2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 134
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Tesla Pardubice
12. 12. 2021
09:30
hala TJ Sokol Chrudim Michal Šafařík
Roman Mareš
67
74
27
19
46
41
52
61
Review
skupina B 1. kolo 136
Kolínsko-kutnohorský BK
BK Brandýs nad Labem
11. 12. 2021
13:00
SOU Spojů Kolín Lukáš Ulrych
Michal Bakajsa
88
60
21
10
44
33
63
44
Review
skupina B 1. kolo 133
BK NAPOS Vysoká n. L.
BVK Holice
11. 12. 2021
18:00
SH Vysoká nad Labem Dominik Výborný
Dominik Barták
94
76
20
25
51
45
75
54
Review
skupina B 1. kolo 137
BA LYNX Liberec
TJ AŠ Mladá Boleslav
11. 12. 2021
18:00
Sportovní hala Kort Tomáš Mašek
Martin Svoboda
87
54
20
13
38
22
68
32
Review
skupina B 1. kolo 138
BK Vlci Žďár
TJ Třebíč
11. 12. 2021
18:00
Hala TJ ŽĎAS Martin Veis
Natálie Karabínová
95
103
17
25
41
43
60
66
91
91
Review
skupina B 1. kolo 135
Sokol Žižkov
SK Slavia Praha B
8. 12. 2021
19:30
TJ Sokol Žižkov I. Matej Kovačovič
Jan Lejčko
84
71
15
20
44
35
68
58
Review
skupina B 2. kolo 144
SK Slavia Praha B
BK Brandýs nad Labem
25. 9. 2021
13:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Jan Lejčko
63
76
18
20
25
33
44
55
Review
skupina B 2. kolo 142
TJ Tesla Pardubice
TJ AŠ Mladá Boleslav
25. 9. 2021
15:00
SH ZŠ Studánka Martin Svoboda
Michael Mycak
63
49
15
11
30
30
44
41
Review
skupina B 2. kolo 141
TJ Sokol BK Chrudim
BA LYNX Liberec
25. 9. 2021
17:30
hala TJ Sokol Chrudim Štěpán Pokorný
Dominik Štancl
53
76
11
10
26
32
43
51
Review
skupina B 2. kolo 139
BK NAPOS Vysoká n. L.
BK Vlci Žďár
25. 9. 2021
18:00
SH Vysoká nad Labem Martin Svoboda
Michael Mycak
91
48
20
13
44
26
73
35
Review
skupina B 2. kolo 140
BVK Holice
TJ Třebíč
25. 9. 2021
18:00
SH Holubova ul. Dominik Barták
Pavel Theodor
50
58
11
17
27
34
41
43
Review
skupina B 2. kolo 143
Sokol Žižkov
Kolínsko-kutnohorský BK
25. 9. 2021
20:00
SH Folimanka Jan Hošek
Bára Nováková
73
57
24
14
38
25
57
36
Review
skupina B 3. kolo 147
TJ Sokol BK Chrudim
TJ AŠ Mladá Boleslav
26. 9. 2021
09:30
hala TJ Sokol Chrudim Štěpán Pokorný
Pavel Theodor
94
69
20
20
40
37
70
54
Review
skupina B 3. kolo 145
BK NAPOS Vysoká n. L.
TJ Třebíč
26. 9. 2021
10:00
SH Vysoká nad Labem Martin Svoboda
Michael Mycak
80
60
15
12
32
27
64
33
Review
skupina B 3. kolo 146
BVK Holice
BK Vlci Žďár
26. 9. 2021
10:00
SH Holubova ul. Dominik Barták
Michaela Scholzová
87
63
21
11
35
29
64
42
Review
skupina B 3. kolo 148
TJ Tesla Pardubice
BA LYNX Liberec
26. 9. 2021
10:00
SH ZŠ Studánka Jan Špaček
Roman Mareš
63
88
15
23
37
47
54
64
Review
skupina B 3. kolo 150
SK Slavia Praha B
Kolínsko-kutnohorský BK
26. 9. 2021
12:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Jan Lejčko
65
80
23
15
37
38
50
65
Review
skupina B 3. kolo 149
Sokol Žižkov
BK Brandýs nad Labem
26. 9. 2021
12:30
SH Folimanka Matej Kovačovič
Bára Nováková
66
62
21
23
47
34
57
50
Review
skupina B 4. kolo 154
TJ AŠ Mladá Boleslav
SK Slavia Praha B
9. 10. 2021
14:00
IX. základní škola Tomáš Mašek
Jaroslav Poživil
69
77
20
23
39
37
51
64
Review
skupina B 4. kolo 151
BK Vlci Žďár
Kolínsko-kutnohorský BK
9. 10. 2021
16:00
Hala TJ ŽĎAS Martin Veis
Martin Sekáč
63
86
14
23
26
41
41
64
Review
skupina B 4. kolo 152
TJ Třebíč
BK Brandýs nad Labem
9. 10. 2021
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Kamil Karafiát
Marek Vaníček
48
58
18
13
27
27
36
45
Review
skupina B 4. kolo 156
BVK Holice
TJ Tesla Pardubice
9. 10. 2021
17:00
SH Holubova ul. Martin Svoboda
Jan Špaček
50
79
18
23
28
49
39
57
Review
skupina B 4. kolo 153
BA LYNX Liberec
Sokol Žižkov
9. 10. 2021
18:00
Sportovní hala Kort Petr Eisner
Jan Kout
98
71
24
21
50
34
64
54
Review
skupina B 4. kolo 155
BK NAPOS Vysoká n. L.
TJ Sokol BK Chrudim
9. 10. 2021
18:00
SH Vysoká nad Labem Michal Scholze
Dominik Barták
77
69
19
16
39
24
53
46
Review
skupina B 5. kolo 157
BK Vlci Žďár
BK Brandýs nad Labem
10. 10. 2021
10:00
Hala TJ ŽĎAS Petr Nejezchleb
Martin Sekáč
77
64
20
17
40
29
53
45
Review
skupina B 5. kolo 158
TJ Třebíč
Kolínsko-kutnohorský BK
10. 10. 2021
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Kamil Karafiát
Marek Vaníček
86
89
27
18
49
44
66
65
Review
skupina B 5. kolo 159
BA LYNX Liberec
SK Slavia Praha B
10. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Kort Petr Eisner
Jan Kout
82
60
13
16
42
30
65
41
Review
skupina B 5. kolo 161
BK NAPOS Vysoká n. L.
TJ Tesla Pardubice
10. 10. 2021
10:00
SH Vysoká nad Labem Michaela Scholzová
Dominik Barták
77
62
23
22
43
37
54
50
Review
skupina B 5. kolo 162
BVK Holice
TJ Sokol BK Chrudim
10. 10. 2021
10:00
SH Holubova ul. Martin Svoboda
Jan Špaček
66
84
16
26
37
43
51
60
Review
skupina B 5. kolo 160
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Žižkov
10. 10. 2021
11:15
Sportovní hala Ml. Boleslav Martin Kučírek
Tomáš Mašek
80
86
15
28
33
41
59
58
Review
skupina B 6. kolo 164
TJ Tesla Pardubice
TJ Třebíč
23. 10. 2021
15:00
SH ZŠ Studánka Filip Dombrovský
Maxmilian Zavřel
78
68
23
14
45
32
65
53
Review
skupina B 6. kolo 163
TJ Sokol BK Chrudim
BK Vlci Žďár
23. 10. 2021
17:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Martin Svoboda
Pavel Theodor
81
52
29
13
44
27
56
42
Review
skupina B 6. kolo 166
SK Slavia Praha B
BVK Holice
23. 10. 2021
17:00
Sportovní hala Jeneč Marek Vošahlík
Bára Nováková
64
78
20
28
28
44
47
58
Review
skupina B 6. kolo 168
BK Brandýs nad Labem
TJ AŠ Mladá Boleslav
23. 10. 2021
17:00
ZŠ Na Výsluní Jan Musil
Michal Horník
79
76
22
21
48
38
54
56
Review
skupina B 6. kolo 165
Sokol Žižkov
BK NAPOS Vysoká n. L.
23. 10. 2021
18:00
SH Folimanka Tomáš Linhart
Jan Lejčko
92
95
20
12
44
33
61
66
82
82
Review
skupina B 6. kolo 167
Kolínsko-kutnohorský BK
BA LYNX Liberec
23. 10. 2021
18:00
SOU Spojů Kolín Štěpán Pokorný
Petr Šmůla
67
86
15
20
28
37
47
59
Review
skupina B 7. kolo 169
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Třebíč
24. 10. 2021
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Jan Kovář
Pavel Theodor
69
64
21
14
38
37
53
49
Review
skupina B 7. kolo 170
TJ Tesla Pardubice
BK Vlci Žďár
24. 10. 2021
10:00
SH ZŠ Studánka Filip Dombrovský
Maxmilian Zavřel
105
53
34
12
64
25
87
34
Review
skupina B 7. kolo 171
Sokol Žižkov
BVK Holice
24. 10. 2021
11:00
SH Folimanka Michal Perlík
Jan Lejčko
81
66
20
19
41
34
61
57
Review
skupina B 7. kolo 172
SK Slavia Praha B
BK NAPOS Vysoká n. L.
24. 10. 2021
12:00
Sportovní hala Jeneč Marek Vošahlík
Bára Nováková
76
83
10
27
34
53
53
70
Review
skupina B 7. kolo 173
Kolínsko-kutnohorský BK
TJ AŠ Mladá Boleslav
24. 10. 2021
12:00
SOU Spojů Kolín Štěpán Pokorný
Petr Šmůla
91
67
21
18
42
29
70
46
Review
skupina B 7. kolo 174
BK Brandýs nad Labem
BA LYNX Liberec
24. 10. 2021
13:30
ZŠ Na Výsluní Matej Kovačovič
Michal Horník
65
79
10
22
24
44
46
62
Review
skupina B 8. kolo 180
TJ Tesla Pardubice
SK Slavia Praha B
13. 11. 2021
15:00
SH ZŠ Studánka Jan Kovář
Jan Špaček
64
42
24
11
31
16
48
27
Review
skupina B 8. kolo 175
BK Vlci Žďár
BA LYNX Liberec
13. 11. 2021
16:00
Hala TJ ŽĎAS Petr Mynarčík
Jan Bráblík
52
116
14
29
30
50
41
88
Review
skupina B 8. kolo 176
TJ Třebíč
TJ AŠ Mladá Boleslav
13. 11. 2021
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Petr Nejezchleb
Maxmilian Zavřel
104
56
37
14
60
23
84
35
Review
skupina B 8. kolo 177
BK NAPOS Vysoká n. L.
Kolínsko-kutnohorský BK
13. 11. 2021
18:00
SH Vysoká nad Labem Lukáš Hartig
Martin Svoboda
80
70
18
19
42
31
60
49
Review
skupina B 8. kolo 179
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Žižkov
13. 11. 2021
18:00
hala TJ Sokol Chrudim Martin Veis
Marek Vaníček
73
92
13
24
35
46
49
65
Review
skupina B 8. kolo 178
BVK Holice
BK Brandýs nad Labem
13. 11. 2021
18:30
SH Holubova ul. Jan Musil
Michal Horník
87
60
22
16
47
34
72
46
Review
skupina B 9. kolo 185
TJ Sokol BK Chrudim
SK Slavia Praha B
14. 11. 2021
09:00
hala TJ Sokol Chrudim Martin Veis
Marek Vaníček
75
76
24
18
46
28
60
49
Review
skupina B 9. kolo 181
BK Vlci Žďár
TJ AŠ Mladá Boleslav
14. 11. 2021
10:00
Hala TJ ŽĎAS Petr Mynarčík
Jan Bráblík
106
96
28
23
58
51
88
74
Review
skupina B 9. kolo 182
TJ Třebíč
BA LYNX Liberec
14. 11. 2021
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Martin Sekáč
Maxmilian Zavřel
63
93
15
25
32
50
42
75
Review
skupina B 9. kolo 183
BK NAPOS Vysoká n. L.
BK Brandýs nad Labem
14. 11. 2021
10:00
SH Vysoká nad Labem Lukáš Hartig
Martin Svoboda
84
68
21
14
38
30
63
53
Review
skupina B 9. kolo 184
BVK Holice
Kolínsko-kutnohorský BK
14. 11. 2021
10:00
SH Holubova ul. Jan Musil
Michal Horník
82
90
11
27
31
57
61
75
Review
skupina B 9. kolo 186
TJ Tesla Pardubice
Sokol Žižkov
14. 11. 2021
10:00
SH ZŠ Studánka Michal Šafařík
Jan Špaček
107
87
22
22
54
44
83
62
Review
skupina B 10. kolo 192
TJ AŠ Mladá Boleslav
BVK Holice
27. 11. 2021
11:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Petr Eisner
Karel Anton
83
77
20
18
36
41
57
60
Review
skupina B 10. kolo 189
Kolínsko-kutnohorský BK
TJ Sokol BK Chrudim
27. 11. 2021
15:00
SOU Spojů Kolín Jan Jeřáb
Ondřej Svejkovský
66
68
17
25
39
43
56
58
Review
skupina B 10. kolo 188
SK Slavia Praha B
TJ Třebíč
27. 11. 2021
16:00
Sportovní hala Jeneč Matej Kovačovič
Jaroslav Pazourek
86
68
10
21
34
37
62
51
Review
skupina B 10. kolo 190
BK Brandýs nad Labem
TJ Tesla Pardubice
27. 11. 2021
17:00
ZŠ Na Výsluní Jan Lejčko
Michal Vyhlídal
52
85
18
26
29
47
40
64
Review
skupina B 10. kolo 191
BA LYNX Liberec
BK NAPOS Vysoká n. L.
27. 11. 2021
17:30
Sportovní hala Kort Martin Kučírek
Jan Hejnic
69
49
24
9
35
27
54
43
Review
skupina B 10. kolo 187
Sokol Žižkov
BK Vlci Žďár
28. 1. 2022
20:00
TJ Sokol Žižkov I. Jaroslav Pazourek
Jiří Šlaj
116
72
24
16
59
29
79
50
Review
skupina B 11. kolo 197
BA LYNX Liberec
BVK Holice
28. 11. 2021
10:00
Sportovní hala Kort Martin Kučírek
Jan Hejnic
86
61
19
18
43
38
63
51
Review
skupina B 11. kolo 193
Sokol Žižkov
TJ Třebíč
28. 11. 2021
10:30
SH Folimanka Štěpán Pokorný
René Klapetek
88
85
20
25
41
49
68
66
Review
skupina B 11. kolo 198
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK NAPOS Vysoká n. L.
28. 11. 2021
11:15
Sportovní hala Ml. Boleslav Petr Eisner
Karel Anton
71
82
17
20
45
41
59
65
Review
skupina B 11. kolo 196
BK Brandýs nad Labem
TJ Sokol BK Chrudim
28. 11. 2021
13:30
ZŠ Na Výsluní Jan Lejčko
Michal Vyhlídal
81
67
23
24
42
41
60
59
Review
skupina B 11. kolo 195
Kolínsko-kutnohorský BK
TJ Tesla Pardubice
28. 11. 2021
15:00
SOU Spojů Kolín Jan Jeřáb
Ondřej Svejkovský
72
70
27
20
41
41
57
61
Review
skupina B 11. kolo 194
SK Slavia Praha B
BK Vlci Žďár
17. 1. 2022
19:00
Sportovní hala Jeneč Jiří Jodl
Lukáš Kalabza
104
98
14
21
49
46
72
71
92
92
Review
skupina B 12. kolo 204
TJ Třebíč
BK Vlci Žďár
12. 12. 2021
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Filip Dombrovský
Jan Renc
93
61
25
22
55
31
76
47
Review
skupina B 12. kolo 203
TJ AŠ Mladá Boleslav
BA LYNX Liberec
12. 12. 2021
11:15
Sportovní hala Ml. Boleslav Jan Jeřáb
Matěj Záruba
62
84
10
22
29
40
40
55
Review
skupina B 12. kolo 202
BK Brandýs nad Labem
Kolínsko-kutnohorský BK
12. 12. 2021
13:30
ZŠ Na Výsluní Pavel Šenk
Ondřej Svejkovský
63
79
12
19
28
38
41
61
Review
skupina B 12. kolo 200
TJ Tesla Pardubice
TJ Sokol BK Chrudim
11. 12. 2021
19:00
SH ZŠ Studánka Michaela Scholzová
Jan Špaček
77
65
20
10
47
23
61
40
Review
skupina B 12. kolo 201
SK Slavia Praha B
Sokol Žižkov
6. 12. 2021
19:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Ulrych
Miloslav Jon
68
85
24
19
40
41
51
68
Review
skupina B 12. kolo 199
BVK Holice
BK NAPOS Vysoká n. L.
7. 12. 2021
19:30
SH Holubova ul. Michal Scholze
Jan Špaček
70
64
24
12
38
31
61
49
Review
skupina B 13. kolo 210
Kolínsko-kutnohorský BK
SK Slavia Praha B
6. 3. 2022
10:00
Výchovný ústav mládeže Jan Hejnic
Tomáš Tejček
102
55
27
12
56
21
79
31
Review
skupina B 13. kolo 207
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Sokol BK Chrudim
8. 1. 2022
11:15
Sportovní hala Ml. Boleslav Michal Perlík
Jonáš Kavan
65
69
16
16
34
26
51
55
Review
skupina B 13. kolo 209
BK Brandýs nad Labem
Sokol Žižkov
8. 1. 2022
17:00
ZŠ Na Výsluní Jan Hošek
Michal Vyhlídal
106
74
23
12
54
33
84
48
Review
skupina B 13. kolo 205
TJ Třebíč
BK NAPOS Vysoká n. L.
8. 1. 2022
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Martin Sekáč
Marek Vaníček
57
69
12
22
24
36
43
54
Review
skupina B 13. kolo 206
BK Vlci Žďár
BVK Holice
8. 1. 2022
18:00
Hala TJ ŽĎAS Natálie Karabínová
Martin Veis
66
90
30
24
42
39
56
63
Review
skupina B 13. kolo 208
BA LYNX Liberec
TJ Tesla Pardubice
8. 1. 2022
19:00
Sportovní hala Kort Pavel Šenk
Jan Lejčko
72
65
20
9
39
25
56
47
Review
skupina B 14. kolo 211
BK Vlci Žďár
BK NAPOS Vysoká n. L.
9. 1. 2022
10:00
Hala TJ ŽĎAS Ivor Matějek
Martin Veis
56
87
18
29
27
46
39
68
Review
skupina B 14. kolo 212
TJ Třebíč
BVK Holice
9. 1. 2022
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Martin Sekáč
Marek Vaníček
68
89
19
18
28
47
47
67
Review
skupina B 14. kolo 215
Kolínsko-kutnohorský BK
Sokol Žižkov
9. 1. 2022
10:00
Výchovný ústav mládeže Matěj Záruba
Petr Havlíček
101
93
35
28
55
59
78
74
Review
skupina B 14. kolo 213
BA LYNX Liberec
TJ Sokol BK Chrudim
9. 1. 2022
10:30
Sportovní hala Kort Pavel Šenk
Jan Lejčko
69
67
15
21
36
38
48
52
Review
skupina B 14. kolo 214
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Tesla Pardubice
9. 1. 2022
11:15
Sportovní hala Ml. Boleslav Michal Perlík
Jonáš Kavan
69
77
16
22
31
41
47
59
Review
skupina B 14. kolo 216
BK Brandýs nad Labem
SK Slavia Praha B
1. 3. 2022
19:15
ZŠ Na Výsluní Lukáš Hartig
Martin Svoboda
84
57
21
9
44
24
65
37
Review
skupina B 15. kolo 218
Kolínsko-kutnohorský BK
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
Výchovný ústav mládeže
20
0
*
Review
skupina B 15. kolo 220
Sokol Žižkov
TJ AŠ Mladá Boleslav
22. 1. 2022
16:00
SH Folimanka Pavel Bohata
Martin Koudela
87
84
33
20
53
38
75
66
Review
skupina B 15. kolo 217
BK Brandýs nad Labem
BK Vlci Žďár
22. 1. 2022
17:00
ZŠ Na Výsluní Michal Kocián
Michal Dub
82
74
26
25
47
44
68
56
Review
skupina B 15. kolo 221
TJ Tesla Pardubice
BK NAPOS Vysoká n. L.
22. 1. 2022
17:00
SH ZŠ Studánka Michal Škaroupka
Maxmilian Zavřel
54
72
11
13
25
30
38
50
Review
skupina B 15. kolo 222
TJ Sokol BK Chrudim
BVK Holice
22. 1. 2022
18:00
hala TJ Sokol Chrudim Dominik Výborný
Roman Mareš
74
67
28
26
40
42
55
55
Review
skupina B 15. kolo 219
SK Slavia Praha B
BA LYNX Liberec
28. 2. 2022
19:00
Sportovní hala Jeneč Pavel Bohata
František Syrovátka
66
109
17
28
31
55
48
78
Review
skupina B 16. kolo 227
TJ Sokol BK Chrudim
BK NAPOS Vysoká n. L.
23. 1. 2022
09:30
hala TJ Sokol Chrudim Michal Scholze
Roman Mareš
59
68
17
15
30
34
45
54
Review
skupina B 16. kolo 223
Kolínsko-kutnohorský BK
BK Vlci Žďár
23. 1. 2022
10:00
Výchovný ústav mládeže Dominik Výborný
Michaela Scholzová
98
86
21
25
40
49
71
63
Review
skupina B 16. kolo 228
TJ Tesla Pardubice
BVK Holice
23. 1. 2022
11:00
SH ZŠ Studánka Michal Škaroupka
Maxmilian Zavřel
72
67
12
22
22
37
42
55
Review
skupina B 16. kolo 226
SK Slavia Praha B
TJ AŠ Mladá Boleslav
23. 1. 2022
17:00
Sportovní hala Jeneč Marek Vošahlík
František Syrovátka
104
81
26
21
58
41
81
59
Review
skupina B 16. kolo 224
BK Brandýs nad Labem
TJ Třebíč
22. 2. 2022
19:15
ZŠ Na Výsluní Lukáš Ulrych
Matěj Barták
81
75
20
17
33
30
58
54
Review
skupina B 16. kolo 225
Sokol Žižkov
BA LYNX Liberec
22. 2. 2022
19:30
TJ Sokol Žižkov I. Petr Znamínko
Jiří Šlaj
70
119
21
27
47
48
57
86
Review
skupina B 17. kolo 230
BK Vlci Žďár
TJ Tesla Pardubice
5. 2. 2022
16:00
Hala TJ ŽĎAS Kamil Karafiát
Martin Račanský
70
85
20
18
34
37
55
63
Review
skupina B 17. kolo 233
TJ AŠ Mladá Boleslav
Kolínsko-kutnohorský BK
5. 2. 2022
16:30
Sportovní hala Ml. Boleslav Matěj Barták
Michal Bakajsa
73
90
17
23
35
56
51
75
Review
skupina B 17. kolo 231
BVK Holice
Sokol Žižkov
5. 2. 2022
17:00
SH Holubova ul. Lukáš Hartig
Jan Špaček
89
98
23
15
45
39
65
61
Review
skupina B 17. kolo 234
BA LYNX Liberec
BK Brandýs nad Labem
5. 2. 2022
17:30
Sportovní hala Kort Petr Baudyš
Jan Hošek
95
51
14
15
38
27
69
33
Review
skupina B 17. kolo 229
TJ Třebíč
TJ Sokol BK Chrudim
5. 2. 2022
18:00
Sportovní hala L. Pokorného Filip Dombrovský
Martin Sekáč
59
85
8
25
18
49
35
65
Review
skupina B 17. kolo 232
BK NAPOS Vysoká n. L.
SK Slavia Praha B
5. 2. 2022
18:00
SH Vysoká nad Labem Dominik Barták
Roman Mareš
90
47
23
12
52
33
69
40
Review
skupina B 18. kolo 240
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs nad Labem
6. 2. 2022
09:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Matěj Barták
Michal Bakajsa
61
77
13
25
31
44
47
58
Review
skupina B 18. kolo 235
BK Vlci Žďár
TJ Sokol BK Chrudim
6. 2. 2022
09:30
Hala TJ ŽĎAS Kamil Karafiát
Jan Bráblík
68
92
14
23
33
47
54
65
Review
skupina B 18. kolo 236
TJ Třebíč
TJ Tesla Pardubice
6. 2. 2022
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Filip Dombrovský
Martin Sekáč
58
84
11
21
26
37
42
63
Review
skupina B 18. kolo 237
BK NAPOS Vysoká n. L.
Sokol Žižkov
6. 2. 2022
10:00
SH Vysoká nad Labem Dominik Barták
Roman Mareš
88
74
26
17
50
39
65
53
Review
skupina B 18. kolo 239
BA LYNX Liberec
Kolínsko-kutnohorský BK
6. 2. 2022
10:00
Sportovní hala Kort Petr Baudyš
Jan Hošek
58
71
5
20
26
42
45
55
Review
skupina B 18. kolo 238
BVK Holice
SK Slavia Praha B
6. 2. 2022
18:00
SH Holubova ul. Michal Kubiš
Jan Renc
90
60
20
13
44
28
68
47
Review
skupina B 19. kolo 244
Kolínsko-kutnohorský BK
BVK Holice
19. 2. 2022
10:00
Výchovný ústav mládeže Dominik Štancl
Petr Havlíček
70
84
25
25
39
38
53
57
Review
skupina B 19. kolo 241
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Vlci Žďár
19. 2. 2022
14:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Ivo Melichárek
Jaroslav Poživil
66
64
26
12
40
24
53
46
Review
skupina B 19. kolo 245
SK Slavia Praha B
TJ Sokol BK Chrudim
19. 2. 2022
14:00
Sportovní hala Jeneč Dominik Výborný
Petr Eisner
90
79
22
24
44
38
67
52
Review
skupina B 19. kolo 243
BK Brandýs nad Labem
BK NAPOS Vysoká n. L.
19. 2. 2022
15:30
ZŠ Na Výsluní Jan Musil
Tomáš Mašek
72
86
16
17
26
42
48
64
Review
skupina B 19. kolo 242
BA LYNX Liberec
TJ Třebíč
19. 2. 2022
18:30
Sportovní hala Kort Tomáš Linhart
Jakub Hejduk
115
55
27
19
54
34
94
47
Review
skupina B 19. kolo 246
Sokol Žižkov
TJ Tesla Pardubice
19. 2. 2022
20:00
SH Folimanka Jiří Šlaj
Jan Kout
85
81
28
19
52
39
72
59
Review
skupina B 20. kolo 247
BA LYNX Liberec
BK Vlci Žďár
20. 2. 2022
09:30
Sportovní hala Kort Tomáš Linhart
Jakub Hejduk
104
41
21
10
46
20
77
26
Review
skupina B 20. kolo 248
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Třebíč
20. 2. 2022
10:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Ivo Melichárek
Jaroslav Poživil
76
64
21
21
35
43
54
55
Review
skupina B 20. kolo 249
Kolínsko-kutnohorský BK
BK NAPOS Vysoká n. L.
20. 2. 2022
10:00
Výchovný ústav mládeže Jan Kovář
Petr Havlíček
60
74
15
15
28
32
42
53
Review
skupina B 20. kolo 250
BK Brandýs nad Labem
BVK Holice
20. 2. 2022
11:30
ZŠ Na Výsluní Marek Vondráček
Petr Znamínko
79
85
24
22
41
45
58
62
Review
skupina B 20. kolo 252
SK Slavia Praha B
TJ Tesla Pardubice
20. 2. 2022
13:00
Sportovní hala Jeneč Dominik Výborný
Petr Eisner
52
89
19
26
30
42
49
66
Review
skupina B 20. kolo 251
Sokol Žižkov
TJ Sokol BK Chrudim
20. 2. 2022
16:00
SH Folimanka Lukáš Ulrych
František Syrovátka
67
71
14
17
33
35
52
49
Review
skupina B 21. kolo 253
TJ Třebíč
Sokol Žižkov
12. 3. 2022
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Martin Sekáč
Maxmilian Zavřel
71
85
11
19
33
39
49
58
Review
skupina B 21. kolo 255
TJ Tesla Pardubice
Kolínsko-kutnohorský BK
12. 3. 2022
17:00
SH ZŠ Studánka Matej Kovačovič
Michal Bakajsa
70
55
24
16
41
31
58
48
Review
skupina B 21. kolo 256
TJ Sokol BK Chrudim
BK Brandýs nad Labem
12. 3. 2022
17:00
hala TJ Sokol Chrudim Jan Kovář
Roman Mareš
84
68
32
18
55
25
73
48
Review
skupina B 21. kolo 257
BVK Holice
BA LYNX Liberec
12. 3. 2022
17:00
SH Holubova ul. Jan Špaček
Dominik Štancl
51
86
13
12
24
34
37
57
Review
skupina B 21. kolo 254
BK Vlci Žďár
SK Slavia Praha B
12. 3. 2022
18:00
Hala TJ ŽĎAS Petr Mynarčík
Karel Janík
75
73
26
24
41
36
58
52
Review
skupina B 21. kolo 258
BK NAPOS Vysoká n. L.
TJ AŠ Mladá Boleslav
12. 3. 2022
18:00
SH Vysoká nad Labem Petr Znamínko
Dominik Barták
81
58
12
26
35
43
62
55
Review
skupina B 22. kolo 259
BK Vlci Žďár
Sokol Žižkov
13. 3. 2022
10:00
Hala TJ ŽĎAS Kamil Karafiát
Karel Janík
89
78
19
17
45
38
66
62
Review
skupina B 22. kolo 260
TJ Třebíč
SK Slavia Praha B
13. 3. 2022
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Martin Sekáč
Maxmilian Zavřel
57
71
17
17
28
36
44
51
Review
skupina B 22. kolo 261
TJ Sokol BK Chrudim
Kolínsko-kutnohorský BK
13. 3. 2022
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Jan Hošek
František Syrovátka
79
63
24
17
46
34
63
53
Review
skupina B 22. kolo 262
TJ Tesla Pardubice
BK Brandýs nad Labem
13. 3. 2022
10:00
SH ZŠ Studánka Matej Kovačovič
Michal Bakajsa
88
40
21
8
40
22
65
31
Review
skupina B 22. kolo 263
BK NAPOS Vysoká n. L.
BA LYNX Liberec
13. 3. 2022
10:00
SH Vysoká nad Labem Petr Znamínko
Martin Svoboda
54
63
20
21
27
38
39
51
Review
skupina B 22. kolo 264
BVK Holice
TJ AŠ Mladá Boleslav
13. 3. 2022
11:00
SH Holubova ul. Jan Špaček
Dominik Štancl
108
65
32
9
59
30
78
47
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
26 Martin Roub Tesla Pardubice 25 26 1.0 19.6 5.3 2.4 1.8/2.2 80.7 1.0
Lukáš Bukovjan KK Val. Meziříčí 24 21 1.0 24.0 5.9 2.9 3.8/5.9 63.7 2.4
Vladimír Kořínek BA LYNX Liberec 20 28 1.0 17.4 4.9 1.7 2.4/3.8 61.7 2.6
Pavel Novák KolB 19 24 1.0 19.0 3.8 2.5 3.8/5.4 69.8 1.9
7 Zdeněk Wiesner TJ Šumperk 43 22 1.0 19.7 6.5 1.2 3.0/4.5 68.4 2.3
Boris Vítkovič BASKET Brno B 25 28 1.0 15.2 2.8 2.9 1.0/1.2 0.0* 1.6
41 Jiří Kejmar AŠ Mladá Boleslav 30 16 1.0 25.2 8.9 0.9 4.5/5.6 80.0 1.3
Ondřej März SKB Rokycany 25 25 1.0 16.0 4.2 1.1 4.4/7.9 55.8 3.6
Tomáš Dvořák BVK Holice 19 18 1.0 22.0 4.8 2.9 3.8/4.9 77.3 1.3
Jan Koloničný Sokol Karviná 28 22 1.0 18.0 6.5 0.5 3.7/5.5 67.5 2.2
Jakub Lacina BK Vlci Žďár 20 22 1.0 18.0 4.7 1.7 3.3/4.1 80.2 2.7
Jakub Kotala OLM 21 24 1.0 16.3 3.8 1.8 3.2/4.0 80.2 2.0
Jakub Blažek KK Val. Meziříčí 41 21 1.0 18.6 4.9 1.5 4.4/4.7 93.9 2.3
Michal Ornst Bra 27 18 1.0 21.7 4.5 3.0 3.7/4.6 81.7 1.7
34 Jan Srna Sokol Žižkov 28 21 1.0 18.2 2.1 4.4 0.9/1.3 0.0* 1.9
3 Jan Fučík CBU 21 24 1.0 15.8 4.5 1.3 3.0/4.7 63.4 1.7
6 Filip Tůma TJ Šumperk 25 20 1.0 18.6 6.8 0.4 4.0/6.1 66.1 3.3
Vojtěch Ureš Pří 27 17 1.0 21.7 7.1 1.2 3.8/5.1 73.6 2.6
Lubomír Oswald Sokol Karviná 31 25 1.0 14.5 3.2 1.8 2.7/3.6 74.4 1.6
Jan Mička BK Opava B 20 21 1.0 17.2 4.7 2.0 2.0/3.0 69.4 2.3
Jan Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 23 25 1.0 14.5 4.6 1.1 1.8/2.4 76.7 2.2
Dušan Švidraň Sokol Kbely 35 21 1.0 17.2 3.5 2.9 1.7/2.3 71.4 0.8
22 Vojtěch Šindelář Sokol Žižkov 27 23 1.0 15.7 3.6 2.2 2.0/2.7 74.2 2.0
Juraj Páleník BK Opava B 22 16 1.0 22.4 4.9 2.9 3.9/4.8 81.6 1.1
Tomáš Bím BA LYNX Liberec 27 28 1.0 12.8 4.0 1.1 1.4/1.6 0.0* 1.8
Filip Sertič Válečníci Děčín 19 21 1.0 16.7 5.3 1.4 2.0/3.4 56.9 1.2
Kryštof Kavan BK Opava B 20 19 1.0 18.1 6.1 1.0 3.0/4.8 62.6 2.7
Jan Wiedner Renocar Podolí 40 22 1.0 15.5 3.5 2.5 1.1/1.7 0.0* 2.2
Marek Taussig Wolves Radotín 23 28 1.0 12.0 3.2 1.2 2.0/3.5 58.8 2.6
Jiří Štěpánek BK Opava B 24 20 1.0 16.8 4.7 1.7 2.4/3.1 77.4 3.1
Daniel Szarowski SK Žabovřesky 22 16 1.0 21.0 4.4 2.4 4.9/5.9 84.0 1.9
Jan Strašák BASKET Brno B 24 25 1.0 13.4 3.9 1.0 2.7/3.7 72.8 2.7
Tadeáš Janík KK Val. Meziříčí 28 15 1.0 22.1 9.4 0.2 2.7/4.7 57.7 1.9
10 Pavel Bauer Jiskra Domažlice 36 19 1.0 17.2 6.6 0.3 3.1/4.2 73.8 2.3
Květoslav Nábělek OLM 20 24 1.0 13.3 1.5 3.0 1.2/1.5 0.0* 1.3
Roman Zachrla Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 35 20 1.0 15.9 3.3 2.8 1.0/1.5 0.0* 1.6
10 František Němec Tesla Pardubice 25 24 1.0 13.3 4.7 0.8 1.5/2.3 66.1 2.3
Zdeněk Šebela Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 35 19 1.0 16.6 5.8 0.3 4.2/5.9 69.9 3.3
Miroslav Dvířka SKB Rokycany 38 23 1.0 13.7 3.5 1.4 2.4/3.0 81.2 1.9
1 Miroslav Krajcigr CBU 28 18 1.0 17.4 4.9 1.8 2.0/2.9 67.9 2.1
18 Štěpán Fical CBU 23 24 1.0 12.9 4.8 0.2 2.9/5.2 55.2 3.1
Jan Maštálka Wolves Radotín 30 28 1.0 11.0 3.9 0.4 1.9/3.0 63.5 2.9
Josef Kresta NH Ostrava B 39 21 1.0 14.6 5.3 0.2 3.4/5.0 67.0 2.6
16 Daniel Dvořák AŠ Mladá Boleslav 45 22 1.0 13.8 4.5 0.8 2.5/3.3 74.0 1.2
Vojtěch Synáček BK NAPOS Vysoká n.L. 43 24 1.0 12.5 3.3 1.2 2.3/2.8 81.8 2.3
Adam Urbánek NH Ostrava B 29 17 1.0 17.7 4.3 2.4 2.1/2.6 79.5 2.5
Vojtěch Nádeníček Slavia Kroměříž 19 19 1.0 15.6 2.8 2.6 2.0/3.6 55.9 1.8
Tomáš Kiršbaum BK NAPOS Vysoká n.L. 40 25 1.0 11.7 2.9 1.5 1.5/2.0 76.0 1.9
Matěj Wiesner Slavoj BK Litoměřice B 19 25 1.0 11.7 1.8 2.4 0.8/1.5 0.0* 2.1
Matěj Turček NH Ostrava B 23 22 1.0 13.2 4.8 0.7 1.6/2.7 60.0 2.4
Matěj Sůva SKB Rokycany 22 18 1.0 16.2 3.4 2.1 2.9/4.1 71.6 2.3
David Jakel KK Val. Meziříčí 23 21 1.0 13.8 2.2 2.6 1.5/2.3 66.7 1.2
10 Daniel Hejda CBU 24 27 1.0 10.7 2.2 1.7 1.3/2.4 55.4 2.6
Jaroslav Kubín BASKET Brno B 21 21 1.0 13.7 4.5 0.5 3.0/4.8 64.0 3.1
Ondřej Votava Sokol BK Chrudim 36 22 1.0 13.0 3.1 1.9 1.0/2.8 35.5 2.9
15 Martin Hrubý Jiskra Domažlice 34 18 1.0 15.8 1.4 3.2 3.3/3.9 85.7 2.3
Josef Pokorný Sluneta USK Ústí n.L. 22 17 1.0 16.5 3.9 2.4 1.5/2.3 66.7 2.4
15 Šimon Tomeš TJ Šumperk 24 15 1.0 18.6 3.6 2.9 2.6/3.3 79.6 2.5
František Žaba BVK Holice 24 19 1.0 14.5 4.5 1.3 1.7/2.7 64.7 1.9
Jakub Hojdar BA LYNX Liberec 33 26 1.0 10.6 3.0 1.1 1.3/2.3 55.9 2.9
Lukáš Nečas KolB 24 23 1.0 11.9 5.3 0.2 0.9/1.6 0.0* 2.0
Radek Duda Sokol Písek B 29 19 1.0 14.4 2.0 3.2 0.8/1.2 0.0* 1.5
Vladimír Sismilich Renocar Podolí 36 14 1.0 19.5 5.6 1.6 3.5/3.9 89.1 2.8
Michal Semerád Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 32 19 1.0 14.3 4.1 1.2 2.7/4.2 65.0 1.8
Adam Robenek BK Opava B 21 18 1.0 15.1 6.3 0.2 1.8/3.7 50.0 2.6
Michal Šulc BASKET Brno B 23 20 1.0 13.5 5.5 0.2 2.1/3.4 62.7 2.5
Marek Souček Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 32 19 1.0 14.2 5.2 0.3 2.8/3.5 80.3 2.7
Vojtěch Janda CBU 24 22 1.0 12.1 0.9 3.0 1.3/1.5 0.0* 2.3
Lukáš Rozsypal Válečníci Děčín 20 21 1.0 12.4 2.9 1.9 0.9/1.4 0.0* 2.1
Jakub Nosek OLM 21 19 1.0 13.6 3.2 1.8 1.8/2.6 70.0 2.3
Tomáš Teplý Sokol BK Chrudim 34 17 1.0 15.2 2.0 3.4 1.0/1.4 0.0* 2.8
Petr Andres BK NAPOS Vysoká n.L. 29 23 1.0 11.2 1.5 2.2 1.5/1.8 0.0* 2.1
Ondřej Proskovec BC Benešov 34 14 1.0 18.3 3.9 2.3 3.7/5.6 65.8 2.2
Jan Soudek Sokol BK Chrudim 31 21 1.0 12.0 3.1 1.4 1.4/2.5 54.7 2.3
Jan Lyčka NH Ostrava B 28 17 1.0 14.8 2.9 2.5 1.5/1.9 0.0* 3.0
Christophe Reymond Wolves Radotín 28 22 1.0 11.4 4.3 0.6 1.0/1.6 0.0* 2.5
Matěj Vrtal TJ Třebíč 26 19 1.0 13.1 5.3 0.1 2.3/5.1 44.8 2.8
Tomáš Merta KolB 20 18 1.0 13.5 4.9 0.4 2.3/4.0 56.9 1.8
Jakub Malý BC Benešov 36 22 1.0 11.0 2.6 1.0 3.0/4.8 62.9 2.5
Josef Příhonský BA LYNX Liberec 28 24 1.0 10.1 2.4 1.5 0.8/1.1 0.0* 1.0
Radek Kohout BK Klatovy 22 18 1.0 13.2 3.9 1.1 1.9/3.4 56.5 3.1
Zdeněk Papež Sokol Kbely 36 21 1.0 11.2 2.7 1.2 2.3/2.9 80.3 2.0
7 Jan Štípek Jiskra Domažlice 27 24 1.0 9.8 2.0 1.3 1.9/2.3 81.8 1.9
Lukáš Horák Bra 31 20 1.0 11.7 5.1 0.0 1.6/2.5 62.0 3.0
Robin Hoblík NH Ostrava B 22 19 1.0 12.1 2.8 1.8 1.0/1.4 0.0* 1.6
Zdeněk Blažek Sokol Písek B 24 24 1.0 9.6 2.4 1.3 1.0/1.5 0.0* 1.9
Albert Legát Slavia Kroměříž 24 19 1.0 12.0 1.6 2.3 1.9/3.3 58.7 1.6
Zdeněk Hanzlík BK NAPOS Vysoká n.L. 34 28 1.0 8.1 1.5 1.6 0.4/0.4 0.0* 1.7
Tomáš Stibor BA LYNX Liberec 24 24 1.0 9.4 2.5 1.3 0.6/1.0 0.0* 0.9
Jakub Lepka Sokol Karviná 24 20 1.0 11.3 5.0 0.1 1.1/1.8 0.0* 2.5
David Kratochvíl BC Benešov 31 15 1.0 15.1 5.0 1.0 2.1/3.5 58.5 1.4
17 Jakub Jiřinec Jiskra Domažlice 31 24 1.0 9.3 4.1 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.0
Jakub Němeček KolB 32 20 1.0 11.2 2.4 1.8 1.1/1.6 0.0* 1.2
Vojtěch Zajíc Slavoj BK Litoměřice B 21 22 1.0 10.1 2.5 1.3 1.2/1.5 0.0* 1.1
Jakub Kozubík Slavia Praha B 31 18 1.0 12.4 3.6 1.2 1.5/2.0 75.0 1.7
Jan Starka Pří 32 13 1.0 17.0 7.0 0.2 2.5/4.2 61.1 2.0
Partik Bortel SKB Rokycany 36 16 1.0 13.8 2.8 2.2 1.6/2.4 68.4 1.3
Martin Kohout Sokol Písek B 24 18 1.0 12.2 4.0 0.7 2.2/4.7 47.1 2.3
20 Jakub Čejka Tesla Pardubice 21 16 1.0 13.7 4.1 1.5 0.9/1.3 0.0* 1.5
Matěj Velebil Pří 27 20 1.0 11.0 4.0 0.3 2.1/3.0 69.5 1.4
Jan Obešlo BA LYNX Liberec 26 26 1.0 8.3 1.2 1.8 0.5/0.6 0.0* 2.0
24 Tomáš Sýkora CBU 19 27 1.0 8.0 1.1 1.5 1.4/2.4 59.4 2.6
Jakub Mandík SKB Rokycany 35 22 1.0 9.8 3.9 0.2 1.4/3.6 38.0 3.1
Matouš Kainc Slavia Praha B 26 14 1.0 15.4 4.6 1.1 2.8/4.6 60.9 2.0
Tomáš Mahler BK NAPOS Vysoká n.L. 33 25 1.0 8.6 2.4 0.9 1.2/1.7 0.0* 2.0
Filip Robert Sedlák BK Vlci Žďár 21 18 1.0 11.9 3.8 1.2 0.6/1.2 0.0* 2.6
Richard Musel Sluneta USK Ústí n.L. 25 19 1.0 11.3 3.1 0.6 3.2/3.9 81.1 1.8
Dominik Štěpán BK NAPOS Vysoká n.L. 23 16 1.0 13.4 5.7 0.2 1.4/2.5 57.5 2.6
Jan Rotrekl Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 37 18 1.0 11.8 2.3 1.8 1.9/2.3 81.0 2.2
Matouš Brůna Sokol Karviná 21 18 1.0 11.7 2.9 1.3 1.8/2.6 70.2 2.1
Petr Křůmal Slavia Kroměříž 22 15 1.0 14.1 4.7 0.9 2.0/3.5 56.6 2.5
David Šotlík Sokol Karviná 25 25 1.0 8.4 1.5 1.4 1.2/1.8 0.0* 1.8
Matěj Rous SK Žabovřesky 19 21 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/2.7 37.5 2.7
Ondřej Musil Sokol Písek B 25 18 1.0 11.6 4.5 0.1 2.4/5.1 47.3 2.9
Petr Krupka Slavoj BK Litoměřice B 19 20 1.0 10.4 4.1 0.3 1.5/2.7 54.7 2.9
Martin Bureš BK Klatovy 19 17 1.0 12.2 2.9 1.9 0.8/1.6 0.0* 2.1
2 David Bálek Sokol Žižkov 24 20 1.0 10.4 3.1 0.8 2.0/3.3 60.6 1.5
Vít Škrhák Sokol Kbely 25 19 1.0 10.7 4.8 0.0 1.1/1.5 0.0* 2.1
4 Marek Müller TJ Šumperk 36 20 1.0 10.2 1.4 2.2 0.9/1.8 0.0* 3.1
Václav Kubát BK Klatovy 29 18 1.0 11.2 4.7 0.1 1.6/3.1 52.7 1.4
Ladislav Petřík Pří 24 20 1.0 10.1 2.7 1.3 0.9/1.6 0.0* 2.0
17 Karel Šeda Sokol Žižkov 28 13 1.0 15.0 5.2 1.3 0.6/0.8 0.0* 2.1
Tomáš Ulrych BVK Holice 18 21 1.0 9.2 2.4 0.8 2.1/2.9 72.1 1.2
Jakub Zikl Sokol Karviná 23 17 1.0 11.4 4.2 0.2 2.4/4.2 55.6 2.2
5 Matyáš Císař Jiskra Domažlice 24 20 1.0 9.6 2.1 1.4 1.5/2.5 58.0 1.7
Lukáš Bobek Válečníci Děčín 22 21 1.0 9.0 3.0 0.5 1.5/2.2 67.4 2.6
Jan Sladký TJ Třebíč 25 19 1.0 10.0 2.9 0.7 1.9/2.6 72.0 2.3
Jan Gabriel Slavoj BK Litoměřice B 20 25 1.0 7.6 0.7 1.9 0.4/0.6 0.0* 0.9
Tomáš Houzar Renocar Podolí 19 15 1.0 12.5 2.4 2.2 1.1/1.5 0.0* 1.3
15 Pavel Dvořák AŠ Mladá Boleslav 39 17 1.0 11.1 2.0 1.9 1.4/1.8 0.0* 2.7
Martin Ťažký BC Benešov 24 14 1.0 13.4 4.0 0.6 3.6/5.8 63.0 2.7
Petr Ondráš Válečníci Děčín 25 21 1.0 8.9 1.8 1.5 0.8/1.2 0.0* 1.1
David Bělohlávek Slavoj BK Litoměřice B 24 17 1.0 10.8 4.5 0.1 1.5/3.6 42.6 2.2
Martin Wagner Sluneta USK Ústí n.L. 23 22 1.0 8.2 3.3 0.3 0.7/1.9 0.0* 2.0
Dalibor Žídek BK Opava B 24 22 1.0 8.2 2.4 0.8 1.1/2.2 49.0 2.5
15 Matěj Malý Sokol Žižkov 34 22 1.0 8.2 3.1 0.2 1.5/2.0 73.3 1.9
Tomáš Kadlec Slavia Kroměříž 31 17 1.0 10.5 4.2 0.3 1.2/2.4 50.0 1.8
5 Lukáš Brožek Tesla Pardubice 23 18 1.0 9.8 2.3 1.0 2.3/3.0 75.9 2.2
Daniel Olejník Slavia Praha B 19 12 1.0 14.8 4.4 0.8 3.4/5.2 66.1 2.4
Dominik Kynzl Slavoj BK Litoměřice B 24 13 1.0 13.5 2.6 2.3 1.3/2.5 51.5 2.1
Filip Kulík Wolves Radotín 25 19 1.0 9.2 1.5 1.6 1.4/1.7 0.0* 3.0
Samuel Lněníček Sokol Kbely 17 17 1.0 10.2 3.3 0.4 2.5/3.8 67.2 0.6
Timotej Mičuda Wolves Radotín 21 18 1.0 9.6 3.5 0.4 1.2/2.4 51.2 1.8
Jan Filip Sokol BK Chrudim 31 20 1.0 8.6 2.7 0.8 1.0/1.6 0.0* 2.4
Petr Veselý SK Žabovřesky 18 21 1.0 8.1 2.8 0.2 1.8/2.7 64.9 1.9
Filip Chludil Jiskra Kyjov 24 12 1.0 14.1 4.2 1.1 2.5/3.6 69.8 2.5
Lukáš Marek Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 29 22 1.0 7.7 2.9 0.2 1.3/1.8 0.0* 2.0
Jakub Waclawek OLM 20 19 1.0 8.8 1.7 1.5 0.9/1.5 0.0* 2.3
Patrik Cais CBU 20 22 1.0 7.6 3.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.9
Jan Horváth Sokol Karviná 29 24 1.0 7.0 1.5 1.2 0.3/0.5 0.0* 1.2
Jan Sedmík Renocar Podolí 25 15 1.0 11.1 2.3 1.3 2.5/3.3 75.5 1.9
David Kalousek Slavia Kroměříž 27 19 1.0 8.7 2.7 0.8 0.7/1.2 0.0* 1.8
33 Vojtěch Nalevanko Tesla Pardubice 25 24 1.0 6.9 1.2 1.3 0.7/1.4 0.0* 1.9
13 Lukáš Rovenský Tesla Pardubice 26 20 1.0 8.2 2.6 0.5 1.5/2.3 65.2 1.3
Ondřej Chlupsa Slavoj BK Litoměřice B 19 17 1.0 9.6 2.8 0.9 1.4/2.6 54.5 1.8
13 Jakub Škvařil Sokol Žižkov 21 17 1.0 9.6 2.5 1.3 0.8/1.8 0.0* 2.1
Petr Škvára KK Val. Meziříčí 20 17 1.0 9.5 2.9 0.9 1.1/1.5 0.0* 1.6
Petr Mazourek BK Vlci Žďár 21 20 1.0 7.9 3.2 0.0 1.6/2.9 55.2 2.0
Jan Bubeník Sokol BK Chrudim 39 16 1.0 9.9 2.7 1.1 1.3/1.7 0.0* 2.9
Vítězslav Moučka BK Vlci Žďár 20 13 1.0 12.1 4.5 0.2 2.3/3.4 68.2 2.1
Michal Čermák TJ Třebíč 39 15 1.0 10.4 0.7 2.7 0.9/1.2 0.0* 2.8
Jakub Bár Sluneta USK Ústí n.L. 22 23 1.0 6.7 1.9 0.7 1.0/1.8 0.0* 2.4
Roman Čada Jiskra Kyjov 24 13 1.0 11.9 2.7 1.6 1.7/2.2 78.6 2.0
Karel Mikeš Vlasák Válečníci Děčín 20 18 1.0 8.5 2.1 1.2 0.8/1.6 0.0* 2.8
Matyáš Černý Slavia Praha B 20 19 1.0 8.0 2.6 0.8 0.4/0.6 0.0* 2.9
Jiří Kratochvíl Bra 27 20 1.0 7.6 2.2 0.6 1.4/2.7 52.8 2.9
Tomáš Jílek Sokol Písek B 24 23 1.0 6.6 2.6 0.1 1.2/3.0 40.0 3.6
Tomáš Jansa BASKET Brno B 20 9 1.0 16.8 4.0 1.3 4.8/5.8 82.7 2.0
4 Jakub Tauer Jiskra Domažlice 30 23 1.0 6.5 2.1 0.4 1.2/2.1 55.1 3.0
4 Petr Civín Sokol Žižkov 29 19 1.0 7.8 2.2 0.6 1.5/1.8 0.0* 2.2
5 Alois Daněk Sokol Žižkov 28 18 1.0 8.2 1.9 1.2 0.7/1.6 0.0* 1.3
Alexandr Novák Sluneta USK Ústí n.L. 34 22 1.0 6.6 1.2 1.0 1.3/1.9 0.0* 2.4
Matěj Bartoš Sokol Písek B 24 22 1.0 6.6 0.4 1.8 0.4/0.7 0.0* 1.3
Jan Hendrych Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 30 21 1.0 6.9 1.4 1.0 0.9/1.4 0.0* 1.7
Filip Čeněk Bra 25 20 1.0 7.2 1.4 0.5 3.0/3.8 78.7 1.8
8 Jiří Gonda TJ Šumperk 36 16 1.0 8.9 2.5 0.6 2.3/3.3 69.2 3.8
Jonáš Bartoněk SK Žabovřesky 20 18 1.0 7.9 1.4 1.4 0.9/1.4 0.0* 2.1
Jan Landor Sokol Karviná 28 25 1.0 5.7 0.6 1.4 0.4/0.5 0.0* 0.7
Jiří Kašpar KK Val. Meziříčí 30 18 1.0 7.9 1.4 1.6 0.4/0.9 0.0* 2.2
Petr Kožant BC Benešov 38 9 1.0 15.8 1.7 3.3 2.4/3.2 75.9 3.2
Filip Somberg KolB 20 24 1.0 5.9 1.5 0.5 1.5/2.3 64.3 2.6
Jan Rolenc BVK Holice 20 16 1.0 8.8 3.2 0.4 1.1/1.7 0.0* 2.5
Vojtěch Loyka OLM 23 13 1.0 10.8 2.9 0.6 3.2/4.6 68.3 1.8
Štěpán Vlček BVK Holice 18 20 1.0 7.1 2.7 0.4 0.7/1.2 0.0* 1.7
Tomáš Řeřicha Pří 25 21 1.0 6.7 0.5 1.8 0.3/0.5 0.0* 1.4
Josef Pluhař BVK Holice 18 14 1.0 9.9 3.1 0.8 1.2/1.9 0.0* 1.7
Martin Klouda Slavoj BK Litoměřice B 22 16 1.0 8.5 2.3 1.0 1.0/1.6 0.0* 3.4
Dalibor Veselý SK Žabovřesky 18 21 1.0 6.5 1.4 0.7 1.5/2.2 67.4 1.9
Jonáš Písařík Válečníci Děčín 23 13 1.0 10.5 1.8 1.7 1.7/2.5 66.7 2.1
Michal Šušák Jiskra Kyjov 44 13 1.0 10.3 2.6 1.2 1.4/1.8 0.0* 2.2
Daniel Černý TJ Třebíč 31 19 1.0 7.1 0.6 1.7 0.7/0.9 0.0* 2.2
Jan Suchý SKB Rokycany 30 21 1.0 6.3 0.8 1.4 0.5/0.8 0.0* 1.9
Oldřich Mokruša Pří 24 19 1.0 7.0 3.1 0.0 0.8/1.4 0.0* 2.5
Lubor Pacák Sokol BK Chrudim 30 20 1.0 6.7 2.2 0.4 1.1/2.3 45.7 1.3
Petr Lazecký BK Opava B 20 17 1.0 7.8 1.5 1.1 1.5/2.2 70.3 2.3
Ondřej Sobotka Sluneta USK Ústí n.L. 23 16 1.0 8.2 0.6 2.1 0.6/0.9 0.0* 1.2
Leopold Dobíšek SK Žabovřesky 21 18 1.0 7.3 3.5 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.7
Martin Václavek KK Val. Meziříčí 29 18 1.0 7.3 1.4 1.0 1.5/1.8 0.0* 3.3
Marek Bartheldi BVK Holice 38 20 1.0 6.5 2.1 0.5 1.1/1.4 0.0* 2.2
Radim Černý TJ Třebíč 28 19 1.0 6.8 1.5 0.7 1.6/2.6 60.0 3.3
Daniel Vincent Heppt Wolves Radotín 26 9 1.0 14.3 3.7 1.4 2.7/3.2 82.8 2.9
Lukáš Batysta SKB Rokycany 28 24 1.0 5.3 1.3 0.8 0.6/1.4 0.0* 2.3
Jonáš Musil BASKET Brno B 19 12 1.0 10.7 2.1 1.8 1.3/1.8 0.0* 2.8
Vojtěch Marek BASKET Brno B 24 22 1.0 5.8 1.1 0.8 1.2/2.0 60.0 2.4
Zdeněk Rytíř Sluneta USK Ústí n.L. 36 19 1.0 6.7 1.0 1.4 0.5/0.6 0.0* 1.8
Jan Palička Slavia Praha B 20 16 1.0 7.9 1.4 1.6 0.3/0.4 0.0* 1.5
Lukáš Vacek KolB 20 21 1.0 6.0 2.2 0.3 0.6/1.5 0.0* 2.5
Jan Prokeš Renocar Podolí 32 22 1.0 5.7 2.4 0.0 1.0/1.6 0.0* 2.3
Radek Šlechta Sokol Písek B 28 19 1.0 6.6 0.8 1.4 0.6/1.1 0.0* 1.1
10 Michal Pacovský AŠ Mladá Boleslav 34 21 1.0 5.9 1.5 0.7 1.0/1.3 0.0* 1.1
14 Tomáš Tikalský Jiskra Domažlice 36 7 1.0 17.6 2.3 3.4 2.7/4.3 63.3 2.6
Miroslav Pacut Sokol Karviná 46 21 1.0 5.9 0.7 1.2 0.9/1.1 0.0* 1.5
Miroslav Večeřa Sokol BK Chrudim 25 11 1.0 11.2 4.5 0.2 1.7/3.6 47.5 2.4
Marek Teimer BA LYNX Liberec 29 23 1.0 5.3 1.4 0.6 0.7/1.0 0.0* 2.0
Michal Krhovský OLM 36 21 1.0 5.9 2.6 0.0 0.7/1.2 0.0* 2.5
Tomáš Jun BK Vlci Žďár 36 21 1.0 5.8 2.6 0.1 0.4/1.0 0.0* 3.2
Tomáš Kubík Slavia Kroměříž 25 20 1.0 6.1 1.9 0.7 0.3/0.8 0.0* 2.0
Tomáš Hamrus Sokol Karviná 32 19 1.0 6.4 0.6 1.6 0.2/0.4 0.0* 1.6
Daniel Kačer Bra 22 13 1.0 9.2 3.5 0.4 1.2/2.2 51.7 1.0
Mikuláš Pavlík BK Opava B 21 16 1.0 7.5 2.5 0.7 0.4/0.8 0.0* 1.8
Martin Kocourek KolB 35 15 1.0 8.0 3.1 0.3 0.9/2.3 37.1 2.5
Matěj Kudrna Sokol Kbely 27 12 1.0 10.0 4.4 0.0 1.2/2.3 51.9 2.8
11 Filip Štoidl CBU 22 22 1.0 5.4 2.0 0.2 1.0/1.5 0.0* 2.0
Jakub Klaus Slavia Praha B 20 14 1.0 8.5 2.8 0.3 2.1/2.9 72.5 2.5
Hubert Prokeš Jiskra Kyjov 23 12 1.0 9.8 3.8 0.4 0.9/1.8 0.0* 2.5
Jan Sedláček BC Benešov 31 16 1.0 7.3 1.9 0.9 0.7/1.3 0.0* 2.6
Dominik Maščuch Slavoj BK Litoměřice B 18 10 1.0 11.4 2.4 1.9 0.9/1.7 0.0* 1.7
Pavel Černý BK Klatovy 21 8 1.0 14.3 3.9 0.9 3.9/5.0 77.5 2.6
Ondřej Fleisig BK Klatovy 20 19 1.0 6.0 1.3 0.9 0.8/1.7 0.0* 1.8
Petr Banýr Sluneta USK Ústí n.L. 35 16 1.0 7.1 2.4 0.0 2.2/3.8 57.4 1.6
Lukáš Kohut NH Ostrava B 22 20 1.0 5.7 1.3 0.9 0.5/0.7 0.0* 1.2
Martin Fišera KolB 19 16 1.0 7.1 2.2 0.6 1.0/1.4 0.0* 1.8
Jan Hanzlík Sokol Kbely 40 17 1.0 6.6 2.4 0.1 1.5/2.1 69.4 3.8
Šimon Pekárek BK Klatovy 20 18 1.0 6.3 0.9 0.9 1.7/3.3 50.0 2.2
Michael Hartig Bra 24 9 1.0 12.4 2.7 1.4 2.8/3.2 86.2 2.3
Marek Půlpán BASKET Brno B 18 10 1.0 11.1 3.2 0.8 2.3/3.9 59.0 2.2
Petr Martikán OLM 23 22 1.0 5.0 1.0 0.7 1.1/1.4 0.0* 2.5
Adam Mikuláš BVK Holice 18 15 1.0 7.3 2.3 0.7 0.8/1.3 0.0* 1.6
Dominik Žák OLM 20 7 1.0 15.7 6.0 0.4 2.4/3.7 65.4 2.1
Jakub Šurý BK Klatovy 20 5 1.0 22.0 4.4 3.4 3.0/4.4 68.2 3.2
Albert Edes SK Žabovřesky 20 17 1.0 6.2