Přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 5
Žižkov Falcons
BA Sparta
12. 12. 2021
09:00
ZŠ Horáčkova Teodor Podařil
Adam Lampa
21
47
4
8
10
22
15
34
Review
Základní fáze 1. kolo 1
Tygři Praha
Sokol Kbely
11. 12. 2021
10:45
Sokolovna Vyšehrad Teodor Podařil
Jan Bartoš
79
24
24
0
41
10
65
15
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Jižní Supi U12
TJ Sokol Dubeč
12. 12. 2021
12:00
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Albert Jilg
14
65
5
15
11
25
12
43
Review
Základní fáze 1. kolo 4
BA Radotín
USK Praha
12. 12. 2021
13:30
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Albert Jilg
64
42
23
12
36
12
53
28
Review
Základní fáze 1. kolo 2
TJ Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
2. 2. 2022
15:45
ZŠ Plamínková František Syrovátka
Dennis Billík
73
16
8
4
26
8
55
10
Review
Základní fáze 2. kolo 6
Sokol Kbely
BA Sparta
10. 10. 2021
09:00
Hala Kuncova Adam Lampa
Adam Križanský
56
30
17
4
30
12
46
18
Review
Základní fáze 2. kolo 10
Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
10. 10. 2021
09:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Radek Lahoda
David Kuděj
50
43
19
8
25
17
42
23
Review
Základní fáze 2. kolo 7
USK Praha
Žižkov Falcons
12. 12. 2021
10:30
ZŠ Horáčkova Teodor Podařil
Adam Lampa
83
20
28
7
36
11
57
15
Review
Základní fáze 2. kolo 8
TJ Sokol Dubeč
BA Radotín
11. 12. 2021
13:30
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Richard Gottfried
67
49
13
11
24
21
54
35
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Sokol Vyšehrad
Jižní Supi U12
13. 1. 2022
16:00
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Pavel Matys
Ondřej Svejkovský
47
19
14
5
22
5
33
11
Review
Základní fáze 3. kolo 11
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
11. 12. 2021
09:00
Sokolovna Vyšehrad Teodor Podařil
Jan Bartoš
80
33
21
5
39
14
61
16
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Žižkov Falcons
TJ Sokol Dubeč
11. 12. 2021
10:30
ZŠ Horáčkova Radek Lahoda
Adam Križanský
6
96
4
22
4
50
4
71
Review
Základní fáze 3. kolo 13
BA Radotín
Sokol Vyšehrad
14. 11. 2021
10:45
TJ Sokol Petrovice Radek Lahoda
Jan Neubauer
20
0
*
Review
Základní fáze 3. kolo 12
Jižní Supi U12
Tygři Praha
10. 10. 2021
12:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Albert Jilg
Petr Dvořák
13
103
0
32
5
63
9
93
Review
Základní fáze 3. kolo 15
BA Sparta
USK Praha
9. 10. 2021
12:00
Hala Kuncova Lukáš Balog
Ondřej Melzer
5
128
0
33
0
61
1
88
Review
Základní fáze 4. kolo 16
Sokol Kbely
USK Praha
9. 10. 2021
10:30
Hala Kuncova Adam Križanský
David Kuděj
24
83
1
21
7
41
18
57
Review
Základní fáze 4. kolo 17
TJ Sokol Dubeč
BA Sparta
10. 10. 2021
12:00
Hala Kuncova Adam Lampa
Adam Križanský
112
8
28
4
63
4
92
8
Review
Základní fáze 4. kolo 19
Tygři Praha
BA Radotín
9. 10. 2021
13:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Adam Lampa
Teodor Podařil
80
41
21
9
47
21
66
27
Review
Základní fáze 4. kolo 20
TJ Sokol Pražský
Jižní Supi U12
9. 10. 2021
15:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Adam Lampa
Teodor Podařil
81
11
16
1
33
3
61
11
Review
Základní fáze 4. kolo 18
Sokol Vyšehrad
Žižkov Falcons
26. 1. 2022
15:40
ZŠ Plamínková František Syrovátka
Michal Dub
73
25
18
12
38
12
56
18
Review
Základní fáze 5. kolo 23
Žižkov Falcons
Tygři Praha
9. 10. 2021
09:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Radek Lahoda
Michaela Tvrdíková
11
113
8
29
8
59
10
83
Review
Základní fáze 5. kolo 24
BA Sparta
Sokol Vyšehrad
9. 10. 2021
09:00
Hala Kuncova Adam Križanský
David Kuděj
20
0
*
Review
Základní fáze 5. kolo 22
BA Radotín
TJ Sokol Pražský
10. 10. 2021
13:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Albert Jilg
Petr Dvořák
62
54
19
7
27
23
45
38
Review
Základní fáze 5. kolo 25
USK Praha
TJ Sokol Dubeč
10. 10. 2021
13:30
Hala Kuncova Ondřej Melzer
Teodor Podařil
63
50
11
15
31
29
46
41
Review
Základní fáze 5. kolo 21
Jižní Supi U12
Sokol Kbely
17. 1. 2022
16:30
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Pavel Šenk
Dennis Billík
23
48
1
10
9
17
15
32
Review
Základní fáze 6. kolo 30
Jižní Supi U12
BA Radotín
9. 10. 2021
10:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Radek Lahoda
Michaela Tvrdíková
16
100
0
32
10
50
16
76
Review
Základní fáze 6. kolo 29
TJ Sokol Pražský
Žižkov Falcons
9. 10. 2021
12:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Adam Lampa
Teodor Podařil
84
14
17
4
41
6
59
14
Review
Základní fáze 6. kolo 28
Tygři Praha
BA Sparta
14. 11. 2021
12:30
ZŠ Starodubečská Ondřej Melzer
Adam Lampa
101
15
30
10
48
10
76
15
Review
Základní fáze 6. kolo 26
Sokol Kbely
TJ Sokol Dubeč
9. 10. 2021
15:00
Hala Kuncova Lukáš Balog
Ondřej Melzer
19
101
2
20
4
59
15
68
Review
Základní fáze 6. kolo 27
Sokol Vyšehrad
USK Praha
10. 10. 2021
15:00
Hala Kuncova Ondřej Melzer
Teodor Podařil
27
64
7
21
17
41
21
51
Review
Základní fáze 7. kolo 33
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
13. 11. 2021
09:00
ZŠ Starodubečská Barbora Toboláková
Adam Lampa
20
0
*
Review
Základní fáze 7. kolo 34
USK Praha
Tygři Praha
14. 11. 2021
09:00
ZŠ Starodubečská Ondřej Melzer
Adam Lampa
45
71
6
18
19
39
32
55
Review
Základní fáze 7. kolo 31
BA Radotín
Sokol Kbely
14. 11. 2021
09:00
TJ Sokol Petrovice Radek Lahoda
Jan Neubauer
63
25
15
13
43
15
55
15
Review
Základní fáze 7. kolo 35
TJ Sokol Dubeč
Sokol Vyšehrad
9. 10. 2021
13:30
Hala Kuncova Lukáš Balog
Ondřej Melzer
72
25
20
2
43
4
56
17
Review
Základní fáze 7. kolo 32
Žižkov Falcons
Jižní Supi U12
10. 10. 2021
15:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Albert Jilg
Petr Dvořák
12
57
4
11
4
33
10
37
Review
Základní fáze 8. kolo 36
Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad
10. 10. 2021
10:30
Hala Kuncova Adam Lampa
Adam Križanský
53
32
9
9
22
15
37
27
Review
Základní fáze 8. kolo 40
BA Radotín
Žižkov Falcons
10. 10. 2021
10:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Radek Lahoda
David Kuděj
75
8
24
6
39
0
59
8
Review
Základní fáze 8. kolo 38
TJ Sokol Pražský
USK Praha
13. 11. 2021
10:45
ZŠ Starodubečská Barbora Toboláková
Adam Lampa
49
54
8
22
22
34
34
50
Review
Základní fáze 8. kolo 39
Jižní Supi U12
BA Sparta
11. 12. 2021
12:00
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Richard Gottfried
41
50
6
22
18
28
26
46
Review
Základní fáze 8. kolo 37
Tygři Praha
TJ Sokol Dubeč
13. 11. 2021
12:30
ZŠ Starodubečská Barbora Toboláková
Adam Lampa
58
49
12
22
28
30
41
41
Review
Základní fáze 9. kolo 45
Sokol Vyšehrad
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Plamínková 0
20
*
Review
Základní fáze 9. kolo 42
BA Sparta
BA Radotín
11. 12. 2021
09:00
ZŠ Horáčkova Radek Lahoda
Adam Križanský
42
105
10
27
18
61
34
77
Review
Základní fáze 9. kolo 44
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
14. 11. 2021
10:45
ZŠ Starodubečská Ondřej Melzer
Adam Lampa
51
50
21
8
25
19
45
29
Review
Základní fáze 9. kolo 43
USK Praha
Jižní Supi U12
11. 12. 2021
15:00
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Richard Gottfried
78
24
19
11
40
16
58
22
Review
Základní fáze 9. kolo 41
Žižkov Falcons
Sokol Kbely
9. 1. 2022
16:30
TJ Sokol Žižkov I. Teodor Podařil
David Kuděj
13
59
4
14
6
24
11
32
Review
Základní fáze 10. kolo 48
TJ Sokol Dubeč
Jižní Supi U12
9. 4. 2022
08:00
TJ Sokol Žižkov I. Jan Neubauer
Adam Križanský
73
24
17
3
31
8
55
14
Review
Základní fáze 10. kolo 46
Sokol Kbely
Tygři Praha
9. 4. 2022
08:30
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Konstantin Samojlov
31
81
1
26
13
44
15
66
Review
Základní fáze 10. kolo 49
USK Praha
BA Radotín
9. 4. 2022
09:30
TJ Sokol Žižkov I. Jan Neubauer
Adam Križanský
88
59
24
19
44
29
68
47
Review
Základní fáze 10. kolo 47
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Pražský
9. 4. 2022
11:50
ZŠ Mochovská Dominik Kočovský
Jakub Klaus
27
75
9
12
11
32
23
52
Review
Základní fáze 10. kolo 50
BA Sparta
Žižkov Falcons
9. 4. 2022
15:30
TJ Sokol Žižkov I. Pavel Matys
Vladimir Samoylov
104
14
32
0
59
6
80
9
Review
Základní fáze 11. kolo 53
BA Radotín
TJ Sokol Dubeč
10. 4. 2022
08:00
TJ Sokol Žižkov I. Pavel Matys
Vojtěch Novotný
61
63
13
12
21
24
42
43
Review
Základní fáze 11. kolo 51
BA Sparta
Sokol Kbely
22. 1. 2022
10:45
Sokolovna Vyšehrad Radek Lahoda
Radomír Kohout
62
26
16
0
31
8
43
16
Review
Základní fáze 11. kolo 54
Jižní Supi U12
Sokol Vyšehrad
20. 2. 2022
12:00
TJ Sokol Žižkov I. Adam Križanský
Vojtěch Novotný
40
32
12
12
22
20
26
24
Review
Základní fáze 11. kolo 52
Žižkov Falcons
USK Praha
9. 4. 2022
14:00
TJ Sokol Žižkov I. Pavel Matys
Vladimir Samoylov
13
136
3
40
8
80
11
108
Review
Základní fáze 11. kolo 55
TJ Sokol Pražský
Tygři Praha
28. 2. 2022
17:00
Sportovní hala Jeneč Štěpán Beran
František Syrovátka
45
87
22
19
25
39
33
61
Review
Základní fáze 12. kolo 60
USK Praha
BA Sparta
22. 1. 2022
09:00
Sokolovna Vyšehrad Radek Lahoda
Radomír Kohout
90
23
25
3
46
12
80
15
Review
Základní fáze 12. kolo 59
TJ Sokol Dubeč
Žižkov Falcons
9. 4. 2022
11:00
TJ Sokol Žižkov I. Jan Neubauer
Adam Križanský
121
25
28
2
66
6
85
5
Review
Základní fáze 12. kolo 56
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
9. 4. 2022
13:30
ZŠ Mochovská Dominik Kočovský
Jakub Klaus
45
69
14
17
25
27
39
53
Review
Základní fáze 12. kolo 58
Sokol Vyšehrad
BA Radotín
20. 2. 2022
15:00
TJ Sokol Žižkov I. Adam Križanský
Vojtěch Novotný
36
63
17
7
20
34
24
51
Review
Základní fáze 12. kolo 57
Tygři Praha
Jižní Supi U12
18. 2. 2022
16:30
ZŠ Kupeckého / U Modré školy František Syrovátka
Miloslav Jon
70
24
8
7
31
14
49
18
Review
Základní fáze 13. kolo 63
Žižkov Falcons
Sokol Vyšehrad
19. 2. 2022
10:30
TJ Sokol Žižkov I. Adam Križanský
David Kuděj
24
74
7
20
12
38
18
60
Review
Základní fáze 13. kolo 61
USK Praha
Sokol Kbely
22. 1. 2022
12:30
Sokolovna Vyšehrad Radek Lahoda
Radomír Kohout
113
19
25
9
62
14
80
15
Review
Základní fáze 13. kolo 65
Jižní Supi U12
TJ Sokol Pražský
17. 2. 2022
16:00
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Štěpán Beran
Radomír Kohout
62
49
6
8
26
17
43
37
Review
Základní fáze 13. kolo 64
BA Radotín
Tygři Praha
28. 3. 2022
17:30
Sportovní hala Jeneč Pavel Šenk
Štěpán Beran
78
72
11
17
34
29
55
45
Review
Základní fáze 13. kolo 62
BA Sparta
TJ Sokol Dubeč
29. 3. 2022
18:30
ZŠ Starodubečská Radomír Kohout
Jan Matulka
21
90
2
13
10
45
12
66
Review
Základní fáze 14. kolo 68
Tygři Praha
Žižkov Falcons
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
21
20
Review
Základní fáze 14. kolo 66
Sokol Kbely
Jižní Supi U12
19. 2. 2022
15:00
TJ Sokol Žižkov I. Radek Lahoda
Teodor Podařil
50
40
6
6
10
26
32
28
Review
Základní fáze 14. kolo 67
TJ Sokol Pražský
BA Radotín
17. 3. 2022
15:30
Sokol pražský Štěpán Beran
Michal Dub
46
50
2
11
19
20
25
38
Review
Základní fáze 14. kolo 69
Sokol Vyšehrad
BA Sparta
27. 3. 2022
16:30
Sokolovna Vyšehrad Štěpán Beran
Richard Gottfried
50
77
20
18
28
39
41
55
Review
Základní fáze 14. kolo 70
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
22. 3. 2022
18:30
ZŠ Starodubečská Pavel Šenk
Jan Matulka
62
59
19
12
31
26
46
45
Review
Základní fáze 15. kolo 75
BA Radotín
Jižní Supi U12
19. 2. 2022
12:00
TJ Sokol Žižkov I. Radek Lahoda
Teodor Podařil
77
46
4
17
39
23
59
44
Review
Základní fáze 15. kolo 73
BA Sparta
Tygři Praha
19. 2. 2022
12:30
ZŠ Starodubečská Ondřej Melzer
Adam Lampa
10
90
3
33
5
49
5
68
Review
Základní fáze 15. kolo 74
Žižkov Falcons
TJ Sokol Pražský
10. 2. 2022
15:30
TJ Sokol Žižkov I. Dennis Billík
Štěpán Beran
23
64
5
30
7
46
17
62
Review
Základní fáze 15. kolo 72
USK Praha
Sokol Vyšehrad
2. 3. 2022
15:45
ZŠ Horáčkova Michal Dub
Michal Stáňa
105
12
26
2
48
7
76
10
Review
Základní fáze 15. kolo 71
TJ Sokol Dubeč
Sokol Kbely
3. 3. 2022
16:30
ZŠ Starodubečská Michal Dub
Michal Stáňa
77
32
25
6
49
8
61
28
Review
Základní fáze 16. kolo 77
Jižní Supi U12
Žižkov Falcons
20. 2. 2022
09:00
TJ Sokol Žižkov I. Albert Jilg
Teodor Podařil
81
16
27
4
41
6
62
12
Review
Základní fáze 16. kolo 79
Tygři Praha
USK Praha
20. 2. 2022
09:00
ZŠ Starodubečská Pavel Matys
Štěpán Beran
92
48
17
17
42
34
68
44
Review
Základní fáze 16. kolo 78
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
20. 2. 2022
12:30
ZŠ Starodubečská Pavel Matys
Štěpán Beran
44
36
11
16
27
18
34
30
Review
Základní fáze 16. kolo 76
Sokol Kbely
BA Radotín
20. 2. 2022
13:30
TJ Sokol Žižkov I. Adam Križanský
Vojtěch Novotný
39
61
11
13
23
29
27
49
Review
Základní fáze 16. kolo 80
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Dubeč
12. 2. 2022
17:30
Sokolovna Vyšehrad Michal Bakajsa
Jakub Hejduk
25
65
8
14
13
33
23
47
Review
Základní fáze 17. kolo 83
USK Praha
TJ Sokol Pražský
19. 2. 2022
09:00
ZŠ Starodubečská Ondřej Melzer
Adam Lampa
70
42
16
10
31
19
57
28
Review
Základní fáze 17. kolo 85
Žižkov Falcons
BA Radotín
19. 2. 2022
09:00
TJ Sokol Žižkov I. Adam Križanský
David Kuděj
12
85
0
30
2
43
5
65
Review
Základní fáze 17. kolo 84
BA Sparta
Jižní Supi U12
10. 4. 2022
09:30
TJ Sokol Žižkov I. Pavel Matys
Vojtěch Novotný
40
49
8
9
18
21
25
33
Review
Základní fáze 17. kolo 82
TJ Sokol Dubeč
Tygři Praha
20. 2. 2022
10:45
ZŠ Starodubečská Pavel Matys
Štěpán Beran
44
72
22
4
28
35
38
48
Review
Základní fáze 17. kolo 81
Sokol Vyšehrad
Sokol Kbely
19. 2. 2022
13:30
TJ Sokol Žižkov I. Radek Lahoda
Teodor Podařil
54
42
15
8
27
21
37
32
Review
Základní fáze 18. kolo 90
Tygři Praha
Sokol Vyšehrad
9. 4. 2022
10:10
ZŠ Mochovská Radomír Kohout
Konstantin Samojlov
102
24
24
8
54
10
80
18
Review
Základní fáze 18. kolo 86
Sokol Kbely
Žižkov Falcons
20. 2. 2022
10:30
TJ Sokol Žižkov I. Albert Jilg
Teodor Podařil
87
24
16
6
45
12
62
22
Review
Základní fáze 18. kolo 89
TJ Sokol Pražský
TJ Sokol Dubeč
19. 2. 2022
10:45
ZŠ Starodubečská Ondřej Melzer
Adam Lampa
53
83
18
28
28
42
46
72
Review
Základní fáze 18. kolo 88
Jižní Supi U12
USK Praha
10. 4. 2022
11:00
TJ Sokol Žižkov I. Pavel Matys
Vojtěch Novotný
30
81
7
21
13
38
16
54
Review
Základní fáze 18. kolo 87
BA Radotín
BA Sparta
9. 4. 2022
12:30
TJ Sokol Žižkov I. Pavel Matys
Vladimir Samoylov
82
61
28
13
45
29
67
39
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Filip Fiedler BA Radotín 12 18 1.0 14.9 6.4 0.0 2.1/4.3 47.4 1.8
Edward Walter TJ Sokol Dubeč 11 18 1.0 13.8 6.4 0.0 1.0/1.9 0.0* 2.2
Vilém Vávra USK Praha 12 18 1.0 13.7 6.4 0.0 0.9/1.7 0.0* 1.1
Vojtěch Dvořák BA Sparta 12 16 1.0 14.9 6.9 0.0 1.2/2.1 57.6 0.7
Šimon Novák Tygři Praha 12 16 1.0 14.8 7.1 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.6
Dominik Kubát TJ Sokol Dubeč 12 14 1.0 16.9 8.2 0.0 0.4/1.4 0.0* 0.7
Patrik Očadlík TJ Sokol Pražský 11 15 1.0 14.9 7.1 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.1
Matěj Rulec Sokol Kbely 12 16 1.0 13.9 6.1 0.0 1.8/3.4 50.9 2.2
Čeněk Komárek USK Praha 11 13 1.0 16.1 6.9 0.0 2.2/3.9 56.9 2.0
Vít Klíma TJ Sokol Pražský 12 15 1.0 12.7 5.9 0.0 0.9/3.6 24.1 0.4
Karel Meloun BA Radotín 12 16 1.0 11.7 5.4 0.0 0.9/2.0 46.9 2.1
Jakub Bartoš TJ Sokol Dubeč 12 13 1.0 13.5 6.3 0.0 0.9/3.2 28.6 2.0
Vojtěch Špiláček USK Praha 11 18 1.0 9.1 4.3 0.0 0.6/1.3 0.0* 0.6
Alex Novák Tygři Praha 11 16 1.0 9.8 4.8 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.6
Adam Baláž USK Praha 11 15 1.0 10.4 4.9 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.5
Matěj Valek Sokol Vyšehrad 12 15 1.0 10.3 4.7 0.0 0.9/2.9 30.2 1.7
Tomáš Michalík TJ Sokol Dubeč 12 16 1.0 9.6 4.4 0.0 0.8/2.2 34.3 1.1
Richard Svárovský Tygři Praha 12 16 1.0 9.3 4.2 0.0 0.9/1.6 0.0* 2.4
Petr Šálek TJ Sokol Pražský 12 14 1.0 10.0 4.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.8
Michal Setunský Sokol Vyšehrad 10 17 1.0 7.7 3.2 0.0 1.4/3.2 42.6 2.2
Luka Stjepanovič TJ Sokol Pražský 12 18 1.0 7.0 3.3 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.6
Šimon Havelka BA Radotín 12 16 1.0 7.9 3.6 0.0 0.6/1.7 0.0* 0.9
Jindřich Vašina Tygři Praha 12 14 1.0 8.8 4.3 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.4
Filip Fischer BA Radotín 12 18 1.0 6.6 2.7 0.0 1.3/2.7 46.9 0.1
Kryštof Michalík TJ Sokol Dubeč 12 17 1.0 6.9 3.1 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.4
Hynek Košata Jižní Supi U12 12 11 1.0 10.5 4.9 0.0 0.6/1.8 0.0* 0.5
Alexander Klimánek Sokol Vyšehrad 12 13 1.0 8.8 4.0 0.0 0.8/1.4 0.0* 2.3
Šimon Marek Čechovský BA Radotín 12 18 1.0 5.8 2.4 0.0 0.9/2.1 43.2 0.7
Daniel Šlapák USK Praha 12 15 1.0 6.9 3.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.4
Robin Štika BA Radotín 11 14 1.0 7.2 3.5 0.0 0.2/1.3 0.0* 1.1
Ondřej Ondráček Sokol Kbely 12 14 1.0 6.8 3.2 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.6
Luka Jeremić Sokol Vyšehrad 12 15 1.0 6.2 2.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.7
Tomáš Barbier Tygři Praha 12 15 1.0 5.8 2.8 0.0 0.2/1.7 0.0* 1.5
Richard Donev Sokol Kbely 12 14 1.0 6.1 2.8 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.1
Jonáš Bohman USK Praha 12 10 1.0 8.5 3.6 0.0 1.3/1.7 0.0* 1.6
Filip Růžička Tygři Praha 12 15 1.0 5.6 2.5 0.0 0.5/1.6 0.0* 0.5
Kryštof Matěj Budka TJ Sokol Dubeč 12 18 1.0 4.5 2.2 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.7
Matěj Šnobl Tygři Praha 11 4 1.0 20.3 8.5 0.0 3.3/3.8 86.7 1.3
Matěj Matas Tygři Praha 12 9 1.0 8.6 3.8 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
Nicholas Dvořák Jižní Supi U12 12 9 1.0 8.6 3.8 0.0 1.0/2.6 39.1 1.0
Hoang The Tiep Jižní Supi U12 12 14 1.0 5.3 2.4 0.0 0.6/1.6 0.0* 0.6
Vít Palkovský BA Sparta 12 16 1.0 4.6 1.9 0.0 0.8/1.7 0.0* 0.4
Hubert Hubka Žižkov Falcons 12 15 1.0 4.7 2.1 0.0 0.6/2.0 30.0 1.3
Tadeáš Kotisa USK Praha 11 17 1.0 4.1 1.8 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.2
Filip Škraňka Jižní Supi U12 12 11 1.0 6.3 3.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.8
Jonáš Růžička BA Radotín 12 18 1.0 3.6 1.4 0.0 0.7/1.6 0.0* 0.6
Marek Hoffman TJ Sokol Dubeč 12 11 1.0 5.8 2.9 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
David Šindler TJ Sokol Pražský 12 17 1.0 3.7 1.8 0.0 0.2/1.2 0.0* 0.2
Kryštof Fapšo BA Radotín 12 14 1.0 4.5 1.9 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.6
Jan Panáček USK Praha 11 9 1.0 6.9 2.9 0.0 1.1/1.7 0.0* 0.3
Andrej Malý Sokol Kbely 12 17 1.0 3.5 1.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.5
Ondřej Havránek USK Praha 11 16 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.9
Tomáš Forejt BA Sparta 12 16 1.0 3.7 1.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.4
Ondřej Molnár BA Sparta 12 12 1.0 4.6 2.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
Jiří Kalabza TJ Sokol Dubeč 12 17 1.0 3.2 1.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.3
Jakub Sobotka BA Radotín 11 18 1.0 3.1 1.3 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.8
Matyáš Čunderlík TJ Sokol Dubeč 12 11 1.0 4.9 2.4 0.0 0.2/1.1 0.0* 0.2
Lukáš Zbroj Tygři Praha 11 16 1.0 3.4 1.6 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.4
Václav Pospíchal BA Radotín 12 14 1.0 3.6 1.5 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.1
Václav Svoboda Jižní Supi U12 12 18 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.6
Adam Temilade Horčička TJ Sokol Pražský 11 9 1.0 5.6 2.7 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.3
Jaroslav Kasyanov TJ Sokol Pražský 11 16 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.1
Nikolas Jüptner Sokol Vyšehrad 11 15 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.7
Adam Matějíček USK Praha 11 14 1.0 3.5 1.7 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.9
Josef Ďurech Sokol Kbely 12 12 1.0 4.0 1.9 0.0 0.2/1.3 0.0* 0.7
Ondřej Kroupa TJ Sokol Pražský 11 6 1.0 8.0 3.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Petr Popelka Tygři Praha 12 15 1.0 3.1 1.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.1
Matěj Janda Jižní Supi U12 12 15 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.3
Adam Husák Tygři Praha 10 11 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.5
Tobiáš Vilém Sýkora USK Praha 12 14 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.9
David Jirout Žižkov Falcons 11 7 1.0 6.3 2.9 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.7
Milan Takáč USK Praha 12 13 1.0 3.3 1.5 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.7
Petr Dubec Sokol Kbely 12 15 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.5
Filip Egert Tygři Praha 12 11 1.0 3.7 1.8 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.3
Samuel Malik Shweiki BA Sparta 11 5 1.0 8.0 2.2 0.6 1.8/3.6 50.0 0.2
Matěj Drdácký Tygři Praha 12 7 1.0 5.7 2.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.1
Jakub Hurda USK Praha 12 12 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.7
Eliáš Mongodi Sokol Kbely 12 16 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
Maxim Broda USK Praha 10 17 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.4
Maxim Lehocký Jižní Supi U12 12 13 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.2
Jakub Kalaš TJ Sokol Dubeč 11 13 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.7
František Pech BA Sparta 12 15 1.0 2.4 0.9 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.0
Bruno Mikas TJ Sokol Dubeč 12 10 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.7
Jiří Jovbak Žižkov Falcons 11 5 1.0 6.8 3.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.6
Radek Hujdič Jižní Supi U12 12 18 1.0 1.8 0.7 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.1
Daris Ilijazi Sokol Kbely 12 15 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.9
Petr Němec Jižní Supi U12 12 7 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.6
Marek Choutka BA Sparta 12 5 1.0 6.0 2.4 0.0 1.2/1.4 0.0* 0.4
Jakub Drbohlav Jižní Supi U12 12 14 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.6
Štěpán Altynski Tygři Praha 12 9 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.4
Viktor Broda USK Praha 12 14 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.5
Kryštof Tošer BA Radotín 12 10 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/1.4 0.0* 0.7
Abou Jan Ba TJ Sokol Pražský 11 9 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.4
Kryštof Hachle TJ Sokol Dubeč 12 11 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.0
Ondřej Vondraš USK Praha 12 14 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.6
Jan Pašek TJ Sokol Pražský 11 10 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.3
Vojta Svoboda Žižkov Falcons 12 10 1.0 2.3 0.8 0.0 0.7/1.8 0.0* 2.4
Jakub Pecha Sokol Kbely 12 10 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.9
David Gregor TJ Sokol Pražský 11 16 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Robert Newbold Tygři Praha 11 6 1.0 3.7 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Andreas Pázler BA Sparta 11 15 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Rostislav Hušák Žižkov Falcons 9 13 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.2
Mark Bitar Sokol Vyšehrad 9 1 1.0 22.0 11.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Kristián Šobr BA Sparta 11 16 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.9
Jan Hárovník TJ Sokol Dubeč 11 10 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.5
Metoděj Andrle Tygři Praha 10 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.0
Roman Bašo Sokol Kbely 12 15 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.2
Max Duffek TJ Sokol Pražský 12 15 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Samuel Armič-Sponza BA Sparta 12 9 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.7
Denis Lamper BA Sparta 12 5 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.6
Marek Drastík BA Sparta 12 11 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
David Bradáč Sokol Vyšehrad 10 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.6
Josef David BA Radotín 12 13 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.0
Patrik Rinda TJ Sokol Dubeč 12 5 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.0
Filip Nguyen BA Sparta 11 17 1.0 0.9 0.4 0.0 0.2/1.0 0.0* 0.4
Matyáš Chlum Sokol Vyšehrad 11 6 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Matěj Váňa Sokol Kbely 12 17 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.8
Petr Chvátal BA Radotín 12 12 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.9
David Bezpalec Žižkov Falcons 10 7 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.9
Oliver Pavlas Jižní Supi U12 11 12 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.4
Jan Kolář Jižní Supi U12 12 17 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.2
Ondřej Makal Žižkov Falcons 11 9 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.7
Jiří Hloušek Sokol Kbely 12 13 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
Vladimír Danýšek Sokol Vyšehrad 12 7 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.1
Tomáš Lorenc Jižní Supi U12 11 11 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
Martin Benda Žižkov Falcons 11 12 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
Alex Boscarato TJ Sokol Pražský 12 13 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Vojtěch Kurel BA Radotín 12 12 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
Jiří Kozák Sokol Vyšehrad 12 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ivan Šnajperk Žižkov Falcons 12 13 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.2
Tomáš Hrůza Žižkov Falcons 11 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Daniel Svatoň BA Sparta 10 9 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Matěj Melichar TJ Sokol Pražský 12 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.4
David Novák TJ Sokol Dubeč 12 13 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
Martin Vrbický Tygři Praha 12 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Jakub Ponert Sokol Kbely 11 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Václav David BA Radotín 10 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.0
Jan Bartáček BA Sparta 11 9 1.0 1.1 0.4 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.9
Jan Matěj Krupička BA Sparta 11 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.0
Šimon Lojda TJ Sokol Pražský 12 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Veniger Jižní Supi U12 11 16 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.1
Petr Buleca TJ Sokol Pražský 12 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
David Štětina BA Sparta 12 11 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
Jakub Grynhoff Žižkov Falcons 12 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.4
Richard Novák TJ Sokol Dubeč 12 10 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.1
Tomáš Robson USK Praha 11 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.2
Patrik Danko BA Sparta 12 9 1.0 0.7 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Vojtěch Strnad Tygři Praha 12 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Vojtěch Riedel BA Radotín 10 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Adam Štěpaník BA Sparta 9 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.5
Vojtěch Marek Sokol Kbely 12 11 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Aleksander Balashchuk Žižkov Falcons 11 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Phuc Thanh Tran TJ Sokol Pražský 12 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Peška Tygři Praha 12 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oto Galamb Sokol Vyšehrad 11 8 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Jan Kobes BA Radotín 12 11 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Eliáš Zavadil TJ Sokol Pražský 11 11 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jordi Nogareda Žižkov Falcons 12 10 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Soyenbo Enkhbaatar Sokol Vyšehrad 10 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.0
Roman Smáha Tygři Praha 12 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Matyáš Koštýř Sokol Kbely 11 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Oscar Armah Žižkov Falcons 9 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Pavel Mourek TJ Sokol Pražský 12 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Mikuláš Košata Jižní Supi U12 9 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.0
Marek Grynhoff Žižkov Falcons 9 13 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.2
Daniel Tsalyy Sokol Vyšehrad 11 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Nikodem Žižkov Falcons 11 13 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Oskar Leon Novák Sokol Vyšehrad 9 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Antonín Čermák BA Radotín 12 12 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Rudolf Hájek TJ Sokol Dubeč 11 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Filip Michalík TJ Sokol Dubeč 10 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Petr Antl BA Sparta 12 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Max Christensen TJ Sokol Pražský 12 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Spěvák TJ Sokol Pražský 11 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Straka Žižkov Falcons 11 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Daniel Gasiúnas-Demčenko TJ Sokol Pražský 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Šindelář Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Provazník USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Rousek TJ Sokol Pražský 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Kubín Sokol Kbely 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Musil TJ Sokol Dubeč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Šalkovič BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Šokira Sokol Kbely 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oleksii Iagupov TJ Sokol Pražský 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrei Iagupov TJ Sokol Pražský 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hubert Kanda Tygři Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Chalupa TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan Pashkov USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Růžek TJ Sokol Dubeč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Maršík USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Myles Brewer TJ Sokol Pražský 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Hartmann Sokol Kbely 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastián Hodboď Tygři Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kuzmyk BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Pazdera BA Radotín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Tkačík BA Sparta 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Lebeda Sokol Vyšehrad 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Němeček Sokol Vyšehrad 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Sedláček Sokol Vyšehrad 9 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
David Chromý Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zíka Sokol Vyšehrad 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kronek Sokol Vyšehrad 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Václav Hess BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Ordoš TJ Sokol Pražský 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Petr Jungmann Sokol Vyšehrad 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matteo Chelkowski BA Sparta 12 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastien Oravec Sokol Vyšehrad 9 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jan Řičica BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Žáček BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Artur Doroš Sokol Vyšehrad 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Ember Sokol Vyšehrad 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Dluhoš Žižkov Falcons 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Kuchař BA Sparta 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Alexandr Dem Sokol Vyšehrad 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Houf Sokol Vyšehrad 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Trs Sokol Vyšehrad 10 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jaroslav Stočes BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Brož Sokol Vyšehrad 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Pfeifer Sokol Vyšehrad 10 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Bártů BA Sparta 12 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Veverka TJ Sokol Pražský 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Miličič Sokol Kbely 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Sýkora BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Blaško Sokol Kbely 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Šmejkal Sokol Kbely 12 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Vít Kovanda Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Přemysl Čejka Žižkov Falcons 10 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.2
Oliver Storey Žižkov Falcons 12 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Jiří Šedivý Sokol Kbely 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Douša Sokol Kbely 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Bechyně Sokol Vyšehrad 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Dobiaš Sokol Vyšehrad 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Mančík TJ Sokol Pražský 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Šimon Frydl BA Radotín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Varvařovský Žižkov Falcons 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Chvosta Sokol Kbely 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Laurich Sokol Kbely 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pjeter Nikaj Sokol Kbely 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Duda Matúš Sokol Vyšehrad 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Viktor Vinklář BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zamazal Sokol Vyšehrad 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Puščizna Sokol Vyšehrad 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Weinlich Sokol Vyšehrad 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kuhn Jižní Supi U12 12 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
Robin Fuka Jižní Supi U12 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Šimon Jankovský USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Nebus Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Švec USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Kohoutek TJ Sokol Pražský 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Dlouhý TJ Sokol Dubeč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Dlouhý TJ Sokol Dubeč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Bátrla TJ Sokol Dubeč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Sklenařík USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Tomčík Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Fencl Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kremr Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kopečný Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Fencl Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šoukal Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Švejda TJ Sokol Pražský 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Fuka Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Stehlík Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Jelínek Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Dvořák Tygři Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Chrištof BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Čajka TJ Sokol Pražský 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Chobot BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Dobeš BA Sparta 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Ondřej Bičík TJ Sokol Pražský 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Paclík TJ Sokol Pražský 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Nosek TJ Sokol Pražský 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Zámečník TJ Sokol Pražský 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Slavětínský Tygři Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Tvrz BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Tvrz BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Osman TJ Sokol Dubeč 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Radek Šnábl TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Samuel Hlaváček TJ Sokol Dubeč 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Zajíček BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Blabolil Tygři Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Kašpárek Sokol Kbely 10 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
Filip Doležal BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Vojta TJ Sokol Pražský 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pospíšil BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Řezníček Tygři Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Přemysl El Karib Tygři Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Chaloupka USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandros Matarangas BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vagner Sokol Vyšehrad 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Nguyen BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Benedikt Rybák Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Hanuš USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Mikula Tygři Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Zbíral BA Sparta 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Řeřábek Sokol Vyšehrad 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Vidra Sokol Kbely 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Voda Sokol Kbely 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Pucherna TJ Sokol Dubeč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Benjamin Pálka Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karim Mawla TJ Sokol Dubeč 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Paulsen Sokol Kbely 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Dollanský BA Radotín 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Buchvaldek TJ Sokol Pražský 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Severa BA Radotín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Sedlačík Sokol Vyšehrad 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Chvosta Sokol Kbely 13 1 0.0 0.0 0.0