Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 2
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
HB Basket Praha
25. 9. 2021
12:30
Hala ZŠ Matej Kovačovič
Jaroslav Poživil
59
75
13
18
27
38
42
54
Review
základní část 1. kolo 1
BK Strakonice
USK Praha
25. 9. 2021
14:00
STARZ aréna Simona Jindřichová
Michal Dub
72
65
21
20
32
38
49
55
Review
základní část 1. kolo 7
SBŠ Ostrava
BK Levhartice Chomutov
25. 9. 2021
14:00
Hala Sportovního Gymnázia Jonáš Kavan
Tomáš Nevřela
54
64
21
18
34
28
48
43
Review
základní část 1. kolo 4
BK Loko Trutnov
KP Brno
25. 9. 2021
14:45
3. ZŠ Jan Špaček
Roman Mareš
57
74
14
10
21
32
42
52
Review
základní část 1. kolo 5
Sokol Hradec Králové
BK Žabiny Brno
25. 9. 2021
15:00
hala Sokol Hradec Králové Dominik Barták
Pavel Theodor
76
57
29
17
46
29
63
39
Review
základní část 1. kolo 6
Basket Ostrava
Basket Slovanka
25. 9. 2021
16:00
Trojhalí René Klapetek
Johana Križanová
56
91
13
22
28
44
39
72
Review
základní část 1. kolo 3
BA Sparta
Tygři Praha
25. 9. 2021
18:00
Hala Kuncova Jan Hendrych
Klaudia Karwowska
62
87
16
20
32
43
54
61
Review
základní část 2. kolo 9
BA Sparta
HB Basket Praha
26. 9. 2021
09:00
Hala Kuncova Jan Hendrych
Klaudia Karwowska
67
68
19
21
35
35
44
48
62
62
Review
základní část 2. kolo 10
BK Loko Trutnov
BK Žabiny Brno
26. 9. 2021
09:00
3. ZŠ Lukáš Hartig
Michaela Bubeníčková
40
62
7
16
19
34
31
44
Review
základní část 2. kolo 8
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Tygři Praha
26. 9. 2021
10:00
Hala ZŠ Marek Vondráček
František Syrovátka
50
111
14
30
22
60
32
85
Review
základní část 2. kolo 12
Basket Ostrava
BK Levhartice Chomutov
26. 9. 2021
10:00
Trojhalí René Klapetek
Johana Križanová
76
95
16
24
28
40
50
67
Review
základní část 2. kolo 13
SBŠ Ostrava
Basket Slovanka
26. 9. 2021
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Jonáš Kavan
Tomáš Nevřela
48
75
11
27
26
41
36
63
Review
základní část 2. kolo 11
Sokol Hradec Králové
KP Brno
26. 9. 2021
11:00
hala Sokol Hradec Králové Martin Sekáč
Maxmilian Zavřel
72
52
19
7
36
27
52
37
Review
základní část 3. kolo 14
Basket Slovanka
BK Levhartice Chomutov
9. 10. 2021
11:00
ZŠ Na Slovance Matej Kovačovič
Ondřej Svejkovský
88
53
30
10
44
22
62
43
Review
základní část 3. kolo 18
Tygři Praha
Sokol Hradec Králové
9. 10. 2021
11:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Tomáš Tejček
68
61
19
16
32
27
52
43
Review
základní část 3. kolo 16
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
9. 10. 2021
12:00
SH Rosnička Brno Marek Bešina
Dominik Krčmář
82
64
21
7
42
28
61
43
Review
základní část 3. kolo 20
USK Praha
BA Sparta
9. 10. 2021
13:00
SH Královka Marek Vondráček
Ondřej Koc
50
68
17
13
32
36
39
53
Review
základní část 3. kolo 19
BK Strakonice
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
9. 10. 2021
14:00
STARZ aréna Jonáš Kavan
Jakub Hejduk
55
49
27
12
38
28
49
32
Review
základní část 3. kolo 15
KP Brno
Basket Ostrava
9. 10. 2021
15:00
Tělocvična Purkyňova 2 Jakub Kremser
Antonín Kapl
75
36
19
8
43
15
60
28
Review
základní část 3. kolo 17
HB Basket Praha
BK Loko Trutnov
9. 10. 2021
18:00
sportovní hala Zličín Michal Horník
Fedor Lysov
113
61
28
27
51
40
83
53
Review
základní část 4. kolo 21
KP Brno
SBŠ Ostrava
10. 10. 2021
09:00
Městská hala míčových sportů - stará hala Ivor Matějek
Linda Vildová
70
47
15
10
32
19
57
34
Review
základní část 4. kolo 24
Tygři Praha
BK Loko Trutnov
10. 10. 2021
09:00
Sportovní hala Jeneč Michal Perlík
František Syrovátka
104
33
32
5
50
15
72
24
Review
základní část 4. kolo 23
HB Basket Praha
Sokol Hradec Králové
10. 10. 2021
10:00
sportovní hala Zličín Michal Horník
Fedor Lysov
65
87
19
19
33
44
46
69
Review
základní část 4. kolo 26
USK Praha
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
10. 10. 2021
10:30
SH Královka Marek Vondráček
Ondřej Koc
63
51
13
17
29
28
47
38
Review
základní část 4. kolo 25
BK Strakonice
BA Sparta
10. 10. 2021
11:00
STARZ aréna Jonáš Kavan
Jakub Hejduk
58
54
19
16
28
32
45
47
Review
základní část 4. kolo 22
BK Žabiny Brno
Basket Ostrava
10. 10. 2021
12:00
SH Rosnička Brno Marek Bešina
Dominik Krčmář
77
49
26
13
50
27
64
44
Review
základní část 5. kolo 31
SBŠ Ostrava
Tygři Praha
23. 10. 2021
13:00
Hala Sportovního Gymnázia Petr Opletal
René Klapetek
Preview
základní část 5. kolo 27
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BA Sparta
23. 10. 2021
14:00
Hala ZŠ Lukáš Ulrych
Dominik Výborný
Preview
základní část 5. kolo 32
Basket Slovanka
KP Brno
23. 10. 2021
14:00
ZŠ Na Slovance Pavel Šenk
Klaudia Karwowska
Preview
základní část 5. kolo 33
BK Levhartice Chomutov
BK Žabiny Brno
23. 10. 2021
15:00
Městská sportovní hala - malá Jonáš Kavan
Ondřej Svejkovský
Preview
základní část 5. kolo 29
Sokol Hradec Králové
USK Praha
23. 10. 2021
16:00
hala Sokol Hradec Králové Michaela Scholzová
Michael Mycak
Preview
základní část 5. kolo 30
Basket Ostrava
HB Basket Praha
23. 10. 2021
16:00
Trojhalí Adam Giecek
Filip Hudec
Preview
základní část 5. kolo 28
BK Loko Trutnov
BK Strakonice
23. 10. 2021
16:45
3. ZŠ Dominik Štancl
Richard Menšík
Preview
základní část 6. kolo 34
BK Loko Trutnov
USK Praha
24. 10. 2021
09:00
3. ZŠ Dominik Štancl
Richard Menšík
Preview
základní část 6. kolo 39
BK Levhartice Chomutov
KP Brno
24. 10. 2021
09:00
Městská sportovní hala - malá Michal Vyhlídal
Michal Dub
Preview
základní část 6. kolo 36
Basket Ostrava
Tygři Praha
24. 10. 2021
10:00
Trojhalí Marek Bešina
Matouš Přidal
Preview
základní část 6. kolo 38
Basket Slovanka
BK Žabiny Brno
24. 10. 2021
10:00
ZŠ Na Slovance Pavel Šenk
Klaudia Karwowska
Preview
základní část 6. kolo 35
Sokol Hradec Králové
BK Strakonice
24. 10. 2021
11:00
hala Sokol Hradec Králové Michal Scholze
Štěpán Scholze
Preview
základní část 6. kolo 37
SBŠ Ostrava
HB Basket Praha
24. 10. 2021
12:15
Hala Sportovního Gymnázia Petr Opletal
René Klapetek
Preview
základní část 7. kolo 40
KP Brno
BK Žabiny Brno
13. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 7. kolo 41
HB Basket Praha
Basket Slovanka
13. 11. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 7. kolo 42
Tygři Praha
BK Levhartice Chomutov
13. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 7. kolo 43
BK Strakonice
Basket Ostrava
13. 11. 2021
-
STARZ aréna
Preview
základní část 7. kolo 44
USK Praha
SBŠ Ostrava
13. 11. 2021
-
SH Královka
Preview
základní část 7. kolo 45
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Loko Trutnov
13. 11. 2021
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 7. kolo 46
BA Sparta
Sokol Hradec Králové
13. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 8. kolo 47
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov
14. 11. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 8. kolo 48
Tygři Praha
Basket Slovanka
14. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 8. kolo 49
BK Strakonice
SBŠ Ostrava
14. 11. 2021
-
STARZ aréna
Preview
základní část 8. kolo 50
USK Praha
Basket Ostrava
14. 11. 2021
-
SH Královka
Preview
základní část 8. kolo 51
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Sokol Hradec Králové
14. 11. 2021
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 8. kolo 52
BA Sparta
BK Loko Trutnov
14. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 9. kolo 53
BK Loko Trutnov
Sokol Hradec Králové
27. 11. 2021
-
3. ZŠ
Preview
základní část 9. kolo 54
Basket Ostrava
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
27. 11. 2021
-
Trojhalí
Preview
základní část 9. kolo 55
SBŠ Ostrava
BA Sparta
27. 11. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 9. kolo 56
Basket Slovanka
BK Strakonice
27. 11. 2021
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 9. kolo 57
BK Levhartice Chomutov
USK Praha
27. 11. 2021
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
základní část 9. kolo 58
KP Brno
HB Basket Praha
27. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 9. kolo 59
BK Žabiny Brno
Tygři Praha
27. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 10. kolo 60
Basket Ostrava
BA Sparta
28. 11. 2021
-
Trojhalí
Preview
základní část 10. kolo 61
SBŠ Ostrava
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
28. 11. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 10. kolo 62
Basket Slovanka
USK Praha
28. 11. 2021
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 10. kolo 63
BK Levhartice Chomutov
BK Strakonice
28. 11. 2021
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
základní část 10. kolo 64
KP Brno
Tygři Praha
28. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 10. kolo 65
BK Žabiny Brno
HB Basket Praha
28. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 11. kolo 66
HB Basket Praha
Tygři Praha
11. 12. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 11. kolo 67
BK Strakonice
KP Brno
11. 12. 2021
-
STARZ aréna
Preview
základní část 11. kolo 68
USK Praha
BK Žabiny Brno
11. 12. 2021
-
SH Královka
Preview
základní část 11. kolo 69
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Slovanka
11. 12. 2021
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 11. kolo 70
BA Sparta
BK Levhartice Chomutov
11. 12. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 11. kolo 72
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
11. 12. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 11. kolo 71
BK Loko Trutnov
Basket Ostrava
11. 12. 2021
14:45
3. ZŠ
Preview
základní část 12. kolo 73
BK Strakonice
BK Žabiny Brno
12. 12. 2021
-
STARZ aréna
Preview
základní část 12. kolo 74
USK Praha
KP Brno
12. 12. 2021
-
SH Královka
Preview
základní část 12. kolo 75
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Levhartice Chomutov
12. 12. 2021
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 12. kolo 76
BA Sparta
Basket Slovanka
12. 12. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 12. kolo 78
Sokol Hradec Králové
Basket Ostrava
12. 12. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 12. kolo 77
BK Loko Trutnov
SBŠ Ostrava
12. 12. 2021
09:00
3. ZŠ
Preview
základní část 13. kolo 79
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava
8. 1. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 13. kolo 80
Basket Slovanka
BK Loko Trutnov
8. 1. 2022
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 13. kolo 81
BK Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
8. 1. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
základní část 13. kolo 82
KP Brno
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
8. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 13. kolo 83
BK Žabiny Brno
BA Sparta
8. 1. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 13. kolo 84
HB Basket Praha
BK Strakonice
8. 1. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 13. kolo 85
Tygři Praha
USK Praha
8. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 14. kolo 86
Basket Slovanka
Sokol Hradec Králové
9. 1. 2022
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 14. kolo 87
BK Levhartice Chomutov
BK Loko Trutnov
9. 1. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
základní část 14. kolo 88
KP Brno
BA Sparta
9. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 14. kolo 89
BK Žabiny Brno
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
9. 1. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 14. kolo 90
HB Basket Praha
USK Praha
9. 1. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 14. kolo 91
Tygři Praha
BK Strakonice
9. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 15. kolo 92
Tygři Praha
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
22. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 15. kolo 93
HB Basket Praha
BA Sparta
22. 1. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 15. kolo 94
BK Žabiny Brno
BK Loko Trutnov
22. 1. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 15. kolo 95
KP Brno
Sokol Hradec Králové
22. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 15. kolo 96
BK Levhartice Chomutov
Basket Ostrava
22. 1. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
základní část 15. kolo 97
Basket Slovanka
SBŠ Ostrava
22. 1. 2022
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 16. kolo 98
USK Praha
BK Strakonice
23. 1. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 16. kolo 99
HB Basket Praha
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
23. 1. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 16. kolo 100
Tygři Praha
BA Sparta
23. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 16. kolo 101
KP Brno
BK Loko Trutnov
23. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 16. kolo 102
BK Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
23. 1. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 16. kolo 103
Basket Slovanka
Basket Ostrava
23. 1. 2022
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 16. kolo 104
BK Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
23. 1. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
základní část 17. kolo 105
SBŠ Ostrava
KP Brno
5. 2. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 17. kolo 106
Basket Ostrava
BK Žabiny Brno
5. 2. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 17. kolo 107
Sokol Hradec Králové
HB Basket Praha
5. 2. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 17. kolo 108
BK Loko Trutnov
Tygři Praha
5. 2. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 17. kolo 109
BA Sparta
BK Strakonice
5. 2. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 17. kolo 110
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
USK Praha
5. 2. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 18. kolo 111
BK Levhartice Chomutov
Basket Slovanka
6. 2. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
základní část 18. kolo 112
Basket Ostrava
KP Brno
6. 2. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 18. kolo 113
SBŠ Ostrava
BK Žabiny Brno
6. 2. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 18. kolo 114
BK Loko Trutnov
HB Basket Praha
6. 2. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 18. kolo 115
Sokol Hradec Králové
Tygři Praha
6. 2. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 18. kolo 116
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Strakonice
6. 2. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 18. kolo 117
BA Sparta
USK Praha
6. 2. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 19. kolo 118
USK Praha
BK Loko Trutnov
26. 2. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 19. kolo 119
BK Strakonice
Sokol Hradec Králové
26. 2. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 19. kolo 120
Tygři Praha
Basket Ostrava
26. 2. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 19. kolo 121
HB Basket Praha
SBŠ Ostrava
26. 2. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 19. kolo 122
BK Žabiny Brno
Basket Slovanka
26. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 19. kolo 123
KP Brno
BK Levhartice Chomutov
26. 2. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 20. kolo 124
BA Sparta
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
27. 2. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 20. kolo 125
BK Strakonice
BK Loko Trutnov
27. 2. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 20. kolo 126
USK Praha
Sokol Hradec Králové
27. 2. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 20. kolo 127
HB Basket Praha
Basket Ostrava
27. 2. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 20. kolo 128
Tygři Praha
SBŠ Ostrava
27. 2. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 20. kolo 129
KP Brno
Basket Slovanka
27. 2. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 20. kolo 130
BK Žabiny Brno
BK Levhartice Chomutov
27. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 21. kolo 131
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
12. 3. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
základní část 21. kolo 132
Basket Slovanka
Tygři Praha
12. 3. 2022
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 21. kolo 133
SBŠ Ostrava
BK Strakonice
12. 3. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 21. kolo 134
Basket Ostrava
USK Praha
12. 3. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 21. kolo 135
Sokol Hradec Králové
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
12. 3. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 21. kolo 136
BK Loko Trutnov
BA Sparta
12. 3. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 22. kolo 137
BK Žabiny Brno
KP Brno
13. 3. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 22. kolo 138
Basket Slovanka
HB Basket Praha
13. 3. 2022
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 22. kolo 139
BK Levhartice Chomutov
Tygři Praha
13. 3. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
základní část 22. kolo 140
Basket Ostrava
BK Strakonice
13. 3. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 22. kolo 141
SBŠ Ostrava
USK Praha
13. 3. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 22. kolo 142
BK Loko Trutnov
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
13. 3. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 22. kolo 143
Sokol Hradec Králové
BA Sparta
13. 3. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 23. kolo 144
BA Sparta
Basket Ostrava
26. 3. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 23. kolo 145
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
SBŠ Ostrava
26. 3. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 23. kolo 146
USK Praha
Basket Slovanka
26. 3. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 23. kolo 147
BK Strakonice
BK Levhartice Chomutov
26. 3. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 23. kolo 148
Tygři Praha
KP Brno
26. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 23. kolo 149
HB Basket Praha
BK Žabiny Brno
26. 3. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 24. kolo 150
Sokol Hradec Králové
BK Loko Trutnov
27. 3. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 24. kolo 151
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Ostrava
27. 3. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 24. kolo 152
BA Sparta
SBŠ Ostrava
27. 3. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 24. kolo 153
BK Strakonice
Basket Slovanka
27. 3. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 24. kolo 154
USK Praha
BK Levhartice Chomutov
27. 3. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 24. kolo 155
HB Basket Praha
KP Brno
27. 3. 2022
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 24. kolo 156
Tygři Praha
BK Žabiny Brno
27. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 25. kolo 157
BK Žabiny Brno
BK Strakonice
9. 4. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 25. kolo 158
KP Brno
USK Praha
9. 4. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 25. kolo 159
BK Levhartice Chomutov
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
9. 4. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
základní část 25. kolo 160
Basket Slovanka
BA Sparta
9. 4. 2022
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 25. kolo 161
SBŠ Ostrava
BK Loko Trutnov
9. 4. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 25. kolo 162
Basket Ostrava
Sokol Hradec Králové
9. 4. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 26. kolo 163
Tygři Praha
HB Basket Praha
10. 4. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 26. kolo 164
KP Brno
BK Strakonice
10. 4. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 26. kolo 165
BK Žabiny Brno
USK Praha
10. 4. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 26. kolo 166
Basket Slovanka
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
10. 4. 2022
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 26. kolo 167
BK Levhartice Chomutov
BA Sparta
10. 4. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
základní část 26. kolo 168
Basket Ostrava
BK Loko Trutnov
10. 4. 2022
-
Trojhalí
Preview
základní část 26. kolo 169
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
10. 4. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 27. kolo 170
Sokol Hradec Králové
Basket Slovanka
30. 4. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 27. kolo 171
BK Loko Trutnov
BK Levhartice Chomutov
30. 4. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 27. kolo 172
BA Sparta
KP Brno
30. 4. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 27. kolo 173
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Žabiny Brno
30. 4. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 27. kolo 174
USK Praha
HB Basket Praha
30. 4. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 27. kolo 175
BK Strakonice
Tygři Praha
30. 4. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 28. kolo 176
SBŠ Ostrava
Basket Ostrava
1. 5. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 28. kolo 177
BK Loko Trutnov
Basket Slovanka
1. 5. 2022
-
3. ZŠ
Preview
základní část 28. kolo 178
Sokol Hradec Králové
BK Levhartice Chomutov
1. 5. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 28. kolo 179
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
KP Brno
1. 5. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
základní část 28. kolo 180
BA Sparta
BK Žabiny Brno
1. 5. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 28. kolo 181
BK Strakonice
HB Basket Praha
1. 5. 2022
-
STARZ aréna
Preview
základní část 28. kolo 182
USK Praha
Tygři Praha
1. 5. 2022
-
SH Královka
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Ema Bláhová HB Basket 14 4 26.3 11.5 4.3 / 10.3 41.5 0.8 / 1.3 0.0* 0.8/2.3 33.3 1.5 1.8 3.3 1.8 1.8 2.3 0.2 2.3 3.5 6.8
Emma Franková USK Praha 16 3 32.3 15.0 4.3 / 12.7 34.2 0.7 / 4.3 15.4 4.3/7.0 61.9 1.7 5.0 6.7 0.7 0.7 4.0 0.1 5.0 3.0 7.7
14 Eliška Boučková Loko Trutnov 16 4 24.8 10.8 2.5 / 10.8 23.3 1.5 / 5.0 30.0 1.3/3.0 41.7 2.0 1.5 3.5 0.8 0.8 4.3 0.0 3.8 2.3 -0.5
Julie Bezdíčková Sokol H. Králové 15 4 14.8 4.8 1.8 / 4.0 43.8 0.3 / 1.8 0.0* 0.5/1.5 0.0* 1.3 1.8 3.0 0.0 1.8 1.8 0.0 1.3 2.0 2.3
Johana Hnízdilová Basket Ostrava 15 2 27.5 7.0 3.0 / 10.5 28.6 0.0 / 1.0 0.0* 1.0/1.5 0.0* 2.0 3.5 5.5 0.5 2.5 2.0 0.1 1.5 0.5 6.5
Giulia Amadei Žabiny Brno 15 4 16.5 3.3 0.8 / 3.3 23.1 0.3 / 1.3 0.0* 1.0/2.3 44.4 1.8 2.5 4.3 0.8 0.5 2.3 0.1 1.3 1.3 1.8
Klára Petelová BK Strakonice 15 1 29.0 12.0 4.0 / 9.0 44.4 0.0 / 1.0 0.0* 4.0/6.0 66.7 6.0 6.0 12.0 0.0 4.0 0.0 0.0 4.0 4.0 20.0
Kristýna Blablová SBŠ Ostrava 15 4 13.8 1.8 0.8 / 2.0 37.5 0.0 / 1.3 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.5 2.5 3.0 0.5 0.0 0.8 0.2 0.5 1.0 1.3
Klára Bittnerová Levhartice Chomutov 14 3 6.3 2.0 1.0 / 1.7 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.3 0.7 1.7 0.1 0.3 0.3 1.3
Natalie Bláhová ŠBK P-H Sadská 15 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Sofia Borcelová Basket Slovanka 16 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Julie Barešová BA Sparta 14 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Eliška Čechová KP Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Elen Boráková Tygři Praha 15 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
ŠBK P-H Sadská 4 15.8 3.5 10.3 /16.6 62.1 11.0 24.3 35.3 7.8 11.0 22.5 17.8 18.5 1.3
HB Basket 4 30.0 2.8 12.0 /23.5 51.1 20.5 29.0 49.5 11.5 14.8 20.3 20.0 24.5 2.0
BK Strakonice 3 20.0 3.7 10.7 /21.4 50.0 16.0 37.3 53.3 8.7 10.3 20.0 20.7 20.3 3.7
USK Praha 3 20.0 1.7 14.3 /26.3 54.4 22.0 35.7 57.7 6.3 11.3 27.3 21.7 24.3 2.7
SBŠ Ostrava 4 13.8 5.3 10.0 /17.8 56.3 13.5 33.0 46.5 7.8 9.0 22.0 15.5 17.8 2.8
Levhartice Chomutov 3 24.0 4.7 9.0 /15.0 60.0 19.0 29.0 48.0 9.3 15.7 23.7 19.3 17.0 0.3
Loko Trutnov 4 14.3 2.8 11.0 /23.0 47.8 15.8 28.0 43.8 3.5 7.3 27.5 21.8 15.3 0.3
KP Brno 4 21.3 4.5 11.8 /18.8 62.7 17.8 31.3 49.0 10.0 8.3 13.5 12.3 17.3 4.3
Sokol H. Králové 4 26.3 3.3 11.8 /24.6 48.0 24.3 25.3 49.5 6.3 10.3 15.3 16.5 22.3 1.8
Žabiny Brno 4 21.8 5.3 10.3 /18.6 55.4 26.8 38.3 65.0 9.8 7.8 19.8 14.8 17.5 4.3
Basket Ostrava 4 18.5 2.5 9.8 /19.1 51.3 16.8 25.0 41.8 4.8 11.5 21.8 17.0 16.3 3.3
Basket Slovanka 3 32.0 4.0 8.7 /14.0 61.9 14.7 28.0 42.7 11.7 15.0 15.3 13.7 17.3 1.7
BA Sparta 4 18.5 2.5 18.3 /29.3 62.4 18.3 30.5 48.8 9.8 12.0 22.3 24.5 21.3 5.3
Tygři Praha 4 31.5 4.8 15.3 /25.6 59.8 22.8 31.8 54.5 11.5 17.0 19.0 22.0 18.5 2.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Vondráček Marek 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 1 0 1 0 2.5 2.0 2.3
Theodor Pavel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Tejček Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Syrovátka František 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Svejkovský Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Sekáč Martin 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Poživil Jaroslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nevřela Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Matějek Ivor 1 1 0 0 2.5 2.0 2.3
Mareš Roman 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Lysov Fedor 2 0 2 0 2.5 1.8 2.1
Križanová Johana 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Kremser Jakub 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Krčmář Dominik 2 0 2 0 2.0 1.5 1.8
Kovačovič Matej 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Koc Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Klapetek René 2 2 0 0 1.8 1.5 1.6
Kavan Jonáš 4 4 0 0 1.3 1.3 1.3
Karwowska Klaudia 2 0 2 0 1.8 1.8 1.8
Kapl Antonín 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Jindřichová Simona 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 2 2 0 0 2.5 1.5 2.0
Hendrych Jan 2 2 0 0 1.8 1.8 1.8
Hejduk Jakub 2 0 2 0 1.5 2.5 2.0
Hartig Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Dub Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníčková Michaela 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Bešina Marek 2 2 0 0 2.0 1.5 1.8
Barták Dominik 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře