OP nejmladší minižáci U11
Základní informace
Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
základní | Turnaj 4 | 12 |
Sokol Šlapanice
Sokol Babice Kohouti
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Šlapanice |
Zdeněk Buryšek |
|
Preview | ||
základní | Turnaj 3 | 7 |
BK Skokani A
Tygři Brno
|
10. 10. 2020
08:30 |
SH Rosnička Brno |
Ondřej Josefus |
42
63
|
8
9
26
27
36
41 |
Review | |
základní | Turnaj 4 | 10 |
Sokol Šlapanice
TJ Sokol Podolí
|
10. 10. 2020
08:30 |
ZŠ Šlapanice |
Zdeněk Buryšek |
27
29
|
8
2
13
14
19
18 |
Review | |
základní | Turnaj 2 | 4 |
SAM Brno
BBK Blansko
|
10. 10. 2020
08:45 |
ZŠ nám. Svornosti |
Kristýna Jansová |
66
44
|
22
13
36
22
47
36 |
Review | |
základní | Turnaj 1 | 1 |
Jiskra Kyjov
BK Vyškov
|
10. 10. 2020
09:00 |
Hala TJ Jiskra |
František Dvořák |
33
26
|
9
6
13
16
27
18 |
Review | |
základní | Turnaj 3 | 8 |
Tygři Brno
SK Renocar Podolí
|
10. 10. 2020
10:15 |
SH Rosnička Brno |
Ondřej Josefus |
80
23
|
25
3
39
11
67
15 |
Review | |
základní | Turnaj 2 | 5 |
BBK Blansko
Vlčata Žďár
|
10. 10. 2020
10:30 |
ZŠ nám. Svornosti |
Kristýna Jansová |
26
82
|
8
16
8
36
20
56 |
Review | |
základní | Turnaj 4 | 11 |
Sokol Šlapanice
TJ Sokol Podolí
|
10. 10. 2020
10:30 |
ZŠ Šlapanice |
Zdeněk Buryšek |
29
25
|
12
2
14
12
21
18 |
Review | |
základní | Turnaj 1 | 2 |
BK Vyškov
BC Vysočina
|
10. 10. 2020
10:30 |
Hala TJ Jiskra |
František Dvořák |
18
29
|
0
11
6
23
10
29 |
Review | |
základní | Turnaj 1 | 3 |
Jiskra Kyjov
BC Vysočina
|
10. 10. 2020
12:00 |
Hala TJ Jiskra |
František Dvořák |
36
35
|
14
1
16
5
28
15
31
31 |
Review | |
základní | Turnaj 3 | 9 |
BK Skokani A
SK Renocar Podolí
|
10. 10. 2020
12:00 |
SH Rosnička Brno |
Ondřej Josefus |
53
70
|
23
16
29
38
47
54 |
Review | |
základní | Turnaj 2 | 6 |
SAM Brno
Vlčata Žďár
|
10. 10. 2020
12:15 |
ZŠ nám. Svornosti |
Kristýna Jansová |
47
79
|
11
11
21
45
35
57 |
Review | |
základní | Turnaj 5 | 13 |
SKB Tišnov
BK Skokani B
|
10. 10. 2020
12:30 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Josef Dospíšil |
83
21
|
28
0
43
12
63
12 |
Review | |
základní | Turnaj 5 | 14 |
SKB Tišnov
BK Skokani B
|
10. 10. 2020
14:00 |
SH ZŠ Smíškova Tišnov |
Josef Dospíšil |
109
24
|
27
7
55
15
84
21 |
Review | |
základní | Turnaj 6 | 15 |
BK Vyškov
Tygři Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Za parkem |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 6 | 16 |
Tygři Brno
Vlčata Žďár
|
Bude upřesněno
- |
SH Za parkem |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 6 | 17 |
BK Vyškov
Vlčata Žďár
|
Bude upřesněno
- |
SH Za parkem |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 7 | 18 |
BBK Blansko
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
SH Blansko |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 7 | 19 |
SK Renocar Podolí
BC Vysočina
|
Bude upřesněno
- |
SH Blansko |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 7 | 20 |
BBK Blansko
BC Vysočina
|
Bude upřesněno
- |
SH Blansko |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 8 | 21 |
Sokol Babice Kohouti
BK Skokani B
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 8 | 22 |
BK Skokani B
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 8 | 23 |
Sokol Babice Kohouti
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 9 | 24 |
TJ Sokol Podolí
BK Skokani A
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Podolí |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 9 | 25 |
BK Skokani A
SKB Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Podolí |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 9 | 26 |
TJ Sokol Podolí
SKB Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Podolí |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 10 | 27 |
Sokol Šlapanice
SAM Brno
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 10 | 28 |
Sokol Šlapanice
SAM Brno
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 11 | 29 |
SAM Brno
TJ Sokol Podolí
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ nám. Svornosti |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 11 | 30 |
TJ Sokol Podolí
BC Vysočina
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ nám. Svornosti |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 11 | 31 |
SAM Brno
BC Vysočina
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ nám. Svornosti |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 12 | 32 |
Vlčata Žďár
BK Skokani A
|
Bude upřesněno
- |
Hala 2. ZŠ |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 12 | 33 |
BK Skokani A
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
Hala 2. ZŠ |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 12 | 34 |
Vlčata Žďár
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
Hala 2. ZŠ |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 13 | 35 |
Tygři Brno
BBK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 13 | 36 |
BBK Blansko
SKB Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 13 | 37 |
Tygři Brno
SKB Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 14 | 38 |
BK Skokani B
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 14 | 39 |
Sokol Šlapanice
BK Vyškov
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 14 | 40 |
BK Skokani B
BK Vyškov
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 15 | 41 |
SK Renocar Podolí
Sokol Babice Kohouti
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 15 | 42 |
SK Renocar Podolí
Sokol Babice Kohouti
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 16 | 43 |
Jiskra Kyjov
SAM Brno
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 16 | 44 |
SAM Brno
Tygři Brno
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 16 | 45 |
Jiskra Kyjov
Tygři Brno
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 17 | 46 |
BK Vyškov
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
SH Za parkem |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 17 | 47 |
SK Renocar Podolí
BBK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
SH Za parkem |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 17 | 48 |
BK Vyškov
BBK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
SH Za parkem |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 18 | 49 |
BK Skokani A
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 18 | 50 |
Sokol Šlapanice
Sokol Babice Kohouti
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 18 | 51 |
BK Skokani A
Sokol Babice Kohouti
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 19 | 52 |
TJ Sokol Podolí
BK Skokani B
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Podolí |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 19 | 53 |
BK Skokani B
SKB Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Podolí |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 19 | 54 |
TJ Sokol Podolí
SKB Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Podolí |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 20 | 55 |
BC Vysočina
Vlčata Žďár
|
Bude upřesněno
- |
Hala SMJ Jihlava |
|
Preview | |||
základní | Turnaj 20 | 56 |
BC Vysočina
Vlčata Žďár
|
Bude upřesněno
- |
Hala SMJ Jihlava |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SKB Tišnov | 2 | 2 | 0 | 192 | 45 | 4 |
|
2. | Vlčata Žďár | 2 | 2 | 0 | 161 | 73 | 4 | |
3. | Tygři Brno | 2 | 2 | 0 | 143 | 65 | 4 |
|
4. | Jiskra Kyjov | 2 | 2 | 0 | 69 | 61 | 4 |
|
5. | BC Vysočina | 2 | 1 | 1 | 64 | 54 | 3 |
|
6. | So Šlapanice | 2 | 1 | 1 | 56 | 54 | 3 |
|
7. | Sokol Podolí | 2 | 1 | 1 | 54 | 56 | 3 |
|
8. | SAM Brno | 2 | 1 | 1 | 113 | 123 | 3 | |
9. | Renocar Podolí | 2 | 1 | 1 | 93 | 133 | 3 |
|
10. | BK Vyškov | 2 | 0 | 2 | 44 | 62 | 2 |
|
11. | BK Skokani A | 2 | 0 | 2 | 95 | 133 | 2 |
|
12. | Blansko | 2 | 0 | 2 | 70 | 148 | 2 | |
13. | BK Skokani B | 2 | 0 | 2 | 45 | 192 | 2 |
|
14. | Sokol Babice Kohouti | 0 | 0 | 0 |
|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Josefus Ondřej | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Dvořák František | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Dospíšil Josef | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Buryšek Zdeněk | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře