Severomoravská liga mužů - 1.třída
Základní informace
Kategorie
muži
Sezona
2021/22
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Základní část | 1. kolo | 3 |
BK KRNOV
BK HLADNOV OSTRAVA B
|
18. 9. 2021
17:00 |
Hala TJ Lokomotiva |
Jan Posker Kateřina Jedličková |
58
77
|
13
22
30
39
45
64 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 4 |
TJ Slavoj Český Těšín
BK SNAKES OSTRAVA B
|
16. 9. 2021
18:30 |
SŠHOP Český Těšín |
Tomáš Holubek Václav Sýkora |
80
74
|
24
21
45
42
64
60 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 5 |
BASKET OPAVA 2010
BK Frýdek-Místek
|
30. 9. 2021
19:00 |
Sportovní hala Malé Hoštice |
Jakub Kremser Ondřej Chodura |
83
59
|
27
13
50
26
71
38 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 1 |
BC NOVÝ JIČÍN B
SLAVIA HAVÍŘOV
|
15. 9. 2021
19:30 |
SH Krytý bazén |
Jan Menšík Michal Slovák |
78
53
|
24
17
38
21
60
37 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 2 |
BK PŘÍBOR
VSK VŠB-TU OSTRAVA
|
17. 9. 2021
20:00 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Aleš Jurda Marek Pilch |
100
59
|
19
6
48
21
67
41 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 6 |
BK Labrador Ostrava
TJ SOKOL KARVINÁ B
|
23. 9. 2021
20:15 |
Trojhalí |
Václav Sýkora Matouš Přidal |
78
85
|
23
8
40
33
59
64 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 11 |
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BK KRNOV
|
24. 9. 2021
17:30 |
Sportovní hala VŠB TU |
Ivo Dolinek Michal Slovák |
36
63
|
11
16
24
30
31
47 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 10 |
BK HLADNOV OSTRAVA B
TJ Slavoj Český Těšín
|
24. 9. 2021
19:00 |
Gymnázium Hladnov |
Petr Opletal Jan Posker |
66
50
|
16
14
28
23
45
40 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 12 |
BC NOVÝ JIČÍN B
BK PŘÍBOR
|
22. 9. 2021
19:30 |
SH Krytý bazén |
Ota Baďura Michal Mainuš |
69
67
|
10
21
39
33
45
47 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 7 |
SLAVIA HAVÍŘOV
TJ SOKOL KARVINÁ B
|
22. 9. 2021
19:45 |
SPŠE Havířov |
Adam Giecek Vojtěch Ščurek |
79
59
|
19
7
43
23
62
40 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 8 |
BK Frýdek-Místek
BK Labrador Ostrava
|
14. 10. 2021
20:30 |
SH SPŠ Frýdek Místek |
Michal Slovák Miroslav Slovák |
60
77
|
29
18
40
42
52
56 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 9 |
BK SNAKES OSTRAVA B
BASKET OPAVA 2010
|
24. 9. 2021
20:30 |
ZŠ Dvorského |
Ivo Dolinek Michal Slovák |
48
59
|
8
14
24
26
40
48 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 14 |
BK KRNOV
BC NOVÝ JIČÍN B
|
9. 10. 2021
16:00 |
Hala TJ Lokomotiva |
Kateřina Jedličková |
60
59
|
16
9
28
32
48
42 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 15 |
TJ Slavoj Český Těšín
VSK VŠB-TU OSTRAVA
|
7. 10. 2021
18:30 |
SŠHOP Český Těšín |
Tomáš Holubek Václav Sýkora |
97
59
|
30
14
51
30
73
48 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 16 |
BASKET OPAVA 2010
BK HLADNOV OSTRAVA B
|
7. 10. 2021
19:00 |
Sportovní hala Malé Hoštice |
Jakub Kmošek Kateřina Jedličková |
80
69
|
22
19
44
31
62
47 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 18 |
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK Frýdek-Místek
|
8. 10. 2021
20:00 |
ZŠ Družby Karviná |
Vojtěch Ščurek Ondřej Veselý |
106
68
|
28
7
57
29
81
48 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 13 |
BK PŘÍBOR
SLAVIA HAVÍŘOV
|
8. 10. 2021
20:00 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Jan Menšík Michal Slovák |
69
68
|
15
10
30
22
54
41 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 17 |
BK Labrador Ostrava
BK SNAKES OSTRAVA B
|
2. 12. 2021
20:15 |
Trojhalí |
Tomáš Nevřela Petr Opletal |
74
90
|
21
28
39
45
59
67 |
Review | |
Základní část | 4. kolo | 22 |
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BASKET OPAVA 2010
|
22. 10. 2021
17:30 |
Sportovní hala VŠB TU |
Petr Opletal Marek Pilch |
63
74
|
10
20
21
38
36
61 |
Review | |
Základní část | 4. kolo | 21 |
BK HLADNOV OSTRAVA B
BK Labrador Ostrava
|
22. 10. 2021
19:00 |
Gymnázium Hladnov |
Václav Sýkora Matouš Přidal |
89
62
|
25
16
50
26
77
43 |
Review | |
Základní část | 4. kolo | 23 |
BC NOVÝ JIČÍN B
TJ Slavoj Český Těšín
|
20. 10. 2021
19:30 |
SH Krytý bazén |
Jan Menšík Miroslav Slovák |
87
81
|
19
18
44
39
62
50
72
72 |
Review | |
Základní část | 4. kolo | 24 |
BK PŘÍBOR
BK KRNOV
|
22. 10. 2021
20:15 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Ivo Dolinek Michal Slovák |
87
66
|
22
12
47
28
62
49 |
Review | |
Základní část | 4. kolo | 19 |
BK Frýdek-Místek
SLAVIA HAVÍŘOV
|
21. 10. 2021
20:30 |
SH SPŠ Frýdek Místek |
Adam Giecek Radim Kavka |
67
76
|
25
9
34
28
50
52 |
Review | |
Základní část | 4. kolo | 20 |
BK SNAKES OSTRAVA B
TJ SOKOL KARVINÁ B
|
22. 10. 2021
20:40 |
ZŠ Dvorského |
Tomáš Nevřela Jan Posker |
77
60
|
17
20
30
34
53
43 |
Review | |
Základní část | 5. kolo | 25 |
BK KRNOV
SLAVIA HAVÍŘOV
|
6. 11. 2021
16:00 |
Hala TJ Lokomotiva |
Vojtěch Ščurek Jan Posker |
57
63
|
15
21
31
36
50
50 |
Review | |
Základní část | 5. kolo | 27 |
BASKET OPAVA 2010
BC NOVÝ JIČÍN B
|
6. 11. 2021
17:00 |
Sportovní hala Malé Hoštice |
Dominik Holaň Matouš Přidal |
82
66
|
23
22
41
36
65
45 |
Review | |
Základní část | 5. kolo | 26 |
TJ Slavoj Český Těšín
BK PŘÍBOR
|
4. 11. 2021
18:30 |
SŠHOP Český Těšín |
Tomáš Holubek Václav Sýkora |
83
71
|
25
22
41
42
63
56 |
Review | |
Základní část | 5. kolo | 29 |
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK HLADNOV OSTRAVA B
|
5. 11. 2021
20:00 |
ZŠ Družby Karviná |
Tomáš Kraina Johana Križanová |
63
92
|
21
17
32
44
45
70 |
Review | |
Základní část | 5. kolo | 28 |
BK Labrador Ostrava
VSK VŠB-TU OSTRAVA
|
4. 11. 2021
20:15 |
Trojhalí |
Petr Opletal Ondřej Rusz |
71
61
|
18
10
37
27
55
42 |
Review | |
Základní část | 5. kolo | 30 |
BK Frýdek-Místek
BK SNAKES OSTRAVA B
|
4. 11. 2021
20:30 |
SH SPŠ Frýdek Místek |
Jan Menšík Radim Kavka |
42
81
|
23
18
34
38
39
62 |
Review | |
Základní část | 6. kolo | 33 |
VSK VŠB-TU OSTRAVA
TJ SOKOL KARVINÁ B
|
12. 11. 2021
17:30 |
Sportovní hala VŠB TU |
Adam Giecek Petr Opletal |
57
60
|
6
14
21
34
46
42 |
Review | |
Základní část | 6. kolo | 32 |
BK HLADNOV OSTRAVA B
BK Frýdek-Místek
|
12. 11. 2021
19:30 |
Gymnázium Hladnov |
Václav Sýkora Matouš Přidal |
89
66
|
16
15
43
30
68
44 |
Review | |
Základní část | 6. kolo | 34 |
BC NOVÝ JIČÍN B
BK Labrador Ostrava
|
12. 11. 2021
19:30 |
SH Krytý bazén |
Michal Slovák Miroslav Slovák |
78
67
|
16
13
32
37
51
53 |
Review | |
Základní část | 6. kolo | 36 |
BK KRNOV
TJ Slavoj Český Těšín
|
10. 11. 2021
19:30 |
Hala TJ Lokomotiva |
Jakub Kmošek Kateřina Jedličková |
63
40
|
15
6
32
9
50
25 |
Review | |
Základní část | 6. kolo | 31 |
SLAVIA HAVÍŘOV
BK SNAKES OSTRAVA B
|
10. 11. 2021
19:50 |
SPŠE Havířov |
Tomáš Nevřela Ondřej Rusz |
71
81
|
26
16
43
44
56
68 |
Review | |
Základní část | 6. kolo | 35 |
BK PŘÍBOR
BASKET OPAVA 2010
|
25. 2. 2022
20:15 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Jan Menšík Michal Slovák |
64
83
|
12
14
27
46
46
64 |
Review | |
Základní část | 7. kolo | 37 |
TJ Slavoj Český Těšín
SLAVIA HAVÍŘOV
|
2. 12. 2021
18:30 |
SŠHOP Český Těšín |
Adam Giecek Jan Posker |
68
70
|
19
13
38
32
54
49 |
Review | |
Základní část | 7. kolo | 40 |
TJ SOKOL KARVINÁ B
BC NOVÝ JIČÍN B
|
20. 12. 2021
19:00 |
ZŠ Družby Karviná |
Tomáš Holubek Jan Posker |
88
77
|
22
18
49
44
70
56 |
Review | |
Základní část | 7. kolo | 38 |
BASKET OPAVA 2010
BK KRNOV
|
13. 1. 2022
20:00 |
Sportovní hala Malé Hoštice |
René Klapetek Ondřej Chodura |
83
60
|
19
12
36
34
65
44 |
Review | |
Základní část | 7. kolo | 39 |
BK Labrador Ostrava
BK PŘÍBOR
|
25. 11. 2021
20:15 |
Trojhalí |
Tomáš Holubek Jan Posker |
95
64
|
22
19
47
41
66
48 |
Review | |
Základní část | 7. kolo | 41 |
BK Frýdek-Místek
VSK VŠB-TU OSTRAVA
|
18. 1. 2022
20:30 |
SH SPŠ Frýdek Místek |
Lukáš Stáňa Radim Kavka |
76
80
|
16
27
35
42
60
59 |
Review | |
Základní část | 7. kolo | 42 |
BK SNAKES OSTRAVA B
BK HLADNOV OSTRAVA B
|
26. 1. 2022
20:45 |
ZŠ Dvorského |
Tomáš Nevřela Jan Posker |
60
70
|
16
20
34
39
47
57 |
Review | |
Základní část | 8. kolo | 47 |
BK KRNOV
BK Labrador Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Lokomotiva |
20
0
|
*
Utkání bylo kontumováno ve prospěch BK KRNOV
|
Review | ||
Základní část | 8. kolo | 44 |
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BK SNAKES OSTRAVA B
|
10. 12. 2021
17:30 |
Sportovní hala VŠB TU |
Adam Giecek Jan Posker |
42
70
|
12
21
20
46
29
62 |
Review | |
Základní část | 8. kolo | 48 |
TJ Slavoj Český Těšín
BASKET OPAVA 2010
|
18. 1. 2022
18:30 |
SŠHOP Český Těšín |
Adam Giecek Petr Opletal |
86
110
|
21
30
40
64
58
95 |
Review | |
Základní část | 8. kolo | 43 |
SLAVIA HAVÍŘOV
BK HLADNOV OSTRAVA B
|
8. 12. 2021
19:45 |
SPŠE Havířov |
Tomáš Holubek Vojtěch Ščurek |
76
83
|
17
16
40
36
56
56 |
Review | |
Základní část | 8. kolo | 45 |
BC NOVÝ JIČÍN B
BK Frýdek-Místek
|
30. 3. 2022
20:00 |
SH Krytý bazén |
Michal Slovák Miroslav Slovák |
80
28
|
19
10
40
13
59
22 |
Review | |
Základní část | 8. kolo | 46 |
BK PŘÍBOR
TJ SOKOL KARVINÁ B
|
10. 12. 2021
20:15 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Jan Menšík Marek Slovák |
79
102
|
21
30
45
53
57
77 |
Review | |
Základní část | 9. kolo | 54 |
BK HLADNOV OSTRAVA B
VSK VŠB-TU OSTRAVA
|
17. 12. 2021
19:00 |
Gymnázium Hladnov |
Tomáš Holubek Julie Valerie Ostráková |
78
60
|
19
8
45
31
66
40 |
Review | |
Základní část | 9. kolo | 51 |
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK KRNOV
|
17. 12. 2021
20:00 |
ZŠ Družby Karviná |
Václav Sýkora Tomáš Kraina |
90
78
|
25
18
36
38
63
60 |
Review | |
Základní část | 9. kolo | 49 |
BASKET OPAVA 2010
SLAVIA HAVÍŘOV
|
31. 1. 2022
20:15 |
Sportovní hala Malé Hoštice |
René Klapetek Ondřej Chodura |
98
60
|
20
17
52
25
78
46 |
Review | |
Základní část | 9. kolo | 50 |
BK Labrador Ostrava
TJ Slavoj Český Těšín
|
16. 12. 2021
20:15 |
Trojhalí |
Filip Hudec Michal Slovák |
73
57
|
13
11
34
22
52
39 |
Review | |
Základní část | 9. kolo | 52 |
BK Frýdek-Místek
BK PŘÍBOR
|
16. 12. 2021
20:30 |
SH SPŠ Frýdek Místek |
Marek Pilch Aleš Jurda |
76
83
|
21
26
40
44
54
66 |
Review | |
Základní část | 9. kolo | 53 |
BK SNAKES OSTRAVA B
BC NOVÝ JIČÍN B
|
17. 12. 2021
20:40 |
ZŠ Dvorského |
Adam Giecek Tomáš Nevřela |
69
76
|
18
27
34
40
50
59 |
Review | |
Základní část | 10. kolo | 59 |
TJ Slavoj Český Těšín
TJ SOKOL KARVINÁ B
|
Bude upřesněno
- |
SŠHOP Český Těšín |
0
20
|
*
Utkání bylo kontumováno ve prospěch TJ SOKOL KARVINÁ B
|
Review | ||
Základní část | 10. kolo | 60 |
BASKET OPAVA 2010
BK Labrador Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Malé Hoštice |
20
0
|
*
Utkání bylo kontumováno ve prospěch BASKET OPAVA 2010
|
Review | ||
Základní část | 10. kolo | 55 |
SLAVIA HAVÍŘOV
VSK VŠB-TU OSTRAVA
|
5. 1. 2022
19:45 |
SPŠE Havířov |
Tomáš Holubek Vojtěch Ščurek |
76
66
|
15
8
29
25
54
50 |
Review | |
Základní část | 10. kolo | 56 |
BC NOVÝ JIČÍN B
BK HLADNOV OSTRAVA B
|
5. 1. 2022
20:00 |
SH Krytý bazén |
Marek Slovák Miroslav Slovák |
67
85
|
20
18
39
39
47
61 |
Review | |
Základní část | 10. kolo | 58 |
BK KRNOV
BK Frýdek-Místek
|
1. 4. 2022
20:00 |
Hala TJ Lokomotiva |
Filip Hudec Ondřej Chodura |
83
29
|
16
14
42
17
61
21 |
Review | |
Základní část | 10. kolo | 57 |
BK PŘÍBOR
BK SNAKES OSTRAVA B
|
7. 1. 2022
20:15 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Jan Menšík Michal Slovák |
78
83
|
25
25
43
50
63
70 |
Review | |
Základní část | 11. kolo | 66 |
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BC NOVÝ JIČÍN B
|
21. 1. 2022
17:30 |
Sportovní hala VŠB TU |
Marek Pilch Aleš Jurda |
59
68
|
12
10
32
27
44
45 |
Review | |
Základní část | 11. kolo | 65 |
BK HLADNOV OSTRAVA B
BK PŘÍBOR
|
21. 1. 2022
19:15 |
Gymnázium Hladnov |
Vojtěch Ščurek Jan Posker |
80
62
|
22
13
39
32
63
49 |
Review | |
Základní část | 11. kolo | 62 |
TJ SOKOL KARVINÁ B
BASKET OPAVA 2010
|
21. 1. 2022
20:00 |
ZŠ Družby Karviná |
Lukáš Stáňa Tomáš Kraina |
69
61
|
21
13
45
26
55
48 |
Review | |
Základní část | 11. kolo | 61 |
BK Labrador Ostrava
SLAVIA HAVÍŘOV
|
20. 1. 2022
20:15 |
Trojhalí |
Tomáš Nevřela Matouš Přidal |
91
90
|
15
19
44
37
62
63 |
Review | |
Základní část | 11. kolo | 63 |
BK Frýdek-Místek
TJ Slavoj Český Těšín
|
20. 1. 2022
20:30 |
SH SPŠ Frýdek Místek |
Radim Kavka Jan Menšík |
43
86
|
10
19
23
43
33
59 |
Review | |
Základní část | 11. kolo | 64 |
BK SNAKES OSTRAVA B
BK KRNOV
|
21. 1. 2022
20:40 |
ZŠ Dvorského |
Adam Giecek Tomáš Nevřela |
71
57
|
24
11
39
26
56
42 |
Review | |
Základní část | 12. kolo | 72 |
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK Labrador Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Družby Karviná |
20
0
|
*
Utkání bylo kontumováno ve prospěch TJ SOKOL KARVINÁ B
|
Review | ||
Základní část | 12. kolo | 68 |
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BK PŘÍBOR
|
28. 1. 2022
17:30 |
Sportovní hala VŠB TU |
René Klapetek Johana Križanová |
82
79
|
25
20
38
39
63
56 |
Review | |
Základní část | 12. kolo | 69 |
BK HLADNOV OSTRAVA B
BK KRNOV
|
28. 1. 2022
19:00 |
Gymnázium Hladnov |
Vojtěch Ščurek Jan Posker |
67
49
|
19
6
25
16
56
29 |
Review | |
Základní část | 12. kolo | 67 |
SLAVIA HAVÍŘOV
BC NOVÝ JIČÍN B
|
23. 2. 2022
19:50 |
SPŠE Havířov |
Tomáš Holubek Vojtěch Ščurek |
68
73
|
15
14
30
33
47
54 |
Review | |
Základní část | 12. kolo | 71 |
BK Frýdek-Místek
BASKET OPAVA 2010
|
27. 1. 2022
20:30 |
SH SPŠ Frýdek Místek |
Jan Menšík Radim Kavka |
38
64
|
14
25
24
38
27
55 |
Review | |
Základní část | 12. kolo | 70 |
BK SNAKES OSTRAVA B
TJ Slavoj Český Těšín
|
28. 1. 2022
20:40 |
ZŠ Dvorského |
Adam Giecek Tomáš Nevřela |
51
83
|
17
16
26
31
37
53 |
Review | |
Základní část | 13. kolo | 77 |
BK KRNOV
VSK VŠB-TU OSTRAVA
|
12. 2. 2022
17:00 |
Hala TJ Lokomotiva |
René Klapetek Vojtěch Jurník |
57
66
|
12
18
30
33
40
53 |
Review | |
Základní část | 13. kolo | 76 |
TJ Slavoj Český Těšín
BK HLADNOV OSTRAVA B
|
10. 2. 2022
18:30 |
SŠHOP Český Těšín |
Tomáš Kraina Lukáš Stáňa |
92
81
|
29
12
55
33
71
57 |
Review | |
Základní část | 13. kolo | 73 |
TJ SOKOL KARVINÁ B
SLAVIA HAVÍŘOV
|
11. 2. 2022
20:00 |
ZŠ Družby Karviná |
Vojtěch Ščurek Jan Posker |
109
70
|
27
16
49
28
87
48 |
Review | |
Základní část | 13. kolo | 75 |
BASKET OPAVA 2010
BK SNAKES OSTRAVA B
|
10. 2. 2022
20:00 |
Sportovní hala Malé Hoštice |
René Klapetek Jakub Kremser |
80
73
|
26
13
38
36
57
57 |
Review | |
Základní část | 13. kolo | 74 |
BK Labrador Ostrava
BK Frýdek-Místek
|
31. 5. 2022
20:15 |
Trojhalí |
Václav Sýkora Marek Pilch |
83
86
|
15
21
34
47
53
62 |
Review | |
Základní část | 13. kolo | 78 |
BK PŘÍBOR
BC NOVÝ JIČÍN B
|
11. 2. 2022
20:15 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Jan Menšík Michal Slovák |
61
77
|
23
23
36
43
49
58 |
Review | |
Základní část | 14. kolo | 81 |
VSK VŠB-TU OSTRAVA
TJ Slavoj Český Těšín
|
18. 2. 2022
17:30 |
Sportovní hala VŠB TU |
Matouš Přidal Marek Pilch |
75
81
|
10
22
40
43
57
61 |
Review | |
Základní část | 14. kolo | 82 |
BK HLADNOV OSTRAVA B
BASKET OPAVA 2010
|
25. 3. 2022
19:00 |
Gymnázium Hladnov |
Václav Sýkora Ondřej Veselý |
94
59
|
19
8
46
24
68
28 |
Review | |
Základní část | 14. kolo | 79 |
SLAVIA HAVÍŘOV
BK PŘÍBOR
|
16. 2. 2022
19:50 |
SPŠE Havířov |
Tomáš Holubek Jan Posker |
97
93
|
27
24
49
50
71
63 |
Review | |
Základní část | 14. kolo | 80 |
BC NOVÝ JIČÍN B
BK KRNOV
|
16. 2. 2022
20:00 |
SH Krytý bazén |
Miroslav Slovák Michal Slovák |
81
37
|
22
8
39
21
67
26 |
Review | |
Základní část | 14. kolo | 84 |
BK Frýdek-Místek
TJ SOKOL KARVINÁ B
|
17. 2. 2022
20:30 |
SH SPŠ Frýdek Místek |
Tomáš Kraina Radim Kavka |
34
63
|
10
19
14
33
25
49 |
Review | |
Základní část | 14. kolo | 83 |
BK SNAKES OSTRAVA B
BK Labrador Ostrava
|
4. 5. 2022
20:40 |
ZŠ Dvorského |
Václav Sýkora Adam Giecek |
96
68
|
28
23
48
39
63
60 |
Review | |
Základní část | 15. kolo | 89 |
TJ Slavoj Český Těšín
BC NOVÝ JIČÍN B
|
3. 3. 2022
18:30 |
SŠHOP Český Těšín |
Adam Giecek Matouš Přidal |
93
68
|
26
17
45
31
75
51 |
Review | |
Základní část | 15. kolo | 90 |
BK KRNOV
BK PŘÍBOR
|
11. 3. 2022
19:30 |
Hala TJ Lokomotiva |
Kateřina Jedličková Ondřej Chodura |
73
57
|
13
15
35
28
63
40 |
Review | |
Základní část | 15. kolo | 85 |
SLAVIA HAVÍŘOV
BK Frýdek-Místek
|
2. 3. 2022
19:50 |
SPŠE Havířov |
Tomáš Nevřela Matouš Přidal |
73
52
|
16
17
32
33
55
43 |
Review | |
Základní část | 15. kolo | 86 |
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK SNAKES OSTRAVA B
|
4. 3. 2022
20:00 |
ZŠ Družby Karviná |
Václav Sýkora Jan Menšík |
72
76
|
28
18
35
37
58
56 |
Review | |
Základní část | 15. kolo | 88 |
BASKET OPAVA 2010
VSK VŠB-TU OSTRAVA
|
3. 3. 2022
20:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Ondřej Chodura Kamil Vavrečka |
67
59
|
14
15
27
27
51
40 |
Review | |
Základní část | 15. kolo | 87 |
BK Labrador Ostrava
BK HLADNOV OSTRAVA B
|
3. 3. 2022
20:15 |
Trojhalí |
Tomáš Kraina Lukáš Stáňa |
59
121
|
16
27
33
60
52
95 |
Review | |
Základní část | 16. kolo | 94 |
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BK Labrador Ostrava
|
18. 3. 2022
17:30 |
Sportovní hala VŠB TU |
Dominik Holaň Marek Pilch |
55
64
|
18
13
33
36
39
48 |
Review | |
Základní část | 16. kolo | 95 |
BK HLADNOV OSTRAVA B
TJ SOKOL KARVINÁ B
|
18. 3. 2022
19:15 |
Gymnázium Hladnov |
Václav Sýkora Vojtěch Ščurek |
87
64
|
21
19
36
33
65
52 |
Review | |
Základní část | 16. kolo | 91 |
SLAVIA HAVÍŘOV
BK KRNOV
|
16. 3. 2022
19:50 |
SPŠE Havířov |
Vojtěch Ščurek Matouš Přidal |
70
68
|
17
17
33
34
53
46 |
Review | |
Základní část | 16. kolo | 93 |
BC NOVÝ JIČÍN B
BASKET OPAVA 2010
|
16. 3. 2022
20:00 |
SH Krytý bazén |
Filip Hudec Michal Slovák |
70
63
|
18
13
30
32
47
44 |
Review | |
Základní část | 16. kolo | 92 |
BK PŘÍBOR
TJ Slavoj Český Těšín
|
18. 3. 2022
20:15 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Michal Slovák Jan Menšík |
55
62
|
10
12
28
28
45
41 |
Review | |
Základní část | 16. kolo | 96 |
BK SNAKES OSTRAVA B
BK Frýdek-Místek
|
18. 3. 2022
20:40 |
ZŠ Dvorského |
Adam Giecek Petr Opletal |
113
56
|
28
16
51
30
82
40 |
Review | |
Základní část | 17. kolo | 102 |
TJ Slavoj Český Těšín
BK KRNOV
|
24. 3. 2022
18:30 |
SŠHOP Český Těšín |
Adam Giecek Petr Opletal |
73
62
|
18
17
34
37
54
46 |
Review | |
Základní část | 17. kolo | 99 |
TJ SOKOL KARVINÁ B
VSK VŠB-TU OSTRAVA
|
25. 3. 2022
20:00 |
ZŠ Družby Karviná |
Lukáš Stáňa Natálie Grobelná |
79
42
|
19
8
44
16
64
31 |
Review | |
Základní část | 17. kolo | 101 |
BASKET OPAVA 2010
BK PŘÍBOR
|
24. 3. 2022
20:00 |
Sportovní hala Malé Hoštice |
Ondřej Chodura Kateřina Jedličková |
91
58
|
28
16
50
30
72
38 |
Review | |
Základní část | 17. kolo | 100 |
BK Labrador Ostrava
BC NOVÝ JIČÍN B
|
10. 5. 2022
20:15 |
Trojhalí |
Adam Giecek Marek Pilch |
55
85
|
9
24
25
43
36
64 |
Review | |
Základní část | 17. kolo | 98 |
BK Frýdek-Místek
BK HLADNOV OSTRAVA B
|
24. 3. 2022
20:30 |
SH SPŠ Frýdek Místek |
Tomáš Kraina Radim Kavka |
33
104
|
16
35
24
51
29
76 |
Review | |
Základní část | 17. kolo | 97 |
BK SNAKES OSTRAVA B
SLAVIA HAVÍŘOV
|
25. 3. 2022
20:40 |
ZŠ Dvorského |
Tomáš Nevřela Jan Posker |
79
53
|
26
14
45
22
63
39 |
Review | |
Základní část | 18. kolo | 104 |
BK KRNOV
BASKET OPAVA 2010
|
9. 4. 2022
15:00 |
Hala TJ Lokomotiva |
Jakub Kmošek Kateřina Jedličková |
51
72
|
12
25
23
45
38
59 |
Review | |
Základní část | 18. kolo | 107 |
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BK Frýdek-Místek
|
8. 4. 2022
17:30 |
Sportovní hala VŠB TU |
Petr Opletal Matouš Přidal |
72
50
|
26
14
40
20
58
39 |
Review | |
Základní část | 18. kolo | 108 |
BK HLADNOV OSTRAVA B
BK SNAKES OSTRAVA B
|
8. 4. 2022
19:00 |
Gymnázium Hladnov |
Václav Sýkora Tomáš Holubek |
109
66
|
19
14
47
35
82
50 |
Review | |
Základní část | 18. kolo | 106 |
BC NOVÝ JIČÍN B
TJ SOKOL KARVINÁ B
|
8. 4. 2022
19:30 |
SH Krytý bazén |
Jan Menšík Radim Kavka |
82
56
|
15
14
34
19
53
36 |
Review | |
Základní část | 18. kolo | 103 |
SLAVIA HAVÍŘOV
TJ Slavoj Český Těšín
|
6. 4. 2022
19:50 |
SPŠE Havířov |
Tomáš Holubek Jan Posker |
68
88
|
17
9
31
34
50
49 |
Review | |
Základní část | 18. kolo | 105 |
BK PŘÍBOR
BK Labrador Ostrava
|
8. 4. 2022
20:15 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Michal Slovák Miroslav Slovák |
84
63
|
19
19
43
28
68
51 |
Review | |
Základní část | 19. kolo | 109 |
BK HLADNOV OSTRAVA B
SLAVIA HAVÍŘOV
|
22. 4. 2022
19:15 |
Gymnázium Hladnov |
Dominik Holaň Vojtěch Ščurek |
101
75
|
14
22
37
39
64
57 |
Review | |
Základní část | 19. kolo | 112 |
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK PŘÍBOR
|
22. 4. 2022
20:00 |
ZŠ Družby Karviná |
Johana Križanová Lukáš Stáňa |
77
61
|
25
21
43
32
66
43 |
Review | |
Základní část | 19. kolo | 114 |
BASKET OPAVA 2010
TJ Slavoj Český Těšín
|
21. 4. 2022
20:00 |
Sportovní hala Malé Hoštice |
Jonáš Kavan Kamil Vavrečka |
90
81
|
19
23
43
52
66
63 |
Review | |
Základní část | 19. kolo | 113 |
BK Labrador Ostrava
BK KRNOV
|
17. 5. 2022
20:15 |
Trojhalí |
Tomáš Holubek Jan Posker |
70
71
|
16
26
32
37
54
55 |
Review | |
Základní část | 19. kolo | 111 |
BK Frýdek-Místek
BC NOVÝ JIČÍN B
|
21. 4. 2022
20:30 |
SH SPŠ Frýdek Místek |
Marek Slovák Miroslav Slovák |
57
67
|
13
14
31
32
42
50 |
Review | |
Základní část | 19. kolo | 110 |
BK SNAKES OSTRAVA B
VSK VŠB-TU OSTRAVA
|
22. 4. 2022
20:40 |
ZŠ Dvorského |
Ondřej Veselý Aleš Jurda |
80
55
|
22
9
43
25
62
44 |
Review | |
Základní část | 20. kolo | 120 |
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BK HLADNOV OSTRAVA B
|
29. 4. 2022
17:30 |
Sportovní hala VŠB TU |
Tomáš Holubek Aleš Jurda |
61
93
|
12
21
19
41
43
65 |
Review | |
Základní část | 20. kolo | 116 |
TJ Slavoj Český Těšín
BK Labrador Ostrava
|
28. 4. 2022
18:30 |
SŠHOP Český Těšín |
Václav Sýkora Petr Opletal |
97
63
|
28
13
51
29
74
47 |
Review | |
Základní část | 20. kolo | 119 |
BC NOVÝ JIČÍN B
BK SNAKES OSTRAVA B
|
26. 5. 2022
19:30 |
SH Krytý bazén |
Filip Hudec David Tichý |
80
71
|
14
18
36
38
55
55 |
Review | |
Základní část | 20. kolo | 115 |
SLAVIA HAVÍŘOV
BASKET OPAVA 2010
|
27. 4. 2022
19:50 |
SPŠE Havířov |
Tomáš Holubek Vojtěch Ščurek |
61
81
|
3
35
28
46
41
70 |
Review | |
Základní část | 20. kolo | 117 |
BK KRNOV
TJ SOKOL KARVINÁ B
|
29. 4. 2022
20:00 |
Hala TJ Lokomotiva |
René Klapetek Ondřej Chodura |
67
56
|
26
7
38
29
50
49 |
Review | |
Základní část | 20. kolo | 118 |
BK PŘÍBOR
BK Frýdek-Místek
|
29. 4. 2022
20:15 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Michal Slovák Miroslav Slovák |
89
62
|
20
17
34
32
61
46 |
Review | |
Základní část | 21. kolo | 121 |
VSK VŠB-TU OSTRAVA
SLAVIA HAVÍŘOV
|
13. 5. 2022
17:30 |
Sportovní hala VŠB TU |
Adam Giecek Matouš Přidal |
75
60
|
20
17
38
39
61
47 |
Review | |
Základní část | 21. kolo | 122 |
BK HLADNOV OSTRAVA B
BC NOVÝ JIČÍN B
|
13. 5. 2022
19:00 |
Gymnázium Hladnov |
Ondřej Rusz Jan Posker |
84
69
|
24
12
41
25
62
48 |
Review | |
Základní část | 21. kolo | 125 |
TJ SOKOL KARVINÁ B
TJ Slavoj Český Těšín
|
13. 5. 2022
20:00 |
ZŠ Družby Karviná |
Vojtěch Ščurek Ondřej Veselý |
73
71
|
29
15
44
34
60
61 |
Review | |
Základní část | 21. kolo | 126 |
BK Labrador Ostrava
BASKET OPAVA 2010
|
12. 5. 2022
20:15 |
Trojhalí |
Tomáš Holubek Václav Sýkora |
59
84
|
7
22
24
38
41
58 |
Review | |
Základní část | 21. kolo | 124 |
BK Frýdek-Místek
BK KRNOV
|
12. 5. 2022
20:30 |
SH SPŠ Frýdek Místek |
Michal Slovák Miroslav Slovák |
62
82
|
13
28
28
49
47
59 |
Review | |
Základní část | 21. kolo | 123 |
BK SNAKES OSTRAVA B
BK PŘÍBOR
|
25. 5. 2022
20:40 |
ZŠ Dvorského |
Adam Giecek Tomáš Nevřela |
82
52
|
12
13
42
27
66
40 |
Review | |
Základní část | 22. kolo | 129 |
TJ Slavoj Český Těšín
BK Frýdek-Místek
|
20. 5. 2022
17:30 |
SŠHOP Český Těšín |
Tomáš Holubek Václav Sýkora |
80
54
|
15
20
40
27
60
39 |
Review | |
Základní část | 22. kolo | 132 |
BC NOVÝ JIČÍN B
VSK VŠB-TU OSTRAVA
|
17. 5. 2022
18:15 |
SH Krytý bazén |
Jan Menšík Michal Slovák |
86
54
|
16
9
41
26
58
35 |
Review | |
Základní část | 22. kolo | 130 |
BK KRNOV
BK SNAKES OSTRAVA B
|
20. 5. 2022
19:30 |
Hala TJ Lokomotiva |
Jakub Kremser Kateřina Jedličková |
68
73
|
14
17
37
33
55
45 |
Review | |
Základní část | 22. kolo | 127 |
SLAVIA HAVÍŘOV
BK Labrador Ostrava
|
25. 5. 2022
19:50 |
SPŠE Havířov |
Petr Opletal Jan Posker |
73
59
|
23
15
34
25
52
38 |
Review | |
Základní část | 22. kolo | 128 |
BASKET OPAVA 2010
TJ SOKOL KARVINÁ B
|
14. 4. 2022
20:00 |
Sportovní hala Malé Hoštice |
Jakub Kmošek Kateřina Jedličková |
89
46
|
21
13
42
30
67
34 |
Review | |
Základní část | 22. kolo | 131 |
BK PŘÍBOR
BK HLADNOV OSTRAVA B
|
20. 5. 2022
20:15 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Jan Menšík Radim Kavka |
66
75
|
15
19
33
39
52
51 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hladnov B | 22 | 20 | 2 | 1.894 | 1.397 | 42 | |
2. | Opava 2010 B | 22 | 19 | 3 | 1.673 | 1.334 | 41 | |
3. | Nový Jičín B | 22 | 16 | 6 | 1.643 | 1.438 | 38 | |
4. | Snakes Ostrava B | 22 | 14 | 8 | 1.664 | 1.485 | 36 | |
5. | Karviná B | 22 | 14 | 8 | 1.517 | 1.425 | 36 | |
6. | Český Těšín | 22 | 13 | 9 | 1.629 | 1.476 | 35 | |
7. | BK Krnov | 22 | 9 | 13 | 1.350 | 1.382 | 31 | |
8. | Slavia Havířov | 22 | 9 | 13 | 1.550 | 1.695 | 31 | |
9. | BK Příbor | 22 | 6 | 16 | 1.579 | 1.705 | 28 | |
10. | Labrador | 22 | 6 | 16 | 1.331 | 1.586 | 28 | |
11. | VŠB Ostrava | 22 | 5 | 17 | 1.338 | 1.629 | 27 | |
12. | BK FM | 22 | 1 | 21 | 1.198 | 1.814 | 23 |
* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas
Hráč | Tým | Věk |
---|
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Veselý Ondřej | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Vavrečka Kamil | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Tichý David | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Ščurek Vojtěch | 14 | 7 | 7 | 0 | - | - | - |
Sýkora Václav | 16 | 11 | 5 | 0 | - | - | - |
Stáňa Lukáš | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Slovák Michal | 19 | 7 | 12 | 0 | - | - | - |
Slovák Marek | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Slovák Miroslav | 10 | 1 | 9 | 0 | - | - | - |
Rusz Ondřej | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Přidal Matouš | 11 | 1 | 10 | 0 | - | - | - |
Posker Jan | 18 | 1 | 17 | 0 | - | - | - |
Pilch Marek | 8 | 2 | 6 | 0 | - | - | - |
Ostráková Julie Valerie | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Opletal Petr | 11 | 5 | 6 | 0 | - | - | - |
Nevřela Tomáš | 11 | 7 | 4 | 0 | - | - | - |
Menšík Jan | 15 | 12 | 3 | 0 | - | - | - |
Mainuš Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Križanová Johana | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Kremser Jakub | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Kraina Tomáš | 7 | 5 | 2 | 0 | - | - | - |
Kmošek Jakub | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Klapetek René | 6 | 6 | 0 | 0 | - | - | - |
Kavka Radim | 9 | 1 | 8 | 0 | - | - | - |
Kavan Jonáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jurník Vojtěch | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Jurda Aleš | 5 | 1 | 4 | 0 | - | - | - |
Jedličková Kateřina | 9 | 2 | 7 | 0 | - | - | - |
Chodura Ondřej | 8 | 2 | 6 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Holubek Tomáš | 17 | 16 | 1 | 0 | - | - | - |
Holaň Dominik | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Grobelná Natálie | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Giecek Adam | 16 | 15 | 1 | 0 | - | - | - |
Dolinek Ivo | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Baďura Ota | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře