Oblastní přebor starších minižákyň U13

Základní informace

Kategorie
starší minižákyně U13
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 41
BK Frýdek-Místek
BK Příbor
18. 9. 2021
09:00
SH SPŠ Frýdek Místek
41
9
12
2
20
5
29
7
Review
Skupina B 1. kolo 42
BK Frýdek-Místek
BK Příbor
18. 9. 2021
10:30
SH SPŠ Frýdek Místek
46
15
5
7
17
7
28
15
Review
Skupina B 1. kolo 43
Basket Ostrava
BK Start Ostrava
13. 12. 2021
17:30
Trojhalí Jan Posker
Aleš Jurda
70
30
16
12
33
20
62
23
Review
Skupina B 1. kolo 44
Basket Ostrava
BK Start Ostrava
13. 12. 2021
18:40
Trojhalí Jan Posker
Aleš Jurda
59
16
16
6
18
12
43
14
Review
Skupina B 2. kolo 47
TJ Loko Krnov
BK Frýdek-Místek
2. 10. 2021
12:00
Hala TJ Lokomotiva Julie Valerie Ostráková
30
55
6
23
18
35
23
46
Review
Skupina B 2. kolo 45
BK Příbor
Basket Ostrava
3. 10. 2021
13:00
tělocvična Masarykova gymnázia Michal Slovák
Radim Kavka
7
58
0
20
3
28
5
52
Review
Skupina B 2. kolo 48
TJ Loko Krnov
BK Frýdek-Místek
2. 10. 2021
13:45
Hala TJ Lokomotiva Julie Valerie Ostráková
32
60
8
16
16
29
24
44
Review
Skupina B 2. kolo 46
BK Příbor
Basket Ostrava
3. 10. 2021
14:30
tělocvična Masarykova gymnázia Michal Slovák
Radim Kavka
8
64
0
15
4
25
6
47
Review
Skupina B 3. kolo 49
Basket Ostrava
TJ Loko Krnov
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Skupina B 3. kolo 50
Basket Ostrava
TJ Loko Krnov
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Skupina B 3. kolo 51
BK Start Ostrava
BK Příbor
18. 1. 2022
15:30
tělocvična Masarykova gymnázia Aleš Jurda
Jaroslav Střalka
22
17
2
6
4
12
16
12
Review
Skupina B 3. kolo 52
BK Start Ostrava
BK Příbor
18. 1. 2022
17:00
tělocvična Masarykova gymnázia Aleš Jurda
Jaroslav Střalka
4
20
0
4
0
10
2
16
Review
Skupina B 4. kolo 55
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava
6. 11. 2021
09:00
SH SPŠ Frýdek Místek Natálie Grobelná
Radim Kavka
46
27
10
7
26
10
38
21
Review
Skupina B 4. kolo 53
TJ Loko Krnov
BK Start Ostrava
6. 11. 2021
10:00
Hala TJ Lokomotiva Vojtěch Ščurek
Jan Posker
47
35
11
2
25
18
41
18
Review
Skupina B 4. kolo 56
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava
6. 11. 2021
10:30
SH SPŠ Frýdek Místek Natálie Grobelná
Radim Kavka
28
29
3
4
6
10
15
27
Review
Skupina B 4. kolo 54
TJ Loko Krnov
BK Start Ostrava
6. 11. 2021
11:45
Hala TJ Lokomotiva Vojtěch Ščurek
Jan Posker
42
32
9
14
23
21
37
26
Review
Skupina B 5. kolo 57
BK Start Ostrava
BK Frýdek-Místek
21. 11. 2021
09:00
ZŠ pro sluchově postižené Aleš Jurda
Jaroslav Střalka
38
45
11
4
19
18
30
28
Review
Skupina B 5. kolo 58
BK Start Ostrava
BK Frýdek-Místek
21. 11. 2021
10:30
ZŠ pro sluchově postižené Aleš Jurda
Jaroslav Střalka
28
46
6
13
10
17
18
34
Review
Skupina B 5. kolo 59
BK Příbor
TJ Loko Krnov
21. 11. 2021
14:30
tělocvična Masarykova gymnázia Michal Slovák
Marek Slovák
15
36
2
10
2
22
6
28
Review
Skupina B 5. kolo 60
BK Příbor
TJ Loko Krnov
21. 11. 2021
16:00
tělocvična Masarykova gymnázia Marek Slovák
Michal Slovák
20
18
3
2
6
12
18
16
Review
Skupina B 6. kolo 63
BK Start Ostrava
Basket Ostrava
5. 12. 2021
09:00
ZŠ pro sluchově postižené Jan Posker
Aleš Jurda
24
55
10
14
16
22
17
33
Review
Skupina B 6. kolo 64
BK Start Ostrava
Basket Ostrava
5. 12. 2021
10:30
ZŠ pro sluchově postižené Jan Posker
Aleš Jurda
17
60
8
22
12
30
12
52
Review
Skupina B 6. kolo 61
BK Příbor
BK Frýdek-Místek
5. 12. 2021
12:00
tělocvična Masarykova gymnázia Marek Slovák
Miroslav Slovák
17
41
5
3
7
14
14
23
Review
Skupina B 6. kolo 62
BK Příbor
BK Frýdek-Místek
5. 12. 2021
13:30
tělocvična Masarykova gymnázia Marek Slovák
Miroslav Slovák
14
47
0
15
2
25
10
21
Review
Skupina B 7. kolo 65
Basket Ostrava
BK Příbor
18. 12. 2021
10:00
Trojhalí Marek Pilch
Jan Posker
69
17
21
7
27
11
55
13
Review
Skupina B 7. kolo 67
BK Frýdek-Místek
TJ Loko Krnov
19. 12. 2021
10:00
SH SPŠ Frýdek Místek Radim Kavka
Aleš Jurda
Preview
Skupina B 7. kolo 66
Basket Ostrava
BK Příbor
18. 12. 2021
11:30
Trojhalí Marek Pilch
Jan Posker
41
23
12
3
18
9
32
15
Review
Skupina B 7. kolo 68
BK Frýdek-Místek
TJ Loko Krnov
19. 12. 2021
11:30
1. ZŠ Frýdek-Místek Radim Kavka
Aleš Jurda
Preview
Skupina B 8. kolo 71
BK Příbor
BK Start Ostrava
16. 1. 2022
09:00
tělocvična Masarykova gymnázia Michal Mainuš
Matyáš Hawiger
32
26
10
2
16
6
22
16
Review
Skupina B 8. kolo 72
BK Příbor
BK Start Ostrava
16. 1. 2022
10:30
tělocvična Masarykova gymnázia Michal Mainuš
Matyáš Hawiger
24
29
2
7
13
13
17
27
Review
Skupina B 8. kolo 69
TJ Loko Krnov
Basket Ostrava
16. 1. 2022
11:30
Hala TJ Lokomotiva 8
74
4
23
6
39
8
69
Review
Skupina B 8. kolo 70
TJ Loko Krnov
Basket Ostrava
16. 1. 2022
13:15
Hala TJ Lokomotiva 18
60
5
23
9
32
19
54
Review
Skupina B 9. kolo 73
BK Start Ostrava
TJ Loko Krnov
30. 1. 2022
09:00
ZŠ pro sluchově postižené Petr Opletal
Tomáš Nevřela
Preview
Skupina B 9. kolo 74
BK Start Ostrava
TJ Loko Krnov
30. 1. 2022
10:30
ZŠ pro sluchově postižené Petr Opletal
Tomáš Nevřela
Preview
Skupina B 9. kolo 75
Basket Ostrava
BK Frýdek-Místek
30. 1. 2022
10:30
Trojhalí Radim Kavka
Kryštof Stolarczyk
Preview
Skupina B 9. kolo 76
Basket Ostrava
BK Frýdek-Místek
30. 1. 2022
12:00
Trojhalí Radim Kavka
Kryštof Stolarczyk
Preview
Skupina B 10. kolo 80
TJ Loko Krnov
BK Příbor
19. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina B 10. kolo 77
BK Frýdek-Místek
BK Start Ostrava
19. 2. 2022
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Skupina B 10. kolo 78
BK Frýdek-Místek
BK Start Ostrava
19. 2. 2022
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Skupina B 10. kolo 79
TJ Loko Krnov
BK Příbor
19. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Basket Ostrava 12 11 1 666 242 23
2. BK FM 10 9 1 455 239 19
3. Příbor 14 3 11 238 542 17
4. Start Ostrava 12 2 10 301 517 14
5. Loko Krnov 8 3 5 231 351 11

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B TH TH % F-
Bruntál 6 26.5 2.5 /13.2 19.0 7.8
Opava 2010 4 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Havířov 4 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rožnov p/R 4 15.8 3.3 /10.1 32.5 8.3
SBŠ Ostrava U12 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vavrečka Kamil 3 0 3 0 - - -
Šesták Matěj 6 2 4 0 - - -
Ščurek Vojtěch 2 2 0 0 - - -
Střalka Jaroslav 8 0 8 0 - - -
Snopková Barbora 4 2 2 0 - - -
Slovák Marek 8 6 2 0 - - -
Slovák Miroslav 4 0 4 0 - - -
Slovák Michal 6 4 2 0 - - -
Přidal Matouš 2 2 0 0 - - -
Posker Jan 8 4 4 0 - - -
Pilch Marek 4 2 2 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 6 6 0 0 - - -
Menšík Jan 2 2 0 0 - - -
Mainuš Michal 2 2 0 0 - - -
Križanová Johana 2 2 0 0 - - -
Kremser Jakub 2 2 0 0 - - -
Kmošek Jakub 2 2 0 0 - - -
Klapetek René 1 1 0 0 - - -
Kavka Radim 4 0 4 0 - - -
Jurda Aleš 8 4 4 0 - - -
Jedličková Kateřina 6 2 4 0 - - -
Chodura Ondřej 6 4 2 0 - - -
Hawiger Matyáš 4 0 4 0 - - -
Grobelná Natálie 6 4 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře