Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina G 1. kolo 15169
Sokol Karviná
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
ZŠ Majakovského Karviná 27
161
9
37
17
82
25
119
Review
Skupina G 1. kolo 15170
BK Snakes Orlová
BK Krnov
7. 10. 2020
15:30
Hala Gymnázia Bára Nováková
Natálie Grobelná
87
54
25
11
48
22
65
35
Review
Skupina G 1. kolo 15171
BK Příbor
BK NH Ostrava B
12. 9. 2020
09:00
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
73
36
20
11
35
16
47
23
Review
Skupina G 1. kolo 15172
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava B
12. 9. 2020
17:00
1. ZŠ Frýdek-Místek Matouš Přidal
Jan Hrabec
84
23
25
2
46
9
69
16
Review
Skupina G 2. kolo 15173
Sokol Karviná
BK Krnov
Bude upřesněno
-
ZŠ Majakovského Karviná Natálie Grobelná
Preview
Skupina G 2. kolo 15174
BK Snakes Orlová
SK Bruntál
13. 9. 2020
10:00
Hala Gymnázia Marek Pilch
Ondřej Skácel
76
80
20
27
47
45
64
55
Review
Skupina G 2. kolo 15175
BK Příbor
BK Opava B
13. 9. 2020
09:00
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
88
60
31
12
54
28
70
43
Review
Skupina G 2. kolo 15176
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava B
13. 9. 2020
10:15
1. ZŠ Frýdek-Místek Matouš Přidal
Jan Hrabec
90
65
23
20
46
37
77
49
Review
Skupina G 3. kolo 15177
BK NH Ostrava B
Sokol Karviná
26. 9. 2020
16:00
SH Ostrava-Tatran Jan Posker
Marek Pilch
75
28
16
5
38
26
60
19
Review
Skupina G 3. kolo 15178
BK Opava B
BK Snakes Orlová
26. 9. 2020
16:00
Víceúčelová hala Opava Jonáš Kavan
Jakub Kremser
60
56
13
20
26
30
43
48
Review
Skupina G 3. kolo 15179
SK Bruntál
BK Příbor
23. 9. 2020
17:30
Sportovní hala Bruntál Veronika Balušková
53
63
11
26
29
35
38
45
Review
Skupina G 3. kolo 15180
BK Krnov
Basketpoint Frýdek-Místek
26. 9. 2020
09:30
Hala TJ Lokomotiva 64
93
11
28
29
54
40
75
Review
Skupina G 4. kolo 15181
BK NH Ostrava B
BK Snakes Orlová
Bude upřesněno
-
Bonver aréna
Preview
Skupina G 4. kolo 15182
Sokol Karviná
BK Opava B
27. 9. 2020
09:00
ZŠ Majakovského Karviná Marek Pilch
Jan Posker
42
75
16
21
28
37
33
60
Review
Skupina G 4. kolo 15183
SK Bruntál
Basketpoint Frýdek-Místek
27. 9. 2020
09:00
Sportovní hala Bruntál 61
110
16
31
33
62
53
81
Review
Skupina G 4. kolo 15184
BK Krnov
BK Příbor
22. 9. 2020
19:00
Hala TJ Lokomotiva Kamil Vavrečka
René Klapetek
64
100
12
24
29
57
41
83
Review
Skupina G 5. kolo 15185
Sokol Karviná
BK Příbor
10. 10. 2020
09:00
ZŠ Družby Karviná 17
128
6
33
6
68
10
104
Review
Skupina G 5. kolo 15186
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek
10. 10. 2020
17:00
Hala Gymnázia Marek Pilch
Jan Posker
48
74
12
11
19
25
36
59
Review
Skupina G 5. kolo 15187
BK NH Ostrava B
SK Bruntál
10. 10. 2020
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina G 5. kolo 15188
BK Opava B
BK Krnov
10. 10. 2020
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina G 6. kolo 15189
Sokol Karviná
Basketpoint Frýdek-Místek
11. 10. 2020
09:00
ZŠ Majakovského Karviná 23
97
14
36
14
52
18
76
Review
Skupina G 6. kolo 15190
BK Snakes Orlová
BK Příbor
11. 10. 2020
15:00
Hala Gymnázia Marek Pilch
Jan Posker
41
108
6
31
15
61
28
83
Review
Skupina G 6. kolo 15191
BK NH Ostrava B
BK Krnov
11. 10. 2020
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina G 6. kolo 15192
BK Opava B
SK Bruntál
11. 10. 2020
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina G 7. kolo 15193
Sokol Karviná
BK Příbor
Bude upřesněno
-
ZŠ Majakovského Karviná
Preview
Skupina G 7. kolo 15194
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek
Bude upřesněno
-
Hala Gymnázia
Preview
Skupina G 7. kolo 15195
BK NH Ostrava B
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina G 7. kolo 15196
BK Opava B
BK Krnov
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina G 8. kolo 15197
BK Snakes Orlová
BK Příbor
Bude upřesněno
-
Hala Gymnázia
Preview
Skupina G 8. kolo 15198
Sokol Karviná
Basketpoint Frýdek-Místek
Bude upřesněno
-
ZŠ Majakovského Karviná
Preview
Skupina G 8. kolo 15199
BK Opava B
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina G 8. kolo 15200
BK NH Ostrava B
BK Krnov
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina G 9. kolo 15201
SK Bruntál
Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Skupina G 9. kolo 15202
BK Krnov
BK Snakes Orlová
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina G 9. kolo 15203
BK NH Ostrava B
BK Příbor
Bude upřesněno
-
Bonver aréna
Preview
Skupina G 9. kolo 15204
BK Opava B
Basketpoint Frýdek-Místek
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina G 10. kolo 15205
SK Bruntál
BK Snakes Orlová
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Skupina G 10. kolo 15206
BK Krnov
Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina G 10. kolo 15207
BK NH Ostrava B
Basketpoint Frýdek-Místek
Bude upřesněno
-
Bonver aréna
Preview
Skupina G 10. kolo 15208
BK Opava B
BK Příbor
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina G 11. kolo 15209
Sokol Karviná
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
ZŠ Družby Karviná
Preview
Skupina G 11. kolo 15210
BK Snakes Orlová
BK Opava B
Bude upřesněno
-
Hala Gymnázia
Preview
Skupina G 11. kolo 15211
BK Příbor
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Skupina G 11. kolo 15212
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Krnov
Bude upřesněno
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
Skupina G 12. kolo 15213
BK Opava B
Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina G 12. kolo 15214
BK Snakes Orlová
BK NH Ostrava B
27. 9. 2020
15:00
Hala Gymnázia Jan Posker
Marek Pilch
113
44
17
14
54
21
86
29
Review
Skupina G 12. kolo 15215
BK Příbor
BK Krnov
Bude upřesněno
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Skupina G 12. kolo 15216
Basketpoint Frýdek-Místek
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
Skupina G 13. kolo 15217
BK Příbor
Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Skupina G 13. kolo 15218
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Orlová
Bude upřesněno
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
Skupina G 13. kolo 15219
SK Bruntál
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Skupina G 13. kolo 15220
BK Krnov
BK Opava B
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina G 14. kolo 15221
BK Příbor
BK Snakes Orlová
Bude upřesněno
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Skupina G 14. kolo 15222
Basketpoint Frýdek-Místek
Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
Skupina G 14. kolo 15223
SK Bruntál
BK Opava B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Skupina G 14. kolo 15224
BK Krnov
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 6 1.0 35.3 12.3 2.5 3.2/4.3 73.1 0.0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 9 1.0 22.0 7.6 1.6 2.2/3.4 64.5 1.4
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 8 1.0 24.4 8.3 0.0 7.9/13.6 57.8 1.4
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 8 1.0 22.3 7.5 2.1 0.9/2.5 35.0 2.0
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 15 8 1.0 13.5 5.3 0.5 1.5/3.4 44.4 2.6
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 15 7 1.0 13.4 4.6 1.0 1.3/1.7 0.0* 1.7
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 6 1.0 15.5 5.8 0.7 1.8/4.2 44.0 2.7
Matěj Krátký BK Sokolov 12 4 1.0 21.8 10.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
Jonáš Škop ČT 15 8 1.0 10.0 2.9 1.1 0.9/1.8 0.0* 1.8
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 6 1.0 11.7 4.8 0.0 2.0/4.5 44.4 1.8
Jakub Kött PŘÍ 15 6 1.0 11.3 5.0 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.5
David Motyčka BK Opava B 15 3 1.0 19.0 8.0 0.7 1.0/1.7 0.0* 2.3
Mikuláš Langer Basket Valmez 15 4 1.0 13.3 6.0 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.8
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 6 1.0 8.8 4.0 0.0 0.8/3.0 27.8 2.5
Michal Kropáček BC Kolín 15 3 1.0 17.3 7.0 0.3 2.3/3.3 70.0 1.7
Matěj Šrámek BK Přelouč 15 6 1.0 8.5 3.2 0.3 1.2/2.7 43.8 1.8
Vladimír Krýsl BK Sokolov 13 4 1.0 12.5 5.3 0.0 2.0/2.8 72.7 2.0
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 4 1.0 12.0 4.8 0.8 0.3/1.0 0.0* 3.0
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 2 1.0 22.0 9.0 0.0 4.0/6.5 61.5 3.5
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 5 1.0 8.8 3.6 0.2 1.0/2.4 41.7 1.2
Antonín Vonderka Var U14 14 4 1.0 10.8 4.5 0.3 1.0/1.8 0.0* 1.5
Michal Daněk Sl.Kroměříž B 15 6 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí - 13 4 1.0 10.5 3.5 1.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 13 2 1.0 20.0 6.0 2.5 0.5/1.5 0.0* 1.0
Filip Vagai Tigers Č. Budějovice 14 4 1.0 9.3 3.8 0.0 1.8/3.3 53.8 2.0
Matyáš Kment BK Vysoká nad Labem 15 4 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 15 5 1.0 7.2 2.0 0.6 1.4/3.2 43.8 1.6
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 3 1.0 10.3 4.7 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 14 6 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 5 1.0 6.0 2.6 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.2
Pavel Prchal BK Pelhřimov 16 2 1.0 14.5 7.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
Petr Bukáček SK Žabovřesky 15 3 1.0 9.7 4.3 0.0 1.0/5.0 20.0 1.3
David Hájek NBK Juventa Milovice 15 4 1.0 6.3 2.3 0.0 1.8/3.0 58.3 2.3
Jakub Špaňhel BK Snakes Orlová 15 5 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.2
Vojtěch Zakopal SŠB Pardubice 14 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Václav Smrčka Šumperk 15 2 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/3.0 33.3 2.0
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 4 1.0 4.5 0.8 0.8 0.8/2.0 37.5 0.5
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 15 1 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 14 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L 13 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jakub Jícha Snakes Ostrava 15 3 1.0 4.7 1.0 0.7 0.7/1.3 0.0* 0.7
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 15 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
31 František Sýkora BK Loko Trutnov 13 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Vít Gabzdyl BK Příbor 15 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Martin Zedníček Tygři Brno 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Radim Jelínek BK Krnov 15 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Vojtěch Sedlák SK UP Olomouc 14 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Václav Kefurt Kelti U13B(mix) 13 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.0
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Jakub Mainuš BK Lipník 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
Lukáš Bouda Tygři Louny 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Stěhulka TJ Turnov 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Matyáš Zána SKB Strakonice 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Daniel Horváth Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Vaníček BLNP 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šulek Spartak Kaplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Čermáková BLNP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Halačka BK Vlci Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Štýbnar BCM Olomouc 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ulrich NH Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mrva NH MOaP 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Doležal SK Žabovvřesky 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Sedlatý BA Lynx Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Dostál BK Sokolobv 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Tichý BARoun.l. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Heřman BK Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Čečotka Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Foltýn NH Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Král AŠ Mladá Boleslav 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Sýkora BC Kolín 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Isa Halilaj BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pěnták NH B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Prodělal TJ Třebíč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Spousta SAM Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jón Spartak Uh. Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Srp BK Lions J. Hradec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Buben Válečníci Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Harabiš SK Bruntál 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Prát Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Křivan BA Tygři Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Michlíčková BK Velké Meziříčí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šlemr BK Kralupy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Stehlík BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Sertič Válečníci Děčín B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mihel Spartak Uherský Brod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Ladman TJ Třebíč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Ježák Valmez 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 42 19 5 8 0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 92 30 8 16 4
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 104 38 0 34 6
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 87 36 9 6 6
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 15 60 22 4 8 8
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 15 56 16 8 12 8
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 52 20 4 14 8
Matěj Krátký BK Sokolov 12
Jonáš Škop ČT 15 42 18 10 8 8
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 19 8 0 4 3
Jakub Kött PŘÍ 15 24 12 1 1 3
David Motyčka BK Opava B 15
Mikuláš Langer Basket Valmez 15 16 8 1 1 3
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 28 14 0 4 8
Michal Kropáček BC Kolín 15 27 11 1 5 3
Matěj Šrámek BK Přelouč 15 16 6 1 3 4
Vladimír Krýsl BK Sokolov 13
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 42 14 4 2 6
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 33 15 0 5 5
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 32 16 0 0 2
Antonín Vonderka Var U14 14 16 6 1 2 3
Michal Daněk Sl.Kroměříž B 15 24 12 0 0 8
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí - 13 9 3 1 0 2
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 13 24 12 2 0 4
Filip Vagai Tigers Č. Budějovice 14 42 16 1 7 5
Matyáš Kment BK Vysoká nad Labem 15 12 6 0 0 2
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 15
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 15 6 0 3 2
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 14 10 5 0 2 5
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 36 18 0 0 9
Pavel Prchal BK Pelhřimov 16 17 8 0 1 4
Petr Bukáček SK Žabovřesky 15 36 16 0 4 6
David Hájek NBK Juventa Milovice 15 22 8 0 14 10
Jakub Špaňhel BK Snakes Orlová 15 6 3 0 2 3
Vojtěch Zakopal SŠB Pardubice 14
Václav Smrčka Šumperk 15 14 6 0 4 4
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 14 2 3 2 1
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 15 19 7 2 1 5
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 10 5 0 0 3
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 14 4 2 0 1 1
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L 13 2 1 0 0 0
Jakub Jícha Snakes Ostrava 15 10 3 1 1 3
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 15
31 František Sýkora BK Loko Trutnov 13
Vít Gabzdyl BK Příbor 15 43 19 0 7 3
Martin Zedníček Tygři Brno 15 10 5 0 0 3
Radim Jelínek BK Krnov 15 8 4 0 0 6
Vojtěch Sedlák SK UP Olomouc 14 6 3 0 0 2
Václav Kefurt Kelti U13B(mix) 13
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 15 31 8 5 3 4
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 3 1 0 1 4
Jakub Mainuš BK Lipník 15
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 15 31 11 4 3 4
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 14 2 1 0 0 1
Lukáš Bouda Tygři Louny 15
Jan Stěhulka TJ Turnov 12 4 2 0 0 0
Matyáš Zána SKB Strakonice 13 2 1 0 0 3
Daniel Horváth Renocar Podolí 15
Štěpán Vaníček BLNP 14
Vojtěch Šulek Spartak Kaplice 12 3 1 0 1 0
Magdaléna Čermáková BLNP 13
Jiří Halačka BK Vlci Žďár 14
Jiří Štýbnar BCM Olomouc 13
Filip Ulrich NH Ostrava 13
Ondřej Mrva NH MOaP 12
Lukáš Doležal SK Žabovvřesky 14
Matěj Sedlatý BA Lynx Liberec 14
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 6 2 1 1 3
Ladislav Dostál BK Sokolobv 15
Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14
František Tichý BARoun.l. U17B 15
Jan Heřman BK Sokolov 15
Adam Čečotka Sokol Karviná 15
Jan Foltýn NH Ostrava 15
David Král AŠ Mladá Boleslav 15 11 5 0 3 3
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 15
Filip Sýkora BC Kolín 15
Isa Halilaj BK Teplice 14
Michal Pěnták NH B 15
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad B 15 16 8 0 1 3
Vilém Prodělal TJ Třebíč 15
Radek Spousta SAM Brno 15
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14
Jakub Jón Spartak Uh. Brod 15
Michal Srp BK Lions J. Hradec 15 13 6 0 1 2
Matěj Buben Válečníci Děčín 12 4 0 0 4 4
Tomáš Harabiš SK Bruntál 13
Dominik Prát Renocar Podolí 13
Adam Křivan BA Tygři Louny 16
Adéla Michlíčková BK Velké Meziříčí 14
Ondřej Šlemr BK Kralupy 14
Michael Stehlík BK Beroun 15
Daniel Sertič Válečníci Děčín B 14
Tomáš Mihel Spartak Uherský Brod 13
Lukáš Ladman TJ Třebíč 13
Adam Ježák Valmez 13
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
3 25.0 0.3 9.7 /19.7 49.2 18.3
6 37.8 3.0 8.7 /19.9 43.7 14.3
3 6.7 0.7 2.3 /4.3 53.8 3.0
3 28.7 3.7 9.7 /19.7 49.2 13.7
5 23.4 2.4 7.8 /21.2 36.8 17.8
3 5.3 0.0 0.7 /5.7 11.8 5.3
6 31.5 0.2 6.7 /17.5 38.1 16.5
5 37.0 2.6 9.0 /24.8 36.3 18.8
6 36.0 1.7 9.5 /21.2 44.9 15.3
4 15.3 0.0 5.0 /17.5 28.6 9.5
4 32.8 2.8 10.5 /26.8 39.3 18.3
5 34.6 0.2 8.6 /23.2 37.1 19.2
5 29.0 0.2 6.4 /17.2 37.2 13.2
3 28.3 1.3 3.7 /11.7 31.4 19.3
5 71.4 4.4 16.0 /29.6 54.1 15.8
6 30.3 1.5 4.7 /12.7 36.8 17.5
6 32.5 1.3 5.5 /13.3 41.3 14.7
6 34.8 4.3 7.8 /18.5 42.3 16.2
6 25.2 0.2 12.5 /26.3 47.5 9.7
6 31.0 0.8 6.7 /17.5 38.1 20.7
6 20.5 2.7 8.2 /20.5 39.8 14.0
6 31.3 0.5 5.3 /13.3 40.0 13.5
6 22.7 2.2 5.3 /11.6 45.7 12.5
4 12.0 1.3 5.0 /12.3 40.8 10.5
4 41.0 3.5 5.8 /14.3 40.4 17.0
2 25.5 0.0 6.5 /22.5 28.9 17.0
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
6 19.0 1.7 7.3 /15.8 46.3 12.2
4 51.5 1.8 6.3 /15.6 40.3 14.0
4 38.3 2.8 6.5 /11.0 59.1 12.5
6 15.2 0.3 2.8 /12.1 23.3 6.8
4 34.8 0.5 7.3 /10.8 67.4 17.3
6 31.0 1.8 8.8 /21.6 40.8 16.5
6 32.0 4.5 6.2 /10.5 58.7 0.0
4 36.3 1.8 9.3 /17.6 52.9 12.0
6 31.2 6.3 10.0 /25.8 38.7 18.3
3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
6 26.3 3.7 6.5 /14.0 46.4 20.3
4 29.5 2.0 9.3 /20.3 45.7 12.5
5 20.0 2.0 6.2 /17.2 36.0 17.2
3 48.0 1.3 7.3 /19.3 37.9 21.0
4 23.0 1.8 8.8 /24.8 35.4 16.5
5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
4 18.3 0.5 2.8 /11.1 25.0 14.0
3 27.0 0.0 1.3 /9.3 14.3 20.7
4 56.0 2.3 5.0 /11.0 45.5 15.8
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
4 27.5 1.0 7.0 /18.5 37.8 16.3
4 45.0 3.5 7.0 /15.8 44.4 11.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 11.0 2.0 0.5 /5.5 9.1 18.5