Severomoravská liga mužů - 2.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
BC Nový Jičín C
Vsetínský Basket
18. 9. 2021
16:00
SH Krytý bazén Marek Pilch
Aleš Jurda
69
46
21
13
42
18
55
35
Review
Základní část 1. kolo 5
BK Hladnov Slezská
BO TJ Hlučín
17. 9. 2021
18:45
Gymnázium Hladnov Matouš Přidal
Vojtěch Ščurek
87
64
16
15
42
26
67
43
Review
Základní část 1. kolo 4
Restart Havířov
TJ TŽ Třinec
21. 9. 2021
20:10
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Barbora Snopková
65
56
13
11
35
31
56
42
Review
Základní část 1. kolo 2
BK Labrador Ostrava B
BK Odry
21. 9. 2021
20:15
Trojhalí Tomáš Nevřela
Marek Pilch
43
99
11
25
20
53
35
79
Review
Základní část 1. kolo 3
BK Snakes Ostrava C
BK Labrador Ostrava C
16. 9. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Ondřej Rusz
20
0
*
Review
Základní část 2. kolo 6
Vsetínský Basket
BO TJ Hlučín
7. 1. 2022
18:30
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Ivo Dolinek
David Tichý
64
72
24
13
29
28
48
50
Review
Základní část 2. kolo 9
BK Odry
BK Snakes Ostrava C
1. 10. 2021
19:15
Odry Adam Giecek
Jan Posker
98
27
22
8
46
17
68
26
Review
Základní část 2. kolo 10
BC Nový Jičín C
BK Labrador Ostrava B
1. 10. 2021
19:30
SH Krytý bazén Radim Kavka
Marek Slovák
89
54
22
19
44
33
64
44
Review
Základní část 2. kolo 7
TJ TŽ Třinec
BK Hladnov Slezská
1. 10. 2021
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Petr Opletal
Aleš Jurda
39
110
11
23
24
53
39
78
Review
Základní část 2. kolo 8
BK Labrador Ostrava C
Restart Havířov
30. 9. 2021
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
72
65
7
12
23
32
51
45
Review
Základní část 3. kolo 15
BO TJ Hlučín
TJ TŽ Třinec
12. 10. 2021
18:30
Sportovní hala Vojtěch Ščurek
Jan Posker
77
65
17
18
40
31
61
44
Review
Základní část 3. kolo 14
BK Hladnov Slezská
BK Labrador Ostrava C
15. 10. 2021
19:00
Gymnázium Hladnov Tomáš Holubek
Aleš Jurda
98
67
33
14
57
36
83
53
Review
Základní část 3. kolo 11
BK Labrador Ostrava B
Vsetínský Basket
14. 10. 2021
20:15
Trojhalí Ondřej Rusz
Matouš Přidal
67
59
16
19
30
32
52
48
Review
Základní část 3. kolo 13
Restart Havířov
BK Odry
22. 10. 2021
20:15
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Radim Kavka
73
59
25
17
44
28
60
40
Review
Základní část 3. kolo 12
BK Snakes Ostrava C
BC Nový Jičín C
14. 10. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Václav Sýkora
Marek Pilch
54
78
9
26
33
35
42
50
Review
Základní část 4. kolo 19
BC Nový Jičín C
Restart Havířov
25. 10. 2021
19:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Miroslav Slovák
70
76
20
20
34
41
53
62
Review
Základní část 4. kolo 18
BK Odry
BK Hladnov Slezská
5. 11. 2021
19:15
Odry Ivo Dolinek
Ota Baďura
55
86
15
20
32
34
44
53
Review
Základní část 4. kolo 17
BK Labrador Ostrava C
BO TJ Hlučín
2. 11. 2021
20:15
Trojhalí Adam Giecek
Marek Pilch
73
51
16
27
37
30
57
38
Review
Základní část 4. kolo 20
BK Labrador Ostrava B
BK Snakes Ostrava C
26. 10. 2021
20:15
Trojhalí Vojtěch Ščurek
Aleš Jurda
67
60
20
21
38
32
52
51
Review
Základní část 5. kolo 25
TJ TŽ Třinec
BK Labrador Ostrava C
Bude upřesněno
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
20
0
*
Review
Základní část 5. kolo 23
BK Hladnov Slezská
BC Nový Jičín C
12. 11. 2021
17:30
Gymnázium Hladnov Václav Sýkora
Matouš Přidal
91
76
26
20
46
41
69
62
Review
Základní část 5. kolo 24
BO TJ Hlučín
BK Odry
9. 11. 2021
18:30
Sportovní hala Tomáš Holubek
Jan Posker
61
70
11
12
25
21
40
42
57
57
Review
Základní část 5. kolo 22
Restart Havířov
BK Labrador Ostrava B
16. 11. 2021
20:00
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Natálie Grobelná
69
53
21
9
35
24
49
41
Review
Základní část 5. kolo 21
BK Snakes Ostrava C
Vsetínský Basket
11. 11. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Aleš Jurda
56
57
22
11
36
29
44
47
Review
Základní část 6. kolo 27
BK Odry
TJ TŽ Třinec
Bude upřesněno
-
Odry
20
0
*
Review
Základní část 6. kolo 28
BC Nový Jičín C
BO TJ Hlučín
17. 1. 2022
19:00
SH Krytý bazén Michal Slovák
Miroslav Slovák
83
47
23
5
46
17
59
32
Review
Základní část 6. kolo 29
BK Labrador Ostrava B
BK Hladnov Slezská
23. 11. 2021
20:15
Trojhalí Matouš Přidal
Vojtěch Ščurek
56
90
12
26
28
41
43
66
Review
Základní část 6. kolo 30
BK Snakes Ostrava C
Restart Havířov
25. 11. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Marek Pilch
56
88
6
20
19
35
39
60
Review
Základní část 7. kolo 32
BK Hladnov Slezská
BK Snakes Ostrava C
21. 1. 2022
17:30
Gymnázium Hladnov Vojtěch Ščurek
Jan Posker
140
44
31
16
65
20
99
28
Review
Základní část 7. kolo 33
BO TJ Hlučín
BK Labrador Ostrava B
4. 1. 2022
18:30
Sportovní hala Aleš Jurda
Jan Posker
62
57
17
13
23
32
39
42
Review
Základní část 7. kolo 34
TJ TŽ Třinec
BC Nový Jičín C
3. 12. 2021
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Matouš Přidal
Marek Pilch
52
89
15
32
12
21
13
14
Review
Základní část 7. kolo 31
Restart Havířov
Vsetínský Basket
3. 12. 2021
20:00
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Johana Križanová
73
50
21
11
37
26
52
43
Review
Základní část 7. kolo 35
BK Labrador Ostrava C
BK Odry
30. 11. 2021
20:15
Trojhalí Jan Posker
Matouš Přidal
69
70
18
22
34
41
46
55
Review
Základní část 8. kolo 36
Vsetínský Basket
BK Odry
17. 12. 2021
18:30
Sportovní hala Na Lapači Vsetín David Vyplel
Břetislav Kraváček
48
84
8
17
22
42
34
59
Review
Základní část 8. kolo 37
BC Nový Jičín C
BK Labrador Ostrava C
13. 12. 2021
19:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
David Tichý
76
63
25
16
37
29
53
43
Review
Základní část 8. kolo 40
Restart Havířov
BK Hladnov Slezská
17. 12. 2021
20:00
SPŠE Havířov Dominik Holaň
Aleš Jurda
74
91
13
23
37
51
61
73
Review
Základní část 8. kolo 38
BK Labrador Ostrava B
TJ TŽ Třinec
14. 12. 2021
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Václav Sýkora
59
71
17
18
28
38
45
52
Review
Základní část 8. kolo 39
BK Snakes Ostrava C
BO TJ Hlučín
16. 12. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Ondřej Rusz
Vojtěch Ščurek
55
68
6
16
19
35
39
50
Review
Základní část 9. kolo 43
TJ TŽ Třinec
BK Snakes Ostrava C
Bude upřesněno
-
5. ZŠ Třinec-Terasa 0
20
*
Review
Základní část 9. kolo 42
BO TJ Hlučín
Restart Havířov
11. 1. 2022
18:30
Sportovní hala Vojtěch Ščurek
Jan Posker
54
77
9
22
21
40
35
94
Review
Základní část 9. kolo 41
BK Hladnov Slezská
Vsetínský Basket
14. 1. 2022
19:00
Gymnázium Hladnov Matouš Přidal
Julie Valerie Ostráková
109
49
30
8
54
19
83
28
Review
Základní část 9. kolo 45
BK Odry
BC Nový Jičín C
11. 3. 2022
19:15
Odry Ivo Dolinek
Filip Hudec
95
74
26
17
43
35
74
43
Review
Základní část 9. kolo 44
BK Labrador Ostrava C
BK Labrador Ostrava B
25. 1. 2022
20:15
Trojhalí Tomáš Nevřela
Marek Pilch
96
60
15
13
39
31
64
43
Review
Základní část 10. kolo 50
BO TJ Hlučín
BK Hladnov Slezská
25. 1. 2022
18:30
Sportovní hala Tomáš Holubek
Jan Posker
52
100
14
19
32
43
40
66
Review
Základní část 10. kolo 47
BK Odry
BK Labrador Ostrava B
28. 1. 2022
19:15
Odry Ladislav Sokolovský
Aneta Pechová
75
33
16
8
35
17
55
29
Review
Základní část 10. kolo 49
TJ TŽ Třinec
Restart Havířov
28. 1. 2022
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Tomáš Kraina
Natálie Grobelná
41
79
8
13
13
19
10
23
Review
Základní část 10. kolo 48
BK Labrador Ostrava C
BK Snakes Ostrava C
22. 3. 2022
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Jan Posker
69
39
17
6
39
27
54
31
Review
Základní část 11. kolo 52
BK Hladnov Slezská
TJ TŽ Třinec
27. 5. 2022
18:00
Gymnázium Hladnov Jan Posker
Aleš Jurda
91
75
26
17
50
35
73
55
Review
Základní část 11. kolo 51
BO TJ Hlučín
Vsetínský Basket
1. 2. 2022
18:30
Sportovní hala Tomáš Holubek
Jan Posker
60
51
19
4
33
21
46
40
Review
Základní část 11. kolo 54
BK Snakes Ostrava C
BK Odry
23. 5. 2022
18:30
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Marek Pilch
33
106
8
23
12
52
23
75
Review
Základní část 11. kolo 53
Restart Havířov
BK Labrador Ostrava C
4. 2. 2022
19:30
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Johana Križanová
76
62
18
13
36
26
65
39
Review
Základní část 11. kolo 55
BK Labrador Ostrava B
BC Nový Jičín C
26. 4. 2022
20:15
Trojhalí Marek Pilch
Aleš Jurda
67
83
20
23
35
41
51
63
Review
Základní část 12. kolo 58
BK Odry
Restart Havířov
18. 2. 2022
19:15
Odry Ivo Dolinek
Michal Slovák
74
58
26
18
38
31
59
46
Review
Základní část 12. kolo 57
BC Nový Jičín C
BK Snakes Ostrava C
18. 2. 2022
19:30
SH Krytý bazén Marek Slovák
Miroslav Slovák
92
34
25
3
48
14
60
21
Review
Základní část 12. kolo 60
TJ TŽ Třinec
BO TJ Hlučín
31. 5. 2022
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Tomáš Kraina
Natálie Grobelná
51
44
16
12
32
24
43
32
Review
Základní část 12. kolo 59
BK Labrador Ostrava C
BK Hladnov Slezská
17. 2. 2022
20:15
Trojhalí Matouš Přidal
Marek Pilch
74
81
19
13
41
38
52
65
Review
Základní část 13. kolo 62
BO TJ Hlučín
BK Labrador Ostrava C
1. 3. 2022
18:30
Sportovní hala Vojtěch Ščurek
Jan Posker
78
70
12
19
33
37
53
56
Review
Základní část 13. kolo 63
BK Hladnov Slezská
BK Odry
4. 3. 2022
19:00
Gymnázium Hladnov Jan Posker
Aleš Jurda
79
69
19
15
37
37
62
54
Review
Základní část 13. kolo 64
Restart Havířov
BC Nový Jičín C
4. 3. 2022
20:00
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Radim Kavka
75
78
24
20
37
37
55
61
Review
Základní část 13. kolo 65
BK Snakes Ostrava C
BK Labrador Ostrava B
3. 3. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
42
60
4
10
20
23
34
36
Review
Základní část 14. kolo 68
BC Nový Jičín C
BK Hladnov Slezská
21. 3. 2022
19:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Filip Hudec
75
78
24
15
38
39
58
59
Review
Základní část 14. kolo 69
BK Odry
BO TJ Hlučín
18. 3. 2022
19:15
Odry Ivo Dolinek
Filip Hudec
87
56
24
5
40
26
67
39
Review
Základní část 14. kolo 67
BK Labrador Ostrava B
Restart Havířov
17. 3. 2022
20:15
Trojhalí Adam Giecek
Jan Posker
63
76
15
20
32
41
45
57
Review
Základní část 14. kolo 70
BK Labrador Ostrava C
TJ TŽ Třinec
15. 3. 2022
20:15
Trojhalí Matouš Přidal
Aleš Jurda
78
63
22
18
38
33
57
47
Review
Základní část 15. kolo 73
BO TJ Hlučín
BC Nový Jičín C
29. 3. 2022
18:30
Sportovní hala Tomáš Holubek
Jan Posker
59
74
14
16
33
33
51
51
Review
Základní část 15. kolo 74
BK Hladnov Slezská
BK Labrador Ostrava B
1. 4. 2022
19:00
Gymnázium Hladnov Ondřej Veselý
Jan Posker
102
50
22
10
40
22
69
34
Review
Základní část 15. kolo 72
TJ TŽ Třinec
BK Odry
1. 4. 2022
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Tomáš Kraina
Radim Kavka
68
90
16
23
18
18
14
23
Review
Základní část 15. kolo 75
Restart Havířov
BK Snakes Ostrava C
1. 4. 2022
20:00
SPŠE Havířov Matouš Přidal
Aleš Jurda
98
33
20
16
48
20
80
29
Review
Základní část 16. kolo 79
BC Nový Jičín C
TJ TŽ Třinec
28. 4. 2022
19:30
SH Krytý bazén Miroslav Slovák
Marek Slovák
63
45
17
11
34
22
56
34
Review
Základní část 16. kolo 80
BK Odry
BK Labrador Ostrava C
8. 4. 2022
19:30
Odry Ivo Dolinek
Filip Hudec
89
76
17
19
34
39
65
60
Review
Základní část 16. kolo 78
BK Labrador Ostrava B
BO TJ Hlučín
7. 4. 2022
20:15
Trojhalí Marek Pilch
Aleš Jurda
89
63
18
24
41
33
68
45
Review
Základní část 16. kolo 77
BK Snakes Ostrava C
BK Hladnov Slezská
7. 4. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Dominik Holaň
Vojtěch Ščurek
41
101
11
21
20
43
32
70
Review
Základní část 17. kolo 85
BK Hladnov Slezská
Restart Havířov
6. 5. 2022
18:00
Gymnázium Hladnov Petr Opletal
Marek Pilch
108
75
26
19
49
42
78
57
Review
Základní část 17. kolo 84
BO TJ Hlučín
BK Snakes Ostrava C
3. 5. 2022
18:30
Sportovní hala Tomáš Holubek
Aleš Jurda
81
48
26
8
46
28
59
36
Review
Základní část 17. kolo 83
TJ TŽ Třinec
BK Labrador Ostrava B
6. 5. 2022
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Tomáš Kraina
Radim Kavka
70
69
12
15
20
15
22
16
Review
Základní část 17. kolo 82
BK Labrador Ostrava C
BC Nový Jičín C
3. 5. 2022
20:15
Trojhalí Vojtěch Ščurek
Jan Posker
56
80
9
29
28
43
39
59
Review
Základní část 18. kolo 90
BC Nový Jičín C
BK Odry
22. 4. 2022
19:30
SH Krytý bazén Jan Menšík
Miroslav Slovák
72
88
13
23
37
40
60
62
Review
Základní část 18. kolo 87
Restart Havířov
BO TJ Hlučín
13. 5. 2022
19:45
SPŠE Havířov Johana Križanová
Tomáš Kraina
92
68
33
15
53
24
78
37
Review
Základní část 18. kolo 89
BK Labrador Ostrava B
BK Labrador Ostrava C
12. 4. 2022
20:15
Trojhalí Adam Giecek
Aleš Jurda
74
61
8
17
33
30
51
44
Review
Základní část 18. kolo 88
BK Snakes Ostrava C
TJ TŽ Třinec
26. 5. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Petr Opletal
40
75
7
20
13
34
23
59
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z
Jakub Ondruš Hlučín 35 1
David Hrňa Odry 25 1
Aleš Pospěch Nový Jičín C 36 1
Jiří Saksa Nový Jičín C 37 1
Pavel Krejčí Snakes Ostrava C 20 1
Jakub Havrlant Nový Jičín C 23 1
Adam Kiša Snakes Ostrava C 20 1
Damián Kravčenko Nový Jičín C 19 1
Martin Kašpárek Snakes Ostrava C 21 1
Jan Samek Hlučín 26 1
Tomáš Plášek Hladnov Slezská 19 1
Jan Goryczka Hladnov Slezská 21 1
Jakub Holek Hladnov Slezská 19 1
Matěj Kotala Snakes Ostrava C 19 1
David Vlček Hladnov Slezská 19 1
Jan Vala Snakes Ostrava C 24 1
Petr Šindler Nový Jičín C 22 1
Jakub Řeháček Hladnov Slezská 20 1
Petr Szczur Hladnov Slezská 20 1
Jakub Javorský Snakes Ostrava C 24 1
Ferdinand Tischlinger Nový Jičín C 55 1
Martin Škarka Nový Jičín C 33 1
Jáchym Řemelka Hladnov Slezská 19 1
Ondřej Mohyla Snakes Ostrava C 19 1
Patrik Foldyna Snakes Ostrava C 21 1
Radek Janisch Hladnov Slezská 20 1
Jakub Fegler Odry 26 1
Radovan Kovalský Snakes Ostrava C 48 1
Martin Malíček Labrador C 23 1
David Vyhnánek Snakes Ostrava C 23 1
David Wiesner Snakes Ostrava C 23 1
Patrik Novotný Snakes Ostrava C 22 1
Jan Bystroň Nový Jičín C 20 1
16 Tomáš Kubíček Odry 28 1
Vojtěch Blačinský Hladnov Slezská 20 1
Viktor Citta Snakes Ostrava C 21 1
Jakub Kyncl Snakes Ostrava C 21 1
Jan Kolarčík Hlučín 36 1
Lukáš Heřík Snakes Ostrava C 20 1
Denis Možný Snakes Ostrava C 20 1
Petr Levý Snakes Ostrava C 21 1
Jan Horvath Snakes Ostrava C 21 1
Marcel Dufek Snakes Ostrava C 21 1
Vojtěch Drnovský Snakes Ostrava C 21 1
Matěj Lipka Snakes Ostrava C 19 1
Ricardo Lamadrid Snakes Ostrava C 19 1
Matěj Rygel Labrador B 22 1
Radek Miľo Nový Jičín C 19 1
Filip Špaňhel Hladnov Slezská 23 1
Tomáš Vlček Odry 26 1
Matěj Pešák Odry 24 1
Adam Kautský Snakes Ostrava C 21 1
Jakub Kopčanský Snakes Ostrava C 22 1
Adam Kandráč Snakes Ostrava C 22 1
David Tichý Odry 24 1
Ondřej Ferenc Labrador B 37 1
Tomáš Veselý Hladnov Slezská 28 1
Patrik Matzke Nový Jičín C 23 1
Jaroslav Beňo Hladnov Slezská 40 1
Jakub Baloušek Hlučín 21 1
Marek Matula Labrador C 24 1
David Gavenda Hladnov Slezská 27 1
Vladislav Gajdoš Odry 40 1
Pavel Kryka Nový Jičín C 35 1
17 Tomáš Holubčík Odry 27 1
Pavel Velička Hladnov Slezská 18 1
Vojtěch Velebil Labrador C 18 1
Vojtěch Křístek Snakes Ostrava C 21 1
Daniel Hurník Snakes Ostrava C 20 1
Tadeáš Daněk Nový Jičín C 22 1
Filip Holek Snakes Ostrava C 25 1
Lukáš Kraus Třinec 24 1
7 Marek Dokoupil Odry 39 1
Zbyněk Hladný Odry 40 1
Jakub Dvorský Odry 36 1
David Mihál Labrador C 18 1
Radan Swaczyna Labrador B 30 1
Patrik Hlisnikovský Hlučín 18 1
Radek Němčík Třinec 43 1
Martin Kozel Hladnov Slezská 19 1
Radim Pavlík Restart Havířov 42 1
Daniel Yurchenko Hladnov Slezská 19 1
Petr Augustin Hladnov Slezská 18 1
Lukáš Budín Odry 21 1
Václav Kuboň Snakes Ostrava C 19 1
David Paťorek Labrador B 46 1
Milan Žák Labrador B 63 1
Vojtěch Šelong Restart Havířov 29 1
Aleš Janota Snakes Ostrava C 19 1
Erik Cigánek Hladnov Slezská 19 1
Martin Koval Nový Jičín C 20 1
Ondřej Zhasil Hladnov Slezská 20 1
Ondřej Skácel Hladnov Slezská 22 1
Daniel Eliáš Nový Jičín C 37 1
Jan Štembírek Hladnov Slezská 41 1
Pavel Klus Třinec 60 1
Jiří Doucha Třinec 62 1
Karel Polívka Hlučín 34 1
Petr Lokša Hlučín 31 1
Jiří Kobělka Restart Havířov 52 1
David Chromečka Nový Jičín C 34 1
Vojtěch Gruchala Labrador C 39 1
Petr Polách Nový Jičín C 42 1
Petr Karkoška Restart Havířov 49 1
Jan Stebel Restart Havířov 41 1
Michal Polách Nový Jičín C 27 1
Michal Malík Restart Havířov 41 1
Jiří Harazim Třinec 47 1
Richard Výtisk Hlučín 26 1
Jakub Bednář Hlučín 26 1
Jindřich Brejcha Hlučín 25 1
Miroslav Chudoba Hlučín 25 1
Petr Šupol Restart Havířov 43 1
Tomáš Bedrunka Hlučín 55 1
Martin Lokaj Hlučín 35 1
Filip Talacek Hlučín 35 1
Ondřej Vícha Hlučín 28 1
David Kiša Labrador C 49 1
Adam Černý Labrador B 23 1
Ondřej Rusz Hladnov Slezská 28 1
Tomáš Janů Labrador C 47 1
Vladimír Vaněk Labrador B 42 1
Ondřej Pečta Labrador B 40 1
Lukáš Pospíšilík Nový Jičín C 38 1
Martin Křídlo Nový Jičín C 42 1
Petr Mrštík Nový Jičín C 43 1
Jiří Malík Restart Havířov 45 1
Tomáš Špůrek Nový Jičín C 36 1
Marián Križan Restart Havířov 51 1
Tomáš Balcar Třinec 49 1
David Heczko Třinec 45 1
Miroslav Kajzar Třinec 60 1
Tomáš Wrobel Hlučín 51 1
Marek Hlisnikovský Třinec 46 1
Vladimír Kratochvíl Třinec 46 1
Lukáš Mik Nový Jičín C 38 1
Lukáš Baroň Nový Jičín C 37 1
Rostislav Ondráček Labrador C 29 1
Dalibor Vaněk Nový Jičín C 35 1
Artur Wojnarowský Hladnov Slezská 22 1
Tomáš Veselý Labrador C 52 1
Adam Giecek Hladnov Slezská 36 1
Lukáš Stáňa Restart Havířov 39 1
Přemysl Válek Restart Havířov 38 1
Matěj Richtář Hladnov Slezská 23 1
Ondřej Dostál Labrador B 39 1
Jan Poczatek Hladnov Slezská 29 1
Miroslav Buchta Hlučín 44 1
Václav Novotný Hlučín 32 1
Adam Havlík Hlučín 25 1
Matěj Šnaur Hladnov Slezská 22 1
Jiří Pilař Hladnov Slezská 38 1
Jaromír Sládek Hladnov Slezská 31 1
Daniel Špitalský Snakes Ostrava C 23 1
Michal Kowalski Snakes Ostrava C 24 1
Tomáš Doležel Snakes Ostrava C 24 1
Jiří Janiš Snakes Ostrava C 23 1
Martin Rudolf Odry 24 1
Tomáš Khýr Restart Havířov 54 1
Robert Hajda Nový Jičín C 22 1
Erik Viktorin Hladnov Slezská 21 1
Lukáš Béreš Odry 32 1
Martin Horkel Labrador C 26 1
Lukáš Breitkopf Hlučín 33 1
Markos Maskaĺ Labrador C 27 1
Lukáš Veselý Labrador C 27 1
Filip Štec Labrador C 29 1
Ondřej Florčík Labrador C 27 1
Michael Uchytil Labrador C 26 1
David Stiborek Labrador C 26 1
Petr Martinásek Labrador B 35 1
Michal Martinásek Labrador B 37 1
Tomáš Ševčík Hlučín 26 1
Tomáš Beier Labrador B 31 1
Martin Jankovič Labrador C 27 1
Denis Bazgier Třinec 31 1
Radek Mocek Nový Jičín C 43 1
Radek Ondráček Labrador C 26 1
Jakub Peška Labrador C 26 1
Jakub Brenner Restart Havířov 36 1
Jiří Šajna Restart Havířov 41 1
Jan Mikolajek Snakes Ostrava C 26 1
Jan Nádvorník Třinec 31 1
Tomáš Zápalka Hlučín 25 1
David Orság Odry 40 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vyplel David 1 1 0 0 - - -
Veselý Ondřej 1 1 0 0 - - -
Tichý David 2 0 2 0 - - -
Ščurek Vojtěch 13 8 5 0 - - -
Sýkora Václav 3 2 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 1 1 0 0 - - -
Snopková Barbora 1 0 1 0 - - -
Slovák Michal 2 1 1 0 - - -
Slovák Miroslav 5 1 4 0 - - -
Slovák Marek 3 1 2 0 - - -
Rusz Ondřej 3 2 1 0 - - -
Přidal Matouš 10 7 3 0 - - -
Posker Jan 17 3 14 0 - - -
Pilch Marek 13 4 9 0 - - -
Pechová Aneta 1 0 1 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 1 0 1 0 - - -
Opletal Petr 4 3 1 0 - - -
Nevřela Tomáš 3 3 0 0 - - -
Menšík Jan 2 2 0 0 - - -
Križanová Johana 3 1 2 0 - - -
Kraváček Břetislav 1 0 1 0 - - -
Kraina Tomáš 11 10 1 0 - - -
Kavka Radim 5 1 4 0 - - -
Jurda Aleš 16 1 15 0 - - -
Hudec Filip 4 0 4 0 - - -
Holubek Tomáš 9 9 0 0 - - -
Holaň Dominik 2 2 0 0 - - -
Grobelná Natálie 3 0 3 0 - - -
Giecek Adam 5 5 0 0 - - -
Dolinek Ivo 8 8 0 0 - - -
Baďura Ota 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře