1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina VÝCHOD 1. kolo 1
BC Nový Jičín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
17. 9. 2021
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 1. kolo 2
BASKET Brno
STRABAG Zlín
19. 9. 2021
16:00
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina VÝCHOD 1. kolo 3
Snakes Ostrava
Basketbal Olomouc
17. 9. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 1. kolo 4
Basket Opava 2010
BC Vysočina
17. 9. 2021
20:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 1. kolo 5
Tuři Svitavy
BCM Orli Prostějov
17. 9. 2021
-
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 2. kolo 6
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BCM Orli Prostějov
24. 9. 2021
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 2. kolo 7
BC Vysočina
Tuři Svitavy
26. 9. 2021
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 2. kolo 8
Basketbal Olomouc
Basket Opava 2010
24. 9. 2021
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 2. kolo 9
STRABAG Zlín
Snakes Ostrava
24. 9. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 2. kolo 10
BC Nový Jičín
BASKET Brno
24. 9. 2021
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 3. kolo 11
BASKET Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
3. 10. 2021
16:00
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina VÝCHOD 3. kolo 12
Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
1. 10. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 3. kolo 13
Basket Opava 2010
STRABAG Zlín
1. 10. 2021
20:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 3. kolo 14
Tuři Svitavy
Basketbal Olomouc
1. 10. 2021
-
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 3. kolo 15
BCM Orli Prostějov
BC Vysočina
1. 10. 2021
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 4. kolo 16
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Vysočina
8. 10. 2021
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 4. kolo 17
Basketbal Olomouc
BCM Orli Prostějov
8. 10. 2021
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 4. kolo 18
STRABAG Zlín
Tuři Svitavy
8. 10. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 4. kolo 19
BC Nový Jičín
Basket Opava 2010
8. 10. 2021
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 4. kolo 20
BASKET Brno
Snakes Ostrava
10. 10. 2021
16:00
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina VÝCHOD 5. kolo 21
Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
15. 10. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 5. kolo 22
Basket Opava 2010
BASKET Brno
15. 10. 2021
20:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 5. kolo 23
Tuři Svitavy
BC Nový Jičín
15. 10. 2021
-
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 5. kolo 24
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
15. 10. 2021
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 5. kolo 25
BC Vysočina
Basketbal Olomouc
17. 10. 2021
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 6. kolo 26
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basketbal Olomouc
22. 10. 2021
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 6. kolo 27
STRABAG Zlín
BC Vysočina
22. 10. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 6. kolo 28
BC Nový Jičín
BCM Orli Prostějov
22. 10. 2021
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 6. kolo 29
BASKET Brno
Tuři Svitavy
24. 10. 2021
16:00
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina VÝCHOD 6. kolo 30
Snakes Ostrava
Basket Opava 2010
22. 10. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 7. kolo 31
Basket Opava 2010
BK VIVIDBOOKS Pardubice
29. 10. 2021
20:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 7. kolo 32
Tuři Svitavy
Snakes Ostrava
29. 10. 2021
-
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 7. kolo 33
BCM Orli Prostějov
BASKET Brno
29. 10. 2021
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 7. kolo 34
BC Vysočina
BC Nový Jičín
31. 10. 2021
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 7. kolo 35
Basketbal Olomouc
STRABAG Zlín
29. 10. 2021
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 8. kolo 36
BK VIVIDBOOKS Pardubice
STRABAG Zlín
5. 11. 2021
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 8. kolo 37
BC Nový Jičín
Basketbal Olomouc
5. 11. 2021
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 8. kolo 38
BASKET Brno
BC Vysočina
7. 11. 2021
16:00
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina VÝCHOD 8. kolo 39
Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
5. 11. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 8. kolo 40
Basket Opava 2010
Tuři Svitavy
5. 11. 2021
20:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 9. kolo 41
Tuři Svitavy
BK VIVIDBOOKS Pardubice
12. 11. 2021
-
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 9. kolo 42
BCM Orli Prostějov
Basket Opava 2010
12. 11. 2021
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 9. kolo 43
BC Vysočina
Snakes Ostrava
14. 11. 2021
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 9. kolo 44
Basketbal Olomouc
BASKET Brno
12. 11. 2021
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 9. kolo 45
STRABAG Zlín
BC Nový Jičín
12. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 10. kolo 46
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Nový Jičín
19. 11. 2021
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 10. kolo 47
STRABAG Zlín
BASKET Brno
19. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 10. kolo 48
Basketbal Olomouc
Snakes Ostrava
19. 11. 2021
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 10. kolo 49
BC Vysočina
Basket Opava 2010
21. 11. 2021
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 10. kolo 50
BCM Orli Prostějov
Tuři Svitavy
19. 11. 2021
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 11. kolo 51
BCM Orli Prostějov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
26. 11. 2021
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 11. kolo 52
Tuři Svitavy
BC Vysočina
26. 11. 2021
-
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 11. kolo 53
Basket Opava 2010
Basketbal Olomouc
26. 11. 2021
20:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 11. kolo 54
Snakes Ostrava
STRABAG Zlín
26. 11. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 11. kolo 55
BASKET Brno
BC Nový Jičín
28. 11. 2021
16:00
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina VÝCHOD 12. kolo 56
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BASKET Brno
3. 12. 2021
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 12. kolo 57
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava
3. 12. 2021
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 12. kolo 58
STRABAG Zlín
Basket Opava 2010
3. 12. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 12. kolo 59
Basketbal Olomouc
Tuři Svitavy
3. 12. 2021
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 12. kolo 60
BC Vysočina
BCM Orli Prostějov
5. 12. 2021
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 61
BC Vysočina
BK VIVIDBOOKS Pardubice
12. 12. 2021
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 62
BCM Orli Prostějov
Basketbal Olomouc
10. 12. 2021
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 63
Tuři Svitavy
STRABAG Zlín
10. 12. 2021
-
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 64
Basket Opava 2010
BC Nový Jičín
10. 12. 2021
20:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 65
Snakes Ostrava
BASKET Brno
10. 12. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 66
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Snakes Ostrava
17. 12. 2021
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 67
BASKET Brno
Basket Opava 2010
19. 12. 2021
16:00
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 68
BC Nový Jičín
Tuři Svitavy
17. 12. 2021
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 69
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
17. 12. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 70
Basketbal Olomouc
BC Vysočina
17. 12. 2021
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 71
Basketbal Olomouc
BK VIVIDBOOKS Pardubice
7. 1. 2022
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 72
BC Vysočina
STRABAG Zlín
9. 1. 2022
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 73
BCM Orli Prostějov
BC Nový Jičín
7. 1. 2022
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 74
Tuři Svitavy
BASKET Brno
7. 1. 2022
-
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 75
Basket Opava 2010
Snakes Ostrava
7. 1. 2022
20:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 76
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basket Opava 2010
14. 1. 2022
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 77
Snakes Ostrava
Tuři Svitavy
14. 1. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 78
BASKET Brno
BCM Orli Prostějov
16. 1. 2022
16:00
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 79
BC Nový Jičín
BC Vysočina
14. 1. 2022
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 80
STRABAG Zlín
Basketbal Olomouc
14. 1. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 81
STRABAG Zlín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
21. 1. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 82
Basketbal Olomouc
BC Nový Jičín
21. 1. 2022
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 83
BC Vysočina
BASKET Brno
23. 1. 2022
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 84
BCM Orli Prostějov
Snakes Ostrava
21. 1. 2022
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 85
Tuři Svitavy
Basket Opava 2010
21. 1. 2022
-
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 86
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Tuři Svitavy
28. 1. 2022
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 87
Basket Opava 2010
BCM Orli Prostějov
28. 1. 2022
20:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 88
Snakes Ostrava
BC Vysočina
28. 1. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 89
BASKET Brno
Basketbal Olomouc
30. 1. 2022
16:00
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 90
BC Nový Jičín
STRABAG Zlín
28. 1. 2022
19:00
SH Krytý bazén
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BC Nový Jičín 0 0 0
2. STRABAG Zlín 0 0 0
3. Basketbal Olomouc 0 0 0
4. BC Vysočina 0 0 0
5. BK VIVIDBOOKS Pardubice 0 0 0
6. Tuři Svitavy 0 0 0
7. Basket Opava 2010 0 0 0
8. Snakes Ostrava 0 0 0
9. BASKET Brno 0 0 0
10. BCM Orli Prostějov 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Lukáš Bažant BK Levharti Chomutov 31 1
Tomáš Havlík BC Nový Jičín 22 1
Jan Dvořáček Slavoj Litoměřice 28 1
Karel Aušprunk PLZ 27 1
Pavel Černý Sokol Písek 20 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým