1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina ZÁPAD 1. kolo 91
Sokol Vyšehrad
SP BASKET
17. 9. 2021
19:00
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina ZÁPAD 1. kolo 92
BK Levharti Chomutov
GBA Sojky Pelhřimov
17. 9. 2021
19:30
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 1. kolo 93
USK Praha B
SK Slavia Praha
17. 9. 2021
20:00
SH Folimanka
Preview
skupina ZÁPAD 1. kolo 94
BK Lokomotiva Plzeň
Basketbal Polabí
17. 9. 2021
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 1. kolo 95
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
17. 9. 2021
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 2. kolo 96
SP BASKET
Sokol Písek Sršni
24. 9. 2021
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 2. kolo 97
Basketbal Polabí
Slavoj BK Litoměřice
26. 9. 2021
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 2. kolo 98
SK Slavia Praha
BK Lokomotiva Plzeň
24. 9. 2021
20:00
Hala Slavie Eden
Preview
skupina ZÁPAD 2. kolo 99
GBA Sojky Pelhřimov
USK Praha B
26. 9. 2021
17:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 2. kolo 100
Sokol Vyšehrad
BK Levharti Chomutov
24. 9. 2021
19:00
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina ZÁPAD 3. kolo 101
BK Levharti Chomutov
SP BASKET
1. 10. 2021
19:30
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 3. kolo 102
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
1. 10. 2021
20:00
SH Folimanka
Preview
skupina ZÁPAD 3. kolo 103
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Sojky Pelhřimov
1. 10. 2021
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 3. kolo 104
Slavoj BK Litoměřice
SK Slavia Praha
1. 10. 2021
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 3. kolo 105
Sokol Písek Sršni
Basketbal Polabí
3. 10. 2021
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 4. kolo 106
SP BASKET
Basketbal Polabí
8. 10. 2021
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 4. kolo 107
SK Slavia Praha
Sokol Písek Sršni
10. 10. 2021
-
Hala Slavie Eden
Preview
skupina ZÁPAD 4. kolo 108
GBA Sojky Pelhřimov
Slavoj BK Litoměřice
10. 10. 2021
17:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 4. kolo 109
Sokol Vyšehrad
BK Lokomotiva Plzeň
8. 10. 2021
19:00
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina ZÁPAD 4. kolo 110
BK Levharti Chomutov
USK Praha B
8. 10. 2021
19:30
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 5. kolo 111
USK Praha B
SP BASKET
15. 10. 2021
20:00
SH Folimanka
Preview
skupina ZÁPAD 5. kolo 112
BK Lokomotiva Plzeň
BK Levharti Chomutov
15. 10. 2021
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 5. kolo 113
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
15. 10. 2021
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 5. kolo 114
Sokol Písek Sršni
GBA Sojky Pelhřimov
17. 10. 2021
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 5. kolo 115
Basketbal Polabí
SK Slavia Praha
17. 10. 2021
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 6. kolo 116
SP BASKET
SK Slavia Praha
22. 10. 2021
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 6. kolo 117
GBA Sojky Pelhřimov
Basketbal Polabí
24. 10. 2021
17:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 6. kolo 118
Sokol Vyšehrad
Sokol Písek Sršni
22. 10. 2021
19:00
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina ZÁPAD 6. kolo 119
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
22. 10. 2021
19:30
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 6. kolo 120
USK Praha B
BK Lokomotiva Plzeň
22. 10. 2021
20:00
SH Folimanka
Preview
skupina ZÁPAD 7. kolo 121
BK Lokomotiva Plzeň
SP BASKET
29. 10. 2021
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 7. kolo 122
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha B
29. 10. 2021
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 7. kolo 123
Sokol Písek Sršni
BK Levharti Chomutov
31. 10. 2021
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 7. kolo 124
Basketbal Polabí
Sokol Vyšehrad
31. 10. 2021
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 7. kolo 125
SK Slavia Praha
GBA Sojky Pelhřimov
29. 10. 2021
20:00
Hala Slavie Eden
Preview
skupina ZÁPAD 8. kolo 126
SP BASKET
GBA Sojky Pelhřimov
5. 11. 2021
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 8. kolo 127
Sokol Vyšehrad
SK Slavia Praha
5. 11. 2021
19:00
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina ZÁPAD 8. kolo 128
BK Levharti Chomutov
Basketbal Polabí
5. 11. 2021
19:30
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 8. kolo 129
USK Praha B
Sokol Písek Sršni
5. 11. 2021
20:00
SH Folimanka
Preview
skupina ZÁPAD 8. kolo 130
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
5. 11. 2021
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 9. kolo 131
Slavoj BK Litoměřice
SP BASKET
12. 11. 2021
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 9. kolo 132
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
14. 11. 2021
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 9. kolo 133
Basketbal Polabí
USK Praha B
14. 11. 2021
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 9. kolo 134
SK Slavia Praha
BK Levharti Chomutov
12. 11. 2021
20:00
Hala Slavie Eden
Preview
skupina ZÁPAD 9. kolo 135
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol Vyšehrad
14. 11. 2021
17:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 10. kolo 136
SP BASKET
Sokol Vyšehrad
19. 11. 2021
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 10. kolo 137
GBA Sojky Pelhřimov
BK Levharti Chomutov
21. 11. 2021
17:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 10. kolo 138
SK Slavia Praha
USK Praha B
19. 11. 2021
20:00
Hala Slavie Eden
Preview
skupina ZÁPAD 10. kolo 139
Basketbal Polabí
BK Lokomotiva Plzeň
21. 11. 2021
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 10. kolo 140
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
21. 11. 2021
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 11. kolo 141
Sokol Písek Sršni
SP BASKET
28. 11. 2021
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 11. kolo 142
Slavoj BK Litoměřice
Basketbal Polabí
26. 11. 2021
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 11. kolo 143
BK Lokomotiva Plzeň
SK Slavia Praha
26. 11. 2021
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 11. kolo 144
USK Praha B
GBA Sojky Pelhřimov
26. 11. 2021
20:00
SH Folimanka
Preview
skupina ZÁPAD 11. kolo 145
BK Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
26. 11. 2021
19:30
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 12. kolo 146
SP BASKET
BK Levharti Chomutov
3. 12. 2021
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 12. kolo 147
Sokol Vyšehrad
USK Praha B
3. 12. 2021
19:00
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina ZÁPAD 12. kolo 148
GBA Sojky Pelhřimov
BK Lokomotiva Plzeň
5. 12. 2021
17:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 12. kolo 149
SK Slavia Praha
Slavoj BK Litoměřice
3. 12. 2021
20:00
Hala Slavie Eden
Preview
skupina ZÁPAD 12. kolo 150
Basketbal Polabí
Sokol Písek Sršni
5. 12. 2021
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 13. kolo 151
Basketbal Polabí
SP BASKET
12. 12. 2021
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 13. kolo 152
Sokol Písek Sršni
SK Slavia Praha
12. 12. 2021
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 13. kolo 153
Slavoj BK Litoměřice
GBA Sojky Pelhřimov
10. 12. 2021
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 13. kolo 154
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Vyšehrad
10. 12. 2021
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 13. kolo 155
USK Praha B
BK Levharti Chomutov
10. 12. 2021
20:00
SH Folimanka
Preview
skupina ZÁPAD 14. kolo 156
SP BASKET
USK Praha B
17. 12. 2021
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 14. kolo 157
BK Levharti Chomutov
BK Lokomotiva Plzeň
17. 12. 2021
19:30
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 14. kolo 158
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
17. 12. 2021
19:00
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina ZÁPAD 14. kolo 159
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol Písek Sršni
19. 12. 2021
17:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 14. kolo 160
SK Slavia Praha
Basketbal Polabí
17. 12. 2021
20:00
Hala Slavie Eden
Preview
skupina ZÁPAD 15. kolo 161
SK Slavia Praha
SP BASKET
9. 1. 2022
-
Hala Slavie Eden
Preview
skupina ZÁPAD 15. kolo 162
Basketbal Polabí
GBA Sojky Pelhřimov
9. 1. 2022
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 15. kolo 163
Sokol Písek Sršni
Sokol Vyšehrad
9. 1. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 15. kolo 164
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
7. 1. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 15. kolo 165
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha B
7. 1. 2022
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 16. kolo 166
SP BASKET
BK Lokomotiva Plzeň
14. 1. 2022
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 16. kolo 167
USK Praha B
Slavoj BK Litoměřice
14. 1. 2022
20:00
SH Folimanka
Preview
skupina ZÁPAD 16. kolo 168
BK Levharti Chomutov
Sokol Písek Sršni
14. 1. 2022
19:30
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 16. kolo 169
Sokol Vyšehrad
Basketbal Polabí
14. 1. 2022
19:00
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina ZÁPAD 16. kolo 170
GBA Sojky Pelhřimov
SK Slavia Praha
16. 1. 2022
17:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 17. kolo 171
GBA Sojky Pelhřimov
SP BASKET
23. 1. 2022
17:00
SH Pelhřimov
Preview
skupina ZÁPAD 17. kolo 172
SK Slavia Praha
Sokol Vyšehrad
21. 1. 2022
20:00
Hala Slavie Eden
Preview
skupina ZÁPAD 17. kolo 173
Basketbal Polabí
BK Levharti Chomutov
23. 1. 2022
17:30
ZŠ Komenského
Preview
skupina ZÁPAD 17. kolo 174
Sokol Písek Sršni
USK Praha B
23. 1. 2022
17:00
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina ZÁPAD 17. kolo 175
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
21. 1. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina ZÁPAD 18. kolo 176
SP BASKET
Slavoj BK Litoměřice
28. 1. 2022
19:30
Sokol pražský
Preview
skupina ZÁPAD 18. kolo 177
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
28. 1. 2022
19:00
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 18. kolo 178
USK Praha B
Basketbal Polabí
28. 1. 2022
20:00
SH Folimanka
Preview
skupina ZÁPAD 18. kolo 179
BK Levharti Chomutov
SK Slavia Praha
28. 1. 2022
19:30
Městská sportovní hala
Preview
skupina ZÁPAD 18. kolo 180
Sokol Vyšehrad
GBA Sojky Pelhřimov
28. 1. 2022
19:00
Sokolovna Vyšehrad
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sokol Vyšehrad 0 0 0
2. GBA Sojky Pelhřimov 0 0 0
3. SK Slavia Praha 0 0 0
4. Basketbal Polabí 0 0 0
5. SP BASKET 0 0 0
6. Slavoj Litoměřice 0 0 0
7. BK Loko Plzeň 0 0 0
8. USK Praha B 0 0 0
9. BK Levharti Chomutov 0 0 0
10. Sokol Písek 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Lukáš Bažant BK Levharti Chomutov 31 1
Tomáš Havlík BC Nový Jičín 22 1
Jan Dvořáček Slavoj Litoměřice 28 1
Karel Aušprunk PLZ 27 1
Pavel Černý Sokol Písek 20 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým