Přebor A

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 4
BSK Fenix Modřany A
Sokol Vyšehrad B
8. 10. 2021
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Jan Jeřáb
Lukáš Balog
80
62
19
18
42
35
58
48
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Stavební fakulta A
TJ ČZU Praha
4. 10. 2021
19:00
hala ČVUT Lukáš Ulrych
Matěj Barták
Michal Bukovský
96
37
20
3
42
13
71
26
Review
Základní fáze 1. kolo 1
BA Sparta A
Sokol Motol A
7. 10. 2021
19:15
Hala Kuncova Petr Blahout
Roman Kejklíček
Zuzana Kotrbatá
58
80
15
18
30
37
42
57
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Dolní Počernice A
VŠTJ Medicina A
8. 10. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vondráček
Vojta Schaffner
Radomír Kohout
66
47
15
15
27
28
41
36
Review
Základní fáze 1. kolo 6
TJ Košíře
Sokol Žižkov B - TESLA
6. 10. 2021
20:15
Hala Šantrochova Jan Hošek
Martin Buršík
Miloslav Jon
113
59
31
14
60
28
84
46
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Žižkov Falcons C
Sokol Pražský B
8. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Musil
Michal Bukovský
Miloslav Jon
91
92
23
24
39
34
53
57
79
79
Review
Základní fáze 2. kolo 12
BA Sparta A
Stavební fakulta A
14. 10. 2021
19:15
Hala Kuncova Tomáš Linhart
Ondřej Svejkovský
Miloslav Jon
45
75
11
19
22
37
38
55
Review
Základní fáze 2. kolo 10
VŠTJ Medicina A
BSK Fenix Modřany A
12. 10. 2021
19:40
Sportovní centrum UK Lukáš Ulrych
Jan Musil
Pavel Bohata
52
71
20
22
32
38
38
54
Review
Základní fáze 2. kolo 11
TJ ČZU Praha
Sokol Dolní Počernice A
12. 10. 2021
20:05
ČZU Praha Jan Jeřáb
Zuzana Kotrbatá
Roman Kejklíček
61
75
9
19
28
35
49
47
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Sokol Motol A
Sokol Žižkov B - TESLA
14. 10. 2021
20:10
Hala Šantrochova Marek Vondráček
Pavel Bohata
Lukáš Balog
88
74
17
18
43
31
65
49
Review
Základní fáze 2. kolo 8
Sokol Pražský B
TJ Košíře
11. 10. 2021
20:15
Sokol pražský Marek Vošahlík
Pavel Bohata
Matěj Barták
72
75
15
12
36
27
55
53
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Sokol Vyšehrad B
Žižkov Falcons C
12. 10. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Marek Vošahlík
Pavel Šenk
Martin Buršík
65
76
16
23
28
41
39
58
Review
Základní fáze 3. kolo 15
BSK Fenix Modřany A
TJ ČZU Praha
22. 10. 2021
18:30
DDM Herrmannova Jan Jeřáb
Lukáš Balog
Pavel Šenk
102
65
25
16
51
32
72
51
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Stavební fakulta A
Sokol Motol A
18. 10. 2021
19:00
hala ČVUT Marek Vošahlík
Radomír Kohout
Matej Kovačovič
48
86
18
20
27
45
38
72
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Sokol Dolní Počernice A
BA Sparta A
22. 10. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Tomáš Linhart
Marek Vošahlík
Vojta Schaffner
83
48
19
9
36
23
60
32
Review
Základní fáze 3. kolo 17
TJ Košíře
Sokol Vyšehrad B
20. 10. 2021
20:15
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Matej Kovačovič
Jan Hošek
108
54
31
12
57
25
87
36
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Žižkov Falcons C
VŠTJ Medicina A
22. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Musil
Miloslav Jon
Ondřej Svejkovský
67
53
18
10
32
26
49
43
Review
Základní fáze 3. kolo 18
Sokol Žižkov B - TESLA
Sokol Pražský B
21. 10. 2021
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Matěj Barták
Ondřej Svejkovský
74
66
25
25
36
37
53
53
Review
Základní fáze 4. kolo 24
Stavební fakulta A
Sokol Dolní Počernice A
25. 10. 2021
19:00
hala ČVUT Petr Blahout
Lukáš Balog
Matěj Záruba
60
79
6
15
27
36
43
56
Review
Základní fáze 4. kolo 23
BA Sparta A
BSK Fenix Modřany A
21. 10. 2021
19:15
Hala Kuncova Jan Musil
Vojta Schaffner
Michal Bukovský
46
74
08
18
25
33
36
52
Review
Základní fáze 4. kolo 21
VŠTJ Medicina A
TJ Košíře
26. 10. 2021
19:40
Sportovní centrum UK Jan Hošek
Lukáš Ulrych
Zuzana Kotrbatá
55
93
16
32
32
45
41
70
Review
Základní fáze 4. kolo 22
TJ ČZU Praha
Žižkov Falcons C
26. 10. 2021
20:05
ČZU Praha Michal Perlík
Pavel Šenk
Ondřej Svejkovský
81
101
19
25
43
48
62
82
Review
Základní fáze 4. kolo 19
Sokol Motol A
Sokol Pražský B
6. 1. 2022
20:10
Hala Šantrochova Jan Hošek
Martin Buršík
Lukáš Balog
101
80
31
22
60
40
83
66
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Sokol Vyšehrad B
Sokol Žižkov B - TESLA
26. 10. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jakub Kec
Jan Musil
Martin Buršík
83
86
15
18
37
35
53
61
Review
Základní fáze 5. kolo 26
BSK Fenix Modřany A
Stavební fakulta A
5. 11. 2021
18:30
DDM Herrmannova Marek Vondráček
Matěj Záruba
Vojta Schaffner
78
88
22
16
38
43
55
72
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Motol A
5. 11. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Jeřáb
Lukáš Balog
Miloslav Jon
63
76
18
18
28
38
50
58
Review
Základní fáze 5. kolo 28
TJ Košíře
TJ ČZU Praha
3. 11. 2021
20:15
Hala Šantrochova Jan Hošek
Jan Musil
Pavel Šenk
101
71
30
11
46
32
73
54
Review
Základní fáze 5. kolo 30
Sokol Pražský B
Sokol Vyšehrad B
1. 11. 2021
20:15
Sokol pražský Matej Kovačovič
Zuzana Kotrbatá
Radomír Kohout
109
60
31
15
55
28
82
41
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Žižkov Falcons C
BA Sparta A
5. 11. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Lukáš Ulrych
Radomír Kohout
75
60
27
13
42
34
50
52
Review
Základní fáze 5. kolo 29
Sokol Žižkov B - TESLA
VŠTJ Medicina A
4. 11. 2021
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vondráček
Matěj Barták
Lukáš Balog
57
74
12
15
27
34
45
58
Review
Základní fáze 6. kolo 35
Stavební fakulta A
Žižkov Falcons C
8. 11. 2021
19:00
hala ČVUT Matej Kovačovič
Matěj Barták
Miloslav Jon
82
73
21
11
40
29
62
45
Review
Základní fáze 6. kolo 34
BA Sparta A
TJ Košíře
11. 11. 2021
19:15
Hala Kuncova Jakub Kec
Matěj Barták
Ondřej Svejkovský
80
82
14
33
37
48
57
65
Review
Základní fáze 6. kolo 32
VŠTJ Medicina A
Sokol Pražský B
9. 11. 2021
19:40
Sportovní centrum UK Jan Musil
Zuzana Kotrbatá
Michal Bukovský
66
69
14
20
34
35
51
50
Review
Základní fáze 6. kolo 33
TJ ČZU Praha
Sokol Žižkov B - TESLA
7. 12. 2021
20:05
ČZU Praha Michal Perlík
Martin Buršík
Pavel Šenk
79
69
18
11
34
30
56
45
Review
Základní fáze 6. kolo 31
Sokol Motol A
Sokol Vyšehrad B
11. 11. 2021
20:10
Hala Šantrochova Marek Vondráček
Roman Kejklíček
Radomír Kohout
105
79
23
23
53
47
89
65
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Sokol Dolní Počernice A
BSK Fenix Modřany A
12. 11. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vondráček
Radomír Kohout
Jan Jeřáb
73
65
13
21
29
42
52
51
Review
Základní fáze 7. kolo 37
BSK Fenix Modřany A
Sokol Motol A
19. 11. 2021
18:30
DDM Herrmannova Jan Jeřáb
Miloslav Jon
Radomír Kohout
69
78
15
21
28
38
44
54
Review
Základní fáze 7. kolo 39
TJ Košíře
Stavební fakulta A
16. 11. 2021
20:15
Hala Šantrochova Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
Pavel Bohata
79
73
25
20
42
41
56
58
Review
Základní fáze 7. kolo 41
Sokol Pražský B
TJ ČZU Praha
15. 11. 2021
20:15
Sokol pražský Lukáš Ulrych
Marek Vondráček
Pavel Šenk
99
58
24
10
55
21
84
39
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Žižkov Falcons C
Sokol Dolní Počernice A
19. 11. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hošek
Lukáš Balog
Vojta Schaffner
62
89
22
22
33
50
47
67
Review
Základní fáze 7. kolo 40
Sokol Žižkov B - TESLA
BA Sparta A
18. 11. 2021
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Lukáš Balog
Miloslav Jon
85
76
24
17
45
37
63
57
Review
Základní fáze 7. kolo 42
Sokol Vyšehrad B
VŠTJ Medicina A
16. 11. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Veronika Vávrová
Jan Hošek
Ondřej Svejkovský
47
69
5
13
21
32
30
48
Review
Základní fáze 8. kolo 48
BSK Fenix Modřany A
Žižkov Falcons C
7. 1. 2022
18:30
DDM Herrmannova Matej Kovačovič
Miloslav Jon
Lukáš Balog
64
68
12
22
33
36
44
54
Review
Základní fáze 8. kolo 46
Stavební fakulta A
Sokol Žižkov B - TESLA
22. 11. 2021
19:00
hala ČVUT Petr Blahout
Zuzana Kotrbatá
Pavel Šenk
81
74
21
23
50
41
59
62
Review
Základní fáze 8. kolo 45
BA Sparta A
Sokol Pražský B
25. 11. 2021
19:15
Hala Kuncova Marek Vondráček
Pavel Bohata
Radomír Kohout
70
86
20
30
37
52
53
70
Review
Základní fáze 8. kolo 44
TJ ČZU Praha
Sokol Vyšehrad B
23. 11. 2021
20:05
ČZU Praha Michal Perlík
Ondřej Svejkovský
Michal Bukovský
90
79
28
18
52
38
71
60
Review
Základní fáze 8. kolo 43
Sokol Motol A
VŠTJ Medicina A
25. 11. 2021
20:10
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Lukáš Balog
Ondřej Svejkovský
65
77
21
20
35
39
54
49
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Sokol Dolní Počernice A
TJ Košíře
26. 11. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Jeřáb
Miloslav Jon
Lukáš Balog
82
100
16
16
36
46
59
81
Review
Základní fáze 9. kolo 54
VŠTJ Medicina A
TJ ČZU Praha
30. 11. 2021
19:40
Sportovní centrum UK Jan Hošek
Ondřej Svejkovský
Radomír Kohout
68
70
21
22
35
30
55
47
Review
Základní fáze 9. kolo 50
TJ Košíře
BSK Fenix Modřany A
1. 12. 2021
20:15
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Matej Kovačovič
Martin Buršík
88
73
18
13
44
43
63
61
Review
Základní fáze 9. kolo 52
Sokol Pražský B
Stavební fakulta A
29. 11. 2021
20:15
Sokol pražský Matej Kovačovič
Jan Jeřáb
Vojta Schaffner
77
63
17
20
32
37
56
56
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Žižkov Falcons C
Sokol Motol A
3. 12. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Vojta Schaffner
Pavel Šenk
63
94
19
23
41
43
67
49
Review
Základní fáze 9. kolo 51
Sokol Žižkov B - TESLA
Sokol Dolní Počernice A
2. 12. 2021
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Matěj Barták
Ondřej Svejkovský
65
91
25
23
36
46
50
63
Review
Základní fáze 9. kolo 53
Sokol Vyšehrad B
BA Sparta A
30. 11. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Martin Buršík
Miloslav Jon
67
80
25
19
36
45
50
62
Review
Základní fáze 10. kolo 59
BSK Fenix Modřany A
Sokol Žižkov B - TESLA
10. 12. 2021
18:30
DDM Herrmannova Matej Kovačovič
Matěj Barták
Lukáš Balog
94
64
23
19
48
34
66
53
Review
Základní fáze 10. kolo 57
Stavební fakulta A
Sokol Vyšehrad B
6. 12. 2021
19:00
hala ČVUT Jan Jeřáb
Tomáš Linhart
Lukáš Balog
95
61
20
10
51
26
83
40
Review
Základní fáze 10. kolo 56
BA Sparta A
VŠTJ Medicina A
9. 12. 2021
19:15
Hala Kuncova Marek Vondráček
Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
57
78
8
25
21
40
43
58
Review
Základní fáze 10. kolo 55
Sokol Motol A
TJ ČZU Praha
9. 12. 2021
20:10
Hala Šantrochova Marek Vošahlík
Matěj Barták
Zuzana Kotrbatá
96
91
27
23
57
47
74
66
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Pražský B
10. 12. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vondráček
Pavel Šenk
Radomír Kohout
75
67
17
10
39
29
67
52
Review
Základní fáze 10. kolo 60
Žižkov Falcons C
TJ Košíře
10. 12. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Veronika Vávrová
Pavel Bohata
Ondřej Svejkovský
80
83
20
27
42
41
65
64
Review
Základní fáze 11. kolo 65
VŠTJ Medicina A
Stavební fakulta A
14. 12. 2021
19:40
Sportovní centrum UK Jakub Kec
Martin Buršík
Radomír Kohout
63
78
15
24
30
46
45
59
Review
Základní fáze 11. kolo 66
TJ ČZU Praha
BA Sparta A
14. 12. 2021
20:05
ČZU Praha Jan Musil
Lukáš Balog
Zuzana Kotrbatá
105
73
30
12
64
28
86
52
Review
Základní fáze 11. kolo 61
TJ Košíře
Sokol Motol A
15. 12. 2021
20:15
Hala Šantrochova Marek Vondráček
Martin Buršík
Ondřej Svejkovský
93
86
18
26
39
39
61
65
83
83
Review
Základní fáze 11. kolo 63
Sokol Pražský B
BSK Fenix Modřany A
13. 12. 2021
20:15
Sokol pražský Marek Vošahlík
Matěj Barták
Pavel Šenk
78
83
19
23
37
46
60
67
Review
Základní fáze 11. kolo 62
Sokol Žižkov B - TESLA
Žižkov Falcons C
16. 12. 2021
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vondráček
Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
60
65
16
14
24
30
41
50
Review
Základní fáze 11. kolo 64
Sokol Vyšehrad B
Sokol Dolní Počernice A
14. 12. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Roman Kejklíček
Pavel Bohata
67
77
15
20
28
37
50
59
Review
Základní fáze 12. kolo 69
VŠTJ Medicina A
Sokol Dolní Počernice A
11. 1. 2022
19:40
Sportovní centrum UK Jan Hošek
Ondřej Svejkovský
Zuzana Kotrbatá
68
73
19
15
36
34
52
53
Review
Základní fáze 12. kolo 68
TJ ČZU Praha
Stavební fakulta A
11. 1. 2022
20:05
ČZU Praha Jan Musil
Miloslav Jon
Martin Buršík
75
86
19
18
41
35
55
64
Review
Základní fáze 12. kolo 67
Sokol Motol A
BA Sparta A
13. 1. 2022
20:10
Hala Šantrochova Tomáš Linhart
Roman Kejklíček
Pavel Bohata
88
90
18
25
45
48
65
65
Review
Základní fáze 12. kolo 71
Sokol Pražský B
Žižkov Falcons C
10. 1. 2022
20:15
Sokol pražský Marek Vondráček
Jan Hošek
Jan Musil
70
64
14
14
37
27
54
46
Review
Základní fáze 12. kolo 72
Sokol Žižkov B - TESLA
TJ Košíře
13. 1. 2022
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Lukáš Balog
Miloslav Jon
74
105
14
27
35
59
58
85
Review
Základní fáze 12. kolo 70
Sokol Vyšehrad B
BSK Fenix Modřany A
11. 1. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Tomáš Linhart
Jan Jeřáb
Vojta Schaffner
65
82
20
29
29
43
55
63
Review
Základní fáze 13. kolo 73
Sokol Žižkov B - TESLA
Sokol Motol A
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 13. kolo 75
Žižkov Falcons C
Sokol Vyšehrad B
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 13. kolo 76
BSK Fenix Modřany A
VŠTJ Medicina A
21. 1. 2022
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Radomír Kohout
Pavel Šenk
64
62
14
13
30
33
43
47
Review
Základní fáze 13. kolo 78
Stavební fakulta A
BA Sparta A
17. 1. 2022
19:00
hala ČVUT Jan Jeřáb
Lukáš Balog
Radomír Kohout
94
55
21
13
51
25
74
39
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Sokol Dolní Počernice A
TJ ČZU Praha
21. 1. 2022
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vondráček
Jan Musil
Miloslav Jon
101
72
34
14
49
29
77
48
Review
Základní fáze 13. kolo 74
TJ Košíře
Sokol Pražský B
19. 1. 2022
20:15
Hala Šantrochova Lukáš Ulrych
Jan Musil
Ondřej Svejkovský
105
75
33
21
48
43
73
61
Review
Základní fáze 14. kolo 80
BA Sparta A
Sokol Dolní Počernice A
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 14. kolo 84
Sokol Pražský B
Sokol Žižkov B - TESLA
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 14. kolo 82
VŠTJ Medicina A
Žižkov Falcons C
25. 1. 2022
19:40
Sportovní centrum UK Marek Vošahlík
Miloslav Jon
Jan Musil
67
53
11
11
32
20
45
35
Review
Základní fáze 14. kolo 81
TJ ČZU Praha
BSK Fenix Modřany A
25. 1. 2022
20:05
ČZU Praha Michal Perlík
Zuzana Kotrbatá
Ondřej Svejkovský
93
87
20
15
46
34
70
58
Review
Základní fáze 14. kolo 79
Sokol Motol A
Stavební fakulta A
27. 1. 2022
20:10
Hala Šantrochova Marek Vošahlík
Zuzana Kotrbatá
Ondřej Svejkovský
Preview
Základní fáze 14. kolo 83
Sokol Vyšehrad B
TJ Košíře
25. 1. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Veronika Vávrová
Pavel Bohata
Roman Kejklíček
74
87
28
20
45
47
60
62
Review
Základní fáze 15. kolo 89
BSK Fenix Modřany A
BA Sparta A
4. 2. 2022
18:30
DDM Herrmannova Marek Vondráček
Jan Jeřáb
Martin Buršík
Preview
Základní fáze 15. kolo 90
Sokol Dolní Počernice A
Stavební fakulta A
4. 2. 2022
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Hošek
Pavel Šenk
Lukáš Balog
Preview
Základní fáze 15. kolo 85
Sokol Pražský B
Sokol Motol A
31. 1. 2022
20:15
Sokol pražský Tomáš Linhart
Jan Jeřáb
Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 15. kolo 87
TJ Košíře
VŠTJ Medicina A
2. 2. 2022
20:15
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Matěj Barták
Jan Hošek
Preview
Základní fáze 15. kolo 88
Žižkov Falcons C
TJ ČZU Praha
4. 2. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Radomír Kohout
Miloslav Jon
Preview
Základní fáze 15. kolo 86
Sokol Žižkov B - TESLA
Sokol Vyšehrad B
3. 2. 2022
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Ondřej Svejkovský
Zuzana Kotrbatá
Preview
Základní fáze 16. kolo 92
Stavební fakulta A
BSK Fenix Modřany A
7. 2. 2022
19:00
hala ČVUT Matej Kovačovič
Matěj Záruba
Preview
Základní fáze 16. kolo 93
BA Sparta A
Žižkov Falcons C
10. 2. 2022
19:15
Hala Kuncova Petr Blahout
Zuzana Kotrbatá
Ondřej Svejkovský
Preview
Základní fáze 16. kolo 95
VŠTJ Medicina A
Sokol Žižkov B - TESLA
8. 2. 2022
19:40
Sportovní centrum UK Roman Kejklíček
Lukáš Ulrych
Michal Perlík
Preview
Základní fáze 16. kolo 94
TJ ČZU Praha
TJ Košíře
8. 2. 2022
20:05
ČZU Praha Marek Vondráček
Pavel Bohata
Preview
Základní fáze 16. kolo 91
Sokol Motol A
Sokol Dolní Počernice A
10. 2. 2022
20:10
Hala Šantrochova Lukáš Balog
Preview
Základní fáze 16. kolo 96
Sokol Vyšehrad B
Sokol Pražský B
8. 2. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Martin Buršík
Preview
Základní fáze 17. kolo 102
BSK Fenix Modřany A
Sokol Dolní Počernice A
18. 2. 2022
18:30
DDM Herrmannova
Preview
Základní fáze 17. kolo 98
Sokol Pražský B
VŠTJ Medicina A
14. 2. 2022
20:15
Sokol pražský Matej Kovačovič
Lukáš Balog
Preview
Základní fáze 17. kolo 100
TJ Košíře
BA Sparta A
16. 2. 2022
20:15
Hala Šantrochova Matej Kovačovič
Jan Jeřáb
Martin Buršík
Preview
Základní fáze 17. kolo 101
Žižkov Falcons C
Stavební fakulta A
18. 2. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 17. kolo 99
Sokol Žižkov B - TESLA
TJ ČZU Praha
17. 2. 2022
20:40
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 17. kolo 97
Sokol Vyšehrad B
Sokol Motol A
15. 2. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Musil
Marek Vondráček
Preview
Základní fáze 18. kolo 105
Stavební fakulta A
TJ Košíře
21. 2. 2022
19:00
hala ČVUT Petr Blahout
Marek Vošahlík
Tomáš Linhart
Preview
Základní fáze 18. kolo 106
BA Sparta A
Sokol Žižkov B - TESLA
24. 2. 2022
19:15
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 18. kolo 108
VŠTJ Medicina A
Sokol Vyšehrad B
22. 2. 2022
19:40
Sportovní centrum UK Pavel Bohata
Preview
Základní fáze 18. kolo 107
TJ ČZU Praha
Sokol Pražský B
22. 2. 2022
20:05
ČZU Praha Marek Vošahlík
Roman Kejklíček
Preview
Základní fáze 18. kolo 103
Sokol Motol A
BSK Fenix Modřany A
24. 2. 2022
20:10
Hala Šantrochova Miloslav Jon
Preview
Základní fáze 18. kolo 104
Sokol Dolní Počernice A
Žižkov Falcons C
25. 2. 2022
20:10
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 19. kolo 109
VŠTJ Medicina A
Sokol Motol A
1. 3. 2022
19:40
Sportovní centrum UK Jakub Kec
Veronika Vávrová
Preview
Základní fáze 19. kolo 111
Sokol Pražský B
BA Sparta A
28. 2. 2022
20:15
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 19. kolo 113
TJ Košíře
Sokol Dolní Počernice A
2. 3. 2022
20:15
Hala Šantrochova Ondřej Svejkovský
Preview
Základní fáze 19. kolo 114
Žižkov Falcons C
BSK Fenix Modřany A
4. 3. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 19. kolo 112
Sokol Žižkov B - TESLA
Stavební fakulta A
3. 3. 2022
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vondráček
Pavel Bohata
Preview
Základní fáze 19. kolo 110
Sokol Vyšehrad B
TJ ČZU Praha
1. 3. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Petr Blahout
Preview
Základní fáze 20. kolo 116
BSK Fenix Modřany A
TJ Košíře
25. 3. 2022
18:30
DDM Herrmannova
Preview
Základní fáze 20. kolo 118
Stavební fakulta A
Sokol Pražský B
21. 3. 2022
19:00
hala ČVUT Matěj Barták
Preview
Základní fáze 20. kolo 119
BA Sparta A
Sokol Vyšehrad B
24. 3. 2022
19:15
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 20. kolo 120
TJ ČZU Praha
VŠTJ Medicina A
22. 3. 2022
20:05
ČZU Praha Ondřej Svejkovský
Preview
Základní fáze 20. kolo 115
Sokol Motol A
Žižkov Falcons C
24. 3. 2022
20:10
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 20. kolo 117
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Žižkov B - TESLA
25. 3. 2022
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 21. kolo 122
VŠTJ Medicina A
BA Sparta A
29. 3. 2022
19:40
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 21. kolo 121
TJ ČZU Praha
Sokol Motol A
29. 3. 2022
20:05
ČZU Praha Lukáš Ulrych
Preview
Základní fáze 21. kolo 124
Sokol Pražský B
Sokol Dolní Počernice A
28. 3. 2022
20:15
Sokol pražský Pavel Bohata
Preview
Základní fáze 21. kolo 126
TJ Košíře
Žižkov Falcons C
30. 3. 2022
20:15
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 21. kolo 125
Sokol Žižkov B - TESLA
BSK Fenix Modřany A
31. 3. 2022
20:40
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 21. kolo 123
Sokol Vyšehrad B
Stavební fakulta A
29. 3. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 22. kolo 129
BSK Fenix Modřany A
Sokol Pražský B
1. 10. 2021
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Lukáš Ulrych
Miloslav Jon
70
75
12
21
33
43
51
61
Review
Základní fáze 22. kolo 132
BA Sparta A
TJ ČZU Praha
30. 9. 2021
19:15
Hala Kuncova Veronika Vávrová
Pavel Bohata
Lukáš Balog
66
58
24
18
38
31
52
43
Review
Základní fáze 22. kolo 131
Stavební fakulta A
VŠTJ Medicina A
30. 9. 2021
19:40
hala ČVUT Jakub Kec
Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
86
50
24
16
44
24
63
37
Review
Základní fáze 22. kolo 127
Sokol Motol A
TJ Košíře
29. 9. 2021
20:10
Hala Šantrochova Jan Musil
Miloslav Jon
Pavel Šenk
81
102
19
27
42
63
53
86
Review
Základní fáze 22. kolo 130
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Vyšehrad B
1. 10. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Hošek
Jan Musil
Pavel Bohata
85
63
16
16
48
30
64
48
Review
Základní fáze 22. kolo 128
Žižkov Falcons C
Sokol Žižkov B - TESLA
1. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Lukáš Balog
Radomír Kohout
78
59
15
18
38
32
60
42
Review

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Motol A 13 23.6 7.7 16.2 /21.8 74.2 16.8
TJ Košíře 15 26.3 9.6 12.9 /19.8 65.3 15.5
BA Sparta A 14 16.9 7.6 8.0 /14.1 56.9 12.9
Stavební fakulta A 14 21.6 9.3 7.9 /13.1 60.3 14.9
TJ ČZU Praha 15 20.0 8.7 7.5 /11.6 64.6 13.3
VŠTJ Medicina A 15 21.2 4.0 8.9 /14.3 62.1 13.7
BSK Fenix Modřany A 15 24.0 6.1 10.7 /17.2 62.0 16.5
Sokol Pražský B 14 20.8 8.9 11.5 /19.0 60.5 18.6
Sokol Dolní Počernice A 14 25.6 6.4 8.9 /14.3 62.0 16.4
Sokol Vyšehrad B 14 7.8 5.0 4.3 /6.7 63.8 8.9
Žižkov Falcons C 14 21.4 6.0 8.1 /12.8 63.1 15.9
Sokol Žižkov B - TESLA 13 20.6 6.8 7.7 /12.2 63.3 14.2
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 5 3 1 1 - - -
Vošahlík Marek 10 9 1 0 - - -
Vondráček Marek 14 13 1 0 - - -
Vávrová Veronika 4 4 0 0 - - -
Ulrych Lukáš 8 5 3 0 - - -
Šenk Pavel 12 0 3 9 - - -
Svejkovský Ondřej 18 0 4 14 - - -
Schaffner Vojta 8 0 3 5 - - -
Perlík Michal 4 4 0 0 - - -
Musil Jan 15 7 6 2 - - -
Linhart Tomáš 9 8 1 0 - - -
Kovačovič Matej 8 5 2 1 - - -
Kotrbatá Zuzana 10 0 5 5 - - -
Kohout Radomír 14 0 3 11 - - -
Kejklíček Roman 10 0 8 2 - - -
Kec Jakub 7 7 0 0 - - -
Jon Miloslav 17 0 7 10 - - -
Jeřáb Jan 13 9 3 1 - - -
Hošek Jan 11 8 2 1 - - -
Buršík Martin 10 0 6 4 - - -
Bukovský Michal 5 0 1 4 - - -
Bohata Pavel 11 0 6 5 - - -
Blahout Petr 3 3 0 0 - - -
Barták Matěj 10 0 9 1 - - -
Balog Lukáš 19 0 10 9 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře