Nadregionální liga
Základní informace
Kategorie
žáci U15
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina E | 1. kolo | 59 |
BBK Blansko
Basketbal TJ Svitavy
|
26. 9. 2020
09:00 |
SH Blansko |
Libor Chaloupka Josef Dospíšil |
31
113
|
5
30
16
55
27
78 |
Review | |
Skupina E | 1. kolo | 60 |
BBK Blansko
Basketbal TJ Svitavy
|
26. 9. 2020
10:30 |
SH Blansko |
Libor Chaloupka Josef Dospíšil |
45
90
|
7
28
22
51
33
72 |
Review | |
Skupina E | 1. kolo | 57 |
ADFORS Basket Litomyšl
SK Renocar Podolí
|
27. 9. 2020
11:00 |
Městská hala Litomyšl |
Tomáš Brandejs Marek Kohout |
121
76
|
34
13
67
28
91
54 |
Review | |
Skupina E | 1. kolo | 58 |
ADFORS Basket Litomyšl
SK Renocar Podolí
|
27. 9. 2020
12:45 |
Městská hala Litomyšl |
Marek Kohout Tomáš Brandejs |
139
42
|
32
18
62
31
89
33 |
Review | |
Skupina E | 1. kolo | 63 |
SK Žabovřesky "B"
Spartak Uherský Brod*1x07
|
26. 9. 2020
14:00 |
SH Rosnička Brno |
Vojtěch Marek Aleš Chlup |
45
52
|
7
9
22
29
32
47 |
Review | |
Skupina E | 1. kolo | 64 |
SK Žabovřesky "B"
Spartak Uherský Brod*1x07
|
26. 9. 2020
16:00 |
SH Rosnička Brno |
Vojtěch Marek Aleš Chlup |
70
56
|
23
16
38
29
54
41 |
Review | |
Skupina E | 2. kolo | 65 |
SK Renocar Podolí
Spartak Uherský Brod*1x07
|
10. 10. 2020
09:00 |
SH Podolí u Brna |
Petr Mynarčík Karel Janík |
62
82
|
18
18
34
41
48
58 |
Review | |
Skupina E | 2. kolo | 71 |
ADFORS Basket Litomyšl
BBK Blansko
|
10. 10. 2020
09:00 |
Hala Jiskra Litomyšl |
Matěj Sádovský |
139
25
|
31
6
67
13
98
23 |
Review | |
Skupina E | 2. kolo | 69 |
Basketbal TJ Svitavy
Jiskra Kyjov
|
10. 10. 2020
10:00 |
Gymnasium Svitavy, Sokolovská |
Petr Dočkal Karel Němec |
103
71
|
23
14
52
30
78
55 |
Review | |
Skupina E | 2. kolo | 72 |
ADFORS Basket Litomyšl
BBK Blansko
|
10. 10. 2020
10:45 |
Hala Jiskra Litomyšl |
Vladislav Trmač Roman Mareš |
96
30
|
35
9
56
17
74
28 |
Review | |
Skupina E | 2. kolo | 66 |
SK Renocar Podolí
Spartak Uherský Brod*1x07
|
10. 10. 2020
11:00 |
SH Podolí u Brna |
Petr Mynarčík Karel Janík |
59
90
|
18
24
33
44
49
59 |
Review | |
Skupina E | 2. kolo | 70 |
Basketbal TJ Svitavy
Jiskra Kyjov
|
10. 10. 2020
12:00 |
Gymnasium Svitavy, Sokolovská |
Karel Němec Petr Dočkal |
87
59
|
23
19
44
23
66
46 |
Review | |
Skupina E | 3. kolo | 73 |
BBK Blansko
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
SH Blansko |
|
Preview | |||
Skupina E | 3. kolo | 74 |
BBK Blansko
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
SH Blansko |
|
Preview | |||
Skupina E | 3. kolo | 75 |
Jiskra Kyjov
ADFORS Basket Litomyšl
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Skupina E | 3. kolo | 76 |
Jiskra Kyjov
ADFORS Basket Litomyšl
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Skupina E | 3. kolo | 77 |
SK Žabovřesky "B"
Basketbal TJ Svitavy
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 3. kolo | 78 |
SK Žabovřesky "B"
Basketbal TJ Svitavy
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 4. kolo | 83 |
Basketbal TJ Svitavy
Spartak Uherský Brod*1x07
|
Bude upřesněno
- |
Gymnasium Svitavy, Sokolovská |
|
Preview | |||
Skupina E | 4. kolo | 84 |
Basketbal TJ Svitavy
Spartak Uherský Brod*1x07
|
Bude upřesněno
- |
Gymnasium Svitavy, Sokolovská |
|
Preview | |||
Skupina E | 4. kolo | 85 |
ADFORS Basket Litomyšl
SK Žabovřesky "B"
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala Litomyšl |
|
Preview | |||
Skupina E | 4. kolo | 86 |
ADFORS Basket Litomyšl
SK Žabovřesky "B"
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala Litomyšl |
|
Preview | |||
Skupina E | 4. kolo | 87 |
BBK Blansko
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
SH Blansko |
|
Preview | |||
Skupina E | 4. kolo | 88 |
BBK Blansko
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
SH Blansko |
|
Preview | |||
Skupina E | 5. kolo | 89 |
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Skupina E | 5. kolo | 90 |
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Skupina E | 5. kolo | 91 |
SK Žabovřesky "B"
BBK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 5. kolo | 92 |
SK Žabovřesky "B"
BBK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 5. kolo | 93 |
Spartak Uherský Brod*1x07
ADFORS Basket Litomyšl
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina E | 5. kolo | 94 |
Spartak Uherský Brod*1x07
ADFORS Basket Litomyšl
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina E | 6. kolo | 103 |
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky "B"
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Skupina E | 6. kolo | 104 |
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky "B"
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Skupina E | 6. kolo | 97 |
SK Renocar Podolí
Basketbal TJ Svitavy
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 6. kolo | 98 |
SK Renocar Podolí
Basketbal TJ Svitavy
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 6. kolo | 101 |
BBK Blansko
Spartak Uherský Brod*1x07
|
Bude upřesněno
- |
SH Blansko |
|
Preview | |||
Skupina E | 6. kolo | 102 |
BBK Blansko
Spartak Uherský Brod*1x07
|
Bude upřesněno
- |
SH Blansko |
|
Preview | |||
Skupina E | 7. kolo | 105 |
SK Žabovřesky "B"
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 7. kolo | 106 |
SK Žabovřesky "B"
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 7. kolo | 107 |
Spartak Uherský Brod*1x07
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina E | 7. kolo | 108 |
Spartak Uherský Brod*1x07
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina E | 7. kolo | 111 |
Basketbal TJ Svitavy
ADFORS Basket Litomyšl
|
Bude upřesněno
- |
Gymnasium Svitavy, Sokolovská |
|
Preview | |||
Skupina E | 7. kolo | 112 |
Basketbal TJ Svitavy
ADFORS Basket Litomyšl
|
Bude upřesněno
- |
Gymnasium Svitavy, Sokolovská |
|
Preview | |||
Skupina E | 8. kolo | 113 |
SK Renocar Podolí
ADFORS Basket Litomyšl
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 8. kolo | 114 |
SK Renocar Podolí
ADFORS Basket Litomyšl
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 8. kolo | 115 |
Basketbal TJ Svitavy
BBK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
Gymnasium Svitavy, Sokolovská |
|
Preview | |||
Skupina E | 8. kolo | 116 |
Basketbal TJ Svitavy
BBK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
Gymnasium Svitavy, Sokolovská |
|
Preview | |||
Skupina E | 8. kolo | 119 |
Spartak Uherský Brod*1x07
SK Žabovřesky "B"
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina E | 8. kolo | 120 |
Spartak Uherský Brod*1x07
SK Žabovřesky "B"
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina E | 9. kolo | 121 |
Spartak Uherský Brod*1x07
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina E | 9. kolo | 122 |
Spartak Uherský Brod*1x07
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina E | 9. kolo | 125 |
Jiskra Kyjov
Basketbal TJ Svitavy
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Skupina E | 9. kolo | 126 |
Jiskra Kyjov
Basketbal TJ Svitavy
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Skupina E | 9. kolo | 127 |
BBK Blansko
ADFORS Basket Litomyšl
|
Bude upřesněno
- |
SH Blansko |
|
Preview | |||
Skupina E | 9. kolo | 128 |
BBK Blansko
ADFORS Basket Litomyšl
|
Bude upřesněno
- |
SH Blansko |
|
Preview | |||
Skupina E | 10. kolo | 129 |
SK Renocar Podolí
BBK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 10. kolo | 130 |
SK Renocar Podolí
BBK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 10. kolo | 131 |
ADFORS Basket Litomyšl
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala Litomyšl |
|
Preview | |||
Skupina E | 10. kolo | 132 |
ADFORS Basket Litomyšl
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala Litomyšl |
|
Preview | |||
Skupina E | 10. kolo | 133 |
Basketbal TJ Svitavy
SK Žabovřesky "B"
|
Bude upřesněno
- |
Gymnasium Svitavy, Sokolovská |
|
Preview | |||
Skupina E | 10. kolo | 134 |
Basketbal TJ Svitavy
SK Žabovřesky "B"
|
Bude upřesněno
- |
Gymnasium Svitavy, Sokolovská |
|
Preview | |||
Skupina E | 11. kolo | 139 |
Spartak Uherský Brod*1x07
Basketbal TJ Svitavy
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina E | 11. kolo | 140 |
Spartak Uherský Brod*1x07
Basketbal TJ Svitavy
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina E | 11. kolo | 141 |
SK Žabovřesky "B"
ADFORS Basket Litomyšl
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 11. kolo | 142 |
SK Žabovřesky "B"
ADFORS Basket Litomyšl
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 11. kolo | 143 |
Jiskra Kyjov
BBK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Skupina E | 11. kolo | 144 |
Jiskra Kyjov
BBK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Skupina E | 12. kolo | 145 |
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 12. kolo | 146 |
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 12. kolo | 147 |
BBK Blansko
SK Žabovřesky "B"
|
Bude upřesněno
- |
SH Blansko |
|
Preview | |||
Skupina E | 12. kolo | 148 |
BBK Blansko
SK Žabovřesky "B"
|
Bude upřesněno
- |
SH Blansko |
|
Preview | |||
Skupina E | 12. kolo | 149 |
ADFORS Basket Litomyšl
Spartak Uherský Brod*1x07
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala Litomyšl |
|
Preview | |||
Skupina E | 12. kolo | 150 |
ADFORS Basket Litomyšl
Spartak Uherský Brod*1x07
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala Litomyšl |
|
Preview | |||
Skupina E | 13. kolo | 153 |
Basketbal TJ Svitavy
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Gymnasium Svitavy, Sokolovská |
|
Preview | |||
Skupina E | 13. kolo | 154 |
Basketbal TJ Svitavy
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Gymnasium Svitavy, Sokolovská |
|
Preview | |||
Skupina E | 13. kolo | 157 |
Spartak Uherský Brod*1x07
BBK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina E | 13. kolo | 158 |
Spartak Uherský Brod*1x07
BBK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina E | 13. kolo | 159 |
SK Žabovřesky "B"
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 13. kolo | 160 |
SK Žabovřesky "B"
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 14. kolo | 161 |
SK Renocar Podolí
SK Žabovřesky "B"
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 14. kolo | 162 |
SK Renocar Podolí
SK Žabovřesky "B"
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 14. kolo | 163 |
Jiskra Kyjov
Spartak Uherský Brod*1x07
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Skupina E | 14. kolo | 164 |
Jiskra Kyjov
Spartak Uherský Brod*1x07
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Skupina E | 14. kolo | 167 |
ADFORS Basket Litomyšl
Basketbal TJ Svitavy
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala Litomyšl |
|
Preview | |||
Skupina E | 14. kolo | 168 |
ADFORS Basket Litomyšl
Basketbal TJ Svitavy
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala Litomyšl |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ADFORS Basket Litomyšl | 4 | 4 | 0 | 495 | 173 | 8 | |
2. | Basketbal TJ Svitavy | 4 | 4 | 0 | 393 | 206 | 8 | |
3. | Spartak Uh. Brod | 4 | 3 | 1 | 280 | 236 | 7 | |
4. | SK Renocar Podolí | 4 | 0 | 4 | 239 | 432 | 4 | |
5. | BBK Blansko | 4 | 0 | 4 | 131 | 438 | 4 | |
6. | SK Žabovřesky "B" | 2 | 1 | 1 | 115 | 108 | 3 | |
7. | Jiskra Kyjov | 2 | 0 | 2 | 130 | 190 | 2 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BK Krnov | 3 | 25.0 | 0.3 | 9.7 /19.7 | 49.2 | 18.3 |
BK Příbor | 6 | 37.8 | 3.0 | 8.7 /19.9 | 43.7 | 14.3 |
SK Bruntál | 3 | 6.7 | 0.7 | 2.3 /4.3 | 53.8 | 3.0 |
BK Teplice | 3 | 28.7 | 3.7 | 9.7 /19.7 | 49.2 | 13.7 |
BA Tygři Louny | 5 | 23.4 | 2.4 | 7.8 /21.2 | 36.8 | 17.8 |
BK Kralupy | 3 | 5.3 | 0.0 | 0.7 /5.7 | 11.8 | 5.3 |
BK Sokolov | 6 | 31.5 | 0.2 | 6.7 /17.5 | 38.1 | 16.5 |
BK Brandýs n.L. | 5 | 37.0 | 2.6 | 9.0 /24.8 | 36.3 | 18.8 |
BA Lynx Liberec | 6 | 36.0 | 1.7 | 9.5 /21.2 | 44.9 | 15.3 |
TJ AŠ Mladá Boleslav | 4 | 15.3 | 0.0 | 5.0 /17.5 | 28.6 | 9.5 |
Slovan Varnsdorf | 4 | 32.8 | 2.8 | 10.5 /26.8 | 39.3 | 18.3 |
Kaplice Grizzlies | 5 | 34.6 | 0.2 | 8.6 /23.2 | 37.1 | 19.2 |
BK Pelhřimov | 5 | 29.0 | 0.2 | 6.4 /17.2 | 37.2 | 13.2 |
Sokol Vyšehrad | 3 | 28.3 | 1.3 | 3.7 /11.7 | 31.4 | 19.3 |
BC Vysočina | 5 | 71.4 | 4.4 | 16.0 /29.6 | 54.1 | 15.8 |
SŠB Pardubice | 6 | 30.3 | 1.5 | 4.7 /12.7 | 36.8 | 17.5 |
Královští Sokoli B | 6 | 32.5 | 1.3 | 5.5 /13.3 | 41.3 | 14.7 |
BK NAPOS Vysoká n. L. | 6 | 34.8 | 4.3 | 7.8 /18.5 | 42.3 | 16.2 |
SK Týniště nad Orlicí | 6 | 25.2 | 0.2 | 12.5 /26.3 | 47.5 | 9.7 |
Sokol Nová Paka | 6 | 31.0 | 0.8 | 6.7 /17.5 | 38.1 | 20.7 |
kanonýři Josefov | 6 | 20.5 | 2.7 | 8.2 /20.5 | 39.8 | 14.0 |
BK Přelouč | 6 | 31.3 | 0.5 | 5.3 /13.3 | 40.0 | 13.5 |
SKB Česká Třebová | 6 | 22.7 | 2.2 | 5.3 /11.6 | 45.7 | 12.5 |
BBK Blansko | 4 | 12.0 | 1.3 | 5.0 /12.3 | 40.8 | 10.5 |
Basketbal TJ Svitavy | 4 | 41.0 | 3.5 | 5.8 /14.3 | 40.4 | 17.0 |
SK Žabovřesky "B" | 2 | 25.5 | 0.0 | 6.5 /22.5 | 28.9 | 17.0 |
Spartak Uh. Brod | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
TJ Šumperk | 6 | 19.0 | 1.7 | 7.3 /15.8 | 46.3 | 12.2 |
Slavia Kroměříž | 4 | 51.5 | 1.8 | 6.3 /15.6 | 40.3 | 14.0 |
Basket Valmez | 4 | 38.3 | 2.8 | 6.5 /11.0 | 59.1 | 12.5 |
SK UP Olomouc B | 6 | 15.2 | 0.3 | 2.8 /12.1 | 23.3 | 6.8 |
BC Nový Jičín | 4 | 34.8 | 0.5 | 7.3 /10.8 | 67.4 | 17.3 |
FASTAV Zlín | 6 | 31.0 | 1.8 | 8.8 /21.6 | 40.8 | 16.5 |
BK Mohelnice | 6 | 32.0 | 4.5 | 6.2 /10.5 | 58.7 | 0.0 |
TBS Přerov | 4 | 36.3 | 1.8 | 9.3 /17.6 | 52.9 | 12.0 |
Basketpoint F-M | 6 | 31.2 | 6.3 | 10.0 /25.8 | 38.7 | 18.3 |
NH Ostrava B | 3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Sokol Karviná | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BK Opava B | 3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BK Snakes Orlová | 6 | 26.3 | 3.7 | 6.5 /14.0 | 46.4 | 20.3 |
Slavoj Litoměřice | 4 | 29.5 | 2.0 | 9.3 /20.3 | 45.7 | 12.5 |
BK Beroun | 5 | 20.0 | 2.0 | 6.2 /17.2 | 36.0 | 17.2 |
BC Kolín | 3 | 48.0 | 1.3 | 7.3 /19.3 | 37.9 | 21.0 |
NBK Juventa Milovice | 4 | 23.0 | 1.8 | 8.8 /24.8 | 35.4 | 16.5 |
BK Velké Meziříčí | 5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
SKB Strakonice | 4 | 18.3 | 0.5 | 2.8 /11.1 | 25.0 | 14.0 |
BC Benešov | 3 | 27.0 | 0.0 | 1.3 /9.3 | 14.3 | 20.7 |
ADFORS Basket Litomyšl | 4 | 56.0 | 2.3 | 5.0 /11.0 | 45.5 | 15.8 |
SK Renocar Podolí | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
kelti Nové Strašecí | 4 | 27.5 | 1.0 | 7.0 /18.5 | 37.8 | 16.3 |
BA 2006 Roudnice n.L. | 4 | 45.0 | 3.5 | 7.0 /15.8 | 44.4 | 11.0 |
BA Lynx Liberec B | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Jiskra Kyjov | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Válečníci Děčín B | 2 | 11.0 | 2.0 | 0.5 /5.5 | 9.1 | 18.5 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vyplel David | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Volný David | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Vlach Ondřej | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Vildová Linda | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Veselý Rostislav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Vavrečka Kamil | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Trmač Vladislav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Tejček Tomáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Šuranský Radek | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Šmíd Pavel | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Šlehofer Martin | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Střítežský Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Sokolovský Ladislav | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Slovák Michal | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Slovák Marek | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Skácel Ondřej | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Sádovský Matěj | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Růžek Filip | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Přidal Matouš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Průša Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Posker Jan | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Polda Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Polák Richard | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Pletánek Matěj | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Píval Ondřej | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Pilch Marek | 6 | 4 | 2 | 0 | - | - | - |
Novotná Klára | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Nováková Bára | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Novák Václav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Němec Karel | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Nedbálek Petr | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Mynarčík Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Mrzena Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Moravcová Lucie | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Menšík Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Matys Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Martinovská Michaela | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Mareš Roman | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Marek Vojtěch | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Mainuš Michal | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Lysov Fedor | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Liška Jaroslav | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Latík Zdeněk | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kvíz Leoš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kult Michal | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kremser Jakub | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Krčmář Dominik | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kraváček Břetislav | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Krajcigrová Adéla | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Koch Augustin | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kohout Marek | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Kočí Jaroslav | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Kocián Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Koc Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Klapetek René | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kazda Petr | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kavan Jonáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kapl Antonín | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kapaňa Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Jurník Vojtěch | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Juránek Zdeněk | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Jeřábek Antonín | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jelínek Matouš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Janík Karel | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Chocholoušová Karla | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Chlup Aleš | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Chaloupka Libor | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Hrabec Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Hošek Václav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Havlíček Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Grobelná Natálie | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Fučík Bohumír | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Friedl Miroslav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Fiala Matouš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dvořák Adam | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Dub Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dospíšil Josef | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Dolinek Ivo | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Doležal Vratislav | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Dočkal Petr | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Cibulka Radek | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Bubeníčková Michaela | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Bubeníček Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Brandejs Tomáš | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Bešina Marek | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Beránek Martin | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Benda Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Baudyš Petr | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Balušková Veronika | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Baldíková Bára | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Asztalos Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře