Přebor

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 6
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Dubeč
2. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Petr Dvořák
25
63
8
19
14
33
20
49
Review
Základní fáze 1. kolo 2
BA Sparta
Sokol Kbely
6. 11. 2021
10:45
Sokolovna Vyšehrad Štěpán Beran
Vojta Schaffner
57
28
16
8
38
10
45
14
Review
Základní fáze 1. kolo 5
BŠ Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
2. 10. 2021
11:30
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Petr Dvořák
58
45
19
8
31
27
43
37
Review
Základní fáze 1. kolo 4
BA Radotín
Kačeři Kunratice U13
7. 11. 2021
13:00
VOŠSP Jahodovka Štěpán Beran
Richard Gottfried
108
8
33
5
67
7
85
8
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Jižní Supi
Porg Basket
27. 1. 2022
17:30
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Adam Križanský
Dominik Kočovský
Preview
Základní fáze 2. kolo 10
Porg Basket
BA Radotín
6. 11. 2021
09:00
Tělocvična ZŠ Michaela Tvrdíková
Ondřej Melzer
6
69
0
20
4
38
6
57
6
69
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Sokol Kbely
Jižní Supi
7. 11. 2021
09:30
TJ Sokol Petrovice David Kuděj
Miloslav Jon
34
55
8
16
13
31
23
38
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Kačeři Kunratice U13
BŠ Tygři Praha
6. 11. 2021
10:45
ZŠ Horáčkova František Syrovátka
Pavlína Šuláková
2
168
0
29
2
69
2
118
Review
Základní fáze 2. kolo 12
USK Praha
BA Sparta
2. 10. 2021
12:00
Hala Kuncova Michaela Tvrdíková
Barbora Toboláková
105
22
36
4
50
12
71
16
Review
Základní fáze 2. kolo 8
TJ Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
3. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Hejduk
Petr Dvořák
79
22
4
20
39
12
61
20
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Jižní Supi
USK Praha
3. 10. 2021
09:00
Hala Kuncova Radek Lahoda
David Kuděj
14
103
2
25
9
50
11
83
Review
Základní fáze 3. kolo 16
BŠ Tygři Praha
Porg Basket
4. 12. 2021
11:30
Sportovní hala Jeneč Ondřej Melzer
Richard Gottfried
87
22
17
5
47
11
55
20
Review
Základní fáze 3. kolo 15
BA Radotín
Sokol Kbely
5. 12. 2021
11:50
ZŠ Albrechtická Jan Průša
Vladimír Vondraš
57
14
15
4
30
12
46
12
Review
Základní fáze 3. kolo 17
Sokol Vyšehrad
Kačeři Kunratice U13
30. 1. 2022
16:30
Sokolovna Vyšehrad Štěpán Beran
Vladimír Vondraš
Preview
Základní fáze 3. kolo 18
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
3. 10. 2021
18:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Hejduk
Petr Dvořák
38
71
11
19
16
42
24
53
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Sokol Kbely
BŠ Tygři Praha
5. 12. 2021
08:30
ZŠ Albrechtická Jan Průša
Vladimír Vondraš
7
112
0
22
4
46
7
79
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Kačeři Kunratice U13
TJ Sokol Dubeč
7. 11. 2021
09:00
VOŠSP Jahodovka Štěpán Beran
Richard Gottfried
10
104
10
23
10
57
10
75
Review
Základní fáze 4. kolo 21
Porg Basket
Sokol Vyšehrad
7. 11. 2021
09:00
Sokolovna Vyšehrad Linda Bendová
Radomír Kohout
22
65
2
24
12
31
14
45
Review
Základní fáze 4. kolo 24
BA Sparta
Jižní Supi
2. 10. 2021
09:00
Hala Kuncova Radek Lahoda
David Kuděj
71
46
10
9
42
13
54
30
Review
Základní fáze 4. kolo 23
USK Praha
BA Radotín
2. 10. 2021
10:30
Hala Kuncova Radek Lahoda
David Kuděj
93
19
30
5
43
9
69
15
Review
Základní fáze 5. kolo 29
TJ Sokol Dubeč
Porg Basket
5. 12. 2021
09:00
ZŠ Starodubečská Jakub Vampola
Ondřej Melzer
82
22
18
5
37
12
63
14
Review
Základní fáze 5. kolo 26
BA Radotín
BA Sparta
3. 10. 2021
10:30
Hala Kuncova Radek Lahoda
David Kuděj
43
48
19
2
25
22
32
33
Review
Základní fáze 5. kolo 27
BŠ Tygři Praha
USK Praha
6. 11. 2021
12:30
ZŠ Horáčkova František Syrovátka
Pavlína Šuláková
61
80
19
19
35
48
48
65
Review
Základní fáze 5. kolo 28
Sokol Vyšehrad
Sokol Kbely
6. 11. 2021
12:30
Sokolovna Vyšehrad Štěpán Beran
Vojta Schaffner
84
23
16
2
42
11
54
15
Review
Základní fáze 5. kolo 30
TJ Sokol Pražský
Kačeři Kunratice U13
10. 1. 2022
15:30
Sokol pražský Dominik Kočovský
Michal Dub
145
4
28
0
68
0
89
4
Review
Základní fáze 6. kolo 32
Porg Basket
TJ Sokol Pražský
6. 11. 2021
10:45
Tělocvična ZŠ Michaela Tvrdíková
Ondřej Melzer
13
99
4
30
6
56
13
75
Review
Základní fáze 6. kolo 33
Sokol Kbely
TJ Sokol Dubeč
4. 12. 2021
10:45
ZŠ Horáčkova Pavel Šenk
Terézia Sagalincová
20
69
2
22
8
40
8
57
Review
Základní fáze 6. kolo 34
USK Praha
Sokol Vyšehrad
7. 11. 2021
12:30
Sokolovna Vyšehrad Linda Bendová
Radomír Kohout
99
21
27
2
52
4
72
16
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Jižní Supi
BA Radotín
2. 10. 2021
13:30
Hala Kuncova Michaela Tvrdíková
Barbora Toboláková
24
61
4
19
12
31
16
49
Review
Základní fáze 6. kolo 35
BA Sparta
BŠ Tygři Praha
7. 11. 2021
15:00
Hala Kuncova Barbora Toboláková
Ondřej Melzer
27
101
10
21
13
51
14
81
Review
Základní fáze 7. kolo 39
Sokol Vyšehrad
BA Sparta
6. 11. 2021
09:00
Sokolovna Vyšehrad Štěpán Beran
Vojta Schaffner
53
35
16
8
22
16
49
23
Review
Základní fáze 7. kolo 40
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
4. 12. 2021
09:00
ZŠ Horáčkova Pavel Šenk
Terézia Sagalincová
24
103
6
26
12
53
20
75
Review
Základní fáze 7. kolo 41
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
7. 11. 2021
11:20
TJ Sokol Petrovice David Kuděj
Miloslav Jon
86
29
22
8
50
17
60
15
Review
Základní fáze 7. kolo 42
Kačeři Kunratice U13
Porg Basket
2. 10. 2021
13:00
VOŠSP Jahodovka Štěpán Beran
Richard Gottfried
6
81
2
10
3
40
6
59
6
81
Review
Základní fáze 7. kolo 38
BŠ Tygři Praha
Jižní Supi
28. 1. 2022
16:30
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Simona Jindřichová
Dennis Billík
Preview
Základní fáze 8. kolo 44
Sokol Kbely
Kačeři Kunratice U13
2. 10. 2021
09:00
VOŠSP Jahodovka Štěpán Beran
Richard Gottfried
100
9
19
0
55
3
72
9
Review
Základní fáze 8. kolo 48
BA Radotín
BŠ Tygři Praha
5. 12. 2021
10:10
ZŠ Albrechtická Jan Průša
Vladimír Vondraš
33
69
6
16
16
31
28
45
Review
Základní fáze 8. kolo 46
BA Sparta
TJ Sokol Dubeč
5. 12. 2021
12:30
ZŠ Starodubečská Jakub Vampola
Ondřej Melzer
47
78
8
29
24
38
28
66
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
27. 1. 2022
15:45
ZŠ Kupeckého / U Modré školy Adam Križanský
Dominik Kočovský
Preview
Základní fáze 8. kolo 45
USK Praha
TJ Sokol Pražský
12. 1. 2022
16:30
SOU Ohradní Radek Lahoda
Miloslav Jon
52
27
12
1
26
8
45
18
Review
Základní fáze 9. kolo 53
Kačeři Kunratice U13
USK Praha
6. 11. 2021
09:00
ZŠ Horáčkova František Syrovátka
Pavlína Šuláková
2
189
2
43
2
89
2
130
Review
Základní fáze 9. kolo 50
Sokol Vyšehrad
BA Radotín
4. 12. 2021
10:00
Sokolovna Vyšehrad Radek Lahoda
David Kuděj
34
83
8
18
14
42
18
65
Review
Základní fáze 9. kolo 54
Porg Basket
Sokol Kbely
2. 10. 2021
11:00
VOŠSP Jahodovka Štěpán Beran
Richard Gottfried
26
51
8
4
15
25
22
39
Review
Základní fáze 9. kolo 51
TJ Sokol Dubeč
Jižní Supi
6. 11. 2021
14:00
TJ Sokol Petrovice Barbora Toboláková
Radomír Kohout
69
22
18
4
29
13
49
15
Review
Základní fáze 9. kolo 52
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
21. 12. 2021
15:30
Sokol pražský František Syrovátka
Radek Lahoda
86
36
28
9
52
17
70
24
Review
Základní fáze 10. kolo 57
BA Sparta
Kačeři Kunratice U13
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 10. kolo 60
BŠ Tygři Praha
Sokol Vyšehrad
2. 10. 2021
08:30
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Petr Dvořák
72
25
19
8
46
10
53
20
Review
Základní fáze 10. kolo 56
USK Praha
Porg Basket
7. 11. 2021
10:45
Sokolovna Vyšehrad Linda Bendová
Radomír Kohout
140
11
28
0
69
2
102
8
Review
Základní fáze 10. kolo 59
BA Radotín
TJ Sokol Dubeč
7. 11. 2021
11:00
VOŠSP Jahodovka Štěpán Beran
Richard Gottfried
35
62
8
12
15
26
27
46
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Jižní Supi
TJ Sokol Pražský
7. 11. 2021
13:10
TJ Sokol Petrovice David Kuděj
Miloslav Jon
29
100
2
30
13
45
23
69
Review
Základní fáze 11. kolo 65
Porg Basket
BA Sparta
5. 12. 2021
10:45
ZŠ Starodubečská Jakub Vampola
Ondřej Melzer
41
68
6
18
16
36
32
43
Review
Základní fáze 11. kolo 63
TJ Sokol Pražský
BA Radotín
6. 11. 2021
12:30
Tělocvična ZŠ Michaela Tvrdíková
Ondřej Melzer
58
38
20
5
31
18
50
26
Review
Základní fáze 11. kolo 66
Sokol Kbely
USK Praha
4. 12. 2021
12:30
ZŠ Horáčkova Pavel Šenk
Terézia Sagalincová
6
124
0
38
0
76
6
99
Review
Základní fáze 11. kolo 62
TJ Sokol Dubeč
BŠ Tygři Praha
3. 10. 2021
16:30
Sportovní hala Jeneč Jakub Hejduk
Petr Dvořák
38
60
11
14
26
28
28
48
Review
Základní fáze 11. kolo 64
Kačeři Kunratice U13
Jižní Supi
12. 1. 2022
16:30
ZŠ Předškolní Dennis Billík
Luděk Svoboda
16
72
6
12
6
42
14
50
Review
Základní fáze 12. kolo 68
Sokol Kbely
BA Sparta
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 69
Porg Basket
Jižní Supi
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 70
Kačeři Kunratice U13
BA Radotín
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 71
TJ Sokol Pražský
BŠ Tygři Praha
15. 1. 2022
10:30
Sokol pražský František Syrovátka
Štěpán Beran
53
45
21
8
24
30
42
36
Review
Základní fáze 12. kolo 72
TJ Sokol Dubeč
Sokol Vyšehrad
15. 1. 2022
11:00
Sokol pražský Pavel Matys
Vladimír Vondraš
50
43
7
10
23
14
40
30
Review
Základní fáze 13. kolo 75
BŠ Tygři Praha
Kačeři Kunratice U13
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 76
BA Radotín
Porg Basket
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 77
Jižní Supi
Sokol Kbely
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 74
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Pražský
16. 1. 2022
10:30
Sokol pražský Radek Lahoda
Barbora Toboláková
34
59
4
12
15
29
22
47
Review
Základní fáze 13. kolo 78
BA Sparta
USK Praha
15. 1. 2022
12:00
TJ Sokol Petrovice Miloslav Jon
Jan Lejčko
20
115
3
41
15
59
17
93
Review
Základní fáze 14. kolo 81
Sokol Kbely
BA Radotín
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 82
Porg Basket
BŠ Tygři Praha
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 83
Kačeři Kunratice U13
Sokol Vyšehrad
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 84
TJ Sokol Pražský
TJ Sokol Dubeč
16. 1. 2022
08:30
Sokol pražský Michal Bakajsa
Zuzana Kotrbatá
67
26
13
8
34
10
56
14
Review
Základní fáze 14. kolo 80
USK Praha
Jižní Supi
15. 1. 2022
15:40
TJ Sokol Petrovice Michaela Tvrdíková
Richard Gottfried
107
17
28
2
55
6
89
8
Review
Základní fáze 15. kolo 86
TJ Sokol Dubeč
Kačeři Kunratice U13
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 87
Sokol Vyšehrad
Porg Basket
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 88
BŠ Tygři Praha
Sokol Kbely
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 89
BA Radotín
USK Praha
16. 1. 2022
09:00
TJ Sokol Petrovice Dominik Kočovský
Miloslav Jon
24
76
5
29
14
50
20
62
Review
Základní fáze 15. kolo 90
Jižní Supi
BA Sparta
16. 1. 2022
10:50
TJ Sokol Petrovice Dominik Kočovský
Miloslav Jon
35
71
10
6
28
11
28
48
Review
Základní fáze 16. kolo 93
USK Praha
BŠ Tygři Praha
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 94
Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 95
Porg Basket
TJ Sokol Dubeč
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 96
Kačeři Kunratice U13
TJ Sokol Pražský
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 92
BA Sparta
BA Radotín
15. 1. 2022
17:30
TJ Sokol Petrovice Michaela Tvrdíková
Richard Gottfried
48
75
6
29
16
42
22
66
Review
Základní fáze 17. kolo 98
TJ Sokol Pražský
Porg Basket
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 99
TJ Sokol Dubeč
Sokol Kbely
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 100
Sokol Vyšehrad
USK Praha
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 101
BŠ Tygři Praha
BA Sparta
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 102
BA Radotín
Jižní Supi
15. 1. 2022
13:50
TJ Sokol Petrovice Miloslav Jon
Jan Lejčko
49
19
12
7
23
9
36
12
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Jižní Supi
BŠ Tygři Praha
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 105
BA Sparta
Sokol Vyšehrad
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 106
USK Praha
TJ Sokol Dubeč
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 107
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 108
Porg Basket
Kačeři Kunratice U13
16. 1. 2022
10:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Lukáš Balog
Vladimír Vondraš
79
11
20
7
52
7
67
9
Review
Základní fáze 19. kolo 111
TJ Sokol Pražský
USK Praha
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 112
TJ Sokol Dubeč
BA Sparta
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 113
Sokol Vyšehrad
Jižní Supi
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 114
BŠ Tygři Praha
BA Radotín
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 19. kolo 110
Kačeři Kunratice U13
Sokol Kbely
16. 1. 2022
11:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Lukáš Balog
Vladimír Vondraš
14
87
6
18
6
38
12
51
Review
Základní fáze 20. kolo 116
BA Radotín
Sokol Vyšehrad
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 117
Jižní Supi
TJ Sokol Dubeč
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 118
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 119
USK Praha
Kačeři Kunratice U13
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 20. kolo 120
Sokol Kbely
Porg Basket
16. 1. 2022
13:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Michal Bakajsa
Pavel Matys
55
46
19
11
24
18
44
30
Review
Základní fáze 21. kolo 122
Porg Basket
USK Praha
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 123
Kačeři Kunratice U13
BA Sparta
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 124
TJ Sokol Pražský
Jižní Supi
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 125
TJ Sokol Dubeč
BA Radotín
27. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 21. kolo 126
Sokol Vyšehrad
BŠ Tygři Praha
16. 1. 2022
08:30
Sokol pražský Radek Lahoda
Barbora Toboláková
45
70
10
22
18
36
30
58
Review
Základní fáze 22. kolo 129
BA Radotín
TJ Sokol Pražský
26. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 22. kolo 130
Jižní Supi
Kačeři Kunratice U13
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 22. kolo 131
BA Sparta
Porg Basket
3. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 22. kolo 132
USK Praha
Sokol Kbely
2. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 22. kolo 128
BŠ Tygři Praha
TJ Sokol Dubeč
15. 1. 2022
09:00
Sokol pražský František Syrovátka
Štěpán Beran
67
31
16
6
35
8
50
21
Review

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BA Sparta 12 21.3 0.2 2.8 /15.3 18.5 14.9
BŠ Tygři Praha 12 37.7 0.0 5.5 /15.3 35.9 10.7
Sokol Vyšehrad 11 18.5 0.1 3.6 /10.5 34.5 17.8
Jižní Supi 10 14.0 0.1 5.0 /17.7 28.2 10.4
Sokol Kbely 12 17.2 0.0 3.5 /10.9 32.1 13.1
Kačeři Kunratice U13 10 3.5 0.1 0.9 /4.6 19.6 14.9
TJ Sokol Dubeč 13 25.8 0.0 4.8 /14.9 32.1 10.2
BA Radotín 13 22.8 0.1 7.5 /20.7 36.1 15.5
Porg Basket 11 14.8 0.3 3.1 /11.0 28.1 7.3
USK Praha 13 49.7 0.8 4.9 /13.1 37.6 11.1
Sokol Pražský 13 33.8 0.2 7.1 /19.7 35.9 12.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vondraš Vladimír 6 0 6 0 - - -
Vampola Jakub 3 3 0 0 - - -
Tvrdíková Michaela 7 7 0 0 - - -
Toboláková Barbora 6 2 4 0 - - -
Šuláková Pavlína 3 0 3 0 - - -
Šenk Pavel 3 3 0 0 - - -
Syrovátka František 6 6 0 0 - - -
Svoboda Luděk 1 0 1 0 - - -
Schaffner Vojta 3 0 3 0 - - -
Sagalincová Terézia 3 0 3 0 - - -
Průša Jan 3 3 0 0 - - -
Melzer Ondřej 8 1 7 0 - - -
Matys Pavel 2 1 1 0 - - -
Lejčko Jan 2 0 2 0 - - -
Lahoda Radek 9 8 1 0 - - -
Kuděj David 8 3 5 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 1 0 1 0 - - -
Kohout Radomír 4 0 4 0 - - -
Kočovský Dominik 3 3 0 0 - - -
Jon Miloslav 8 2 6 0 - - -
Hejduk Jakub 3 3 0 0 - - -
Gottfried Richard 9 0 9 0 - - -
Dvořák Petr 6 0 6 0 - - -
Dub Michal 1 0 1 0 - - -
Billík Dennis 1 1 0 0 - - -
Beran Štěpán 11 9 2 0 - - -
Bendová Linda 3 3 0 0 - - -
Balog Lukáš 5 5 0 0 - - -
Bakajsa Michal 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře