Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 15281
Sokol Vyšehrad
SKB Strakonice
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina C 1. kolo 15282
BC Vysočina
BK Velké Meziříčí
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina C 1. kolo 15283
BK Sojky Pelhřimov
BC Benešov
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina C 2. kolo 15284
Sokol Vyšehrad
Kaplice Grizzlies
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina C 2. kolo 15285
BC Vysočina
BK Sojky Pelhřimov
12. 9. 2020
15:00
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek
136
20
36
7
75
9
105
12
Review
Skupina C 2. kolo 15286
BK Velké Meziříčí
BC Benešov
12. 9. 2020
17:00
SH ZŠ Školní Jiří Slezák
27
129
7
32
5
28
9
31
6
38
Review
Skupina C 3. kolo 15287
SKB Strakonice
Kaplice Grizzlies
13. 9. 2020
10:00
STARZ aréna Ondřej Koc
Václav Novák
27
59
4
11
6
20
15
44
Review
Skupina C 3. kolo 15288
BC Vysočina
BC Benešov
13. 9. 2020
10:00
Hala SMJ Jihlava Miroslav Friedl
Petr Kazda
200
14
37
4
90
6
147
10
Review
Skupina C 3. kolo 15289
BK Velké Meziříčí
BK Sojky Pelhřimov
13. 9. 2020
10:00
SH ZŠ Školní Jiří Slezák
Jaroslav Kočí
27
143
6
35
2
36
15
28
4
44
Review
Skupina C 4. kolo 15290
Kaplice Grizzlies
BK Sojky Pelhřimov
26. 9. 2020
12:00
ZŠ Školní Augustin Koch
Martin Šlehofer
62
50
9
8
25
20
48
33
Review
Skupina C 4. kolo 15291
BC Vysočina
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina C 4. kolo 15292
BK Velké Meziříčí
SKB Strakonice
27. 9. 2020
15:30
SH ZŠ Školní Kristýna Jansová
Richard Polák
39
79
9
18
10
14
8
20
12
27
Review
Skupina C 5. kolo 15293
Kaplice Grizzlies
BC Benešov
27. 9. 2020
15:00
ZŠ Školní Augustin Koch
Martin Šlehofer
106
23
25
12
57
16
79
18
Review
Skupina C 5. kolo 15294
BK Velké Meziříčí
Sokol Vyšehrad
27. 9. 2020
12:30
SH ZŠ Školní Kristýna Jansová
Richard Polák
19
110
6
26
2
38
4
25
7
21
Review
Skupina C 5. kolo 15295
BC Vysočina
SKB Strakonice
27. 9. 2020
12:30
Hala SMJ Jihlava Jiří Slezák
Jaroslav Kočí
213
10
48
6
95
6
155
8
Review
Skupina C 6. kolo 15296
BC Vysočina
Kaplice Grizzlies
10. 10. 2020
15:00
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Rostislav Veselý
146
42
40
7
83
21
121
26
Review
Skupina C 6. kolo 15297
BK Sojky Pelhřimov
Sokol Vyšehrad
10. 10. 2020
15:00
SH Pelhřimov Petr Havlíček
Adéla Krajcigrová
48
56
10
18
22
33
36
44
Review
Skupina C 6. kolo 15298
BC Benešov
SKB Strakonice
Bude upřesněno
-
SH Benešov Milan Rýdl
Josef Seidl
Preview
Skupina C 7. kolo 15299
BK Velké Meziříčí
Kaplice Grizzlies
11. 10. 2020
10:00
SH ZŠ Školní Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek
26
123
3
45
4
26
5
24
14
28
Review
Skupina C 7. kolo 15300
BK Sojky Pelhřimov
SKB Strakonice
11. 10. 2020
11:00
SH Pelhřimov Bohumír Fučík
Adéla Krajcigrová
64
47
16
18
27
26
48
37
Review
Skupina C 7. kolo 15301
BC Benešov
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
SH Benešov Jáchym Povolný
Josef Seidl
Preview
Skupina C 8. kolo 15302
SKB Strakonice
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina C 8. kolo 15303
BK Velké Meziříčí
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Školní
Preview
Skupina C 8. kolo 15304
BC Benešov
BK Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
Skupina C 9. kolo 15305
Kaplice Grizzlies
SKB Strakonice
Bude upřesněno
-
ZŠ Školní
Preview
Skupina C 9. kolo 15306
BC Benešov
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
Skupina C 9. kolo 15307
BK Sojky Pelhřimov
BK Velké Meziříčí
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina C 10. kolo 15308
Kaplice Grizzlies
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
ZŠ Školní
Preview
Skupina C 10. kolo 15309
BK Sojky Pelhřimov
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina C 10. kolo 15310
BC Benešov
BK Velké Meziříčí
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
Skupina C 11. kolo 15311
BC Benešov
Kaplice Grizzlies
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
Skupina C 11. kolo 15312
Sokol Vyšehrad
BK Velké Meziříčí
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina C 11. kolo 15313
SKB Strakonice
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
Skupina C 12. kolo 15314
BK Sojky Pelhřimov
Kaplice Grizzlies
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina C 12. kolo 15315
Sokol Vyšehrad
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad Pavel Matys
Jan Průša
31
165
7
37
20
85
25
125
Review
Skupina C 12. kolo 15316
SKB Strakonice
BK Velké Meziříčí
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
Skupina C 13. kolo 15317
Kaplice Grizzlies
BK Velké Meziříčí
Bude upřesněno
-
ZŠ Školní
Preview
Skupina C 13. kolo 15318
SKB Strakonice
BK Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
Skupina C 13. kolo 15319
Sokol Vyšehrad
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina C 14. kolo 15320
Kaplice Grizzlies
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
ZŠ Školní
Preview
Skupina C 14. kolo 15321
Sokol Vyšehrad
BK Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina C 14. kolo 15322
SKB Strakonice
BC Benešov
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 6 1.0 35.3 12.3 2.5 3.2/4.3 73.1 0.0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 9 1.0 22.0 7.6 1.6 2.2/3.4 64.5 1.4
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 8 1.0 24.4 8.3 0.0 7.9/13.6 57.8 1.4
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 8 1.0 22.3 7.5 2.1 0.9/2.5 35.0 2.0
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 15 8 1.0 13.5 5.3 0.5 1.5/3.4 44.4 2.6
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 15 7 1.0 13.4 4.6 1.0 1.3/1.7 0.0* 1.7
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 6 1.0 15.5 5.8 0.7 1.8/4.2 44.0 2.7
Matěj Krátký BK Sokolov 12 4 1.0 21.8 10.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
Jonáš Škop ČT 15 8 1.0 10.0 2.9 1.1 0.9/1.8 0.0* 1.8
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 6 1.0 11.7 4.8 0.0 2.0/4.5 44.4 1.8
Jakub Kött PŘÍ 15 6 1.0 11.3 5.0 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.5
David Motyčka BK Opava B 15 3 1.0 19.0 8.0 0.7 1.0/1.7 0.0* 2.3
Mikuláš Langer Basket Valmez 15 4 1.0 13.3 6.0 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.8
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 6 1.0 8.8 4.0 0.0 0.8/3.0 27.8 2.5
Michal Kropáček BC Kolín 15 3 1.0 17.3 7.0 0.3 2.3/3.3 70.0 1.7
Matěj Šrámek BK Přelouč 15 6 1.0 8.5 3.2 0.3 1.2/2.7 43.8 1.8
Vladimír Krýsl BK Sokolov 13 4 1.0 12.5 5.3 0.0 2.0/2.8 72.7 2.0
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 4 1.0 12.0 4.8 0.8 0.3/1.0 0.0* 3.0
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 2 1.0 22.0 9.0 0.0 4.0/6.5 61.5 3.5
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 5 1.0 8.8 3.6 0.2 1.0/2.4 41.7 1.2
Antonín Vonderka Var U14 14 4 1.0 10.8 4.5 0.3 1.0/1.8 0.0* 1.5
Michal Daněk Sl.Kroměříž B 15 6 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí - 13 4 1.0 10.5 3.5 1.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 13 2 1.0 20.0 6.0 2.5 0.5/1.5 0.0* 1.0
Filip Vagai Tigers Č. Budějovice 14 4 1.0 9.3 3.8 0.0 1.8/3.3 53.8 2.0
Matyáš Kment BK Vysoká nad Labem 15 4 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 15 5 1.0 7.2 2.0 0.6 1.4/3.2 43.8 1.6
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 3 1.0 10.3 4.7 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 14 6 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 5 1.0 6.0 2.6 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.2
Pavel Prchal BK Pelhřimov 16 2 1.0 14.5 7.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
Petr Bukáček SK Žabovřesky 15 3 1.0 9.7 4.3 0.0 1.0/5.0 20.0 1.3
David Hájek NBK Juventa Milovice 15 4 1.0 6.3 2.3 0.0 1.8/3.0 58.3 2.3
Jakub Špaňhel BK Snakes Orlová 15 5 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.2
Vojtěch Zakopal SŠB Pardubice 14 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Václav Smrčka Šumperk 15 2 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/3.0 33.3 2.0
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 4 1.0 4.5 0.8 0.8 0.8/2.0 37.5 0.5
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 15 1 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 14 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L 13 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jakub Jícha Snakes Ostrava 15 3 1.0 4.7 1.0 0.7 0.7/1.3 0.0* 0.7
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 15 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
31 František Sýkora BK Loko Trutnov 13 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Vít Gabzdyl BK Příbor 15 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Martin Zedníček Tygři Brno 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Radim Jelínek BK Krnov 15 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Vojtěch Sedlák SK UP Olomouc 14 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Václav Kefurt Kelti U13B(mix) 13 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.0
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Jakub Mainuš BK Lipník 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
Lukáš Bouda Tygři Louny 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Stěhulka TJ Turnov 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Matyáš Zána SKB Strakonice 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Daniel Horváth Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Vaníček BLNP 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šulek Spartak Kaplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Čermáková BLNP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Halačka BK Vlci Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Štýbnar BCM Olomouc 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ulrich NH Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mrva NH MOaP 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Doležal SK Žabovvřesky 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Sedlatý BA Lynx Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Dostál BK Sokolobv 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Tichý BARoun.l. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Heřman BK Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Čečotka Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Foltýn NH Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Král AŠ Mladá Boleslav 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Sýkora BC Kolín 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Isa Halilaj BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pěnták NH B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Prodělal TJ Třebíč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Spousta SAM Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jón Spartak Uh. Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Srp BK Lions J. Hradec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Buben Válečníci Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Harabiš SK Bruntál 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Prát Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Křivan BA Tygři Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Michlíčková BK Velké Meziříčí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šlemr BK Kralupy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Stehlík BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Sertič Válečníci Děčín B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mihel Spartak Uherský Brod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Ladman TJ Třebíč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Ježák Valmez 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 42 19 5 8 0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 92 30 8 16 4
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 104 38 0 34 6
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 87 36 9 6 6
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 15 60 22 4 8 8
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 15 56 16 8 12 8
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 52 20 4 14 8
Matěj Krátký BK Sokolov 12
Jonáš Škop ČT 15 42 18 10 8 8
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 19 8 0 4 3
Jakub Kött PŘÍ 15 24 12 1 1 3
David Motyčka BK Opava B 15
Mikuláš Langer Basket Valmez 15 16 8 1 1 3
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 28 14 0 4 8
Michal Kropáček BC Kolín 15 27 11 1 5 3
Matěj Šrámek BK Přelouč 15 16 6 1 3 4
Vladimír Krýsl BK Sokolov 13
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 42 14 4 2 6
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 33 15 0 5 5
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 32 16 0 0 2
Antonín Vonderka Var U14 14 16 6 1 2 3
Michal Daněk Sl.Kroměříž B 15 24 12 0 0 8
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí - 13 9 3 1 0 2
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 13 24 12 2 0 4
Filip Vagai Tigers Č. Budějovice 14 42 16 1 7 5
Matyáš Kment BK Vysoká nad Labem 15 12 6 0 0 2
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 15
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 15 6 0 3 2
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 14 10 5 0 2 5
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 36 18 0 0 9
Pavel Prchal BK Pelhřimov 16 17 8 0 1 4
Petr Bukáček SK Žabovřesky 15 36 16 0 4 6
David Hájek NBK Juventa Milovice 15 22 8 0 14 10
Jakub Špaňhel BK Snakes Orlová 15 6 3 0 2 3
Vojtěch Zakopal SŠB Pardubice 14
Václav Smrčka Šumperk 15 14 6 0 4 4
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 14 2 3 2 1
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 15 19 7 2 1 5
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 10 5 0 0 3
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 14 4 2 0 1 1
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L 13 2 1 0 0 0
Jakub Jícha Snakes Ostrava 15 10 3 1 1 3
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 15
31 František Sýkora BK Loko Trutnov 13
Vít Gabzdyl BK Příbor 15 43 19 0 7 3
Martin Zedníček Tygři Brno 15 10 5 0 0 3
Radim Jelínek BK Krnov 15 8 4 0 0 6
Vojtěch Sedlák SK UP Olomouc 14 6 3 0 0 2
Václav Kefurt Kelti U13B(mix) 13
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 15 31 8 5 3 4
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 3 1 0 1 4
Jakub Mainuš BK Lipník 15
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 15 31 11 4 3 4
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 14 2 1 0 0 1
Lukáš Bouda Tygři Louny 15
Jan Stěhulka TJ Turnov 12 4 2 0 0 0
Matyáš Zána SKB Strakonice 13 2 1 0 0 3
Daniel Horváth Renocar Podolí 15
Štěpán Vaníček BLNP 14
Vojtěch Šulek Spartak Kaplice 12 3 1 0 1 0
Magdaléna Čermáková BLNP 13
Jiří Halačka BK Vlci Žďár 14
Jiří Štýbnar BCM Olomouc 13
Filip Ulrich NH Ostrava 13
Ondřej Mrva NH MOaP 12
Lukáš Doležal SK Žabovvřesky 14
Matěj Sedlatý BA Lynx Liberec 14
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 6 2 1 1 3
Ladislav Dostál BK Sokolobv 15
Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14
František Tichý BARoun.l. U17B 15
Jan Heřman BK Sokolov 15
Adam Čečotka Sokol Karviná 15
Jan Foltýn NH Ostrava 15
David Král AŠ Mladá Boleslav 15 11 5 0 3 3
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 15
Filip Sýkora BC Kolín 15
Isa Halilaj BK Teplice 14
Michal Pěnták NH B 15
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad B 15 16 8 0 1 3
Vilém Prodělal TJ Třebíč 15
Radek Spousta SAM Brno 15
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14
Jakub Jón Spartak Uh. Brod 15
Michal Srp BK Lions J. Hradec 15 13 6 0 1 2
Matěj Buben Válečníci Děčín 12 4 0 0 4 4
Tomáš Harabiš SK Bruntál 13
Dominik Prát Renocar Podolí 13
Adam Křivan BA Tygři Louny 16
Adéla Michlíčková BK Velké Meziříčí 14
Ondřej Šlemr BK Kralupy 14
Michael Stehlík BK Beroun 15
Daniel Sertič Válečníci Děčín B 14
Tomáš Mihel Spartak Uherský Brod 13
Lukáš Ladman TJ Třebíč 13
Adam Ježák Valmez 13
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
3 25.0 0.3 9.7 /19.7 49.2 18.3
6 37.8 3.0 8.7 /19.9 43.7 14.3
3 6.7 0.7 2.3 /4.3 53.8 3.0
3 28.7 3.7 9.7 /19.7 49.2 13.7
5 23.4 2.4 7.8 /21.2 36.8 17.8
3 5.3 0.0 0.7 /5.7 11.8 5.3
6 31.5 0.2 6.7 /17.5 38.1 16.5
5 37.0 2.6 9.0 /24.8 36.3 18.8
6 36.0 1.7 9.5 /21.2 44.9 15.3
4 15.3 0.0 5.0 /17.5 28.6 9.5
4 32.8 2.8 10.5 /26.8 39.3 18.3
5 34.6 0.2 8.6 /23.2 37.1 19.2
5 29.0 0.2 6.4 /17.2 37.2 13.2
3 28.3 1.3 3.7 /11.7 31.4 19.3
5 71.4 4.4 16.0 /29.6 54.1 15.8
6 30.3 1.5 4.7 /12.7 36.8 17.5
6 32.5 1.3 5.5 /13.3 41.3 14.7
6 34.8 4.3 7.8 /18.5 42.3 16.2
6 25.2 0.2 12.5 /26.3 47.5 9.7
6 31.0 0.8 6.7 /17.5 38.1 20.7
6 20.5 2.7 8.2 /20.5 39.8 14.0
6 31.3 0.5 5.3 /13.3 40.0 13.5
6 22.7 2.2 5.3 /11.6 45.7 12.5
4 12.0 1.3 5.0 /12.3 40.8 10.5
4 41.0 3.5 5.8 /14.3 40.4 17.0
2 25.5 0.0 6.5 /22.5 28.9 17.0
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
6 19.0 1.7 7.3 /15.8 46.3 12.2
4 51.5 1.8 6.3 /15.6 40.3 14.0
4 38.3 2.8 6.5 /11.0 59.1 12.5
6 15.2 0.3 2.8 /12.1 23.3 6.8
4 34.8 0.5 7.3 /10.8 67.4 17.3
6 31.0 1.8 8.8 /21.6 40.8 16.5
6 32.0 4.5 6.2 /10.5 58.7 0.0
4 36.3 1.8 9.3 /17.6 52.9 12.0
6 31.2 6.3 10.0 /25.8 38.7 18.3
3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
6 26.3 3.7 6.5 /14.0 46.4 20.3
4 29.5 2.0 9.3 /20.3 45.7 12.5
5 20.0 2.0 6.2 /17.2 36.0 17.2
3 48.0 1.3 7.3 /19.3 37.9 21.0
4 23.0 1.8 8.8 /24.8 35.4 16.5
5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
4 18.3 0.5 2.8 /11.1 25.0 14.0
3 27.0 0.0 1.3 /9.3 14.3 20.7
4 56.0 2.3 5.0 /11.0 45.5 15.8
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
4 27.5 1.0 7.0 /18.5 37.8 16.3
4 45.0 3.5 7.0 /15.8 44.4 11.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 11.0 2.0 0.5 /5.5 9.1 18.5