Přebor

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 4
Sokol Vyšehrad B
Fenix Modřany
7. 10. 2021
17:00
ZŠ Plamínková Radek Lahoda
Martin Kunc
72
69
16
25
39
41
57
54
Review
Základní fáze 2. kolo 6
Porg Basket
Sokol Vyšehrad B
14. 10. 2021
17:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Radek Lahoda
Dennis Billík
48
52
13
6
23
17
36
41
Review
Základní fáze 3. kolo 11
Sokol Vyšehrad B
SoDoPo Štíři
21. 10. 2021
17:00
ZŠ Plamínková Michal Bakajsa
František Syrovátka
128
19
26
5
53
7
84
14
Review
Základní fáze 4. kolo 15
Radotínský SK-Zbraslav BK 2019
Sokol Vyšehrad B
Bude upřesněno
-
Praha 5 - Radotín
Preview
Základní fáze 5. kolo 18
Sokol Vyšehrad B
S. Horní Počernice
4. 11. 2021
17:00
ZŠ Plamínková Michal Bakajsa
Pavlína Šuláková
79
48
21
16
43
20
64
38
Review
Základní fáze 6. kolo 24
Sokol Žižkov C
Sokol Vyšehrad B
11. 11. 2021
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Hejduk
Adam Lampa
68
59
12
8
31
33
45
39
Review
Základní fáze 7. kolo 25
Sokol Vyšehrad B
Sokol Kbely B
15. 11. 2021
17:15
ZŠ Plamínková Dennis Billík
Pavlína Šuláková
49
76
8
26
22
45
27
66
Review
Základní fáze 8. kolo 32
Fenix Modřany
Sokol Vyšehrad B
25. 11. 2021
17:45
ZŠ TGM Dennis Billík
Luděk Svoboda
61
49
26
15
41
21
48
32
Review
Základní fáze 9. kolo 34
Sokol Vyšehrad B
Porg Basket
2. 12. 2021
17:00
ZŠ Plamínková Bára Nováková
Dennis Billík
55
84
18
20
30
38
46
60
Review
Základní fáze 10. kolo 39
SoDoPo Štíři
Sokol Vyšehrad B
9. 12. 2021
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Michal Stáňa
Adam Lampa
Preview
Základní fáze 11. kolo 43
Sokol Vyšehrad B
Radotínský SK-Zbraslav BK 2019
16. 12. 2021
17:00
ZŠ Plamínková Radek Lahoda
František Syrovátka
Preview
Základní fáze 12. kolo 46
S. Horní Počernice
Sokol Vyšehrad B
7. 1. 2022
17:00
Sokol Horní Počernice Štěpán Beran
Preview
Základní fáze 13. kolo 52
Sokol Vyšehrad B
Sokol Žižkov C
10. 1. 2022
-
ZŠ Plamínková
Preview
Základní fáze 14. kolo 53
Sokol Kbely B
Sokol Vyšehrad B
17. 1. 2022
-
Tělocvična ZŠ Litvínovská
Preview
Hráč Věk Z

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Věk
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Vyšehrad B 8 25.9 1.9 3.9 /12.9 30.1 13.3
Fenix Modřany 9 29.7 0.7 4.9 /11.3 43.1 13.6
Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 8 29.8 0.3 4.9 /11.5 42.4 7.8
Sokol Kbely B 9 36.0 1.1 6.2 /15.0 41.5 13.9
S. Horní Počernice 9 25.4 0.2 3.6 /10.7 33.3 15.0
SoDoPo Štíři 9 8.7 0.4 3.2 /9.9 32.6 9.0
Porg Basket 9 36.8 3.3 6.4 /16.2 39.7 12.6
Sokol Žižkov C 9 25.1 2.0 7.1 /12.8 55.7 14.8
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Tomášek Petr 1 0 1 0 - - -
Toboláková Barbora 2 0 2 0 - - -
Šuláková Pavlína 2 0 2 0 - - -
Syrovátka František 2 1 1 0 - - -
Svoboda Luděk 3 0 3 0 - - -
Stáňa Michal 3 0 3 0 - - -
Prokop Karel 1 0 1 0 - - -
Pommer Roman 2 1 1 0 - - -
Petrák Jakub 1 1 0 0 - - -
Nováková Bára 3 2 1 0 - - -
Neubauer Jan 2 2 0 0 - - -
Machálek Jan 3 1 2 0 - - -
Lampa Adam 3 0 3 0 - - -
Lahoda Radek 5 5 0 0 - - -
Kunc Martin 2 1 1 0 - - -
Kuděj David 1 1 0 0 - - -
Križanský Adam 1 0 1 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 1 1 0 0 - - -
Kohout Radomír 1 0 1 0 - - -
Kočovský Dominik 2 0 2 0 - - -
Koc Ondřej 1 0 1 0 - - -
Karwowska Klaudia 1 1 0 0 - - -
Jon Miloslav 3 3 0 0 - - -
Jindřichová Simona 1 0 1 0 - - -
Hejduk Jakub 4 4 0 0 - - -
Dub Michal 6 3 3 0 - - -
Bukovský Michal 1 0 1 0 - - -
Billík Dennis 6 3 3 0 - - -
Beran Štěpán 3 3 0 0 - - -
Bakajsa Michal 3 2 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře