Přebor

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 4
Sokol Vyšehrad B
Fenix Modřany
7. 10. 2021
17:00
ZŠ Plamínková Radek Lahoda
Martin Kunc
72
69
16
25
39
41
57
54
Review
Základní fáze 2. kolo 6
Porg Basket
Sokol Vyšehrad B
14. 10. 2021
17:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Radek Lahoda
Dennis Billík
48
52
13
6
23
17
36
41
Review
Základní fáze 3. kolo 11
Sokol Vyšehrad B
SoDoPo Štíři
21. 10. 2021
17:00
ZŠ Plamínková Michal Bakajsa
František Syrovátka
128
19
26
5
53
7
84
14
Review
Základní fáze 4. kolo 15
Radotínský SK
Sokol Vyšehrad B
24. 1. 2022
19:10
Praha 5 - Radotín Radek Lahoda
Barbora Schambergerová
43
67
15
15
23
22
31
41
Review
Základní fáze 5. kolo 18
Sokol Vyšehrad B
S. Horní Počernice
4. 11. 2021
17:00
ZŠ Plamínková Michal Bakajsa
Pavlína Šuláková
79
48
21
16
43
20
64
38
Review
Základní fáze 6. kolo 24
Sokol Žižkov C
Sokol Vyšehrad B
11. 11. 2021
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Hejduk
Adam Lampa
68
59
12
8
31
33
45
39
Review
Základní fáze 7. kolo 25
Sokol Vyšehrad B
Sokol Kbely B
15. 11. 2021
17:15
ZŠ Plamínková Dennis Billík
Pavlína Šuláková
49
76
8
26
22
45
27
66
Review
Základní fáze 8. kolo 32
Fenix Modřany
Sokol Vyšehrad B
25. 11. 2021
17:45
ZŠ TGM Dennis Billík
Luděk Svoboda
61
49
26
15
41
21
48
32
Review
Základní fáze 9. kolo 34
Sokol Vyšehrad B
Porg Basket
2. 12. 2021
17:00
ZŠ Plamínková Bára Nováková
Dennis Billík
55
84
18
20
30
38
46
60
Review
Základní fáze 10. kolo 39
SoDoPo Štíři
Sokol Vyšehrad B
9. 12. 2021
17:40
ZŠ Národních Hrdinů Michal Stáňa
Adam Lampa
14
129
4
19
10
47
12
83
Review
Základní fáze 11. kolo 43
Sokol Vyšehrad B
Radotínský SK
Bude upřesněno
-
ZŠ Plamínková
20
0
*
Review
Základní fáze 12. kolo 46
S. Horní Počernice
Sokol Vyšehrad B
7. 1. 2022
17:00
Sokol Horní Počernice Štěpán Beran
Roman Pommer
46
44
18
15
28
23
34
32
Review
Základní fáze 13. kolo 52
Sokol Vyšehrad B
Sokol Žižkov C
13. 1. 2022
17:00
ZŠ Plamínková Michal Bakajsa
Miloslav Jon
48
53
12
21
24
28
39
38
Review
Základní fáze 14. kolo 53
Sokol Kbely B
Sokol Vyšehrad B
20. 1. 2022
18:40
Tělocvična ZŠ Litvínovská Pavel Bohata
Miloslav Jon
50
54
12
15
26
30
38
46
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
David Kučera Sokol Vyšehrad B 16 13 1.0 16.2 7.3 0.2 0.8/2.4 35.5 2.8
Boris Bočev Sokol Vyšehrad B 17 9 1.0 12.3 5.1 0.0 2.1/3.9 54.3 1.7
Martin Kmošek Sokol Vyšehrad B 16 12 1.0 8.0 3.2 0.1 1.4/3.8 37.8 2.2
Ladislav Klofáč Sokol Vyšehrad B 16 11 1.0 8.6 2.5 1.1 0.5/1.1 0.0* 2.5
Feodosiy Gurzhiy Sokol Vyšehrad B 17 11 1.0 8.5 3.9 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.6
Dominik Doležal Sokol Vyšehrad B 17 15 1.0 5.4 2.3 0.2 0.3/1.1 0.0* 2.1
Jakub Žejdlík Sokol Vyšehrad B 16 8 1.0 6.8 3.3 0.0 0.3/1.4 0.0* 1.0
Jan Štolba Sokol Vyšehrad B 17 3 1.0 16.7 7.0 0.7 0.7/1.0 0.0* 3.3
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad B 16 9 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.8 0.0* 2.0
Tomáš Vyleťal Sokol Vyšehrad B 17 7 1.0 6.6 3.3 0.0 0.0/1.1 0.0* 1.6
Tomislav Atanasov Sokol Vyšehrad B 17 3 1.0 14.7 4.3 1.7 1.0/1.3 0.0* 0.3
Lukáš Machů Sokol Vyšehrad B 17 7 1.0 5.6 2.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.9
Šimon Weber Sokol Vyšehrad B 17 12 1.0 2.9 1.0 0.3 0.2/0.3 0.0* 2.3
Johan Bartůněk Sokol Vyšehrad B 16 5 1.0 4.2 1.8 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.6
Mathias Brabec Sokol Vyšehrad B 17 1 1.0 18.0 8.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Jakub Lukavec Sokol Vyšehrad B 14 1 1.0 12.0 2.0 2.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Pavel Martinec Sokol Vyšehrad B 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Emmanuel Ayambila Sokol Vyšehrad B 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš William Mezger Sokol Vyšehrad B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kudrna Sokol Vyšehrad B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roland Berauer Sokol Vyšehrad B 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hugo Medard Danel Sokol Vyšehrad B 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Carson Engel Sokol Vyšehrad B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bruno Jakeš Sokol Vyšehrad B 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F+
Sokol Vyšehrad B 19 23.1 1.6 4.5 /11.4 39.4 0.1
Fenix Modřany 19 33.8 0.8 4.9 /12.5 39.5 0.0
Radotínský SK 19 31.9 0.9 4.9 /13.4 36.9 0.0
Sokol Kbely B 20 32.9 1.7 6.0 /16.1 37.1 0.0
S. Horní Počernice 19 24.9 0.6 4.5 /10.3 43.9 0.0
SoDoPo Štíři 20 8.8 0.8 2.6 /8.3 31.3 0.0
Porg Basket 20 29.9 4.3 7.2 /16.4 43.9 0.0
Sokol Žižkov C 20 25.0 3.4 7.1 /13.7 51.8 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vondraš Vladimír 1 0 1 0 - - -
Tomášek Petr 1 0 1 0 - - -
Toboláková Barbora 2 0 2 0 - - -
Šuláková Pavlína 5 1 4 0 - - -
Syrovátka František 4 1 3 0 - - -
Svoboda Luděk 3 0 3 0 - - -
Stáňa Michal 7 3 4 0 - - -
Schambergerová Barbora 1 0 1 0 - - -
Prokop Karel 1 0 1 0 - - -
Pommer Roman 7 1 6 0 - - -
Petrák Jakub 2 2 0 0 - - -
Pazourek Jaroslav 1 0 1 0 - - -
Nováková Bára 7 6 1 0 - - -
Neubauer Jan 4 3 1 0 - - -
Matys Pavel 2 1 1 0 - - -
Machálek Jan 3 1 2 0 - - -
Lampa Adam 7 0 7 0 - - -
Lahoda Radek 7 7 0 0 - - -
Kunc Martin 7 2 5 0 - - -
Kuděj David 5 4 1 0 - - -
Križanský Adam 3 2 1 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 1 1 0 0 - - -
Kohout Radomír 3 0 3 0 - - -
Kočovský Dominik 5 1 4 0 - - -
Koc Ondřej 4 2 2 0 - - -
Karwowska Klaudia 4 2 2 0 - - -
Jon Miloslav 6 3 3 0 - - -
Jindřichová Simona 2 0 2 0 - - -
Jeřáb Jan 1 1 0 0 - - -
Hejduk Jakub 9 7 2 0 - - -
Dub Michal 10 6 4 0 - - -
Bukovský Michal 1 0 1 0 - - -
Bohata Pavel 1 1 0 0 - - -
Billík Dennis 11 6 5 0 - - -
Beran Štěpán 10 8 2 0 - - -
Bendová Linda 2 2 0 0 - - -
Balog Lukáš 2 1 1 0 - - -
Bakajsa Michal 6 4 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře