
Basket Slovanka
30. 4. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 27. kolo 171
BK Loko Trutnov
BK Levhartice Chomutov
30. 4. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 27. kolo 172
BA Sparta
KP Brno
30. 4. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 27. kolo 173
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Žabiny Brno
30. 4. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 27. kolo 174
USK Praha
HB Basket Praha
30. 4. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 27. kolo 175
BK Strakonice
BŠ Tygři Praha
30. 4. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 28. kolo 176
SBŠ Ostrava
Basket Ostrava
1. 5. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 28. kolo 177
BK Loko Trutnov
Basket Slovanka
1. 5. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 28. kolo 178
Sokol Hradec Králové
BK Levhartice Chomutov
1. 5. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 28. kolo 179
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
KP Brno
1. 5. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 28. kolo 180
BA Sparta
BK Žabiny Brno
1. 5. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 28. kolo 181
BK Strakonice
HB Basket Praha
1. 5. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 28. kolo 182
USK Praha
BŠ Tygři Praha
1. 5. 2022
-
SH Královka
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Strakonice 0 0 0
2. USK Praha 0 0 0
3. Tygři Praha 0 0 0
4. HB Basket 0 0 0
5. Žabiny Brno 0 0 0
6. KP Brno 0 0 0
7. Basket Slovanka 0 0 0
8. SBŠ Ostrava 0 0 0
9. Basket Ostrava 0 0 0
10. Sokol H. Králové 0 0 0
11. Loko Trutnov 0 0 0
12. BA Sparta 0 0 0
13. ŠBK P-H Sadská 0 0 0
14. Levhartice Chomutov 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Natalie Bláhová ŠBK P-H Sadská 15 1
Elen Boráková Tygři Praha 15 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým