Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižákyně U11
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SBŠ Poruba 0 0 0
2. Javorník 0 0 0
3. Havířov 0 0 0
4. SBŠ Třinec 0 0 0
5. Basket Ostrava 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Alžběta Borkalová SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Denisa Pallová Mohelnice 10 1
Nicol Janíková BK FM 9 1
Barbora Božoňová BK FM 10 1
Adéla Cieślarová SBŠ Třinec 11 1
Markéta Valíčková BK FM 10 1
Ema Bubelová SBŠ Třinec 10 1
Viktor Szuscik SBŠ Třinec 11 1
Ella Sofie Vašíčková SBŠ Třinec 10 1
Anděla Lysáková SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Igor Cieslar SBŠ Třinec 10 1
Kateřina Mojová Havířov 10 1
Dominik Kubica SBŠ Třinec 10 1
Valerie Linetová SBŠ Třinec 10 1
Adéla Tchuřová Basket Ostrava 9 1
Irmuun Ariunjargal Basket Ostrava 9 1
Agáta Surovecká Basket Ostrava 9 1
Denisa Barčáková Basket Ostrava 8 1
Valerie Nouzovská Basket Ostrava 11 1
Alena Kaňková Basket Ostrava 8 1
Johana Sztefková SBŠ Třinec 10 1
Nela Mrkvová Basket Ostrava 9 1
Tereza Přichystalová Mohelnice 10 1
Robin Souček SBŠ Třinec 11 1
Lenka Činčarová Mohelnice 10 1
Zuzana Lichnová BK FM 10 1
Eliška Čeladynová SBŠ Jih 8 1
Martin Roik SBŠ Třinec 10 1
Viktorie Hýlová Havířov 9 1
Aneta Janáková SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Rozálie Pečtová SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Viktoria Valková SBŠ Poruba 7 1
Anna Trunkátová SBŠ Jih 9 1
Elen Kunertová SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Eliška Majkútová Basket Ostrava 9 1
Eliška Florčíková Basket Ostrava 11 1
Eliška Lanči SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Anna Buryszová Havířov 9 1
Diana Stepanenko SBŠ Poruba 10 1
Ema Matoušková Havířov 9 1
Ema Bílá Havířov 9 1
Ellen Roszková SBŠ Třinec 10 1
Ema Figurová Havířov 11 1
Anna Wojnarowská SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Amálie Pečtová SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Eva Trávníčková SBŠ Poruba 9 1
Eva Běčáková SBŠ Třinec 12 1
Nikol Kidoňová SBŠ Třinec 10 1
Ema Gavendová SBŠ Třinec 10 1
Barbora Seberová SBŠ Třinec 10 1
Katarina Ciencialová SBŠ Třinec 11 1
Patricia Bocková SBŠ Třinec 11 1
Nikol Pilchová SBŠ Třinec 11 1
Filip Kaňok SBŠ Třinec 11 1
Olga Živníčková BK FM 10 1
Karolína Outratová SBŠ MOaP/Slezská 8 1
Andrea Trejbalová Basket Ostrava 10 1
Isabella Kotková SBŠ Poruba 9 1
Stela Anderková SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Zuzana Sládková SBŠ Jih 11 1
Sofie Heroldová SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Isabel Václavíková SBŠ Poruba 10 1
Lucie Přivřelová SBŠ Jih 11 1
Tobiáš Byrtus SBŠ Třinec 10 1
Daniela Pallová Mohelnice 10 1
Zuzana Drlíková Mohelnice 9 1
Nela Drlíková Mohelnice 9 1
Michaela Vavříčková Basket Ostrava 10 1
Eliška Valášková SBŠ Poruba 7 1
Matěj Pořický SBŠ Třinec 11 1
Eva Hasilová Havířov 11 1
Marie Schenková BK FM 11 1
Laura Figallová SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Helena Sklářová Basket Ostrava 11 1
Radim Bureš SBŠ Třinec 11 1
Melánie Knápková Basket Ostrava 11 1
Sofie Kunertová Mohelnice 11 1
Klára Zacharová Havířov 11 1
Tamara Kypúsová Havířov 10 1
Eliška Dudková Mohelnice 11 1
Denisa Rudolfová SBŠ Jih 8 1
Ema Trávníčková SBŠ Poruba 10 1
Mia Kandu Bambi SBŠ Poruba 11 1
Nelly Roszková SBŠ Třinec 8 1
Michaela Mrázová SBŠ Jih 10 1
Sára Horsáková SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Isabelle Milly Mackrill SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Zuzana Stýskalová BK FM 10 1
Michaela Schäferová Basket Ostrava 9 1
Oliver Kaszperydes SBŠ Třinec 11 1
Ema Kubásková SBŠ Třinec 11 1
Sára Šrámková SBŠ Třinec 11 1
Adam Popelář SBŠ Třinec 11 1
Ondřej Kujawa SBŠ Třinec 11 1
Ema Lukánková SBŠ Třinec 12 1
Sebastian Ondris SBŠ Třinec 11 1
Klára Jeřábková SBŠ Poruba 10 1
Krystian Zahraj SBŠ Třinec 11 1
Ivona Novotná SBŠ Jih 9 1
Michaela Kašperáková SBŠ Jih 11 1
Eliška Kuśnierzová SBŠ Třinec 11 1
Petra Štěrbová Basket Ostrava 9 1
Gabriela Stojáková Basket Ostrava 9 1
Marina Šplíchalová Basket Ostrava 10 1
Eliška Václavíková SBŠ Poruba 9 1
Štěpánka Krejčířová SBŠ Poruba 9 1
Julie Gavenčiáková SBŠ MOaP/Slezská 8 1
Valentýna Trochtová SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Laura Stochová SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Anita Vidličková Basket Ostrava 8 1
Simona Nejedlá Mohelnice 11 1
Gabriela Bořilová Basket Ostrava 12 1
Tereza Tesaříková Basket Ostrava 12 1
Simona Masnicová BK FM 11 1
Nicol Morkesová BK FM 12 1
Adéla Kárová Mohelnice 10 1
Linda Nejezchlebová Mohelnice 11 1
Anna Kučerová Mohelnice 9 1
Sára Rochlová BK FM 10 1
Berenika Ševčíková Mohelnice 10 1
Gabriela Vozňáková Basket Ostrava 12 1
Jolana Zvolánková SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Nela Václavíková Basket Ostrava 9 1
Daniela Dojčáková BK FM 12 1
Kristýna Štiftová Basket Ostrava 12 1
Ráchel Kaplová Mohelnice 12 1
Eliška Hamplová Mohelnice 11 1
Isabela Anlauf Havířov 11 1
Ema Kučová Mohelnice 12 1
Chelsea Lišková SBŠ Jih 9 1
Eliška Ličková SBŠ Poruba 11 1
Natálie Vedlichová SBŠ Jih 11 1
Ema Kocmundová Basket Ostrava 11 1
Elen Kocmundová Basket Ostrava 11 1
Viktorie Hnatičová Havířov 10 1
Renata Janoviaková BK FM 12 1
Ella Elblová SBŠ Jih 10 1
Adéla Domašíková SBŠ Jih 11 1
Denisa Wlodyková Basket Ostrava 10 1
Anna Recmanová BK FM 12 1
Julie Mlynářová Basket Ostrava 12 1
Justýna Jakubková Basket Ostrava 12 1
Kristýna Moldříková Basket Ostrava 12 1
Eliška Bužgová BK FM 12 1
Elisabeth Bašistová Basket Ostrava 11 1
Markéta Šimková SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Veronika Hertvíková Basket Ostrava 11 1
Lexie Alena Pavlasová SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Veronika Plutová Basket Ostrava 12 1
Karolína Šmáriková SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Elen Hortenzie Hopanová Basket Ostrava 12 1
Eliška Hudeczková SBŠ Jih 11 1
Adéla Konieczná Basket Ostrava 12 1
Simona Němcová Basket Ostrava 12 1
Miriam Tomanová Basket Ostrava 12 1
Ema Szmeková BK FM 12 1
Marika Vojkůvková BK FM 10 1
Natálie Pšenčíková BK FM 11 1
Adéla Zicháčková Basket Ostrava 12 1
Vladimíra Bistová BK FM 12 1
Izabela Hopjanová SBŠ Jih 11 1
Sofie Krausová SBŠ Jih 10 1
Denisa Pavlíková Havířov 11 1
Eliška Kaderková Basket Ostrava 11 1
Daniela Novotná SBŠ Jih 9 1
Tea Szczepaniková Havířov 7 1
Vendula Tkáčová SBŠ Třinec 10 1
Petra Cymorková SBŠ Třinec 10 1
Pavlína Jozková SBŠ Jih 9 1
Elen Kaděrová SBŠ Jih 9 1
Monika Židková SBŠ Poruba 10 1
Kateřina Dopiráková SBŠ Třinec 11 1
Karolína Kapusciaková SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Tereza Bittnerová SBŠ Jih 8 1
Tereza Hlaváčová SBŠ Jih 8 1
Alicja Staszko SBŠ Třinec 11 1
Eliška Stanovská SBŠ Jih 10 1
Karolína Ramešová SBŠ Třinec 11 1
Natálie Ciencialová SBŠ Třinec 10 1
Anna Maria Besuchová SBŠ Poruba 9 1
Julie Podaná SBŠ Třinec 11 1
Michaela Vilášková SBŠ Jih 11 1
Melanie Zapalačová Basket Ostrava 9 1
Zuzana Foretová Havířov 10 1
Karolína Milerská Havířov 11 1
Helena Bohušová SBŠ Poruba 10 1
Eliška Szczepaniková Havířov 10 1
Adéla Theimerová Havířov 10 1
Victoria Kotasová Havířov 11 1
Isabella Martinková Havířov 11 1
Anna Olšáková Havířov 11 1
Aneta Glumbíková SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Nela Valášková SBŠ Poruba 9 1
Laura Diasová BK FM 11 1
Sofie Pustková SBŠ Poruba 10 1
Valerie Elblová SBŠ Jih 9 1
Adéla Košťálová SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Alžběta Šnapková SBŠ Jih 9 1
Barbora Prokešová SBŠ Jih 11 1
Tereza Čeladynová SBŠ Jih 9 1
Liliana Szwanová SBŠ Jih 10 1
Nina Langrová Mohelnice 10 1
Natálie Steffková Basket Ostrava 11 1
Jana Stryjová Basket Ostrava 11 1
Tereza Hubníková SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Eliška Pospíšková Basket Ostrava 10 1
Hana Valková SBŠ Poruba 10 1
Karin Francová SBŠ Jih 10 1
ELEN TVRDÁ SBŠ Poruba 10 1
Ella Marie Copová SBŠ Poruba 9 1
Dominika Trunkátová SBŠ Jih 11 1
Aneta Bártková SBŠ Poruba 9 1
Anna Chudíková SBŠ Poruba 9 1
Tereza Veselková SBŠ MOaP/Slezská 11 1
Aneta Chowaniecová SBŠ Poruba 9 1
Kristýna Rošková Basket Ostrava 9 1
Viktorie Moškořová SBŠ MOaP/Slezská 9 1
Nicol Morysová SBŠ Jih 9 1
Bibiana Pustelník SBŠ MOaP/Slezská 10 1
Elena Králová Mohelnice 11 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře