Kvalifikace o extraligu

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Lvice Litoměřice
12. 6. 2021
09:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Tomáš Mašek
Jaroslav Pazourek
56
52
10
8
20
21
35
41
Review
skupina A 1. kolo 6
BK Lvice Litoměřice
DBaK
13. 6. 2021
09:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jaroslav Pazourek
Tomáš Mašek
75
58
22
15
37
22
59
41
Review
skupina A 1. kolo 2
SLUNETA Ústí nad Labem
DBaK
12. 6. 2021
11:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jaroslav Pazourek
Tomáš Mašek
74
58
19
20
33
35
51
43
Review
skupina A 1. kolo 7
BK Levhartice Chomutov
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
13. 6. 2021
11:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Tomáš Mašek
Jaroslav Pazourek
81
49
24
10
40
21
58
34
Review
skupina A 1. kolo 3
BK Lvice Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
12. 6. 2021
13:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jan Jeřáb
Matěj Barták
45
78
11
18
15
34
26
53
Review
skupina A 1. kolo 8
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lvice Litoměřice
13. 6. 2021
13:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jan Jeřáb
Pavel Šenk
69
43
18
9
40
19
59
28
Review
skupina A 1. kolo 4
DBaK
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
12. 6. 2021
15:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Matěj Barták
Pavel Šenk
65
62
19
16
41
29
49
46
Review
skupina A 1. kolo 9
DBaK
BK Levhartice Chomutov
13. 6. 2021
15:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Matěj Barták
Pavel Šenk
62
65
10
17
28
38
41
53
Review
skupina A 1. kolo 5
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
12. 6. 2021
18:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jan Jeřáb
Pavel Šenk
82
43
29
7
50
16
63
29
Review
skupina A 1. kolo 10
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
SLUNETA Ústí nad Labem
13. 6. 2021
18:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jan Jeřáb
Matěj Barták
72
55
17
15
32
27
52
36
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
Viktorie Juricová B. Jablonec n. N. 19 4 1.0 19.5 6.8/6.8 100.0 0.8/0.8 0.0* 3.8/6.5 57.7 2.5 14.3
Lucie Jirchářová B. Jablonec n. N. 19 4 1.0 15.0 6.3/6.3 100.0 0.0 0.0* 2.5/3.3 76.9 1.3 13.0
Lucie Ceralová Levhartice Chomutov 18 4 1.0 14.0 6.0/6.0 100.0 0.3/0.3 0.0* 1.3/1.8 0.0* 1.8 11.8
Natálie Ryvolová Sluneta Ústí n.L. 19 4 1.0 11.0 4.8/4.8 100.0 0.0 0.0* 1.5/3.3 46.2 2.3 7.0
3 Lucie Kašparová DBaK 17 4 1.0 11.0 4.8/4.8 100.0 0.0 0.0* 1.5/2.5 60.0 1.0 9.0
4 Lucie Lucáková DBaK 19 4 1.0 10.8 3.3/3.3 100.0 1.0/1.0 0.0* 1.3/2.3 55.6 2.5 7.3
Barbora Jorová Levhartice Chomutov 18 4 1.0 10.3 2.0/2.0 100.0 2.0/2.0 100.0 0.3/0.5 0.0* 1.5 8.5
Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 18 4 1.0 10.0 3.3/3.3 100.0 0.8/0.8 0.0* 1.3/1.8 0.0* 0.8 8.8
Karolína Bisová BK Lvice Litoměřice 17 4 1.0 8.8 3.0/3.0 100.0 0.0 0.0* 2.8/4.3 64.7 1.5 5.8
8 Kateřina Kaiserová DBaK 19 4 1.0 8.5 2.0/2.0 100.0 0.8/0.8 0.0* 2.3/2.8 81.8 2.8 5.3
12 Anna Ženíšková DBaK 17 4 1.0 7.8 3.0/3.0 100.0 0.5/0.5 0.0* 0.3/0.5 0.0* 2.0 5.5
Johana Staňková Levhartice Chomutov 18 4 1.0 7.5 3.8/3.8 100.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.3 6.3
Tereza Maruštíková Sluneta Ústí n.L. 18 4 1.0 7.3 3.0/3.0 100.0 0.0 0.0* 1.3/3.5 35.7 0.5 4.5
Kateřina Ebertová BK Lvice Litoměřice 16 4 1.0 7.3 2.0/2.0 100.0 0.8/0.8 0.0* 1.0/1.5 0.0* 3.3 3.5
Natálie Tomiová BK Lvice Litoměřice 18 4 1.0 7.0 2.3/2.3 100.0 0.5/0.5 0.0* 1.0/1.8 0.0* 0.5 5.8
Viola Zajícová Sluneta Ústí n.L. 18 4 1.0 6.5 2.5/2.5 100.0 0.5/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 6.3
28 Vanesa Sušičová DBaK 17 4 1.0 6.5 2.5/2.5 100.0 0.0 0.0* 1.5/1.8 0.0* 0.5 5.8
Melánie Štréblová Sluneta Ústí n.L. 18 4 1.0 6.5 2.8/2.8 100.0 0.3/0.3 0.0* 0.3/0.5 0.0* 1.0 5.3
Klára Jirchářová B. Jablonec n. N. 19 4 1.0 6.0 2.3/2.3 100.0 0.3/0.3 0.0* 0.8/1.3 0.0* 0.5 5.0
Jindřiška Hrubá Levhartice Chomutov 18 3 1.0 8.0 4.0/4.0 100.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 7.0
Martina Blahová Levhartice Chomutov 18 4 1.0 5.8 2.5/2.5 100.0 0.3/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.3 4.5
Barbora Míčková BK Lvice Litoměřice 18 4 1.0 5.8 2.5/2.5 100.0 0.0 0.0* 0.8/1.0 0.0* 1.0 4.5
Nikola Strádalová Levhartice Chomutov 18 4 1.0 5.5 2.5/2.5 100.0 0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 3.0 2.0
Marie Riegertová Sluneta Ústí n.L. 18 4 1.0 5.5 1.8/1.8 0.0* 0.3/0.3 0.0* 1.3/3.5 35.7 1.5 1.8
Barbora Hnízdilová Sluneta Ústí n.L. 17 4 1.0 5.5 2.0/2.0 100.0 0.3/0.3 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.0 4.0
Tereza Krebsová BK Lvice Litoměřice 18 4 1.0 5.3 1.8/1.8 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.3/0.3 0.0* 2.8 2.5
Natálie Svobodová Levhartice Chomutov 17 4 1.0 5.3 2.5/2.5 100.0 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 1.0 4.0
Terezie Zirmová B. Jablonec n. N. 18 4 1.0 5.0 1.3/1.3 0.0* 0.8/0.8 0.0* 0.3/0.5 0.0* 2.3 2.5
Adéla Krejčová Sluneta Ústí n.L. 19 4 1.0 5.0 2.0/2.0 100.0 0.0 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.8 4.3
Sára Dadejíková BK Lvice Litoměřice 18 4 1.0 4.8 2.3/2.3 100.0 0.0 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.3 4.0
35 Karolína Matasová DBaK 17 4 1.0 4.8 2.3/2.3 100.0 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.3 4.3
11 Kateřina Čejková DBaK 19 4 1.0 4.3 1.8/1.8 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.3 2.0
Johana Chvojková BK Lvice Litoměřice 18 4 1.0 4.3 1.5/1.5 0.0* 0.0 0.0* 1.3/2.0 62.5 1.8 1.8
Barbora Davidová Sluneta Ústí n.L. 18 4 1.0 4.0 1.0/1.0 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.5/1.0 0.0* 3.0 0.5
Valentina Čermáková Levhartice Chomutov 16 4 1.0 4.0 1.5/1.5 0.0* 0.0 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.8 3.3
Karolína Kynzlová BK Lvice Litoměřice 18 4 1.0 4.0 2.0/2.0 100.0 0.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.3 3.3
Tereza Ježková B. Jablonec n. N. 18 4 1.0 3.8 1.5/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.8/1.8 0.0* 2.0 0.8
Valérie Nováková Levhartice Chomutov 19 4 1.0 3.0 1.5/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.8 2.3
Denisa Lebedová Sluneta Ústí n.L. 19 4 1.0 3.0 0.8/0.8 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.8/1.0 0.0* 0.5 2.3
18 Štěpánka Teršlová DBaK 19 4 1.0 2.8 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 1.3/3.3 38.5 1.0 -0.3
Adéla Kočí Levhartice Chomutov 17 4 1.0 2.8 1.0/1.0 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 2.5
Agáta Seidelová Sluneta Ústí n.L. 18 4 1.0 2.8 1.3/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 1.0 1.5
Barbora Michalinová B. Jablonec n. N. 18 3 1.0 3.3 0.7/0.7 0.0* 0.7/0.7 0.0* 0.0/0.7 0.0* 1.3 1.3
Eliška Staňková Levhartice Chomutov 18 4 1.0 2.5 0.8/0.8 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.3/0.3 0.0* 1.8 0.8
11 Klára Aubrechtová DBaK 16 4 1.0 2.5 1.3/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.8 1.8
Anna Chalupecká Sluneta Ústí n.L. 19 4 1.0 2.3 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.8/1.5 0.0* 0.3 1.3
Eliška Bendová B. Jablonec n. N. 19 4 1.0 2.3 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.8 0.8
Anežka Rupertová BK Lvice Litoměřice 18 4 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.8 1.3
Dominika Menčíková BK Lvice Litoměřice 17 4 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.3 1.3
Veronika Cyrany B. Jablonec n. N. 17 4 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.3 1.3
7 Magdaléna Šmolíková DBaK 18 4 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.3 0.8
Denisa Ježková B. Jablonec n. N. 16 4 1.0 1.8 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.5 1.0
Nina Haiblíková B. Jablonec n. N. 18 4 1.0 1.8 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.8/1.0 0.0* 0.8 0.8
Eliška Formánková BK Lvice Litoměřice 18 4 1.0 1.5 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.3
Barbora Zemanová BK Lvice Litoměřice 18 4 1.0 1.3 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 1.0 0.0
Michaela Tintěrová Sluneta Ústí n.L. 19 1 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0 0.0
Anežka Hozáková Sluneta Ústí n.L. 19 2 1.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0
Tereza Polachová B. Jablonec n. N. 19 4 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.8 -0.8
13 Tereza Čuříková DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
5 Lucie Zahradníková DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Anna Marie Suchardová Sluneta Ústí n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
22 Tereza Slavíková DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Kateřina Šupová DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
6 Klára Honomichlová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Rozálie Oplová DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
16 Klára Spilková DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Vendula Kohoutová DBaK 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
15 Kristýna Svobodová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Veronika Trieblová Sluneta Ústí n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Aneta Frýdová DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Veronika Šlaisová DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Simona Bachmanová Levhartice Chomutov 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
7 Klára Klugová DBaK 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Tereza Koudelková Levhartice Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Tereza Zahradníková B. Jablonec n. N. 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Štěpánka Láníková B. Jablonec n. N. 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Kristýna Klupáková BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Veronika Mašíková BK Lvice Litoměřice 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Natálie Prislupčáková Sluneta Ústí n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Lucie Hudousková DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Kateřina Kloudová Levhartice Chomutov 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Barbora Valachová Sluneta Ústí n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Alžběta Vránová BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Klára Mašíčková B. Jablonec n. N. 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Zuzana Klokočníková B. Jablonec n. N. 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Karolína Divišová B. Jablonec n. N. 18 4 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 -0.3
Tereza Čmejrková B. Jablonec n. N. 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Simona Uherová B. Jablonec n. N. 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Iva Procházková Sluneta Ústí n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Tereza Herišerová Sluneta Ústí n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Markéta Najmanová Levhartice Chomutov 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Eliška Salaková Sluneta Ústí n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Adéla Mešková Levhartice Chomutov 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Veronika Vůchová DBaK 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Adéla Dvořáková B. Jablonec n. N. 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Barbora Vaníková DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Klára Vondřičková Sluneta Ústí n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Veronika Bisová BK Lvice Litoměřice 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Karolína Jiráková DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Barbora Krásná DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
23 Kristina Vaňková DBaK 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Viktorie Urbánková Sluneta Ústí n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Lenka Spurná Sluneta Ústí n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Magdaléna Kmínková Sluneta Ústí n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Marianna Kmínková Sluneta Ústí n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Marie Staňková Levhartice Chomutov 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Klára Karterová BK Lvice Litoměřice 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Viktorie Novotná B. Jablonec n. N. 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0
Veronika Sajverová BK Lvice Litoměřice 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F- VAL
Viktorie Juricová B. Jablonec n. N. 19 30 9 2 8 4 28
Lucie Jirchářová B. Jablonec n. N. 19 23 8 0 7 3 23
Lucie Ceralová Levhartice Chomutov 18 19 8 1 2 3 16
Natálie Ryvolová Sluneta Ústí n.L. 19 15 6 0 3 4 10
3 Lucie Kašparová DBaK 17 16 6 0 4 3 12
4 Lucie Lucáková DBaK 19 13 4 2 4 3 10
Barbora Jorová Levhartice Chomutov 18 17 4 5 1 3 16
Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 18 15 5 1 3 2 14
Karolína Bisová BK Lvice Litoměřice 17 13 5 0 3 2 10
8 Kateřina Kaiserová DBaK 19 13 4 1 4 5 11
12 Anna Ženíšková DBaK 17 10 4 1 1 3 8
Johana Staňková Levhartice Chomutov 18 12 6 0 0 3 11
Tereza Maruštíková Sluneta Ústí n.L. 18 11 5 0 3 1 8
Kateřina Ebertová BK Lvice Litoměřice 16 13 3 1 4 5 7
Natálie Tomiová BK Lvice Litoměřice 18 10 5 1 3 1 9
Viola Zajícová Sluneta Ústí n.L. 18 11 4 1 0 1 11
28 Vanesa Sušičová DBaK 17 8 3 0 3 2 7
Melánie Štréblová Sluneta Ústí n.L. 18 13 5 1 1 2 13
Klára Jirchářová B. Jablonec n. N. 19 11 4 1 2 1 9
Jindřiška Hrubá Levhartice Chomutov 18 12 6 0 0 2 12
Martina Blahová Levhartice Chomutov 18 8 4 1 0 2 6
Barbora Míčková BK Lvice Litoměřice 18 11 4 0 3 2 11
Nikola Strádalová Levhartice Chomutov 18 11 5 0 1 4 7
Marie Riegertová Sluneta Ústí n.L. 18 7 3 1 2 3 6
Barbora Hnízdilová Sluneta Ústí n.L. 17 9 4 1 1 2 6
Tereza Krebsová BK Lvice Litoměřice 18 7 3 1 1 4 5
Natálie Svobodová Levhartice Chomutov 17 10 5 0 1 4 10
Terezie Zirmová B. Jablonec n. N. 18 10 3 1 1 4 6
Adéla Krejčová Sluneta Ústí n.L. 19 10 4 0 2 2 9
Sára Dadejíková BK Lvice Litoměřice 18 10 5 0 1 1 8
35 Karolína Matasová DBaK 17 8 4 0 1 1 7
11 Kateřina Čejková DBaK 19 6 3 1 0 3 4
Johana Chvojková BK Lvice Litoměřice 18 7 3 0 3 3 4
Barbora Davidová Sluneta Ústí n.L. 18 9 3 1 2 5 4
Valentina Čermáková Levhartice Chomutov 16 6 3 0 2 2 5
Karolína Kynzlová BK Lvice Litoměřice 18 6 3 0 0 1 6
Tereza Ježková B. Jablonec n. N. 18 6 2 0 2 3 2
Valérie Nováková Levhartice Chomutov 19 4 2 0 0 3 4
Denisa Lebedová Sluneta Ústí n.L. 19 5 2 1 2 2 4
18 Štěpánka Teršlová DBaK 19 4 2 0 2 3 2
Adéla Kočí Levhartice Chomutov 17 9 3 1 0 1 9
Agáta Seidelová Sluneta Ústí n.L. 18 5 2 0 1 3 3
Barbora Michalinová B. Jablonec n. N. 18 5 1 1 0 2 3
Eliška Staňková Levhartice Chomutov 18 5 1 1 1 3 2
11 Klára Aubrechtová DBaK 16 4 2 0 0 2 2
Anna Chalupecká Sluneta Ústí n.L. 19 4 2 0 2 1 4
Eliška Bendová B. Jablonec n. N. 19 4 2 0 1 1 2
Anežka Rupertová BK Lvice Litoměřice 18 6 3 0 0 1 6
Dominika Menčíková BK Lvice Litoměřice 17 6 3 0 0 1 6
Veronika Cyrany B. Jablonec n. N. 17 6 3 0 0 1 6
7 Magdaléna Šmolíková DBaK 18 2 1 0 0 2 1
Denisa Ježková B. Jablonec n. N. 16 2 1 0 1 2 2
Nina Haiblíková B. Jablonec n. N. 18 5 2 0 2 2 4
Eliška Formánková BK Lvice Litoměřice 18 2 1 0 0 1 2
Barbora Zemanová BK Lvice Litoměřice 18 3 1 0 1 2 2
Michaela Tintěrová Sluneta Ústí n.L. 19 2 1 0 0 2 0
Anežka Hozáková Sluneta Ústí n.L. 19 2 1 0 0 0 0
Tereza Polachová B. Jablonec n. N. 19 1 0 0 1 3 0
Karolína Divišová B. Jablonec n. N. 18 0 0 0 0 1 0
Tým Z 2B 3B TH TH %
B. Jablonec n. N. 4 21.8 2.3 9.5 /17.3 55.1
BK Lvice Litoměřice 4 20.5 1.8 7.5 /13.0 57.7
Sluneta Ústí n.L. 4 23.0 2.0 8.3 /17.6 47.1
DBaK 4 22.5 2.5 8.3 /13.6 61.1
Levhartice Chomutov 4 30.3 3.8 4.8 /6.8 70.4
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Šenk Pavel 4 0 4 0 - - -
Pazourek Jaroslav 4 2 2 0 - - -
Mašek Tomáš 4 2 2 0 - - -
Jeřáb Jan 4 4 0 0 - - -
Barták Matěj 4 2 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře