Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 57
USK Praha
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
Skupina B 1. kolo 58
BA Nymburk
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
Skupina B 1. kolo 59
Sokol Pražský
Jižní supi
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Skupina B 1. kolo 60
Válečníci Děčín
BK SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 2. kolo 61
USK Praha
Válečníci Děčín
12. 9. 2020
13:30
SH Folimanka Miloslav Jon
Barbora Kopecká
90
41
24
10
49
21
70
33
Review
Skupina B 2. kolo 62
TJ Sokol Kbely
BK SLUNETA Ústí n.L.
12. 9. 2020
18:00
ZŠ Albrechtická Jakub Petrák
Klaudia Karwowska
76
64
21
14
41
31
62
47
Review
Skupina B 2. kolo 63
BA Nymburk
Sokol Pražský
12. 9. 2020
15:30
ZŠ Komenského Jaroslav Poživil
Richard Menšík
73
102
19
28
37
53
57
74
Review
Skupina B 2. kolo 64
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Jižní supi
12. 9. 2020
15:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Dominik Štancl
Vojtěch Krejsa
161
26
42
6
80
14
129
18
Review
Skupina B 3. kolo 65
USK Praha
BK SLUNETA Ústí n.L.
13. 9. 2020
10:00
SH Folimanka Miloslav Jon
Barbora Kopecká
98
42
22
14
38
24
67
34
Review
Skupina B 3. kolo 66
TJ Sokol Kbely
Válečníci Děčín
13. 9. 2020
10:00
ZŠ Albrechtická Jakub Petrák
Klaudia Karwowska
64
44
20
13
32
19
54
28
Review
Skupina B 3. kolo 67
BA Nymburk
Jižní supi
13. 9. 2020
10:00
ZŠ Komenského Jaroslav Poživil
Richard Menšík
122
31
30
6
75
16
99
27
Review
Skupina B 3. kolo 68
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol Pražský
13. 9. 2020
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Dominik Štancl
Vojtěch Krejsa
70
89
12
17
24
36
42
71
Review
Skupina B 4. kolo 69
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 4. kolo 70
BK SLUNETA Ústí n.L.
Jižní supi
26. 9. 2020
14:30
SPŠ spojů Tomáš Mašek
Vladimír Kesler
94
42
27
14
46
22
74
34
Review
Skupina B 4. kolo 71
USK Praha
BA Nymburk
26. 9. 2020
14:00
SH Folimanka Michal Scholze
Michal Kult
86
58
12
15
35
26
62
44
Review
Skupina B 4. kolo 72
TJ Sokol Kbely
BK VIVIDBOOKS Pardubice
26. 9. 2020
18:00
ZŠ Albrechtická Martin Koudela
Michal Vyhlídal
49
97
10
16
22
48
30
71
Review
Skupina B 5. kolo 73
Válečníci Děčín
Jižní supi
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 5. kolo 74
BK SLUNETA Ústí n.L.
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
Skupina B 5. kolo 75
USK Praha
BK VIVIDBOOKS Pardubice
27. 9. 2020
10:00
SH Folimanka Daniel Čížek
Miloslav Jon
58
63
18
12
33
29
51
48
Review
Skupina B 5. kolo 76
TJ Sokol Kbely
BA Nymburk
27. 9. 2020
10:00
ZŠ Albrechtická Martin Koudela
Michal Vyhlídal
43
76
17
14
31
38
41
54
Review
Skupina B 6. kolo 77
BA Nymburk
Válečníci Děčín
10. 10. 2020
16:00
ZŠ Komenského Tomáš Mašek
Michal Kocián
115
48
35
7
59
25
83
39
Review
Skupina B 6. kolo 78
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK SLUNETA Ústí n.L.
10. 10. 2020
13:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Lukáš Hartig
Michaela Bubeníčková
114
76
41
22
74
43
93
62
Review
Skupina B 6. kolo 79
Sokol Pražský
USK Praha
10. 10. 2020
16:00
Sokol pražský Pavel Matys
Jakub Vampola
95
74
33
15
56
30
67
51
Review
Skupina B 6. kolo 80
Jižní supi
TJ Sokol Kbely
10. 10. 2020
15:30
TJ Sokol Petrovice Michal Kult
Michal Vyhlídal
45
87
9
26
18
48
32
65
Review
Skupina B 7. kolo 81
BA Nymburk
BK SLUNETA Ústí n.L.
11. 10. 2020
11:00
ZŠ Komenského Tomáš Mašek
Michal Kocián
94
41
14
8
42
14
64
26
Review
Skupina B 7. kolo 82
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Válečníci Děčín
11. 10. 2020
13:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Lukáš Hartig
Michaela Bubeníčková
144
52
42
16
82
29
113
41
Review
Skupina B 7. kolo 83
Sokol Pražský
TJ Sokol Kbely
11. 10. 2020
10:30
Sokol pražský Matěj Barták
Jakub Vampola
116
38
46
11
68
18
87
25
Review
Skupina B 7. kolo 84
Jižní supi
USK Praha
11. 10. 2020
12:30
TJ Sokol Petrovice Martin Svoboda
Michal Vyhlídal
38
65
8
15
19
35
21
52
Review
Skupina B 8. kolo 85
TJ Sokol Kbely
USK Praha
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ Litvínovská
Preview
Skupina B 8. kolo 86
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
Skupina B 8. kolo 87
Jižní supi
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina B 8. kolo 88
BK SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
Skupina B 9. kolo 89
BK SLUNETA Ústí n.L.
USK Praha
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
Skupina B 9. kolo 90
Válečníci Děčín
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 9. kolo 91
Jižní supi
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina B 9. kolo 92
Sokol Pražský
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Skupina B 10. kolo 93
Válečníci Děčín
USK Praha
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 10. kolo 94
BK SLUNETA Ústí n.L.
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
Skupina B 10. kolo 95
Sokol Pražský
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Skupina B 10. kolo 96
Jižní supi
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina B 11. kolo 97
Jižní supi
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina B 11. kolo 98
Sokol Pražský
BK SLUNETA Ústí n.L.
27. 9. 2020
13:00
Sokol pražský Lucie Peterková
Michal Kult
115
56
38
12
63
24
90
32
Review
Skupina B 11. kolo 99
BK VIVIDBOOKS Pardubice
USK Praha
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
Skupina B 11. kolo 100
BA Nymburk
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
Skupina B 12. kolo 101
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Skupina B 12. kolo 102
Jižní supi
BK SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
Skupina B 12. kolo 103
BA Nymburk
USK Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
Skupina B 12. kolo 104
BK VIVIDBOOKS Pardubice
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
Skupina B 13. kolo 105
BK SLUNETA Ústí n.L.
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
Skupina B 13. kolo 106
Válečníci Děčín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 13. kolo 107
TJ Sokol Kbely
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ Litvínovská
Preview
Skupina B 13. kolo 108
USK Praha
Jižní supi
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
Skupina B 14. kolo 109
Válečníci Děčín
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 14. kolo 110
BK SLUNETA Ústí n.L.
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
Skupina B 14. kolo 111
USK Praha
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
Skupina B 14. kolo 112
TJ Sokol Kbely
Jižní supi
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ Litvínovská
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adam Štěpánek Vlci Žďár 15 9 1.0 26.0 9.0 1.4 3.7/6.4 56.9 2.7
Ondřej Franěk BŠ Tygři Praha 15 14 1.0 15.6 3.1 2.1 3.1/5.4 57.3 0.8
Lukáš Richter SAM Brno 15 6 1.0 25.2 7.8 1.7 4.5/7.0 64.3 3.5
Bartoloměj Kačírek Sokol Písek 15 9 1.0 14.7 5.6 0.4 2.2/3.0 74.1 2.1
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 15 6 1.0 18.2 7.8 0.0 2.5/4.8 51.7 1.8
Daniel Duhajský Jiskra Kyjov 15 4 1.0 17.8 7.3 0.3 2.5/4.3 58.8 3.5
David Motyčka BK Opava 15 3 1.0 19.0 8.0 0.7 1.0/1.7 0.0* 2.3
Jan Florčík STRABAG Zlín 15 6 1.0 7.8 2.7 0.3 1.5/2.5 60.0 1.5
Lukáš Svoboda Jižní supi 15 5 1.0 7.2 1.2 1.2 1.2/2.8 42.9 2.4
Daniel Sertič Válečníci Děčín 14 4 1.0 8.8 3.3 0.5 0.8/0.8 0.0* 2.5
Tomáš Šindler BK Loko Plzeň 15 4 1.3 8.8 2.3 1.3 0.5/0.8 0.0* 2.0
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 2 1.0 17.0 7.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Martin Machurek BA Sparta 15 5 1.0 5.8 2.0 0.2 1.2/2.0 60.0 0.6
Ondřej Snop BA Nymburk 15 6 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.5
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 4 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/2.3 33.3 2.5
Jakub Zhříval BK Č. Brod 15 2 1.0 12.0 4.0 0.5 2.5/3.5 71.4 1.5
Jakub Šimonek Sokol Písek 15 4 19.8 5.8 1.0 1.0 / 1.5 0.8/1.0 0.0* 1.8
Matyáš Řezníček BK Lions J. Hradec 15 3 1.0 6.7 1.7 1.0 0.3/0.7 0.0* 2.3
Sebastian Křemen Sokol Žižkov 15 2 1.0 8.5 2.0 1.0 1.5/2.0 75.0 2.0
David Nejezchleb Tygři Brno B 15 1 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Ondřej Klement Sršni Sokol Písek B 15 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Štěpán Polák BK Levharti Chomutov 14 5 1.0 3.0 1.2 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.6
Jan Sýtař USK Praha 14 5 1.0 2.6 0.0 0.6 0.8/0.8 0.0* 0.8
Jakub Zajíc Sokol Pražský 15 4 13.3 3.0 1.0 0.3 / 1.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Michal Bureš Levharti Chomutov 15 3 1.0 3.7 0.7 0.7 0.3/1.0 0.0* 4.3
Ondřej Volf SKB Rokycany 15 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Kubánek BVK Holice 15 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Petr Kroupa Sokol Pražský 15 5 1.0 1.2 0.2 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.6
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 15 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.5
Max Hrabovský BA Sparta Praha 15 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Matyaš Zoubek Snakes Ostrava 15 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Bečka BKDěč 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matyáš Pomezný NH Ostrava 15 1 14.0 4.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Jakub Vodrážka Pod U17B 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan David Sluneta Ústí n. L. 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 1.5
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Adam Fecko NAPOS Vysoká n. L. 15 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.5
Jan Král BK Vlci Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Fiedler BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Očenášek SK UP-BCM Olomouc 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Urban Vlci Žďár 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Svoboda SAM Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
30 Jakub Žalud BK SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Škarda BK Jiskra Domažlice 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Michal Bálint BCM Orli Prostějov 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Selucký SK UP Olomouc B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hradský Basket Kohouti 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Adam Štěpánek Vlci Žďár 15 76 30 4 16 6
Ondřej Franěk BŠ Tygři Praha 15 46 12 6 10 6
Lukáš Richter SAM Brno 15 43 12 4 8 4
Bartoloměj Kačírek Sokol Písek 15 22 10 0 6 8
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 15 28 13 0 5 3
Daniel Duhajský Jiskra Kyjov 15 36 14 0 16 5
David Motyčka BK Opava 15 24 9 2 3 3
Jan Florčík STRABAG Zlín 15 28 8 2 10 6
Lukáš Svoboda Jižní supi 15 12 2 2 3 5
Daniel Sertič Válečníci Děčín 14 18 6 1 3 3
Tomáš Šindler BK Loko Plzeň 15 44 10 8 4 8
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 20 8 0 4 3
Martin Machurek BA Sparta 15 15 6 1 4 1
Ondřej Snop BA Nymburk 15 7 3 0 1 3
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 10 5 0 2 3
Jakub Zhříval BK Č. Brod 15 5 2 0 1 2
Jakub Šimonek Sokol Písek 15 20 6 3 8 4
Matyáš Řezníček BK Lions J. Hradec 15 28 8 4 0 8
Sebastian Křemen Sokol Žižkov 15 18 6 2 5 4
David Nejezchleb Tygři Brno B 15 34 16 0 2 0
Ondřej Klement Sršni Sokol Písek B 15 12 6 0 0 3
Štěpán Polák BK Levharti Chomutov 14 8 3 0 2 3
Jan Sýtař USK Praha 14 5 0 1 2 2
Jakub Zajíc Sokol Pražský 15 27 12 2 4 4
Michal Bureš Levharti Chomutov 15 12 5 0 4 4
Ondřej Volf SKB Rokycany 15 10 3 2 1 2
Jan Kubánek BVK Holice 15 15 6 3 4 4
Petr Kroupa Sokol Pražský 15 3 1 1 1 3
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 15 12 4 0 4 4
Max Hrabovský BA Sparta Praha 15 16 5 1 3 3
Matyaš Zoubek Snakes Ostrava 15 5 1 1 0 2
Jan Bečka BKDěč 15 18 6 0 6 2
Matyáš Pomezný NH Ostrava 15 19 9 1 4 3
Jakub Vodrážka Pod U17B 15 10 4 0 2 4
Jan David Sluneta Ústí n. L. 15 14 5 1 5 1
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 3 1 0 1 2
Adam Fecko NAPOS Vysoká n. L. 15 11 4 0 3 4
Jan Král BK Vlci Žďár 14
Petr Fiedler BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 32 14 0 4 2
Karel Očenášek SK UP-BCM Olomouc 15 6 1 1 2 4
Ondřej Urban Vlci Žďár 15 6 2 0 2 1
František Svoboda SAM Brno B 15 0 0 0 0 1
30 Jakub Žalud BK SLUNETA Ústí n.L. 13
Libor Škarda BK Jiskra Domažlice 15 0 0 0 0 4
Michal Bálint BCM Orli Prostějov 15 33 9 3 6 3
Richard Selucký SK UP Olomouc B 15 16 7 0 2 5
David Hradský Basket Kohouti 15 10 3 1 2 3
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
5 12.6 0.2 5.6 /15.8 35.4 15.0
6 25.8 4.7 11.7 /21.4 54.7 19.5
5 24.0 5.6 13.2 /21.0 62.9 16.4
5 24.8 2.8 10.2 /21.0 48.6 16.2
6 27.8 4.7 8.8 /15.5 57.0 17.2
6 31.3 5.5 10.5 /18.5 56.8 17.8
6 23.8 2.5 7.0 /13.0 53.8 15.0
5 13.2 1.8 4.6 /16.8 27.4 17.8
6 25.2 0.0 9.2 /23.4 39.3 15.5
6 43.0 3.0 13.2 /27.9 47.3 18.8
6 25.2 4.7 11.7 /21.5 54.3 20.0
4 31.8 4.8 12.8 /20.6 62.2 16.3
4 26.0 2.0 10.5 /19.0 55.3 14.5
4 29.0 3.3 13.8 /20.8 66.3 21.8
5 23.8 3.0 8.4 /19.0 44.2 13.2
4 30.0 2.8 12.8 /24.8 51.5 18.0
5 39.6 2.0 12.0 /23.8 50.4 22.2
4 26.0 1.8 14.8 /30.1 49.2 20.8
5 30.8 7.0 12.0 /19.0 63.2 22.8
4 28.5 4.0 8.8 /16.8 52.2 16.5
5 39.2 4.8 10.6 /23.2 45.7 20.8
4 20.0 3.8 9.3 /20.6 45.1 14.5
4 16.3 2.3 7.0 /13.3 52.8 16.3
2 17.0 6.0 9.5 /15.5 61.3 20.5