Přebor A

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 4
BSK Fenix Modřany A
Sokol Vyšehrad B
8. 10. 2021
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Jan Jeřáb
Lukáš Balog
80
62
19
18
42
35
58
48
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Sokol Vyšehrad B
Žižkov Falcons C
12. 10. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Marek Vošahlík
Pavel Šenk
Martin Buršík
65
76
16
23
28
41
39
58
Review
Základní fáze 3. kolo 17
TJ Košíře
Sokol Vyšehrad B
20. 10. 2021
20:15
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Matej Kovačovič
Jan Hošek
108
54
31
12
57
25
87
36
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Sokol Vyšehrad B
Sokol Žižkov B - TESLA
26. 10. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jakub Kec
Jan Musil
Martin Buršík
83
86
15
18
37
35
53
61
Review
Základní fáze 5. kolo 30
Sokol Pražský B
Sokol Vyšehrad B
1. 11. 2021
20:15
Sokol pražský Matej Kovačovič
Zuzana Kotrbatá
Radomír Kohout
109
60
31
15
55
28
82
41
Review
Základní fáze 6. kolo 31
Sokol Motol A
Sokol Vyšehrad B
11. 11. 2021
20:10
Hala Šantrochova Marek Vondráček
Roman Kejklíček
Radomír Kohout
105
79
23
23
53
47
89
65
Review
Základní fáze 7. kolo 42
Sokol Vyšehrad B
VŠTJ Medicina A
16. 11. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Veronika Vávrová
Jan Hošek
Ondřej Svejkovský
47
69
5
13
21
32
30
48
Review
Základní fáze 8. kolo 44
TJ ČZU Praha
Sokol Vyšehrad B
23. 11. 2021
20:05
ČZU Praha Michal Perlík
Ondřej Svejkovský
Michal Bukovský
90
79
28
18
52
38
71
60
Review
Základní fáze 9. kolo 53
Sokol Vyšehrad B
BA Sparta A
30. 11. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Martin Buršík
Miloslav Jon
67
80
25
19
36
45
50
62
Review
Základní fáze 10. kolo 57
Stavební fakulta A
Sokol Vyšehrad B
6. 12. 2021
19:00
hala ČVUT Jan Jeřáb
Tomáš Linhart
Lukáš Balog
95
61
20
10
51
26
83
40
Review
Základní fáze 11. kolo 64
Sokol Vyšehrad B
Sokol Dolní Počernice A
14. 12. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Roman Kejklíček
Pavel Bohata
67
77
15
20
28
37
50
59
Review
Základní fáze 12. kolo 70
Sokol Vyšehrad B
BSK Fenix Modřany A
11. 1. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Tomáš Linhart
Jan Jeřáb
Vojta Schaffner
65
82
20
29
29
43
55
63
Review
Základní fáze 13. kolo 75
Žižkov Falcons C
Sokol Vyšehrad B
16. 2. 2022
19:30
TJ Sokol Žižkov I. Michal Perlík
Ondřej Svejkovský
Pavel Šenk
84
72
23
14
44
32
61
49
Review
Základní fáze 14. kolo 83
Sokol Vyšehrad B
TJ Košíře
25. 1. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Veronika Vávrová
Pavel Bohata
Roman Kejklíček
74
87
28
20
45
47
60
62
Review
Základní fáze 15. kolo 86
Sokol Žižkov B - TESLA
Sokol Vyšehrad B
3. 2. 2022
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jan Baloun
Ondřej Svejkovský
Zuzana Kotrbatá
85
73
21
11
47
35
68
57
Review
Základní fáze 16. kolo 96
Sokol Vyšehrad B
Sokol Pražský B
8. 2. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Michal Perlík
Martin Buršík
Miloslav Jon
71
84
21
18
39
40
55
62
Review
Základní fáze 17. kolo 97
Sokol Vyšehrad B
Sokol Motol A
15. 2. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Musil
Marek Vondráček
Martin Buršík
65
90
16
26
40
50
51
69
Review
Základní fáze 18. kolo 108
VŠTJ Medicina A
Sokol Vyšehrad B
22. 2. 2022
19:40
Sportovní centrum UK Michal Perlík
Pavel Bohata
Martin Buršík
72
65
15
17
30
39
51
48
Review
Základní fáze 19. kolo 110
Sokol Vyšehrad B
TJ ČZU Praha
1. 3. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Tomáš Linhart
Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
65
71
13
27
33
39
52
54
Review
Základní fáze 20. kolo 119
BA Sparta A
Sokol Vyšehrad B
24. 3. 2022
19:15
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Matěj Barták
Vojta Schaffner
80
59
19
17
39
30
62
43
Review
Základní fáze 21. kolo 123
Sokol Vyšehrad B
Stavební fakulta A
29. 3. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Jan Musil
Zuzana Kotrbatá
67
82
8
19
27
39
42
67
Review
Základní fáze 22. kolo 130
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Vyšehrad B
1. 10. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Hošek
Jan Musil
Pavel Bohata
85
63
16
16
48
30
64
48
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Nikola Miličič Sokol Vyšehrad B 21 8 1.0 19.4 3.5 3.1 3.0/3.3 92.3 2.4
Kryštof Plavka Sokol Vyšehrad B 21 9 1.0 13.2 3.7 1.8 0.6/1.0 0.0* 2.2
Lukáš Vašek Sokol Vyšehrad B 20 7 1.0 11.9 3.0 1.4 1.6/2.0 78.6 2.0
Maroš Onda Sokol Vyšehrad B 35 7 1.0 11.6 2.0 2.4 0.3/0.3 0.0* 2.9
Desmond Akahomen Sokol Vyšehrad B 23 8 1.0 7.5 2.5 0.5 1.0/2.3 44.4 1.8
Adam Fiala Sokol Vyšehrad B 19 5 1.0 10.8 2.4 1.0 3.0/5.0 60.0 2.8
Nicolas Russo Sokol Vyšehrad B 32 8 1.0 5.5 1.4 0.8 0.5/0.5 0.0* 2.5
Kryštof Mach Sokol Vyšehrad B 25 5 1.0 8.6 2.8 0.4 1.8/2.4 75.0 1.6
Luka Brajanovski Sokol Vyšehrad B 20 5 1.0 4.2 1.2 0.4 0.6/1.0 0.0* 1.6
Marko Mitrović Sokol Vyšehrad B 27 6 1.0 3.3 0.7 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.7
Matěj Majer Sokol Vyšehrad B 20 7 1.0 2.3 0.3 0.3 0.9/1.0 0.0* 1.3
Václav Pova Sokol Vyšehrad B 23 5 1.0 3.0 0.6 0.4 0.6/1.4 0.0* 1.8
Jakub Hampl Sokol Vyšehrad B 23 9 1.0 1.6 0.4 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.4
Ondřej Nosek Sokol Vyšehrad B 21 2 1.0 4.0 0.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Josef Štolba Sokol Vyšehrad B 19 1 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/4.0 25.0 3.0
David Zhang Sokol Vyšehrad B 22 6 1.0 1.2 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.2
Mikulas Hylmar Sokol Vyšehrad B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kefurt Sokol Vyšehrad B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Rakovič Sokol Vyšehrad B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Norbert Martišek Sokol Vyšehrad B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jelínek Sokol Vyšehrad B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jonáček Sokol Vyšehrad B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Srp Sokol Vyšehrad B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH %
Sokol Motol A 27 23.3 7.8 14.6 /19.7 74.2
TJ Košíře 26 24.7 9.0 12.8 /19.8 64.5
BA Sparta A 22 17.2 7.3 7.8 /13.5 57.7
Stavební fakulta A 24 23.3 8.3 8.3 /14.0 59.4
TJ ČZU Praha 22 19.4 8.3 8.4 /13.4 62.9
VŠTJ Medicina A 24 23.1 3.7 8.7 /13.5 64.3
BSK Fenix Modřany A 24 23.8 5.7 10.0 /16.6 60.2
Sokol Pražský B 27 20.7 9.5 10.7 /17.9 59.6
Sokol Dolní Počernice A 26 23.8 6.4 9.9 /16.4 60.5
Sokol Vyšehrad B 22 8.0 4.5 4.3 /6.3 68.6
Žižkov Falcons C 24 23.3 6.5 9.3 /14.4 64.7
Sokol Žižkov B - TESLA 22 19.3 6.6 8.5 /13.9 61.1
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 11 9 1 1 - - -
Vošahlík Marek 17 14 3 0 - - -
Vondráček Marek 19 16 3 0 - - -
Vávrová Veronika 7 5 2 0 - - -
Ulrych Lukáš 15 10 4 1 - - -
Šenk Pavel 18 0 6 12 - - -
Svejkovský Ondřej 30 0 8 22 - - -
Schaffner Vojta 16 0 3 13 - - -
Perlík Michal 10 8 1 1 - - -
Musil Jan 24 9 12 3 - - -
Linhart Tomáš 17 13 3 1 - - -
Kučírek Martin 3 3 0 0 - - -
Kovačovič Matej 13 9 3 1 - - -
Kotrbatá Zuzana 16 0 8 8 - - -
Kohout Radomír 19 0 6 13 - - -
Kejklíček Roman 18 0 13 5 - - -
Kec Jakub 12 12 0 0 - - -
Jon Miloslav 28 0 10 18 - - -
Jeřáb Jan 22 16 5 1 - - -
Hošek Jan 15 11 2 2 - - -
Buršík Martin 20 0 8 12 - - -
Bukovský Michal 8 0 2 6 - - -
Bohata Pavel 20 0 14 6 - - -
Blahout Petr 10 9 1 0 - - -
Barták Matěj 19 0 16 3 - - -
Baloun Jan 1 1 0 0 - - -
Balog Lukáš 27 0 11 16 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře