2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 265
SK Žabovřesky
SK Renocar Podolí
11. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 1. kolo 266
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
11. 12. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 1. kolo 267
KK Valašské Meziříčí
SK UP Olomouc
11. 12. 2021
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 1. kolo 268
BASKET Brno B
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
11. 12. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 1. kolo 269
BK Opava B
TJ Šumperk
11. 12. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 1. kolo 270
BK NH Ostrava B
TJ Sokol Karviná
11. 12. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 2. kolo 271
SK Žabovřesky
BK NH Ostrava B
25. 9. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 2. kolo 272
SK Renocar Podolí
TJ Sokol Karviná
25. 9. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 2. kolo 273
Jiskra Kyjov
BK Opava B
25. 9. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 2. kolo 274
TJ Slavia Kroměříž
TJ Šumperk
25. 9. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 2. kolo 275
KK Valašské Meziříčí
BASKET Brno B
25. 9. 2021
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 2. kolo 276
SK UP Olomouc
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
25. 9. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 3. kolo 277
SK Žabovřesky
TJ Sokol Karviná
26. 9. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 3. kolo 278
SK Renocar Podolí
BK NH Ostrava B
26. 9. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 3. kolo 279
Jiskra Kyjov
TJ Šumperk
26. 9. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 3. kolo 280
TJ Slavia Kroměříž
BK Opava B
26. 9. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 3. kolo 281
KK Valašské Meziříčí
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
26. 9. 2021
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 3. kolo 282
SK UP Olomouc
BASKET Brno B
26. 9. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 4. kolo 283
BK NH Ostrava B
BASKET Brno B
9. 10. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 4. kolo 284
TJ Sokol Karviná
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
9. 10. 2021
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 4. kolo 285
BK Opava B
KK Valašské Meziříčí
9. 10. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 4. kolo 286
TJ Šumperk
SK UP Olomouc
9. 10. 2021
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 4. kolo 287
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
9. 10. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 4. kolo 288
SK Renocar Podolí
TJ Slavia Kroměříž
9. 10. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 5. kolo 289
BK NH Ostrava B
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
10. 10. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 5. kolo 290
TJ Sokol Karviná
BASKET Brno B
10. 10. 2021
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 5. kolo 291
BK Opava B
SK UP Olomouc
10. 10. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 5. kolo 292
TJ Šumperk
KK Valašské Meziříčí
10. 10. 2021
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 5. kolo 293
SK Žabovřesky
TJ Slavia Kroměříž
10. 10. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 5. kolo 294
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
10. 10. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 6. kolo 295
Jiskra Kyjov
BK NH Ostrava B
23. 10. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 6. kolo 296
TJ Slavia Kroměříž
TJ Sokol Karviná
23. 10. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 6. kolo 297
KK Valašské Meziříčí
SK Žabovřesky
23. 10. 2021
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 6. kolo 298
SK UP Olomouc
SK Renocar Podolí
23. 10. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 6. kolo 299
BASKET Brno B
BK Opava B
23. 10. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 6. kolo 300
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Šumperk
23. 10. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 7. kolo 301
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Karviná
24. 10. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 7. kolo 302
TJ Slavia Kroměříž
BK NH Ostrava B
24. 10. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 7. kolo 303
KK Valašské Meziříčí
SK Renocar Podolí
24. 10. 2021
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 7. kolo 304
SK UP Olomouc
SK Žabovřesky
24. 10. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 7. kolo 305
BASKET Brno B
TJ Šumperk
24. 10. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 7. kolo 306
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
BK Opava B
24. 10. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 8. kolo 307
BK NH Ostrava B
BK Opava B
13. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 8. kolo 308
TJ Sokol Karviná
TJ Šumperk
13. 11. 2021
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 8. kolo 309
SK Žabovřesky
BASKET Brno B
13. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 8. kolo 310
SK Renocar Podolí
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
13. 11. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 8. kolo 311
Jiskra Kyjov
KK Valašské Meziříčí
13. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 8. kolo 312
TJ Slavia Kroměříž
SK UP Olomouc
13. 11. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 9. kolo 313
BK NH Ostrava B
TJ Šumperk
14. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 9. kolo 314
TJ Sokol Karviná
BK Opava B
14. 11. 2021
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 9. kolo 315
SK Žabovřesky
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
14. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 9. kolo 316
SK Renocar Podolí
BASKET Brno B
14. 11. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 9. kolo 317
Jiskra Kyjov
SK UP Olomouc
14. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 9. kolo 318
TJ Slavia Kroměříž
KK Valašské Meziříčí
14. 11. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 10. kolo 319
KK Valašské Meziříčí
BK NH Ostrava B
27. 11. 2021
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 10. kolo 320
SK UP Olomouc
TJ Sokol Karviná
27. 11. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 10. kolo 321
BASKET Brno B
Jiskra Kyjov
27. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 10. kolo 322
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Slavia Kroměříž
27. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 10. kolo 323
BK Opava B
SK Žabovřesky
27. 11. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 10. kolo 324
TJ Šumperk
SK Renocar Podolí
27. 11. 2021
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 11. kolo 325
KK Valašské Meziříčí
TJ Sokol Karviná
28. 11. 2021
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 11. kolo 326
SK UP Olomouc
BK NH Ostrava B
28. 11. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 11. kolo 327
BASKET Brno B
TJ Slavia Kroměříž
28. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 11. kolo 328
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
Jiskra Kyjov
28. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 11. kolo 329
BK Opava B
SK Renocar Podolí
28. 11. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 11. kolo 330
TJ Šumperk
SK Žabovřesky
28. 11. 2021
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 12. kolo 331
SK Renocar Podolí
SK Žabovřesky
12. 12. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 12. kolo 332
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
12. 12. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 12. kolo 333
SK UP Olomouc
KK Valašské Meziříčí
12. 12. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 12. kolo 334
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
BASKET Brno B
12. 12. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 12. kolo 335
TJ Šumperk
BK Opava B
12. 12. 2021
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 12. kolo 336
TJ Sokol Karviná
BK NH Ostrava B
12. 12. 2021
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 13. kolo 337
TJ Sokol Karviná
SK Žabovřesky
8. 1. 2022
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 13. kolo 338
BK NH Ostrava B
SK Renocar Podolí
8. 1. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 13. kolo 339
TJ Šumperk
Jiskra Kyjov
8. 1. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 13. kolo 340
BK Opava B
TJ Slavia Kroměříž
8. 1. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 13. kolo 341
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
KK Valašské Meziříčí
8. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 13. kolo 342
BASKET Brno B
SK UP Olomouc
8. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 14. kolo 343
BK NH Ostrava B
SK Žabovřesky
9. 1. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 14. kolo 344
TJ Sokol Karviná
SK Renocar Podolí
9. 1. 2022
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 14. kolo 345
BK Opava B
Jiskra Kyjov
9. 1. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 14. kolo 346
TJ Šumperk
TJ Slavia Kroměříž
9. 1. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 14. kolo 347
BASKET Brno B
KK Valašské Meziříčí
9. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 14. kolo 348
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK UP Olomouc
9. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 15. kolo 349
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
BK NH Ostrava B
22. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 15. kolo 350
BASKET Brno B
TJ Sokol Karviná
22. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 15. kolo 351
SK UP Olomouc
BK Opava B
22. 1. 2022
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 15. kolo 352
KK Valašské Meziříčí
TJ Šumperk
22. 1. 2022
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 15. kolo 353
TJ Slavia Kroměříž
SK Žabovřesky
22. 1. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 15. kolo 354
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
22. 1. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 16. kolo 355
BASKET Brno B
BK NH Ostrava B
23. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 16. kolo 356
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Sokol Karviná
23. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 16. kolo 357
KK Valašské Meziříčí
BK Opava B
23. 1. 2022
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 16. kolo 358
SK UP Olomouc
TJ Šumperk
23. 1. 2022
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 16. kolo 359
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
23. 1. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 16. kolo 360
TJ Slavia Kroměříž
SK Renocar Podolí
23. 1. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 17. kolo 361
TJ Sokol Karviná
Jiskra Kyjov
5. 2. 2022
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 17. kolo 362
BK NH Ostrava B
TJ Slavia Kroměříž
5. 2. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 17. kolo 363
SK Renocar Podolí
KK Valašské Meziříčí
5. 2. 2022
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 17. kolo 364
SK Žabovřesky
SK UP Olomouc
5. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 17. kolo 365
TJ Šumperk
BASKET Brno B
5. 2. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 17. kolo 366
BK Opava B
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
5. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 18. kolo 367
BK NH Ostrava B
Jiskra Kyjov
6. 2. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 18. kolo 368
TJ Sokol Karviná
TJ Slavia Kroměříž
6. 2. 2022
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 18. kolo 369
SK Žabovřesky
KK Valašské Meziříčí
6. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 18. kolo 370
SK Renocar Podolí
SK UP Olomouc
6. 2. 2022
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 18. kolo 371
BK Opava B
BASKET Brno B
6. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 18. kolo 372
TJ Šumperk
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
6. 2. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 19. kolo 373
TJ Šumperk
BK NH Ostrava B
19. 2. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 19. kolo 374
BK Opava B
TJ Sokol Karviná
19. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 19. kolo 375
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK Žabovřesky
19. 2. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 19. kolo 376
BASKET Brno B
SK Renocar Podolí
19. 2. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 19. kolo 377
SK UP Olomouc
Jiskra Kyjov
19. 2. 2022
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 19. kolo 378
KK Valašské Meziříčí
TJ Slavia Kroměříž
19. 2. 2022
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 20. kolo 379
BK Opava B
BK NH Ostrava B
20. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 20. kolo 380
TJ Šumperk
TJ Sokol Karviná
20. 2. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 20. kolo 381
BASKET Brno B
SK Žabovřesky
20. 2. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 20. kolo 382
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK Renocar Podolí
20. 2. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 20. kolo 383
KK Valašské Meziříčí
Jiskra Kyjov
20. 2. 2022
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 20. kolo 384
SK UP Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
20. 2. 2022
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 21. kolo 385
TJ Sokol Karviná
KK Valašské Meziříčí
12. 3. 2022
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 21. kolo 386
BK NH Ostrava B
SK UP Olomouc
12. 3. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 21. kolo 387
TJ Slavia Kroměříž
BASKET Brno B
12. 3. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 21. kolo 388
Jiskra Kyjov
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
12. 3. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 21. kolo 389
SK Renocar Podolí
BK Opava B
12. 3. 2022
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 21. kolo 390
SK Žabovřesky
TJ Šumperk
12. 3. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 22. kolo 391
BK NH Ostrava B
KK Valašské Meziříčí
13. 3. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 22. kolo 392
TJ Sokol Karviná
SK UP Olomouc
13. 3. 2022
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 22. kolo 393
Jiskra Kyjov
BASKET Brno B
13. 3. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 22. kolo 394
TJ Slavia Kroměříž
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
13. 3. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 22. kolo 395
SK Žabovřesky
BK Opava B
13. 3. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 22. kolo 396
SK Renocar Podolí
TJ Šumperk
13. 3. 2022
-
SH Podolí u Brna
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SK Žabovřesky 0 0 0
2. TJ Šumperk 0 0 0
3. Sokol Karviná 0 0 0
4. UP Olomouc 0 0 0
5. Slavia Kroměříž 0 0 0
6. Renocar Podolí 0 0 0
7. NH Ostrava B 0 0 0
8. BK Opava B 0 0 0
9. BASKET Brno B 0 0 0
10. KK Val. Meziříčí 0 0 0
11. Jiskra Kyjov 0 0 0
12. Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Tomáš Hamrus Sokol Karviná 31 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým