1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina VÝCHOD 1. kolo 5
Tuři Svitavy
BCM Orli Prostějov
19. 9. 2021
16:00
SH Na Střelnici Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Petr Reichl
91
54
25
13
43
33
66
44
Review
skupina VÝCHOD 1. kolo 3
Snakes Ostrava
Basketbal Olomouc
19. 9. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Michal Kubiš
Robin Petrák
Oldřich Sládek
93
91
23
28
46
46
63
62
82
82
Review
skupina VÝCHOD 1. kolo 1
BC Nový Jičín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
17. 9. 2021
19:00
SH Krytý bazén Petr Nejezchleb
Robin Petrák
Jakub Kmošek
105
92
28
20
47
42
69
61
82
82
92
92
Review
skupina VÝCHOD 1. kolo 2
BASKET Brno U23
STRABAG Zlín
15. 9. 2021
19:00
Univerzální tělocvična Bohunice Kamil Karafiát
Filip Dombrovský
Jiří Süss
98
74
24
17
47
36
69
47
Review
skupina VÝCHOD 1. kolo 4
Basket Opava 2010
BC Vysočina
17. 9. 2021
20:00
Víceúčelová hala Opava Lukáš Kapaňa
Ondřej Zatloukal
Zdeněk Valoušek
74
72
22
16
36
29
51
55
Review
skupina VÝCHOD 2. kolo 7
BC Vysočina
Tuři Svitavy
26. 9. 2021
15:30
Hala SMJ Jihlava Jan Musil
Matěj Barták
Pavel Hlaváček 58
92
16
27
29
52
41
76
Review
skupina VÝCHOD 2. kolo 8
Basketbal Olomouc
Basket Opava 2010
24. 9. 2021
19:00
SH Gymnázia Olomouc Tomáš Holubek
Václav Sýkora
Zdeněk Latík
88
73
32
15
53
35
72
56
Review
skupina VÝCHOD 2. kolo 9
STRABAG Zlín
Snakes Ostrava
24. 9. 2021
19:00
Městská SH Zelené Petr Nejezchleb
Lenka Křičková
Jiří Süss 66
81
16
28
31
44
46
66
Review
skupina VÝCHOD 2. kolo 10
BC Nový Jičín
BASKET Brno U23
24. 9. 2021
19:00
SH Krytý bazén Jan Hecl
Jonáš Kavan
Renáta Kašparová
104
97
27
13
57
40
79
69
Review
skupina VÝCHOD 2. kolo 6
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BCM Orli Prostějov
24. 9. 2021
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Pavel Hendrich
Roman Kejklíček
Antonín Kapl
74
53
24
5
51
11
62
31
Review
skupina VÝCHOD 3. kolo 11
BASKET Brno U23
BK VIVIDBOOKS Pardubice
3. 10. 2021
16:00
Hala míč. sportů Kampus Michal Kubiš
Michal Komprs
Petr Reichl
87
76
28
15
45
43
68
57
Review
skupina VÝCHOD 3. kolo 14
Tuři Svitavy
Basketbal Olomouc
3. 10. 2021
16:30
SH Na Střelnici Michal Šafařík
Michaela Scholzová
Jakub Kmošek
90
60
40
17
57
33
77
48
Review
skupina VÝCHOD 3. kolo 12
Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
3. 10. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Ondřej Zatloukal
Pavel Nehoda
Renáta Kašparová
84
75
18
20
41
42
61
49
Review
skupina VÝCHOD 3. kolo 15
BCM Orli Prostějov
BC Vysočina
1. 10. 2021
18:00
Sportcentrum DDM 1 Kamil Karafiát
Jakub Kremser
Zdeněk Latík
84
49
21
8
47
23
66
38
Review
skupina VÝCHOD 3. kolo 13
Basket Opava 2010
STRABAG Zlín
1. 10. 2021
20:00
Víceúčelová hala Opava Jan Hecl
Jiří Fanta
Zdeněk Valoušek 75
80
12
23
32
43
51
61
Review
skupina VÝCHOD 4. kolo 20
BASKET Brno U23
Snakes Ostrava
10. 10. 2021
16:00
Hala míč. sportů Kampus Robin Petrák
Lenka Křičková
Petr Reichl
94
84
27
20
54
42
78
73
Review
skupina VÝCHOD 4. kolo 17
Basketbal Olomouc
BCM Orli Prostějov
8. 10. 2021
19:00
SH Gymnázia Olomouc Pavel Nehoda
Jan Kovář
Zdeněk Latík
73
72
21
20
34
32
58
47
Review
skupina VÝCHOD 4. kolo 18
STRABAG Zlín
Tuři Svitavy
8. 10. 2021
19:00
Městská SH Zelené Filip Dombrovský
Michal Kult
Jakub Kmošek 57
104
13
21
25
42
47
73
Review
skupina VÝCHOD 4. kolo 19
BC Nový Jičín
Basket Opava 2010
8. 10. 2021
19:00
SH Krytý bazén Lukáš Kapaňa
Tomáš Holubek
Zdeněk Valoušek
93
65
19
19
45
34
70
50
Review
skupina VÝCHOD 4. kolo 16
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Vysočina
8. 10. 2021
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Hruša
Dominik Výborný
Petr Vávra
80
70
31
16
45
33
60
53
Review
skupina VÝCHOD 5. kolo 22
Basket Opava 2010
BASKET Brno U23
14. 11. 2021
16:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 5. kolo 23
Tuři Svitavy
BC Nový Jičín
17. 10. 2021
16:00
SH Na Střelnici Kamil Karafiát
Pavel Theodor
Jakub Kmošek
101
62
33
19
52
34
80
47
Review
skupina VÝCHOD 5. kolo 21
Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
17. 10. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Jiří Fanta
Jonáš Kavan
Renáta Kašparová
79
76
18
18
38
34
63
51
Review
skupina VÝCHOD 5. kolo 25
BC Vysočina
Basketbal Olomouc
17. 10. 2021
17:00
Hala SMJ Jihlava Michal Šafařík
Dominik Barták
Jiří Süss 74
89
20
26
43
46
60
72
Review
skupina VÝCHOD 5. kolo 24
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
15. 10. 2021
18:00
Sportcentrum DDM 1 Michal Škaroupka
Jakub Kremser
Oldřich Sládek
75
58
19
14
33
35
47
47
Review
skupina VÝCHOD 6. kolo 29
BASKET Brno U23
Tuři Svitavy
24. 10. 2021
15:00
SH Morenda Ondřej Zatloukal
Martin Veis
Pavel Večeřa
Preview
skupina VÝCHOD 6. kolo 30
Snakes Ostrava
Basket Opava 2010
24. 10. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Václav Sýkora
Renáta Kašparová
Preview
skupina VÝCHOD 6. kolo 27
STRABAG Zlín
BC Vysočina
22. 10. 2021
19:00
Městská SH Zelené Michal Komprs
Michal Kult
Zdeněk Latík
Preview
skupina VÝCHOD 6. kolo 28
BC Nový Jičín
BCM Orli Prostějov
22. 10. 2021
19:00
SH Krytý bazén Robin Petrák
Pavel Nehoda
Zdeněk Valoušek
Preview
skupina VÝCHOD 6. kolo 26
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basketbal Olomouc
22. 10. 2021
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Lukáš Hartig
Martin Svoboda
Pavel Hlaváček
Preview
skupina VÝCHOD 7. kolo 34
BC Vysočina
BC Nový Jičín
31. 10. 2021
15:30
Hala SMJ Jihlava Štěpán Pokorný
Dominik Výborný
Jiří Kukla
Preview
skupina VÝCHOD 7. kolo 32
Tuři Svitavy
Snakes Ostrava
31. 10. 2021
16:00
SH Na Střelnici Michal Škaroupka
Jiří Fanta
Zdeněk Latík
Preview
skupina VÝCHOD 7. kolo 33
BCM Orli Prostějov
BASKET Brno U23
29. 10. 2021
18:00
Sportcentrum DDM 1 Kamil Karafiát
Pavel Šenk
Jiří Süss
Preview
skupina VÝCHOD 7. kolo 35
Basketbal Olomouc
STRABAG Zlín
27. 10. 2021
19:00
SH Gymnázia Olomouc Filip Dombrovský
Jakub Kremser
Zdeněk Latík
Preview
skupina VÝCHOD 7. kolo 31
Basket Opava 2010
BK VIVIDBOOKS Pardubice
29. 10. 2021
20:00
Víceúčelová hala Opava Michal Kubiš
Tomáš Holubek
Jakub Kmošek
Preview
skupina VÝCHOD 8. kolo 38
BASKET Brno U23
BC Vysočina
7. 11. 2021
16:00
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina VÝCHOD 8. kolo 39
Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
7. 11. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 8. kolo 37
BC Nový Jičín
Basketbal Olomouc
5. 11. 2021
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 8. kolo 36
BK VIVIDBOOKS Pardubice
STRABAG Zlín
5. 11. 2021
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 8. kolo 40
Basket Opava 2010
Tuři Svitavy
5. 11. 2021
20:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 9. kolo 45
STRABAG Zlín
BC Nový Jičín
12. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 9. kolo 43
BC Vysočina
Snakes Ostrava
14. 11. 2021
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 9. kolo 41
Tuři Svitavy
BK VIVIDBOOKS Pardubice
14. 11. 2021
16:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 9. kolo 42
BCM Orli Prostějov
Basket Opava 2010
12. 11. 2021
18:00
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 9. kolo 44
Basketbal Olomouc
BASKET Brno U23
12. 11. 2021
19:00
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 10. kolo 47
STRABAG Zlín
BASKET Brno U23
19. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 10. kolo 49
BC Vysočina
Basket Opava 2010
21. 11. 2021
17:00
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 10. kolo 50
BCM Orli Prostějov
Tuři Svitavy
19. 11. 2021
18:00
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 10. kolo 48
Basketbal Olomouc
Snakes Ostrava
19. 11. 2021
19:00
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 10. kolo 46
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Nový Jičín
19. 11. 2021
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 11. kolo 52
Tuři Svitavy
BC Vysočina
28. 11. 2021
16:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 11. kolo 55
BASKET Brno U23
BC Nový Jičín
28. 11. 2021
16:00
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina VÝCHOD 11. kolo 54
Snakes Ostrava
STRABAG Zlín
28. 11. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 11. kolo 51
BCM Orli Prostějov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
26. 11. 2021
18:00
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 11. kolo 53
Basket Opava 2010
Basketbal Olomouc
26. 11. 2021
20:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 12. kolo 58
STRABAG Zlín
Basket Opava 2010
3. 12. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 12. kolo 60
BC Vysočina
BCM Orli Prostějov
5. 12. 2021
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 12. kolo 57
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava
3. 12. 2021
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 12. kolo 59
Basketbal Olomouc
Tuři Svitavy
3. 12. 2021
19:00
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 12. kolo 56
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BASKET Brno U23
3. 12. 2021
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 61
BC Vysočina
BK VIVIDBOOKS Pardubice
12. 12. 2021
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 63
Tuři Svitavy
STRABAG Zlín
12. 12. 2021
16:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 65
Snakes Ostrava
BASKET Brno U23
12. 12. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 62
BCM Orli Prostějov
Basketbal Olomouc
10. 12. 2021
18:00
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 64
Basket Opava 2010
BC Nový Jičín
10. 12. 2021
20:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 69
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
17. 12. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 67
BASKET Brno U23
Basket Opava 2010
19. 12. 2021
16:00
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 68
BC Nový Jičín
Tuři Svitavy
17. 12. 2021
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 70
Basketbal Olomouc
BC Vysočina
17. 12. 2021
19:00
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 66
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Snakes Ostrava
17. 12. 2021
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 73
BCM Orli Prostějov
BC Nový Jičín
7. 1. 2022
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 72
BC Vysočina
STRABAG Zlín
9. 1. 2022
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 74
Tuři Svitavy
BASKET Brno U23
9. 1. 2022
16:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 71
Basketbal Olomouc
BK VIVIDBOOKS Pardubice
7. 1. 2022
19:00
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 75
Basket Opava 2010
Snakes Ostrava
7. 1. 2022
20:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 80
STRABAG Zlín
Basketbal Olomouc
14. 1. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 78
BASKET Brno U23
BCM Orli Prostějov
16. 1. 2022
16:00
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 77
Snakes Ostrava
Tuři Svitavy
16. 1. 2022
17:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 79
BC Nový Jičín
BC Vysočina
14. 1. 2022
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 76
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basket Opava 2010
14. 1. 2022
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 81
STRABAG Zlín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
21. 1. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 84
BCM Orli Prostějov
Snakes Ostrava
21. 1. 2022
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 83
BC Vysočina
BASKET Brno U23
23. 1. 2022
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 85
Tuři Svitavy
Basket Opava 2010
23. 1. 2022
16:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 82
Basketbal Olomouc
BC Nový Jičín
21. 1. 2022
19:00
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 89
BASKET Brno U23
Basketbal Olomouc
30. 1. 2022
16:00
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 88
Snakes Ostrava
BC Vysočina
30. 1. 2022
17:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 90
BC Nový Jičín
STRABAG Zlín
28. 1. 2022
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 86
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Tuři Svitavy
28. 1. 2022
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 87
Basket Opava 2010
BCM Orli Prostějov
28. 1. 2022
20:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Karel Aušprunk PLZ 27 4 28.3 17.3 5.3 / 9.0 58.3 1.3 / 4.0 31.3 3.0/5.3 57.1 2.8 3.5 6.3 2.3 0.5 2.0 0.3 3.8 1.8 18.8
Tomáš Brůha SP BASKET 33 5 19.2 11.0 3.4 / 4.6 73.9 0.2 / 0.2 0.0* 3.6/4.4 81.8 3.4 1.4 4.8 0.2 0.2 1.4 0.0 3.8 2.4 14.6
Matěj Dáňa BASKET Brno U23 17 4 27.3 13.3 2.8 / 4.8 57.9 2.0 / 5.8 34.8 1.8/2.8 63.6 1.0 3.0 4.0 3.8 1.0 1.8 0.5 4.8 2.3 16.3
Jan Dvořáček Slavoj Litoměřice 29 4 27.5 11.0 2.5 / 3.8 66.7 1.5 / 2.3 66.7 1.5/2.5 60.0 0.3 3.3 3.5 4.3 1.0 1.8 0.6 2.3 2.8 14.5
6 Tomáš Havlík BC Nový Jičín 22 5 24.0 7.4 0.6 / 2.0 30.0 1.8 / 4.4 40.9 0.8/1.0 0.0* 0.6 2.0 2.6 0.8 0.4 0.4 0.4 1.4 1.8 6.2
Michal Jedovnický STRABAG Zlín 26 4 20.5 8.8 2.8 / 4.0 68.8 0.8 / 3.0 25.0 1.0/1.3 0.0* 1.5 2.3 3.8 1.3 0.5 2.0 0.2 1.0 2.5 7.5
Radek Jurka SVI 26 4 21.0 8.3 2.0 / 3.0 66.7 1.3 / 4.5 27.8 0.5/0.5 0.0* 0.8 2.5 3.3 2.0 0.5 1.0 0.5 0.5 1.3 8.0
Luka Jovanović VYS 24 5 19.2 5.0 1.0 / 2.6 38.5 1.0 / 4.6 21.7 0.0/0.0 0.0* 0.2 1.8 2.0 1.2 0.6 1.2 0.2 0.6 2.6 0.4
David Jakel SNAK A 22 4 25.8 6.0 0.8 / 2.8 27.3 1.3 / 3.3 38.5 0.8/1.3 0.0* 0.8 1.5 2.3 2.0 1.0 2.3 0.2 0.8 2.5 2.8
Petr Dokoupil BCM Orli Prostějov 33 3 23.7 7.3 1.7 / 3.7 45.5 1.0 / 3.7 27.3 1.0/1.3 0.0* 0.3 1.7 2.0 1.3 2.0 0.3 1.3 1.0 2.0 6.3
Adam Klepač Basketbal Olomouc 20 2 15.0 5.5 0.5 / 3.0 16.7 0.5 / 2.0 25.0 3.0/3.0 100.0 0.5 1.0 1.5 0.5 1.0 2.0 0.1 2.0 3.5 1.0
Lukáš Bažant BK Levharti Chomutov 32 2 4.0 3.0 1.0 / 5.0 20.0 0.0 / 1.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 -2.0
Pavel Benák GBA Sojky Pelhřimov 18 3 12.3 1.0 0.0 / 0.3 0.0* 0.3 / 0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 1.7 0.0 0.0 2.0 -1.0
David Frič Basketbal Polabí 17 1 17.0 3.0 0.0 / 0.0 0.0* 1.0 / 1.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 1.0 2.0 3.0 2.0 1.0 3.0 0.7 7.0 4.0 8.0
Daniel Olejník SK Slavia Praha 18 3 6.7 0.7 0.3 / 1.0 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.3 0.3 0.7 0.3 0.7 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3
Pavel Černý Sokol Písek 20 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Viktor Cvek Basket Opava 2010 32 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Miroslav Bella USK Praha B 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Šimon Jelínek BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Daniel Bačík BC Vysočina 17 3 8.3 0.0 0.0 / 0.7 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.3 0.7 0.3 0.0 0.7 0.2 0.7 1.0 -1.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
BASKET Brno U23 4 21.3 13.3 11.8 /19.6 60.3 15.8 33.3 49.0 21.0 7.0 16.5 19.8 22.3 3.8
STRABAG Zlín 5 17.6 6.2 13.2 /18.2 72.5 7.8 34.0 41.8 10.2 5.8 15.2 20.0 15.6 0.8
Sokol Vyšehrad 5 15.4 7.6 8.0 /12.0 66.7 6.0 28.8 34.8 10.2 8.6 16.8 15.0 23.4 2.4
SP BASKET 5 20.8 6.6 17.6 /29.6 59.5 18.4 29.2 47.6 15.4 12.0 19.6 25.2 21.8 2.6
BK Levharti Chomutov 5 25.8 5.8 15.2 /23.2 65.5 16.4 33.6 50.0 14.8 11.8 18.2 23.2 21.0 2.8
GBA Sojky Pelhřimov 5 17.0 7.8 16.4 /25.2 65.1 13.6 27.0 40.6 9.4 10.6 22.6 22.4 21.0 3.0
USK Praha B 5 22.8 5.2 15.0 /22.6 66.4 16.6 31.4 48.0 12.2 7.2 19.0 21.8 20.2 1.8
SK Slavia Praha 5 28.6 7.2 14.2 /22.0 64.5 13.6 32.0 45.6 22.8 13.6 13.6 21.4 21.0 1.6
BK Loko Plzeň 5 21.6 5.2 12.4 /22.8 54.4 12.6 29.6 42.2 16.0 8.8 19.4 22.0 22.8 3.2
Basketbal Polabí 5 19.0 7.0 15.0 /23.0 65.2 12.0 26.0 38.0 12.4 9.2 20.6 21.2 20.8 2.4
Slavoj Litoměřice 5 24.6 9.8 13.4 /22.4 59.8 11.0 35.8 46.8 22.8 8.2 15.6 21.4 19.6 3.8
Sokol Písek 5 22.2 9.6 14.6 /20.8 70.2 15.4 32.8 48.2 23.8 12.8 18.4 20.0 23.0 3.0
BC Nový Jičín 5 22.4 9.2 15.4 /20.0 77.0 10.0 29.8 39.8 17.6 8.0 13.4 21.0 20.6 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 5 22.8 6.6 14.2 /23.6 60.2 13.8 34.0 47.8 14.8 9.0 18.0 20.4 20.6 3.0
Basket Opava 2010 4 20.5 6.0 12.8 /24.3 52.6 13.5 28.3 41.8 12.0 8.3 17.5 22.8 21.8 1.5
BC Vysočina 5 17.6 5.8 12.0 /23.0 52.2 14.8 30.4 45.2 15.8 9.6 19.4 22.2 21.4 1.4
Tuři Svitavy 5 27.0 9.8 12.2 /18.6 65.6 13.2 35.6 48.8 23.2 9.6 14.6 20.0 17.2 4.6
BCM Orli Prostějov 5 18.0 7.6 8.8 /15.4 57.1 11.4 30.2 41.6 16.8 14.4 16.8 16.6 22.6 2.8
Snakes Ostrava 5 22.8 7.6 15.8 /24.4 64.8 11.8 29.2 41.0 15.0 11.4 10.4 20.4 21.2 0.4
Basketbal Olomouc 5 22.0 8.0 12.2 /19.2 63.5 16.4 28.0 44.4 14.8 13.0 21.4 20.6 21.6 1.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3.
Zatloukal Ondřej 2 1 1 0
Výborný Dominik 2 0 2 0
Vošahlík Marek 2 1 1 0
Vondráček Marek 2 2 0 0
Veis Martin 1 0 1 0
Vávrová Veronika 1 0 1 0
Ulrych Lukáš 1 0 1 0
Theodor Pavel 2 0 2 0
Škaroupka Michal 2 2 0 0
Šenk Pavel 1 0 1 0
Šafařík Michal 2 2 0 0
Sýkora Václav 1 0 1 0
Svoboda Martin 1 1 0 0
Scholzová Michaela 2 0 2 0
Scholze Michal 2 2 0 0
Salvetr Rudolf 1 1 0 0
Pokorný Štěpán 1 0 1 0
Petrák Robin 3 1 2 0
Peterková Lucie 2 1 1 0
Pazourek Jaroslav 1 0 1 0
Nejezchleb Petr 2 2 0 0
Nehoda Pavel 2 1 1 0
Musil Jan 2 2 0 0
Melichárek Ivo 3 2 1 0
Mašek Tomáš 3 1 2 0
Linhart Tomáš 1 1 0 0
Kurz Vlastimil 1 1 0 0
Kult Michal 1 0 1 0
Kučírek Martin 1 1 0 0
Kubiš Michal 2 2 0 0
Křičková Lenka 2 0 2 0
Kremser Jakub 2 0 2 0
Kovář Jan 1 0 1 0
Kovačovič Matej 1 0 1 0
Komprs Michal 1 0 1 0
Kocián Michal 2 0 2 0
Kejklíček Roman 2 0 2 0
Kavan Jonáš 2 0 2 0
Karafiát Kamil 3 3 0 0
Kapaňa Lukáš 2 2 0 0
Jeřáb Jan 1 1 0 0
Jedlička Jiří 1 0 1 0
Hruša Petr 1 1 0 0
Hošek Jan 2 2 0 0
Holubek Tomáš 2 1 1 0
Hendrych Jan 2 1 1 0
Hendrich Pavel 2 1 1 0
Hecl Jan 2 2 0 0
Hartig Lukáš 1 1 0 0
Fanta Jiří 2 1 1 0
Eisner Petr 2 0 2 0
Dombrovský Filip 2 1 1 0
Bohata Pavel 2 1 1 0
Blahout Petr 2 2 0 0
Baudyš Petr 1 1 0 0
Barták Matěj 2 0 2 0
Barták Dominik 2 0 2 0
Baloun Jan 1 1 0 0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
Komisař N MIN AVG MAX o
Výborný Rudolf 4 7.000 7.250 7.500 0.250
Vávra Petr 6 7.500 7.917 9.000 0.534
Valoušek Zdeněk 6 7.500 7.750 8.000 0.250
Šikner Roman 2 7.500 7.750 8.000 0.250
Süss Jiří 6 6.500 7.167 7.500 0.373
Smetana Jiří 6 6.500 7.167 8.000 0.471
Sládek Oldřich 4 7.500 7.750 8.000 0.250
Ringsmuth Zdeněk 2 6.000 6.500 7.000 0.500
Reichl Petr 6 6.500 7.750 8.000 0.559
Peška Petr 6 7.000 7.833 8.500 0.624
Latík Zdeněk 6 6.000 6.833 7.500 0.471
Kurucz Daniel 2 8.000 8.000 8.000 0.000
Kukla Jiří 4 7.000 7.250 7.500 0.250
Kmošek Jakub 8 6.500 7.375 8.000 0.545
Kašparová Renáta 6 6.500 6.667 7.000 0.236
Kapl Antonín 2 7.000 7.250 7.500 0.250
Hlaváček Pavel 4 7.000 7.000 7.000 0.000
Buršík Petr 8 7.000 7.813 8.000 0.348
Beneš Otakar 8 6.500 7.125 8.000 0.484
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře