Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
play-out B 1. kolo 163
BC Vysočina
Basket Poděbrady
5. 3. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
play-out B 1. kolo 164
Basket Slovanka B
Sokol Nusle
5. 3. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
play-out B 1. kolo 165
BK Žabiny Brno B
KP Brno B
5. 3. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
play-out B 2. kolo 167
Basket Poděbrady
KP Brno B
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
play-out B 2. kolo 166
BC Vysočina
BK Žabiny Brno B
15. 1. 2022
15:00
Hala SMJ Jihlava Marek Vaníček
Michal Kubeš
61
37
22
12
42
17
48
27
Review
play-out B 2. kolo 168
Basket Slovanka B
Basket Ostrava
15. 1. 2022
16:30
ZŠ Hovorčovická Dominik Kočovský
Tomáš Tejček
49
63
11
15
21
32
35
45
Review
play-out B 3. kolo 169
BC Vysočina
KP Brno B
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
play-out B 3. kolo 170
Basket Poděbrady
BK Žabiny Brno B
16. 1. 2022
09:00
MSH Ostende Marek Vondráček
Tomáš Mašek
32
71
9
18
14
32
23
54
Review
play-out B 3. kolo 171
Sokol Nusle
Basket Ostrava
16. 1. 2022
09:00
TJ Sokol Nusle Jan Lejčko
František Syrovátka
58
49
17
8
32
20
46
27
Review
play-out B 4. kolo 173
BC Vysočina
Basket Slovanka B
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
play-out B 4. kolo 174
Basket Poděbrady
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
play-out B 4. kolo 172
BK Žabiny Brno B
Basket Ostrava
29. 1. 2022
12:00
SH Rosnička Brno Filip Hudec
Dominik Holaň
Preview
play-out B 5. kolo 176
BC Vysočina
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
play-out B 5. kolo 177
Basket Poděbrady
Basket Slovanka B
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
play-out B 5. kolo 175
KP Brno B
Basket Ostrava
30. 1. 2022
09:30
Tělocvična Purkyňova 2 Jan Bráblík
Martin Račanský
Preview
play-out B 6. kolo 178
Basket Slovanka B
BK Žabiny Brno B
19. 2. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
play-out B 6. kolo 179
Sokol Nusle
KP Brno B
19. 2. 2022
-
TJ Sokol Nusle
Preview
play-out B 6. kolo 180
Basket Ostrava
BC Vysočina
19. 2. 2022
-
Trojhalí
Preview
play-out B 7. kolo 181
Basket Slovanka B
KP Brno B
20. 2. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
play-out B 7. kolo 182
Sokol Nusle
BK Žabiny Brno B
20. 2. 2022
-
TJ Sokol Nusle
Preview
play-out B 7. kolo 183
Basket Ostrava
Basket Poděbrady
20. 2. 2022
-
Trojhalí
Preview
play-out B 8. kolo 184
Basket Poděbrady
BC Vysočina
6. 3. 2022
-
MSH Ostende
Preview
play-out B 8. kolo 185
Sokol Nusle
Basket Slovanka B
6. 3. 2022
-
TJ Sokol Nusle
Preview
play-out B 8. kolo 186
KP Brno B
BK Žabiny Brno B
6. 3. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
play-out B 9. kolo 187
KP Brno B
BC Vysočina
19. 3. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
play-out B 9. kolo 188
BK Žabiny Brno B
Basket Poděbrady
19. 3. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
play-out B 9. kolo 189
Basket Ostrava
Sokol Nusle
19. 3. 2022
-
Trojhalí
Preview
play-out B 10. kolo 190
BK Žabiny Brno B
BC Vysočina
20. 3. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
play-out B 10. kolo 191
KP Brno B
Basket Poděbrady
20. 3. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
play-out B 10. kolo 192
Basket Ostrava
Basket Slovanka B
20. 3. 2022
-
Trojhalí
Preview
play-out B 11. kolo 193
Basket Ostrava
KP Brno B
2. 4. 2022
-
Trojhalí
Preview
play-out B 11. kolo 194
Sokol Nusle
BC Vysočina
2. 4. 2022
-
TJ Sokol Nusle
Preview
play-out B 11. kolo 195
Basket Slovanka B
Basket Poděbrady
2. 4. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
play-out B 12. kolo 196
Basket Ostrava
BK Žabiny Brno B
3. 4. 2022
-
Trojhalí
Preview
play-out B 12. kolo 197
Basket Slovanka B
BC Vysočina
3. 4. 2022
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
play-out B 12. kolo 198
Sokol Nusle
Basket Poděbrady
3. 4. 2022
-
TJ Sokol Nusle
Preview
play-out B 13. kolo 199
KP Brno B
Basket Slovanka B
23. 4. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
play-out B 13. kolo 200
BK Žabiny Brno B
Sokol Nusle
23. 4. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
play-out B 13. kolo 201
Basket Poděbrady
Basket Ostrava
23. 4. 2022
-
MSH Ostende
Preview
play-out B 14. kolo 202
BK Žabiny Brno B
Basket Slovanka B
24. 4. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
play-out B 14. kolo 203
KP Brno B
Sokol Nusle
24. 4. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
play-out B 14. kolo 204
BC Vysočina
Basket Ostrava
24. 4. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Žabiny Brno B 2 1 1 108 93 3
2. Basket Ostrava 2 1 1 112 107 3
3. BC Vysočina 1 1 0 61 37 2
4. Sokol Nusle 1 1 0 58 49 2
5. Basket Slovanka B 1 0 1 49 63 1
6. Basket Poděbrady 1 0 1 32 71 1
7. KP Brno B 0 0 0

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
USK Praha B 9 31.3 2.0 6.3 /11.9 53.3 12.4
Basket Pastelka MB 10 24.0 2.2 12.0 /19.5 61.5 13.6
Sluneta Ústí n.L. 9 28.1 1.7 10.8 /19.7 54.8 15.4
Slovan Litoměřice 12 23.3 2.9 8.1 /12.6 64.2 13.2
Basket Slovanka B 11 15.2 6.1 3.3 /7.8 42.4 13.3
Sokol Nusle 11 19.0 1.9 11.5 /18.9 60.9 15.4
Aritma Praha 8 11.4 1.9 3.0 /7.0 42.9 8.0
BK Brandýs n.L. 11 25.1 3.9 9.1 /16.7 54.3 11.5
Basket Ostrava 12 19.4 4.1 8.5 /15.5 54.8 13.8
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 11 23.3 5.3 12.2 /18.6 65.7 16.1
Žabiny Brno B 12 21.4 2.8 9.3 /18.6 50.0 15.7
BC Vysočina 12 18.9 2.2 7.3 /14.8 49.2 16.4
K2 Prostějov 14 24.3 4.1 9.7 /18.2 53.3 16.9
KP Brno B 11 17.9 3.5 10.3 /23.2 44.3 16.7
Sokol Kladno 10 16.1 1.4 7.5 /14.9 50.3 12.6
HB Basket B 11 20.9 3.6 6.8 /14.0 48.7 14.0
DBaK 10 30.3 1.4 6.0 /10.6 56.6 17.4
Tygři Praha 11 21.3 6.9 7.6 /13.6 56.0 9.2
Basket Poděbrady 11 18.7 2.4 9.1 /16.2 56.2 16.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 3 3 0 0 1.2 1.3 1.3
Vyhlídal Michal 6 5 1 0 1.2 1.1 1.1
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Veselý Ondřej 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Veis Martin 1 1 0 0 3.5 1.0 2.3
Vaníček Marek 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Vampola Jakub 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 4 1 3 0 1.0 1.6 1.3
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Theodor Pavel 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Tesař Michal 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 6 3 3 0 1.0 1.7 1.3
Štancl Dominik 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmůla Petr 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Šlaj Jiří 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Syrovátka František 4 1 3 0 1.9 1.4 1.6
Slovák Michal 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Scholzová Michaela 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Štěpán 2 0 2 0 1.5 2.0 1.8
Schambergerová Barbora 3 0 3 0 1.3 1.0 1.2
Schaffner Vojta 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Shumskyy Vitaliy 5 0 5 0 1.3 1.4 1.4
Renc Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Račanský Martin 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Poživil Jaroslav 4 3 1 0 1.5 1.3 1.4
Poláček Vojtěch 4 0 4 0 1.4 1.9 1.6
Peterková Lucie 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Pazourek Jaroslav 3 3 0 0 1.2 1.3 1.3
Opletal Petr 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Nesper Jindřich 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Mynarčík Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Mrzena Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Moravcová Lucie 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Richard 1 1 0 0 2.0 1.5 1.8
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Mašek Tomáš 2 0 2 0 1.0 2.3 1.6
Lysov Fedor 6 0 6 0 1.5 1.2 1.3
Lejčko Jan 8 7 1 0 1.0 1.2 1.1
Kubeš Michal 3 1 2 0 1.2 2.0 1.6
Križanová Johana 1 1 0 0 1.5 3.0 2.3
Krejčiřík Jiří 1 0 1 0 1.5 2.5 2.0
Kovačovič Matej 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Koudela Martin 3 2 1 0 1.5 1.3 1.4
Kohout Radomír 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Kočovský Dominik 4 3 1 0 1.1 1.1 1.1
Kocián Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kejklíček Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kavan Jonáš 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Karwowska Klaudia 8 2 6 0 1.0 1.1 1.1
Kapl Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Jon Miloslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jodl Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jindřichová Simona 5 0 5 0 1.0 1.0 1.0
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Janík Karel 4 0 4 0 1.6 1.8 1.7
Jakubík Petr 3 1 2 0 1.3 1.3 1.3
Chodura Ondřej 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hudec Filip 3 1 2 0 1.3 1.0 1.2
Horník Michal 2 2 0 0 1.5 2.5 2.0
Holaň Dominik 1 0 1 0 3.5 1.0 2.3
Hendrych Jan 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Hendrich Pavel 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Hejnic Jan 3 0 3 0 1.3 1.7 1.5
Hejduk Jakub 5 4 1 0 1.2 1.7 1.5
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Hackl Filip 3 0 3 0 1.3 1.3 1.3
Eisner Petr 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Dub Michal 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Bukovský Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bráblík Jan 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Bočková Lenka 4 0 4 0 1.1 1.9 1.5
Billík Dennis 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Bešina Marek 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Bendová Linda 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Bakajsa Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Baďura Ota 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Anton Karel 4 3 1 0 1.0 1.3 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře