Žákovská liga
Základní informace
Kategorie
žáci U15
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina C | 1. kolo | 113 |
SKUP-BCM Olomouc
BK Opava
|
Bude upřesněno
- |
SH UP Olomouc |
|
Preview | |||
Skupina C | 1. kolo | 114 |
Vlci Žďár
Tygři Brno
|
Bude upřesněno
- |
Hala 2. ZŠ |
|
Preview | |||
Skupina C | 1. kolo | 115 |
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
Skupina C | 1. kolo | 116 |
SAM Brno
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Gymnázium Matyáše Lercha |
|
Preview | |||
Skupina C | 2. kolo | 117 |
SKUP-BCM Olomouc
SAM Brno
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala UP |
|
Preview | |||
Skupina C | 2. kolo | 118 |
BK Opava
BCM Orli Prostějov
|
12. 9. 2020
11:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Daniel Holeš Dominik Holaň |
94
58
|
30
15
45
33
68
40 |
Review | |
Skupina C | 2. kolo | 119 |
Vlci Žďár
BK NH Ostrava
|
12. 9. 2020
14:30 |
Hala 2. ZŠ |
Václav Dolejš Jan Bráblík |
58
67
|
11
24
26
38
42
47 |
Review | |
Skupina C | 2. kolo | 120 |
Tygři Brno
BK Snakes Ostrava
|
12. 9. 2020
15:00 |
SH Morenda |
Vojtěch Dostal Martin Račanský |
44
65
|
15
15
22
32
30
46 |
Review | |
Skupina C | 3. kolo | 123 |
Vlci Žďár
BK Snakes Ostrava
|
13. 9. 2020
09:30 |
Hala 2. ZŠ |
Václav Dolejš Jan Bráblík |
108
80
|
29
22
57
46
80
66 |
Review | |
Skupina C | 3. kolo | 124 |
Tygři Brno
BK NH Ostrava
|
13. 9. 2020
10:30 |
SH Morenda |
Vojtěch Dostal Martin Račanský |
41
84
|
9
28
19
46
29
59 |
Review | |
Skupina C | 3. kolo | 122 |
BK Opava
SAM Brno
|
13. 9. 2020
11:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Daniel Holeš Dominik Holaň |
85
77
|
22
18
41
41
62
57 |
Review | |
Skupina C | 3. kolo | 121 |
SKUP-BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
|
13. 9. 2020
14:15 |
SH UP Olomouc |
Filip Hudec Marek Bešina |
90
65
|
24
17
50
38
77
51 |
Review | |
Skupina C | 4. kolo | 127 |
SKUP-BCM Olomouc
Vlci Žďár
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala UP |
|
Preview | |||
Skupina C | 4. kolo | 128 |
BK Opava
Tygři Brno
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
Skupina C | 4. kolo | 125 |
SAM Brno
BK NH Ostrava
|
26. 9. 2020
16:00 |
Gymnázium Matyáše Lercha |
Václav Dolejš Vojtěch Dostal |
48
119
|
8
33
16
67
32
92 |
Review | |
Skupina C | 4. kolo | 126 |
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
|
26. 9. 2020
16:00 |
Národní sportovní centrum Prostějov |
Marek Bešina Petr Jakubík |
77
108
|
19
29
35
63
55
84 |
Review | |
Skupina C | 5. kolo | 131 |
SKUP-BCM Olomouc
Tygři Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH UP Olomouc |
|
Preview | |||
Skupina C | 5. kolo | 132 |
BK Opava
Vlci Žďár
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
Skupina C | 5. kolo | 130 |
BCM Orli Prostějov
BK NH Ostrava
|
27. 9. 2020
10:00 |
Národní sportovní centrum Prostějov |
Marek Bešina Petr Jakubík |
74
92
|
22
22
33
45
51
69 |
Review | |
Skupina C | 5. kolo | 129 |
SAM Brno
BK Snakes Ostrava
|
27. 9. 2020
11:00 |
Gymnázium Matyáše Lercha |
Václav Dolejš Vojtěch Dostal |
89
73
|
17
20
42
34
57
48 |
Review | |
Skupina C | 6. kolo | 134 |
Tygři Brno
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
Skupina C | 6. kolo | 135 |
BK NH Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
Skupina C | 6. kolo | 136 |
BK Snakes Ostrava
BK Opava
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
Skupina C | 6. kolo | 133 |
Vlci Žďár
SAM Brno
|
10. 10. 2020
16:00 |
Hala 2. ZŠ |
Petr Mynarčík Karel Janík |
97
61
|
12
9
50
26
83
39 |
Review | |
Skupina C | 7. kolo | 137 |
Vlci Žďár
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Hala 2. ZŠ |
|
Preview | |||
Skupina C | 7. kolo | 139 |
BK NH Ostrava
BK Opava
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
Skupina C | 7. kolo | 140 |
BK Snakes Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
Skupina C | 7. kolo | 138 |
Tygři Brno
SAM Brno
|
11. 10. 2020
10:00 |
SH Morenda |
Lenka Křičková Jan Renc |
76
83
|
25
26
40
52
57
67 |
Review | |
Skupina C | 8. kolo | 141 |
BK Opava
SKUP-BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
Skupina C | 8. kolo | 142 |
Tygři Brno
Vlci Žďár
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
Skupina C | 8. kolo | 143 |
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
Skupina C | 8. kolo | 144 |
BCM Orli Prostějov
SAM Brno
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
Skupina C | 9. kolo | 145 |
BCM Orli Prostějov
SKUP-BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
Skupina C | 9. kolo | 146 |
SAM Brno
BK Opava
|
Bude upřesněno
- |
Gymnázium Matyáše Lercha |
|
Preview | |||
Skupina C | 9. kolo | 147 |
BK Snakes Ostrava
Vlci Žďár
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
Skupina C | 9. kolo | 148 |
BK NH Ostrava
Tygři Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
Skupina C | 10. kolo | 150 |
BCM Orli Prostějov
BK Opava
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
Skupina C | 10. kolo | 151 |
BK NH Ostrava
Vlci Žďár
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
Skupina C | 10. kolo | 152 |
BK Snakes Ostrava
Tygři Brno
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
Skupina C | 10. kolo | 149 |
SAM Brno
SKUP-BCM Olomouc
|
12. 9. 2020
16:30 |
Gymnázium Matyáše Lercha |
Marek Vaníček Filip Hudec |
98
71
|
32
24
62
38
81
52 |
Review | |
Skupina C | 11. kolo | 153 |
BK Snakes Ostrava
SAM Brno
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
Skupina C | 11. kolo | 154 |
BK NH Ostrava
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
Skupina C | 11. kolo | 155 |
Tygři Brno
SKUP-BCM Olomouc
|
27. 9. 2020
09:00 |
SH Morenda |
Natálie Karabínová Ondřej Josefus |
77
75
|
19
19
39
39
65
57 |
Review | |
Skupina C | 11. kolo | 156 |
Vlci Žďár
BK Opava
|
27. 9. 2020
09:30 |
Hala 2. ZŠ |
Michal Kubeš Karel Janík |
102
64
|
32
17
49
29
79
47 |
Review | |
Skupina C | 12. kolo | 157 |
BK NH Ostrava
SAM Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
Skupina C | 12. kolo | 158 |
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
Skupina C | 12. kolo | 160 |
Tygři Brno
BK Opava
|
26. 9. 2020
13:30 |
SH Morenda |
Natálie Karabínová Ondřej Josefus |
87
81
|
28
21
46
44
60
60 |
Review | |
Skupina C | 12. kolo | 159 |
Vlci Žďár
SKUP-BCM Olomouc
|
26. 9. 2020
14:00 |
Hala 2. ZŠ |
Michal Kubeš Karel Janík |
121
52
|
31
8
73
21
102
29 |
Review | |
Skupina C | 13. kolo | 161 |
BCM Orli Prostějov
Vlci Žďár
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
Skupina C | 13. kolo | 162 |
SAM Brno
Tygři Brno
|
Bude upřesněno
- |
Gymnázium Matyáše Lercha |
|
Preview | |||
Skupina C | 13. kolo | 163 |
BK Opava
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
Skupina C | 13. kolo | 164 |
SKUP-BCM Olomouc
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala UP |
|
Preview | |||
Skupina C | 14. kolo | 165 |
SAM Brno
Vlci Žďár
|
Bude upřesněno
- |
Gymnázium Matyáše Lercha |
|
Preview | |||
Skupina C | 14. kolo | 166 |
BCM Orli Prostějov
Tygři Brno
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
Skupina C | 14. kolo | 167 |
SKUP-BCM Olomouc
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala UP |
|
Preview | |||
Skupina C | 14. kolo | 168 |
BK Opava
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlci Žďár | 5 | 4 | 1 | 486 | 324 | 9 | |
2. | SAM Brno | 6 | 3 | 3 | 456 | 521 | 9 | |
3. | NH Ostrava | 4 | 4 | 0 | 362 | 221 | 8 | |
4. | Tygři Brno | 5 | 2 | 3 | 325 | 388 | 7 | |
5. | Snakes Ostrava | 4 | 2 | 2 | 326 | 318 | 6 | |
6. | BK Opava | 4 | 2 | 2 | 324 | 324 | 6 | |
7. | SKUP-BCM Olomouc | 4 | 1 | 3 | 288 | 361 | 5 | |
8. | BCM Orli Prostějov | 4 | 0 | 4 | 274 | 384 | 4 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BK Levharti Chomutov | 5 | 12.6 | 0.2 | 5.6 /15.8 | 35.4 | 15.0 |
Tygři Praha | 6 | 25.8 | 4.7 | 11.7 /21.4 | 54.7 | 19.5 |
BA Grizzlies Plzeň | 5 | 24.0 | 5.6 | 13.2 /21.0 | 62.9 | 16.4 |
BA Sparta | 5 | 24.8 | 2.8 | 10.2 /21.0 | 48.6 | 16.2 |
USK Praha | 6 | 27.8 | 4.7 | 8.8 /15.5 | 57.0 | 17.2 |
BA Nymburk | 6 | 31.3 | 5.5 | 10.5 /18.5 | 56.8 | 17.8 |
SLUNETA Ústí n.L. | 6 | 23.8 | 2.5 | 7.0 /13.0 | 53.8 | 15.0 |
Jižní supi | 5 | 13.2 | 1.8 | 4.6 /16.8 | 27.4 | 17.8 |
TJ Sokol Kbely | 6 | 25.2 | 0.0 | 9.2 /23.4 | 39.3 | 15.5 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice | 6 | 43.0 | 3.0 | 13.2 /27.9 | 47.3 | 18.8 |
SAM Brno | 6 | 25.2 | 4.7 | 11.7 /21.5 | 54.3 | 20.0 |
NH Ostrava | 4 | 31.8 | 4.8 | 12.8 /20.6 | 62.2 | 16.3 |
BCM Orli Prostějov | 4 | 26.0 | 2.0 | 10.5 /19.0 | 55.3 | 14.5 |
Snakes Ostrava | 4 | 29.0 | 3.3 | 13.8 /20.8 | 66.3 | 21.8 |
Tygři Brno | 5 | 23.8 | 3.0 | 8.4 /19.0 | 44.2 | 13.2 |
BK Opava | 4 | 30.0 | 2.8 | 12.8 /24.8 | 51.5 | 18.0 |
Vlci Žďár | 5 | 39.6 | 2.0 | 12.0 /23.8 | 50.4 | 22.2 |
SKUP-BCM Olomouc | 4 | 26.0 | 1.8 | 14.8 /30.1 | 49.2 | 20.8 |
Sokol Písek | 5 | 30.8 | 7.0 | 12.0 /19.0 | 63.2 | 22.8 |
BK Jiskra Domažlice | 4 | 28.5 | 4.0 | 8.8 /16.8 | 52.2 | 16.5 |
Sokol Pražský | 5 | 39.2 | 4.8 | 10.6 /23.2 | 45.7 | 20.8 |
BK Lions J. Hradec | 4 | 20.0 | 3.8 | 9.3 /20.6 | 45.1 | 14.5 |
Válečníci Děčín | 4 | 16.3 | 2.3 | 7.0 /13.3 | 52.8 | 16.3 |
Lokomotiva Plzeň | 2 | 17.0 | 6.0 | 9.5 /15.5 | 61.3 | 20.5 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zámostný Jindřich | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Vyhlídal Michal | 4 | 0 | 4 | 0 | 1.8 | 1.1 | 1.4 |
Vaníček Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Vampola Jakub | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.0 | 1.5 | 1.8 |
Štancl Dominik | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.3 | 1.8 | 1.5 |
Šmíd Pavel | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Syrovátka František | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Svoboda Martin | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.5 | 1.0 | 1.8 |
Scholze Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Schambergerová Barbora | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 2.5 | 1.8 |
Salvetr Rudolf | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Renc Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 2.5 | 1.8 |
Račanský Martin | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Poživil Jaroslav | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Podhůrský Pavel | 3 | 1 | 2 | 0 | 1.0 | 1.7 | 1.3 |
Petrák Jakub | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Peterková Lucie | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Pazourek Jaroslav | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Mynarčík Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Menšík Richard | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Matys Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 3.5 | 2.5 | 3.0 |
Mašek Tomáš | 3 | 3 | 0 | 0 | 1.2 | 1.5 | 1.3 |
Lejčko Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.8 | 1.6 |
Kuncl Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.8 | 1.6 |
Kult Michal | 3 | 1 | 2 | 0 | 1.3 | 1.7 | 1.5 |
Kubeš Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Křičková Lenka | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Krejsa Vojtěch | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.0 | 1.8 | 1.9 |
Kozel Martin | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.2 | 1.3 | 1.3 |
Koudela Martin | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.3 | 1.4 |
Kopecká Barbora | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Kočárník Vojta | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kocián Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kesler Vladimír | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.3 | 1.8 | 1.5 |
Karwowska Klaudia | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 2.3 | 1.6 |
Karabínová Natálie | 2 | 2 | 0 | 0 | 3.0 | 1.5 | 2.3 |
Kalabza Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 2.3 | 1.3 | 1.8 |
Josefus Ondřej | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.5 | 1.3 | 1.9 |
Jon Miloslav | 3 | 2 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Jodl Jiří | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.0 | 1.3 | 1.6 |
Janík Karel | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.0 | 1.7 | 1.3 |
Jakubík Petr | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Hudec Filip | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.3 | 1.3 | 1.3 |
Holeš Daniel | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Holaň Dominik | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Hejduk Jakub | 3 | 1 | 2 | 0 | 1.3 | 2.2 | 1.8 |
Hartig Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hackl Filip | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Dostal Vojtěch | 4 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 1.8 | 1.5 |
Dolejš Václav | 4 | 4 | 0 | 0 | 1.4 | 1.5 | 1.4 |
Čížek Daniel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Bubeníčková Michaela | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.8 | 1.0 | 1.4 |
Bráblík Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Bešina Marek | 3 | 2 | 1 | 0 | 1.3 | 1.2 | 1.3 |
Barták Matěj | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Balog Lukáš | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Anton Karel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře