Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 15113
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 1. kolo 15114
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 1. kolo 15115
BK Beroun
BK Kralupy Junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 1. kolo 15116
Kelti Nové Strašecí
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 2. kolo 15117
Slavoj BK Litoměřice
Kelti Nové Strašecí
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 2. kolo 15118
BK Teplice
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 2. kolo 15119
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Beroun
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 2. kolo 15120
BA Tygři Louny
BK Kralupy Junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 3. kolo 15121
Slavoj BK Litoměřice
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 3. kolo 15122
BK Teplice
Kelti Nové Strašecí
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 3. kolo 15123
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Kralupy Junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 3. kolo 15124
BA Tygři Louny
BK Beroun
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 4. kolo 15125
Kelti Nové Strašecí
BK Beroun
Bude upřesněno
-
Hala Bios
Preview
Skupina A 4. kolo 15126
BK Sokolov
BK Kralupy Junior
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Skupina A 4. kolo 15127
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006´ Roudnice n.L.
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina A 4. kolo 15128
BK Teplice
BA Tygři Louny
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 5. kolo 15129
Kelti Nové Strašecí
BK Kralupy Junior
Bude upřesněno
-
Hala Bios Jan Machálek
Jiří Pavýza
Preview
Skupina A 5. kolo 15132
BK Teplice
BA 2006´ Roudnice n.L.
Bude upřesněno
-
Sokolovna Na Letné
Preview
Skupina A 5. kolo 15131
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 5. kolo 15130
BK Sokolov
BK Beroun
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 6. kolo 15136
BK Kralupy Junior
BK Teplice
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou Radek Šťavík
Jáchym Gerstenberger
Preview
Skupina A 6. kolo 15133
BA 2006´ Roudnice n.L.
Kelti Nové Strašecí
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 6. kolo 15134
BA Tygři Louny
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 6. kolo 15135
BK Beroun
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 7. kolo 15138
BA Tygři Louny
Kelti Nové Strašecí
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců Jiří Šlaj
Dalibor Kouba
Preview
Skupina A 7. kolo 15139
BK Beroun
BK Teplice
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova Jan Machálek
Fedor Lysov
Preview
Skupina A 7. kolo 15140
BK Kralupy Junior
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou Radek Šťavík
Lucie Moravcová
Preview
Skupina A 7. kolo 15137
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 8. kolo 15141
BK Teplice
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 8. kolo 15142
BA Tygři Louny
BA 2006´ Roudnice n.L.
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 8. kolo 15143
BK Kralupy Junior
BK Beroun
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 8. kolo 15144
BK Sokolov
Kelti Nové Strašecí
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 9. kolo 15145
BK Sokolov
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Skupina A 9. kolo 15146
Kelti Nové Strašecí
BK Teplice
Bude upřesněno
-
Hala Bios
Preview
Skupina A 9. kolo 15147
BK Kralupy Junior
BA 2006´ Roudnice n.L.
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Skupina A 9. kolo 15148
BK Beroun
BA Tygři Louny
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 10. kolo 15149
Kelti Nové Strašecí
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Hala Bios
Preview
Skupina A 10. kolo 15150
BK Sokolov
BK Teplice
Bude upřesněno
-
Roman Kinka
Matěj Heřman
Preview
Skupina A 10. kolo 15151
BK Beroun
BA 2006´ Roudnice n.L.
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 10. kolo 15152
BK Kralupy Junior
BA Tygři Louny
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Skupina A 11. kolo 15153
BK Kralupy Junior
Kelti Nové Strašecí
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 11. kolo 15154
BK Beroun
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 11. kolo 15155
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 11. kolo 15156
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Teplice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 12. kolo 15159
BA 2006´ Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 12. kolo 15160
BA Tygři Louny
BK Teplice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 12. kolo 15157
BK Beroun
Kelti Nové Strašecí
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 12. kolo 15158
BK Kralupy Junior
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 13. kolo 15161
BK Sokolov
BA 2006´ Roudnice n.L.
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 13. kolo 15162
Kelti Nové Strašecí
BA Tygři Louny
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 13. kolo 15163
BK Teplice
BK Beroun
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 13. kolo 15164
Slavoj BK Litoměřice
BK Kralupy Junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 14. kolo 15165
Kelti Nové Strašecí
BA 2006´ Roudnice n.L.
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 14. kolo 15166
BK Sokolov
BA Tygři Louny
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Skupina A 14. kolo 15167
Slavoj BK Litoměřice
BK Beroun
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 14. kolo 15168
BK Teplice
BK Kralupy Junior
Bude upřesněno
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BA Roudnice n.L. 0 0 0
2. Slavoj Litoměřice 0 0 0
3. BK Sokolov 0 0 0
4. BA Tygři Louny 0 0 0
5. BK Beroun 0 0 0
6. BK Teplice 0 0 0
7. kelti Nové Strašecí 0 0 0
8. BK Kralupy 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 6 1.0 35.3 12.3 2.5 3.2/4.3 73.1 0.0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 9 1.0 22.0 7.6 1.6 2.2/3.4 64.5 1.4
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 8 1.0 24.4 8.3 0.0 7.9/13.6 57.8 1.4
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 8 1.0 22.3 7.5 2.1 0.9/2.5 35.0 2.0
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 15 8 1.0 13.5 5.3 0.5 1.5/3.4 44.4 2.6
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 15 7 1.0 13.4 4.6 1.0 1.3/1.7 0.0* 1.7
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 6 1.0 15.5 5.8 0.7 1.8/4.2 44.0 2.7
Matěj Krátký BK Sokolov 12 4 1.0 21.8 10.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
Jonáš Škop ČT 15 8 1.0 10.0 2.9 1.1 0.9/1.8 0.0* 1.8
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 6 1.0 11.7 4.8 0.0 2.0/4.5 44.4 1.8
Jakub Kött PŘÍ 15 6 1.0 11.3 5.0 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.5
David Motyčka BK Opava B 15 3 1.0 19.0 8.0 0.7 1.0/1.7 0.0* 2.3
Mikuláš Langer Basket Valmez 15 4 1.0 13.3 6.0 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.8
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 6 1.0 8.8 4.0 0.0 0.8/3.0 27.8 2.5
Michal Kropáček BC Kolín 15 3 1.0 17.3 7.0 0.3 2.3/3.3 70.0 1.7
Matěj Šrámek BK Přelouč 15 6 1.0 8.5 3.2 0.3 1.2/2.7 43.8 1.8
Vladimír Krýsl BK Sokolov 13 4 1.0 12.5 5.3 0.0 2.0/2.8 72.7 2.0
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 4 1.0 12.0 4.8 0.8 0.3/1.0 0.0* 3.0
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 2 1.0 22.0 9.0 0.0 4.0/6.5 61.5 3.5
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 5 1.0 8.8 3.6 0.2 1.0/2.4 41.7 1.2
Antonín Vonderka Var U14 14 4 1.0 10.8 4.5 0.3 1.0/1.8 0.0* 1.5
Michal Daněk Sl.Kroměříž B 15 6 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí - 13 4 1.0 10.5 3.5 1.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 13 2 1.0 20.0 6.0 2.5 0.5/1.5 0.0* 1.0
Filip Vagai Tigers Č. Budějovice 14 4 1.0 9.3 3.8 0.0 1.8/3.3 53.8 2.0
Matyáš Kment BK Vysoká nad Labem 15 4 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 15 5 1.0 7.2 2.0 0.6 1.4/3.2 43.8 1.6
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 3 1.0 10.3 4.7 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 14 6 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 5 1.0 6.0 2.6 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.2
Pavel Prchal BK Pelhřimov 16 2 1.0 14.5 7.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
Petr Bukáček SK Žabovřesky 15 3 1.0 9.7 4.3 0.0 1.0/5.0 20.0 1.3
David Hájek NBK Juventa Milovice 15 4 1.0 6.3 2.3 0.0 1.8/3.0 58.3 2.3
Jakub Špaňhel BK Snakes Orlová 15 5 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.2
Vojtěch Zakopal SŠB Pardubice 14 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Václav Smrčka Šumperk 15 2 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/3.0 33.3 2.0
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 4 1.0 4.5 0.8 0.8 0.8/2.0 37.5 0.5
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 15 1 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 14 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L 13 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jakub Jícha Snakes Ostrava 15 3 1.0 4.7 1.0 0.7 0.7/1.3 0.0* 0.7
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 15 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
31 František Sýkora BK Loko Trutnov 13 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Vít Gabzdyl BK Příbor 15 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Martin Zedníček Tygři Brno 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Radim Jelínek BK Krnov 15 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Vojtěch Sedlák SK UP Olomouc 14 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Václav Kefurt Kelti U13B(mix) 13 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.0
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Jakub Mainuš BK Lipník 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
Lukáš Bouda Tygři Louny 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Stěhulka TJ Turnov 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Matyáš Zána SKB Strakonice 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Daniel Horváth Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Vaníček BLNP 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šulek Spartak Kaplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Čermáková BLNP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Halačka BK Vlci Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Štýbnar BCM Olomouc 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ulrich NH Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mrva NH MOaP 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Doležal SK Žabovvřesky 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Sedlatý BA Lynx Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Dostál BK Sokolobv 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Tichý BARoun.l. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Heřman BK Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Čečotka Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Foltýn NH Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Král AŠ Mladá Boleslav 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Sýkora BC Kolín 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Isa Halilaj BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pěnták NH B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Prodělal TJ Třebíč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Spousta SAM Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jón Spartak Uh. Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Srp BK Lions J. Hradec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Buben Válečníci Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Harabiš SK Bruntál 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Prát Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Křivan BA Tygři Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Michlíčková BK Velké Meziříčí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šlemr BK Kralupy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Stehlík BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Sertič Válečníci Děčín B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mihel Spartak Uherský Brod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Ladman TJ Třebíč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Ježák Valmez 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 42 19 5 8 0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 92 30 8 16 4
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 104 38 0 34 6
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 87 36 9 6 6
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 15 60 22 4 8 8
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 15 56 16 8 12 8
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 52 20 4 14 8
Matěj Krátký BK Sokolov 12
Jonáš Škop ČT 15 42 18 10 8 8
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 19 8 0 4 3
Jakub Kött PŘÍ 15 24 12 1 1 3
David Motyčka BK Opava B 15
Mikuláš Langer Basket Valmez 15 16 8 1 1 3
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 28 14 0 4 8
Michal Kropáček BC Kolín 15 27 11 1 5 3
Matěj Šrámek BK Přelouč 15 16 6 1 3 4
Vladimír Krýsl BK Sokolov 13
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 42 14 4 2 6
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 33 15 0 5 5
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 32 16 0 0 2
Antonín Vonderka Var U14 14 16 6 1 2 3
Michal Daněk Sl.Kroměříž B 15 24 12 0 0 8
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí - 13 9 3 1 0 2
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 13 24 12 2 0 4
Filip Vagai Tigers Č. Budějovice 14 42 16 1 7 5
Matyáš Kment BK Vysoká nad Labem 15 12 6 0 0 2
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 15
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 15 6 0 3 2
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 14 10 5 0 2 5
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 36 18 0 0 9
Pavel Prchal BK Pelhřimov 16 17 8 0 1 4
Petr Bukáček SK Žabovřesky 15 36 16 0 4 6
David Hájek NBK Juventa Milovice 15 22 8 0 14 10
Jakub Špaňhel BK Snakes Orlová 15 6 3 0 2 3
Vojtěch Zakopal SŠB Pardubice 14
Václav Smrčka Šumperk 15 14 6 0 4 4
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 14 2 3 2 1
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 15 19 7 2 1 5
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 10 5 0 0 3
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 14 4 2 0 1 1
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L 13 2 1 0 0 0
Jakub Jícha Snakes Ostrava 15 10 3 1 1 3
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 15
31 František Sýkora BK Loko Trutnov 13
Vít Gabzdyl BK Příbor 15 43 19 0 7 3
Martin Zedníček Tygři Brno 15 10 5 0 0 3
Radim Jelínek BK Krnov 15 8 4 0 0 6
Vojtěch Sedlák SK UP Olomouc 14 6 3 0 0 2
Václav Kefurt Kelti U13B(mix) 13
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 15 31 8 5 3 4
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 3 1 0 1 4
Jakub Mainuš BK Lipník 15
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 15 31 11 4 3 4
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 14 2 1 0 0 1
Lukáš Bouda Tygři Louny 15
Jan Stěhulka TJ Turnov 12 4 2 0 0 0
Matyáš Zána SKB Strakonice 13 2 1 0 0 3
Daniel Horváth Renocar Podolí 15
Štěpán Vaníček BLNP 14
Vojtěch Šulek Spartak Kaplice 12 3 1 0 1 0
Magdaléna Čermáková BLNP 13
Jiří Halačka BK Vlci Žďár 14
Jiří Štýbnar BCM Olomouc 13
Filip Ulrich NH Ostrava 13
Ondřej Mrva NH MOaP 12
Lukáš Doležal SK Žabovvřesky 14
Matěj Sedlatý BA Lynx Liberec 14
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 6 2 1 1 3
Ladislav Dostál BK Sokolobv 15
Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14
František Tichý BARoun.l. U17B 15
Jan Heřman BK Sokolov 15
Adam Čečotka Sokol Karviná 15
Jan Foltýn NH Ostrava 15
David Král AŠ Mladá Boleslav 15 11 5 0 3 3
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 15
Filip Sýkora BC Kolín 15
Isa Halilaj BK Teplice 14
Michal Pěnták NH B 15
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad B 15 16 8 0 1 3
Vilém Prodělal TJ Třebíč 15
Radek Spousta SAM Brno 15
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14
Jakub Jón Spartak Uh. Brod 15
Michal Srp BK Lions J. Hradec 15 13 6 0 1 2
Matěj Buben Válečníci Děčín 12 4 0 0 4 4
Tomáš Harabiš SK Bruntál 13
Dominik Prát Renocar Podolí 13
Adam Křivan BA Tygři Louny 16
Adéla Michlíčková BK Velké Meziříčí 14
Ondřej Šlemr BK Kralupy 14
Michael Stehlík BK Beroun 15
Daniel Sertič Válečníci Děčín B 14
Tomáš Mihel Spartak Uherský Brod 13
Lukáš Ladman TJ Třebíč 13
Adam Ježák Valmez 13
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
3 25.0 0.3 9.7 /19.7 49.2 18.3
6 37.8 3.0 8.7 /19.9 43.7 14.3
3 6.7 0.7 2.3 /4.3 53.8 3.0
3 28.7 3.7 9.7 /19.7 49.2 13.7
5 23.4 2.4 7.8 /21.2 36.8 17.8
3 5.3 0.0 0.7 /5.7 11.8 5.3
6 31.5 0.2 6.7 /17.5 38.1 16.5
5 37.0 2.6 9.0 /24.8 36.3 18.8
6 36.0 1.7 9.5 /21.2 44.9 15.3
4 15.3 0.0 5.0 /17.5 28.6 9.5
4 32.8 2.8 10.5 /26.8 39.3 18.3
5 34.6 0.2 8.6 /23.2 37.1 19.2
5 29.0 0.2 6.4 /17.2 37.2 13.2
3 28.3 1.3 3.7 /11.7 31.4 19.3
5 71.4 4.4 16.0 /29.6 54.1 15.8
6 30.3 1.5 4.7 /12.7 36.8 17.5
6 32.5 1.3 5.5 /13.3 41.3 14.7
6 34.8 4.3 7.8 /18.5 42.3 16.2
6 25.2 0.2 12.5 /26.3 47.5 9.7
6 31.0 0.8 6.7 /17.5 38.1 20.7
6 20.5 2.7 8.2 /20.5 39.8 14.0
6 31.3 0.5 5.3 /13.3 40.0 13.5
6 22.7 2.2 5.3 /11.6 45.7 12.5
4 12.0 1.3 5.0 /12.3 40.8 10.5
4 41.0 3.5 5.8 /14.3 40.4 17.0
2 25.5 0.0 6.5 /22.5 28.9 17.0
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
6 19.0 1.7 7.3 /15.8 46.3 12.2
4 51.5 1.8 6.3 /15.6 40.3 14.0
4 38.3 2.8 6.5 /11.0 59.1 12.5
6 15.2 0.3 2.8 /12.1 23.3 6.8
4 34.8 0.5 7.3 /10.8 67.4 17.3
6 31.0 1.8 8.8 /21.6 40.8 16.5
6 32.0 4.5 6.2 /10.5 58.7 0.0
4 36.3 1.8 9.3 /17.6 52.9 12.0
6 31.2 6.3 10.0 /25.8 38.7 18.3
3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
6 26.3 3.7 6.5 /14.0 46.4 20.3
4 29.5 2.0 9.3 /20.3 45.7 12.5
5 20.0 2.0 6.2 /17.2 36.0 17.2
3 48.0 1.3 7.3 /19.3 37.9 21.0
4 23.0 1.8 8.8 /24.8 35.4 16.5
5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
4 18.3 0.5 2.8 /11.1 25.0 14.0
3 27.0 0.0 1.3 /9.3 14.3 20.7
4 56.0 2.3 5.0 /11.0 45.5 15.8
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
4 27.5 1.0 7.0 /18.5 37.8 16.3
4 45.0 3.5 7.0 /15.8 44.4 11.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 11.0 2.0 0.5 /5.5 9.1 18.5