Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Slovan Litoměřice
6. 11. 2021
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 1. kolo 2
Tygři Praha
Sokol Kladno
6. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 1. kolo 3
Basket Slovanka B
Sokol Nusle
6. 11. 2021
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
skupina A 2. kolo 4
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Slovanka B
18. 9. 2021
16:00
SPŠ spojů Michal Vyhlídal
Fedor Lysov
89
60
32
13
53
30
64
49
Review
skupina A 2. kolo 5
TJ Slovan Litoměřice
Sokol Nusle
18. 9. 2021
18:00
Hala 6. ZŠ Lukáš Ulrych
Simona Jindřichová
58
39
18
10
32
14
45
27
Review
skupina A 3. kolo 6
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Nusle
19. 9. 2021
12:00
SPŠ spojů Michal Vyhlídal
Fedor Lysov
72
50
11
3
38
20
60
37
Review
skupina A 3. kolo 7
TJ Slovan Litoměřice
Basket Slovanka B
19. 9. 2021
12:00
Hala 6. ZŠ Lukáš Ulrych
Matej Kovačovič
56
40
18
15
27
27
48
35
Review
skupina A 4. kolo 8
Basket Slovanka B
Tygři Praha
2. 10. 2021
14:00
ZŠ Hovorčovická Michal Tesař
Jan Hejnic
52
82
7
31
14
49
25
74
Review
skupina A 4. kolo 9
Sokol Nusle
Sokol Kladno
2. 10. 2021
16:00
TJ Sokol Nusle Michal Kocián
Klaudia Karwowska
79
48
20
13
37
24
52
38
Review
skupina A 5. kolo 11
Sokol Nusle
Tygři Praha
3. 10. 2021
10:00
TJ Sokol Nusle Michal Kocián
Klaudia Karwowska
51
84
15
26
24
48
43
68
Review
skupina A 5. kolo 10
Basket Slovanka B
Sokol Kladno
3. 10. 2021
12:30
ZŠ Hovorčovická Patricie-Anna Reitzová
Michal Tesař
77
46
19
7
35
20
54
29
Review
skupina A 6. kolo 13
Sokol Kladno
TJ Slovan Litoměřice
16. 10. 2021
10:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jakub Hejduk
Dennis Billík
52
47
15
10
19
23
36
31
Review
skupina A 6. kolo 12
Tygři Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
16. 10. 2021
17:00
Sportovní hala Jeneč Miloslav Jon
Radomír Kohout
71
56
19
15
41
27
52
44
Review
skupina A 7. kolo 14
Tygři Praha
TJ Slovan Litoměřice
17. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Jeneč Jan Lejčko
Barbora Schambergerová
66
49
11
15
31
27
52
44
Review
skupina A 7. kolo 15
Sokol Kladno
SLUNETA Ústí nad Labem
17. 10. 2021
16:30
Hala 5. ZŠ Kladno Michal Dub
Simona Jindřichová
57
94
17
23
24
38
43
57
Review
skupina A 8. kolo 17
Sokol Kladno
Tygři Praha
7. 11. 2021
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 8. kolo 18
Sokol Nusle
Basket Slovanka B
7. 11. 2021
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 8. kolo 16
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
7. 11. 2021
12:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 9. kolo 19
Sokol Nusle
SLUNETA Ústí nad Labem
20. 11. 2021
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 9. kolo 20
Basket Slovanka B
TJ Slovan Litoměřice
20. 11. 2021
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
skupina A 10. kolo 21
Basket Slovanka B
SLUNETA Ústí nad Labem
21. 11. 2021
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
skupina A 10. kolo 22
Sokol Nusle
TJ Slovan Litoměřice
21. 11. 2021
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 11. kolo 23
Sokol Kladno
Basket Slovanka B
4. 12. 2021
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 11. kolo 24
Tygři Praha
Sokol Nusle
4. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 12. kolo 25
Tygři Praha
Basket Slovanka B
5. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 12. kolo 26
Sokol Kladno
Sokol Nusle
5. 12. 2021
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 13. kolo 27
TJ Slovan Litoměřice
Tygři Praha
18. 12. 2021
-
Kalich aréna
Preview
skupina A 13. kolo 28
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Kladno
18. 12. 2021
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 14. kolo 29
SLUNETA Ústí nad Labem
Tygři Praha
15. 12. 2021
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 14. kolo 30
TJ Slovan Litoměřice
Sokol Kladno
19. 12. 2021
-
Kalich aréna
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Pavlína Vitovská Basket Pastelka MB 18 4 1.0 24.5 7.5 1.0 6.5/9.5 68.4 1.5
Kateřina Kourková BC Vysočina 17 6 1.0 5.8 2.3 0.2 0.7/1.0 0.0* 1.3
Nikola Večeřová Sokol Kladno 15 3 1.0 9.7 4.7 0.0 0.3/1.7 0.0* 0.7
Tereza Fabiánková HB Basket B 17 4 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.5 0.0* 1.5
Ema Bucháčková Basket Poděbrady 17 3 1.0 6.0 2.3 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
Ester Sršňová Aritma Praha 16 4 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
Eliška Čechová KP Brno B 15 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.8
Karolína Boleslavská Basket Ostrava 15 1 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Giulia Amadei Žabiny Brno B 15 3 1.0 3.7 0.7 0.3 1.3/2.0 66.7 1.3
Karolína Bisová Slovan Litoměřice 16 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Barbora Davidová Sluneta Ústí n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Boráková Tygři Praha 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Babyčová Basket Slovanka B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Antošová USK Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natalie Bláhová ŠBK P-H Sadská 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Aubrechtová DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Bodláková BK Brandýs n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Berková K2 Prostějov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
USK Praha B 4 24.8 1.5 8.8 /16.3 53.8 15.8
Basket Pastelka MB 4 28.0 2.5 14.3 /23.1 62.0 12.3
Sluneta Ústí n.L. 4 30.8 1.3 12.5 /22.0 56.8 15.5
Slovan Litoměřice 4 19.3 2.5 6.5 /13.0 50.0 9.3
Basket Slovanka B 4 16.5 7.0 3.3 /9.1 36.1 15.0
Sokol Nusle 4 17.8 2.3 12.5 /19.0 65.8 17.8
Aritma Praha 4 11.5 1.8 3.0 /6.8 44.4 7.5
BK Brandýs n.L. 4 29.8 2.8 10.8 /17.3 62.3 11.0
Basket Ostrava 4 19.5 4.3 11.8 /19.6 60.3 11.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 5 25.4 4.4 13.8 /20.6 67.0 14.8
Žabiny Brno B 5 25.2 3.0 8.2 /16.8 48.8 16.0
BC Vysočina 6 18.7 1.7 6.2 /13.4 46.3 16.0
K2 Prostějov 4 23.0 5.5 13.0 /22.5 57.8 19.5
KP Brno B 5 18.2 4.4 5.8 /12.6 46.0 18.4
Sokol Kladno 4 19.3 1.8 7.0 /15.3 45.9 13.0
HB Basket B 4 20.0 4.3 7.8 /18.1 43.1 17.8
DBaK 4 17.5 1.3 2.8 /4.3 64.7 12.0
Tygři Praha 4 21.8 8.5 6.8 /9.6 71.1 9.0
Basket Poděbrady 3 20.7 0.7 9.0 /16.0 56.3 16.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Vyhlídal Michal 4 4 0 0 1.3 1.2 1.2
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Ondřej 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Theodor Pavel 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Tesař Michal 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 3 1 2 0 1.0 1.3 1.1
Štancl Dominik 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmůla Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Schambergerová Barbora 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Reitzová Patricie-Anna 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Račanský Martin 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Poláček Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 3 0 3 0 1.5 1.0 1.3
Lejčko Jan 5 5 0 0 1.0 1.2 1.1
Križanová Johana 1 1 0 0 1.5 3.0 2.3
Kovačovič Matej 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Kohout Radomír 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Kočovský Dominik 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Kocián Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Karwowska Klaudia 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jindřichová Simona 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Janík Karel 2 0 2 0 2.3 2.5 2.4
Jakubík Petr 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Chodura Ondřej 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hudec Filip 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Horník Michal 2 2 0 0 1.5 2.5 2.0
Hendrich Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 3 0 3 0 1.3 1.7 1.5
Hejduk Jakub 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Dub Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bukovský Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bráblík Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bočková Lenka 1 0 1 0 1.5 3.0 2.3
Billík Dennis 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Bešina Marek 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Bendová Linda 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Baďura Ota 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Anton Karel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře