Přebor A

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 4
BSK Fenix Modřany A
Sokol Vyšehrad B
8. 10. 2021
18:30
DDM Herrmannova Lukáš Balog
Jan Jeřáb
Preview
Základní fáze 1. kolo 2
Stavební fakulta A
TJ ČZU Praha
4. 10. 2021
19:00
hala ČVUT Lukáš Ulrych
Matěj Barták
Preview
Základní fáze 1. kolo 1
BA Sparta A
Sokol Motol A
7. 10. 2021
19:15
Hala Kuncova Roman Kejklíček
Zuzana Kotrbatá
Preview
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Dolní Počernice A
VŠTJ Medicina A
8. 10. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 1. kolo 6
TJ Košíře
Sokol Žižkov B - TESLA
6. 10. 2021
20:15
Hala Šantrochova Martin Buršík
Miloslav Jon
Preview
Základní fáze 1. kolo 5
Žižkov Falcons C
Sokol Pražský B
8. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hošek
Preview
Základní fáze 2. kolo 12
BA Sparta A
Stavební fakulta A
14. 10. 2021
19:15
Hala Kuncova Jakub Kec
Ondřej Svejkovský
Miloslav Jon
Preview
Základní fáze 2. kolo 10
VŠTJ Medicina A
BSK Fenix Modřany A
12. 10. 2021
19:40
Sportovní centrum UK Michal Perlík
Jan Musil
Pavel Bohata
Preview
Základní fáze 2. kolo 11
TJ ČZU Praha
Sokol Dolní Počernice A
12. 10. 2021
20:05
ČZU Praha Jan Jeřáb
Zuzana Kotrbatá
Roman Kejklíček
Preview
Základní fáze 2. kolo 7
Sokol Motol A
Sokol Žižkov B - TESLA
14. 10. 2021
20:10
Hala Šantrochova Petr Blahout
Pavel Bohata
Preview
Základní fáze 2. kolo 8
Sokol Pražský B
TJ Košíře
11. 10. 2021
20:15
Sokol pražský Pavel Bohata
Marek Vošahlík
Preview
Základní fáze 2. kolo 9
Sokol Vyšehrad B
Žižkov Falcons C
12. 10. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Marek Vošahlík
Petr Blahout
Preview
Základní fáze 3. kolo 15
BSK Fenix Modřany A
TJ ČZU Praha
22. 10. 2021
18:30
DDM Herrmannova Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 3. kolo 13
Stavební fakulta A
Sokol Motol A
18. 10. 2021
19:00
hala ČVUT Marek Vošahlík
Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 3. kolo 14
Sokol Dolní Počernice A
BA Sparta A
22. 10. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Tomáš Linhart
Preview
Základní fáze 3. kolo 17
TJ Košíře
Sokol Vyšehrad B
20. 10. 2021
20:15
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Matej Kovačovič
Preview
Základní fáze 3. kolo 16
Žižkov Falcons C
VŠTJ Medicina A
22. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Miloslav Jon
Preview
Základní fáze 3. kolo 18
Sokol Žižkov B - TESLA
Sokol Pražský B
21. 10. 2021
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Roman Kejklíček
Matěj Barták
Ondřej Svejkovský
Preview
Základní fáze 4. kolo 24
Stavební fakulta A
Sokol Dolní Počernice A
25. 10. 2021
19:00
hala ČVUT Petr Blahout
Lukáš Balog
Matěj Záruba
Preview
Základní fáze 4. kolo 23
BA Sparta A
BSK Fenix Modřany A
28. 10. 2021
19:15
Hala Kuncova Matěj Barták
Preview
Základní fáze 4. kolo 21
VŠTJ Medicina A
TJ Košíře
26. 10. 2021
19:40
Sportovní centrum UK Veronika Vávrová
Lukáš Ulrych
Zuzana Kotrbatá
Preview
Základní fáze 4. kolo 22
TJ ČZU Praha
Žižkov Falcons C
26. 10. 2021
20:05
ČZU Praha Michal Perlík
Pavel Šenk
Ondřej Svejkovský
Preview
Základní fáze 4. kolo 19
Sokol Motol A
Sokol Pražský B
28. 10. 2021
20:10
Hala Šantrochova Lukáš Balog
Preview
Základní fáze 4. kolo 20
Sokol Vyšehrad B
Sokol Žižkov B - TESLA
26. 10. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jakub Kec
Jan Musil
Preview
Základní fáze 5. kolo 26
BSK Fenix Modřany A
Stavební fakulta A
5. 11. 2021
18:30
DDM Herrmannova
Preview
Základní fáze 5. kolo 25
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Motol A
5. 11. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Miloslav Jon
Preview
Základní fáze 5. kolo 28
TJ Košíře
TJ ČZU Praha
3. 11. 2021
20:15
Hala Šantrochova Jan Hošek
Jan Musil
Preview
Základní fáze 5. kolo 30
Sokol Pražský B
Sokol Vyšehrad B
1. 11. 2021
20:15
Sokol pražský Zuzana Kotrbatá
Radomír Kohout
Preview
Základní fáze 5. kolo 27
Žižkov Falcons C
BA Sparta A
5. 11. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 5. kolo 29
Sokol Žižkov B - TESLA
VŠTJ Medicina A
4. 11. 2021
20:40
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 6. kolo 31
Sokol Motol A
Sokol Vyšehrad B
8. 11. 2021
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 6. kolo 32
VŠTJ Medicina A
Sokol Pražský B
8. 11. 2021
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 6. kolo 33
TJ ČZU Praha
Sokol Žižkov B - TESLA
8. 11. 2021
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 6. kolo 34
BA Sparta A
TJ Košíře
8. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 6. kolo 35
Stavební fakulta A
Žižkov Falcons C
8. 11. 2021
-
hala ČVUT
Preview
Základní fáze 6. kolo 36
Sokol Dolní Počernice A
BSK Fenix Modřany A
8. 11. 2021
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 7. kolo 37
BSK Fenix Modřany A
Sokol Motol A
15. 11. 2021
-
DDM Herrmannova
Preview
Základní fáze 7. kolo 38
Žižkov Falcons C
Sokol Dolní Počernice A
15. 11. 2021
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 7. kolo 39
TJ Košíře
Stavební fakulta A
15. 11. 2021
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 7. kolo 40
Sokol Žižkov B - TESLA
BA Sparta A
15. 11. 2021
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 7. kolo 41
Sokol Pražský B
TJ ČZU Praha
15. 11. 2021
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 7. kolo 42
Sokol Vyšehrad B
VŠTJ Medicina A
15. 11. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 8. kolo 43
Sokol Motol A
VŠTJ Medicina A
22. 11. 2021
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 8. kolo 44
TJ ČZU Praha
Sokol Vyšehrad B
22. 11. 2021
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 8. kolo 45
BA Sparta A
Sokol Pražský B
22. 11. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 8. kolo 46
Stavební fakulta A
Sokol Žižkov B - TESLA
22. 11. 2021
-
hala ČVUT
Preview
Základní fáze 8. kolo 47
Sokol Dolní Počernice A
TJ Košíře
22. 11. 2021
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 8. kolo 48
BSK Fenix Modřany A
Žižkov Falcons C
22. 11. 2021
-
DDM Herrmannova
Preview
Základní fáze 9. kolo 49
Žižkov Falcons C
Sokol Motol A
29. 11. 2021
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 9. kolo 50
TJ Košíře
BSK Fenix Modřany A
29. 11. 2021
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 9. kolo 51
Sokol Žižkov B - TESLA
Sokol Dolní Počernice A
29. 11. 2021
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 9. kolo 52
Sokol Pražský B
Stavební fakulta A
29. 11. 2021
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 9. kolo 53
Sokol Vyšehrad B
BA Sparta A
29. 11. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 9. kolo 54
VŠTJ Medicina A
TJ ČZU Praha
29. 11. 2021
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 10. kolo 55
Sokol Motol A
TJ ČZU Praha
6. 12. 2021
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 10. kolo 56
BA Sparta A
VŠTJ Medicina A
6. 12. 2021
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 10. kolo 57
Stavební fakulta A
Sokol Vyšehrad B
6. 12. 2021
-
hala ČVUT
Preview
Základní fáze 10. kolo 58
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Pražský B
6. 12. 2021
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 10. kolo 59
BSK Fenix Modřany A
Sokol Žižkov B - TESLA
6. 12. 2021
-
DDM Herrmannova
Preview
Základní fáze 10. kolo 60
Žižkov Falcons C
TJ Košíře
6. 12. 2021
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 11. kolo 61
TJ Košíře
Sokol Motol A
13. 12. 2021
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 11. kolo 62
Sokol Žižkov B - TESLA
Žižkov Falcons C
13. 12. 2021
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 11. kolo 63
Sokol Pražský B
BSK Fenix Modřany A
13. 12. 2021
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 11. kolo 64
Sokol Vyšehrad B
Sokol Dolní Počernice A
13. 12. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 11. kolo 65
VŠTJ Medicina A
Stavební fakulta A
13. 12. 2021
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 11. kolo 66
TJ ČZU Praha
BA Sparta A
13. 12. 2021
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 12. kolo 67
Sokol Motol A
BA Sparta A
10. 1. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 12. kolo 68
TJ ČZU Praha
Stavební fakulta A
10. 1. 2022
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 12. kolo 69
VŠTJ Medicina A
Sokol Dolní Počernice A
10. 1. 2022
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 12. kolo 70
Sokol Vyšehrad B
BSK Fenix Modřany A
10. 1. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 12. kolo 71
Sokol Pražský B
Žižkov Falcons C
10. 1. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 12. kolo 72
Sokol Žižkov B - TESLA
TJ Košíře
10. 1. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 13. kolo 73
Sokol Žižkov B - TESLA
Sokol Motol A
17. 1. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 13. kolo 74
TJ Košíře
Sokol Pražský B
17. 1. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 13. kolo 75
Žižkov Falcons C
Sokol Vyšehrad B
17. 1. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 13. kolo 76
BSK Fenix Modřany A
VŠTJ Medicina A
17. 1. 2022
-
DDM Herrmannova
Preview
Základní fáze 13. kolo 77
Sokol Dolní Počernice A
TJ ČZU Praha
17. 1. 2022
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 13. kolo 78
Stavební fakulta A
BA Sparta A
17. 1. 2022
-
hala ČVUT
Preview
Základní fáze 14. kolo 79
Sokol Motol A
Stavební fakulta A
24. 1. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 14. kolo 80
BA Sparta A
Sokol Dolní Počernice A
24. 1. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 14. kolo 81
TJ ČZU Praha
BSK Fenix Modřany A
24. 1. 2022
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 14. kolo 82
VŠTJ Medicina A
Žižkov Falcons C
24. 1. 2022
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 14. kolo 83
Sokol Vyšehrad B
TJ Košíře
24. 1. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 14. kolo 84
Sokol Pražský B
Sokol Žižkov B - TESLA
24. 1. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 15. kolo 85
Sokol Pražský B
Sokol Motol A
31. 1. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 15. kolo 86
Sokol Žižkov B - TESLA
Sokol Vyšehrad B
31. 1. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 15. kolo 87
TJ Košíře
VŠTJ Medicina A
31. 1. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 15. kolo 88
Žižkov Falcons C
TJ ČZU Praha
31. 1. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 15. kolo 89
BSK Fenix Modřany A
BA Sparta A
31. 1. 2022
-
DDM Herrmannova
Preview
Základní fáze 15. kolo 90
Sokol Dolní Počernice A
Stavební fakulta A
31. 1. 2022
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 16. kolo 91
Sokol Motol A
Sokol Dolní Počernice A
7. 2. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 16. kolo 92
Stavební fakulta A
BSK Fenix Modřany A
7. 2. 2022
-
hala ČVUT
Preview
Základní fáze 16. kolo 93
BA Sparta A
Žižkov Falcons C
7. 2. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 16. kolo 94
TJ ČZU Praha
TJ Košíře
7. 2. 2022
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 16. kolo 95
VŠTJ Medicina A
Sokol Žižkov B - TESLA
7. 2. 2022
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 16. kolo 96
Sokol Vyšehrad B
Sokol Pražský B
7. 2. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 17. kolo 97
Sokol Vyšehrad B
Sokol Motol A
14. 2. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 17. kolo 98
Sokol Pražský B
VŠTJ Medicina A
14. 2. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 17. kolo 99
Sokol Žižkov B - TESLA
TJ ČZU Praha
14. 2. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 17. kolo 100
TJ Košíře
BA Sparta A
14. 2. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 17. kolo 101
Žižkov Falcons C
Stavební fakulta A
14. 2. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 17. kolo 102
BSK Fenix Modřany A
Sokol Dolní Počernice A
14. 2. 2022
-
DDM Herrmannova
Preview
Základní fáze 18. kolo 105
Stavební fakulta A
TJ Košíře
21. 2. 2022
-
hala ČVUT
Preview
Základní fáze 18. kolo 106
BA Sparta A
Sokol Žižkov B - TESLA
21. 2. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 18. kolo 107
TJ ČZU Praha
Sokol Pražský B
21. 2. 2022
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 18. kolo 108
VŠTJ Medicina A
Sokol Vyšehrad B
21. 2. 2022
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 18. kolo 103
Sokol Motol A
BSK Fenix Modřany A
21. 2. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 18. kolo 104
Sokol Dolní Počernice A
Žižkov Falcons C
21. 2. 2022
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 19. kolo 109
VŠTJ Medicina A
Sokol Motol A
28. 2. 2022
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 19. kolo 110
Sokol Vyšehrad B
TJ ČZU Praha
28. 2. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 19. kolo 111
Sokol Pražský B
BA Sparta A
28. 2. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 19. kolo 112
Sokol Žižkov B - TESLA
Stavební fakulta A
28. 2. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 19. kolo 113
TJ Košíře
Sokol Dolní Počernice A
28. 2. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 19. kolo 114
Žižkov Falcons C
BSK Fenix Modřany A
28. 2. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 20. kolo 115
Sokol Motol A
Žižkov Falcons C
21. 3. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 20. kolo 116
BSK Fenix Modřany A
TJ Košíře
21. 3. 2022
-
DDM Herrmannova
Preview
Základní fáze 20. kolo 117
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Žižkov B - TESLA
21. 3. 2022
-
ZŠ Národních Hrdinů
Preview
Základní fáze 20. kolo 118
Stavební fakulta A
Sokol Pražský B
21. 3. 2022
-
hala ČVUT
Preview
Základní fáze 20. kolo 119
BA Sparta A
Sokol Vyšehrad B
21. 3. 2022
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 20. kolo 120
TJ ČZU Praha
VŠTJ Medicina A
21. 3. 2022
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 21. kolo 121
TJ ČZU Praha
Sokol Motol A
28. 3. 2022
-
ČZU Praha
Preview
Základní fáze 21. kolo 122
VŠTJ Medicina A
BA Sparta A
28. 3. 2022
-
Sportovní centrum UK
Preview
Základní fáze 21. kolo 123
Sokol Vyšehrad B
Stavební fakulta A
28. 3. 2022
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Základní fáze 21. kolo 124
Sokol Pražský B
Sokol Dolní Počernice A
28. 3. 2022
-
Sokol pražský
Preview
Základní fáze 21. kolo 125
Sokol Žižkov B - TESLA
BSK Fenix Modřany A
28. 3. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Základní fáze 21. kolo 126
TJ Košíře
Žižkov Falcons C
28. 3. 2022
-
Hala Šantrochova
Preview
Základní fáze 22. kolo 129
BSK Fenix Modřany A
Sokol Pražský B
1. 10. 2021
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Lukáš Ulrych
Miloslav Jon
Preview
Základní fáze 22. kolo 132
BA Sparta A
TJ ČZU Praha
30. 9. 2021
19:15
Hala Kuncova Petr Blahout
Pavel Bohata
Lukáš Balog
Preview
Základní fáze 22. kolo 131
Stavební fakulta A
VŠTJ Medicina A
30. 9. 2021
19:40
hala ČVUT Jakub Kec
Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
Preview
Základní fáze 22. kolo 127
Sokol Motol A
TJ Košíře
29. 9. 2021
20:10
Hala Šantrochova Jan Musil
Miloslav Jon
Pavel Šenk
Preview
Základní fáze 22. kolo 130
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Vyšehrad B
1. 10. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Hošek
Jan Musil
Pavel Bohata
Preview
Základní fáze 22. kolo 128
Žižkov Falcons C
Sokol Žižkov B - TESLA
1. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Lukáš Balog
Radomír Kohout
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BA Sparta A 0 0 0
2. TJ ČZU Praha 0 0 0
3. VŠTJ Medicina A 0 0 0
4. Sokol Vyšehrad B 0 0 0
5. Sokol Pražský B 0 0 0
6. Sokol Motol A 0 0 0
7. TJ Košíře 0 0 0
8. Žižkov Falcons C 0 0 0
9. BSK Fenix Modřany A 0 0 0
10. Sokol Dolní Počernice A 0 0 0
11. Stavební fakulta A 0 0 0
12. Sokol Žižkov B - TESLA 0 0 0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře