Přebor B

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 5
Sokol Kbely B
VSK MFF UK A
7. 10. 2021
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Miloslav Jon
Ondřej Svejkovský
71
60
18
14
40
31
60
41
Review
Základní fáze 1. kolo 6
TJ HÁJE - JM A
TJ ČSA
7. 10. 2021
20:10
ZŠ Plamínková Michal Bukovský
Lukáš Balog
77
86
18
17
37
46
55
60
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Sokol Pražský C
Sokol Žižkov D
5. 10. 2021
20:15
Sokol pražský Miloslav Jon
Michal Perlík
80
60
14
19
33
36
54
47
Review
Základní fáze 1. kolo 4
CTS Basket
Aritma Praha
6. 10. 2021
20:15
Hala Kuncova Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
62
54
14
11
32
19
48
37
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Meteor TLC A
BK Meteor Praha A
4. 10. 2021
20:30
ZŠ Hovorčovická Radomír Kohout
Matej Kovačovič
50
66
8
18
25
28
36
48
Review
Základní fáze 2. kolo 8
VSK MFF UK A
TJ HÁJE - JM A
11. 10. 2021
18:40
Sportovní centrum UK Zuzana Kotrbatá
Pavel Šenk
84
75
19
20
39
39
55
53
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Slovan Bohnice A
TJ ČSA
11. 10. 2021
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Matej Kovačovič
Matěj Záruba
62
66
22
9
33
29
51
43
Review
Základní fáze 2. kolo 10
BK Meteor Praha A
CTS Basket
14. 10. 2021
19:50
ZŠ Hovorčovická Radomír Kohout
Matěj Barták
51
53
12
15
27
28
42
36
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Sokol Žižkov D
Meteor TLC A
15. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Miloslav Jon
Jan Hošek
56
61
11
14
35
33
48
44
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Aritma Praha
Sokol Kbely B
14. 10. 2021
20:40
SK Aritma Praha Zuzana Kotrbatá
Roman Kejklíček
50
65
7
14
19
33
48
56
Review
Základní fáze 3. kolo 18
TJ ČSA
VSK MFF UK A
20. 10. 2021
18:40
Gym. Arabská Miloslav Jon
Pavel Šenk
67
44
14
16
31
24
47
39
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Sokol Kbely B
BK Meteor Praha A
21. 10. 2021
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Miloslav Jon
Pavel Bohata
59
49
16
15
33
27
44
32
Review
Základní fáze 3. kolo 17
TJ HÁJE - JM A
Aritma Praha
21. 10. 2021
20:10
ZŠ Plamínková Zuzana Kotrbatá
Lukáš Balog
62
56
19
7
37
26
51
46
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Sokol Pražský C
Slovan Bohnice A
19. 10. 2021
20:15
Sokol pražský Miloslav Jon
Martin Buršík
64
53
21
10
38
18
51
41
Review
Základní fáze 3. kolo 15
CTS Basket
Sokol Žižkov D
20. 10. 2021
20:15
Hala Kuncova Martin Buršík
Jan Musil
72
68
12
22
18
11
29
10
13
25
Review
Základní fáze 4. kolo 19
Slovan Bohnice A
VSK MFF UK A
25. 10. 2021
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Pavel Šenk
Lukáš Ulrych
78
47
27
18
16
14
27
2
Review
Základní fáze 4. kolo 21
BK Meteor Praha A
TJ HÁJE - JM A
25. 11. 2021
19:50
ZŠ Hovorčovická Matěj Barták
Miloslav Jon
55
78
18
22
27
41
41
57
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Aritma Praha
TJ ČSA
25. 10. 2021
20:00
SK Aritma Praha Jan Jeřáb
Matěj Barták
54
65
15
20
23
38
38
52
Review
Základní fáze 4. kolo 24
Sokol Pražský C
Meteor TLC A
26. 10. 2021
20:15
Sokol pražský Roman Kejklíček
Pavel Bohata
73
47
13
14
34
19
63
37
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Sokol Žižkov D
Sokol Kbely B
27. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Musil
Vojta Schaffner
53
77
12
22
10
13
13
26
18
26
Review
Základní fáze 5. kolo 29
TJ ČSA
BK Meteor Praha A
3. 11. 2021
18:40
Gym. Arabská Ondřej Svejkovský
Martin Buršík
60
51
14
16
27
30
45
46
Review
Základní fáze 5. kolo 30
VSK MFF UK A
Aritma Praha
1. 11. 2021
18:40
Sportovní centrum UK Miloslav Jon
Lukáš Ulrych
60
64
12
22
33
36
50
47
Review
Základní fáze 5. kolo 28
TJ HÁJE - JM A
Sokol Žižkov D
4. 11. 2021
20:10
ZŠ Plamínková Ondřej Svejkovský
Zuzana Kotrbatá
82
55
20
10
43
25
60
45
Review
Základní fáze 5. kolo 26
CTS Basket
Sokol Pražský C
3. 11. 2021
20:15
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Lukáš Balog
55
64
8
12
19
28
31
44
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Meteor TLC A
Slovan Bohnice A
1. 11. 2021
20:30
ZŠ Hovorčovická Jan Jeřáb
Pavel Šenk
46
65
5
20
17
36
34
48
Review
Základní fáze 6. kolo 31
Slovan Bohnice A
Aritma Praha
8. 11. 2021
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Jan Jeřáb
Lukáš Balog
69
78
16
16
21
23
17
17
Review
Základní fáze 6. kolo 32
BK Meteor Praha A
VSK MFF UK A
11. 11. 2021
19:50
ZŠ Hovorčovická Michal Bukovský
Miloslav Jon
54
60
18
15
31
30
42
47
Review
Základní fáze 6. kolo 35
Sokol Pražský C
Sokol Kbely B
9. 11. 2021
20:15
Sokol pražský Lukáš Ulrych
Radomír Kohout
56
67
12
16
28
31
40
43
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Meteor TLC A
CTS Basket
8. 11. 2021
20:30
ZŠ Hovorčovická Marek Vondráček
Lukáš Ulrych
51
76
16
15
24
31
40
54
Review
Základní fáze 6. kolo 33
Sokol Žižkov D
TJ ČSA
12. 11. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Miloslav Jon
Lukáš Balog
41
70
6
15
12
18
6
21
17
16
Review
Základní fáze 7. kolo 41
VSK MFF UK A
Sokol Žižkov D
15. 11. 2021
18:40
Sportovní centrum UK Radomír Kohout
Miloslav Jon
79
57
12
14
27
30
52
44
Review
Základní fáze 7. kolo 37
Slovan Bohnice A
CTS Basket
15. 11. 2021
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Lukáš Balog
Vojta Schaffner
78
56
17
19
14
5
21
20
26
12
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Sokol Kbely B
Meteor TLC A
18. 11. 2021
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Petr Blahout
Pavel Bohata
65
49
25
14
41
28
54
36
Review
Základní fáze 7. kolo 39
TJ HÁJE - JM A
Sokol Pražský C
18. 11. 2021
20:10
ZŠ Plamínková Ondřej Svejkovský
Vojta Schaffner
87
56
28
4
46
23
71
43
Review
Základní fáze 7. kolo 42
Aritma Praha
BK Meteor Praha A
18. 11. 2021
20:40
SK Aritma Praha Roman Kejklíček
Marek Vondráček
46
65
7
18
25
32
39
50
Review
Základní fáze 8. kolo 43
Slovan Bohnice A
BK Meteor Praha A
22. 11. 2021
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Marek Vondráček
Miloslav Jon
61
72
10
22
34
36
50
54
Review
Základní fáze 8. kolo 46
Sokol Pražský C
TJ ČSA
23. 11. 2021
20:15
Sokol pražský Lukáš Balog
Martin Buršík
79
67
24
15
36
35
60
49
Review
Základní fáze 8. kolo 48
CTS Basket
Sokol Kbely B
24. 11. 2021
20:15
Hala Kuncova Ondřej Svejkovský
Lukáš Balog
67
75
12
25
31
38
52
57
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Meteor TLC A
TJ HÁJE - JM A
22. 11. 2021
20:30
ZŠ Hovorčovická Matěj Barták
Martin Buršík
62
70
10
16
26
39
45
54
Review
Základní fáze 8. kolo 44
Sokol Žižkov D
Aritma Praha
26. 11. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vondráček
Vojta Schaffner
62
69
11
17
16
20
22
14
13
18
Review
Základní fáze 9. kolo 51
TJ ČSA
Meteor TLC A
1. 12. 2021
18:40
Gym. Arabská Matěj Barták
Lukáš Ulrych
94
57
35
21
47
37
77
51
Review
Základní fáze 9. kolo 52
VSK MFF UK A
Sokol Pražský C
29. 11. 2021
18:40
Sportovní centrum UK Pavel Šenk
Jan Hošek
63
72
10
16
24
34
44
51
Review
Základní fáze 9. kolo 54
BK Meteor Praha A
Sokol Žižkov D
2. 12. 2021
19:50
ZŠ Hovorčovická Martin Buršík
Zuzana Kotrbatá
79
54
17
15
38
27
66
38
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Sokol Kbely B
Slovan Bohnice A
2. 12. 2021
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Lukáš Balog
Roman Kejklíček
84
63
21
19
46
34
58
46
Review
Základní fáze 9. kolo 50
TJ HÁJE - JM A
CTS Basket
2. 12. 2021
20:10
ZŠ Plamínková Radomír Kohout
Jonáš Kavan
73
74
25
18
33
34
60
57
Review
Základní fáze 10. kolo 55
Slovan Bohnice A
Sokol Žižkov D
9. 12. 2021
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Tomáš Linhart
Pavel Bohata
66
53
23
13
24
20
9
9
10
11
Review
Základní fáze 10. kolo 60
Sokol Kbely B
TJ HÁJE - JM A
9. 12. 2021
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Jan Jeřáb
Lukáš Balog
68
73
16
22
30
36
52
53
Review
Základní fáze 10. kolo 57
Sokol Pražský C
Aritma Praha
7. 12. 2021
20:15
Sokol pražský Jan Hošek
Michal Bukovský
67
58
16
15
31
30
48
46
Review
Základní fáze 10. kolo 59
CTS Basket
TJ ČSA
8. 12. 2021
20:15
Hala Kuncova Radomír Kohout
Ondřej Svejkovský
66
65
21
15
38
29
51
47
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Meteor TLC A
VSK MFF UK A
6. 12. 2021
20:30
ZŠ Hovorčovická Zuzana Kotrbatá
Pavel Bohata
72
53
8
26
29
35
49
48
Review
Základní fáze 11. kolo 62
TJ ČSA
Sokol Kbely B
15. 12. 2021
18:40
Gym. Arabská Lukáš Ulrych
Radomír Kohout
48
70
8
22
25
31
36
48
Review
Základní fáze 11. kolo 63
VSK MFF UK A
CTS Basket
13. 12. 2021
18:40
Sportovní centrum UK Zuzana Kotrbatá
Marek Vondráček
59
68
18
24
25
34
46
49
Review
Základní fáze 11. kolo 65
BK Meteor Praha A
Sokol Pražský C
16. 12. 2021
19:50
ZŠ Hovorčovická Radomír Kohout
Matej Kovačovič
55
38
8
13
23
22
40
32
Review
Základní fáze 11. kolo 61
TJ HÁJE - JM A
Slovan Bohnice A
16. 12. 2021
20:10
ZŠ Plamínková Lukáš Balog
Vojta Schaffner
85
48
24
16
47
30
69
34
Review
Základní fáze 11. kolo 64
Aritma Praha
Meteor TLC A
16. 12. 2021
20:40
SK Aritma Praha Zuzana Kotrbatá
Tomáš Linhart
78
45
19
10
36
22
57
33
Review
Základní fáze 12. kolo 71
VSK MFF UK A
Sokol Kbely B
10. 1. 2022
18:40
Sportovní centrum UK Lukáš Balog
Jan Jeřáb
79
60
23
10
37
26
55
48
Review
Základní fáze 12. kolo 72
TJ ČSA
TJ HÁJE - JM A
12. 1. 2022
18:40
Gym. Arabská Jan Musil
Pavel Bohata
46
61
8
15
22
31
34
39
Review
Základní fáze 12. kolo 69
BK Meteor Praha A
Meteor TLC A
13. 1. 2022
19:50
ZŠ Hovorčovická Zuzana Kotrbatá
Vojta Schaffner
51
55
10
18
28
31
40
45
Review
Základní fáze 12. kolo 68
Sokol Žižkov D
Sokol Pražský C
19. 1. 2022
20:30
TJ Sokol Žižkov I. Matej Kovačovič
Lukáš Balog
50
84
5
16
23
25
16
23
6
20
Review
Základní fáze 12. kolo 70
Aritma Praha
CTS Basket
13. 1. 2022
20:40
SK Aritma Praha Matěj Barták
Marek Vondráček
74
58
17
15
29
37
48
49
Review
Základní fáze 13. kolo 73
TJ ČSA
Slovan Bohnice A
19. 1. 2022
18:40
Gym. Arabská Miloslav Jon
Pavel Šenk
78
62
21
15
40
29
68
51
Review
Základní fáze 13. kolo 75
Sokol Kbely B
Aritma Praha
20. 1. 2022
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Pavel Bohata
Miloslav Jon
76
42
17
13
34
24
61
34
Review
Základní fáze 13. kolo 74
TJ HÁJE - JM A
VSK MFF UK A
20. 1. 2022
20:10
ZŠ Plamínková Marek Vondráček
Ondřej Svejkovský
85
67
25
21
51
33
73
49
Review
Základní fáze 13. kolo 76
CTS Basket
BK Meteor Praha A
19. 1. 2022
20:15
Hala Kuncova Pavel Bohata
Martin Buršík
68
55
21
14
38
31
54
38
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Meteor TLC A
Sokol Žižkov D
17. 1. 2022
20:30
ZŠ Hovorčovická Marek Vondráček
Zuzana Kotrbatá
78
47
19
7
40
17
62
29
Review
Základní fáze 14. kolo 84
VSK MFF UK A
TJ ČSA
24. 1. 2022
18:40
Sportovní centrum UK Marek Vošahlík
Miloslav Jon
70
87
22
19
39
37
54
56
Review
Základní fáze 14. kolo 79
Slovan Bohnice A
Sokol Pražský C
24. 1. 2022
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Lukáš Balog
Pavel Bohata
66
74
11
17
35
33
50
56
Review
Základní fáze 14. kolo 82
BK Meteor Praha A
Sokol Kbely B
27. 1. 2022
19:50
ZŠ Hovorčovická Roman Kejklíček
Lukáš Balog
63
48
13
6
29
23
44
35
Review
Základní fáze 14. kolo 81
Sokol Žižkov D
CTS Basket
26. 1. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Matěj Barták
Miloslav Jon
63
75
20
24
39
39
52
56
Review
Základní fáze 14. kolo 83
Aritma Praha
TJ HÁJE - JM A
27. 1. 2022
20:40
SK Aritma Praha Pavel Bohata
Marek Vondráček
50
82
8
16
35
33
59
41
Review
Základní fáze 15. kolo 85
VSK MFF UK A
Slovan Bohnice A
31. 1. 2022
18:40
Sportovní centrum UK Zuzana Kotrbatá
Lukáš Ulrych
70
56
13
16
32
32
54
46
Review
Základní fáze 15. kolo 86
TJ ČSA
Aritma Praha
2. 2. 2022
18:40
Gym. Arabská Miloslav Jon
Lukáš Ulrych
71
52
14
8
22
28
45
41
Review
Základní fáze 15. kolo 88
Sokol Kbely B
Sokol Žižkov D
3. 2. 2022
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Miloslav Jon
Jakub Kec
72
67
27
14
46
24
59
49
Review
Základní fáze 15. kolo 87
TJ HÁJE - JM A
BK Meteor Praha A
3. 2. 2022
20:10
ZŠ Plamínková Pavel Bohata
Lukáš Balog
70
44
21
8
39
17
55
28
Review
Základní fáze 15. kolo 90
Meteor TLC A
Sokol Pražský C
31. 1. 2022
20:30
ZŠ Hovorčovická Matej Kovačovič
Pavel Bohata
56
60
14
20
25
29
43
48
Review
Základní fáze 16. kolo 91
Slovan Bohnice A
Meteor TLC A
7. 2. 2022
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Radomír Kohout
Miloslav Jon
88
66
27
15
44
37
61
58
Review
Základní fáze 16. kolo 95
BK Meteor Praha A
TJ ČSA
10. 2. 2022
19:50
ZŠ Hovorčovická Vojta Schaffner
Radomír Kohout
64
66
14
19
28
30
51
52
Review
Základní fáze 16. kolo 96
Aritma Praha
VSK MFF UK A
14. 3. 2022
19:50
SK Aritma Praha Tomáš Linhart
Ondřej Svejkovský
79
76
22
13
36
29
58
50
Review
Základní fáze 16. kolo 92
Sokol Pražský C
CTS Basket
8. 2. 2022
20:15
Sokol pražský Zuzana Kotrbatá
Ondřej Svejkovský
60
53
20
1
26
21
44
41
Review
Základní fáze 16. kolo 94
Sokol Žižkov D
TJ HÁJE - JM A
9. 3. 2022
20:30
TJ Sokol Žižkov I. Miloslav Jon
Vojta Schaffner
65
97
16
20
29
45
50
70
Review
Základní fáze 17. kolo 98
VSK MFF UK A
BK Meteor Praha A
14. 2. 2022
18:40
Sportovní centrum UK Marek Vondráček
Pavel Šenk
68
77
12
19
27
41
45
54
Review
Základní fáze 17. kolo 99
TJ ČSA
Sokol Žižkov D
16. 2. 2022
18:40
Gym. Arabská Roman Kejklíček
Radomír Kohout
64
62
16
7
34
21
48
38
Review
Základní fáze 17. kolo 101
Sokol Kbely B
Sokol Pražský C
17. 2. 2022
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Matěj Barták
Ondřej Svejkovský
77
67
26
17
38
38
54
51
Review
Základní fáze 17. kolo 102
CTS Basket
Meteor TLC A
16. 2. 2022
20:15
Hala Kuncova Miloslav Jon
Ivo Melichárek
58
55
14
16
39
25
52
38
Review
Základní fáze 17. kolo 97
Aritma Praha
Slovan Bohnice A
17. 2. 2022
20:40
SK Aritma Praha Zuzana Kotrbatá
Petr Blahout
72
53
8
19
34
30
47
44
Review
Základní fáze 18. kolo 108
BK Meteor Praha A
Aritma Praha
24. 2. 2022
19:50
ZŠ Hovorčovická Lukáš Balog
Ondřej Svejkovský
65
56
15
10
34
24
50
39
Review
Základní fáze 18. kolo 103
CTS Basket
Slovan Bohnice A
23. 2. 2022
20:15
Hala Kuncova Matej Kovačovič
Martin Buršík
81
68
24
15
41
31
55
48
Review
Základní fáze 18. kolo 105
Sokol Pražský C
TJ HÁJE - JM A
22. 2. 2022
20:15
Sokol pražský Miloslav Jon
Radomír Kohout
58
76
15
15
24
39
41
58
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Meteor TLC A
Sokol Kbely B
21. 2. 2022
20:30
ZŠ Hovorčovická Matej Kovačovič
Lukáš Ulrych
69
61
20
16
34
36
49
43
Review
Základní fáze 18. kolo 107
Sokol Žižkov D
VSK MFF UK A
25. 2. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Jeřáb
Radomír Kohout
65
54
13
21
23
9
14
13
15
11
Review
Základní fáze 19. kolo 112
TJ ČSA
Sokol Pražský C
2. 3. 2022
18:40
Gym. Arabská Miloslav Jon
Matej Kovačovič
79
47
17
11
37
30
55
41
Review
Základní fáze 19. kolo 109
BK Meteor Praha A
Slovan Bohnice A
3. 3. 2022
19:50
ZŠ Hovorčovická Ondřej Svejkovský
Jan Musil
52
57
9
10
19
27
36
40
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Sokol Kbely B
CTS Basket
3. 3. 2022
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Radomír Kohout
Miloslav Jon
89
64
35
15
49
30
64
51
Review
Základní fáze 19. kolo 113
TJ HÁJE - JM A
Meteor TLC A
3. 3. 2022
20:10
ZŠ Plamínková Lukáš Balog
Matěj Barták
94
64
25
17
50
32
71
50
Review
Základní fáze 19. kolo 110
Aritma Praha
Sokol Žižkov D
3. 3. 2022
20:40
SK Aritma Praha Roman Kejklíček
Martin Buršík
78
61
13
19
37
33
58
50
Review
Základní fáze 20. kolo 115
Slovan Bohnice A
Sokol Kbely B
21. 3. 2022
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Pavel Bohata
Matěj Záruba
56
64
12
14
26
24
45
48
Review
Základní fáze 20. kolo 116
CTS Basket
TJ HÁJE - JM A
23. 3. 2022
20:15
Hala Kuncova Jan Musil
Martin Buršík
65
67
9
21
29
41
49
50
Review
Základní fáze 20. kolo 118
Sokol Pražský C
VSK MFF UK A
22. 3. 2022
20:15
Sokol pražský Jan Musil
Lukáš Balog
72
66
16
26
31
40
52
54
Review
Základní fáze 20. kolo 117
Meteor TLC A
TJ ČSA
21. 3. 2022
20:30
ZŠ Hovorčovická Lukáš Balog
Tomáš Linhart
42
69
9
18
27
35
33
52
Review
Základní fáze 20. kolo 120
Sokol Žižkov D
BK Meteor Praha A
25. 3. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Miloslav Jon
Jan Hošek
59
57
12
14
22
15
8
18
17
10
Review
Základní fáze 21. kolo 124
VSK MFF UK A
Meteor TLC A
28. 3. 2022
18:40
Sportovní centrum UK Matěj Barták
Martin Buršík
87
73
29
16
45
34
63
48
Review
Základní fáze 21. kolo 125
TJ ČSA
CTS Basket
30. 3. 2022
18:40
Gym. Arabská Lukáš Balog
Jan Jeřáb
45
80
21
30
34
48
38
62
Review
Základní fáze 21. kolo 126
TJ HÁJE - JM A
Sokol Kbely B
31. 3. 2022
20:10
ZŠ Plamínková Ondřej Svejkovský
Roman Kejklíček
93
80
25
21
54
40
78
69
Review
Základní fáze 21. kolo 121
Sokol Žižkov D
Slovan Bohnice A
1. 4. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Lukáš Balog
Martin Buršík
74
65
16
17
20
23
22
15
16
10
Review
Základní fáze 21. kolo 123
Aritma Praha
Sokol Pražský C
31. 3. 2022
20:40
SK Aritma Praha Marek Vošahlík
Lukáš Balog
55
72
20
25
28
44
39
57
Review
Základní fáze 22. kolo 127
Slovan Bohnice A
TJ HÁJE - JM A
4. 4. 2022
19:30
SH TJ Slovan Bohnice Lukáš Ulrych
Vojta Schaffner
57
68
9
24
25
35
43
52
Review
Základní fáze 22. kolo 128
Sokol Kbely B
TJ ČSA
5. 4. 2022
20:00
Tělocvična ZŠ Litvínovská Miloslav Jon
Vojta Schaffner
67
58
25
17
39
34
54
48
Review
Základní fáze 22. kolo 129
CTS Basket
VSK MFF UK A
6. 4. 2022
20:15
Hala Kuncova Matej Kovačovič
Ondřej Svejkovský
80
52
16
14
46
29
66
44
Review
Základní fáze 22. kolo 131
Sokol Pražský C
BK Meteor Praha A
5. 4. 2022
20:15
Sokol pražský Roman Kejklíček
Lukáš Balog
71
57
17
15
35
30
45
45
Review
Základní fáze 22. kolo 130
Meteor TLC A
Aritma Praha
4. 4. 2022
20:30
ZŠ Hovorčovická Matej Kovačovič
Pavel Šenk
65
67
17
19
39
43
50
54
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jaroslav Tyrna TJ HÁJE - JM A 35 19 1.0 21.4 7.6 0.7 3.9/5.2 76.5 1.9
Andrei Aleksashin TJ ČSA 29 21 1.0 16.5 5.2 1.5 1.6/1.9 0.0* 3.4
Jan Václavek VSK MFF UK A 26 15 1.0 21.9 5.5 2.7 2.7/4.1 66.1 1.1
16 Marko Radmilovič CTS Basket 41 21 1.0 15.6 4.7 1.4 2.1/3.2 64.7 1.5
Dušan Lekič TJ HÁJE - JM A 38 23 1.0 13.9 3.6 1.8 1.4/2.5 57.9 1.6
Michal Kačaba Sokol Pražský C 24 20 1.0 15.8 3.7 2.6 0.9/1.5 0.0* 1.9
Jan Korous Sokol Pražský C 27 21 1.0 14.9 4.0 1.4 2.5/3.1 80.3 2.1
Vít Škrhák Sokol Kbely B 25 18 1.0 16.2 7.5 0.0 1.2/2.3 53.7 2.4
Tomáš Mičúnek TJ ČSA 33 17 1.0 16.6 5.5 1.1 2.5/4.1 60.9 1.8
Jiří Skokánek TJ HÁJE - JM A 35 20 1.0 13.7 3.5 1.2 3.1/4.9 63.3 2.1
Jan Holoubek TJ HÁJE - JM A 42 18 1.0 14.7 4.6 1.5 1.1/2.6 40.4 1.7
Ondřej Melzer VSK MFF UK A 20 20 1.0 12.6 1.6 2.7 1.4/1.8 0.0* 1.9
Martin Šustr Sokol Kbely B 37 22 1.0 11.1 3.5 0.5 2.6/3.4 77.0 2.3
Milan Urban BK Meteor A 32 14 1.0 16.8 5.6 1.3 1.8/2.6 69.4 2.1
Filip Votípka Sokol Kbely B 18 21 1.0 11.1 3.8 0.7 1.6/2.7 59.6 1.6
Matěj Pumpr Aritma Praha 26 22 1.0 10.4 2.5 1.6 0.4/1.0 0.0* 2.5
Tomáš Votípka Sokol Kbely B 47 23 1.0 9.7 3.7 0.1 2.0/3.8 52.9 3.8
Martin Čierny TJ ČSA 32 17 1.0 12.8 3.1 2.1 0.2/0.5 0.0* 1.2
Pavel Fuksa Slovan Bohnice A 30 17 1.0 12.8 3.4 1.5 1.4/2.0 70.6 1.1
12 Jakub Hrabovský CTS Basket 44 17 1.0 11.9 2.9 1.1 2.8/4.2 66.7 2.6
Martin Juklíček TJ HÁJE - JM A 38 22 1.0 9.2 4.1 0.0 1.0/2.8 33.9 1.2
Radim Dušek Sokol Žižkov D 22 18 1.0 11.2 4.3 0.6 0.8/1.6 0.0* 1.4
Matúš Melega Aritma Praha 25 22 1.0 9.0 3.4 0.2 1.5/3.0 52.3 2.1
Tomáš Nezbeda TJ ČSA 34 18 1.0 10.7 3.6 0.4 2.1/3.6 58.5 2.3
Matěj Vodička Sokol Pražský C 36 20 1.0 9.5 2.8 0.7 1.8/3.7 49.3 2.8
Jan Peták Aritma Praha 36 19 1.0 9.9 3.9 0.4 1.1/1.6 0.0* 2.6
45 Ivica Mirkovic CTS Basket 36 16 1.0 11.6 1.8 2.3 1.1/1.7 0.0* 2.1
Viktor Dvořák Meteor TLC A 52 20 1.0 9.1 3.2 0.7 0.8/1.2 0.0* 2.0
Marek Palán BK Meteor A 33 19 1.0 9.4 2.2 1.2 1.4/2.2 63.4 2.4
David Jirout VSK MFF UK A 31 20 1.0 8.9 3.7 0.2 1.0/1.6 0.0* 2.0
Martin Popel Sokol Kbely B 39 23 1.0 7.5 0.8 1.9 0.2/0.4 0.0* 2.0
Dominik Böttger BK Meteor A 31 16 1.0 10.5 3.9 0.6 0.9/2.6 35.7 1.8
Pavel Pravda Slovan Bohnice A 42 18 1.0 9.1 2.1 1.4 0.7/1.0 0.0* 1.4
Jan Ulman Slovan Bohnice A 29 20 1.0 8.2 1.3 1.4 1.6/2.7 60.4 2.5
Radek Holotík Slovan Bohnice A 41 12 1.0 13.3 3.5 1.3 2.6/4.0 64.6 2.2
Pavel Bauer BK Meteor A 32 19 1.0 8.2 2.9 0.2 1.8/3.1 57.6 2.2
69 Viktor Mikeš CTS Basket 39 21 1.0 7.4 1.5 1.2 0.9/1.5 0.0* 0.9
Petr Vellendorf Sokol Kbely B 34 13 1.0 11.8 3.2 0.3 4.5/5.8 76.3 3.0
Emre Sakar Aritma Praha 28 16 1.0 9.6 1.9 1.6 0.8/1.1 0.0* 2.3
Tomáš Pietsch Meteor TLC A 18 14 1.0 10.6 3.3 1.0 1.1/2.0 53.6 1.3
Nikola Kranjčevič BK Meteor A 31 19 1.0 7.7 2.4 0.5 1.4/2.1 69.2 2.2
Jan Jiřík Slovan Bohnice A 41 18 1.0 7.8 3.5 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.4
Šimon Zajíček CTS Basket 28 16 1.0 8.7 2.5 0.9 0.9/1.2 0.0* 1.0
Jakub Župka Sokol Žižkov D 29 17 1.0 7.9 3.4 0.1 0.9/3.8 23.1 2.2
Lukáš Zahořík Meteor TLC A 50 20 1.0 6.7 1.5 0.5 2.3/3.4 67.6 2.7
Ondřej Kukla TJ ČSA 25 15 1.0 8.9 3.3 0.3 1.4/2.8 50.0 1.8
Taylor Thomas Bern Slovan Bohnice A 35 18 1.0 7.2 3.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.7
Tomáš Blažek Meteor TLC A 19 11 1.0 11.7 4.3 0.1 2.9/5.0 58.2 1.8
Jiří Chvalina TJ ČSA 34 21 1.0 6.1 2.4 0.2 0.6/1.0 0.0* 1.8
Štěpán Pilecký Aritma Praha 29 16 1.0 8.0 2.6 0.4 1.8/3.6 48.3 2.8
Matěj Polák BK Meteor A 32 17 1.0 7.5 2.4 0.5 1.4/3.8 37.5 1.9
Lukáš Semerád Sokol Žižkov D 21 13 1.0 9.8 2.8 0.6 2.4/3.9 60.8 2.5
Antonín Jeřábek VSK MFF UK A 20 15 1.0 8.3 2.7 0.8 0.5/1.5 0.0* 1.4
Beken Dzhunushev Sokol Žižkov D 22 9 1.0 13.7 3.8 1.6 1.4/3.3 43.3 1.6
Timotej Mičuda VSK MFF UK A 21 7 1.0 17.3 5.9 1.4 1.3/3.4 37.5 2.7
Libor Palas Sokol Kbely B 23 23 1.0 5.3 1.0 1.0 0.2/0.4 0.0* 1.7
Matouš Obruča Aritma Praha 19 14 1.0 8.4 3.5 0.0 1.4/3.1 45.5 0.9
Lukáš Mařík TJ HÁJE - JM A 33 9 1.0 12.6 2.3 2.2 1.2/2.6 47.8 1.4
Radek Westfál Meteor TLC A 53 16 1.0 7.0 3.1 0.0 0.9/1.6 0.0* 1.0
Jiří Prantl Meteor TLC A 30 11 1.0 10.1 2.6 1.0 1.8/3.3 55.6 1.5
Ondřej Novák BK Meteor A 32 13 1.0 8.4 2.2 1.1 0.7/1.0 0.0* 1.8
Ondřej Švarc Slovan Bohnice A 32 19 1.0 5.6 2.5 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.2
Lukáš Kouba Slovan Bohnice A 26 15 1.0 7.1 1.9 0.4 2.0/4.1 49.2 1.7
Dominik Zalabák BK Meteor A 31 18 1.0 5.4 2.3 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.7
Martin Císař Slovan Bohnice A 34 18 1.0 5.3 1.8 0.6 0.1/0.2 0.0* 1.8
David Kocelský Slovan Bohnice A 27 18 1.0 5.3 0.5 1.4 0.1/0.2 0.0* 0.7
4 Jan Konvalinka Sokol Žižkov D 25 14 1.0 6.8 1.6 1.1 0.2/0.4 0.0* 2.2
Marco Saviano Sokol Žižkov D 28 15 1.0 6.3 2.0 0.7 0.3/0.5 0.0* 2.5
Petr Novozámský Sokol Pražský C 40 18 1.0 5.2 1.5 0.4 1.1/1.6 0.0* 2.1
1 Matěj Zajíček CTS Basket 31 13 1.0 6.9 1.1 1.4 0.6/1.1 0.0* 1.2
Jan Omelka Sokol Pražský C 41 11 1.0 8.2 1.4 1.6 0.5/0.9 0.0* 1.6
Lukáš Kohout Meteor TLC A 32 14 1.0 6.3 2.7 0.0 0.9/1.4 0.0* 1.9
15 Jan Selinger CTS Basket 36 7 1.0 12.4 4.1 0.4 2.9/3.9 74.1 1.6
Viktor Pěč VSK MFF UK A 40 14 1.0 6.2 2.5 0.0 1.2/2.6 45.9 2.1
Adam Barták Sokol Žižkov D 25 18 1.0 4.4 1.7 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.5
Jakub Hubáček Sokol Žižkov D 25 8 1.0 9.9 2.3 1.4 1.3/2.1 58.8 1.3
Ondřej Karásek Sokol Pražský C 40 17 1.0 4.5 1.9 0.1 0.4/0.4 0.0* 1.4
Martin Lukáč Sokol Pražský C 28 5 1.0 14.6 4.0 0.6 4.8/7.6 63.2 3.0
Florian Chabasse TJ HÁJE - JM A 38 24 1.0 3.0 0.8 0.4 0.3/0.6 0.0* 2.4
Martin Kadlec Sokol Kbely B 44 21 1.0 3.5 1.5 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.1
Ondřej Vrabec Sokol Pražský C 40 17 1.0 4.3 1.5 0.3 0.5/1.1 0.0* 0.8
Petr Weigl Aritma Praha 29 13 1.0 5.5 0.9 1.0 0.6/1.7 0.0* 2.8
Matěj Parma TJ HÁJE - JM A 43 19 1.0 3.7 1.1 0.4 0.4/0.6 0.0* 1.4
Martin Rajnoch TJ ČSA 35 23 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.0
Petr Boček Meteor TLC A 51 18 1.0 3.8 0.8 0.4 1.1/1.3 0.0* 0.9
Daniel Šefránek Aritma Praha 26 12 1.0 5.6 1.6 0.8 0.2/0.6 0.0* 1.3
Filip Ligač TJ ČSA 32 6 1.0 11.2 4.0 0.3 2.2/3.2 68.4 2.2
Dalibor Kyselý Sokol Kbely B 36 20 1.0 3.3 0.4 0.5 1.3/2.2 58.1 1.2
Václav Kautský Meteor TLC A 38 16 1.0 3.9 1.7 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.4
Dennis Martinovič Sokol Žižkov D 27 12 1.0 4.9 1.6 0.3 1.0/1.8 0.0* 2.4
Miroslav Konarovský Sokol Pražský C 38 9 1.0 6.4 2.6 0.0 1.3/3.0 44.4 2.1
Josef Matušů Sokol Pražský C 41 7 1.0 8.0 3.4 0.0 1.1/1.7 0.0* 0.7
Adam Horn BK Meteor A 32 15 1.0 3.7 1.5 0.0 0.7/1.4 0.0* 2.0
Matěj Mik VSK MFF UK A 25 15 1.0 3.7 1.1 0.4 0.3/0.7 0.0* 0.9
13 Štěpán Pavlíček CTS Basket 46 12 1.0 4.5 1.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.7
Jakub Obruča Aritma Praha 29 6 1.0 9.0 3.5 0.3 1.0/3.2 31.6 3.0
6 Jakub Králík CTS Basket 41 17 1.0 3.1 0.9 0.2 0.6/1.5 0.0* 1.6
Jan Mlčák Sokol Pražský C 38 19 1.0 2.7 0.4 0.5 0.6/1.0 0.0* 1.7
Jan Paleček TJ ČSA 36 11 1.0 4.6 0.5 1.0 0.5/0.7 0.0* 1.0
David Řeháček Aritma Praha 35 15 1.0 3.3 1.1 0.2 0.5/1.0 0.0* 2.2
Martin Chaloupka TJ HÁJE - JM A 46 12 1.0 3.8 0.9 0.5 0.5/0.7 0.0* 1.3
Marek Lízálek Meteor TLC A 19 7 1.0 6.6 2.1 0.3 1.4/2.0 71.4 2.1
Martin Hromádka Sokol Pražský C 31 7 1.0 6.4 1.6 0.6 1.6/2.9 55.0 2.0
21 Jonáš Zajíček CTS Basket 21 10 1.0 4.5 1.0 0.6 0.7/1.2 0.0* 1.6
Martin Němec Sokol Pražský C 24 17 1.0 2.5 1.1 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.6
David Martínek TJ HÁJE - JM A 38 8 1.0 5.3 1.6 0.6 0.1/0.4 0.0* 2.0
Aleš Kopřiva VSK MFF UK A 50 14 1.0 2.9 1.1 0.0 0.6/0.6 0.0* 1.9
Petr Lešák Aritma Praha 31 20 1.0 1.9 0.5 0.2 0.3/0.8 0.0* 2.8
19 Zdeněk Klusáček CTS Basket 39 12 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.7
Jonáš Fuksa Sokol Žižkov D 25 4 1.0 9.3 4.3 0.0 0.8/1.3 0.0* 0.8
Martin Tůma TJ ČSA 35 21 1.0 1.7 0.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.0
Liridon Lleshi Sokol Žižkov D 30 10 1.0 3.5 1.4 0.0 0.7/1.8 0.0* 2.3
David Nechanický Sokol Kbely B 44 6 1.0 5.7 1.0 1.2 0.2/0.7 0.0* 1.3
26 Jan Vlasák CTS Basket 38 4 1.0 7.8 3.3 0.0 1.3/2.3 55.6 1.0
Michal Bejvl Aritma Praha 37 9 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.7 0.0* 2.1
Martin Marcalík VSK MFF UK A 49 15 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/0.7 0.0* 2.5
Tikhon Sekretov TJ ČSA 30 20 1.0 1.5 0.5 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.7
David Blagodárný Aritma Praha 30 8 1.0 3.6 1.4 0.0 0.9/1.8 0.0* 2.1
Petr Kovařík Meteor TLC A 41 4 1.0 7.3 2.0 1.0 0.3/0.5 0.0* 1.8
8 Robert Sklenařík CTS Basket 49 17 1.0 1.7 0.4 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.8
Lazizbek Amrillaev Sokol Kbely B 19 7 1.0 4.1 1.9 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Evgeny Boyco TJ ČSA 31 9 1.0 3.0 1.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.9
Radan Tesař Meteor TLC A 35 6 1.0 4.5 1.2 0.2 1.7/2.2 76.9 1.2
34 Karel Švec CTS Basket 44 6 1.0 4.3 1.7 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.3
Radek Metlička Meteor TLC A 37 11 1.0 2.4 0.6 0.4 0.0/0.4 0.0* 1.2
Ondřej Pešek VSK MFF UK A 34 11 1.0 2.3 0.5 0.2 0.6/1.3 0.0* 2.7
Daniel Hladík TJ HÁJE - JM A 38 9 1.0 2.4 0.3 0.3 0.8/1.6 0.0* 1.6
Jaroslav Bíro TJ ČSA 49 7 1.0 3.1 1.3 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.6
Vincenc Ptáček Sokol Žižkov D 25 5 1.0 4.4 1.0 0.2 1.8/3.6 50.0 3.0
Jan Hofman Slovan Bohnice A 40 7 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.6 0.0* 0.6
Filippo Iannelli Sokol Žižkov D 22 5 1.0 3.6 1.4 0.0 0.8/1.2 0.0* 1.2
Jan Najman Sokol Pražský C 40 6 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.7
Mihail Demidov VSK MFF UK A 26 8 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.0
Simeon Srejič Sokol Žižkov D 19 4 1.0 3.8 1.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
Daniel Braniš Sokol Žižkov D 26 6 1.0 2.2 0.5 0.0 1.2/1.7 0.0* 1.0
Filip Clowez Sokol Žižkov D 18 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.8
Miroslav Hrivík VSK MFF UK A 34 1 1.0 11.0 4.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Kazda VSK MFF UK A 26 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.8
Otmar Němeček Slovan Bohnice A 43 18 1.0 0.6 0.1 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.0
Adam Drahovzal Sokol Kbely B 18 11 1.0 0.9 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.5
Marek Slaný BK Meteor A 29 5 1.0 2.0 0.6 0.2 0.2/1.4 0.0* 1.6
Eduard Stach TJ HÁJE - JM A 38 17 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Jan Macošek VSK MFF UK A 38 15 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.5
Karel Felix Hibala Sokol Žižkov D 21 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.3 0.0* 0.8
5 Radim Stein CTS Basket 40 9 1.0 0.9 0.1 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.8
Jakub König TJ HÁJE - JM A 37 16 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.7
Daniel Klika Sokol Pražský C 32 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Štěpán Merta TJ HÁJE - JM A 38 1 1.0 7.0 1.0 1.0 2.0/5.0 40.0 0.0
Ladislav Petřík VSK MFF UK A 24 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Jan Janoušek VSK MFF UK A 24 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Jan Jaromír Varhaník Sokol Žižkov D 18 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
Mikuláš Pavela TJ ČSA 34 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 3.0
Jan Hendrych Sokol Žižkov D 18 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Bidlo Sokol Žižkov D 22 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Philip Maximilian Magendans Sokol Žižkov D 18 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tengis Menkenasunov Sokol Kbely B 22 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jan Frolík TJ HÁJE - JM A 36 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
63 Adam Sklenařík CTS Basket 19 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Ynnon Tal TJ ČSA 33 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Karel Jadrníček Sokol Pražský C 40 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Jan Řeháček Sokol Žižkov D 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Holan Sokol Kbely B 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Lukáš Kotrbatý Aritma Praha 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
3 Sean Hurley Aritma Praha 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamil Bártl TJ HÁJE - JM A 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Maleček TJ HÁJE - JM A 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Thomas Xavier Mattingly Aritma Praha 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elkhan Kaltarbekov Sokol Žižkov D 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Maga Sokol Kbely B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Mathias Durand Aritma Praha 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Jerie Sokol Žižkov D 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Starosta TJ HÁJE - JM A 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Fiala Sokol Kbely B 20 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Jakub Plas Sokol Pražský C 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Fořt Sokol Žižkov D 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Petr Juna Aritma Praha 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kápar BK Meteor A 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Adášek BK Meteor A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Čekal Sokol Kbely B 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vostrý Slovan Bohnice A 42 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Svoboda TJ HÁJE - JM A 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Velíšek Sokol Pražský C 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Kovář TJ ČSA 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Kostolný TJ ČSA 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Cezner TJ ČSA 58 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Tomáš Tax Sokol Žižkov D 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Krempaský Sokol Pražský C 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Král TJ HÁJE - JM A 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Franc Sokol Žižkov D 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Bíman Sokol Kbely B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Meisner VSK MFF UK A 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kápar BK Meteor A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Enkh-Amgalan Renchindorj TJ ČSA 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Stibor Sokol Pražský C 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Parobek VSK MFF UK A 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zlatan Mulič TJ HÁJE - JM A 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rostislav Milata Aritma Praha 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Fiřtík VSK MFF UK A 23 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Jakub Kudláček CTS Basket 41 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Lukáš Adamec BK Meteor A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Hradečný Aritma Praha 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Faith TJ ČSA 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kopecký Sokol Žižkov D 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juraj Fekiač Sokol Kbely B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ctirad Klimánek TJ HÁJE - JM A 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Jaroslav Tyrna TJ HÁJE - JM A 35 35 11 3 10 5
Andrei Aleksashin TJ ČSA 29 26 11 4 6 5
Jan Václavek VSK MFF UK A 26 33 9 5 7 5
16 Marko Radmilovič CTS Basket 41 34 12 4 7 4
Dušan Lekič TJ HÁJE - JM A 38 22 8 4 6 4
Michal Kačaba Sokol Pražský C 24 25 7 5 4 4
Jan Korous Sokol Pražský C 27 27 8 4 7 4
Vít Škrhák Sokol Kbely B 25 30 15 0 5 5
Tomáš Mičúnek TJ ČSA 33 27 12 4 4 6
Jiří Skokánek TJ HÁJE - JM A 35 27 7 4 8 4
Jan Holoubek TJ HÁJE - JM A 42 28 10 5 4 4
Ondřej Melzer VSK MFF UK A 20 22 4 5 7 5
Martin Šustr Sokol Kbely B 37 22 8 3 9 5
Milan Urban BK Meteor A 32 31 9 3 4 4
Filip Votípka Sokol Kbely B 18 27 10 3 5 3
Matěj Pumpr Aritma Praha 26 22 6 6 2 5
Tomáš Votípka Sokol Kbely B 47 18 8 1 6 5
Martin Čierny TJ ČSA 32 28 8 4 2 4
Pavel Fuksa Slovan Bohnice A 30 22 6 4 5 3
12 Jakub Hrabovský CTS Basket 44 22 6 3 10 6
Martin Juklíček TJ HÁJE - JM A 38 15 7 0 4 4
Radim Dušek Sokol Žižkov D 22 26 10 4 5 5
Matúš Melega Aritma Praha 25 21 9 1 6 5
Tomáš Nezbeda TJ ČSA 34 18 8 1 8 5
Matěj Vodička Sokol Pražský C 36 24 6 3 4 5
Jan Peták Aritma Praha 36 26 11 3 4 5
45 Ivica Mirkovic CTS Basket 36 27 6 5 4 4
Viktor Dvořák Meteor TLC A 52 21 6 4 5 5
Marek Palán BK Meteor A 33 16 5 3 4 5
David Jirout VSK MFF UK A 31 25 10 1 3 4
Martin Popel Sokol Kbely B 39 18 3 5 2 4
Dominik Böttger BK Meteor A 31 20 7 2 3 3
Pavel Pravda Slovan Bohnice A 42 23 10 3 5 5
Jan Ulman Slovan Bohnice A 29 22 4 4 6 5
Radek Holotík Slovan Bohnice A 41 26 7 6 6 4
Pavel Bauer BK Meteor A 32 16 7 1 6 5
69 Viktor Mikeš CTS Basket 39 19 7 3 5 3
Petr Vellendorf Sokol Kbely B 34 23 5 2 13 5
Emre Sakar Aritma Praha 28 22 5 4 4 4
Tomáš Pietsch Meteor TLC A 18 19 6 3 4 3
Nikola Kranjčevič BK Meteor A 31 21 8 2 5 4
Jan Jiřík Slovan Bohnice A 41 18 7 0 4 3
Šimon Zajíček CTS Basket 28 19 6 3 4 3
Jakub Župka Sokol Žižkov D 29 12 5 1 3 4
Lukáš Zahořík Meteor TLC A 50 19 4 3 8 5
Ondřej Kukla TJ ČSA 25 18 7 1 5 5
Taylor Thomas Bern Slovan Bohnice A 35 14 7 0 2 4
Tomáš Blažek Meteor TLC A 19 29 11 1 8 5
Jiří Chvalina TJ ČSA 34 14 7 2 2 4
Štěpán Pilecký Aritma Praha 29 18 6 2 4 5
Matěj Polák BK Meteor A 32 12 4 2 5 4
Lukáš Semerád Sokol Žižkov D 21 21 7 3 8 5
Antonín Jeřábek VSK MFF UK A 20 16 6 3 2 4
Beken Dzhunushev Sokol Žižkov D 22 24 7 3 4 2
Timotej Mičuda VSK MFF UK A 21 26 13 4 3 4
Libor Palas Sokol Kbely B 23 15 3 3 2 5
Matouš Obruča Aritma Praha 19 17 7 0 3 3
Lukáš Mařík TJ HÁJE - JM A 33 37 9 5 4 3
Radek Westfál Meteor TLC A 53 12 6 0 3 3
Jiří Prantl Meteor TLC A 30 18 4 2 5 2
Ondřej Novák BK Meteor A 32 18 4 4 3 4
Ondřej Švarc Slovan Bohnice A 32 14 6 0 2 4
Lukáš Kouba Slovan Bohnice A 26 13