Severomoravská liga mužů - 2.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
BC Nový Jičín C
Vsetínský Basket
18. 9. 2021
16:00
SH Krytý bazén Marek Pilch
Aleš Jurda
69
46
21
13
42
18
55
35
Review
Základní část 1. kolo 5
BK Hladnov Slezská
BO TJ Hlučín
17. 9. 2021
18:45
Gymnázium Hladnov Matouš Přidal
Vojtěch Ščurek
87
64
16
15
42
26
67
43
Review
Základní část 1. kolo 4
Restart Havířov
TJ TŽ Třinec
21. 9. 2021
20:10
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Barbora Snopková
65
56
13
11
35
31
56
42
Review
Základní část 1. kolo 2
BK Labrador Ostrava B
BK Odry
21. 9. 2021
20:15
Trojhalí Tomáš Nevřela
Marek Pilch
43
99
11
25
20
53
35
79
Review
Základní část 1. kolo 3
BK Snakes Ostrava C
BK Labrador Ostrava C
16. 9. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Ondřej Rusz
43
79
8
24
21
40
33
61
Review
Základní část 2. kolo 6
Vsetínský Basket
BO TJ Hlučín
7. 1. 2022
18:30
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Ivo Dolinek
David Tichý
64
72
24
13
29
28
48
50
Review
Základní část 2. kolo 9
BK Odry
BK Snakes Ostrava C
1. 10. 2021
19:15
Odry Adam Giecek
Jan Posker
98
27
22
8
46
17
68
26
Review
Základní část 2. kolo 10
BC Nový Jičín C
BK Labrador Ostrava B
1. 10. 2021
19:30
SH Krytý bazén Radim Kavka
Marek Slovák
89
54
22
19
44
33
64
44
Review
Základní část 2. kolo 7
TJ TŽ Třinec
BK Hladnov Slezská
1. 10. 2021
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Petr Opletal
Aleš Jurda
39
110
11
23
24
53
39
78
Review
Základní část 2. kolo 8
BK Labrador Ostrava C
Restart Havířov
30. 9. 2021
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
72
65
7
12
23
32
51
45
Review
Základní část 3. kolo 15
BO TJ Hlučín
TJ TŽ Třinec
12. 10. 2021
18:30
Sportovní hala Vojtěch Ščurek
Jan Posker
77
65
17
18
40
31
61
44
Review
Základní část 3. kolo 14
BK Hladnov Slezská
BK Labrador Ostrava C
15. 10. 2021
19:00
Gymnázium Hladnov Tomáš Holubek
Aleš Jurda
98
67
33
14
57
36
83
53
Review
Základní část 3. kolo 11
BK Labrador Ostrava B
Vsetínský Basket
14. 10. 2021
20:15
Trojhalí Ondřej Rusz
Matouš Přidal
67
59
16
19
30
32
52
48
Review
Základní část 3. kolo 13
Restart Havířov
BK Odry
22. 10. 2021
20:15
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Radim Kavka
73
59
25
17
44
28
60
40
Review
Základní část 3. kolo 12
BK Snakes Ostrava C
BC Nový Jičín C
14. 10. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Václav Sýkora
Marek Pilch
54
78
9
26
33
35
42
50
Review
Základní část 4. kolo 16
Vsetínský Basket
TJ TŽ Třinec
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 4. kolo 19
BC Nový Jičín C
Restart Havířov
25. 10. 2021
19:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Miroslav Slovák
70
76
20
20
34
41
53
62
Review
Základní část 4. kolo 18
BK Odry
BK Hladnov Slezská
5. 11. 2021
19:15
Odry Ivo Dolinek
Ota Baďura
55
86
15
20
32
34
44
53
Review
Základní část 4. kolo 17
BK Labrador Ostrava C
BO TJ Hlučín
2. 11. 2021
20:15
Trojhalí Adam Giecek
Marek Pilch
73
51
16
27
37
30
57
38
Review
Základní část 4. kolo 20
BK Labrador Ostrava B
BK Snakes Ostrava C
26. 10. 2021
20:15
Trojhalí Vojtěch Ščurek
Aleš Jurda
67
60
20
21
38
32
52
51
Review
Základní část 5. kolo 25
TJ TŽ Třinec
BK Labrador Ostrava C
Bude upřesněno
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 5. kolo 23
BK Hladnov Slezská
BC Nový Jičín C
12. 11. 2021
17:30
Gymnázium Hladnov Václav Sýkora
Matouš Přidal
91
76
26
20
46
41
69
62
Review
Základní část 5. kolo 24
BO TJ Hlučín
BK Odry
9. 11. 2021
18:30
Sportovní hala Tomáš Holubek
Jan Posker
61
70
11
12
25
21
40
42
57
57
Review
Základní část 5. kolo 22
Restart Havířov
BK Labrador Ostrava B
16. 11. 2021
20:00
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Natálie Grobelná
69
53
21
9
35
24
49
41
Review
Základní část 5. kolo 21
BK Snakes Ostrava C
Vsetínský Basket
11. 11. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Aleš Jurda
56
57
22
11
36
29
44
47
Review
Základní část 6. kolo 26
Vsetínský Basket
BK Labrador Ostrava C
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 6. kolo 27
BK Odry
TJ TŽ Třinec
Bude upřesněno
-
Odry
Preview
Základní část 6. kolo 28
BC Nový Jičín C
BO TJ Hlučín
17. 1. 2022
19:00
SH Krytý bazén Michal Slovák
Miroslav Slovák
83
47
23
5
46
17
59
32
Review
Základní část 6. kolo 29
BK Labrador Ostrava B
BK Hladnov Slezská
23. 11. 2021
20:15
Trojhalí Matouš Přidal
Vojtěch Ščurek
56
90
12
26
28
41
43
66
Review
Základní část 6. kolo 30
BK Snakes Ostrava C
Restart Havířov
25. 11. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Marek Pilch
56
88
6
20
19
35
39
60
Review
Základní část 7. kolo 32
BK Hladnov Slezská
BK Snakes Ostrava C
21. 1. 2022
17:30
Gymnázium Hladnov Vojtěch Ščurek
Jan Posker
140
44
31
16
65
20
99
28
Review
Základní část 7. kolo 33
BO TJ Hlučín
BK Labrador Ostrava B
4. 1. 2022
18:30
Sportovní hala Aleš Jurda
Jan Posker
62
57
17
13
23
32
39
42
Review
Základní část 7. kolo 34
TJ TŽ Třinec
BC Nový Jičín C
3. 12. 2021
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Matouš Přidal
Marek Pilch
52
89
15
32
12
21
13
14
Review
Základní část 7. kolo 31
Restart Havířov
Vsetínský Basket
3. 12. 2021
20:00
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Johana Križanová
73
50
21
11
37
26
52
43
Review
Základní část 7. kolo 35
BK Labrador Ostrava C
BK Odry
30. 11. 2021
20:15
Trojhalí Jan Posker
Matouš Přidal
69
70
18
22
34
41
46
55
Review
Základní část 8. kolo 36
Vsetínský Basket
BK Odry
17. 12. 2021
18:30
Sportovní hala Na Lapači Vsetín David Vyplel
Břetislav Kraváček
48
84
8
17
22
42
34
59
Review
Základní část 8. kolo 37
BC Nový Jičín C
BK Labrador Ostrava C
13. 12. 2021
19:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
David Tichý
76
63
25
16
37
29
53
43
Review
Základní část 8. kolo 40
Restart Havířov
BK Hladnov Slezská
17. 12. 2021
20:00
SPŠE Havířov Dominik Holaň
Aleš Jurda
74
91
13
23
37
51
61
73
Review
Základní část 8. kolo 38
BK Labrador Ostrava B
TJ TŽ Třinec
14. 12. 2021
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Václav Sýkora
59
71
17
18
28
38
45
52
Review
Základní část 8. kolo 39
BK Snakes Ostrava C
BO TJ Hlučín
16. 12. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Ondřej Rusz
Vojtěch Ščurek
55
68
6
16
19
35
39
50
Review
Základní část 9. kolo 43
TJ TŽ Třinec
BK Snakes Ostrava C
Bude upřesněno
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 9. kolo 45
BK Odry
BC Nový Jičín C
Bude upřesněno
-
Odry
Preview
Základní část 9. kolo 42
BO TJ Hlučín
Restart Havířov
11. 1. 2022
18:30
Sportovní hala Vojtěch Ščurek
Jan Posker
54
77
9
22
21
40
35
94
Review
Základní část 9. kolo 41
BK Hladnov Slezská
Vsetínský Basket
14. 1. 2022
19:00
Gymnázium Hladnov Matouš Přidal
Julie Valerie Ostráková
109
49
30
8
54
19
83
28
Review
Základní část 9. kolo 44
BK Labrador Ostrava C
BK Labrador Ostrava B
25. 1. 2022
20:15
Trojhalí Tomáš Nevřela
Marek Pilch
96
60
15
13
39
31
64
43
Review
Základní část 10. kolo 46
Vsetínský Basket
BC Nový Jičín C
28. 1. 2022
18:30
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Jan Menšík
Matyáš Hawiger
Preview
Základní část 10. kolo 50
BO TJ Hlučín
BK Hladnov Slezská
25. 1. 2022
18:30
Sportovní hala Tomáš Holubek
Jan Posker
52
100
14
19
32
43
40
66
Review
Základní část 10. kolo 47
BK Odry
BK Labrador Ostrava B
28. 1. 2022
19:15
Odry Ota Baďura
Aneta Pechová
Preview
Základní část 10. kolo 49
TJ TŽ Třinec
Restart Havířov
28. 1. 2022
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Tomáš Kraina
Natálie Grobelná
Preview
Základní část 10. kolo 48
BK Labrador Ostrava C
BK Snakes Ostrava C
27. 1. 2022
20:15
Trojhalí Matouš Přidal
Vojtěch Ščurek
Preview
Základní část 11. kolo 51
BO TJ Hlučín
Vsetínský Basket
1. 2. 2022
18:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 11. kolo 52
BK Hladnov Slezská
TJ TŽ Třinec
4. 2. 2022
19:00
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 11. kolo 53
Restart Havířov
BK Labrador Ostrava C
4. 2. 2022
19:30
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 11. kolo 55
BK Labrador Ostrava B
BC Nový Jičín C
3. 2. 2022
20:15
Trojhalí
Preview
Základní část 11. kolo 54
BK Snakes Ostrava C
BK Odry
3. 2. 2022
20:40
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 12. kolo 56
Vsetínský Basket
BK Labrador Ostrava B
19. 2. 2022
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 12. kolo 57
BC Nový Jičín C
BK Snakes Ostrava C
19. 2. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 12. kolo 58
BK Odry
Restart Havířov
19. 2. 2022
-
Preview
Základní část 12. kolo 59
BK Labrador Ostrava C
BK Hladnov Slezská
19. 2. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 12. kolo 60
TJ TŽ Třinec
BO TJ Hlučín
18. 2. 2022
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 13. kolo 63
BK Hladnov Slezská
BK Odry
5. 3. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 13. kolo 64
Restart Havířov
BC Nový Jičín C
5. 3. 2022
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 13. kolo 65
BK Snakes Ostrava C
BK Labrador Ostrava B
5. 3. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 13. kolo 62
BO TJ Hlučín
BK Labrador Ostrava C
1. 3. 2022
18:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 13. kolo 61
TJ TŽ Třinec
Vsetínský Basket
4. 3. 2022
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 14. kolo 66
Vsetínský Basket
BK Snakes Ostrava C
19. 3. 2022
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 14. kolo 67
BK Labrador Ostrava B
Restart Havířov
19. 3. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 14. kolo 68
BC Nový Jičín C
BK Hladnov Slezská
19. 3. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 14. kolo 69
BK Odry
BO TJ Hlučín
19. 3. 2022
-
Preview
Základní část 14. kolo 70
BK Labrador Ostrava C
TJ TŽ Třinec
19. 3. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 15. kolo 71
BK Labrador Ostrava C
Vsetínský Basket
2. 4. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 15. kolo 73
BO TJ Hlučín
BC Nový Jičín C
2. 4. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Základní část 15. kolo 74
BK Hladnov Slezská
BK Labrador Ostrava B
2. 4. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 15. kolo 75
Restart Havířov
BK Snakes Ostrava C
2. 4. 2022
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 15. kolo 72
TJ TŽ Třinec
BK Odry
1. 4. 2022
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 16. kolo 76
Vsetínský Basket
Restart Havířov
9. 4. 2022
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 16. kolo 77
BK Snakes Ostrava C
BK Hladnov Slezská
9. 4. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 16. kolo 78
BK Labrador Ostrava B
BO TJ Hlučín
9. 4. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 16. kolo 79
BC Nový Jičín C
TJ TŽ Třinec
9. 4. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 16. kolo 80
BK Odry
BK Labrador Ostrava C
9. 4. 2022
-
Preview
Základní část 17. kolo 81
BK Odry
Vsetínský Basket
7. 5. 2022
-
Preview
Základní část 17. kolo 82
BK Labrador Ostrava C
BC Nový Jičín C
7. 5. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 17. kolo 84
BO TJ Hlučín
BK Snakes Ostrava C
7. 5. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Základní část 17. kolo 85
BK Hladnov Slezská
Restart Havířov
7. 5. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 17. kolo 83
TJ TŽ Třinec
BK Labrador Ostrava B
6. 5. 2022
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 18. kolo 86
Vsetínský Basket
BK Hladnov Slezská
21. 5. 2022
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 18. kolo 87
Restart Havířov
BO TJ Hlučín
21. 5. 2022
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 18. kolo 88
BK Snakes Ostrava C
TJ TŽ Třinec
21. 5. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 18. kolo 89
BK Labrador Ostrava B
BK Labrador Ostrava C
21. 5. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 18. kolo 90
BC Nový Jičín C
BK Odry
21. 5. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Hladnov Slezská 10 10 0 1.002 576 20
2. Restart Havířov 9 7 2 660 561 16
3. Nový Jičín C 8 6 2 630 483 14
4. Hlučín 10 4 6 608 731 14
5. Odry 7 5 2 535 407 12
6. Labrador C 7 4 3 519 463 11
7. Labrador B 9 2 7 516 695 11
8. Vsetín 7 1 6 373 530 8
9. Snakes Ostrava C 8 0 8 395 675 8
10. Třinec 5 1 4 283 400 6

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vyplel David 1 1 0 0 - - -
Tichý David 2 0 2 0 - - -
Ščurek Vojtěch 9 5 4 0 - - -
Sýkora Václav 3 2 1 0 - - -
Snopková Barbora 1 0 1 0 - - -
Slovák Marek 1 0 1 0 - - -
Slovák Michal 1 1 0 0 - - -
Slovák Miroslav 2 0 2 0 - - -
Rusz Ondřej 3 2 1 0 - - -
Přidal Matouš 7 4 3 0 - - -
Posker Jan 8 1 7 0 - - -
Pilch Marek 7 1 6 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 1 0 1 0 - - -
Opletal Petr 2 2 0 0 - - -
Nevřela Tomáš 2 2 0 0 - - -
Menšík Jan 1 1 0 0 - - -
Križanová Johana 1 0 1 0 - - -
Kraváček Břetislav 1 0 1 0 - - -
Kraina Tomáš 4 4 0 0 - - -
Kavka Radim 2 1 1 0 - - -
Jurda Aleš 7 1 6 0 - - -
Holubek Tomáš 5 5 0 0 - - -
Holaň Dominik 1 1 0 0 - - -
Grobelná Natálie 1 0 1 0 - - -
Giecek Adam 3 3 0 0 - - -
Dolinek Ivo 3 3 0 0 - - -
Baďura Ota 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře