Přebor

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 3
Porg Basket
USK Praha
20. 11. 2021
10:00
Sokol pražský Radek Lahoda
Jakub Krátký
21
80
12
21
14
38
17
58
Review
Základní fáze 1. kolo 4
SK Velká Ohrada
BA Sparta
20. 11. 2021
10:30
TJ Sokol Žižkov I. David Kuděj
Roman Pommer
20
0
*
Review
Základní fáze 1. kolo 2
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
31. 1. 2022
18:35
ZŠ Mochovská
Preview
Základní fáze 2. kolo 6
USK Praha
SK Velká Ohrada
21. 11. 2021
09:00
TJ Sokol Žižkov I. Radek Lahoda
Roman Pommer
102
7
26
4
52
5
67
6
Review
Základní fáze 2. kolo 8
BŠ Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
16. 10. 2021
11:30
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Petr Dvořák
86
29
34
2
49
19
73
23
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Sokol Kbely
Porg Basket
25. 1. 2022
17:10
Sportovní hala Kbely Radomír Kohout
Michal Dub
10
33
2
4
6
11
6
25
Review
Základní fáze 3. kolo 12
BA Sparta
USK Praha
16. 10. 2021
09:00
Nafukovací hala Kuncova Ondřej Melzer
Richard Gottfried
28
94
4
23
9
46
17
62
Review
Základní fáze 3. kolo 10
Porg Basket
BŠ Tygři Praha
17. 10. 2021
10:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Pavlína Šuláková
Tereza Malá
6
122
0
30
2
63
4
95
Review
Základní fáze 3. kolo 11
SK Velká Ohrada
Sokol Kbely
9. 1. 2022
15:00
TJ Sokol Žižkov I. Teodor Podařil
David Kuděj
28
27
12
5
16
11
21
17
Review
Základní fáze 4. kolo 15
BŠ Tygři Praha
SK Velká Ohrada
16. 10. 2021
08:30
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Petr Dvořák
103
7
32
4
54
4
84
4
Review
Základní fáze 4. kolo 16
TJ Sokol Pražský
Porg Basket
17. 10. 2021
09:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Pavlína Šuláková
Tereza Malá
73
10
24
2
40
6
56
8
Review
Základní fáze 4. kolo 14
Sokol Kbely
BA Sparta
16. 10. 2021
12:00
Nafukovací hala Kuncova Ondřej Melzer
Richard Gottfried
20
0
*
Review
Základní fáze 5. kolo 19
BA Sparta
BŠ Tygři Praha
20. 11. 2021
09:00
TJ Sokol Žižkov I. David Kuděj
Roman Pommer
37
93
4
28
16
52
28
76
Review
Základní fáze 5. kolo 20
USK Praha
Sokol Kbely
16. 10. 2021
10:30
Nafukovací hala Kuncova Ondřej Melzer
Richard Gottfried
131
5
36
4
70
4
88
5
Review
Základní fáze 5. kolo 18
SK Velká Ohrada
TJ Sokol Pražský
17. 10. 2021
12:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Pavlína Šuláková
Tereza Malá
12
64
2
24
2
40
8
50
Review
Základní fáze 6. kolo 23
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
21. 11. 2021
09:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Lukáš Balog
Terézia Sagalincová
49
16
19
2
25
8
45
14
Review
Základní fáze 6. kolo 24
Porg Basket
SK Velká Ohrada
16. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Petr Dvořák
30
11
2
3
17
3
25
5
30
11
Review
Základní fáze 6. kolo 22
BŠ Tygři Praha
USK Praha
21. 11. 2021
10:30
TJ Sokol Žižkov I. Radek Lahoda
Roman Pommer
111
19
38
4
59
11
89
17
Review
Základní fáze 7. kolo 26
BA Sparta
Porg Basket
21. 11. 2021
10:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Lukáš Balog
Terézia Sagalincová
31
33
Review
Základní fáze 7. kolo 27
USK Praha
TJ Sokol Pražský
20. 11. 2021
12:00
Sokol pražský Ondřej Melzer
Pavlína Šuláková
36
49
11
16
18
28
32
43
Review
Základní fáze 7. kolo 28
Sokol Kbely
BŠ Tygři Praha
31. 1. 2022
17:10
ZŠ Mochovská Štěpán Beran
Miloslav Jon
Preview
Základní fáze 8. kolo 32
BA Sparta
SK Velká Ohrada
8. 1. 2022
10:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Adam Križanský
Pavlína Šuláková
56
14
10
2
26
6
36
6
Review
Základní fáze 8. kolo 31
USK Praha
Porg Basket
8. 1. 2022
10:40
ZŠ Mochovská Radek Lahoda
Jakub Krátký
91
12
19
2
43
2
69
6
Review
Základní fáze 8. kolo 30
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
8. 1. 2022
12:10
ZŠ Mochovská Teodor Podařil
Adam Lampa
11
131
4
31
4
67
9
95
Review
Základní fáze 9. kolo 35
Porg Basket
Sokol Kbely
8. 1. 2022
09:00
ZŠ Mochovská Radek Lahoda
Jakub Krátký
41
11
12
5
24
7
32
9
Review
Základní fáze 9. kolo 34
SK Velká Ohrada
USK Praha
9. 1. 2022
10:30
TJ Sokol Žižkov I. Štěpán Beran
Jakub Krátký
8
97
5
11
7
47
8
73
Review
Základní fáze 9. kolo 36
TJ Sokol Pražský
BŠ Tygři Praha
18. 12. 2021
12:00
Sokol pražský Štěpán Beran
Vladimír Vondraš
57
43
12
15
29
22
43
40
Review
Základní fáze 10. kolo 40
USK Praha
BA Sparta
18. 12. 2021
09:00
ZŠ Horáčkova Ondřej Melzer
David Kuděj
85
16
30
1
49
6
68
14
Review
Základní fáze 10. kolo 38
BŠ Tygři Praha
Porg Basket
19. 12. 2021
12:00
Sokol pražský Štěpán Beran
David Kuděj
89
11
31
4
63
4
76
8
Review
Základní fáze 10. kolo 39
Sokol Kbely
SK Velká Ohrada
9. 1. 2022
13:30
TJ Sokol Žižkov I. Teodor Podařil
David Kuděj
24
28
14
8
16
12
24
18
Review
Základní fáze 11. kolo 44
Porg Basket
TJ Sokol Pražský
19. 12. 2021
08:30
Sokol pražský Štěpán Beran
David Kuděj
32
71
10
9
16
33
26
46
Review
Základní fáze 11. kolo 43
SK Velká Ohrada
BŠ Tygři Praha
19. 12. 2021
10:00
Sokol pražský Štěpán Beran
David Kuděj
13
120
4
37
4
71
11
91
Review
Základní fáze 11. kolo 42
BA Sparta
Sokol Kbely
18. 12. 2021
10:45
ZŠ Horáčkova Ondřej Melzer
David Kuděj
70
17
10
4
36
4
55
10
Review
Základní fáze 12. kolo 46
TJ Sokol Pražský
SK Velká Ohrada
18. 12. 2021
08:30
Sokol pražský Štěpán Beran
Vladimír Vondraš
105
12
22
2
45
7
71
8
Review
Základní fáze 12. kolo 47
BŠ Tygři Praha
BA Sparta
8. 1. 2022
11:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Adam Križanský
Pavlína Šuláková
97
22
29
6
53
12
88
12
Review
Základní fáze 12. kolo 48
Sokol Kbely
USK Praha
18. 12. 2021
12:30
ZŠ Horáčkova Ondřej Melzer
David Kuděj
14
114
2
16
4
44
10
83
Review
Základní fáze 13. kolo 52
SK Velká Ohrada
Porg Basket
18. 12. 2021
10:30
Sokol pražský Štěpán Beran
Vladimír Vondraš
0
20
*
Review
Základní fáze 13. kolo 50
USK Praha
BŠ Tygři Praha
9. 1. 2022
12:00
TJ Sokol Žižkov I. Štěpán Beran
Jakub Krátký
44
63
10
15
22
32
32
52
Review
Základní fáze 13. kolo 51
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
9. 1. 2022
14:30
Nafukovací hala Kuncova Adam Križanský
Ondřej Svejkovský
14
45
0
17
0
27
6
33
Review
Základní fáze 14. kolo 56
BŠ Tygři Praha
Sokol Kbely
9. 1. 2022
09:00
TJ Sokol Žižkov I. Štěpán Beran
Jakub Krátký
125
4
36
2
67
2
96
4
Review
Základní fáze 14. kolo 55
TJ Sokol Pražský
USK Praha
8. 1. 2022
13:50
ZŠ Mochovská Teodor Podařil
Adam Lampa
45
60
4
24
15
30
29
48
Review
Základní fáze 14. kolo 54
Porg Basket
BA Sparta
9. 1. 2022
16:00
Nafukovací hala Kuncova Jakub Vampola
Luděk Svoboda
22
55
4
11
4
26
16
36
Review
Základní fáze 15. kolo 58
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
26. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 59
Porg Basket
USK Praha
26. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 60
SK Velká Ohrada
BA Sparta
26. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 62
USK Praha
SK Velká Ohrada
27. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 63
Sokol Kbely
Porg Basket
26. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 64
BŠ Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
12. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 66
Porg Basket
BŠ Tygři Praha
13. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 67
SK Velká Ohrada
Sokol Kbely
27. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 68
BA Sparta
USK Praha
12. 2. 2022
10:40
ZŠ Mochovská
Preview
Základní fáze 18. kolo 71
BŠ Tygři Praha
SK Velká Ohrada
12. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 72
TJ Sokol Pražský
Porg Basket
12. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 70
Sokol Kbely
BA Sparta
12. 2. 2022
12:20
ZŠ Mochovská
Preview
Základní fáze 19. kolo 74
SK Velká Ohrada
TJ Sokol Pražský
13. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 75
BA Sparta
BŠ Tygři Praha
26. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 76
USK Praha
Sokol Kbely
12. 2. 2022
09:00
ZŠ Mochovská
Preview
Základní fáze 20. kolo 78
BŠ Tygři Praha
USK Praha
27. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 79
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
27. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 80
Porg Basket
SK Velká Ohrada
12. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 82
BA Sparta
Porg Basket
27. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 83
USK Praha
TJ Sokol Pražský
26. 3. 2022
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 84
Sokol Kbely
BŠ Tygři Praha
27. 3. 2022
-
Preview

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B TH TH % F-
Sokol Kbely 10 6.2 1.6 /4.8 33.3 10.3
USK Praha 6 18.5 0.5 /3.8 13.0 2.7
BA Sparta 12 19.6 2.6 /9.0 28.7 11.8
Sokol Pražský 7 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BŠ Tygři Praha 8 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Porg Basket 12 11.6 0.7 /4.6 14.5 5.8
Velká Ohrada 9 1.6 0.2 /1.4 15.4 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vondraš Vladimír 3 0 3 0 - - -
Vampola Jakub 1 1 0 0 - - -
Šuláková Pavlína 6 3 3 0 - - -
Svoboda Luděk 1 0 1 0 - - -
Svejkovský Ondřej 1 0 1 0 - - -
Sagalincová Terézia 2 0 2 0 - - -
Pommer Roman 4 0 4 0 - - -
Podařil Teodor 4 4 0 0 - - -
Melzer Ondřej 7 7 0 0 - - -
Malá Tereza 3 0 3 0 - - -
Lampa Adam 2 0 2 0 - - -
Lahoda Radek 5 5 0 0 - - -
Kuděj David 10 2 8 0 - - -
Križanský Adam 3 3 0 0 - - -
Krátký Jakub 6 0 6 0 - - -
Kohout Radomír 1 1 0 0 - - -
Gottfried Richard 3 0 3 0 - - -
Dvořák Petr 3 0 3 0 - - -
Dub Michal 1 0 1 0 - - -
Beran Štěpán 9 9 0 0 - - -
Balog Lukáš 5 5 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře