Severomoravská liga mužů - 2.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
BC Nový Jičín C
Vsetínský Basket
18. 9. 2021
16:00
SH Krytý bazén Marek Pilch
Aleš Jurda
69
46
21
13
42
18
55
35
Review
Základní část 1. kolo 5
BK Hladnov Slezská
BO TJ Hlučín
17. 9. 2021
18:45
Gymnázium Hladnov Matouš Přidal
Vojtěch Ščurek
87
64
16
15
42
26
67
43
Review
Základní část 1. kolo 4
Restart Havířov
TJ TŽ Třinec
21. 9. 2021
20:10
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Barbora Snopková
65
56
13
11
35
31
56
42
Review
Základní část 1. kolo 2
BK Labrador Ostrava B
BK ODRY
21. 9. 2021
20:15
Trojhalí Tomáš Nevřela
Marek Pilch
43
99
11
25
20
53
35
79
Review
Základní část 1. kolo 3
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Labrador Ostrava C
16. 9. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Ondřej Rusz
20
0
*
Review
Základní část 2. kolo 6
Vsetínský Basket
BO TJ Hlučín
7. 1. 2022
18:30
Sportovní hala Na Lapači Vsetín Ivo Dolinek
David Tichý
64
72
24
13
29
28
48
50
Review
Základní část 2. kolo 9
BK ODRY
BK Snakes Háj ve Slezsku
1. 10. 2021
19:15
Odry Adam Giecek
Jan Posker
98
27
22
8
46
17
68
26
Review
Základní část 2. kolo 10
BC Nový Jičín C
BK Labrador Ostrava B
1. 10. 2021
19:30
SH Krytý bazén Radim Kavka
Marek Slovák
89
54
22
19
44
33
64
44
Review
Základní část 2. kolo 7
TJ TŽ Třinec
BK Hladnov Slezská
1. 10. 2021
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Petr Opletal
Aleš Jurda
39
110
11
23
24
53
39
78
Review
Základní část 2. kolo 8
BK Labrador Ostrava C
Restart Havířov
30. 9. 2021
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
72
65
7
12
23
32
51
45
Review
Základní část 3. kolo 15
BO TJ Hlučín
TJ TŽ Třinec
12. 10. 2021
18:30
Sportovní hala Vojtěch Ščurek
Jan Posker
77
65
17
18
40
31
61
44
Review
Základní část 3. kolo 14
BK Hladnov Slezská
BK Labrador Ostrava C
15. 10. 2021
19:00
Gymnázium Hladnov Tomáš Holubek
Aleš Jurda
98
67
33
14
57
36
83
53
Review
Základní část 3. kolo 11
BK Labrador Ostrava B
Vsetínský Basket
14. 10. 2021
20:15
Trojhalí Ondřej Rusz
Matouš Přidal
67
59
16
19
30
32
52
48
Review
Základní část 3. kolo 13
Restart Havířov
BK ODRY
22. 10. 2021
20:15
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Radim Kavka
73
59
25
17
44
28
60
40
Review
Základní část 3. kolo 12
BK Snakes Háj ve Slezsku
BC Nový Jičín C
14. 10. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Václav Sýkora
Marek Pilch
54
78
9
26
33
35
42
50
Review
Základní část 4. kolo 19
BC Nový Jičín C
Restart Havířov
25. 10. 2021
19:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Miroslav Slovák
70
76
20
20
34
41
53
62
Review
Základní část 4. kolo 18
BK ODRY
BK Hladnov Slezská
5. 11. 2021
19:15
Odry Ivo Dolinek
Ota Baďura
55
86
15
20
32
34
44
53
Review
Základní část 4. kolo 17
BK Labrador Ostrava C
BO TJ Hlučín
2. 11. 2021
20:15
Trojhalí Adam Giecek
Marek Pilch
73
51
16
27
37
30
57
38
Review
Základní část 4. kolo 20
BK Labrador Ostrava B
BK Snakes Háj ve Slezsku
26. 10. 2021
20:15
Trojhalí Vojtěch Ščurek
Aleš Jurda
67
60
20
21
38
32
52
51
Review
Základní část 5. kolo 25
TJ TŽ Třinec
BK Labrador Ostrava C
Bude upřesněno
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
20
0
*
Review
Základní část 5. kolo 23
BK Hladnov Slezská
BC Nový Jičín C
12. 11. 2021
17:30
Gymnázium Hladnov Václav Sýkora
Matouš Přidal
91
76
26
20
46
41
69
62
Review
Základní část 5. kolo 24
BO TJ Hlučín
BK ODRY
9. 11. 2021
18:30
Sportovní hala Tomáš Holubek
Jan Posker
61
70
11
12
25
21
40
42
57
57
Review
Základní část 5. kolo 22
Restart Havířov
BK Labrador Ostrava B
16. 11. 2021
20:00
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Natálie Grobelná
69
53
21
9
35
24
49
41
Review
Základní část 5. kolo 21
BK Snakes Háj ve Slezsku
Vsetínský Basket
11. 11. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Aleš Jurda
56
57
22
11
36
29
44
47
Review
Základní část 6. kolo 27
BK ODRY
TJ TŽ Třinec
Bude upřesněno
-
Odry
20
0
*
Review
Základní část 6. kolo 28
BC Nový Jičín C
BO TJ Hlučín
17. 1. 2022
19:00
SH Krytý bazén Michal Slovák
Miroslav Slovák
83
47
23
5
46
17
59
32
Review
Základní část 6. kolo 29
BK Labrador Ostrava B
BK Hladnov Slezská
23. 11. 2021
20:15
Trojhalí Matouš Přidal
Vojtěch Ščurek
56
90
12
26
28
41
43
66
Review
Základní část 6. kolo 30
BK Snakes Háj ve Slezsku
Restart Havířov
25. 11. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Marek Pilch
56
88
6
20
19
35
39
60
Review
Základní část 7. kolo 32
BK Hladnov Slezská
BK Snakes Háj ve Slezsku
21. 1. 2022
17:30
Gymnázium Hladnov Vojtěch Ščurek
Jan Posker
140
44
31
16
65
20
99
28
Review
Základní část 7. kolo 33
BO TJ Hlučín
BK Labrador Ostrava B
4. 1. 2022
18:30
Sportovní hala Aleš Jurda
Jan Posker
62
57
17
13
23
32
39
42
Review
Základní část 7. kolo 34
TJ TŽ Třinec
BC Nový Jičín C
3. 12. 2021
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Matouš Přidal
Marek Pilch
52
89
15
32
12
21
13
14
Review
Základní část 7. kolo 31
Restart Havířov
Vsetínský Basket
3. 12. 2021
20:00
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Johana Križanová
73
50
21
11
37
26
52
43
Review
Základní část 7. kolo 35
BK Labrador Ostrava C
BK ODRY
30. 11. 2021
20:15
Trojhalí Jan Posker
Matouš Přidal
69
70
18
22
34
41
46
55
Review
Základní část 8. kolo 36
Vsetínský Basket
BK ODRY
17. 12. 2021
18:30
Sportovní hala Na Lapači Vsetín David Vyplel
Břetislav Kraváček
48
84
8
17
22
42
34
59
Review
Základní část 8. kolo 37
BC Nový Jičín C
BK Labrador Ostrava C
13. 12. 2021
19:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
David Tichý
76
63
25
16
37
29
53
43
Review
Základní část 8. kolo 40
Restart Havířov
BK Hladnov Slezská
17. 12. 2021
20:00
SPŠE Havířov Dominik Holaň
Aleš Jurda
74
91
13
23
37
51
61
73
Review
Základní část 8. kolo 38
BK Labrador Ostrava B
TJ TŽ Třinec
14. 12. 2021
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Václav Sýkora
59
71
17
18
28
38
45
52
Review
Základní část 8. kolo 39
BK Snakes Háj ve Slezsku
BO TJ Hlučín
16. 12. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Ondřej Rusz
Vojtěch Ščurek
55
68
6
16
19
35
39
50
Review
Základní část 9. kolo 43
TJ TŽ Třinec
BK Snakes Háj ve Slezsku
Bude upřesněno
-
5. ZŠ Třinec-Terasa 0
20
*
Review
Základní část 9. kolo 42
BO TJ Hlučín
Restart Havířov
11. 1. 2022
18:30
Sportovní hala Vojtěch Ščurek
Jan Posker
54
77
9
22
21
40
35
94
Review
Základní část 9. kolo 41
BK Hladnov Slezská
Vsetínský Basket
14. 1. 2022
19:00
Gymnázium Hladnov Matouš Přidal
Julie Valerie Ostráková
109
49
30
8
54
19
83
28
Review
Základní část 9. kolo 45
BK ODRY
BC Nový Jičín C
11. 3. 2022
19:15
Odry Ivo Dolinek
Filip Hudec
95
74
26
17
43
35
74
43
Review
Základní část 9. kolo 44
BK Labrador Ostrava C
BK Labrador Ostrava B
25. 1. 2022
20:15
Trojhalí Tomáš Nevřela
Marek Pilch
96
60
15
13
39
31
64
43
Review
Základní část 10. kolo 50
BO TJ Hlučín
BK Hladnov Slezská
25. 1. 2022
18:30
Sportovní hala Tomáš Holubek
Jan Posker
52
100
14
19
32
43
40
66
Review
Základní část 10. kolo 47
BK ODRY
BK Labrador Ostrava B
28. 1. 2022
19:15
Odry Ladislav Sokolovský
Aneta Pechová
75
33
16
8
35
17
55
29
Review
Základní část 10. kolo 49
TJ TŽ Třinec
Restart Havířov
28. 1. 2022
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Tomáš Kraina
Natálie Grobelná
41
79
8
13
13
19
10
23
Review
Základní část 10. kolo 48
BK Labrador Ostrava C
BK Snakes Háj ve Slezsku
22. 3. 2022
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Jan Posker
69
39
17
6
39
27
54
31
Review
Základní část 11. kolo 52
BK Hladnov Slezská
TJ TŽ Třinec
27. 5. 2022
18:00
Gymnázium Hladnov Jan Posker
Aleš Jurda
91
75
26
17
50
35
73
55
Review
Základní část 11. kolo 51
BO TJ Hlučín
Vsetínský Basket
1. 2. 2022
18:30
Sportovní hala Tomáš Holubek
Jan Posker
60
51
19
4
33
21
46
40
Review
Základní část 11. kolo 54
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK ODRY
23. 5. 2022
18:30
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Marek Pilch
33
106
8
23
12
52
23
75
Review
Základní část 11. kolo 53
Restart Havířov
BK Labrador Ostrava C
4. 2. 2022
19:30
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Johana Križanová
76
62
18
13
36
26
65
39
Review
Základní část 11. kolo 55
BK Labrador Ostrava B
BC Nový Jičín C
26. 4. 2022
20:15
Trojhalí Marek Pilch
Aleš Jurda
67
83
20
23
35
41
51
63
Review
Základní část 12. kolo 58
BK ODRY
Restart Havířov
18. 2. 2022
19:15
Odry Ivo Dolinek
Michal Slovák
74
58
26
18
38
31
59
46
Review
Základní část 12. kolo 57
BC Nový Jičín C
BK Snakes Háj ve Slezsku
18. 2. 2022
19:30
SH Krytý bazén Marek Slovák
Miroslav Slovák
92
34
25
3
48
14
60
21
Review
Základní část 12. kolo 60
TJ TŽ Třinec
BO TJ Hlučín
31. 5. 2022
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Tomáš Kraina
Natálie Grobelná
51
44
16
12
32
24
43
32
Review
Základní část 12. kolo 59
BK Labrador Ostrava C
BK Hladnov Slezská
17. 2. 2022
20:15
Trojhalí Matouš Přidal
Marek Pilch
74
81
19
13
41
38
52
65
Review
Základní část 13. kolo 62
BO TJ Hlučín
BK Labrador Ostrava C
1. 3. 2022
18:30
Sportovní hala Vojtěch Ščurek
Jan Posker
78
70
12
19
33
37
53
56
Review
Základní část 13. kolo 63
BK Hladnov Slezská
BK ODRY
4. 3. 2022
19:00
Gymnázium Hladnov Jan Posker
Aleš Jurda
79
69
19
15
37
37
62
54
Review
Základní část 13. kolo 64
Restart Havířov
BC Nový Jičín C
4. 3. 2022
20:00
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Radim Kavka
75
78
24
20
37
37
55
61
Review
Základní část 13. kolo 65
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Labrador Ostrava B
3. 3. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
42
60
4
10
20
23
34
36
Review
Základní část 14. kolo 68
BC Nový Jičín C
BK Hladnov Slezská
21. 3. 2022
19:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Filip Hudec
75
78
24
15
38
39
58
59
Review
Základní část 14. kolo 69
BK ODRY
BO TJ Hlučín
18. 3. 2022
19:15
Odry Ivo Dolinek
Filip Hudec
87
56
24
5
40
26
67
39
Review
Základní část 14. kolo 67
BK Labrador Ostrava B
Restart Havířov
17. 3. 2022
20:15
Trojhalí Adam Giecek
Jan Posker
63
76
15
20
32
41
45
57
Review
Základní část 14. kolo 70
BK Labrador Ostrava C
TJ TŽ Třinec
15. 3. 2022
20:15
Trojhalí Matouš Přidal
Aleš Jurda
78
63
22
18
38
33
57
47
Review
Základní část 15. kolo 73
BO TJ Hlučín
BC Nový Jičín C
29. 3. 2022
18:30
Sportovní hala Tomáš Holubek
Jan Posker
59
74
14
16
33
33
51
51
Review
Základní část 15. kolo 74
BK Hladnov Slezská
BK Labrador Ostrava B
1. 4. 2022
19:00
Gymnázium Hladnov Ondřej Veselý
Jan Posker
102
50
22
10
40
22
69
34
Review
Základní část 15. kolo 72
TJ TŽ Třinec
BK ODRY
1. 4. 2022
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Tomáš Kraina
Radim Kavka
68
90
16
23
18
18
14
23
Review
Základní část 15. kolo 75
Restart Havířov
BK Snakes Háj ve Slezsku
1. 4. 2022
20:00
SPŠE Havířov Matouš Přidal
Aleš Jurda
98
33
20
16
48
20
80
29
Review
Základní část 16. kolo 79
BC Nový Jičín C
TJ TŽ Třinec
28. 4. 2022
19:30
SH Krytý bazén Miroslav Slovák
Marek Slovák
63
45
17
11
34
22
56
34
Review
Základní část 16. kolo 80
BK ODRY
BK Labrador Ostrava C
8. 4. 2022
19:30
Odry Ivo Dolinek
Filip Hudec
89
76
17
19
34
39
65
60
Review
Základní část 16. kolo 78
BK Labrador Ostrava B
BO TJ Hlučín
7. 4. 2022
20:15
Trojhalí Marek Pilch
Aleš Jurda
89
63
18
24
41
33
68
45
Review
Základní část 16. kolo 77
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Hladnov Slezská
7. 4. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Dominik Holaň
Vojtěch Ščurek
41
101
11
21
20
43
32
70
Review
Základní část 17. kolo 85
BK Hladnov Slezská
Restart Havířov
6. 5. 2022
18:00
Gymnázium Hladnov Petr Opletal
Marek Pilch
108
75
26
19
49
42
78
57
Review
Základní část 17. kolo 84
BO TJ Hlučín
BK Snakes Háj ve Slezsku
3. 5. 2022
18:30
Sportovní hala Tomáš Holubek
Aleš Jurda
81
48
26
8
46
28
59
36
Review
Základní část 17. kolo 83
TJ TŽ Třinec
BK Labrador Ostrava B
6. 5. 2022
19:45
5. ZŠ Třinec-Terasa Tomáš Kraina
Radim Kavka
70
69
12
15
20
15
22
16
Review
Základní část 17. kolo 82
BK Labrador Ostrava C
BC Nový Jičín C
3. 5. 2022
20:15
Trojhalí Vojtěch Ščurek
Jan Posker
56
80
9
29
28
43
39
59
Review
Základní část 18. kolo 90
BC Nový Jičín C
BK ODRY
22. 4. 2022
19:30
SH Krytý bazén Jan Menšík
Miroslav Slovák
72
88
13
23
37
40
60
62
Review
Základní část 18. kolo 87
Restart Havířov
BO TJ Hlučín
13. 5. 2022
19:45
SPŠE Havířov Johana Križanová
Tomáš Kraina
92
68
33
15
53
24
78
37
Review
Základní část 18. kolo 89
BK Labrador Ostrava B
BK Labrador Ostrava C
12. 4. 2022
20:15
Trojhalí Adam Giecek
Aleš Jurda
74
61
8
17
33
30
51
44
Review
Základní část 18. kolo 88
BK Snakes Háj ve Slezsku
TJ TŽ Třinec
26. 5. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Petr Opletal
40
75
7
20
13
34
23
59
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z
Jakub Ondruš Hlučín 35 1
David Hrňa Odry 25 1
Aleš Pospěch Nový Jičín C 36 1
Jiří Saksa Nový Jičín C 37 1
Pavel Krejčí Snakes Háj 20 1
Jakub Havrlant Nový Jičín C 23 1
Adam Kiša Snakes Háj 20 1
Damián Kravčenko Nový Jičín C 19 1
Martin Kašpárek Snakes Háj 21 1
Jan Samek Hlučín 26 1
Tomáš Plášek Hladnov Slezská 19 1
Jan Goryczka Hladnov Slezská 21 1
Jakub Holek Hladnov Slezská 19 1
Matěj Kotala Snakes Háj 19 1
David Vlček Hladnov Slezská 19 1
Jan Vala Snakes Háj 24 1
Petr Šindler Nový Jičín C 22 1
Jakub Řeháček Hladnov Slezská 20 1
Petr Szczur Hladnov Slezská 20 1
Jakub Javorský Snakes Háj 24 1
Ferdinand Tischlinger Nový Jičín C 55 1
Martin Škarka Nový Jičín C 33 1
Jáchym Řemelka Hladnov Slezská 19 1
Ondřej Mohyla Snakes Háj 19 1
Patrik Foldyna Snakes Háj 21 1
Radek Janisch Hladnov Slezská 20 1
Jakub Fegler Odry 26 1
Radovan Kovalský Snakes Háj 48 1
Martin Malíček Labrador C 23 1
David Vyhnánek Snakes Háj 23 1
David Wiesner Snakes Háj 23 1
Patrik Novotný Snakes Háj 22 1
Jan Bystroň Nový Jičín C 20 1
16 Tomáš Kubíček Odry 28 1
Vojtěch Blačinský Hladnov Slezská 20 1
Viktor Citta Snakes Háj 21 1
Jakub Kyncl Snakes Háj 21 1
Jan Kolarčík Hlučín 36 1
Lukáš Heřík Snakes Háj 20 1
Denis Možný Snakes Háj 20 1
Petr Levý Snakes Háj 21 1
Jan Horvath Snakes Háj 21 1
Marcel Dufek Snakes Háj 21 1
Vojtěch Drnovský Snakes Háj 21 1
Matěj Lipka Snakes Háj 19 1
Ricardo Lamadrid Snakes Háj 19 1
Matěj Rygel Labrador B 22 1
Radek Miľo Nový Jičín C 19 1
Filip Špaňhel Hladnov Slezská 23 1
Tomáš Vlček Odry 26 1
Matěj Pešák Odry 24 1
Adam Kautský Snakes Háj 21 1
Jakub Kopčanský Snakes Háj 22 1
Adam Kandráč Snakes Háj 22 1
David Tichý Odry 24 1
Ondřej Ferenc Labrador B 37 1
Tomáš Veselý Hladnov Slezská 28 1
Patrik Matzke Nový Jičín C 23 1
Jaroslav Beňo Hladnov Slezská 40 1
Jakub Baloušek Hlučín 21 1
Marek Matula Labrador C 24 1
David Gavenda Hladnov Slezská 27 1
Vladislav Gajdoš Odry 40 1
Pavel Kryka Nový Jičín C 35 1
17 Tomáš Holubčík Odry 27 1
Pavel Velička Hladnov Slezská 18 1
Vojtěch Velebil Labrador C 18 1
Vojtěch Křístek Snakes Háj 21 1
Daniel Hurník Snakes Háj 20 1
Tadeáš Daněk Nový Jičín C 22 1
Filip Holek Snakes Háj 25 1
Lukáš Kraus Třinec 24 1
7 Marek Dokoupil Odry 39 1
Zbyněk Hladný Odry 40 1
Jakub Dvorský Odry 36 1
David Mihál Labrador C 18 1
Radan Swaczyna Labrador B 30 1
Patrik Hlisnikovský Hlučín 18 1
Radek Němčík Třinec 43 1
Martin Kozel Hladnov Slezská 19 1
Radim Pavlík Restart Havířov 42 1
Daniel Yurchenko Hladnov Slezská 19 1
Petr Augustin Hladnov Slezská 18 1
Lukáš Budín Odry 21 1
Václav Kuboň Snakes Háj 19 1
David Paťorek Labrador B 46 1
Milan Žák Labrador B 63 1
Vojtěch Šelong Restart Havířov 29 1
Aleš Janota Snakes Háj 19 1
Erik Cigánek Hladnov Slezská 19 1
Martin Koval Nový Jičín C 20 1
Ondřej Zhasil Hladnov Slezská 20 1
Ondřej Skácel Hladnov Slezská 22 1
Daniel Eliáš Nový Jičín C 37 1
Jan Štembírek Hladnov Slezská 41 1
Pavel Klus Třinec 60 1
Jiří Doucha Třinec 62 1
Karel Polívka Hlučín 34 1
Petr Lokša Hlučín 31 1
Jiří Kobělka Restart Havířov 52 1
David Chromečka Nový Jičín C 34 1
Vojtěch Gruchala Labrador C 39 1
Petr Polách Nový Jičín C 42 1
Petr Karkoška Restart Havířov 49 1
Jan Stebel Restart Havířov 41 1
Michal Polách Nový Jičín C 27 1
Michal Malík Restart Havířov 41 1
Jiří Harazim Třinec 47 1
Richard Výtisk Hlučín 26 1
Jakub Bednář Hlučín 26 1
Jindřich Brejcha Hlučín 25 1
Miroslav Chudoba Hlučín 25 1
Petr Šupol Restart Havířov 43 1
Tomáš Bedrunka Hlučín 55 1
Martin Lokaj Hlučín 35 1
Filip Talacek Hlučín 35 1
Ondřej Vícha Hlučín 28 1
David Kiša Labrador C 49 1
Adam Černý Labrador B 23 1
Ondřej Rusz Hladnov Slezská 28 1
Tomáš Janů Labrador C 47 1
Vladimír Vaněk Labrador B 42 1
Ondřej Pečta Labrador B 40 1
Lukáš Pospíšilík Nový Jičín C 38 1
Martin Křídlo Nový Jičín C 42 1
Petr Mrštík Nový Jičín C 43 1
Jiří Malík Restart Havířov 45 1
Tomáš Špůrek Nový Jičín C 36 1
Marián Križan Restart Havířov 51 1
Tomáš Balcar Třinec 49 1
David Heczko Třinec 45 1
Miroslav Kajzar Třinec 60 1
Tomáš Wrobel Hlučín 51 1
Marek Hlisnikovský Třinec 46 1
Vladimír Kratochvíl Třinec 46 1
Lukáš Mik Nový Jičín C 38 1
Lukáš Baroň Nový Jičín C 37 1
Rostislav Ondráček Labrador C 29 1
Dalibor Vaněk Nový Jičín C 35 1
Artur Wojnarowský Hladnov Slezská 22 1
Tomáš Veselý Labrador C 52 1
Adam Giecek Hladnov Slezská 36 1
Lukáš Stáňa Restart Havířov 39 1
Přemysl Válek Restart Havířov 38 1
Matěj Richtář Hladnov Slezská 23 1
Ondřej Dostál Labrador B 39 1
Jan Poczatek Hladnov Slezská 29 1
Miroslav Buchta Hlučín 44 1
Václav Novotný Hlučín 32 1
Adam Havlík Hlučín 25 1
Matěj Šnaur Hladnov Slezská 22 1
Jiří Pilař Hladnov Slezská 38 1
Jaromír Sládek Hladnov Slezská 31 1
Daniel Špitalský Snakes Háj 23 1
Michal Kowalski Snakes Háj 24 1
Tomáš Doležel Snakes Háj 24 1
Jiří Janiš Snakes Háj 23 1
Martin Rudolf Odry 24 1
Tomáš Khýr Restart Havířov 54 1
Robert Hajda Nový Jičín C 22 1
Erik Viktorin Hladnov Slezská 21 1
Lukáš Béreš Odry 32 1
Martin Horkel Labrador C 26 1
Lukáš Breitkopf Hlučín 33 1
Markos Maskaĺ Labrador C 27 1
Lukáš Veselý Labrador C 27 1
Filip Štec Labrador C 29 1
Ondřej Florčík Labrador C 27 1
Michael Uchytil Labrador C 26 1
David Stiborek Labrador C 26 1
Petr Martinásek Labrador B 35 1
Michal Martinásek Labrador B 37 1
Tomáš Ševčík Hlučín 26 1
Tomáš Beier Labrador B 31 1
Martin Jankovič Labrador C 27 1
Denis Bazgier Třinec 31 1
Radek Mocek Nový Jičín C 43 1
Radek Ondráček Labrador C 26 1
Jakub Peška Labrador C 26 1
Jakub Brenner Restart Havířov 36 1
Jiří Šajna Restart Havířov 41 1
Jan Mikolajek Snakes Háj 26 1
Jan Nádvorník Třinec 31 1
Tomáš Zápalka Hlučín 25 1
David Orság Odry 40 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vyplel David 1 1 0 0 - - -
Veselý Ondřej 1 1 0 0 - - -
Tichý David 2 0 2 0 - - -
Ščurek Vojtěch 13 8 5 0 - - -
Sýkora Václav 3 2 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 1 1 0 0 - - -
Snopková Barbora 1 0 1 0 - - -
Slovák Michal 2 1 1 0 - - -
Slovák Miroslav 5 1 4 0 - - -
Slovák Marek 3 1 2 0 - - -
Rusz Ondřej 3 2 1 0 - - -
Přidal Matouš 10 7 3 0 - - -
Posker Jan 17 3 14 0 - - -
Pilch Marek 13 4 9 0 - - -
Pechová Aneta 1 0 1 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 1 0 1 0 - - -
Opletal Petr 4 3 1 0 - - -
Nevřela Tomáš 3 3 0 0 - - -
Menšík Jan 2 2 0 0 - - -
Križanová Johana 3 1 2 0 - - -
Kraváček Břetislav 1 0 1 0 - - -
Kraina Tomáš 11 10 1 0 - - -
Kavka Radim 5 1 4 0 - - -
Jurda Aleš 16 1 15 0 - - -
Hudec Filip 4 0 4 0 - - -
Holubek Tomáš 9 9 0 0 - - -
Holaň Dominik 2 2 0 0 - - -
Grobelná Natálie 3 0 3 0 - - -
Giecek Adam 5 5 0 0 - - -
Dolinek Ivo 8 8 0 0 - - -
Baďura Ota 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře