Přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 2
TJ Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
ZŠ Plamínková
Preview
Základní fáze 1. kolo 5
Žižkov Falcons
BA Sparta
12. 12. 2021
09:00
ZŠ Horáčkova Teodor Podařil
Adam Lampa
21
47
4
8
10
22
15
34
Review
Základní fáze 1. kolo 1
BŠ Tygři Praha
Sokol Kbely
11. 12. 2021
10:45
Sokolovna Vyšehrad Teodor Podařil
Jan Bartoš
79
24
24
0
41
10
65
15
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Jižní Supi
TJ Sokol Dubeč
12. 12. 2021
12:00
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Albert Jilg
14
65
5
15
11
25
12
43
Review
Základní fáze 1. kolo 4
BA Radotín
USK Praha
12. 12. 2021
13:30
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Albert Jilg
64
42
23
12
36
12
53
28
Review
Základní fáze 2. kolo 6
Sokol Kbely
BA Sparta
10. 10. 2021
09:00
Hala Kuncova Adam Lampa
Adam Križanský
56
30
17
4
30
12
46
18
Review
Základní fáze 2. kolo 10
BŠ Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
10. 10. 2021
09:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Radek Lahoda
David Kuděj
50
43
19
8
25
17
42
23
Review
Základní fáze 2. kolo 7
USK Praha
Žižkov Falcons
12. 12. 2021
10:30
ZŠ Horáčkova Teodor Podařil
Adam Lampa
83
20
28
7
36
11
57
15
Review
Základní fáze 2. kolo 8
TJ Sokol Dubeč
BA Radotín
11. 12. 2021
13:30
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Richard Gottfried
67
49
13
11
24
21
54
35
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Sokol Vyšehrad
Jižní Supi
13. 1. 2022
16:00
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Pavel Matys
Ondřej Svejkovský
46
19
14
5
22
5
33
11
Review
Základní fáze 3. kolo 11
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
11. 12. 2021
09:00
Sokolovna Vyšehrad Teodor Podařil
Jan Bartoš
80
33
21
5
39
14
61
16
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Žižkov Falcons
TJ Sokol Dubeč
11. 12. 2021
10:30
ZŠ Horáčkova Radek Lahoda
Adam Križanský
6
96
4
22
4
50
4
71
Review
Základní fáze 3. kolo 13
BA Radotín
Sokol Vyšehrad
14. 11. 2021
10:45
TJ Sokol Petrovice Radek Lahoda
Jan Neubauer
20
0
*
Review
Základní fáze 3. kolo 12
Jižní Supi
BŠ Tygři Praha
10. 10. 2021
12:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Albert Jilg
Petr Dvořák
13
103
0
32
5
63
9
93
Review
Základní fáze 3. kolo 15
BA Sparta
USK Praha
9. 10. 2021
12:00
Hala Kuncova Lukáš Balog
Ondřej Melzer
5
128
0
33
0
61
1
88
Review
Základní fáze 4. kolo 16
Sokol Kbely
USK Praha
9. 10. 2021
10:30
Hala Kuncova Adam Križanský
David Kuděj
24
83
1
21
7
41
18
57
Review
Základní fáze 4. kolo 17
TJ Sokol Dubeč
BA Sparta
10. 10. 2021
12:00
Hala Kuncova Adam Lampa
Adam Križanský
112
8
28
4
63
4
92
8
Review
Základní fáze 4. kolo 19
BŠ Tygři Praha
BA Radotín
9. 10. 2021
13:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Adam Lampa
Teodor Podařil
80
41
21
9
47
21
66
27
Review
Základní fáze 4. kolo 20
TJ Sokol Pražský
Jižní Supi
9. 10. 2021
15:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Adam Lampa
Teodor Podařil
81
11
16
1
33
3
61
11
Review
Základní fáze 4. kolo 18
Sokol Vyšehrad
Žižkov Falcons
26. 1. 2022
15:40
ZŠ Plamínková František Syrovátka
Michal Dub
73
25
18
12
38
12
56
18
Review
Základní fáze 5. kolo 23
Žižkov Falcons
BŠ Tygři Praha
9. 10. 2021
09:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Radek Lahoda
Michaela Tvrdíková
11
113
8
29
8
59
10
83
Review
Základní fáze 5. kolo 24
BA Sparta
Sokol Vyšehrad
9. 10. 2021
09:00
Hala Kuncova Adam Križanský
David Kuděj
20
0
*
Review
Základní fáze 5. kolo 22
BA Radotín
TJ Sokol Pražský
10. 10. 2021
13:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Albert Jilg
Petr Dvořák
62
54
19
7
27
23
45
38
Review
Základní fáze 5. kolo 25
USK Praha
TJ Sokol Dubeč
10. 10. 2021
13:30
Hala Kuncova Ondřej Melzer
Teodor Podařil
63
50
11
15
31
29
46
41
Review
Základní fáze 5. kolo 21
Jižní Supi
Sokol Kbely
17. 1. 2022
16:30
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Pavel Šenk
Dennis Billík
23
48
1
10
9
17
15
32
Review
Základní fáze 6. kolo 30
Jižní Supi
BA Radotín
9. 10. 2021
10:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Radek Lahoda
Michaela Tvrdíková
16
100
0
32
10
50
16
76
Review
Základní fáze 6. kolo 29
TJ Sokol Pražský
Žižkov Falcons
9. 10. 2021
12:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Adam Lampa
Teodor Podařil
84
14
17
4
41
6
59
14
Review
Základní fáze 6. kolo 28
BŠ Tygři Praha
BA Sparta
14. 11. 2021
12:30
ZŠ Starodubečská Ondřej Melzer
Adam Lampa
101
15
30
10
48
10
76
15
Review
Základní fáze 6. kolo 26
Sokol Kbely
TJ Sokol Dubeč
9. 10. 2021
15:00
Hala Kuncova Lukáš Balog
Ondřej Melzer
19
101
2
20
4
59
15
68
Review
Základní fáze 6. kolo 27
Sokol Vyšehrad
USK Praha
10. 10. 2021
15:00
Hala Kuncova Ondřej Melzer
Teodor Podařil
27
64
7
21
17
41
21
51
Review
Základní fáze 7. kolo 33
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
13. 11. 2021
09:00
ZŠ Starodubečská Barbora Toboláková
Adam Lampa
20
0
*
Review
Základní fáze 7. kolo 34
USK Praha
BŠ Tygři Praha
14. 11. 2021
09:00
ZŠ Starodubečská Ondřej Melzer
Adam Lampa
45
71
6
18
19
39
32
55
Review
Základní fáze 7. kolo 31
BA Radotín
Sokol Kbely
14. 11. 2021
09:00
TJ Sokol Petrovice Radek Lahoda
Jan Neubauer
63
25
15
13
43
15
55
15
Review
Základní fáze 7. kolo 35
TJ Sokol Dubeč
Sokol Vyšehrad
9. 10. 2021
13:30
Hala Kuncova Lukáš Balog
Ondřej Melzer
72
25
20
2
43
4
56
17
Review
Základní fáze 7. kolo 32
Žižkov Falcons
Jižní Supi
10. 10. 2021
15:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Albert Jilg
Petr Dvořák
12
57
4
11
4
33
10
37
Review
Základní fáze 8. kolo 36
Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad
10. 10. 2021
10:30
Hala Kuncova Adam Lampa
Adam Križanský
53
32
9
9
22
15
37
27
Review
Základní fáze 8. kolo 40
BA Radotín
Žižkov Falcons
10. 10. 2021
10:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Radek Lahoda
David Kuděj
75
8
24
6
39
0
59
8
Review
Základní fáze 8. kolo 38
TJ Sokol Pražský
USK Praha
13. 11. 2021
10:45
ZŠ Starodubečská Barbora Toboláková
Adam Lampa
49
54
8
22
22
34
34
50
Review
Základní fáze 8. kolo 39
Jižní Supi
BA Sparta
11. 12. 2021
12:00
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Richard Gottfried
41
50
6
22
18
28
26
46
Review
Základní fáze 8. kolo 37
BŠ Tygři Praha
TJ Sokol Dubeč
13. 11. 2021
12:30
ZŠ Starodubečská Barbora Toboláková
Adam Lampa
58
49
12
22
28
30
41
41
Review
Základní fáze 9. kolo 45
Sokol Vyšehrad
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 9. kolo 42
BA Sparta
BA Radotín
11. 12. 2021
09:00
ZŠ Horáčkova Radek Lahoda
Adam Križanský
42
105
10
27
18
61
34
77
Review
Základní fáze 9. kolo 44
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
14. 11. 2021
10:45
ZŠ Starodubečská Ondřej Melzer
Adam Lampa
51
50
21
8
25
19
45
29
Review
Základní fáze 9. kolo 43
USK Praha
Jižní Supi
11. 12. 2021
15:00
ZŠ Horáčkova Jan Průša
Richard Gottfried
78
24
19
11
40
16
58
22
Review
Základní fáze 9. kolo 41
Žižkov Falcons
Sokol Kbely
9. 1. 2022
16:30
TJ Sokol Žižkov I. Teodor Podařil
David Kuděj
13
59
4
14
6
24
11
32
Review
Základní fáze 10. kolo 46
Sokol Kbely
BŠ Tygři Praha
9. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 47
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Pražský
9. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 48
TJ Sokol Dubeč
Jižní Supi
10. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 49
USK Praha
BA Radotín
10. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 50
BA Sparta
Žižkov Falcons
10. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 52
Žižkov Falcons
USK Praha
9. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 53
BA Radotín
TJ Sokol Dubeč
9. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 54
Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
19. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 55
TJ Sokol Pražský
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 11. kolo 51
BA Sparta
Sokol Kbely
22. 1. 2022
10:45
Sokolovna Vyšehrad Radek Lahoda
Radomír Kohout
62
26
16
0
31
8
43
16
Review
Základní fáze 12. kolo 56
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
9. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 57
BŠ Tygři Praha
Jižní Supi
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 12. kolo 58
Sokol Vyšehrad
BA Radotín
20. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 59
TJ Sokol Dubeč
Žižkov Falcons
10. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 60
USK Praha
BA Sparta
22. 1. 2022
09:00
Sokolovna Vyšehrad Radek Lahoda
Radomír Kohout
90
23
25
3
46
12
80
15
Review
Základní fáze 13. kolo 62
BA Sparta
TJ Sokol Dubeč
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 13. kolo 63
Žižkov Falcons
Sokol Vyšehrad
19. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 64
BA Radotín
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 13. kolo 65
Jižní Supi
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 13. kolo 61
USK Praha
Sokol Kbely
22. 1. 2022
12:30
Sokolovna Vyšehrad Radek Lahoda
Radomír Kohout
113
19
25
9
62
14
80
15
Review
Základní fáze 14. kolo 66
Sokol Kbely
Jižní Supi
19. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 67
TJ Sokol Pražský
BA Radotín
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 14. kolo 68
BŠ Tygři Praha
Žižkov Falcons
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 14. kolo 69
Sokol Vyšehrad
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 14. kolo 70
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 15. kolo 71
TJ Sokol Dubeč
Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 15. kolo 72
USK Praha
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 15. kolo 73
BA Sparta
BŠ Tygři Praha
20. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 74
Žižkov Falcons
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 15. kolo 75
BA Radotín
Jižní Supi
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 16. kolo 76
Sokol Kbely
BA Radotín
20. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 77
Jižní Supi
Žižkov Falcons
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 16. kolo 78
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
20. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 79
BŠ Tygři Praha
USK Praha
19. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 80
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Dubeč
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 17. kolo 81
Sokol Vyšehrad
Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 17. kolo 82
TJ Sokol Dubeč
BŠ Tygři Praha
19. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 83
USK Praha
TJ Sokol Pražský
19. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 84
BA Sparta
Jižní Supi
9. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 85
Žižkov Falcons
BA Radotín
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 18. kolo 86
Sokol Kbely
Žižkov Falcons
19. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 87
BA Radotín
BA Sparta
9. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 88
Jižní Supi
USK Praha
9. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 89
TJ Sokol Pražský
TJ Sokol Dubeč
19. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 90
BŠ Tygři Praha
Sokol Vyšehrad
9. 4. 2022
-
Preview

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Kbely 11 15.7 0.0 3.6 /11.1 32.8 15.5
USK Praha 11 35.3 0.0 6.1 /12.8 47.5 11.5
TJ Sokol Pražský 8 29.8 0.0 2.9 /10.0 28.8 8.0
TJ Sokol Dubeč 9 34.9 0.0 3.9 /12.2 31.8 8.8
BA Radotín 9 30.8 0.0 6.7 /19.0 35.1 9.1
Jižní Supi 9 11.2 0.0 1.8 /5.8 30.8 6.7
Žižkov Falcons 9 5.3 0.0 1.0 /4.0 25.0 8.0
Sokol Vyšehrad 7 19.0 0.0 2.7 /8.1 33.3 9.7
BA Sparta 11 13.5 0.3 3.8 /9.1 42.0 5.1
BŠ Tygři Praha 8 38.8 0.0 4.4 /12.5 35.0 8.8
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Tvrdíková Michaela 2 0 2 0 - - -
Toboláková Barbora 3 3 0 0 - - -
Šenk Pavel 1 1 0 0 - - -
Syrovátka František 1 1 0 0 - - -
Svejkovský Ondřej 1 0 1 0 - - -
Průša Jan 5 5 0 0 - - -
Podařil Teodor 10 5 5 0 - - -
Neubauer Jan 2 0 2 0 - - -
Melzer Ondřej 8 5 3 0 - - -
Matys Pavel 1 1 0 0 - - -
Lampa Adam 14 6 8 0 - - -
Lahoda Radek 11 11 0 0 - - -
Kuděj David 5 0 5 0 - - -
Križanský Adam 7 2 5 0 - - -
Kohout Radomír 3 0 3 0 - - -
Jilg Albert 5 3 2 0 - - -
Gottfried Richard 3 0 3 0 - - -
Dvořák Petr 3 0 3 0 - - -
Dub Michal 1 0 1 0 - - -
Billík Dennis 1 0 1 0 - - -
Bartoš Jan 2 0 2 0 - - -
Balog Lukáš 3 3 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře