Přebor A

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 4
Fenix Modřany A
Sokol Vyšehrad B
8. 10. 2021
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Jan Jeřáb
Lukáš Balog
80
62
19
18
42
35
58
48
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Stavební fakulta A
TJ ČZU Praha
4. 10. 2021
19:00
hala ČVUT Lukáš Ulrych
Matěj Barták
Michal Bukovský
96
37
20
3
42
13
71
26
Review
Základní fáze 1. kolo 1
BA Sparta A
Sokol Motol A
7. 10. 2021
19:15
Hala Kuncova Petr Blahout
Roman Kejklíček
Zuzana Kotrbatá
58
80
15
18
30
37
42
57
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Dolní Počernice A
VŠTJ Medicina A
8. 10. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vondráček
Vojta Schaffner
Radomír Kohout
66
47
15
15
27
28
41
36
Review
Základní fáze 1. kolo 6
TJ Košíře A
Sokol Žižkov C - TESLA
6. 10. 2021
20:15
Hala Šantrochova Jan Hošek
Martin Buršík
Miloslav Jon
113
59
31
14
60
28
84
46
Review
Základní fáze 1. kolo 5
Žižkov Falcons B
Sokol Pražský B
8. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Musil
Michal Bukovský
Miloslav Jon
91
92
23
24
39
34
53
57
79
79
Review
Základní fáze 2. kolo 12
BA Sparta A
Stavební fakulta A
14. 10. 2021
19:15
Hala Kuncova Tomáš Linhart
Ondřej Svejkovský
Miloslav Jon
45
75
11
19
22
37
38
55
Review
Základní fáze 2. kolo 10
VŠTJ Medicina A
Fenix Modřany A
12. 10. 2021
19:40
Sportovní centrum UK Lukáš Ulrych
Jan Musil
Pavel Bohata
52
71
20
22
32
38
38
54
Review
Základní fáze 2. kolo 11
TJ ČZU Praha
Sokol Dolní Počernice A
12. 10. 2021
20:05
ČZU Praha Jan Jeřáb
Zuzana Kotrbatá
Roman Kejklíček
61
75
9
19
28
35
49
47
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Sokol Motol A
Sokol Žižkov C - TESLA
14. 10. 2021
20:10
Hala Šantrochova Marek Vondráček
Pavel Bohata
Lukáš Balog
88
74
17
18
43
31
65
49
Review
Základní fáze 2. kolo 8
Sokol Pražský B
TJ Košíře A
11. 10. 2021
20:15
Sokol pražský Marek Vošahlík
Pavel Bohata
Matěj Barták
72
75
15
12
36
27
55
53
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Sokol Vyšehrad B
Žižkov Falcons B
12. 10. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Marek Vošahlík
Pavel Šenk
Martin Buršík
65
76
16
23
28
41
39
58
Review
Základní fáze 3. kolo 15
Fenix Modřany A
TJ ČZU Praha
22. 10. 2021
18:30
DDM Herrmannova Jan Jeřáb
Lukáš Balog
Pavel Šenk
102
65
25
16
51
32
72
51
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Stavební fakulta A
Sokol Motol A
18. 10. 2021
19:00
hala ČVUT Marek Vošahlík
Radomír Kohout
Matej Kovačovič
48
86
18
20
27
45
38
72
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Sokol Dolní Počernice A
BA Sparta A
22. 10. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Tomáš Linhart
Marek Vošahlík
Vojta Schaffner
83
48
19
9
36
23
60
32
Review
Základní fáze 3. kolo 17
TJ Košíře A
Sokol Vyšehrad B
20. 10. 2021
20:15
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Matej Kovačovič
Jan Hošek
108
54
31
12
57
25
87
36
Review
Základní fáze 3. kolo 16
Žižkov Falcons B
VŠTJ Medicina A
22. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Musil
Miloslav Jon
Ondřej Svejkovský
67
53
18
10
32
26
49
43
Review
Základní fáze 3. kolo 18
Sokol Žižkov C - TESLA
Sokol Pražský B
21. 10. 2021
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Matěj Barták
Ondřej Svejkovský
74
66
25
25
36
37
53
53
Review
Základní fáze 4. kolo 24
Stavební fakulta A
Sokol Dolní Počernice A
25. 10. 2021
19:00
hala ČVUT Petr Blahout
Lukáš Balog
Matěj Záruba
60
79
6
15
27
36
43
56
Review
Základní fáze 4. kolo 23
BA Sparta A
Fenix Modřany A
21. 10. 2021
19:15
Hala Kuncova Jan Musil
Vojta Schaffner
Michal Bukovský
46
74
08
18
25
33
36
52
Review
Základní fáze 4. kolo 21
VŠTJ Medicina A
TJ Košíře A
26. 10. 2021
19:40
Sportovní centrum UK Jan Hošek
Lukáš Ulrych
Zuzana Kotrbatá
55
93
16
32
32
45
41
70
Review
Základní fáze 4. kolo 22
TJ ČZU Praha
Žižkov Falcons B
26. 10. 2021
20:05
ČZU Praha Michal Perlík
Pavel Šenk
Ondřej Svejkovský
81
101
19
25
43
48
62
82
Review
Základní fáze 4. kolo 19
Sokol Motol A
Sokol Pražský B
6. 1. 2022
20:10
Hala Šantrochova Jan Hošek
Martin Buršík
Lukáš Balog
101
80
31
22
60
40
83
66
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Sokol Vyšehrad B
Sokol Žižkov C - TESLA
26. 10. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jakub Kec
Jan Musil
Martin Buršík
83
86
15
18
37
35
53
61
Review
Základní fáze 5. kolo 26
Fenix Modřany A
Stavební fakulta A
5. 11. 2021
18:30
DDM Herrmannova Marek Vondráček
Matěj Záruba
Vojta Schaffner
78
88
22
16
38
43
55
72
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Motol A
5. 11. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Jeřáb
Lukáš Balog
Miloslav Jon
63
76
18
18
28
38
50
58
Review
Základní fáze 5. kolo 28
TJ Košíře A
TJ ČZU Praha
3. 11. 2021
20:15
Hala Šantrochova Jan Hošek
Jan Musil
Pavel Šenk
101
71
30
11
46
32
73
54
Review
Základní fáze 5. kolo 30
Sokol Pražský B
Sokol Vyšehrad B
1. 11. 2021
20:15
Sokol pražský Matej Kovačovič
Zuzana Kotrbatá
Radomír Kohout
109
60
31
15
55
28
82
41
Review
Základní fáze 5. kolo 27
Žižkov Falcons B
BA Sparta A
5. 11. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Lukáš Ulrych
Radomír Kohout
75
60
27
13
42
34
50
52
Review
Základní fáze 5. kolo 29
Sokol Žižkov C - TESLA
VŠTJ Medicina A
4. 11. 2021
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vondráček
Matěj Barták
Lukáš Balog
57
74
12
15
27
34
45
58
Review
Základní fáze 6. kolo 35
Stavební fakulta A
Žižkov Falcons B
8. 11. 2021
19:00
hala ČVUT Matej Kovačovič
Matěj Barták
Miloslav Jon
82
73
21
11
40
29
62
45
Review
Základní fáze 6. kolo 34
BA Sparta A
TJ Košíře A
11. 11. 2021
19:15
Hala Kuncova Jakub Kec
Matěj Barták
Ondřej Svejkovský
80
82
14
33
37
48
57
65
Review
Základní fáze 6. kolo 32
VŠTJ Medicina A
Sokol Pražský B
9. 11. 2021
19:40
Sportovní centrum UK Jan Musil
Zuzana Kotrbatá
Michal Bukovský
66
69
14
20
34
35
51
50
Review
Základní fáze 6. kolo 33
TJ ČZU Praha
Sokol Žižkov C - TESLA
7. 12. 2021
20:05
ČZU Praha Michal Perlík
Martin Buršík
Pavel Šenk
79
69
18
11
34
30
56
45
Review
Základní fáze 6. kolo 31
Sokol Motol A
Sokol Vyšehrad B
11. 11. 2021
20:10
Hala Šantrochova Marek Vondráček
Roman Kejklíček
Radomír Kohout
105
79
23
23
53
47
89
65
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Sokol Dolní Počernice A
Fenix Modřany A
12. 11. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vondráček
Radomír Kohout
Jan Jeřáb
73
65
13
21
29
42
52
51
Review
Základní fáze 7. kolo 37
Fenix Modřany A
Sokol Motol A
19. 11. 2021
18:30
DDM Herrmannova Jan Jeřáb
Miloslav Jon
Radomír Kohout
69
78
15
21
28
38
44
54
Review
Základní fáze 7. kolo 39
TJ Košíře A
Stavební fakulta A
16. 11. 2021
20:15
Hala Šantrochova Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
Pavel Bohata
79
73
25
20
42
41
56
58
Review
Základní fáze 7. kolo 41
Sokol Pražský B
TJ ČZU Praha
15. 11. 2021
20:15
Sokol pražský Lukáš Ulrych
Marek Vondráček
Pavel Šenk
99
58
24
10
55
21
84
39
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Žižkov Falcons B
Sokol Dolní Počernice A
19. 11. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Hošek
Lukáš Balog
Vojta Schaffner
62
89
22
22
33
50
47
67
Review
Základní fáze 7. kolo 40
Sokol Žižkov C - TESLA
BA Sparta A
18. 11. 2021
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Lukáš Balog
Miloslav Jon
85
76
24
17
45
37
63
57
Review
Základní fáze 7. kolo 42
Sokol Vyšehrad B
VŠTJ Medicina A
16. 11. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Veronika Vávrová
Jan Hošek
Ondřej Svejkovský
47
69
5
13
21
32
30
48
Review
Základní fáze 8. kolo 48
Fenix Modřany A
Žižkov Falcons B
7. 1. 2022
18:30
DDM Herrmannova Matej Kovačovič
Miloslav Jon
Lukáš Balog
64
68
12
22
33
36
44
54
Review
Základní fáze 8. kolo 46
Stavební fakulta A
Sokol Žižkov C - TESLA
22. 11. 2021
19:00
hala ČVUT Petr Blahout
Zuzana Kotrbatá
Pavel Šenk
81
74
21
23
50
41
59
62
Review
Základní fáze 8. kolo 45
BA Sparta A
Sokol Pražský B
25. 11. 2021
19:15
Hala Kuncova Marek Vondráček
Pavel Bohata
Radomír Kohout
70
86
20
30
37
52
53
70
Review
Základní fáze 8. kolo 44
TJ ČZU Praha
Sokol Vyšehrad B
23. 11. 2021
20:05
ČZU Praha Michal Perlík
Ondřej Svejkovský
Michal Bukovský
90
79
28
18
52
38
71
60
Review
Základní fáze 8. kolo 43
Sokol Motol A
VŠTJ Medicina A
25. 11. 2021
20:10
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Lukáš Balog
Ondřej Svejkovský
65
77
21
20
35
39
54
49
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Sokol Dolní Počernice A
TJ Košíře A
26. 11. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Jeřáb
Miloslav Jon
Lukáš Balog
82
100
16
16
36
46
59
81
Review
Základní fáze 9. kolo 54
VŠTJ Medicina A
TJ ČZU Praha
30. 11. 2021
19:40
Sportovní centrum UK Jan Hošek
Ondřej Svejkovský
Radomír Kohout
68
70
21
22
35
30
55
47
Review
Základní fáze 9. kolo 50
TJ Košíře A
Fenix Modřany A
1. 12. 2021
20:15
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Matej Kovačovič
Martin Buršík
88
73
18
13
44
43
63
61
Review
Základní fáze 9. kolo 52
Sokol Pražský B
Stavební fakulta A
29. 11. 2021
20:15
Sokol pražský Matej Kovačovič
Jan Jeřáb
Vojta Schaffner
77
63
17
20
32
37
56
56
Review
Základní fáze 9. kolo 49
Žižkov Falcons B
Sokol Motol A
3. 12. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Vojta Schaffner
Pavel Šenk
63
94
19
23
41
43
67
49
Review
Základní fáze 9. kolo 51
Sokol Žižkov C - TESLA
Sokol Dolní Počernice A
2. 12. 2021
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Matěj Barták
Ondřej Svejkovský
65
91
25
23
36
46
50
63
Review
Základní fáze 9. kolo 53
Sokol Vyšehrad B
BA Sparta A
30. 11. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Martin Buršík
Miloslav Jon
67
80
25
19
36
45
50
62
Review
Základní fáze 10. kolo 59
Fenix Modřany A
Sokol Žižkov C - TESLA
10. 12. 2021
18:30
DDM Herrmannova Matej Kovačovič
Matěj Barták
Lukáš Balog
94
64
23
19
48
34
66
53
Review
Základní fáze 10. kolo 57
Stavební fakulta A
Sokol Vyšehrad B
6. 12. 2021
19:00
hala ČVUT Jan Jeřáb
Tomáš Linhart
Lukáš Balog
95
61
20
10
51
26
83
40
Review
Základní fáze 10. kolo 56
BA Sparta A
VŠTJ Medicina A
9. 12. 2021
19:15
Hala Kuncova Marek Vondráček
Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
57
78
8
25
21
40
43
58
Review
Základní fáze 10. kolo 55
Sokol Motol A
TJ ČZU Praha
9. 12. 2021
20:10
Hala Šantrochova Marek Vošahlík
Matěj Barták
Zuzana Kotrbatá
96
91
27
23
57
47
74
66
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Pražský B
10. 12. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vondráček
Pavel Šenk
Radomír Kohout
75
67
17
10
39
29
67
52
Review
Základní fáze 10. kolo 60
Žižkov Falcons B
TJ Košíře A
10. 12. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Veronika Vávrová
Pavel Bohata
Ondřej Svejkovský
80
83
20
27
42
41
65
64
Review
Základní fáze 11. kolo 65
VŠTJ Medicina A
Stavební fakulta A
14. 12. 2021
19:40
Sportovní centrum UK Jakub Kec
Martin Buršík
Radomír Kohout
63
78
15
24
30
46
45
59
Review
Základní fáze 11. kolo 66
TJ ČZU Praha
BA Sparta A
14. 12. 2021
20:05
ČZU Praha Jan Musil
Lukáš Balog
Zuzana Kotrbatá
105
73
30
12
64
28
86
52
Review
Základní fáze 11. kolo 61
TJ Košíře A
Sokol Motol A
15. 12. 2021
20:15
Hala Šantrochova Marek Vondráček
Martin Buršík
Ondřej Svejkovský
93
86
18
26
39
39
61
65
83
83
Review
Základní fáze 11. kolo 63
Sokol Pražský B
Fenix Modřany A
13. 12. 2021
20:15
Sokol pražský Marek Vošahlík
Matěj Barták
Pavel Šenk
78
83
19
23
37
46
60
67
Review
Základní fáze 11. kolo 62
Sokol Žižkov C - TESLA
Žižkov Falcons B
16. 12. 2021
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vondráček
Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
60
65
16
14
24
30
41
50
Review
Základní fáze 11. kolo 64
Sokol Vyšehrad B
Sokol Dolní Počernice A
14. 12. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Roman Kejklíček
Pavel Bohata
67
77
15
20
28
37
50
59
Review
Základní fáze 12. kolo 69
VŠTJ Medicina A
Sokol Dolní Počernice A
11. 1. 2022
19:40
Sportovní centrum UK Jan Hošek
Ondřej Svejkovský
Zuzana Kotrbatá
68
73
19
15
36
34
52
53
Review
Základní fáze 12. kolo 68
TJ ČZU Praha
Stavební fakulta A
11. 1. 2022
20:05
ČZU Praha Jan Musil
Miloslav Jon
Martin Buršík
75
86
19
18
41
35
55
64
Review
Základní fáze 12. kolo 67
Sokol Motol A
BA Sparta A
13. 1. 2022
20:10
Hala Šantrochova Tomáš Linhart
Roman Kejklíček
Pavel Bohata
88
90
18
25
45
48
65
65
Review
Základní fáze 12. kolo 71
Sokol Pražský B
Žižkov Falcons B
10. 1. 2022
20:15
Sokol pražský Marek Vondráček
Jan Hošek
Jan Musil
70
64
14
14
37
27
54
46
Review
Základní fáze 12. kolo 72
Sokol Žižkov C - TESLA
TJ Košíře A
13. 1. 2022
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Lukáš Balog
Miloslav Jon
74
105
14
27
35
59
58
85
Review
Základní fáze 12. kolo 70
Sokol Vyšehrad B
Fenix Modřany A
11. 1. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Tomáš Linhart
Jan Jeřáb
Vojta Schaffner
65
82
20
29
29
43
55
63
Review
Základní fáze 13. kolo 76
Fenix Modřany A
VŠTJ Medicina A
21. 1. 2022
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Radomír Kohout
Pavel Šenk
64
62
14
13
30
33
43
47
Review
Základní fáze 13. kolo 78
Stavební fakulta A
BA Sparta A
17. 1. 2022
19:00
hala ČVUT Jan Jeřáb
Lukáš Balog
Radomír Kohout
94
55
21
13
51
25
74
39
Review
Základní fáze 13. kolo 75
Žižkov Falcons B
Sokol Vyšehrad B
16. 2. 2022
19:30
TJ Sokol Žižkov I. Michal Perlík
Ondřej Svejkovský
Pavel Šenk
84
72
23
14
44
32
61
49
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Sokol Dolní Počernice A
TJ ČZU Praha
21. 1. 2022
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vondráček
Jan Musil
Miloslav Jon
101
72
34
14
49
29
77
48
Review
Základní fáze 13. kolo 74
TJ Košíře A
Sokol Pražský B
19. 1. 2022
20:15
Hala Šantrochova Lukáš Ulrych
Jan Musil
Ondřej Svejkovský
105
75
33
21
48
43
73
61
Review
Základní fáze 13. kolo 73
Sokol Žižkov C - TESLA
Sokol Motol A
7. 4. 2022
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Matej Kovačovič
Roman Kejklíček
Vojta Schaffner
62
89
18
20
39
41
45
64
Review
Základní fáze 14. kolo 82
VŠTJ Medicina A
Žižkov Falcons B
25. 1. 2022
19:40
Sportovní centrum UK Marek Vošahlík
Miloslav Jon
Jan Musil
67
53
11
11
32
20
45
35
Review
Základní fáze 14. kolo 81
TJ ČZU Praha
Fenix Modřany A
25. 1. 2022
20:05
ČZU Praha Michal Perlík
Zuzana Kotrbatá
Ondřej Svejkovský
93
87
20
15
46
34
70
58
Review
Základní fáze 14. kolo 79
Sokol Motol A
Stavební fakulta A
27. 1. 2022
20:10
Hala Šantrochova Marek Vošahlík
Zuzana Kotrbatá
Ondřej Svejkovský
80
83
30
22
52
46
66
68
Review
Základní fáze 14. kolo 80
BA Sparta A
Sokol Dolní Počernice A
9. 2. 2022
20:15
Hala Kuncova Matěj Záruba
Ondřej Svejkovský
Martin Buršík
63
95
15
21
40
45
52
72
Review
Základní fáze 14. kolo 84
Sokol Pražský B
Sokol Žižkov C - TESLA
21. 2. 2022
20:15
Sokol pražský Martin Kučírek
Miloslav Jon
Vojta Schaffner
79
61
19
13
33
32
55
53
Review
Základní fáze 14. kolo 83
Sokol Vyšehrad B
TJ Košíře A
25. 1. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Veronika Vávrová
Pavel Bohata
Roman Kejklíček
74
87
28
20
45
47
60
62
Review
Základní fáze 15. kolo 89
Fenix Modřany A
BA Sparta A
18. 3. 2022
18:30
DDM Herrmannova Jan Jeřáb
Matěj Barták
Lukáš Balog
79
57
15
22
43
37
64
40
Review
Základní fáze 15. kolo 90
Sokol Dolní Počernice A
Stavební fakulta A
4. 2. 2022
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Matej Kovačovič
Pavel Šenk
Lukáš Balog
57
85
14
27
18
44
37
61
Review
Základní fáze 15. kolo 85
Sokol Pražský B
Sokol Motol A
31. 1. 2022
20:15
Sokol pražský Marek Vošahlík
Jan Jeřáb
Ondřej Svejkovský
67
58
14
8
27
20
44
45
Review
Základní fáze 15. kolo 87
TJ Košíře A
VŠTJ Medicina A
2. 2. 2022
20:15
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Matěj Barták
Jan Hošek
102
71
26
21
55
36
77
52
Review
Základní fáze 15. kolo 88
Žižkov Falcons B
TJ ČZU Praha
4. 2. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Radomír Kohout
Miloslav Jon
96
78
34
20
62
45
75
56
Review
Základní fáze 15. kolo 86
Sokol Žižkov C - TESLA
Sokol Vyšehrad B
3. 2. 2022
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jan Baloun
Ondřej Svejkovský
Zuzana Kotrbatá
85
73
21
11
47
35
68
57
Review
Základní fáze 16. kolo 92
Stavební fakulta A
Fenix Modřany A
4. 4. 2022
19:00
hala ČVUT Matěj Záruba
Pavel Bohata
Martin Buršík
100
79
31
13
48
26
69
55
Review
Základní fáze 16. kolo 93
BA Sparta A
Žižkov Falcons B
10. 2. 2022
19:15
Hala Kuncova Petr Blahout
Zuzana Kotrbatá
Ondřej Svejkovský
48
62
7
20
18
31
34
47
Review
Základní fáze 16. kolo 94
TJ ČZU Praha
TJ Košíře A
8. 3. 2022
19:30
ČZU Praha Petr Blahout
Pavel Bohata
Roman Kejklíček
62
100
9
27
27
49
38
76
Review
Základní fáze 16. kolo 95
VŠTJ Medicina A
Sokol Žižkov C - TESLA
8. 2. 2022
19:40
Sportovní centrum UK Lukáš Ulrych
Roman Kejklíček
Vojta Schaffner
69
55
19
8
32
24
54
43
Review
Základní fáze 16. kolo 91
Sokol Motol A
Sokol Dolní Počernice A
10. 2. 2022
20:10
Hala Šantrochova Tomáš Linhart
Roman Kejklíček
Matěj Barták
87
70
29
23
57
47
77
60
Review
Základní fáze 16. kolo 96
Sokol Vyšehrad B
Sokol Pražský B
8. 2. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Michal Perlík
Martin Buršík
Miloslav Jon
71
84
21
18
39
40
55
62
Review
Základní fáze 17. kolo 102
Fenix Modřany A
Sokol Dolní Počernice A
18. 2. 2022
18:30
DDM Herrmannova Jan Jeřáb
Radomír Kohout
Lukáš Balog
60
81
16
18
35
40
51
61
Review
Základní fáze 17. kolo 98
Sokol Pražský B
VŠTJ Medicina A
14. 2. 2022
20:15
Sokol pražský Matej Kovačovič
Lukáš Balog
Miloslav Jon
89
74
12
17
32
26
49
45
Review
Základní fáze 17. kolo 100
TJ Košíře A
BA Sparta A
16. 2. 2022
20:15
Hala Šantrochova Matej Kovačovič
Zuzana Kotrbatá
Martin Buršík
84
62
13
14
49
28
70
45
Review
Základní fáze 17. kolo 101
Žižkov Falcons B
Stavební fakulta A
18. 2. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Tomáš Linhart
Pavel Šenk
Miloslav Jon
83
66
21
9
44
26
62
40
Review
Základní fáze 17. kolo 99
Sokol Žižkov C - TESLA
TJ ČZU Praha
17. 2. 2022
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Jan Musil
Radomír Kohout
81
77
17
18
37
36
61
55
Review
Základní fáze 17. kolo 97
Sokol Vyšehrad B
Sokol Motol A
15. 2. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Musil
Marek Vondráček
Martin Buršík
65
90
16
26
40
50
51
69
Review
Základní fáze 18. kolo 105
Stavební fakulta A
TJ Košíře A
21. 2. 2022
19:00
hala ČVUT Petr Blahout
Marek Vošahlík
Tomáš Linhart
89
56
21
19
49
25
72
44
Review
Základní fáze 18. kolo 106
BA Sparta A
Sokol Žižkov C - TESLA
24. 2. 2022
19:15
Hala Kuncova Jakub Kec
Pavel Bohata
Matěj Barták
65
59
17
19
31
34
42
47
Review
Základní fáze 18. kolo 108
VŠTJ Medicina A
Sokol Vyšehrad B
22. 2. 2022
19:40
Sportovní centrum UK Michal Perlík
Pavel Bohata
Martin Buršík
72
65
15
17
30
39
51
48
Review
Základní fáze 18. kolo 107
TJ ČZU Praha
Sokol Pražský B
22. 2. 2022
20:05
ČZU Praha Jan Jeřáb
Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
73
81
19
22
37
42
56
56
Review
Základní fáze 18. kolo 103
Sokol Motol A
Fenix Modřany A
24. 2. 2022
20:10
Hala Šantrochova Marek Vondráček
Miloslav Jon
Zuzana Kotrbatá
61
70
10
17
27
26
44
49
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Sokol Dolní Počernice A
Žižkov Falcons B
25. 2. 2022
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vondráček
Jan Musil
Vojta Schaffner
81
73
17
11
36
27
53
51
Review
Základní fáze 19. kolo 109
VŠTJ Medicina A
Sokol Motol A
1. 3. 2022
19:40
Sportovní centrum UK Jakub Kec
Veronika Vávrová
Lukáš Ulrych
75
73
22
22
37
43
49
62
Review
Základní fáze 19. kolo 111
Sokol Pražský B
BA Sparta A
28. 2. 2022
20:15
Sokol pražský Lukáš Ulrych
Miloslav Jon
Lukáš Balog
81
64
20
14
45
31
68
53
Review
Základní fáze 19. kolo 113
TJ Košíře A
Sokol Dolní Počernice A
2. 3. 2022
20:15
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Matěj Barták
Ondřej Svejkovský
74
70
16
24
31
43
44
57
Review
Základní fáze 19. kolo 114
Žižkov Falcons B
Fenix Modřany A
4. 3. 2022
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Jan Musil
Pavel Šenk
Miloslav Jon
69
68
16
24
37
40
47
51
Review
Základní fáze 19. kolo 112
Sokol Žižkov C - TESLA
Stavební fakulta A
1. 3. 2022
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Jan Musil
Pavel Bohata
54
79
13
21
31
38
43
66
Review
Základní fáze 19. kolo 110
Sokol Vyšehrad B
TJ ČZU Praha
1. 3. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Tomáš Linhart
Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
65
71
13
27
33
39
52
54
Review
Základní fáze 20. kolo 116
Fenix Modřany A
TJ Košíře A
25. 3. 2022
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Petr Blahout
Vojta Schaffner
81
92
29
27
44
40
65
61
Review
Základní fáze 20. kolo 118
Stavební fakulta A
Sokol Pražský B
21. 3. 2022
19:00
hala ČVUT Lukáš Ulrych
Matěj Barták
Miloslav Jon
70
80
25
13
28
37
51
66
Review
Základní fáze 20. kolo 119
BA Sparta A
Sokol Vyšehrad B
24. 3. 2022
19:15
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Matěj Barták
Vojta Schaffner
80
59
19
17
39
30
62
43
Review
Základní fáze 20. kolo 120
TJ ČZU Praha
VŠTJ Medicina A
22. 3. 2022
20:05
ČZU Praha Petr Blahout
Ondřej Svejkovský
Martin Buršík
60
76
25
19
37
35
51
59
Review
Základní fáze 20. kolo 115
Sokol Motol A
Žižkov Falcons B
10. 3. 2022
20:10
Hala Šantrochova Martin Kučírek
Jan Jeřáb
Martin Buršík
93
83
20
15
40
44
71
59
Review
Základní fáze 20. kolo 117
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Žižkov C - TESLA
25. 3. 2022
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Marek Vondráček
Radomír Kohout
Jan Musil
86
54
16
11
44
27
68
41
Review
Základní fáze 21. kolo 122
VŠTJ Medicina A
BA Sparta A
29. 3. 2022
19:40
Sportovní centrum UK Petr Blahout
Tomáš Linhart
Roman Kejklíček
74
70
25
21
49
34
63
52
Review
Základní fáze 21. kolo 121
TJ ČZU Praha
Sokol Motol A
29. 3. 2022
20:05
ČZU Praha Marek Vošahlík
Michal Bukovský
Pavel Šenk
58
103
11
26
30
57
49
82
Review
Základní fáze 21. kolo 124
Sokol Pražský B
Sokol Dolní Počernice A
28. 3. 2022
20:15
Sokol pražský Lukáš Ulrych
Pavel Bohata
Lukáš Balog
77
56
21
16
39
30
64
42
Review
Základní fáze 21. kolo 126
TJ Košíře A
Žižkov Falcons B
30. 3. 2022
20:15
Hala Šantrochova Matěj Záruba
Matěj Barták
Ondřej Svejkovský
83
76
20
19
37
41
60
51
Review
Základní fáze 21. kolo 125
Sokol Žižkov C - TESLA
Fenix Modřany A
31. 3. 2022
20:40
TJ Sokol Žižkov I. Jakub Kec
Pavel Bohata
Martin Buršík
59
73
07
14
23
32
38
56
Review
Základní fáze 21. kolo 123
Sokol Vyšehrad B
Stavební fakulta A
29. 3. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Jan Musil
Zuzana Kotrbatá
67
82
8
19
27
39
42
67
Review
Základní fáze 22. kolo 129
Fenix Modřany A
Sokol Pražský B
1. 10. 2021
18:30
DDM Herrmannova Tomáš Linhart
Lukáš Ulrych
Miloslav Jon
70
75
12
21
33
43
51
61
Review
Základní fáze 22. kolo 132
BA Sparta A
TJ ČZU Praha
30. 9. 2021
19:15
Hala Kuncova Veronika Vávrová
Pavel Bohata
Lukáš Balog
66
58
24
18
38
31
52
43
Review
Základní fáze 22. kolo 131
Stavební fakulta A
VŠTJ Medicina A
30. 9. 2021
19:40
hala ČVUT Jakub Kec
Roman Kejklíček
Ondřej Svejkovský
86
50
24
16
44
24
63
37
Review
Základní fáze 22. kolo 127
Sokol Motol A
TJ Košíře A
29. 9. 2021
20:10
Hala Šantrochova Jan Musil
Miloslav Jon
Pavel Šenk
81
102
19
27
42
63
53
86
Review
Základní fáze 22. kolo 130
Sokol Dolní Počernice A
Sokol Vyšehrad B
1. 10. 2021
20:10
ZŠ Národních Hrdinů Jan Hošek
Jan Musil
Pavel Bohata
85
63
16
16
48
30
64
48
Review
Základní fáze 22. kolo 128
Žižkov Falcons B
Sokol Žižkov C - TESLA
1. 10. 2021
20:35
TJ Sokol Žižkov I. Marek Vošahlík
Lukáš Balog
Radomír Kohout
78
59
15
18
38
32
60
42
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jakub Velenský Sokol Motol A 43 24 1.0 21.7 2.4 4.2 4.4/4.7 92.9 2.4
Josef Matějovič Sokol Motol A 35 24 1.0 21.0 7.5 0.7 3.9/6.3 62.3 2.6
Vojtěch Bednář Fenix Modřany A 21 21 1.0 19.9 7.6 0.5 3.3/6.6 50.0 1.9
Jakub Zavadil Sokol Dolní Počernice A 36 25 1.0 15.1 6.2 0.1 2.4/4.6 52.6 2.0
Miroslav Vansa Sokol Dolní Počernice A 35 18 1.0 20.3 5.1 2.4 2.8/3.5 79.4 1.9
Michal Vocetka TJ Košíře A 35 17 1.0 20.6 2.5 4.2 2.9/3.8 76.6 1.7
Ondřej Zajíček BA Sparta A 20 17 1.0 20.6 3.1 3.9 2.7/4.2 63.9 1.5
Lukas Becker TJ ČZU Praha 40 21 1.0 16.4 4.9 1.5 2.0/3.1 66.2 1.2
Stanislav Musil Fenix Modřany A 39 17 1.0 19.5 4.7 2.2 3.5/4.6 76.9 2.5
Jan Vozobule VŠTJ Medicina A 42 22 1.0 13.8 5.7 0.3 1.5/2.0 72.7 1.9
Martin Tax Sokol Pražský B 22 17 1.0 17.4 3.8 2.6 2.1/3.5 61.0 2.1
Filip Mikel Sokol Dolní Počernice A 32 23 1.0 12.5 1.6 2.8 1.0/1.7 0.0* 1.4
Karel Šeda Sokol Žižkov C - TESLA 28 12 1.0 23.7 7.8 2.3 1.2/1.7 0.0* 2.3
Pavel Jiránek TJ Košíře A 29 22 1.0 12.9 3.6 1.0 2.5/3.7 69.1 2.5
Jiří Kulíšek Stavební fakulta A 27 22 1.0 12.7 5.0 0.5 1.2/1.9 0.0* 2.4
Vít Havránek TJ ČZU Praha 24 19 1.0 14.6 6.6 0.1 1.2/2.8 41.5 2.9
Jiří Kysela VŠTJ Medicina A 32 22 1.0 12.6 4.0 0.7 2.4/3.3 72.2 2.0
Tomáš Růžička Sokol Motol A 42 24 1.0 11.5 2.2 1.8 1.8/2.3 76.8 1.8
Ondřej Hübner Žižkov Falcons B 32 22 1.0 12.0 3.0 1.7 1.1/1.7 0.0* 2.2
Dušan Hlaváček Sokol Motol A 45 16 1.0 16.5 7.3 0.0 2.0/2.9 69.6 1.6
Lukáš Bartoň TJ Košíře A 31 23 1.0 11.4 5.2 0.0 1.1/1.5 0.0* 2.5
Lukáš Renc Žižkov Falcons B 26 19 1.0 13.5 5.5 0.1 2.3/3.1 72.9 3.3
Ondřej Aulich Stavební fakulta A 27 21 1.0 12.2 3.7 1.3 0.9/1.6 0.0* 1.7
Matyáš Fanta BA Sparta A 22 22 1.0 11.6 4.0 0.8 1.4/2.6 51.7 2.2
David Douša Sokol Žižkov C - TESLA 45 17 1.0 14.5 4.2 1.1 2.9/4.4 65.3 0.7
Alexey Ulyanin TJ ČZU Praha 30 19 1.0 12.8 1.7 2.3 2.6/3.5 74.2 1.5
Pavel Hemmy TJ Košíře A 35 16 1.0 14.9 3.4 1.9 2.3/3.3 69.2 1.0
Pavel Černý Stavební fakulta A 21 12 1.0 18.9 6.3 1.4 2.2/3.2 68.4 1.1
David Mastný Žižkov Falcons B 32 18 1.0 12.5 4.8 0.0 2.8/3.6 79.7 2.9
Filip Hauzer Sokol Pražský B 22 23 1.0 9.4 3.2 0.2 2.4/3.8 63.6 2.2
Dominik Kynzl Stavební fakulta A 24 14 1.0 15.4 2.6 3.0 1.1/1.6 0.0* 2.0
Adam Poche TJ Košíře A 32 16 1.0 13.4 4.9 0.6 1.9/4.7 41.3 3.1
Radek Úlehla Sokol Pražský B 28 21 1.0 10.1 1.6 1.6 2.1/2.7 78.9 2.2
Ondřej Heidler TJ Košíře A 30 22 1.0 9.3 2.5 1.1 0.8/1.8 0.0* 2.0
Filip Němec Stavební fakulta A 27 19 1.0 10.2 3.3 0.9 1.0/1.6 0.0* 2.3
Michal Toušek Fenix Modřany A 29 16 1.0 11.4 1.7 2.1 1.8/2.8 65.9 2.8
Marko Matoničkin Fenix Modřany A 20 21 1.0 8.6 2.6 0.9 0.7/1.2 0.0* 2.0
Oto Novák Sokol Motol A 37 21 1.0 8.3 1.9 1.0 1.5/2.1 70.5 3.0
Marek Šmůla VŠTJ Medicina A 32 17 1.0 10.1 3.8 0.1 2.4/3.9 60.6 2.4
Adam Kurzok Sokol Dolní Počernice A 40 19 1.0 8.8 3.6 0.2 1.2/2.1 55.0 2.6
Eugen Anisei TJ ČZU Praha 26 19 1.0 8.7 0.8 2.1 0.8/1.1 0.0* 1.9
Nikola Miličič Sokol Vyšehrad B 21 8 1.0 19.4 3.5 3.1 3.0/3.3 92.3 2.4
Jan Veselý TJ Košíře A 31 17 1.0 9.1 2.0 1.5 0.7/1.2 0.0* 1.9
Gabriel Jankó Sokol Dolní Počernice A 40 18 1.0 8.6 3.7 0.1 0.8/1.3 0.0* 1.7
Lukáš Čížek Sokol Žižkov C - TESLA 21 14 1.0 11.1 1.6 2.0 1.9/2.3 84.4 1.9
Vojtěch Pšenička BA Sparta A 19 14 1.0 10.9 3.1 1.3 0.8/1.6 0.0* 1.9
Jiří Janota Fenix Modřany A 31 18 1.0 8.4 3.4 0.2 1.1/1.6 0.0* 2.1
Přemysl Richtr VŠTJ Medicina A 26 19 1.0 8.0 3.7 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.6
František Jungr Sokol Motol A 43 20 1.0 7.6 3.2 0.0 1.2/1.5 0.0* 1.8
Matyáš Hering TJ Košíře A 31 13 1.0 11.2 2.4 1.8 0.8/1.2 0.0* 2.2
Marek Burian TJ Košíře A 32 10 1.0 14.5 5.1 0.6 2.5/3.5 71.4 1.3
Petr Šmůla VŠTJ Medicina A 34 20 1.0 7.2 3.0 0.1 1.1/2.6 42.3 1.5
Filip Sáss BA Sparta A 22 20 1.0 7.2 2.4 0.3 1.6/2.3 67.4 1.8
Ondřej Velenský Žižkov Falcons B 31 17 1.0 8.3 2.4 0.8 1.2/1.7 0.0* 0.9
Adam Slánský Sokol Motol A 41 12 1.0 11.6 3.6 0.4 3.2/4.2 76.0 2.3
Ivan Karpov TJ ČZU Praha 30 19 1.0 7.3 2.4 0.8 0.2/0.3 0.0* 2.2
Jan Pospíšil Žižkov Falcons B 31 18 1.0 7.7 2.3 0.7 1.1/1.3 0.0* 2.1
Jan Hálek Sokol Žižkov C - TESLA 22 21 1.0 6.5 2.4 0.1 1.5/3.1 47.0 2.6
Jakub Eichler Žižkov Falcons B 30 16 1.0 8.5 1.9 1.4 0.5/0.9 0.0* 1.3
Mikuláš Pýcha Fenix Modřany A 32 16 1.0 8.5 2.8 0.9 0.3/0.4 0.0* 2.3
Martin Jindra Sokol Pražský B 37 13 1.0 10.4 0.8 2.7 0.6/0.8 0.0* 2.2
Jakub Čakan Fenix Modřany A 21 22 1.0 6.1 1.9 0.5 0.7/1.1 0.0* 1.9
Filip Pintar VŠTJ Medicina A 33 17 1.0 7.6 2.5 0.5 1.0/1.2 0.0* 2.3
Vladimír Kobetič Sokol Dolní Počernice A 37 23 1.0 5.5 1.6 0.6 0.6/1.1 0.0* 1.6
Michal Kačaba Sokol Pražský B 24 14 1.0 9.1 1.9 1.7 0.2/0.4 0.0* 1.4
Filip Scholz Sokol Motol A 44 16 1.0 7.9 2.3 0.6 1.5/2.1 70.6 2.3
Čestmír Dobeš BA Sparta A 21 19 1.0 6.6 1.5 0.9 0.7/1.2 0.0* 1.7
Martin Novák TJ Košíře A 32 21 1.0 6.0 1.7 0.3 1.6/2.1 77.3 1.7
Tomáš Kopřiva Žižkov Falcons B 31 21 1.0 5.9 1.3 1.0 0.3/0.4 0.0* 1.5
Tomáš Vondráček Žižkov Falcons B 34 13 1.0 9.5 3.1 0.8 1.0/2.2 46.4 2.5
Jakub Plas Sokol Pražský B 37 18 1.0 6.7 2.1 0.6 0.8/1.3 0.0* 0.9
Tomáš Brůha Sokol Pražský B 34 13 1.0 9.3 3.4 0.1 2.3/3.8 60.0 1.5
Kryštof Plavka Sokol Vyšehrad B 21 9 1.0 13.2 3.7 1.8 0.6/1.0 0.0* 2.2
Tomáš Svoboda Stavební fakulta A 21 21 1.0 5.6 1.5 0.6 1.0/1.4 0.0* 1.7
Jaroslav Lukniš Sokol Pražský B 23 17 1.0 6.9 1.5 1.1 0.5/0.8 0.0* 1.5
Roman Šimmr Sokol Žižkov C - TESLA 40 13 1.0 9.0 3.4 0.5 0.8/1.4 0.0* 2.2
Greg Pezda TJ ČZU Praha 50 17 1.0 6.9 0.4 1.9 0.2/0.3 0.0* 1.2
Daniel Vimmr Stavební fakulta A 25 18 1.0 6.3 2.6 0.1 0.9/2.3 38.1 2.5
Roman Šebl Sokol Dolní Počernice A 35 21 1.0 5.3 1.3 0.7 0.5/0.9 0.0* 1.8
Dean Vejnović TJ ČZU Praha 31 10 1.0 11.1 3.0 0.8 2.7/3.8 71.1 1.4
Oto Krištof Sokol Dolní Počernice A 33 18 1.0 6.1 2.5 0.2 0.6/1.6 0.0* 1.3
Michal Zych Sokol Dolní Počernice A 33 22 1.0 5.0 1.5 0.3 0.9/1.3 0.0* 2.3
Daniel Holátko Žižkov Falcons B 28 16 1.0 6.6 1.7 0.8 0.8/1.5 0.0* 2.2
Jiří Lacina Sokol Žižkov C - TESLA 43 19 1.0 5.5 1.9 0.3 0.6/1.2 0.0* 1.2
Pavel Koudelka VŠTJ Medicina A 35 13 1.0 7.9 1.0 1.8 0.6/0.9 0.0* 1.2
Jan Široký VŠTJ Medicina A 34 13 1.0 7.9 1.7 1.3 0.6/0.8 0.0* 1.2
Štěpán Havelec Stavební fakulta A 30 15 1.0 6.7 1.6 0.9 0.7/1.3 0.0* 1.2
Karel Mündel Stavební fakulta A 27 10 1.0 9.6 1.9 1.5 1.3/1.9 0.0* 1.2
Jan Hruška VŠTJ Medicina A 42 16 1.0 5.9 2.6 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.8
Matěj Kohout Sokol Pražský B 28 13 1.0 7.1 2.0 0.8 0.5/1.0 0.0* 2.8
Richard Barac Sokol Pražský B 21 8 1.0 11.0 4.3 0.3 1.8/4.9 35.9 1.5
Jan Štěpánek Sokol Pražský B 39 8 1.0 10.9 2.3 2.0 0.4/0.6 0.0* 0.9
Jan Morávek Sokol Žižkov C - TESLA 35 18 1.0 4.8 1.1 0.7 0.7/1.4 0.0* 1.9
Lukáš Vašek Sokol Vyšehrad B 20 7 1.0 11.9 3.0 1.4 1.6/2.0 78.6 2.0
Matěj Patrovský Fenix Modřany A 33 16 1.0 5.1 2.3 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.4
Maroš Onda Sokol Vyšehrad B 35 7 1.0 11.6 2.0 2.4 0.3/0.3 0.0* 2.9
Jan Nekvinda Žižkov Falcons B 34 20 1.0 4.0 1.4 0.3 0.3/1.0 0.0* 2.3
Jakub Hlaváček TJ Košíře A 31 11 1.0 7.1 2.8 0.0 1.5/2.4 61.5 1.6
Pavel Bříza Stavební fakulta A 34 22 1.0 3.5 0.4 0.8 0.5/0.8 0.0* 1.7
Matěj Jeřáb Sokol Žižkov C - TESLA 19 20 1.0 3.7 0.7 0.7 0.4/0.7 0.0* 1.6
Jakub Semrád BA Sparta A 18 10 1.0 7.4 2.0 0.6 1.6/2.2 72.7 0.4
Matěj Kuneš Žižkov Falcons B 23 14 1.0 5.3 1.9 0.3 0.6/1.3 0.0* 1.6
Martin Kohout Stavební fakulta A 24 6 1.0 12.2 3.5 1.2 1.7/3.2 52.6 2.3
Jan Sáss BA Sparta A 19 11 1.0 6.4 1.8 0.8 0.3/0.5 0.0* 1.8
Filip Staniszewski Sokol Pražský B 20 7 1.0 9.9 1.9 1.9 0.6/1.0 0.0* 0.1
Adam Galko Sokol Pražský B 18 11 1.0 6.3 2.0 0.6 0.4/0.9 0.0* 1.7
Jan Hubáček Žižkov Falcons B 26 14 1.0 4.9 0.9 1.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Karel Vachutka Sokol Pražský B 21 17 1.0 3.8 0.6 0.7 0.5/0.9 0.0* 1.4
Daniel Kačer Sokol Pražský B 23 7 1.0 9.3 2.9 1.0 0.6/1.1 0.0* 1.6
Jan Jeřáb Sokol Žižkov C - TESLA 48 19 1.0 3.4 0.8 0.6 0.1/0.2 0.0* 0.9
Kryštof Kulčák BA Sparta A 23 4 1.0 15.5 5.8 0.8 1.8/5.3 33.3 2.0
Matěj Veselý Sokol Pražský B 36 11 1.0 5.5 2.4 0.0 0.8/2.4 34.6 1.8
Desmond Akahomen Sokol Vyšehrad B 23 8 1.0 7.5 2.5 0.5 1.0/2.3 44.4 1.8
Jan Panáček Fenix Modřany A 22 13 1.0 4.6 1.5 0.3 0.6/1.2 0.0* 2.0
Miroslav Kovacsik Sokol Dolní Počernice A 37 22 1.0 2.6 1.0 0.2 0.0/0.1 0.0* 2.2
Tomáš Cajthaml BA Sparta A 18 12 1.0 4.8 0.9 0.7 1.0/1.3 0.0* 1.3
Josef Pokorný Sokol Žižkov C - TESLA 22 4 1.0 14.5 2.5 2.8 1.3/2.5 50.0 2.8
Pavel Podlipný Sokol Motol A 44 13 1.0 4.4 1.1 0.5 0.6/1.0 0.0* 1.1
Zdeněk Louda Sokol Motol A 37 20 1.0 2.9 1.0 0.3 0.2/0.4 0.0* 1.6
Vojtěch Pýcha TJ ČZU Praha 23 8 1.0 7.0 2.4 0.8 0.0/0.3 0.0* 1.1
Jiří Brůha Sokol Pražský B 36 12 1.0 4.5 1.3 0.5 0.3/0.9 0.0* 0.9
Adam Fiala Sokol Vyšehrad B 19 5 1.0 10.8 2.4 1.0 3.0/5.0 60.0 2.8
Pavel Stolbunskyi TJ ČZU Praha 26 9 1.0 5.6 2.3 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.7
Tomáš Tax Žižkov Falcons B 25 6 1.0 8.2 2.7 0.3 1.8/2.7 68.8 1.8
Vojtěch Krystlík Fenix Modřany A 21 12 1.0 4.1 1.4 0.3 0.5/0.8 0.0* 0.7
Štěpán Brix Sokol Pražský B 28 5 1.0 9.4 3.6 0.2 1.6/2.0 80.0 1.6
Marek Mikeš Fenix Modřany A 48 15 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.5
Adam Šuhajda Sokol Žižkov C - TESLA 22 8 1.0 5.8 2.4 0.1 0.6/1.0 0.0* 1.4
Jan Indra Sokol Žižkov C - TESLA 30 10 1.0 4.5 2.0 0.1 0.2/0.2 0.0* 1.0
Nicolas Russo Sokol Vyšehrad B 32 8 1.0 5.5 1.4 0.8 0.5/0.5 0.0* 2.5
Kryštof Mach Sokol Vyšehrad B 25 5 1.0 8.6 2.8 0.4 1.8/2.4 75.0 1.6
Tomáš Jelínek Sokol Dolní Počernice A 38 7 1.0 5.6 2.4 0.0 0.7/1.1 0.0* 0.9
Matěj Novák Stavební fakulta A 23 7 1.0 5.6 1.3 1.0 0.0/0.1 0.0* 1.9
Ondřej Gabaš Sokol Motol A 29 18 1.0 2.1 0.9 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.6
Ondřej Chwaszcz Sokol Dolní Počernice A 39 6 1.0 6.0 0.3 1.2 1.8/2.2 84.6 1.2
Jakub Karský BA Sparta A 22 17 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.9
Ondřej Kulhánek Stavební fakulta A 25 4 1.0 9.0 2.8 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
Zbyněk Kubisz Stavební fakulta A 36 7 1.0 5.1 2.1 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.9
Cedric Lilele Sokol Pražský B 18 7 1.0 5.1 1.0 0.9 0.6/0.9 0.0* 2.0
Max Smrčka TJ Košíře A 33 8 1.0 4.3 0.9 0.8 0.3/0.5 0.0* 1.0
Michal Šlemr VŠTJ Medicina A 32 4 1.0 8.5 2.8 0.0 3.0/4.0 75.0 3.3
Martin Demečko Sokol Pražský B 40 22 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Martin Matoulek VŠTJ Medicina A 50 11 1.0 2.8 0.5 0.4 0.6/0.8 0.0* 1.4
Viktors Dreimanis TJ ČZU Praha 25 6 1.0 5.0 1.7 0.2 1.2/1.7 0.0* 3.7
Martin Hampl BA Sparta A 20 13 1.0 2.2 0.5 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.5
Ondřej Černohorský TJ Košíře A 28 4 1.0 7.3 2.3 0.3 2.0/2.5 80.0 2.5
Štěpán Feit Stavební fakulta A 22 2 1.0 14.0 4.5 1.0 2.0/2.5 80.0 1.5
Radek Zikmund Sokol Dolní Počernice A 22 7 1.0 4.0 1.3 0.1 1.0/1.1 0.0* 1.9
Jakub Drápal Sokol Žižkov C - TESLA 33 4 1.0 7.0 0.5 1.8 0.8/0.8 0.0* 1.8
Jan Dušek Sokol Motol A 48 17 1.0 1.6 0.2 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.9
Martin Hofman Sokol Pražský B 19 3 1.0 9.0 2.3 0.3 3.3/4.3 76.9 2.7
Václav Hrubý TJ Košíře A 56 3 1.0 8.0 0.3 1.7 2.3/2.3 100.0 2.0
Matěj Urbanec BA Sparta A 18 7 1.0 3.4 1.0 0.4 0.1/0.1 0.0* 0.4
Martin Šmíd VŠTJ Medicina A 43 7 1.0 3.4 0.9 0.6 0.0/0.0 0.0* 1.6
Stanislav Natzuk TJ ČZU Praha 26 10 1.0 2.3 0.8 0.0 0.7/1.4 0.0* 2.5
Daniel Kubín TJ ČZU Praha 23 5 1.0 4.4 1.6 0.4 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jakub Kološ Sokol Pražský B 29 5 1.0 4.2 0.6 1.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
Luka Brajanovski Sokol Vyšehrad B 20 5 1.0 4.2 1.2 0.4 0.6/1.0 0.0* 1.6
Miroslav Pavlovic Sokol Pražský B 18 4 1.0 5.0 1.8 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.3
Marko Mitrović Sokol Vyšehrad B 27 6 1.0 3.3 0.7 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.7
Ondřej Hauzer Sokol Pražský B 18 3 1.0 6.7 1.7 1.0 0.3/0.7 0.0* 2.0
Martin Mastný Žižkov Falcons B 35 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/0.5 0.0* 1.0
Jan Kupčík VŠTJ Medicina A 30 3 1.0 6.3 1.7 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Michal Šporn Stavební fakulta A 27 3 1.0 6.0 1.0 1.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Filip Strýhal BA Sparta A 20 8 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Ivan Kolchin Sokol Pražský B 19 5 1.0 3.4 1.0 0.0 1.4/1.8 0.0* 0.8
Martin Hrubý TJ Košíře A 35 2 1.0 8.0 2.5 0.5 1.5/2.5 60.0 2.5
Matěj Majer Sokol Vyšehrad B 20 7 1.0 2.3 0.3 0.3 0.9/1.0 0.0* 1.3
Tomáš Banýr Sokol Motol A 44 6 1.0 2.7 0.5 0.5 0.2/0.2 0.0* 1.7
Václav Pova Sokol Vyšehrad B 23 5 1.0 3.0 0.6 0.4 0.6/1.4 0.0* 1.8
Dominik Mach Sokol Žižkov C - TESLA 22 3 1.0 5.0 1.7 0.3 0.7/1.3 0.0* 1.7
Michal Nechala TJ Košíře A 37 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.8
Jakub Hampl Sokol Vyšehrad B 23 9 1.0 1.6 0.4 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.4
Patrik Ehrenberger Sokol Dolní Počernice A 23 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Tadeáš Regeti Sokol Pražský B 18 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.5
Jakub Šorm Sokol Dolní Počernice A 32 4 1.0 2.8 0.5 0.3 1.0/1.8 0.0* 1.8
Filip Atanasov Fenix Modřany A 31 11 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Petr Juna Fenix Modřany A 30 13 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.8
Jakub Macháček BA Sparta A 17 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Gadzhimagomed Makhmudov BA Sparta A 22 5 1.0 1.6 0.2 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.6
Josef Štolba Sokol Vyšehrad B 19 1 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Ondřej Nosek Sokol Vyšehrad B 21 2 1.0 4.0 0.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
David Zhang Sokol Vyšehrad B 22 6 1.0 1.2 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.2
Alexander Gritsenko TJ ČZU Praha 28 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Pavel Höbaus Sokol Žižkov C - TESLA 51 7 1.0 0.7 0.1 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.4
Jakub Smrž Sokol Pražský B 29 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Martin Krbec Žižkov Falcons B 30 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Bruchala Sokol Žižkov C - TESLA 49 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Tomáš Blažek Fenix Modřany A 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Černý Sokol Pražský B 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Zach Sokol Motol A 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Šťovíček Sokol Pražský B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Holý Fenix Modřany A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Brojo TJ Košíře A 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Horálek Fenix Modřany A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oleksander Tserkovnyi TJ ČZU Praha 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Vyhnánek BA Sparta A 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Matulka TJ Košíře A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Dvořák VŠTJ Medicina A 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Sedlařík Fenix Modřany A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikulas Hylmar Sokol Vyšehrad B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastián Poche Žižkov Falcons B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleksey Baziulkin TJ ČZU Praha 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kysela Žižkov Falcons B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Dvořák Sokol Pražský B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Platón Kurshynov Sokol Pražský B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Brix Sokol Pražský B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Nový Sokol Pražský B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ilie Cambur TJ ČZU Praha 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Konopiský Žižkov Falcons B 34 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Hubálek Sokol Žižkov C - TESLA 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Stibor Sokol Pražský B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šťastný Žižkov Falcons B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Uxa Sokol Motol A 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Tikalský TJ Košíře A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Gottfried TJ Košíře A 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kučera Fenix Modřany A 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Hrstka Stavební fakulta A 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Škvařil Sokol Žižkov C - TESLA 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Havelka BA Sparta A 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Norbert Martišek Sokol Vyšehrad B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Gabrík Fenix Modřany A 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Jurman Sokol Pražský B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Lavička BA Sparta A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Kysilka VŠTJ Medicina A 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Fodor Sokol Dolní Počernice A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Brom Žižkov Falcons B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Jiráň Sokol Pražský B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Cirkovský Fenix Modřany A 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Tomášek TJ ČZU Praha 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Dolanský TJ ČZU Praha 20 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Vojtěch Müller BA Sparta A 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Spilka BA Sparta A 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Severa Žižkov Falcons B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Edgar Palkovs TJ ČZU Praha 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miloš Rakić VŠTJ Medicina A 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Rakovič Sokol Vyšehrad B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Štěp TJ Košíře A 66 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Švejdar TJ ČZU Praha 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Chalupský Sokol Žižkov C - TESLA 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Dvořák BA Sparta A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Stárek TJ Košíře A 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kefurt Sokol Vyšehrad B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jelínek Sokol Vyšehrad B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Gavenčiak Stavební fakulta A 29 1 0.0 0.0