2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 265
SK Žabovřesky
SK Renocar Podolí
11. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 1. kolo 266
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
11. 12. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 1. kolo 268
BASKET Brno B
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
11. 12. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 1. kolo 269
BK Opava B
TJ Šumperk
11. 12. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 1. kolo 270
BK NH Ostrava B
TJ Sokol Karviná
11. 12. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 1. kolo 267
KK Valašské Meziříčí
SK UP Olomouc
11. 12. 2021
17:00
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 2. kolo 273
Jiskra Kyjov
BK Opava B
25. 9. 2021
13:00
Hala TJ Jiskra Jan Hecl
Jakub Válek
56
84
10
22
36
38
49
55
Review
skupina C 2. kolo 271
SK Žabovřesky
BK NH Ostrava B
25. 9. 2021
14:00
SH Rosnička Brno Michal Škaroupka
Martin Veis
89
83
19
21
29
41
59
63
Review
skupina C 2. kolo 275
KK Valašské Meziříčí
BASKET Brno B
25. 9. 2021
17:00
Tělocvična SPŠ stavební Dominik Krčmář
Jan Menšík
77
66
20
17
39
29
52
49
Review
skupina C 2. kolo 274
TJ Slavia Kroměříž
TJ Šumperk
30. 10. 2021
17:30
Hala TJ Slavia Jakub Válek
Marek Bešina
Preview
skupina C 2. kolo 272
SK Renocar Podolí
TJ Sokol Karviná
25. 9. 2021
18:00
SH Podolí u Brna Michal Kubiš
Michal Kubeš
64
72
15
16
31
37
44
58
Review
skupina C 2. kolo 276
SK UP Olomouc
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
25. 9. 2021
19:00
SH UP Olomouc Petr Opletal
Vojtěch Ščurek
73
64
15
20
37
32
49
49
Review
skupina C 3. kolo 277
SK Žabovřesky
TJ Sokol Karviná
26. 9. 2021
10:00
SH Rosnička Brno Robin Petrák
Pavel Nehoda
62
79
18
17
38
37
48
62
Review
skupina C 3. kolo 278
SK Renocar Podolí
BK NH Ostrava B
26. 9. 2021
10:00
SH Podolí u Brna Michal Kubiš
Michal Kubeš
96
81
18
15
51
37
77
55
Review
skupina C 3. kolo 281
KK Valašské Meziříčí
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
26. 9. 2021
10:00
Tělocvična SPŠ stavební Ondřej Zatloukal
Jan Menšík
89
68
22
14
37
31
61
47
Review
skupina C 3. kolo 279
Jiskra Kyjov
TJ Šumperk
31. 10. 2021
11:00
Hala TJ Jiskra Ota Baďura
Dominik Krčmář
Preview
skupina C 3. kolo 282
SK UP Olomouc
BASKET Brno B
26. 9. 2021
11:30
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Dominik Krčmář
92
94
18
26
42
41
65
60
82
82
Review
skupina C 3. kolo 280
TJ Slavia Kroměříž
BK Opava B
26. 9. 2021
13:30
Hala TJ Slavia Jiří Fanta
Marek Bešina
94
89
14
17
32
34
52
58
78
78
Review
skupina C 4. kolo 285
BK Opava B
KK Valašské Meziříčí
9. 10. 2021
15:00
Víceúčelová hala Opava Lukáš Kapaňa
Jan Hecl
77
72
25
21
34
35
55
54
Review
skupina C 4. kolo 284
TJ Sokol Karviná
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
9. 10. 2021
18:00
Tělocvična ZŠ Družby Petr Opletal
Ondřej Rusz
94
78
23
18
48
39
77
56
Review
skupina C 4. kolo 286
TJ Šumperk
SK UP Olomouc
9. 10. 2021
18:00
Hala Tyršův stadion Jiří Fanta
Jakub Válek
65
73
27
11
43
29
60
55
Review
skupina C 4. kolo 287
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
9. 10. 2021
18:00
SH Rosnička Brno Michal Kult
Natálie Karabínová
85
73
17
24
33
34
59
51
Review
skupina C 4. kolo 288
SK Renocar Podolí
TJ Slavia Kroměříž
9. 10. 2021
18:00
SH Podolí u Brna Vlastimil Kurz
Michal Komprs
73
48
24
14
42
26
64
40
Review
skupina C 4. kolo 283
BK NH Ostrava B
BASKET Brno B
9. 10. 2021
18:30
SH Ostrava-Tatran Jan Menšík
Tomáš Nevřela
71
85
19
22
40
37
62
59
Review
skupina C 5. kolo 293
SK Žabovřesky
TJ Slavia Kroměříž
10. 10. 2021
10:00
SH Rosnička Brno Michal Kult
Natálie Karabínová
85
87
23
31
48
48
70
71
Review
skupina C 5. kolo 294
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
10. 10. 2021
10:00
SH Podolí u Brna Vlastimil Kurz
Jakub Válek
99
65
26
18
45
38
75
46
Review
skupina C 5. kolo 289
BK NH Ostrava B
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
10. 10. 2021
10:45
SH Ostrava-Tatran Jan Menšík
Tomáš Nevřela
79
65
26
22
47
40
68
44
Review
skupina C 5. kolo 290
TJ Sokol Karviná
BASKET Brno B
10. 10. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ Družby Petr Opletal
Ondřej Rusz
85
70
17
17
41
38
66
54
Review
skupina C 5. kolo 291
BK Opava B
SK UP Olomouc
10. 10. 2021
11:00
Víceúčelová hala Opava Václav Sýkora
Tomáš Holubek
85
73
20
24
41
40
59
57
Review
skupina C 5. kolo 292
TJ Šumperk
KK Valašské Meziříčí
10. 10. 2021
11:00
Hala Tyršův stadion Jiří Fanta
Antonín Kapl
82
95
26
27
43
55
69
78
Review
skupina C 6. kolo 299
BASKET Brno B
BK Opava B
23. 10. 2021
16:30
SH Morenda Michal Škaroupka
Natálie Karabínová
Preview
skupina C 6. kolo 297
KK Valašské Meziříčí
SK Žabovřesky
23. 10. 2021
17:00
Tělocvična SPŠ stavební Václav Sýkora
Jan Menšík
Preview
skupina C 6. kolo 295
Jiskra Kyjov
BK NH Ostrava B
23. 10. 2021
18:00
Hala TJ Jiskra Dominik Krčmář
Marek Vaníček
Preview
skupina C 6. kolo 296
TJ Slavia Kroměříž
TJ Sokol Karviná
23. 10. 2021
18:00
Hala TJ Slavia Jiří Fanta
Ota Baďura
Preview
skupina C 6. kolo 300
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Šumperk
23. 10. 2021
18:30
SH Morenda Michal Kult
Natálie Karabínová
Preview
skupina C 6. kolo 298
SK UP Olomouc
SK Renocar Podolí
23. 10. 2021
19:00
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Antonín Kapl
Preview
skupina C 7. kolo 303
KK Valašské Meziříčí
SK Renocar Podolí
24. 10. 2021
10:00
Tělocvična SPŠ stavební Václav Sýkora
Jan Menšík
Preview
skupina C 7. kolo 305
BASKET Brno B
TJ Šumperk
24. 10. 2021
10:30
SH Morenda Michal Škaroupka
Michal Kult
Preview
skupina C 7. kolo 302
TJ Slavia Kroměříž
BK NH Ostrava B
24. 10. 2021
11:00
Hala TJ Slavia Jiří Fanta
Martin Račanský
Preview
skupina C 7. kolo 304
SK UP Olomouc
SK Žabovřesky
24. 10. 2021
11:30
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Antonín Kapl
Preview
skupina C 7. kolo 306
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
BK Opava B
24. 10. 2021
12:30
SH Morenda Michal Škaroupka
Michal Kult
Preview
skupina C 7. kolo 301
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Karviná
24. 10. 2021
13:30
Hala TJ Jiskra Dominik Krčmář
Marek Vaníček
Preview
skupina C 8. kolo 307
BK NH Ostrava B
BK Opava B
13. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 8. kolo 309
SK Žabovřesky
BASKET Brno B
13. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 8. kolo 310
SK Renocar Podolí
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
13. 11. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 8. kolo 311
Jiskra Kyjov
KK Valašské Meziříčí
13. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 8. kolo 312
TJ Slavia Kroměříž
SK UP Olomouc
13. 11. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 8. kolo 308
TJ Sokol Karviná
TJ Šumperk
13. 11. 2021
18:00
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 9. kolo 313
BK NH Ostrava B
TJ Šumperk
14. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 9. kolo 315
SK Žabovřesky
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
14. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 9. kolo 316
SK Renocar Podolí
BASKET Brno B
14. 11. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 9. kolo 317
Jiskra Kyjov
SK UP Olomouc
14. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 9. kolo 318
TJ Slavia Kroměříž
KK Valašské Meziříčí
14. 11. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 9. kolo 314
TJ Sokol Karviná
BK Opava B
14. 11. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 10. kolo 321
BASKET Brno B
Jiskra Kyjov
27. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 10. kolo 322
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Slavia Kroměříž
27. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 10. kolo 323
BK Opava B
SK Žabovřesky
12. 3. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 10. kolo 324
TJ Šumperk
SK Renocar Podolí
12. 3. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 10. kolo 319
KK Valašské Meziříčí
BK NH Ostrava B
27. 11. 2021
17:00
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 10. kolo 320
SK UP Olomouc
TJ Sokol Karviná
27. 11. 2021
19:00
SH UP Olomouc
Preview
skupina C 11. kolo 327
BASKET Brno B
TJ Slavia Kroměříž
28. 11. 2021
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 11. kolo 328
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
Jiskra Kyjov
28. 11. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 11. kolo 329
BK Opava B
SK Renocar Podolí
13. 3. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 11. kolo 330
TJ Šumperk
SK Žabovřesky
13. 3. 2022
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 11. kolo 326
SK UP Olomouc
BK NH Ostrava B
28. 11. 2021
09:30
SH UP Olomouc
Preview
skupina C 11. kolo 325
KK Valašské Meziříčí
TJ Sokol Karviná
28. 11. 2021
10:00
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 12. kolo 331
SK Renocar Podolí
SK Žabovřesky
12. 12. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 12. kolo 332
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
12. 12. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 12. kolo 333
SK UP Olomouc
KK Valašské Meziříčí
12. 12. 2021
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 12. kolo 334
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
BASKET Brno B
12. 12. 2021
-
SH Morenda
Preview
skupina C 12. kolo 335
TJ Šumperk
BK Opava B
12. 12. 2021
11:00
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 12. kolo 336
TJ Sokol Karviná
BK NH Ostrava B
12. 12. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 13. kolo 338
BK NH Ostrava B
SK Renocar Podolí
8. 1. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 13. kolo 340
BK Opava B
TJ Slavia Kroměříž
8. 1. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 13. kolo 341
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
KK Valašské Meziříčí
8. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 13. kolo 342
BASKET Brno B
SK UP Olomouc
8. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 13. kolo 337
TJ Sokol Karviná
SK Žabovřesky
8. 1. 2022
18:00
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 13. kolo 339
TJ Šumperk
Jiskra Kyjov
8. 1. 2022
18:00
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 14. kolo 343
BK NH Ostrava B
SK Žabovřesky
9. 1. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 14. kolo 345
BK Opava B
Jiskra Kyjov
9. 1. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 14. kolo 347
BASKET Brno B
KK Valašské Meziříčí
9. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 14. kolo 348
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK UP Olomouc
9. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 14. kolo 344
TJ Sokol Karviná
SK Renocar Podolí
9. 1. 2022
11:00
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 14. kolo 346
TJ Šumperk
TJ Slavia Kroměříž
9. 1. 2022
11:00
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 15. kolo 349
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
BK NH Ostrava B
22. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 15. kolo 350
BASKET Brno B
TJ Sokol Karviná
22. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 15. kolo 351
SK UP Olomouc
BK Opava B
22. 1. 2022
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 15. kolo 353
TJ Slavia Kroměříž
SK Žabovřesky
22. 1. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 15. kolo 354
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
22. 1. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 15. kolo 352
KK Valašské Meziříčí
TJ Šumperk
22. 1. 2022
17:00
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 16. kolo 355
BASKET Brno B
BK NH Ostrava B
23. 1. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 16. kolo 356
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Sokol Karviná
23. 1. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 16. kolo 358
SK UP Olomouc
TJ Šumperk
23. 1. 2022
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 16. kolo 359
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
23. 1. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 16. kolo 360
TJ Slavia Kroměříž
SK Renocar Podolí
23. 1. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 16. kolo 357
KK Valašské Meziříčí
BK Opava B
23. 1. 2022
10:00
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 17. kolo 362
BK NH Ostrava B
TJ Slavia Kroměříž
5. 2. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 17. kolo 363
SK Renocar Podolí
KK Valašské Meziříčí
5. 2. 2022
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 17. kolo 364
SK Žabovřesky
SK UP Olomouc
5. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 17. kolo 366
BK Opava B
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
5. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 17. kolo 361
TJ Sokol Karviná
Jiskra Kyjov
5. 2. 2022
18:00
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 17. kolo 365
TJ Šumperk
BASKET Brno B
5. 2. 2022
18:00
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 18. kolo 367
BK NH Ostrava B
Jiskra Kyjov
6. 2. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 18. kolo 369
SK Žabovřesky
KK Valašské Meziříčí
6. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 18. kolo 370
SK Renocar Podolí
SK UP Olomouc
6. 2. 2022
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 18. kolo 371
BK Opava B
BASKET Brno B
6. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 18. kolo 368
TJ Sokol Karviná
TJ Slavia Kroměříž
6. 2. 2022
11:00
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 18. kolo 372
TJ Šumperk
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
6. 2. 2022
11:00
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 19. kolo 374
BK Opava B
TJ Sokol Karviná
19. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 19. kolo 375
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK Žabovřesky
19. 2. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 19. kolo 376
BASKET Brno B
SK Renocar Podolí
19. 2. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 19. kolo 377
SK UP Olomouc
Jiskra Kyjov
19. 2. 2022
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 19. kolo 378
KK Valašské Meziříčí
TJ Slavia Kroměříž
19. 2. 2022
17:00
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 19. kolo 373
TJ Šumperk
BK NH Ostrava B
19. 2. 2022
18:00
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 20. kolo 379
BK Opava B
BK NH Ostrava B
20. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 20. kolo 381
BASKET Brno B
SK Žabovřesky
20. 2. 2022
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 20. kolo 382
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK Renocar Podolí
20. 2. 2022
-
SH Morenda
Preview
skupina C 20. kolo 384
SK UP Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
20. 2. 2022
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 20. kolo 383
KK Valašské Meziříčí
Jiskra Kyjov
20. 2. 2022
10:00
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 20. kolo 380
TJ Šumperk
TJ Sokol Karviná
20. 2. 2022
11:00
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 21. kolo 386
BK NH Ostrava B
SK UP Olomouc
12. 3. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 21. kolo 387
TJ Slavia Kroměříž
BASKET Brno B
12. 3. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 21. kolo 388
Jiskra Kyjov
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
12. 3. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 21. kolo 389
SK Renocar Podolí
BK Opava B
27. 11. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 21. kolo 390
SK Žabovřesky
TJ Šumperk
27. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 21. kolo 385
TJ Sokol Karviná
KK Valašské Meziříčí
12. 3. 2022
18:00
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 22. kolo 391
BK NH Ostrava B
KK Valašské Meziříčí
13. 3. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 22. kolo 393
Jiskra Kyjov
BASKET Brno B
13. 3. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 22. kolo 394
TJ Slavia Kroměříž
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
13. 3. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 22. kolo 395
SK Žabovřesky
BK Opava B
28. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 22. kolo 396
SK Renocar Podolí
TJ Šumperk
28. 11. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 22. kolo 392
TJ Sokol Karviná
SK UP Olomouc
13. 3. 2022
11:00
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
41 Jiří Kejmar AŠ Mladá Boleslav 29 4 1.0 27.3 9.3 1.5 4.3/5.3 81.0 1.0
Pavel Bauer Jiskra Domažlice 35 4 1.0 17.0 7.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
Štěpán Fical CBU 23 4 1.0 14.0 5.0 0.0 4.0/8.3 48.5 4.8
Jakub Šurý BK Klatovy 19 2 1.0 25.5 5.5 3.5 4.0/6.5 61.5 3.0
Michael Hartig Bra 23 2 1.0 22.5 4.0 3.5 4.0/4.5 88.9 2.5
David Bělohlávek Slavoj BK Litoměřice B 23 3 1.0 13.0 4.0 0.3 4.0/6.0 66.7 3.7
Daniel Malec BK Vlci Žďár 31 4 1.0 9.5 3.8 0.0 2.0/4.8 42.1 2.8
Tomáš Stibor BA LYNX Liberec 23 3 1.0 12.0 4.0 1.3 0.0/1.0 0.0* 1.0
Lukáš Brožek Tesla Pardubice 23 4 1.0 8.8 2.0 1.0 1.8/3.0 58.3 2.5
Jonáš Bartoněk SK Žabovřesky 19 3 1.0 9.7 3.0 1.0 0.7/0.7 0.0* 2.3
Jan Bubeník Sokol BK Chrudim 38 2 1.0 13.5 3.0 2.5 0.0/0.0 0.0* 3.0
David Jakel KK Val. Meziříčí 22 3 1.0 8.3 1.7 1.0 2.0/3.0 66.7 0.7
Michal Krhovský OLM 35 4 1.0 5.5 2.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 3.0
Tomáš Hamrus Sokol Karviná 31 6 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Tomáš Jansa BASKET Brno B 19 1 1.0 17.0 4.0 2.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Lukáš Kosík KolB 20 2 1.0 8.0 2.5 0.5 1.5/4.0 37.5 1.5
Miloš Bisaha Slavia Kroměříž 30 3 1.0 5.0 1.7 0.3 0.7/1.7 0.0* 1.3
Václav Bartoš BC Benešov 18 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jakub Weig Slavia Praha B 18 2 1.0 7.0 0.5 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Petr Banýr Sluneta USK Ústí n.L. 34 1 1.0 12.0 3.0 0.0 6.0/8.0 75.0 3.0
Lukáš Batysta SKB Rokycany 27 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
Denis Andres BK NAPOS Vysoká n.L. 19 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Michal Balek Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 35 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Michal Baranec NH Ostrava B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Haffner Wolves Radotín 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kincl TJ Třebíč 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Bělík Pří 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Brychta Jiskra Kyjov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bartošek Sokol Písek B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Gonda TJ Šumperk 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radovan Mrázek BVK Holice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Abraham Válečníci Děčín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Civín Sokol Žižkov 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Havel Renocar Podolí 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Bíman Sokol Kbely 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Fládr BK Opava B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Slavoj BK Litoměřice B 4 19.5 8.0 11.3 /20.1 56.3 20.5
BC Benešov 4 20.3 7.8 11.8 /19.6 60.3 18.0
Slavia Praha B 4 18.5 7.3 7.5 /13.8 54.5 20.3
BK Brandýs n.L. 4 19.0 5.0 12.0 /21.5 55.8 16.8
Příbram 4 21.8 5.0 10.3 /18.1 56.9 16.0
Jiskra Domažlice 4 26.0 5.0 9.3 /15.8 58.7 19.3
Válečníci Děčín 4 16.0 5.5 11.3 /19.1 59.2 15.8
Sokol Písek B 4 15.3 9.8 6.3 /13.6 46.3 17.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 4 21.3 9.0 11.8 /14.8 79.7 13.5
BVK Holice 4 18.0 6.0 9.3 /16.1 57.8 16.5
Sokol BK Chrudim 4 19.3 10.8 4.3 /9.3 45.9 15.0
Sokol Žižkov 4 17.3 10.5 8.0 /14.0 57.1 15.5
BA LYNX Liberec 4 23.3 10.0 9.5 /16.0 59.4 18.3
AŠ Mladá Boleslav 4 21.5 4.8 9.5 /13.8 69.1 12.8
TJ Třebíč 4 18.3 6.5 7.0 /14.3 49.1 20.3
KK Val. Meziříčí 4 20.8 8.5 16.3 /24.6 66.3 20.3
BASKET Brno B 4 20.3 7.3 16.5 /23.8 69.5 21.5
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 4 22.3 3.8 13.0 /20.0 65.0 18.0
Sluneta USK Ústí n.L. 4 17.3 9.0 8.8 /16.6 53.0 18.8
Sokol Kbely 4 24.5 5.3 11.3 /17.3 65.2 20.3
Tigers Č. Budějovice 4 20.8 7.8 12.5 /21.8 57.5 21.0
BK Vlci Žďár 4 18.0 5.5 10.3 /19.3 53.2 18.5
Renocar Podolí 4 23.3 8.8 10.3 /16.3 63.1 17.5
UP Olomouc 4 22.5 6.8 12.5 /17.3 72.5 19.0
NH Ostrava B 4 21.0 7.5 14.0 /21.0 66.7 19.8
Sokol Karviná 4 23.0 7.8 13.3 /18.8 70.7 14.3
Wolves Radotín 4 22.8 4.8 10.5 /20.5 51.2 18.0
SKB Rokycany 4 27.0 5.8 13.5 /23.8 56.8 16.8
Kolínsko-kutnohorský BK 4 22.3 6.8 13.3 /27.6 48.2 20.3
SK Žabovřesky 4 25.5 5.0 14.3 /20.8 68.7 19.5
Slavia Kroměříž 3 24.7 6.0 9.0 /17.7 50.9 20.0
BK Opava B 4 23.0 7.8 14.5 /22.8 63.7 13.0
BK Klatovy 4 20.0 9.8 10.5 /20.5 51.2 18.5
Tesla Pardubice 4 18.5 7.5 7.3 /13.1 55.8 14.3
Jiskra Kyjov 3 20.0 5.7 7.7 /12.7 60.5 12.3
TJ Šumperk 2 23.5 4.5 13.0 /22.5 57.8 19.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H K C
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 1.0 2.0 - 1.5
Veis Martin 2 1 1 0 1.3 1.5 - 1.4
Vaníček Marek 2 0 2 0 1.5 1.0 - 1.3
Vampola Jakub 1 0 1 0 1.5 3.0 - 2.3
Válek Jakub 3 0 3 0 1.2 1.2 - 1.2
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Theodor Pavel 2 0 2 0 1.5 1.3 - 1.4
Tesař Michal 2 0 2 0 1.3 1.5 - 1.4
Štancl Dominik 1 0 1 0 1.0 2.0 - 1.5
Špaček Jan 3 1 2 0 1.7 1.5 - 1.6
Šmíd Pavel 2 2 0 0 1.0 2.5 - 1.8
Škaroupka Michal 1 1 0 0 1.5 2.0 - 1.8
Šenk Pavel 1 1 0 0 1.5 3.0 - 2.3
Ščurek Vojtěch 1 0 1 0 1.0 2.0 - 1.5
Syrovátka František 1 0 1 0 2.0 3.0 - 2.5
Sýkora Václav 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Svoboda Martin 5 5 0 0 1.4 1.1 - 1.3
Svejkovský Ondřej 2 0 2 0 3.5 2.3 - 2.9
Scholzová Michaela 2 1 1 0 1.5 1.3 - 1.4
Scholze Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 - 1.3
Sekáč Martin 2 0 2 0 1.0 1.5 - 1.3
Salvetr Rudolf 3 3 0 0 1.0 1.3 - 1.2
Rusz Ondřej 2 0 2 0 1.5 1.3 - 1.4
Reitzová Patricie-Anna 2 0 2 0 1.5 1.0 - 1.3
Poživil Jaroslav 2 0 2 0 1.0 1.0 - 1.0
Pokorný Štěpán 4 4 0 0 1.3 1.0 - 1.1
Podhůrský Pavel 2 0 2 0 1.0 1.0 - 1.0
Petrák Robin 1 1 0 0 1.5 1.0 - 1.3
Peterková Lucie 2 2 0 0 1.3 1.0 - 1.1
Perlík Michal 1 1 0 0 1.5 2.0 - 1.8
Pazourek Jaroslav 2 2 0 0 1.0 1.3 - 1.1
Opletal Petr 3 3 0 0 1.3 1.3 - 1.3
Nováková Bára 2 0 2 0 1.0 1.5 - 1.3
Nevřela Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.3 - 1.1
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 - 1.5
Nehoda Pavel 1 0 1 0 1.5 1.0 - 1.3
Mycak Michael 3 0 3 0 1.3 1.0 - 1.2
Musil Jan 1 1 0 0 1.5 2.0 - 1.8
Menšík Jan 4 2 2 0 1.0 1.4 - 1.2
Melichárek Ivo 1 0 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Mašek Tomáš 4 3 1 0 1.4 1.3 - 1.3
Mareš Roman 1 0 1 0 1.0 1.5 - 1.3
Lejčko Jan 2 0 2 0 1.0 1.3 - 1.1
Kurz Vlastimil 2 2 0 0 1.0 1.8 - 1.4
Kuncl Michal 3 0 3 0 1.3 1.3 - 1.3
Kult Michal 2 2 0 0 1.5 1.3 - 1.4
Kučírek Martin 2 2 0 0 1.5 1.0 - 1.3
Kubiš Michal 2 2 0 0 1.0 1.5 - 1.3
Kubeš Michal 2 0 2 0 3.0 1.8 - 2.4
Krčmář Dominik 2 1 1 0 1.3 1.0 - 1.1
Kovačovič Matej 4 4 0 0 1.5 1.4 - 1.4
Kout Jan 4 0 4 0 1.3 1.8 - 1.5
Komprs Michal 1 0 1 0 1.0 2.5 - 1.8
Kocián Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 - 1.0
Kesler Vladimír 2 2 0 0 1.5 2.5 - 2.0
Karafiát Kamil 2 2 0 0 3.5 1.0 - 2.3
Karabínová Natálie 2 0 2 0 1.5 1.8 - 1.6
Kapl Antonín 2 1 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Jeřáb Jan 2 2 0 0 1.5 1.3 - 1.4
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Holubek Tomáš 1 0 1 0 1.5 1.0 - 1.3
Hecl Jan 2 1 1 0 1.3 1.0 - 1.1
Fanta Jiří 3 3 0 0 2.5 1.0 - 1.8
Eisner Petr 2 2 0 0 1.3 1.0 - 1.1
Bohata Pavel 1 0 1 0 1.5 2.5 - 2.0
Bešina Marek 1 0 1 0 1.5 2.0 - 1.8
Barták Dominik 4 2 2 0 1.5 1.4 - 1.4
Bakajsa Michal 2 0 2 0 1.5 1.3 - 1.4
Anton Karel 2 0 2 0 1.0 2.8 - 1.9
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře