Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Slovan Litoměřice
6. 11. 2021
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 1. kolo 2
BŠ Tygři Praha
Sokol Kladno
6. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 1. kolo 3
Basket Slovanka B
Sokol Nusle
6. 11. 2021
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
skupina A 2. kolo 4
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Slovanka B
18. 9. 2021
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 2. kolo 5
TJ Slovan Litoměřice
Sokol Nusle
18. 9. 2021
-
Kalich aréna
Preview
skupina A 3. kolo 6
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Nusle
19. 9. 2021
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 3. kolo 7
TJ Slovan Litoměřice
Basket Slovanka B
19. 9. 2021
-
Kalich aréna
Preview
skupina A 4. kolo 8
Basket Slovanka B
BŠ Tygři Praha
2. 10. 2021
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
skupina A 4. kolo 9
Sokol Nusle
Sokol Kladno
2. 10. 2021
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 5. kolo 10
Basket Slovanka B
Sokol Kladno
3. 10. 2021
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
skupina A 5. kolo 11
Sokol Nusle
BŠ Tygři Praha
3. 10. 2021
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 6. kolo 12
BŠ Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
16. 10. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 6. kolo 13
Sokol Kladno
TJ Slovan Litoměřice
16. 10. 2021
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 7. kolo 15
Sokol Kladno
SLUNETA Ústí nad Labem
17. 10. 2021
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 7. kolo 14
BŠ Tygři Praha
TJ Slovan Litoměřice
17. 10. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 8. kolo 16
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
7. 11. 2021
-
Kalich aréna
Preview
skupina A 8. kolo 17
Sokol Kladno
BŠ Tygři Praha
7. 11. 2021
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 8. kolo 18
Sokol Nusle
Basket Slovanka B
7. 11. 2021
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 9. kolo 19
Sokol Nusle
SLUNETA Ústí nad Labem
20. 11. 2021
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 9. kolo 20
Basket Slovanka B
TJ Slovan Litoměřice
20. 11. 2021
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
skupina A 10. kolo 21
Basket Slovanka B
SLUNETA Ústí nad Labem
21. 11. 2021
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
skupina A 10. kolo 22
Sokol Nusle
TJ Slovan Litoměřice
21. 11. 2021
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 11. kolo 23
Sokol Kladno
Basket Slovanka B
4. 12. 2021
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 11. kolo 24
BŠ Tygři Praha
Sokol Nusle
4. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 12. kolo 25
BŠ Tygři Praha
Basket Slovanka B
5. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 12. kolo 26
Sokol Kladno
Sokol Nusle
5. 12. 2021
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 13. kolo 27
TJ Slovan Litoměřice
BŠ Tygři Praha
18. 12. 2021
-
Kalich aréna
Preview
skupina A 13. kolo 28
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Kladno
18. 12. 2021
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 14. kolo 29
SLUNETA Ústí nad Labem
BŠ Tygři Praha
19. 12. 2021
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 14. kolo 30
TJ Slovan Litoměřice
Sokol Kladno
19. 12. 2021
-
Kalich aréna
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sluneta Ústí n.L. 0 0 0
2. BŠ Tygři Praha 0 0 0
3. Basket Slovanka B 0 0 0
4. Slovan Litoměřice 0 0 0
5. Sokol Nusle 0 0 0
6. Sokol Kladno 0 0 0
Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým