Oblastní přebor mladších minižákyň U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižákyně U12
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 3
BK Frýdek-Místek
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
SH SPŠ Frýdek Místek 0
20
*
Review
Základní část 1. kolo 4
BK Frýdek-Místek
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
SH SPŠ Frýdek Místek 0
20
*
Review
Základní část 1. kolo 5
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava U12
Bude upřesněno
-
Trojhalí 0
20
*
Review
Základní část 1. kolo 6
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava U12
Bude upřesněno
-
Trojhalí 0
20
*
Review
Základní část 1. kolo 1
BK Příbor
SBŠ Ostrava U11
10. 10. 2021
09:00
ZŠ npor. Loma Příbor David Tichý
Miroslav Slovák
32
40
6
18
10
24
18
39
Review
Základní část 1. kolo 2
BK Příbor
SBŠ Ostrava U11
10. 10. 2021
10:30
ZŠ npor. Loma Příbor David Tichý
Miroslav Slovák
42
52
6
15
26
17
22
44
Review
Základní část 2. kolo 9
SBŠ Ostrava U11
BK Frýdek-Místek
23. 10. 2021
09:45
Hala Sportovního Gymnázia 30
53
14
16
16
33
30
41
Review
Základní část 2. kolo 11
BK Panter Javorník
BK Příbor
23. 1. 2022
11:00
ZŠ Javorník Kateřina Jedličková
Jakub Kmošek
62
27
10
10
30
14
48
23
Review
Základní část 2. kolo 10
SBŠ Ostrava U11
BK Frýdek-Místek
23. 10. 2021
11:15
Hala Sportovního Gymnázia 19
42
4
14
5
24
11
30
Review
Základní část 2. kolo 7
STRABAG Zlín
Basket Ostrava
9. 1. 2022
12:30
Městská SH Zelené 42
65
4
16
18
28
24
47
Review
Základní část 2. kolo 12
BK Panter Javorník
BK Příbor
23. 1. 2022
12:30
ZŠ Javorník Kateřina Jedličková
Jakub Kmošek
64
28
24
10
36
12
48
24
Review
Základní část 2. kolo 8
STRABAG Zlín
Basket Ostrava
9. 1. 2022
14:00
Městská SH Zelené 34
78
6
23
16
44
24
62
Review
Základní část 3. kolo 13
BK Frýdek-Místek
BK Panter Javorník
Bude upřesněno
-
SH SPŠ Frýdek Místek
20
0
*
Review
Základní část 3. kolo 14
BK Frýdek-Místek
BK Panter Javorník
Bude upřesněno
-
SH SPŠ Frýdek Místek
20
0
*
Review
Základní část 3. kolo 15
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava U11
Bude upřesněno
-
Trojhalí Aleš Jurda
Jan Posker
20
0
*
Review
Základní část 3. kolo 16
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava U11
Bude upřesněno
-
Trojhalí Aleš Jurda
Jan Posker
0
20
*
Review
Základní část 3. kolo 17
SBŠ Ostrava U12
STRABAG Zlín
9. 10. 2021
09:30
Hala Sportovního Gymnázia Marek Pilch
Jan Posker
65
9
15
5
31
7
51
7
Review
Základní část 3. kolo 18
SBŠ Ostrava U12
STRABAG Zlín
9. 10. 2021
11:00
Hala Sportovního Gymnázia Marek Pilch
Jan Posker
64
12
14
4
30
8
42
12
Review
Základní část 4. kolo 23
BK Příbor
BK Frýdek-Místek
13. 11. 2021
09:00
ZŠ npor. Loma Příbor Marek Slovák
Miroslav Slovák
62
25
16
12
36
15
50
21
Review
Základní část 4. kolo 21
BK Panter Javorník
Basket Ostrava
13. 11. 2021
10:30
ZŠ Javorník Kateřina Jedličková
8
84
6
18
6
52
6
65
Review
Základní část 4. kolo 24
BK Příbor
BK Frýdek-Místek
13. 11. 2021
10:30
ZŠ npor. Loma Příbor Marek Slovák
Miroslav Slovák
56
22
24
2
30
12
44
14
Review
Základní část 4. kolo 19
SBŠ Ostrava U11
SBŠ Ostrava U12
13. 11. 2021
12:30
Hala Sportovního Gymnázia Adam Giecek
Jaroslav Střalka
11
50
5
10
7
26
9
38
Review
Základní část 4. kolo 22
BK Panter Javorník
Basket Ostrava
13. 11. 2021
12:30
ZŠ Javorník Kateřina Jedličková
13
79
3
16
7
36
9
51
Review
Základní část 4. kolo 20
SBŠ Ostrava U11
SBŠ Ostrava U12
13. 11. 2021
14:00
Hala Sportovního Gymnázia Adam Giecek
Jaroslav Střalka
6
39
0
14
0
25
6
31
Review
Základní část 5. kolo 29
STRABAG Zlín
SBŠ Ostrava U11
28. 11. 2021
09:00
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Lukáš Keřt
60
20
18
6
34
12
46
46
Review
Základní část 5. kolo 30
STRABAG Zlín
SBŠ Ostrava U11
28. 11. 2021
10:45
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Lukáš Keřt
62
11
18
2
43
7
56
9
Review
Základní část 5. kolo 27
SBŠ Ostrava U12
BK Panter Javorník
27. 11. 2021
11:00
Hala Sportovního Gymnázia Aleš Jurda
Jaroslav Střalka
148
4
36
0
76
0
122
0
Review
Základní část 5. kolo 28
SBŠ Ostrava U12
BK Panter Javorník
27. 11. 2021
12:30
Hala Sportovního Gymnázia Aleš Jurda
Jaroslav Střalka
119
10
30
2
66
4
100
8
Review
Základní část 5. kolo 25
BK Příbor
Basket Ostrava
19. 1. 2022
16:00
ZŠ npor. Loma Příbor Michal Slovák
Miroslav Slovák
18
80
6
24
8
41
14
64
Review
Základní část 5. kolo 26
BK Příbor
Basket Ostrava
19. 1. 2022
17:30
ZŠ npor. Loma Příbor Michal Slovák
Miroslav Slovák
6
73
4
20
4
37
6
53
Review
Základní část 6. kolo 33
BK Příbor
SBŠ Ostrava U12
12. 12. 2021
09:00
ZŠ npor. Loma Příbor Marek Slovák
Miroslav Slovák
13
66
8
18
10
28
13
40
Review
Základní část 6. kolo 34
BK Příbor
SBŠ Ostrava U12
12. 12. 2021
10:30
ZŠ npor. Loma Příbor Miroslav Slovák
Marek Slovák
21
80
4
24
10
44
15
70
Review
Základní část 6. kolo 31
BK Panter Javorník
STRABAG Zlín
11. 12. 2021
11:00
ZŠ Javorník Lukáš Keřt
49
45
18
10
26
31
43
33
Review
Základní část 6. kolo 32
BK Panter Javorník
STRABAG Zlín
11. 12. 2021
13:00
ZŠ Javorník Lukáš Keřt
40
38
13
7
18
24
28
31
Review
Základní část 6. kolo 35
Basket Ostrava
BK Frýdek-Místek
17. 1. 2022
17:20
Trojhalí Jan Posker
Aleš Jurda
114
4
29
2
54
4
82
4
Review
Základní část 6. kolo 36
Basket Ostrava
BK Frýdek-Místek
17. 1. 2022
18:40
Trojhalí Aleš Jurda
Jan Posker
145
8
27
2
68
3
96
8
Review
Základní část 7. kolo 39
STRABAG Zlín
BK Příbor
22. 1. 2022
09:30
Městská SH Zelené Lukáš Keřt
Břetislav Kraváček
77
24
6
2
29
4
51
20
Review
Základní část 7. kolo 41
BK Panter Javorník
SBŠ Ostrava U11
22. 1. 2022
11:00
ZŠ Javorník Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
27
67
10
11
12
35
27
41
Review
Základní část 7. kolo 40
STRABAG Zlín
BK Příbor
22. 1. 2022
11:30
Městská SH Zelené Lukáš Keřt
Břetislav Kraváček
92
26
12
6
46
8
60
14
Review
Základní část 7. kolo 42
BK Panter Javorník
SBŠ Ostrava U11
22. 1. 2022
12:30
ZŠ Javorník Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
29
41
9
9
13
23
23
31
Review
Základní část 7. kolo 37
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava U12
11. 2. 2022
16:30
SH SPŠ Frýdek Místek Radim Kavka
Aleš Jurda
8
72
4
22
4
37
6
47
Review
Základní část 7. kolo 38
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava U12
11. 2. 2022
18:00
SH SPŠ Frýdek Místek Radim Kavka
Aleš Jurda
8
82
4
18
4
41
6
70
Review
Základní část 8. kolo 47
SBŠ Ostrava U12
Basket Ostrava
6. 2. 2022
09:00
ZŠ Mitušova Ostrava-Hrabůvka Jan Posker
Aleš Jurda
50
26
14
4
25
11
42
13
Review
Základní část 8. kolo 45
STRABAG Zlín
BK Frýdek-Místek
5. 2. 2022
10:00
Městská SH Zelené David Vyplel
Dominik Kotala
20
0
*
Review
Základní část 8. kolo 48
SBŠ Ostrava U12
Basket Ostrava
6. 2. 2022
10:30
ZŠ Mitušova Ostrava-Hrabůvka Jan Posker
Aleš Jurda
45
21
9
14
21
19
45
21
Review
Základní část 8. kolo 46
STRABAG Zlín
BK Frýdek-Místek
5. 2. 2022
11:45
Městská SH Zelené David Vyplel
Dominik Kotala
20
0
*
Review
Základní část 8. kolo 43
SBŠ Ostrava U11
BK Příbor
8. 4. 2022
17:15
ZŠ MUDr. Lukášové Aleš Jurda
Jan Posker
36
46
2
16
18
24
28
37
Review
Základní část 8. kolo 44
SBŠ Ostrava U11
BK Příbor
8. 4. 2022
18:45
ZŠ MUDr. Lukášové Aleš Jurda
Jan Posker
26
48
4
12
9
23
20
34
Review
Základní část 9. kolo 51
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava U11
26. 2. 2022
09:00
1. ZŠ Frýdek-Místek Radim Kavka
Aleš Jurda
42
51
10
9
22
26
29
32
Review
Základní část 9. kolo 49
Basket Ostrava
STRABAG Zlín
26. 2. 2022
10:30
Trojhalí Marek Pilch
Jan Posker
66
16
22
2
29
11
49
13
Review
Základní část 9. kolo 52
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava U11
26. 2. 2022
10:30
1. ZŠ Frýdek-Místek Radim Kavka
Aleš Jurda
31
54
6
16
19
20
25
46
Review
Základní část 9. kolo 50
Basket Ostrava
STRABAG Zlín
26. 2. 2022
12:00
Trojhalí Marek Pilch
Jan Posker
61
12
10
2
23
4
43
6
Review
Základní část 9. kolo 53
BK Příbor
BK Panter Javorník
27. 4. 2022
16:00
ZŠ npor. Loma Příbor Michal Slovák
Michal Slovák
29
32
12
2
18
12
22
24
Review
Základní část 9. kolo 54
BK Příbor
BK Panter Javorník
27. 4. 2022
17:30
ZŠ npor. Loma Příbor Marek Slovák
Michal Slovák
25
28
11
4
13
8
21
16
Review
Základní část 10. kolo 55
BK Panter Javorník
BK Frýdek-Místek
13. 3. 2022
11:00
ZŠ Javorník
47
12
10
0
26
6
39
10
Review
Základní část 10. kolo 59
STRABAG Zlín
SBŠ Ostrava U12
13. 3. 2022
12:00
Městská SH Zelené Rastislav Frass
Ondřej Josefus
46
55
4
20
22
25
26
47
Review
Základní část 10. kolo 56
BK Panter Javorník
BK Frýdek-Místek
13. 3. 2022
13:00
ZŠ Javorník
51
20
10
0
17
13
37
16
Review
Základní část 10. kolo 60
STRABAG Zlín
SBŠ Ostrava U12
13. 3. 2022
13:30
Městská SH Zelené Rastislav Frass
Ondřej Josefus
18
59
0
17
10
34
10
45
Review
Základní část 10. kolo 57
SBŠ Ostrava U11
Basket Ostrava
26. 5. 2022
16:45
ZŠ MUDr. Lukášové Jan Posker
Aleš Jurda
20
0
*
Review
Základní část 10. kolo 58
SBŠ Ostrava U11
Basket Ostrava
26. 5. 2022
17:45
ZŠ MUDr. Lukášové Jan Posker
Aleš Jurda
20
0
*
Review
Základní část 11. kolo 63
Basket Ostrava
BK Panter Javorník
26. 3. 2022
10:30
Trojhalí Matouš Přidal
Vojtěch Ščurek
63
7
11
0
35
0
47
0
Review
Základní část 11. kolo 64
Basket Ostrava
BK Panter Javorník
26. 3. 2022
12:00
Trojhalí Matouš Přidal
Vojtěch Ščurek
62
20
18
8
36
12
44
18
Review
Základní část 11. kolo 65
BK Frýdek-Místek
BK Příbor
13. 4. 2022
16:30
1. ZŠ Frýdek-Místek Radim Kavka
Barbora Snopková
42
35
7
12
18
14
34
22
Review
Základní část 11. kolo 61
SBŠ Ostrava U12
SBŠ Ostrava U11
25. 3. 2022
17:00
ZŠ MUDr. Lukášové Marek Pilch
Aleš Jurda
60
36
17
3
28
14
51
18
Review
Základní část 11. kolo 66
BK Frýdek-Místek
BK Příbor
13. 4. 2022
18:00
1. ZŠ Frýdek-Místek Radim Kavka
Barbora Snopková
27
23
3
9
13
9
17
21
Review
Základní část 11. kolo 62
SBŠ Ostrava U12
SBŠ Ostrava U11
25. 3. 2022
18:30
ZŠ MUDr. Lukášové Marek Pilch
Aleš Jurda
57
39
19
10
33
23
47
33
Review
Základní část 12. kolo 71
SBŠ Ostrava U11
STRABAG Zlín
10. 4. 2022
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Matouš Přidal
Lenka Bočková
31
43
10
4
14
24
24
30
Review
Základní část 12. kolo 69
BK Panter Javorník
SBŠ Ostrava U12
10. 4. 2022
10:30
ZŠ Javorník Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
30
78
8
18
16
28
20
51
Review
Základní část 12. kolo 72
SBŠ Ostrava U11
STRABAG Zlín
10. 4. 2022
10:30
Hala Sportovního Gymnázia Matouš Přidal
Lenka Bočková
11
45
4
14
4
24
8
32
Review
Základní část 12. kolo 70
BK Panter Javorník
SBŠ Ostrava U12
10. 4. 2022
12:00
ZŠ Javorník Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
16
90
2
29
6
55
14
73
Review
Základní část 12. kolo 67
BK Příbor
Basket Ostrava
10. 4. 2022
12:30
Hala Trojhalí Vojtěch Ščurek
Johana Križanová
20
49
8
16
14
28
18
40
Review
Základní část 12. kolo 68
BK Příbor
Basket Ostrava
10. 4. 2022
14:00
Hala Trojhalí Vojtěch Ščurek
Johana Križanová
14
62
4
9
4
27
10
48
Review
Základní část 13. kolo 77
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava
30. 4. 2022
09:00
SH SPŠ Frýdek Místek Václav Sýkora
Vojtěch Ščurek
18
79
2
32
2
51
8
71
Review
Základní část 13. kolo 73
STRABAG Zlín
BK Panter Javorník
1. 5. 2022
10:00
Městská SH Zelené Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
49
32
9
10
20
25
26
26
Review
Základní část 13. kolo 78
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava
30. 4. 2022
10:30
SH SPŠ Frýdek Místek Václav Sýkora
Vojtěch Ščurek
6
57
2
18
2
33
5
45
Review
Základní část 13. kolo 74
STRABAG Zlín
BK Panter Javorník
1. 5. 2022
11:45
Městská SH Zelené Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
53
37
4
8
23
14
39
25
Review
Základní část 13. kolo 75
SBŠ Ostrava U12
BK Příbor
1. 5. 2022
12:00
Hala Sportovního Gymnázia Vojtěch Ščurek
Ondřej Veselý
46
24
6
10
22
16
28
18
Review
Základní část 13. kolo 76
SBŠ Ostrava U12
BK Příbor
1. 5. 2022
13:30
Hala Sportovního Gymnázia Vojtěch Ščurek
Ondřej Veselý
44
24
14
10
24
10
32
20
Review
Základní část 14. kolo 79
SBŠ Ostrava U12
BK Frýdek-Místek
21. 5. 2022
09:00
ZŠ Mitušova Ostrava-Hrabůvka Jan Posker
Aleš Jurda
102
20
26
7
63
9
86
12
Review
Základní část 14. kolo 81
BK Příbor
STRABAG Zlín
22. 5. 2022
10:00
ZŠ npor. Loma Příbor Marek Slovák
Miroslav Slovák
45
43
8
4
27
14
37
31
Review
Základní část 14. kolo 80
SBŠ Ostrava U12
BK Frýdek-Místek
21. 5. 2022
10:30
ZŠ Mitušova Ostrava-Hrabůvka Jan Posker
Aleš Jurda
125
16
29
2
60
4
90
16
Review
Základní část 14. kolo 82
BK Příbor
STRABAG Zlín
22. 5. 2022
11:30
ZŠ npor. Loma Příbor Miroslav Slovák
Marek Slovák
27
60
11
16
20
32
22
40
Review
Základní část 14. kolo 83
SBŠ Ostrava U11
BK Panter Javorník
21. 5. 2022
12:00
ZŠ Mitušova Ostrava-Hrabůvka Marek Pilch
Jaroslav Střalka
22
37
5
10
9
20
18
27
Review
Základní část 14. kolo 84
SBŠ Ostrava U11
BK Panter Javorník
21. 5. 2022
13:30
ZŠ Mitušova Ostrava-Hrabůvka Marek Pilch
Jaroslav Střalka
22
57
8
16
16
25
20
37
Review
Hráč Tým Věk Z
Ema Paverová SBŠ Ostrava U12 13 1
Eliška Pospíšková Basket Ostrava 10 1
Adéla Domašíková SBŠ Ostrava U11 11 1
Laura Diasová BK FM 11 1
Barbora Prokešová SBŠ Ostrava U11 11 1
Markéta Steffková Basket Ostrava 13 1
Natálie Steffková Basket Ostrava 11 1
Nela Pobořilová BK Příbor 11 1
Jana Stryjová Basket Ostrava 11 1
Tereza Hubníková SBŠ Ostrava U11 10 1
Sofie Pustková SBŠ Ostrava U11 10 1
Eliška Kaderková Basket Ostrava 11 1
Hana Valková SBŠ Ostrava U11 10 1
ELEN TVRDÁ SBŠ Ostrava U11 10 1
Markéta Sikorová SBŠ Ostrava U12 12 1
Dominika Trunkátová SBŠ Ostrava U11 11 1
Linda Galiová SBŠ Ostrava U12 12 1
Sofie Danková SBŠ Ostrava U12 13 1
Tereza Veselková SBŠ Ostrava U11 11 1
Karin Francová SBŠ Ostrava U11 10 1
Adriana Górná Basket Ostrava 13 1
Elen Kocmundová Basket Ostrava 11 1
Monika Židková SBŠ Ostrava U11 10 1
Lucie Marcinková Basket Ostrava 13 1
Nicol Morkesová BK FM 12 1
Anna Vičíková Zlín 11 1
Sára Rochlová BK FM 10 1
Tereza Jašková BK FM 13 1
Veronika Zimáková Zlín 11 1
Stella Suchánková Zlín 11 1
Sofie Heiniková Zlín 12 1
Sofie Marečková Zlín 12 1
Gabriela Vozňáková Basket Ostrava 12 1
Ema Kocmundová Basket Ostrava 11 1
Gabriela Bořilová Basket Ostrava 12 1
Elen Haktanir Zlín 11 1
Eva Rektoříková Zlín 11 1
Nela Václavíková Basket Ostrava 9 1
Kristýna Štiftová Basket Ostrava 12 1
Markéta Čelechovská Zlín 11 1
Eliška Ličková SBŠ Ostrava U11 11 1
Natálie Vedlichová SBŠ Ostrava U11 11 1
Aneta Glumbíková SBŠ Ostrava U11 11 1
Michaela Vilášková SBŠ Ostrava U11 11 1
Anna Čevelová Zlín 12 1
Anděla Lysáková SBŠ Ostrava U11 11 1
Anna Wojnarowská SBŠ Ostrava U11 10 1
Amálie Pečtová SBŠ Ostrava U11 11 1
Klára Ježová Zlín 11 1
Nikol Talášková Zlín 10 1
Zuzana Lichnová BK FM 10 1
Nicol Janíková BK FM 9 1
Barbora Božoňová BK FM 10 1
Markéta Valíčková BK FM 10 1
Olga Živníčková BK FM 10 1
Hana Vávrová Basket Ostrava 12 1
Mia Kandu Bambi SBŠ Ostrava U11 11 1
Zuzana Stýskalová BK FM 10 1
Michaela Kašperáková SBŠ Ostrava U11 11 1
Marina Šplíchalová Basket Ostrava 10 1
Natálie Strádalová Panter Javorník 11 1
Viktorie Jurečková Basket Ostrava 12 1
Amálie Voráčová Zlín 12 1
Marie Schenková BK FM 11 1
Diana Stepanenko SBŠ Ostrava U11 10 1
Eliška Florčíková Basket Ostrava 11 1
Charleen Korb SBŠ Ostrava U12 12 1
Natálie Blatová Panter Javorník 12 1
Melanie Zapalačová Basket Ostrava 9 1
Helena Bohušová SBŠ Ostrava U11 10 1
Zuzana Jančová BK Příbor 10 1
Štěpánka Štefková Panter Javorník 12 1
Vendula Jurišová Panter Javorník 12 1
Ema Haflantová Panter Javorník 12 1
Zuzana Kačorová Panter Javorník 12 1
Jana Losmanová Panter Javorník 11 1
Tereza Soušková Panter Javorník 11 1
Anna Trunkátová SBŠ Ostrava U11 9 1
Melisa Oharková Panter Javorník 11 1
Monika Račáková Panter Javorník 11 1
Barbora Kozaková Panter Javorník 11 1
Nela Sumcová Panter Javorník 12 1
Laura Stochová SBŠ Ostrava U11 11 1
Aneta Janáková SBŠ Ostrava U11 11 1
Karolína Pěkníková SBŠ Ostrava U12 12 1
Rozálie Pečtová SBŠ Ostrava U11 9 1
Klára Štanclová Zlín 12 1
Simona Masnicová BK FM 11 1
Anna Červená SBŠ Ostrava U12 13 1
Kateřina Májová BK FM 13 1
Eliška Bužgová BK FM 12 1
Denisa Skácelová SBŠ Ostrava U12 12 1
Veronika Wojnarová SBŠ Ostrava U12 12 1
Ema Bohušová SBŠ Ostrava U12 13 1
Elisabeth Bašistová Basket Ostrava 11 1
Jolana Šubertová SBŠ Ostrava U12 13 1
Markéta Šimková SBŠ Ostrava U11 10 1
Eliška Zástřešková Basket Ostrava 13 1
Veronika Hertvíková Basket Ostrava 11 1
Kristýna Moldříková Basket Ostrava 12 1
Lexie Alena Pavlasová SBŠ Ostrava U11 11 1
Tereza Slezáková SBŠ Ostrava U12 12 1
Kaiba Bílková SBŠ Ostrava U12 11 1
Veronika Plutová Basket Ostrava 12 1
Lucie Monsportová BK Příbor 12 1
Marie Částková BK Příbor 12 1
Eliška Ermisová BK Příbor 11 1
Tereza Majchráková BK Příbor 10 1
Karolína Ševčíková BK FM 13 1
Justýna Jakubková Basket Ostrava 12 1
Katka Debefová BK Příbor 12 1
Vendula Mináriková SBŠ Ostrava U12 13 1
Marie Pavlátová SBŠ Ostrava U12 13 1
Taťána Bialková SBŠ Ostrava U12 13 1
Valerie Pastrňáková SBŠ Ostrava U12 13 1
Markéta Horáková SBŠ Ostrava U12 13 1
Adéla Mihulová SBŠ Ostrava U12 13 1
Magdaléna Vybíralová SBŠ Ostrava U12 12 1
Adéla Popelářová SBŠ Ostrava U12 13 1
Adéla Hrubá SBŠ Ostrava U12 12 1
Lucie Maršolková SBŠ Ostrava U12 13 1
Julie Mlynářová Basket Ostrava 12 1
Eliška Poledníková SBŠ Ostrava U12 12 1
Alžběta Borkalová SBŠ Ostrava U11 11 1
Eliška Damborská Zlín 12 1
Ema Janošcová BK FM 13 1
Valentina Vyplelová Zlín 12 1
Tereza Sýkorová Zlín 12 1
Beáta Zdeňková SBŠ Ostrava U12 12 1
Anna Recmanová BK FM 12 1
Nela Holubová BK Příbor 12 1
Eliška Tomková BK Příbor 11 1
Tereza Tesaříková Basket Ostrava 12 1
Markéta Pařízková Zlín 10 1
Ema Szmeková BK FM 12 1
Marika Vojkůvková BK FM 10 1
Natálie Pšenčíková BK FM 11 1
Adéla Zicháčková Basket Ostrava 12 1
Vladimíra Bistová BK FM 12 1
Gréta Švecová BK FM 13 1
Klára Konečná BK FM 13 1
Izabela Hopjanová SBŠ Ostrava U11 11 1
Sofie Krausová SBŠ Ostrava U11 10 1
Simona Němcová Basket Ostrava 12 1
Natálie Outratová SBŠ Ostrava U12 12 1
Eliška Hudeczková SBŠ Ostrava U11 11 1
Stella Výrková SBŠ Ostrava U12 12 1
Markéta Hrabinská SBŠ Ostrava U12 12 1
Isabella Gajdáčková SBŠ Ostrava U12 13 1
Daniela Dojčáková BK FM 12 1
Renata Janoviaková BK FM 12 1
Eva Heráková BK FM 13 1
Miriam Tomanová Basket Ostrava 12 1
Adéla Konieczná Basket Ostrava 12 1
Tina Bortlová BK Příbor 13 1
Darina Rufferová BK FM 13 1
Anna Svobodová BK Příbor 13 1
Anežka Ermisová BK Příbor 13 1
Laura Velkoborská BK Příbor 13 1
Berenika Barvíková BK Příbor 13 1
Marianna Gabzdylová BK Příbor 13 1
Karolína Zárubová BK Příbor 12 1
Claudia Honešová BK Příbor 13 1
Loretta Feilhauer BK Příbor 11 1
Karolína Šmáriková SBŠ Ostrava U11 11 1
Elen Hortenzie Hopanová Basket Ostrava 12 1
Karolína Černošková Zlín 12 1
Timea Tsameti SBŠ Ostrava U12 12 1
Magdaléna Stašová SBŠ Ostrava U12 12 1
Simona Jemelková BK Příbor 13 1
Jana Somolová BK Příbor 11 1
Lída Straková BK Příbor 13 1
Denisa Wlodyková Basket Ostrava 10 1
Kateřina Stýskalová BK FM 13 1
Bára Chrapková SBŠ Ostrava U12 12 1
Sabina Bednářová SBŠ Ostrava U12 12 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vyplel David 2 2 0 0 - - -
Veselý Ondřej 2 0 2 0 - - -
Tichý David 2 2 0 0 - - -
Ščurek Vojtěch 8 4 4 0 - - -
Sýkora Václav 2 2 0 0 - - -
Střalka Jaroslav 6 0 6 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 0 2 0 - - -
Snopková Barbora 2 0 2 0 - - -
Slovák Marek 7 5 2 0 - - -
Slovák Michal 5 3 2 0 - - -
Slovák Miroslav 10 2 8 0 - - -
Přidal Matouš 4 4 0 0 - - -
Posker Jan 16 7 9 0 - - -
Pilch Marek 8 8 0 0 - - -
Križanová Johana 2 0 2 0 - - -
Kraváček Břetislav 4 2 2 0 - - -
Kotala Dominik 2 0 2 0 - - -
Kmošek Jakub 6 4 2 0 - - -
Keřt Lukáš 6 4 2 0 - - -
Kavka Radim 6 6 0 0 - - -
Jurda Aleš 20 7 13 0 - - -
Josefus Ondřej 2 0 2 0 - - -
Jedličková Kateřina 8 4 4 0 - - -
Giecek Adam 2 2 0 0 - - -
Frass Rastislav 2 2 0 0 - - -
Doležal Vratislav 2 2 0 0 - - -
Bočková Lenka 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře