2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 135
Sokol Žižkov
SK Slavia Praha B
11. 12. 2021
-
SH Folimanka
Preview
skupina B 1. kolo 136
Kolínsko-kutnohorský BK
BK Brandýs nad Labem
11. 12. 2021
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 1. kolo 138
BK Vlci Žďár
TJ Třebíč
11. 12. 2021
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 1. kolo 134
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Tesla Pardubice
12. 12. 2021
09:30
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
skupina B 1. kolo 133
BK NAPOS Vysoká n. L.
BVK Holice
11. 12. 2021
18:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 1. kolo 137
BA LYNX Liberec
TJ AŠ Mladá Boleslav
11. 12. 2021
18:00
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 2. kolo 144
SK Slavia Praha B
BK Brandýs nad Labem
25. 9. 2021
13:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Jan Lejčko
63
76
18
20
25
33
44
55
Review
skupina B 2. kolo 142
TJ Tesla Pardubice
TJ AŠ Mladá Boleslav
25. 9. 2021
15:00
SH ZŠ Studánka Martin Svoboda
Michael Mycak
63
49
15
11
30
30
44
41
Review
skupina B 2. kolo 141
TJ Sokol BK Chrudim
BA LYNX Liberec
25. 9. 2021
17:30
hala TJ Sokol Chrudim Štěpán Pokorný
Dominik Štancl
53
76
11
10
26
32
43
51
Review
skupina B 2. kolo 139
BK NAPOS Vysoká n. L.
BK Vlci Žďár
25. 9. 2021
18:00
SH Vysoká nad Labem Martin Svoboda
Michael Mycak
91
48
20
13
44
26
73
35
Review
skupina B 2. kolo 140
BVK Holice
TJ Třebíč
25. 9. 2021
18:00
SH Holubova ul. Dominik Barták
Pavel Theodor
50
58
11
17
27
34
41
43
Review
skupina B 2. kolo 143
Sokol Žižkov
Kolínsko-kutnohorský BK
25. 9. 2021
20:00
SH Folimanka Jan Hošek
Bára Nováková
73
57
24
14
38
25
57
36
Review
skupina B 3. kolo 147
TJ Sokol BK Chrudim
TJ AŠ Mladá Boleslav
26. 9. 2021
09:30
hala TJ Sokol Chrudim Štěpán Pokorný
Pavel Theodor
94
69
20
20
40
37
70
54
Review
skupina B 3. kolo 145
BK NAPOS Vysoká n. L.
TJ Třebíč
26. 9. 2021
10:00
SH Vysoká nad Labem Martin Svoboda
Michael Mycak
80
60
15
12
32
27
64
33
Review
skupina B 3. kolo 146
BVK Holice
BK Vlci Žďár
26. 9. 2021
10:00
SH Holubova ul. Dominik Barták
Michaela Scholzová
87
63
21
11
35
29
64
42
Review
skupina B 3. kolo 148
TJ Tesla Pardubice
BA LYNX Liberec
26. 9. 2021
10:00
SH ZŠ Studánka Jan Špaček
Roman Mareš
63
88
15
23
37
47
54
64
Review
skupina B 3. kolo 150
SK Slavia Praha B
Kolínsko-kutnohorský BK
26. 9. 2021
12:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Jan Lejčko
65
80
23
15
37
38
50
65
Review
skupina B 3. kolo 149
Sokol Žižkov
BK Brandýs nad Labem
26. 9. 2021
12:30
SH Folimanka Matej Kovačovič
Bára Nováková
66
62
21
23
47
34
57
50
Review
skupina B 4. kolo 154
TJ AŠ Mladá Boleslav
SK Slavia Praha B
9. 10. 2021
14:00
IX. základní škola Tomáš Mašek
Jaroslav Poživil
69
77
20
23
39
37
51
64
Review
skupina B 4. kolo 151
BK Vlci Žďár
Kolínsko-kutnohorský BK
9. 10. 2021
16:00
Hala TJ ŽĎAS Martin Veis
Martin Sekáč
63
86
14
23
26
41
41
64
Review
skupina B 4. kolo 152
TJ Třebíč
BK Brandýs nad Labem
9. 10. 2021
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Kamil Karafiát
Marek Vaníček
48
58
18
13
27
27
36
45
Review
skupina B 4. kolo 156
BVK Holice
TJ Tesla Pardubice
9. 10. 2021
17:00
SH Holubova ul. Martin Svoboda
Jan Špaček
50
79
18
23
28
49
39
57
Review
skupina B 4. kolo 153
BA LYNX Liberec
Sokol Žižkov
9. 10. 2021
18:00
Sportovní hala Kort Petr Eisner
Jan Kout
98
71
24
21
50
34
64
54
Review
skupina B 4. kolo 155
BK NAPOS Vysoká n. L.
TJ Sokol BK Chrudim
9. 10. 2021
18:00
SH Vysoká nad Labem Michal Scholze
Dominik Barták
77
69
19
16
39
24
53
46
Review
skupina B 5. kolo 157
BK Vlci Žďár
BK Brandýs nad Labem
10. 10. 2021
10:00
Hala TJ ŽĎAS Petr Nejezchleb
Martin Sekáč
77
64
20
17
40
29
53
45
Review
skupina B 5. kolo 158
TJ Třebíč
Kolínsko-kutnohorský BK
10. 10. 2021
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Kamil Karafiát
Marek Vaníček
86
89
27
18
49
44
66
65
Review
skupina B 5. kolo 159
BA LYNX Liberec
SK Slavia Praha B
10. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Kort Petr Eisner
Jan Kout
82
60
13
16
42
30
65
41
Review
skupina B 5. kolo 161
BK NAPOS Vysoká n. L.
TJ Tesla Pardubice
10. 10. 2021
10:00
SH Vysoká nad Labem Michaela Scholzová
Dominik Barták
77
62
23
22
43
37
54
50
Review
skupina B 5. kolo 162
BVK Holice
TJ Sokol BK Chrudim
10. 10. 2021
10:00
SH Holubova ul. Martin Svoboda
Jan Špaček
66
84
16
26
37
43
51
60
Review
skupina B 5. kolo 160
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Žižkov
10. 10. 2021
11:15
Sportovní hala Ml. Boleslav Martin Kučírek
Tomáš Mašek
80
86
15
28
33
41
59
58
Review
skupina B 6. kolo 164
TJ Tesla Pardubice
TJ Třebíč
23. 10. 2021
15:00
SH ZŠ Studánka Filip Dombrovský
Maxmilian Zavřel
78
68
23
14
45
32
65
53
Review
skupina B 6. kolo 163
TJ Sokol BK Chrudim
BK Vlci Žďár
23. 10. 2021
17:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Martin Svoboda
Pavel Theodor
81
52
29
13
44
27
56
42
Review
skupina B 6. kolo 166
SK Slavia Praha B
BVK Holice
23. 10. 2021
17:00
Sportovní hala Jeneč Marek Vošahlík
Bára Nováková
64
78
20
28
28
44
47
58
Review
skupina B 6. kolo 168
BK Brandýs nad Labem
TJ AŠ Mladá Boleslav
23. 10. 2021
17:00
ZŠ Na Výsluní Jan Musil
Michal Horník
79
76
22
21
48
38
54
56
Review
skupina B 6. kolo 165
Sokol Žižkov
BK NAPOS Vysoká n. L.
23. 10. 2021
18:00
SH Folimanka Tomáš Linhart
Jan Lejčko
92
95
20
12
44
33
61
66
82
82
Review
skupina B 6. kolo 167
Kolínsko-kutnohorský BK
BA LYNX Liberec
23. 10. 2021
18:00
SOU Spojů Kolín Štěpán Pokorný
Petr Šmůla
67
86
15
20
28
37
47
59
Review
skupina B 7. kolo 169
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Třebíč
24. 10. 2021
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Jan Kovář
Pavel Theodor
69
64
21
14
38
37
53
49
Review
skupina B 7. kolo 170
TJ Tesla Pardubice
BK Vlci Žďár
24. 10. 2021
10:00
SH ZŠ Studánka Filip Dombrovský
Maxmilian Zavřel
105
53
34
12
64
25
87
34
Review
skupina B 7. kolo 171
Sokol Žižkov
BVK Holice
24. 10. 2021
11:00
SH Folimanka Michal Perlík
Jan Lejčko
81
66
20
19
41
34
61
57
Review
skupina B 7. kolo 172
SK Slavia Praha B
BK NAPOS Vysoká n. L.
24. 10. 2021
12:00
Sportovní hala Jeneč Marek Vošahlík
Bára Nováková
76
83
10
27
34
53
53
70
Review
skupina B 7. kolo 173
Kolínsko-kutnohorský BK
TJ AŠ Mladá Boleslav
24. 10. 2021
12:00
SOU Spojů Kolín Štěpán Pokorný
Petr Šmůla
91
67
21
18
42
29
70
46
Review
skupina B 7. kolo 174
BK Brandýs nad Labem
BA LYNX Liberec
24. 10. 2021
13:30
ZŠ Na Výsluní Matej Kovačovič
Michal Horník
65
79
10
22
24
44
46
62
Review
skupina B 8. kolo 180
TJ Tesla Pardubice
SK Slavia Praha B
13. 11. 2021
15:00
SH ZŠ Studánka Jan Kovář
Jan Špaček
64
42
24
11
31
16
48
27
Review
skupina B 8. kolo 175
BK Vlci Žďár
BA LYNX Liberec
13. 11. 2021
16:00
Hala TJ ŽĎAS Petr Mynarčík
Jan Bráblík
52
116
14
29
30
50
41
88
Review
skupina B 8. kolo 176
TJ Třebíč
TJ AŠ Mladá Boleslav
13. 11. 2021
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Petr Nejezchleb
Maxmilian Zavřel
104
56
37
14
60
23
84
35
Review
skupina B 8. kolo 177
BK NAPOS Vysoká n. L.
Kolínsko-kutnohorský BK
13. 11. 2021
18:00
SH Vysoká nad Labem Lukáš Hartig
Martin Svoboda
80
70
18
19
42
31
60
49
Review
skupina B 8. kolo 179
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Žižkov
13. 11. 2021
18:00
hala TJ Sokol Chrudim Martin Veis
Marek Vaníček
73
92
13
24
35
46
49
65
Review
skupina B 8. kolo 178
BVK Holice
BK Brandýs nad Labem
13. 11. 2021
18:30
SH Holubova ul. Jan Musil
Michal Horník
87
60
22
16
47
34
72
46
Review
skupina B 9. kolo 185
TJ Sokol BK Chrudim
SK Slavia Praha B
14. 11. 2021
09:00
hala TJ Sokol Chrudim Martin Veis
Marek Vaníček
75
76
24
18
46
28
60
49
Review
skupina B 9. kolo 181
BK Vlci Žďár
TJ AŠ Mladá Boleslav
14. 11. 2021
10:00
Hala TJ ŽĎAS Petr Mynarčík
Jan Bráblík
106
96
28
23
58
51
88
74
Review
skupina B 9. kolo 182
TJ Třebíč
BA LYNX Liberec
14. 11. 2021
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Martin Sekáč
Maxmilian Zavřel
63
93
15
25
32
50
42
75
Review
skupina B 9. kolo 183
BK NAPOS Vysoká n. L.
BK Brandýs nad Labem
14. 11. 2021
10:00
SH Vysoká nad Labem Lukáš Hartig
Martin Svoboda
84
68
21
14
38
30
63
53
Review
skupina B 9. kolo 184
BVK Holice
Kolínsko-kutnohorský BK
14. 11. 2021
10:00
SH Holubova ul. Jan Musil
Michal Horník
82
90
11
27
31
57
61
75
Review
skupina B 9. kolo 186
TJ Tesla Pardubice
Sokol Žižkov
14. 11. 2021
10:00
SH ZŠ Studánka Michal Šafařík
Jan Špaček
107
87
22
22
54
44
83
62
Review
skupina B 10. kolo 187
Sokol Žižkov
BK Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
skupina B 10. kolo 192
TJ AŠ Mladá Boleslav
BVK Holice
27. 11. 2021
11:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Petr Eisner
Karel Anton
83
77
20
18
36
41
57
60
Review
skupina B 10. kolo 189
Kolínsko-kutnohorský BK
TJ Sokol BK Chrudim
27. 11. 2021
15:00
SOU Spojů Kolín Jan Jeřáb
Ondřej Svejkovský
66
68
17
25
39
43
56
58
Review
skupina B 10. kolo 188
SK Slavia Praha B
TJ Třebíč
27. 11. 2021
16:00
Sportovní hala Jeneč Matej Kovačovič
Jaroslav Pazourek
86
68
10
21
34
37
62
51
Review
skupina B 10. kolo 190
BK Brandýs nad Labem
TJ Tesla Pardubice
27. 11. 2021
17:00
ZŠ Na Výsluní Jan Lejčko
Michal Vyhlídal
52
85
18
26
29
47
40
64
Review
skupina B 10. kolo 191
BA LYNX Liberec
BK NAPOS Vysoká n. L.
27. 11. 2021
17:30
Sportovní hala Kort Martin Kučírek
Jan Hejnic
69
49
24
9
35
27
54
43
Review
skupina B 11. kolo 194
SK Slavia Praha B
BK Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 11. kolo 197
BA LYNX Liberec
BVK Holice
28. 11. 2021
10:00
Sportovní hala Kort Martin Kučírek
Jan Hejnic
Preview
skupina B 11. kolo 193
Sokol Žižkov
TJ Třebíč
28. 11. 2021
10:30
SH Folimanka Štěpán Pokorný
René Klapetek
Preview
skupina B 11. kolo 198
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK NAPOS Vysoká n. L.
28. 11. 2021
11:15
Sportovní hala Ml. Boleslav Petr Eisner
Karel Anton
Preview
skupina B 11. kolo 196
BK Brandýs nad Labem
TJ Sokol BK Chrudim
28. 11. 2021
13:30
ZŠ Na Výsluní Jan Lejčko
Michal Vyhlídal
Preview
skupina B 11. kolo 195
Kolínsko-kutnohorský BK
TJ Tesla Pardubice
28. 11. 2021
15:00
SOU Spojů Kolín Jan Jeřáb
Ondřej Svejkovský
Preview
skupina B 12. kolo 199
BVK Holice
BK NAPOS Vysoká n. L.
12. 12. 2021
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 12. kolo 200
TJ Tesla Pardubice
TJ Sokol BK Chrudim
11. 12. 2021
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 12. kolo 201
SK Slavia Praha B
Sokol Žižkov
12. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 12. kolo 202
BK Brandýs nad Labem
Kolínsko-kutnohorský BK
12. 12. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 12. kolo 204
TJ Třebíč
BK Vlci Žďár
12. 12. 2021
10:00
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 12. kolo 203
TJ AŠ Mladá Boleslav
BA LYNX Liberec
12. 12. 2021
11:15
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 13. kolo 205
TJ Třebíč
BK NAPOS Vysoká n. L.
8. 1. 2022
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 13. kolo 206
BK Vlci Žďár
BVK Holice
8. 1. 2022
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 13. kolo 207
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Sokol BK Chrudim
8. 1. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 13. kolo 208
BA LYNX Liberec
TJ Tesla Pardubice
8. 1. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 13. kolo 209
BK Brandýs nad Labem
Sokol Žižkov
8. 1. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 13. kolo 210
Kolínsko-kutnohorský BK
SK Slavia Praha B
8. 1. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 14. kolo 211
BK Vlci Žďár
BK NAPOS Vysoká n. L.
9. 1. 2022
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 14. kolo 212
TJ Třebíč
BVK Holice
9. 1. 2022
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 14. kolo 213
BA LYNX Liberec
TJ Sokol BK Chrudim
9. 1. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 14. kolo 214
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Tesla Pardubice
9. 1. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 14. kolo 215
Kolínsko-kutnohorský BK
Sokol Žižkov
9. 1. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 14. kolo 216
BK Brandýs nad Labem
SK Slavia Praha B
9. 1. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 15. kolo 217
BK Brandýs nad Labem
BK Vlci Žďár
22. 1. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 15. kolo 218
Kolínsko-kutnohorský BK
TJ Třebíč
22. 1. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 15. kolo 219
SK Slavia Praha B
BA LYNX Liberec
22. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 15. kolo 220
Sokol Žižkov
TJ AŠ Mladá Boleslav
22. 1. 2022
-
SH Folimanka
Preview
skupina B 15. kolo 221
TJ Tesla Pardubice
BK NAPOS Vysoká n. L.
22. 1. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 15. kolo 222
TJ Sokol BK Chrudim
BVK Holice
22. 1. 2022
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
skupina B 16. kolo 223
Kolínsko-kutnohorský BK
BK Vlci Žďár
23. 1. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 16. kolo 224
BK Brandýs nad Labem
TJ Třebíč
23. 1. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 16. kolo 225
Sokol Žižkov
BA LYNX Liberec
23. 1. 2022
-
SH Folimanka
Preview
skupina B 16. kolo 226
SK Slavia Praha B
TJ AŠ Mladá Boleslav
23. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 16. kolo 227
TJ Sokol BK Chrudim
BK NAPOS Vysoká n. L.
23. 1. 2022
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
skupina B 16. kolo 228
TJ Tesla Pardubice
BVK Holice
23. 1. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 17. kolo 229
TJ Třebíč
TJ Sokol BK Chrudim
5. 2. 2022
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 17. kolo 230
BK Vlci Žďár
TJ Tesla Pardubice
5. 2. 2022
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 17. kolo 231
BVK Holice
Sokol Žižkov
5. 2. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 17. kolo 233
TJ AŠ Mladá Boleslav
Kolínsko-kutnohorský BK
5. 2. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 17. kolo 234
BA LYNX Liberec
BK Brandýs nad Labem
5. 2. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 17. kolo 232
BK NAPOS Vysoká n. L.
SK Slavia Praha B
5. 2. 2022
18:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 18. kolo 235
BK Vlci Žďár
TJ Sokol BK Chrudim
6. 2. 2022
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 18. kolo 236
TJ Třebíč
TJ Tesla Pardubice
6. 2. 2022
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 18. kolo 238
BVK Holice
SK Slavia Praha B
6. 2. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 18. kolo 239
BA LYNX Liberec
Kolínsko-kutnohorský BK
6. 2. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 18. kolo 240
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs nad Labem
6. 2. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 18. kolo 237
BK NAPOS Vysoká n. L.
Sokol Žižkov
6. 2. 2022
10:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 19. kolo 241
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Vlci Žďár
19. 2. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 19. kolo 242
BA LYNX Liberec
TJ Třebíč
19. 2. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 19. kolo 243
BK Brandýs nad Labem
BK NAPOS Vysoká n. L.
19. 2. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 19. kolo 244
Kolínsko-kutnohorský BK
BVK Holice
19. 2. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 19. kolo 245
SK Slavia Praha B
TJ Sokol BK Chrudim
19. 2. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 19. kolo 246
Sokol Žižkov
TJ Tesla Pardubice
19. 2. 2022
-
SH Folimanka
Preview
skupina B 20. kolo 247
BA LYNX Liberec
BK Vlci Žďár
20. 2. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 20. kolo 248
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Třebíč
20. 2. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 20. kolo 249
Kolínsko-kutnohorský BK
BK NAPOS Vysoká n. L.
20. 2. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 20. kolo 250
BK Brandýs nad Labem
BVK Holice
20. 2. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 20. kolo 251
Sokol Žižkov
TJ Sokol BK Chrudim
20. 2. 2022
-
SH Folimanka
Preview
skupina B 20. kolo 252
SK Slavia Praha B
TJ Tesla Pardubice
20. 2. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 21. kolo 253
TJ Třebíč
Sokol Žižkov
12. 3. 2022
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 21. kolo 254
BK Vlci Žďár
SK Slavia Praha B
12. 3. 2022
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 21. kolo 255
TJ Tesla Pardubice
Kolínsko-kutnohorský BK
12. 3. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 21. kolo 256
TJ Sokol BK Chrudim
BK Brandýs nad Labem
12. 3. 2022
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
skupina B 21. kolo 257
BVK Holice
BA LYNX Liberec
12. 3. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 21. kolo 258
BK NAPOS Vysoká n. L.
TJ AŠ Mladá Boleslav
12. 3. 2022
18:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 22. kolo 259
BK Vlci Žďár
Sokol Žižkov
13. 3. 2022
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 22. kolo 260
TJ Třebíč
SK Slavia Praha B
13. 3. 2022
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 22. kolo 261
TJ Sokol BK Chrudim
Kolínsko-kutnohorský BK
13. 3. 2022
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
skupina B 22. kolo 262
TJ Tesla Pardubice
BK Brandýs nad Labem
13. 3. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 22. kolo 264
BVK Holice
TJ AŠ Mladá Boleslav
13. 3. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 22. kolo 263
BK NAPOS Vysoká n. L.
BA LYNX Liberec
13. 3. 2022
10:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
41 Jiří Kejmar AŠ Mladá Boleslav 29 8 1.0 27.0 9.1 1.3 5.0/6.1 81.6 1.4
10 Pavel Bauer Jiskra Domažlice 35 8 1.0 13.6 5.5 0.0 2.6/3.4 77.8 2.5
18 Štěpán Fical CBU 23 8 1.0 13.0 5.0 0.0 3.0/6.6 45.3 4.6
David Bělohlávek Slavoj BK Litoměřice B 23 7 1.0 13.3 5.3 0.1 2.3/4.0 57.1 2.7
Jan Bubeník Sokol BK Chrudim 38 6 1.0 13.7 3.5 1.3 2.7/2.7 100.0 3.2
Tomáš Stibor BA LYNX Liberec 23 6 1.0 13.2 3.8 1.5 1.0/1.8 0.0* 0.8
Jakub Šurý BK Klatovy 19 3 1.0 24.7 5.7 3.3 3.3/5.3 62.5 3.3
Michael Hartig Bra 23 5 1.0 13.6 3.0 1.6 2.8/3.0 93.3 2.2
5 Lukáš Brožek Tesla Pardubice 23 6 1.0 10.3 2.2 1.5 1.5/2.7 56.3 2.3
8 Jiří Gonda TJ Šumperk 35 6 1.0 9.8 2.8 0.8 1.7/2.7 62.5 3.8
Jonáš Bartoněk SK Žabovřesky 19 7 1.0 8.3 1.7 1.3 1.0/1.6 0.0* 2.1
David Jakel KK Val. Meziříčí 22 5 1.0 11.6 2.6 1.6 1.6/2.2 72.7 0.8
Tomáš Hamrus Sokol Karviná 31 12 1.0 4.7 0.7 1.0 0.3/0.5 0.0* 0.6
Petr Banýr Sluneta USK Ústí n.L. 34 5 1.0 10.8 3.4 0.0 4.0/4.8 83.3 1.6
Michal Krhovský OLM 35 7 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.3 0.0* 2.4
Tomáš Jansa BASKET Brno B 19 2 1.0 20.5 4.5 2.5 4.0/5.5 72.7 2.5
Václav Bartoš BC Benešov 18 6 1.0 6.7 2.3 0.5 0.5/1.2 0.0* 3.2
Daniel Malec BK Vlci Žďár 31 4 1.0 9.5 3.8 0.0 2.0/4.8 42.1 2.8
Radovan Mrázek BVK Holice 17 4 1.0 8.3 1.0 1.8 1.0/1.0 0.0* 1.8
Miloš Bisaha Slavia Kroměříž 30 8 1.0 4.0 1.5 0.1 0.6/1.1 0.0* 2.5
Jakub Weig Slavia Praha B 18 4 1.0 5.3 0.8 1.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Kosík KolB 20 2 1.0 8.0 2.5 0.5 1.5/4.0 37.5 1.5
Lukáš Batysta SKB Rokycany 27 7 1.0 1.9 0.4 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.9
Marek Haffner Wolves Radotín 31 1 1.0 4.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Michal Balek Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 35 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Denis Andres BK NAPOS Vysoká n.L. 19 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Jan Bartošek Sokol Písek B 23 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michal Baranec NH Ostrava B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kincl TJ Třebíč 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Brychta Jiskra Kyjov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Bělík Pří 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Jaroslav Civín Sokol Žižkov 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Abraham Válečníci Děčín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Havel Renocar Podolí 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Bíman Sokol Kbely 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Fládr BK Opava B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Slavoj BK Litoměřice B 8 19.8 10.3 9.3 /16.1 57.8 17.3
BC Benešov 8 18.3 7.1 11.4 /21.4 53.2 19.4
Slavia Praha B 9 19.4 6.8 8.4 /14.5 58.0 18.6
BK Brandýs n.L. 8 17.9 5.0 15.8 /23.8 66.3 16.6
Příbram 9 21.4 4.8 9.8 /15.9 61.5 15.7
Jiskra Domažlice 8 22.5 4.6 10.9 /16.5 65.9 19.5
Válečníci Děčín 8 18.5 7.4 9.5 /15.4 61.8 16.0
Sokol Písek B 8 17.1 9.9 7.3 /15.4 47.2 16.8
BK NAPOS Vysoká n.L. 8 20.5 10.0 12.4 /16.2 76.7 15.8
BVK Holice 8 19.6 6.9 10.9 /15.9 68.5 17.1
Sokol BK Chrudim 8 19.5 9.3 8.0 /14.5 55.2 16.9
Sokol Žižkov 8 18.5 11.9 8.4 /13.8 60.9 15.0
BA LYNX Liberec 8 23.1 11.1 10.1 /17.2 58.7 18.4
AŠ Mladá Boleslav 8 21.4 5.5 11.0 /15.9 69.3 14.8
TJ Třebíč 9 18.0 6.1 6.9 /11.8 58.5 16.7
KK Val. Meziříčí 7 21.7 9.4 17.7 /24.8 71.3 20.6
BASKET Brno B 8 23.3 7.6 13.8 /20.4 67.5 21.8
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 8 26.4 5.4 13.5 /20.3 66.7 17.9
Sluneta USK Ústí n.L. 8 18.4 9.9 10.9 /18.4 59.2 19.1
Sokol Kbely 7 26.6 4.9 11.4 /19.3 59.3 19.9
Tigers Č. Budějovice 8 22.4 7.6 13.6 /23.6 57.7 22.3
BK Vlci Žďár 8 18.8 6.1 8.4 /15.8 53.2 17.5
Renocar Podolí 8 21.3 8.4 12.0 /18.0 66.7 17.6
UP Olomouc 7 21.1 7.3 14.0 /19.4 72.1 18.0
NH Ostrava B 8 21.1 8.0 12.5 /19.1 65.4 18.3
Sokol Karviná 8 24.5 8.8 11.3 /17.9 62.9 13.5
Wolves Radotín 9 22.1 6.7 10.2 /18.5 55.1 19.4
SKB Rokycany 8 21.4 6.8 12.1 /22.6 53.6 19.4
Kolínsko-kutnohorský BK 8 22.0 7.6 11.9 /23.4 50.8 19.4
SK Žabovřesky 8 22.5 6.3 14.0 /21.8 64.4 19.0
Slavia Kroměříž 8 23.8 6.6 10.1 /19.2 52.6 20.9
BK Opava B 8 23.8 7.0 12.3 /19.6 62.8 14.1
BK Klatovy 7 19.4 8.0 10.4 /21.3 49.0 16.3
Tesla Pardubice 8 22.0 8.6 7.8 /13.4 57.9 14.0
Jiskra Kyjov 6 10.0 2.8 3.8 /6.3 60.5 6.2
TJ Šumperk 8 22.0 7.0 10.5 /16.5 63.6 16.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H K C
Zavřel Maxmilian 4 0 4 0 1.1 1.1 - 1.1
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 1.0 2.0 - 1.5
Vyhlídal Michal 1 0 1 0 - - - -
Výborný Dominik 1 0 1 0 1.0 1.5 - 1.3
Vošahlík Marek 2 2 0 0 1.0 1.5 - 1.3
Vondráček Marek 1 1 0 0 - 1.0 - 1.0
Veselý Ondřej 2 0 2 0 2.0 1.0 - 1.5
Veis Martin 4 3 1 0 1.4 1.3 - 1.3
Vaníček Marek 6 0 6 0 1.3 1.1 - 1.2
Vampola Jakub 1 0 1 0 1.5 3.0 - 2.3
Válek Jakub 6 3 3 0 1.4 1.3 - 1.3
Ulrych Lukáš 3 3 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Theodor Pavel 4 0 4 0 1.5 1.3 - 1.4
Tesař Michal 2 0 2 0 1.3 1.5 - 1.4
Štancl Dominik 1 0 1 0 1.0 2.0 - 1.5
Špaček Jan 5 1 4 0 1.4 1.3 - 1.4
Šmůla Petr 4 2 2 0 1.3 1.0 - 1.1
Šmíd Pavel 2 2 0 0 1.0 2.5 - 1.8
Šlaj Jiří 2 0 2 0 1.5 1.0 - 1.3
Škaroupka Michal 5 4 1 0 1.2 1.5 - 1.4
Šenk Pavel 3 2 1 0 1.5 2.0 - 1.8
Ščurek Vojtěch 1 0 1 0 1.0 2.0 - 1.5
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Syrovátka František 1 0 1 0 2.0 3.0 - 2.5
Sýkora Václav 3 3 0 0 1.0 2.0 - 1.5
Svoboda Martin 8 6 2 0 1.3 1.1 - 1.2
Svejkovský Ondřej 5 1 4 0 2.5 1.5 - 2.0
Scholzová Michaela 2 1 1 0 1.5 1.3 - 1.4
Scholze Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 - 1.3
Sekáč Martin 3 1 2 0 1.2 1.3 - 1.3
Salvetr Rudolf 4 4 0 0 1.0 1.3 - 1.1
Rusz Ondřej 2 0 2 0 1.5 1.3 - 1.4
Reitzová Patricie-Anna 3 0 3 0 1.5 1.0 - 1.3
Račanský Martin 1 0 1 0 2.0 4.0 - 3.0
Poživil Jaroslav 3 0 3 0 1.0 1.0 - 1.0
Pokorný Štěpán 6 6 0 0 1.2 1.3 - 1.3
Podhůrský Pavel 2 0 2 0 1.0 1.0 - 1.0
Petrák Robin 1 1 0 0 1.5 1.0 - 1.3
Petrák Jakub 3 1 2 0 1.8 1.0 - 1.4
Peterková Lucie 4 4 0 0 1.4 1.0 - 1.2
Perlík Michal 3 2 1 0 1.2 1.7 - 1.4
Pazourek Jaroslav 6 3 3 0 1.0 1.2 - 1.1
Opletal Petr 5 3 2 0 1.2 1.4 - 1.3
Nováková Bára 4 0 4 0 1.0 2.0 - 1.5
Nevřela Tomáš 4 0 4 0 1.3 1.4 - 1.3
Nejezchleb Petr 2 2 0 0 1.0 1.5 - 1.3
Nehoda Pavel 1 0 1 0 1.5 1.0 - 1.3
Mynarčík Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Mycak Michael 4 0 4 0 1.3 1.0 - 1.1
Musil Jan 4 4 0 0 1.9 2.0 - 1.9
Menšík Jan 8 4 4 0 1.1 1.6 - 1.3
Melichárek Ivo 3 2 1 0 1.5 1.0 - 1.3
Mašek Tomáš 6 5 1 0 1.3 1.2 - 1.2
Mareš Roman 1 0 1 0 1.0 1.5 - 1.3
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Lejčko Jan 5 1 4 0 1.0 1.5 - 1.3
Kurz Vlastimil 2 2 0 0 1.0 1.8 - 1.4
Kuncl Michal 5 0 5 0 1.2 1.2 - 1.2
Kult Michal 4 3 1 0 1.3 2.0 - 1.6
Kučírek Martin 3 3 0 0 1.5 1.0 - 1.3
Kubiš Michal 3 3 0 0 1.0 1.3 - 1.2
Kubeš Michal 2 0 2 0 3.0 1.8 - 2.4
Kremser Jakub 2 2 0 0 1.3 1.3 - 1.3
Krčmář Dominik 5 3 2 0 1.5 1.6 - 1.6
Kovář Jan 2 2 0 0 1.3 1.3 - 1.3
Kovačovič Matej 6 6 0 0 1.4 1.3 - 1.4
Kout Jan 6 0 6 0 1.3 1.7 - 1.5
Komprs Michal 3 2 1 0 1.0 1.7 - 1.3
Kocián Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 - 1.0
Koc Ondřej 4 2 2 0 1.3 1.4 - 1.3
Kesler Vladimír 3 2 1 0 1.3 2.2 - 1.8
Kec Jakub 1 0 1 0 1.0 2.5 - 1.8
Karwowska Klaudia 1 0 1 0 - - - -
Karafiát Kamil 3 2 1 0 2.8 1.0 - 1.9
Karabínová Natálie 7 0 7 0 1.5 2.1 - 1.8
Kapl Antonín 4 1 3 0 1.0 1.0 - 1.0
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Kalabza Lukáš 3 2 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Jeřáb Jan 3 3 0 0 1.5 1.2 - 1.3
Jedlička Jiří 1 1 0 0 1.5 1.0 - 1.3
Hudec Filip 1 1 0 0 1.0 2.0 - 1.5
Hruša Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Horník Michal 4 0 4 0 2.0 1.3 - 1.6
Holubek Tomáš 3 2 1 0 1.2 1.2 - 1.2
Hendrych Jan 1 1 0 0 1.5 1.0 - 1.3
Hejnic Jan 1 0 1 0 - 1.0 - 1.0
Hejduk Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 - 1.0
Hecl Jan 2 1 1 0 1.3 1.0 - 1.1
Hartig Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Fanta Jiří 5 5 0 0 2.3 1.1 - 1.7
Eisner Petr 3 3 0 0 1.2 1.3 - 1.3
Ďurana Antonín 2 1 1 0 1.0 1.5 - 1.3
Dombrovský Filip 2 2 0 0 1.0 1.3 - 1.1
Bráblík Jan 2 0 2 0 1.0 1.5 - 1.3
Bohata Pavel 3 2 1 0 1.3 1.7 - 1.5
Billík Dennis 2 0 2 0 1.0 1.0 - 1.0
Bešina Marek 2 0 2 0 1.3 2.0 - 1.6
Barták Dominik 4 2 2 0 1.5 1.4 - 1.4
Baloun Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 - 1.0
Bakajsa Michal 2 0 2 0 1.5 1.3 - 1.4
Baďura Ota 1 0 1 0 2.0 1.5 - 1.8
Anton Karel 5 2 3 0 1.1 2.2 - 1.7
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře