Kvalifikace o extraligu

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
TJ Slovan Litoměřice
12. 6. 2021
09:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Tomáš Mašek
Jaroslav Pazourek
56
52
10
8
20
21
35
41
Review
skupina A 1. kolo 6
TJ Slovan Litoměřice
DBaK
13. 6. 2021
09:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jaroslav Pazourek
Tomáš Mašek
75
58
22
15
37
22
59
41
Review
skupina A 1. kolo 2
SLUNETA Ústí nad Labem
DBaK
12. 6. 2021
11:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jaroslav Pazourek
Tomáš Mašek
74
58
19
20
33
35
51
43
Review
skupina A 1. kolo 7
BK Levhartice Chomutov
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
13. 6. 2021
11:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Tomáš Mašek
Jaroslav Pazourek
81
49
24
10
40
21
58
34
Review
skupina A 1. kolo 3
TJ Slovan Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
12. 6. 2021
13:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jan Jeřáb
Matěj Barták
45
78
11
18
15
34
26
53
Review
skupina A 1. kolo 8
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Slovan Litoměřice
13. 6. 2021
13:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jan Jeřáb
Pavel Šenk
69
43
18
9
40
19
59
28
Review
skupina A 1. kolo 4
DBaK
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
12. 6. 2021
15:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Matěj Barták
Pavel Šenk
65
62
19
16
41
29
49
46
Review
skupina A 1. kolo 9
DBaK
BK Levhartice Chomutov
13. 6. 2021
15:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Matěj Barták
Pavel Šenk
62
65
10
17
28
38
41
53
Review
skupina A 1. kolo 5
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
12. 6. 2021
18:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jan Jeřáb
Pavel Šenk
82
43
29
7
50
16
63
29
Review
skupina A 1. kolo 10
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
SLUNETA Ústí nad Labem
13. 6. 2021
18:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jan Jeřáb
Matěj Barták
72
55
17
15
32
27
52
36
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
Karolína Bisová Slovan Litoměřice 16 4 1.0 8.8 3.0 / 3.0 100.0 0.0 0.0* 2.8/4.3 64.7 1.5 5.8
Martina Blahová Levhartice Chomutov 17 4 1.0 5.8 2.5 / 2.5 100.0 0.3 / 0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.3 4.5
Eliška Bendová B. Jablonec n. N. 18 8 1.0 2.3 1.0 / 1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.4 0.8
Barbora Davidová Sluneta Ústí n.L. 17 4 1.0 4.0 1.0 / 1.0 0.0* 0.5 / 0.5 0.0* 0.5/1.0 0.0* 3.0 0.5
Klára Aubrechtová DBaK 15 4 1.0 2.5 1.3 / 1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.8 1.8

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
B. Jablonec n. N. 4 21.8 2.3 9.5 /17.3 55.1 12.8
Slovan Litoměřice 4 20.5 1.8 7.5 /13.0 57.7 13.5
Sluneta Ústí n.L. 4 23.0 2.0 8.3 /17.6 47.1 12.5
DBaK 4 22.5 2.5 8.3 /13.6 61.1 14.3
Levhartice Chomutov 4 30.3 3.8 4.8 /6.8 70.4 14.8
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Šenk Pavel 4 0 4 0 - - -
Pazourek Jaroslav 4 2 2 0 - - -
Mašek Tomáš 4 2 2 0 - - -
Jeřáb Jan 4 4 0 0 - - -
Barták Matěj 4 2 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře