2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 265
SK Žabovřesky
SK Renocar Podolí
11. 12. 2021
16:00
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Michal Škaroupka
84
65
19
18
36
38
54
50
Review
skupina C 1. kolo 267
KK Valašské Meziříčí
SK UP Olomouc
11. 12. 2021
17:00
Tělocvična SPŠ stavební Jan Hecl
Ota Baďura
119
65
42
15
67
34
98
45
Review
skupina C 1. kolo 269
BK Opava B
TJ Šumperk
11. 12. 2021
17:00
Víceúčelová hala Opava Tomáš Holubek
Adam Giecek
91
61
20
14
43
29
75
67
Review
skupina C 1. kolo 266
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
11. 12. 2021
18:00
Hala TJ Jiskra Michal Kult
Petr Mynarčík
79
57
15
15
38
23
59
34
Review
skupina C 1. kolo 268
BASKET Brno B
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
11. 12. 2021
19:00
SH Morenda Kamil Karafiát
Jan Renc
86
90
21
30
44
50
58
75
Review
skupina C 1. kolo 270
BK NH Ostrava B
TJ Sokol Karviná
11. 12. 2021
19:45
SH Ostrava-Tatran Jakub Kremser
Jan Menšík
70
73
23
16
42
32
58
57
Review
skupina C 2. kolo 273
Jiskra Kyjov
BK Opava B
25. 9. 2021
13:00
Hala TJ Jiskra Jan Hecl
Jakub Válek
56
84
10
22
36
38
49
55
Review
skupina C 2. kolo 271
SK Žabovřesky
BK NH Ostrava B
25. 9. 2021
14:00
SH Rosnička Brno Michal Škaroupka
Martin Veis
89
83
19
21
29
41
59
63
Review
skupina C 2. kolo 275
KK Valašské Meziříčí
BASKET Brno B
25. 9. 2021
17:00
Tělocvična SPŠ stavební Dominik Krčmář
Jan Menšík
77
66
20
17
39
29
52
49
Review
skupina C 2. kolo 274
TJ Slavia Kroměříž
TJ Šumperk
30. 10. 2021
17:30
Hala TJ Slavia Jakub Válek
Marek Bešina
77
71
21
14
39
36
61
55
Review
skupina C 2. kolo 272
SK Renocar Podolí
TJ Sokol Karviná
25. 9. 2021
18:00
SH Podolí u Brna Michal Kubiš
Michal Kubeš
64
72
15
16
31
37
44
58
Review
skupina C 2. kolo 276
SK UP Olomouc
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
25. 9. 2021
19:00
SH UP Olomouc Petr Opletal
Vojtěch Ščurek
73
64
15
20
37
32
49
49
Review
skupina C 3. kolo 277
SK Žabovřesky
TJ Sokol Karviná
26. 9. 2021
10:00
SH Rosnička Brno Robin Petrák
Pavel Nehoda
62
79
18
17
38
37
48
62
Review
skupina C 3. kolo 278
SK Renocar Podolí
BK NH Ostrava B
26. 9. 2021
10:00
SH Podolí u Brna Michal Kubiš
Michal Kubeš
96
81
18
15
51
37
77
55
Review
skupina C 3. kolo 281
KK Valašské Meziříčí
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
26. 9. 2021
10:00
Tělocvična SPŠ stavební Ondřej Zatloukal
Jan Menšík
89
68
22
14
37
31
61
47
Review
skupina C 3. kolo 279
Jiskra Kyjov
TJ Šumperk
31. 10. 2021
11:00
Hala TJ Jiskra Filip Hudec
Dominik Krčmář
81
76
22
24
38
43
62
65
Review
skupina C 3. kolo 282
SK UP Olomouc
BASKET Brno B
26. 9. 2021
11:30
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Dominik Krčmář
92
94
18
26
42
41
65
60
82
82
Review
skupina C 3. kolo 280
TJ Slavia Kroměříž
BK Opava B
26. 9. 2021
13:30
Hala TJ Slavia Jiří Fanta
Marek Bešina
94
89
14
17
32
34
52
58
78
78
Review
skupina C 4. kolo 285
BK Opava B
KK Valašské Meziříčí
9. 10. 2021
15:00
Víceúčelová hala Opava Lukáš Kapaňa
Jan Hecl
77
72
25
21
34
35
55
54
Review
skupina C 4. kolo 284
TJ Sokol Karviná
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
9. 10. 2021
18:00
Tělocvična ZŠ Družby Petr Opletal
Ondřej Rusz
94
78
23
18
48
39
77
56
Review
skupina C 4. kolo 286
TJ Šumperk
SK UP Olomouc
9. 10. 2021
18:00
Hala Tyršův stadion Jiří Fanta
Jakub Válek
65
73
27
11
43
29
60
55
Review
skupina C 4. kolo 287
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
9. 10. 2021
18:00
SH Rosnička Brno Michal Kult
Natálie Karabínová
85
73
17
24
33
34
59
51
Review
skupina C 4. kolo 288
SK Renocar Podolí
TJ Slavia Kroměříž
9. 10. 2021
18:00
SH Podolí u Brna Vlastimil Kurz
Michal Komprs
73
48
24
14
42
26
64
40
Review
skupina C 4. kolo 283
BK NH Ostrava B
BASKET Brno B
9. 10. 2021
18:30
SH Ostrava-Tatran Jan Menšík
Tomáš Nevřela
71
85
19
22
40
37
62
59
Review
skupina C 5. kolo 293
SK Žabovřesky
TJ Slavia Kroměříž
10. 10. 2021
10:00
SH Rosnička Brno Michal Kult
Natálie Karabínová
85
87
23
31
48
48
70
71
Review
skupina C 5. kolo 294
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
10. 10. 2021
10:00
SH Podolí u Brna Vlastimil Kurz
Jakub Válek
99
65
26
18
45
38
75
46
Review
skupina C 5. kolo 289
BK NH Ostrava B
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
10. 10. 2021
10:45
SH Ostrava-Tatran Jan Menšík
Tomáš Nevřela
79
65
26
22
47
40
68
44
Review
skupina C 5. kolo 290
TJ Sokol Karviná
BASKET Brno B
10. 10. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ Družby Petr Opletal
Ondřej Rusz
85
70
17
17
41
38
66
54
Review
skupina C 5. kolo 291
BK Opava B
SK UP Olomouc
10. 10. 2021
11:00
Víceúčelová hala Opava Václav Sýkora
Tomáš Holubek
85
73
20
24
41
40
59
57
Review
skupina C 5. kolo 292
TJ Šumperk
KK Valašské Meziříčí
10. 10. 2021
11:00
Hala Tyršův stadion Jiří Fanta
Antonín Kapl
82
95
26
27
43
55
69
78
Review
skupina C 6. kolo 299
BASKET Brno B
BK Opava B
23. 10. 2021
16:30
SH Morenda Michal Škaroupka
Natálie Karabínová
88
80
23
17
44
43
69
64
Review
skupina C 6. kolo 297
KK Valašské Meziříčí
SK Žabovřesky
23. 10. 2021
17:00
Tělocvična SPŠ stavební Václav Sýkora
Jan Menšík
98
61
19
12
48
28
76
39
Review
skupina C 6. kolo 295
Jiskra Kyjov
BK NH Ostrava B
23. 10. 2021
18:00
Hala TJ Jiskra Dominik Krčmář
Marek Vaníček
76
67
29
18
46
43
62
53
Review
skupina C 6. kolo 296
TJ Slavia Kroměříž
TJ Sokol Karviná
23. 10. 2021
18:00
Hala TJ Slavia Jiří Fanta
Ota Baďura
63
77
19
23
41
43
52
60
Review
skupina C 6. kolo 300
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Šumperk
23. 10. 2021
18:30
SH Morenda Michal Kult
Natálie Karabínová
107
85
32
22
50
44
85
64
Review
skupina C 6. kolo 298
SK UP Olomouc
SK Renocar Podolí
23. 10. 2021
19:00
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Antonín Kapl
68
87
15
31
33
51
51
76
Review
skupina C 7. kolo 303
KK Valašské Meziříčí
SK Renocar Podolí
24. 10. 2021
10:00
Tělocvična SPŠ stavební Václav Sýkora
Jan Menšík
100
61
17
13
51
27
73
47
Review
skupina C 7. kolo 305
BASKET Brno B
TJ Šumperk
24. 10. 2021
10:30
SH Morenda Michal Škaroupka
Michal Kult
79
90
18
29
43
41
63
61
Review
skupina C 7. kolo 302
TJ Slavia Kroměříž
BK NH Ostrava B
24. 10. 2021
11:00
Hala TJ Slavia Jiří Fanta
Martin Račanský
93
86
23
18
47
37
71
59
Review
skupina C 7. kolo 304
SK UP Olomouc
SK Žabovřesky
24. 10. 2021
11:30
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Antonín Kapl
86
79
14
19
42
37
62
58
Review
skupina C 7. kolo 306
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
BK Opava B
24. 10. 2021
12:30
SH Morenda Michal Škaroupka
Natálie Karabínová
96
83
32
30
49
54
70
61
Review
skupina C 7. kolo 301
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Karviná
24. 10. 2021
13:30
Hala TJ Jiskra Dominik Krčmář
Marek Vaníček
50
83
8
21
23
54
34
64
Review
skupina C 8. kolo 311
Jiskra Kyjov
KK Valašské Meziříčí
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 8. kolo 307
BK NH Ostrava B
BK Opava B
13. 11. 2021
16:30
SH Ostrava-Tatran Jan Menšík
Tomáš Nevřela
68
91
16
27
34
57
46
77
Review
skupina C 8. kolo 309
SK Žabovřesky
BASKET Brno B
13. 11. 2021
16:30
SH Rosnička Brno Michal Kubiš
Michal Škaroupka
80
108
20
36
44
57
60
81
Review
skupina C 8. kolo 308
TJ Sokol Karviná
TJ Šumperk
13. 11. 2021
18:00
ZŠ Družby Karviná Tomáš Holubek
Petr Opletal
114
63
27
20
58
30
84
48
Review
skupina C 8. kolo 310
SK Renocar Podolí
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
13. 11. 2021
18:00
SH Podolí u Brna Michal Komprs
Natálie Karabínová
76
91
22
25
42
44
64
72
Review
skupina C 8. kolo 312
TJ Slavia Kroměříž
SK UP Olomouc
13. 11. 2021
18:00
Hala TJ Slavia Jakub Válek
Ondřej Veselý
91
82
19
15
44
33
69
68
Review
skupina C 9. kolo 317
Jiskra Kyjov
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 9. kolo 313
BK NH Ostrava B
TJ Šumperk
14. 11. 2021
10:00
SH Ostrava-Tatran Jan Menšík
Tomáš Nevřela
95
72
26
16
53
30
79
56
Review
skupina C 9. kolo 316
SK Renocar Podolí
BASKET Brno B
14. 11. 2021
10:00
SH Podolí u Brna Michal Komprs
Natálie Karabínová
81
75
15
15
29
37
54
51
66
66
Review
skupina C 9. kolo 314
TJ Sokol Karviná
BK Opava B
14. 11. 2021
11:00
ZŠ Družby Karviná Tomáš Holubek
Petr Opletal
88
57
25
15
47
24
72
37
Review
skupina C 9. kolo 318
TJ Slavia Kroměříž
KK Valašské Meziříčí
14. 11. 2021
11:00
Hala TJ Slavia Jakub Válek
Ondřej Veselý
67
95
16
22
32
49
47
70
Review
skupina C 9. kolo 315
SK Žabovřesky
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
14. 11. 2021
12:00
SH Rosnička Brno Jiří Jedlička
Kamil Karafiát
81
90
25
26
47
43
60
72
Review
skupina C 10. kolo 319
KK Valašské Meziříčí
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 10. kolo 320
SK UP Olomouc
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
SH UP Olomouc
Preview
skupina C 10. kolo 322
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 10. kolo 323
BK Opava B
SK Žabovřesky
12. 3. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 10. kolo 324
TJ Šumperk
SK Renocar Podolí
12. 3. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 10. kolo 321
BASKET Brno B
Jiskra Kyjov
27. 11. 2021
18:00
SH Morenda Filip Dombrovský
Michal Kult
92
67
25
25
47
36
75
55
Review
skupina C 11. kolo 325
KK Valašské Meziříčí
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 11. kolo 326
SK UP Olomouc
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
SH UP Olomouc
Preview
skupina C 11. kolo 327
BASKET Brno B
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 11. kolo 328
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
Jiskra Kyjov
12. 3. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 11. kolo 329
BK Opava B
SK Renocar Podolí
13. 3. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 11. kolo 330
TJ Šumperk
SK Žabovřesky
13. 3. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 12. kolo 332
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 12. kolo 333
SK UP Olomouc
KK Valašské Meziříčí
12. 12. 2021
10:30
SH UP Olomouc Martin Sekáč
Martin Račanský
76
90
18
26
44
45
53
63
Review
skupina C 12. kolo 335
TJ Šumperk
BK Opava B
12. 12. 2021
11:00
Hala Tyršův stadion Ondřej Zatloukal
Antonín Kapl
85
93
19
17
43
38
58
62
Review
skupina C 12. kolo 336
TJ Sokol Karviná
BK NH Ostrava B
12. 12. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ Družby René Klapetek
Ondřej Rusz
93
60
21
19
53
24
77
44
Review
skupina C 12. kolo 331
SK Renocar Podolí
SK Žabovřesky
9. 12. 2021
19:00
SH Podolí u Brna Ivor Matějek
Jan Renc
86
77
18
14
43
26
67
54
Review
skupina C 12. kolo 334
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
BASKET Brno B
10. 12. 2021
19:00
SH Morenda Ivor Matějek
Natálie Karabínová
94
88
22
24
45
45
68
70
Review
skupina C 13. kolo 338
BK NH Ostrava B
SK Renocar Podolí
8. 1. 2022
16:00
SH Ostrava-Tatran Dominik Krčmář
René Klapetek
81
68
20
17
37
41
61
59
Review
skupina C 13. kolo 337
TJ Sokol Karviná
SK Žabovřesky
8. 1. 2022
18:00
Tělocvična ZŠ Družby Václav Sýkora
Petr Opletal
82
63
26
14
45
29
70
45
Review
skupina C 13. kolo 339
TJ Šumperk
Jiskra Kyjov
8. 1. 2022
18:00
Hala Tyršův stadion Filip Hudec
Ota Baďura
62
50
13
12
31
19
45
38
Review
skupina C 13. kolo 340
BK Opava B
TJ Slavia Kroměříž
8. 1. 2022
18:00
Víceúčelová hala Opava Ondřej Rusz
Matouš Přidal
83
68
13
15
37
28
66
49
Review
skupina C 13. kolo 342
BASKET Brno B
SK UP Olomouc
8. 1. 2022
19:00
SH Morenda Robin Petrák
Michal Kult
83
77
23
25
44
45
62
65
Review
skupina C 13. kolo 341
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
KK Valašské Meziříčí
8. 1. 2022
21:00
SH Morenda Robin Petrák
Michal Kult
105
93
21
13
51
37
82
69
Review
skupina C 14. kolo 348
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 14. kolo 343
BK NH Ostrava B
SK Žabovřesky
9. 1. 2022
10:00
SH Ostrava-Tatran Dominik Krčmář
René Klapetek
90
73
23
17
45
35
74
52
Review
skupina C 14. kolo 344
TJ Sokol Karviná
SK Renocar Podolí
9. 1. 2022
11:00
Tělocvična ZŠ Družby Václav Sýkora
Petr Opletal
106
49
28
16
56
35
82
43
Review
skupina C 14. kolo 345
BK Opava B
Jiskra Kyjov
9. 1. 2022
11:00
Víceúčelová hala Opava Ondřej Rusz
Matouš Přidal
74
82
20
17
34
38
57
66
Review
skupina C 14. kolo 346
TJ Šumperk
TJ Slavia Kroměříž
9. 1. 2022
11:00
Hala Tyršův stadion Antonín Kapl
Ota Baďura
82
95
12
38
37
58
63
74
Review
skupina C 14. kolo 347
BASKET Brno B
KK Valašské Meziříčí
9. 1. 2022
16:00
SH Morenda Vlastimil Kurz
Kamil Karafiát
93
111
21
38
49
58
76
90
Review
skupina C 15. kolo 352
KK Valašské Meziříčí
TJ Šumperk
22. 1. 2022
17:00
Tělocvična SPŠ stavební Václav Sýkora
Petr Opletal
107
77
33
20
54
44
81
57
Review
skupina C 15. kolo 353
TJ Slavia Kroměříž
SK Žabovřesky
22. 1. 2022
17:00
Hala TJ Slavia Ota Baďura
Marek Bešina
72
74
14
27
38
44
59
62
Review
skupina C 15. kolo 354
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
22. 1. 2022
18:30
Hala TJ Jiskra Filip Hudec
Marek Vaníček
45
75
19
22
31
41
38
60
Review
skupina C 15. kolo 350
BASKET Brno B
TJ Sokol Karviná
22. 1. 2022
19:00
SH Morenda Pavel Nehoda
Jan Špaček
59
75
19
23
39
42
49
60
Review
skupina C 15. kolo 351
SK UP Olomouc
BK Opava B
18. 1. 2022
20:00
Sportovní hala UP Lukáš Kapaňa
Linda Vildová
97
96
13
23
42
43
71
73
Review
skupina C 15. kolo 349
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
BK NH Ostrava B
22. 1. 2022
21:00
SH Morenda Pavel Nehoda
Jan Špaček
75
77
18
20
42
39
53
62
Review
skupina C 16. kolo 360
TJ Slavia Kroměříž
SK Renocar Podolí
23. 1. 2022
09:30
Hala TJ Slavia Ota Baďura
Marek Bešina
44
87
7
15
20
33
33
64
Review
skupina C 16. kolo 357
KK Valašské Meziříčí
BK Opava B
23. 1. 2022
10:00
Tělocvična SPŠ stavební Václav Sýkora
Petr Opletal
82
62
22
22
41
34
58
51
Review
skupina C 16. kolo 355
BASKET Brno B
BK NH Ostrava B
23. 1. 2022
11:00
Gymnázium Matyáše Lercha Martin Sekáč
Ondřej Josefus
84
87
25
22
39
43
66
65
Review
skupina C 16. kolo 359
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
23. 1. 2022
14:00
Hala TJ Jiskra Dominik Krčmář
Marek Vaníček
61
75
15
11
33
30
54
53
Review
skupina C 16. kolo 356
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Sokol Karviná
23. 1. 2022
17:00
SH Morenda Vlastimil Kurz
Michal Kubiš
92
85
27
23
45
35
64
55
Review
skupina C 16. kolo 358
SK UP Olomouc
TJ Šumperk
23. 1. 2022
17:30
SH UP Olomouc Ondřej Zatloukal
Jakub Válek
96
78
19
19
43
38
67
59
Review
skupina C 17. kolo 363
SK Renocar Podolí
KK Valašské Meziříčí
5. 2. 2022
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 17. kolo 362
BK NH Ostrava B
TJ Slavia Kroměříž
5. 2. 2022
11:45
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 17. kolo 364
SK Žabovřesky
SK UP Olomouc
5. 2. 2022
16:00
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 17. kolo 361
TJ Sokol Karviná
Jiskra Kyjov
5. 2. 2022
18:00
ZŠ Družby Karviná
Preview
skupina C 17. kolo 365
TJ Šumperk
BASKET Brno B
5. 2. 2022
18:00
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 17. kolo 366
BK Opava B
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
5. 2. 2022
18:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 18. kolo 370
SK Renocar Podolí
SK UP Olomouc
6. 2. 2022
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 18. kolo 369
SK Žabovřesky
KK Valašské Meziříčí
6. 2. 2022
11:00
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 18. kolo 371
BK Opava B
BASKET Brno B
6. 2. 2022
11:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 18. kolo 372
TJ Šumperk
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
6. 2. 2022
11:00
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 18. kolo 368
TJ Sokol Karviná
TJ Slavia Kroměříž
6. 2. 2022
13:00
ZŠ Družby Karviná
Preview
skupina C 18. kolo 367
BK NH Ostrava B
Jiskra Kyjov
6. 2. 2022
14:00
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 19. kolo 374
BK Opava B
TJ Sokol Karviná
19. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 19. kolo 375
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK Žabovřesky
19. 2. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 19. kolo 376
BASKET Brno B
SK Renocar Podolí
19. 2. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 19. kolo 377
SK UP Olomouc
Jiskra Kyjov
19. 2. 2022
14:30
SH UP Olomouc
Preview
skupina C 19. kolo 378
KK Valašské Meziříčí
TJ Slavia Kroměříž
19. 2. 2022
17:00
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 19. kolo 373
TJ Šumperk
BK NH Ostrava B
19. 2. 2022
18:00
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 20. kolo 379
BK Opava B
BK NH Ostrava B
20. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 20. kolo 381
BASKET Brno B
SK Žabovřesky
20. 2. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 20. kolo 382
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK Renocar Podolí
20. 2. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 20. kolo 383
KK Valašské Meziříčí
Jiskra Kyjov
20. 2. 2022
10:00
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 20. kolo 380
TJ Šumperk
TJ Sokol Karviná
20. 2. 2022
11:00
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 20. kolo 384
SK UP Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
20. 2. 2022
17:30
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 21. kolo 386
BK NH Ostrava B
SK UP Olomouc
12. 3. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 21. kolo 387
TJ Slavia Kroměříž
BASKET Brno B
12. 3. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 21. kolo 389
SK Renocar Podolí
BK Opava B
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 21. kolo 388
Jiskra Kyjov
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
28. 11. 2021
15:00
Hala TJ Jiskra Jan Hecl
Antonín Kapl
80
89
19
29
42
54
61
72
Review
skupina C 21. kolo 385
TJ Sokol Karviná
KK Valašské Meziříčí
12. 3. 2022
18:00
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 21. kolo 390
SK Žabovřesky
TJ Šumperk
27. 11. 2021
19:30
SH Rosnička Brno Michal Kubiš
Michal Komprs
101
63
25
19
48
30
76
50
Review
skupina C 22. kolo 391
BK NH Ostrava B
KK Valašské Meziříčí
13. 3. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 22. kolo 393
Jiskra Kyjov
BASKET Brno B
13. 3. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 22. kolo 394
TJ Slavia Kroměříž
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
13. 3. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 22. kolo 395
SK Žabovřesky
BK Opava B
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 22. kolo 396
SK Renocar Podolí
TJ Šumperk
28. 11. 2021
10:00
SH Podolí u Brna Michal Škaroupka
Václav Dolejš
92
60
17
15
40
30
65
41
Review
skupina C 22. kolo 392
TJ Sokol Karviná
SK UP Olomouc
13. 3. 2022
11:00
Tělocvična ZŠ Družby
Preview

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Slavoj BK Litoměřice B 16 18.5 10.4 8.8 /14.8 59.5 16.4
BC Benešov 15 19.0 7.4 13.1 /22.5 58.3 18.9
Slavia Praha B 13 21.3 7.2 9.2 /16.0 57.7 17.2
BK Brandýs n.L. 14 19.3 6.0 13.1 /20.0 65.5 15.9
Příbram 15 21.7 5.4 10.0 /15.4 64.9 15.3
Jiskra Domažlice 16 20.3 6.1 12.2 /18.7 65.2 17.8
Válečníci Děčín 14 17.9 9.0 8.0 /13.6 58.6 18.0
Sokol Písek B 15 18.5 8.9 10.5 /20.8 50.6 17.9
BK NAPOS Vysoká n.L. 16 19.9 9.1 11.0 /15.1 72.7 15.9
BVK Holice 16 20.0 7.1 11.3 /17.0 66.5 16.8
Sokol BK Chrudim 16 18.5 8.9 7.1 /13.9 50.9 16.6
Sokol Žižkov 14 20.6 11.3 7.8 /13.3 58.6 14.6
BA LYNX Liberec 14 22.3 10.2 9.4 /15.0 62.9 17.2
AŠ Mladá Boleslav 16 21.2 5.4 12.2 /16.9 72.2 13.4
TJ Třebíč 14 21.3 6.6 10.9 /17.5 62.4 19.6
KK Val. Meziříčí 13 25.4 10.2 13.2 /18.7 70.5 18.3
BASKET Brno B 15 22.8 8.5 12.3 /18.7 65.7 20.9
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 14 24.9 7.2 14.5 /20.8 69.8 19.1
Sluneta USK Ústí n.L. 13 18.2 9.1 9.5 /15.7 60.6 18.8
Sokol Kbely 14 25.4 4.4 12.4 /20.1 61.7 19.3
Tigers Č. Budějovice 15 21.4 9.4 13.7 /22.4 61.0 21.9
BK Vlci Žďár 15 21.1 5.9 10.3 /16.8 61.1 20.9
Renocar Podolí 15 20.6 8.1 11.7 /17.1 68.4 15.7
UP Olomouc 12 20.9 8.4 12.8 /17.6 72.5 17.1
NH Ostrava B 14 20.1 8.9 11.4 /17.2 66.3 17.5
Sokol Karviná 14 23.7 8.9 12.1 /18.3 66.1 15.2
Wolves Radotín 14 22.2 6.4 10.9 /19.5 55.7 20.6
SKB Rokycany 15 20.4 8.1 12.4 /23.1 53.8 19.1
Kolínsko-kutnohorský BK 14 24.1 7.1 11.6 /20.6 56.4 17.9
SK Žabovřesky 15 22.6 6.9 12.1 /19.2 63.0 18.6
Slavia Kroměříž 13 22.0 6.5 10.2 /19.0 53.4 19.8
BK Opava B 14 23.6 7.4 12.6 /20.0 62.9 15.2
BK Klatovy 12 20.1 7.6 9.8 /19.1 51.3 18.6
Tesla Pardubice 16 20.9 8.1 8.4 /13.2 63.7 14.4
Jiskra Kyjov 13 13.8 3.9 6.6 /10.8 61.0 12.2
TJ Šumperk 16 22.3 6.0 10.6 /17.2 61.8 16.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H K C
Zavřel Maxmilian 6 0 6 0 1.2 1.4 - 1.3
Zatloukal Ondřej 3 3 0 0 1.2 2.0 - 1.6
Záruba Matěj 5 2 3 0 1.1 1.0 - 1.1
Vyhlídal Michal 3 0 3 0 1.2 1.5 - 1.3
Výborný Dominik 4 3 1 0 1.4 1.6 - 1.5
Vošahlík Marek 3 3 0 0 1.0 1.3 - 1.2
Vondráček Marek 3 2 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Vildová Linda 1 0 1 0 1.0 1.5 - 1.3
Veselý Ondřej 2 0 2 0 2.0 1.0 - 1.5
Veis Martin 7 4 3 0 1.4 1.5 - 1.4
Vávrová Veronika 1 0 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Vaníček Marek 10 0 10 0 1.4 1.2 - 1.3
Vampola Jakub 1 0 1 0 1.5 3.0 - 2.3
Válek Jakub 7 3 4 0 1.4 1.4 - 1.4
Ulrych Lukáš 6 6 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Theodor Pavel 4 0 4 0 1.5 1.3 - 1.4
Tesař Michal 2 0 2 0 1.3 1.5 - 1.4
Štancl Dominik 1 0 1 0 1.0 2.0 - 1.5
Špaček Jan 9 1 8 0 1.4 1.2 - 1.3
Šmůla Petr 6 2 4 0 1.2 1.5 - 1.3
Šmíd Pavel 2 2 0 0 1.0 2.5 - 1.8
Šlaj Jiří 4 0 4 0 1.4 1.3 - 1.3
Škaroupka Michal 9 7 2 0 1.1 1.7 - 1.4
Šenk Pavel 6 5 1 0 1.5 2.2 - 1.8
Ščurek Vojtěch 1 0 1 0 1.0 2.0 - 1.5
Šafařík Michal 2 2 0 0 1.0 1.3 - 1.1
Syrovátka František 2 0 2 0 1.5 2.0 - 1.8
Sýkora Václav 7 7 0 0 1.1 1.6 - 1.4
Svoboda Martin 9 6 3 0 1.2 1.1 - 1.2
Svejkovský Ondřej 8 1 7 0 1.9 1.7 - 1.8
Scholzová Michaela 4 2 2 0 1.4 1.1 - 1.3
Scholze Michal 3 3 0 0 1.3 1.2 - 1.3
Sekáč Martin 7 5 2 0 1.2 1.6 - 1.4
Salvetr Rudolf 5 5 0 0 1.1 1.2 - 1.2
Rusz Ondřej 5 2 3 0 1.2 1.1 - 1.2
Renc Jan 4 0 4 0 2.0 1.5 - 1.8
Reitzová Patricie-Anna 4 0 4 0 1.3 1.0 - 1.1
Račanský Martin 2 0 2 0 1.8 3.3 - 2.5
Přidal Matouš 2 0 2 0 1.5 1.0 - 1.3
Poživil Jaroslav 3 0 3 0 1.0 1.2 - 1.1
Pokorný Štěpán 7 7 0 0 1.1 1.3 - 1.2
Podhůrský Pavel 2 0 2 0 1.0 1.0 - 1.0
Petrák Robin 3 3 0 0 1.3 1.3 - 1.3
Petrák Jakub 6 2 4 0 1.4 1.4 - 1.4
Peterková Lucie 5 5 0 0 1.3 1.0 - 1.2
Perlík Michal 5 4 1 0 1.1 1.4 - 1.3
Pazourek Jaroslav 7 3 4 0 1.0 1.2 - 1.1
Opletal Petr 9 3 6 0 1.2 1.4 - 1.3
Nováková Bára 4 0 4 0 1.0 2.0 - 1.5
Nevřela Tomáš 4 0 4 0 1.3 1.4 - 1.3
Nejezchleb Petr 2 2 0 0 1.0 1.5 - 1.3
Nehoda Pavel 4 3 1 0 1.1 1.3 - 1.2
Mynarčík Petr 3 2 1 0 1.0 1.2 - 1.1
Mycak Michael 7 0 7 0 1.1 1.1 - 1.1
Musil Jan 7 6 1 0 1.6 2.1 - 1.8
Menšík Jan 9 4 5 0 1.3 1.7 - 1.5
Melichárek Ivo 4 3 1 0 1.4 1.1 - 1.3
Matějek Ivor 3 3 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Mašek Tomáš 10 9 1 0 1.2 1.2 - 1.2
Mareš Roman 4 0 4 0 1.3 1.5 - 1.4
Lunhul Vladislav 1 0 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Linhart Tomáš 4 4 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Lejčko Jan 9 2 7 0 1.4 2.1 - 1.8
Kurz Vlastimil 4 4 0 0 1.3 2.1 - 1.7
Kuncl Michal 6 0 6 0 1.2 1.3 - 1.3
Kult Michal 8 4 4 0 1.2 1.8 - 1.5
Kučírek Martin 5 5 0 0 1.2 1.2 - 1.2
Kubiš Michal 5 4 1 0 1.2 1.7 - 1.5
Kubeš Michal 2 0 2 0 3.0 1.8 - 2.4
Kremser Jakub 3 3 0 0 2.2 1.5 - 1.8
Krčmář Dominik 8 6 2 0 1.9 1.9 - 1.9
Kovář Jan 2 2 0 0 1.3 1.3 - 1.3
Kovačovič Matej 9 9 0 0 1.3 1.3 - 1.3
Kout Jan 6 0 6 0 1.3 1.7 - 1.5
Koudela Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Komprs Michal 4 2 2 0 1.0 1.5 - 1.3
Kočovský Dominik 4 1 3 0 1.1 1.3 - 1.2
Kocián Michal 6 3 3 0 1.2 1.8 - 1.5
Koc Ondřej 5 3 2 0 1.5 1.8 - 1.7
Klapetek René 4 1 3 0 2.0 1.4 - 1.7
Kesler Vladimír 5 2 3 0 1.2 1.7 - 1.5
Kejklíček Roman 2 2 0 0 1.0 2.5 - 1.8
Kec Jakub 3 2 1 0 1.0 1.5 - 1.3
Kavan Jonáš 3 1 2 0 1.0 1.2 - 1.1
Karwowska Klaudia 2 0 2 0 1.3 1.5 - 1.4
Karafiát Kamil 5 3 2 0 2.1 1.0 - 1.6
Karabínová Natálie 10 1 9 0 1.5 2.3 - 1.9
Kapl Antonín 7 2 5 0 1.0 1.0 - 1.0
Kapaňa Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Kalabza Lukáš 4 2 2 0 1.0 1.0 - 1.0
Josefus Ondřej 1 0 1 0 1.0 2.0 - 1.5
Jon Miloslav 2 0 2 0 1.0 1.5 - 1.3
Jodl Jiří 3 1 2 0 1.7 1.8 - 1.8
Jeřáb Jan 5 5 0 0 1.2 1.4 - 1.3
Jedlička Jiří 1 1 0 0 1.5 1.0 - 1.3
Hudec Filip 3 3 0 0 1.3 1.3 - 1.3
Hruša Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Hošek Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Horník Michal 4 0 4 0 2.0 1.3 - 1.6
Holubek Tomáš 4 3 1 0 1.1 1.3 - 1.2
Hendrych Jan 3 3 0 0 1.2 1.2 - 1.2
Hejnic Jan 2 0 2 0 1.5 1.5 - 1.5
Hejduk Jakub 2 0 2 0 1.3 1.0 - 1.1
Hecl Jan 4 3 1 0 1.1 1.0 - 1.1
Havlíček Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Hartig Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Giecek Adam 1 0 1 0 1.5 1.5 - 1.5
Fanta Jiří 5 5 0 0 2.3 1.1 - 1.7
Eisner Petr 5 5 0 0 1.1 1.6 - 1.4
Ďurana Antonín 2 1 1 0 1.0 1.5 - 1.3
Dub Michal 1 0 1 0 2.0 3.0 - 2.5
Dombrovský Filip 4 4 0 0 1.0 1.1 - 1.1
Dolejš Václav 1 0 1 0 1.0 3.0 - 2.0
Bráblík Jan 2 0 2 0 1.0 1.5 - 1.3
Bohata Pavel 4 3 1 0 1.3 1.5 - 1.4
Blahout Petr 4 4 0 0 1.3 1.1 - 1.2
Billík Dennis 5 0 5 0 1.0 1.0 - 1.0
Bešina Marek 4 0 4 0 1.1 1.6 - 1.4
Barták Dominik 5 2 3 0 1.5 1.5 - 1.5
Barták Matěj 2 2 0 0 1.0 1.3 - 1.1
Baloun Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Bakajsa Michal 4 0 4 0 1.3 1.4 - 1.3
Baďura Ota 6 2 4 0 1.3 1.3 - 1.3
Anton Karel 7 2 5 0 1.1 2.2 - 1.6
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře