Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 31
USK Praha B
Aritma Praha
6. 11. 2021
12:00
SH Královka
Preview
skupina B 1. kolo 32
Basket Pastelka MB
BK Brandýs nad Labem
6. 11. 2021
12:00
IX. základní škola
Preview
skupina B 1. kolo 33
HB Basket Praha B
DBaK
6. 11. 2021
17:15
sportovní hala Zličín
Preview
skupina B 2. kolo 34
USK Praha B
Basket Pastelka MB
21. 11. 2021
-
SH Královka
Preview
skupina B 2. kolo 35
Aritma Praha
BK Brandýs nad Labem
18. 9. 2021
18:00
SK Aritma Praha Jan Lejčko
Radomír Kohout
32
98
13
16
17
36
30
62
Review
skupina B 3. kolo 36
USK Praha B
BK Brandýs nad Labem
20. 11. 2021
-
SH Královka
Preview
skupina B 3. kolo 37
Aritma Praha
Basket Pastelka MB
19. 9. 2021
10:30
SK Aritma Praha Marek Vošahlík
Simona Jindřichová
36
105
13
37
22
63
28
87
Review
skupina B 4. kolo 39
DBaK
BK Brandýs nad Labem
2. 10. 2021
15:30
Tělocvična 25. ZŠ Jan Lejčko
Fedor Lysov
94
79
35
15
50
39
74
62
Review
skupina B 4. kolo 38
HB Basket Praha B
Basket Pastelka MB
2. 10. 2021
17:00
sportovní hala Zličín František Syrovátka
Lukáš Balog
38
74
16
24
20
44
33
61
Review
skupina B 5. kolo 41
DBaK
Basket Pastelka MB
3. 10. 2021
09:30
Tělocvična 25. ZŠ Jan Lejčko
Dominik Kočovský
72
74
24
17
36
45
54
66
Review
skupina B 5. kolo 40
HB Basket Praha B
BK Brandýs nad Labem
3. 10. 2021
10:00
sportovní hala Zličín Matěj Záruba
Barbora Schambergerová
62
73
15
22
25
42
41
54
Review
skupina B 6. kolo 42
USK Praha B
HB Basket Praha B
16. 10. 2021
12:00
SH Královka Linda Bendová
Klaudia Karwowska
59
57
15
10
35
25
49
38
Review
skupina B 6. kolo 43
Aritma Praha
DBaK
16. 10. 2021
18:00
SK Aritma Praha Michal Vyhlídal
Tomáš Tejček
35
93
9
23
15
44
24
70
Review
skupina B 7. kolo 45
Aritma Praha
HB Basket Praha B
17. 10. 2021
10:30
SK Aritma Praha Pavel Hendrich
Petr Šmůla
22
85
6
27
15
47
19
67
Review
skupina B 7. kolo 44
USK Praha B
DBaK
17. 10. 2021
12:00
SH Královka Linda Bendová
Klaudia Karwowska
71
40
19
5
39
9
54
22
Review
skupina B 8. kolo 47
BK Brandýs nad Labem
Basket Pastelka MB
7. 11. 2021
09:30
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 8. kolo 46
Aritma Praha
USK Praha B
7. 11. 2021
10:30
SK Aritma Praha
Preview
skupina B 8. kolo 48
DBaK
HB Basket Praha B
7. 11. 2021
13:00
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina B 9. kolo 50
Basket Pastelka MB
Aritma Praha
20. 11. 2021
-
IX. základní škola
Preview
skupina B 9. kolo 49
BK Brandýs nad Labem
USK Praha B
19. 9. 2021
11:30
ZŠ Na Výsluní Jan Lejčko
Michal Bukovský
64
60
23
15
36
30
52
47
Review
skupina B 10. kolo 52
BK Brandýs nad Labem
Aritma Praha
21. 11. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 10. kolo 51
Basket Pastelka MB
USK Praha B
18. 9. 2021
14:00
IX. základní škola Tomáš Tejček
Vojtěch Poláček
58
61
10
16
28
24
47
50
Review
skupina B 11. kolo 53
BK Brandýs nad Labem
HB Basket Praha B
4. 12. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 11. kolo 54
Basket Pastelka MB
DBaK
4. 12. 2021
-
IX. základní škola
Preview
skupina B 12. kolo 55
Basket Pastelka MB
HB Basket Praha B
5. 12. 2021
-
IX. základní škola
Preview
skupina B 12. kolo 56
BK Brandýs nad Labem
DBaK
5. 12. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 13. kolo 57
DBaK
USK Praha B
18. 12. 2021
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina B 13. kolo 58
HB Basket Praha B
Aritma Praha
18. 12. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina B 14. kolo 59
HB Basket Praha B
USK Praha B
19. 12. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina B 14. kolo 60
DBaK
Aritma Praha
19. 12. 2021
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Pavlína Vitovská Basket Pastelka MB 18 4 1.0 24.5 7.5 1.0 6.5/9.5 68.4 1.5
Kateřina Kourková BC Vysočina 17 6 1.0 5.8 2.3 0.2 0.7/1.0 0.0* 1.3
Nikola Večeřová Sokol Kladno 15 3 1.0 9.7 4.7 0.0 0.3/1.7 0.0* 0.7
Tereza Fabiánková HB Basket B 17 4 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.5 0.0* 1.5
Ema Bucháčková Basket Poděbrady 17 3 1.0 6.0 2.3 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
Ester Sršňová Aritma Praha 16 4 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
Klára Aubrechtová DBaK 15 2 1.0 7.0 2.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.0
Eliška Čechová KP Brno B 15 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.8
Karolína Boleslavská Basket Ostrava 15 1 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Giulia Amadei Žabiny Brno B 15 3 1.0 3.7 0.7 0.3 1.3/2.0 66.7 1.3
Karolína Bisová Slovan Litoměřice 16 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Barbora Davidová Sluneta Ústí n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Boráková Tygři Praha 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Antošová USK Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Babyčová Basket Slovanka B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natalie Bláhová ŠBK P-H Sadská 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Bodláková BK Brandýs n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Berková K2 Prostějov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
USK Praha B 4 24.8 1.5 8.8 /16.3 53.8 15.8
Basket Pastelka MB 4 28.0 2.5 14.3 /23.1 62.0 12.3
Sluneta Ústí n.L. 4 30.8 1.3 12.5 /22.0 56.8 15.5
Slovan Litoměřice 4 19.3 2.5 6.5 /13.0 50.0 9.3
Basket Slovanka B 4 16.5 7.0 3.3 /9.1 36.1 15.0
Sokol Nusle 4 17.8 2.3 12.5 /19.0 65.8 17.8
Aritma Praha 4 11.5 1.8 3.0 /6.8 44.4 7.5
BK Brandýs n.L. 4 29.8 2.8 10.8 /17.3 62.3 11.0
Basket Ostrava 4 19.5 4.3 11.8 /19.6 60.3 11.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 5 25.4 4.4 13.8 /20.6 67.0 14.8
Žabiny Brno B 5 25.2 3.0 8.2 /16.8 48.8 16.0
BC Vysočina 6 18.7 1.7 6.2 /13.4 46.3 16.0
K2 Prostějov 4 23.0 5.5 13.0 /22.5 57.8 19.5
KP Brno B 5 18.2 4.4 5.8 /12.6 46.0 18.4
Sokol Kladno 4 19.3 1.8 7.0 /15.3 45.9 13.0
HB Basket B 4 20.0 4.3 7.8 /18.1 43.1 17.8
DBaK 4 31.5 1.8 6.5 /10.3 63.4 18.5
Tygři Praha 4 21.8 8.5 6.8 /9.6 71.1 9.0
Basket Poděbrady 3 20.7 0.7 9.0 /16.0 56.3 16.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Vyhlídal Michal 4 4 0 0 1.3 1.1 1.2
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Ondřej 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Theodor Pavel 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Tesař Michal 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
Štancl Dominik 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmůla Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Schambergerová Barbora 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Reitzová Patricie-Anna 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Račanský Martin 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Poláček Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 3 0 3 0 1.5 1.0 1.3
Lejčko Jan 5 5 0 0 1.0 1.2 1.1
Križanová Johana 1 1 0 0 1.5 3.0 2.3
Kovačovič Matej 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Kohout Radomír 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Kočovský Dominik 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Kocián Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Karwowska Klaudia 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jindřichová Simona 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Janík Karel 2 0 2 0 2.3 2.5 2.4
Jakubík Petr 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Chodura Ondřej 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hudec Filip 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Horník Michal 2 2 0 0 1.5 2.5 2.0
Hendrich Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 3 0 3 0 1.3 1.7 1.5
Hejduk Jakub 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Dub Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bukovský Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bráblík Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bočková Lenka 1 0 1 0 1.5 3.0 2.3
Billík Dennis 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Bešina Marek 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Bendová Linda 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Baďura Ota 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Anton Karel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře