Severomoravská liga mužů - 2.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
BC Nový Jičín C
Vsetínský Basket
18. 9. 2021
16:00
SH Krytý bazén Marek Pilch
Aleš Jurda
69
46
21
13
42
18
55
35
Review
Základní část 1. kolo 5
BK Hladnov Slezská
BO TJ Hlučín
17. 9. 2021
18:45
Gymnázium Hladnov Matouš Přidal
Vojtěch Ščurek
87
64
16
15
42
26
67
43
Review
Základní část 1. kolo 4
Restart Havířov
TJ TŽ Třinec
21. 9. 2021
20:10
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Barbora Snopková
65
56
13
11
35
31
56
42
Review
Základní část 1. kolo 2
BK Labrador Ostrava B
BK Odry
21. 9. 2021
20:15
Trojhalí Tomáš Nevřela
Marek Pilch
43
99
11
25
20
53
35
79
Review
Základní část 1. kolo 3
BK Snakes Ostrava C
BK Labrador Ostrava C
16. 9. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Ondřej Rusz
43
79
8
24
21
40
33
61
Review
Základní část 2. kolo 6
Vsetínský Basket
BO TJ Hlučín
2. 10. 2021
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 2. kolo 7
TJ TŽ Třinec
BK Hladnov Slezská
2. 10. 2021
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 2. kolo 9
BK Odry
BK Snakes Ostrava C
1. 10. 2021
19:15
Odry
Preview
Základní část 2. kolo 10
BC Nový Jičín C
BK Labrador Ostrava B
1. 10. 2021
19:30
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 2. kolo 8
BK Labrador Ostrava C
Restart Havířov
30. 9. 2021
20:15
Trojhalí
Preview
Základní část 3. kolo 11
BK Labrador Ostrava B
Vsetínský Basket
16. 10. 2021
-
Trojhalí
Preview
Základní část 3. kolo 12
BK Snakes Ostrava C
BC Nový Jičín C
16. 10. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 3. kolo 14
BK Hladnov Slezská
BK Labrador Ostrava C
16. 10. 2021
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 3. kolo 15
BO TJ Hlučín
TJ TŽ Třinec
12. 10. 2021
18:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 3. kolo 13
Restart Havířov
BK Odry
15. 10. 2021
20:15
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 4. kolo 16
Vsetínský Basket
TJ TŽ Třinec
30. 10. 2021
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 4. kolo 17
BK Labrador Ostrava C
BO TJ Hlučín
30. 10. 2021
-
Trojhalí
Preview
Základní část 4. kolo 18
BK Odry
BK Hladnov Slezská
30. 10. 2021
-
Preview
Základní část 4. kolo 20
BK Labrador Ostrava B
BK Snakes Ostrava C
30. 10. 2021
-
Trojhalí
Preview
Základní část 4. kolo 19
BC Nový Jičín C
Restart Havířov
29. 10. 2021
19:30
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 5. kolo 21
BK Snakes Ostrava C
Vsetínský Basket
13. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 5. kolo 23
BK Hladnov Slezská
BC Nový Jičín C
13. 11. 2021
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 5. kolo 24
BO TJ Hlučín
BK Odry
13. 11. 2021
-
Sportovní hala
Preview
Základní část 5. kolo 25
TJ TŽ Třinec
BK Labrador Ostrava C
13. 11. 2021
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 5. kolo 22
Restart Havířov
BK Labrador Ostrava B
12. 11. 2021
20:15
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 6. kolo 26
Vsetínský Basket
BK Labrador Ostrava C
27. 11. 2021
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 6. kolo 27
BK Odry
TJ TŽ Třinec
27. 11. 2021
-
Preview
Základní část 6. kolo 29
BK Labrador Ostrava B
BK Hladnov Slezská
27. 11. 2021
-
Trojhalí
Preview
Základní část 6. kolo 30
BK Snakes Ostrava C
Restart Havířov
27. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 6. kolo 28
BC Nový Jičín C
BO TJ Hlučín
27. 11. 2021
17:00
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 7. kolo 32
BK Hladnov Slezská
BK Snakes Ostrava C
4. 12. 2021
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 7. kolo 33
BO TJ Hlučín
BK Labrador Ostrava B
4. 12. 2021
-
Sportovní hala
Preview
Základní část 7. kolo 34
TJ TŽ Třinec
BC Nový Jičín C
4. 12. 2021
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 7. kolo 35
BK Labrador Ostrava C
BK Odry
4. 12. 2021
-
Trojhalí
Preview
Základní část 7. kolo 31
Restart Havířov
Vsetínský Basket
3. 12. 2021
20:15
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 8. kolo 36
Vsetínský Basket
BK Odry
18. 12. 2021
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 8. kolo 37
BC Nový Jičín C
BK Labrador Ostrava C
18. 12. 2021
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 8. kolo 38
BK Labrador Ostrava B
TJ TŽ Třinec
18. 12. 2021
-
Trojhalí
Preview
Základní část 8. kolo 39
BK Snakes Ostrava C
BO TJ Hlučín
18. 12. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 8. kolo 40
Restart Havířov
BK Hladnov Slezská
17. 12. 2021
20:15
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 9. kolo 41
BK Hladnov Slezská
Vsetínský Basket
15. 1. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 9. kolo 42
BO TJ Hlučín
Restart Havířov
15. 1. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Základní část 9. kolo 43
TJ TŽ Třinec
BK Snakes Ostrava C
15. 1. 2022
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 9. kolo 44
BK Labrador Ostrava C
BK Labrador Ostrava B
15. 1. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 9. kolo 45
BK Odry
BC Nový Jičín C
15. 1. 2022
-
Preview
Základní část 10. kolo 46
Vsetínský Basket
BC Nový Jičín C
29. 1. 2022
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 10. kolo 47
BK Odry
BK Labrador Ostrava B
29. 1. 2022
-
Preview
Základní část 10. kolo 48
BK Labrador Ostrava C
BK Snakes Ostrava C
29. 1. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 10. kolo 49
TJ TŽ Třinec
Restart Havířov
29. 1. 2022
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 10. kolo 50
BO TJ Hlučín
BK Hladnov Slezská
29. 1. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Základní část 11. kolo 51
BO TJ Hlučín
Vsetínský Basket
5. 2. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Základní část 11. kolo 52
BK Hladnov Slezská
TJ TŽ Třinec
5. 2. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 11. kolo 53
Restart Havířov
BK Labrador Ostrava C
5. 2. 2022
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 11. kolo 54
BK Snakes Ostrava C
BK Odry
5. 2. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 11. kolo 55
BK Labrador Ostrava B
BC Nový Jičín C
5. 2. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 12. kolo 56
Vsetínský Basket
BK Labrador Ostrava B
19. 2. 2022
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 12. kolo 57
BC Nový Jičín C
BK Snakes Ostrava C
19. 2. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 12. kolo 58
BK Odry
Restart Havířov
19. 2. 2022
-
Preview
Základní část 12. kolo 59
BK Labrador Ostrava C
BK Hladnov Slezská
19. 2. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 12. kolo 60
TJ TŽ Třinec
BO TJ Hlučín
19. 2. 2022
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 13. kolo 61
TJ TŽ Třinec
Vsetínský Basket
5. 3. 2022
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 13. kolo 62
BO TJ Hlučín
BK Labrador Ostrava C
5. 3. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Základní část 13. kolo 63
BK Hladnov Slezská
BK Odry
5. 3. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 13. kolo 64
Restart Havířov
BC Nový Jičín C
5. 3. 2022
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 13. kolo 65
BK Snakes Ostrava C
BK Labrador Ostrava B
5. 3. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 14. kolo 66
Vsetínský Basket
BK Snakes Ostrava C
19. 3. 2022
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 14. kolo 67
BK Labrador Ostrava B
Restart Havířov
19. 3. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 14. kolo 68
BC Nový Jičín C
BK Hladnov Slezská
19. 3. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 14. kolo 69
BK Odry
BO TJ Hlučín
19. 3. 2022
-
Preview
Základní část 14. kolo 70
BK Labrador Ostrava C
TJ TŽ Třinec
19. 3. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 15. kolo 71
BK Labrador Ostrava C
Vsetínský Basket
2. 4. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 15. kolo 72
TJ TŽ Třinec
BK Odry
2. 4. 2022
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 15. kolo 73
BO TJ Hlučín
BC Nový Jičín C
2. 4. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Základní část 15. kolo 74
BK Hladnov Slezská
BK Labrador Ostrava B
2. 4. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 15. kolo 75
Restart Havířov
BK Snakes Ostrava C
2. 4. 2022
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 16. kolo 76
Vsetínský Basket
Restart Havířov
9. 4. 2022
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 16. kolo 77
BK Snakes Ostrava C
BK Hladnov Slezská
9. 4. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 16. kolo 78
BK Labrador Ostrava B
BO TJ Hlučín
9. 4. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 16. kolo 79
BC Nový Jičín C
TJ TŽ Třinec
9. 4. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 16. kolo 80
BK Odry
BK Labrador Ostrava C
9. 4. 2022
-
Preview
Základní část 17. kolo 81
BK Odry
Vsetínský Basket
7. 5. 2022
-
Preview
Základní část 17. kolo 82
BK Labrador Ostrava C
BC Nový Jičín C
7. 5. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 17. kolo 83
TJ TŽ Třinec
BK Labrador Ostrava B
7. 5. 2022
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 17. kolo 84
BO TJ Hlučín
BK Snakes Ostrava C
7. 5. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Základní část 17. kolo 85
BK Hladnov Slezská
Restart Havířov
7. 5. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 18. kolo 86
Vsetínský Basket
BK Hladnov Slezská
21. 5. 2022
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 18. kolo 87
Restart Havířov
BO TJ Hlučín
21. 5. 2022
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 18. kolo 88
BK Snakes Ostrava C
TJ TŽ Třinec
21. 5. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 18. kolo 89
BK Labrador Ostrava B
BK Labrador Ostrava C
21. 5. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 18. kolo 90
BC Nový Jičín C
BK Odry
21. 5. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Nový Jičín C 1 1 0 69 46 2
2. Odry 1 1 0 99 43 2
3. Labrador C 1 1 0 79 43 2
4. Restart Havířov 1 1 0 65 56 2
5. Hladnov Slezská 1 1 0 87 64 2
6. Třinec 1 0 1 56 65 1
7. Vsetín 1 0 1 46 69 1
8. Snakes Ostrava C 1 0 1 43 79 1
9. Labrador B 1 0 1 43 99 1
10. Hlučín 1 0 1 64 87 1
Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Ščurek Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Snopková Barbora 1 0 1 0 - - -
Rusz Ondřej 1 0 1 0 - - -
Přidal Matouš 1 1 0 0 - - -
Pilch Marek 2 1 1 0 - - -
Nevřela Tomáš 1 1 0 0 - - -
Kraina Tomáš 1 1 0 0 - - -
Jurda Aleš 1 0 1 0 - - -
Giecek Adam 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře