Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 2. kolo 11019
Sokol Hradec Králové
Sokol Hradec Králové "B"
14. 10. 2021
17:00
Tělocvična TJ Sokol Klára Víšková
Eliška Skoumalová
124
0
42
0
64
0
98
0
Review
základní 2. kolo 11020
Sokol Hradec Králové
Sokol Hradec Králové "B"
14. 10. 2021
18:30
Tělocvična TJ Sokol Eliška Skoumalová
Klára Víšková
122
1
34
0
68
0
90
1
Review
základní 3. kolo 11021
BSK TJ Jičín
Sokol Hradec Králové
6. 11. 2021
-
Spotovní areál Jičín-velká hala
Preview
základní 3. kolo 11022
BSK TJ Jičín
Sokol Hradec Králové
6. 11. 2021
-
Spotovní areál Jičín-velká hala
Preview
základní 4. kolo 11037
Sokol Hradec Králové
BK Studánka Pardubice
21. 11. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 4. kolo 11038
Sokol Hradec Králové
BK Studánka Pardubice
21. 11. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 5. kolo 11043
BVK Holice
Sokol Hradec Králové
4. 12. 2021
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 5. kolo 11044
BVK Holice
Sokol Hradec Králové
4. 12. 2021
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 6. kolo 11055
Sokol Hradec Králové
BK Loko Trutnov
18. 12. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 6. kolo 11056
Sokol Hradec Králové
BK Loko Trutnov
18. 12. 2021
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 7. kolo 11065
BK Vividbooks Pardubice
Sokol Hradec Králové
15. 1. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 7. kolo 11066
BK Vividbooks Pardubice
Sokol Hradec Králové
15. 1. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 8. kolo 11073
Sokol Hradec Králové
TJ Sokol Stěžery
29. 1. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 8. kolo 11074
Sokol Hradec Králové
TJ Sokol Stěžery
29. 1. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 9. kolo 11087
BK Ústí nad Orlicí
Sokol Hradec Králové
12. 2. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 9. kolo 11088
BK Ústí nad Orlicí
Sokol Hradec Králové
12. 2. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 10. kolo 11091
Sokol Hradec Králové
ADFORS Basket Litomyšl
26. 2. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 10. kolo 11092
Sokol Hradec Králové
ADFORS Basket Litomyšl
26. 2. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 11. kolo 11109
BK Bizoni Náchod
Sokol Hradec Králové
12. 3. 2022
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 11. kolo 11110
BK Bizoni Náchod
Sokol Hradec Králové
12. 3. 2022
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
Hráč Věk Z

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Věk
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Loko Trutnov 2 2.5 0.0 3.5 /9.0 38.9 5.5
BK Vividbooks Pardubice 2 60.5 0.0 4.5 /8.5 52.9 10.0
Sokol Hradec Králové "B" 4 2.0 0.0 0.3 /0.6 50.0 1.0
BK Bizoni Náchod 4 22.3 0.0 0.3 /1.1 25.0 0.8
BK Studánka Pardubice 4 56.8 0.3 4.0 /14.0 28.6 2.0
BK Ústí nad Orlicí 4 14.3 0.0 0.0 /0.5 0.0 9.5
BSK TJ Jičín 4 17.5 0.0 3.0 /7.0 42.9 5.8
ADFORS Basket Litomyšl 4 18.8 0.0 0.3 /1.3 20.0 5.5
BVK Holice 4 19.3 0.0 1.5 /5.5 27.3 2.0
TJ Sokol Stěžery 2 12.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 4.0
Sokol Hradec Králové 2 61.5 0.0 0.0 /0.0 0.0 7.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Víšková Klára 4 2 2 0 - - -
Šmíd Pavel 2 2 0 0 - - -
Skoumalová Eliška 4 2 2 0 - - -
Jarolímek Otto 2 2 0 0 - - -
Frintová Bára 2 2 0 0 - - -
Dvořák Adam 4 4 0 0 - - -
Doubková Tereza 2 1 1 0 - - -
Beránek Martin 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře