Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 17133
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
Skupina C 1. kolo 17134
BC Kolín
BK Český Brod
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina C 1. kolo 17135
Válečníci Děčín B
BA 2006´Roudnice n. L.
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina C 2. kolo 17136
TJ AŠ Mladá Boleslav
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Skupina C 2. kolo 17137
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006´Roudnice n. L.
19. 9. 2020
16:00
Sportovní hala Václav Hošek
Antonín Jeřábek
66
57
20
16
35
25
52
41
Review
Skupina C 2. kolo 17138
BK Český Brod
BA LYNX Liberec
19. 9. 2020
11:30
Sportovní hala Petr Vávra
Lukáš Mrzena
64
52
10
12
29
24
45
42
Review
Skupina C 3. kolo 17139
TJ AŠ Mladá Boleslav
BA 2006´Roudnice n. L.
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Skupina C 3. kolo 17140
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín B
20. 9. 2020
10:00
Sportovní hala Jan Machálek
79
43
23
11
38
21
62
35
Review
Skupina C 3. kolo 17141
BC Kolín
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina C 4. kolo 17142
BA 2006´Roudnice n. L.
BA LYNX Liberec
3. 10. 2020
09:30
BK Real Michal Bukovský
Lucie Moravcová
71
46
23
9
40
18
53
28
Review
Skupina C 4. kolo 17143
TJ AŠ Mladá Boleslav
BC Kolín
3. 10. 2020
11:00
IX. základní škola 0
20
*
Review
Skupina C 4. kolo 17144
TJ Slovan Varnsdorf
BK Český Brod
3. 10. 2020
17:00
Sportovní hala Antonín Jeřábek
105
25
20
4
40
8
72
16
Review
Skupina C 5. kolo 17145
Válečníci Děčín B
BA LYNX Liberec
4. 10. 2020
09:00
ARMEX Sportcentrum Michaela Martinovská
Jaroslav Liška
55
22
10
0
24
5
44
16
Review
Skupina C 5. kolo 17146
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Český Brod
4. 10. 2020
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
Skupina C 5. kolo 17147
TJ Slovan Varnsdorf
BC Kolín
4. 10. 2020
14:00
Sportovní hala Václav Hošek
Antonín Jeřábek
103
45
25
16
44
26
76
35
Review
Skupina C 6. kolo 17148
BC Kolín
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina C 6. kolo 17149
BK Český Brod
BA 2006´Roudnice n. L.
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C 6. kolo 17150
BA LYNX Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Liberec
Preview
Skupina C 7. kolo 17151
BC Kolín
BA 2006´Roudnice n. L.
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina C 7. kolo 17152
BK Český Brod
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C 7. kolo 17153
BA LYNX Liberec
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Liberec
Preview
Skupina C 8. kolo 17154
TJ Slovan Varnsdorf
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C 8. kolo 17155
BK Český Brod
BC Kolín
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C 8. kolo 17156
BA 2006´Roudnice n. L.
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Skupina C 9. kolo 17157
BA 2006´Roudnice n. L.
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Skupina C 9. kolo 17158
Válečníci Děčín B
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina C 9. kolo 17159
BA LYNX Liberec
BC Kolín
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Liberec
Preview
Skupina C 10. kolo 17160
Válečníci Děčín B
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina C 10. kolo 17161
BA 2006´Roudnice n. L.
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Skupina C 10. kolo 17162
BA LYNX Liberec
BK Český Brod
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Liberec
Preview
Skupina C 11. kolo 17163
BA LYNX Liberec
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Liberec
Preview
Skupina C 11. kolo 17164
BK Český Brod
TJ AŠ Mladá Boleslav
4. 10. 2020
-
Sportovní hala
20
0
*
Review
Skupina C 11. kolo 17165
BC Kolín
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina C 12. kolo 17166
BA LYNX Liberec
BA 2006´Roudnice n. L.
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Liberec
Preview
Skupina C 12. kolo 17167
BC Kolín
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina C 12. kolo 17168
BK Český Brod
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C 13. kolo 17169
BA 2006´Roudnice n. L.
BC Kolín
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Skupina C 13. kolo 17170
Válečníci Děčín B
BK Český Brod
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina C 13. kolo 17171
TJ AŠ Mladá Boleslav
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
Skupina C 14. kolo 17172
Válečníci Děčín B
BC Kolín
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina C 14. kolo 17173
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Český Brod
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Skupina C 14. kolo 17174
TJ Slovan Varnsdorf
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C 15. kolo 17175
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
Skupina C 15. kolo 17176
BC Kolín
BK Český Brod
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina C 15. kolo 17177
Válečníci Děčín B
BA 2006´Roudnice n. L.
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina C 16. kolo 17178
TJ AŠ Mladá Boleslav
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
Skupina C 16. kolo 17179
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006´Roudnice n. L.
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C 16. kolo 17180
BK Český Brod
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C 17. kolo 17181
TJ AŠ Mladá Boleslav
BA 2006´Roudnice n. L.
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
Skupina C 17. kolo 17182
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C 17. kolo 17183
BC Kolín
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina C 18. kolo 17184
BA 2006´Roudnice n. L.
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Skupina C 18. kolo 17185
TJ AŠ Mladá Boleslav
BC Kolín
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
Skupina C 18. kolo 17186
TJ Slovan Varnsdorf
BK Český Brod
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C 19. kolo 17187
Válečníci Děčín B
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina C 19. kolo 17188
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Český Brod
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
Skupina C 19. kolo 17189
TJ Slovan Varnsdorf
BC Kolín
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C 20. kolo 17190
BC Kolín
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina C 20. kolo 17191
BK Český Brod
BA 2006´Roudnice n. L.
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C 20. kolo 17192
BA LYNX Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Liberec
Preview
Skupina C 21. kolo 17193
BC Kolín
BA 2006´Roudnice n. L.
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina C 21. kolo 17194
BK Český Brod
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C 21. kolo 17195
BA LYNX Liberec
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Liberec
Preview
Skupina C 22. kolo 17196
TJ Slovan Varnsdorf
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C 22. kolo 17197
BK Český Brod
BC Kolín
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C 22. kolo 17198
BA 2006´Roudnice n. L.
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Skupina C 23. kolo 17199
BA 2006´Roudnice n. L.
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Skupina C 23. kolo 17200
Válečníci Děčín B
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina C 23. kolo 17201
BA LYNX Liberec
BC Kolín
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Liberec
Preview
Skupina C 24. kolo 17202
Válečníci Děčín B
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina C 24. kolo 17203
BA 2006´Roudnice n. L.
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Skupina C 24. kolo 17204
BA LYNX Liberec
BK Český Brod
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Liberec
Preview
Skupina C 25. kolo 17205
BA LYNX Liberec
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Liberec
Preview
Skupina C 25. kolo 17206
BK Český Brod
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C 25. kolo 17207
BC Kolín
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina C 26. kolo 17208
BA LYNX Liberec
BA 2006´Roudnice n. L.
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Liberec
Preview
Skupina C 26. kolo 17209
BC Kolín
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina C 26. kolo 17210
BK Český Brod
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina C 27. kolo 17211
BA 2006´Roudnice n. L.
BC Kolín
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Skupina C 27. kolo 17212
Válečníci Děčín B
BK Český Brod
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina C 27. kolo 17213
TJ AŠ Mladá Boleslav
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
Skupina C 28. kolo 17214
Válečníci Děčín B
BC Kolín
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina C 28. kolo 17215
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Český Brod
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Skupina C 28. kolo 17216
TJ Slovan Varnsdorf
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Bartoloměj Kačírek Tigers Č. Budějovice 15 4 1.0 24.8 9.3 1.0 3.3/3.8 86.7 1.5
Richard Prokop Basketbal TJ Svitavy 15 2 1.0 24.5 5.5 4.5 0.0/1.5 0.0* 3.0
Adam Žiško BK Brandýs n. L. 17 4 1.0 11.8 4.3 0.5 1.8/4.0 43.8 1.3
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary 18 2 1.0 22.0 7.5 1.5 2.5/5.0 50.0 5.0
Jan Klajl LYNX Liberec 16 3 1.0 14.3 5.7 1.0 0.0/2.0 0.0 2.7
Michal Ropek ADFORS Basket Litomyšl 17 4 1.0 9.8 4.3 0.0 1.3/2.5 50.0 3.0
Martin Kopřiva TBS Přerov 16 2 1.0 18.0 5.0 2.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 16 4 1.0 8.5 3.3 0.3 1.3/4.5 27.8 3.3
Matěj Baldík NAPOS Vysoká n. L. 17 6 1.0 5.7 1.5 0.8 0.2/0.5 0.0* 2.3
Matyáš Ježek Slovan Varnsdorf 16 4 1.0 6.5 2.0 0.5 / 2.0 1.0/1.5 0.0* 0.8
Jan Bauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 4 1.0 5.5 1.5 0.3 1.8/4.8 36.8 3.3
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 2.0
Michal Metz BP Frýdek-Místek 16 1 1.0 20.0 7.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Gabriel Gombík SKB Tišnov 17 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
19 David Vlasák Tesla Pardubice 17 4 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.8 36.4 1.3
Robin Klapetek BK Opava B 17 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Jiří Janásek Basket Kohouti 16 2 1.0 9.5 3.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 3.5
Lukáš Filipiak Start Havířov 17 2 1.0 9.5 3.5 0.0 2.5/6.0 41.7 3.5
Václav Smrčka Šumperk 15 2 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/3.0 33.3 2.0
Radim Brešťanský BK Sokolobv 16 3 1.0 6.0 2.0 0.3 1.0/2.0 50.0 0.3
František Kolář Levharti Chomutov 17 1 1.0 18.0 7.0 0.0 4.0/6.0 66.7 0.0
Lukáš Hurta BK Příbor 16 4 1.0 4.5 1.3 0.3 1.3/3.0 41.7 1.8
Filip Odložil Sl.Kroměříž B 16 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matyáš Klvaň Pod U17B 16 3 1.0 4.3 1.0 0.0 2.3/4.7 50.0 2.3
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 2 1.0 6.0 1.0 0.0 4.0/10.0 40.0 0.5
Ondřej Růžička BK Lipník 17 1 1.0 11.0 0.0 3.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Jáchym Schveinert BKKla 17 2 1.0 5.0 1.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 2.5
Jonáš Šedivý BK Příbram 2000 17 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Tomáš Maleček Sršni Sokol Písek B 17 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michal Vosáhlo Loko Trutnov 17 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Leoš Sobotka Královští Sokoli 16 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Martin Hanzlík Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín B 17 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Filip Zálešák Basket Brno 16 2 8.5 2.5 1.0 0.0 / 0.5 0.5/1.0 0.0* 0.0
Michal Přibyl BK Bizoni Náchod 15 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Tomáš Randýsek BK Děčín juniorka 17 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Jakub Král ŠSK Slaný 17 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Adam Kadeřábek STRABAG Zlín 17 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Martin Moravec Tygři Praha B 16 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Švéda Sokol Pražský 16 2 5.0 1.5 0.0 0.5 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Albert Palička KRN 17 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Očenáš ČT 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Radim Jašek BC Nový Jičín 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Gryč BC Kolín 16 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Martin Kincl TJ Třebíč C 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Andrla BA Lynx Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Beneš Renocar Podolí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novotný Sokol Šlapanice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Blahovec SKB Rokycany (MS) 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kozák BA Nymburk 16 2 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Pavlík BKj Kralupy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
ST Samuel Indruch Basket Valmez 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Valentovič Basketbal TJ Svitavy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Damian Hepnar SK UP Olomouc B 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jean-Paul Prajka BK Sokolov U 22 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrej Puš SAM Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Suchánek Sokol Písek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Prettl BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vlášek BK Loko Plzeň 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Myška SK UP-BCM Olomouc 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Vojtěch Benák BK Č. Brod 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Přikryl Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kalabza SKB Rokycany 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Štolba Sokol Vyšehrad B 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
52 Jakub Korda AŠ Mladá Boleslav 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rotrekl Basket Kohouti 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kuman SK Žabovřesky 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Friš BK Skuteč 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kalíšek Jiskra Domažlice (MS) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Hostášek BK Lipník n.B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bratránek TJ Třebíč 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpánka Votavová BK Beroun 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Šenk SAM Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Jirák BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Bartoloměj Kačírek Tigers Č. Budějovice 15 45 16 4 7 4
Richard Prokop Basketbal TJ Svitavy 15 28 6 6 0 5
Adam Žiško BK Brandýs n. L. 17
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary 18 48 22 0 4 10
Jan Klajl LYNX Liberec 16 17 8 3 0 4
Michal Ropek ADFORS Basket Litomyšl 17 50 22 0 6 8
Martin Kopřiva TBS Přerov 16 18 5 2 2 2
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 16
Matěj Baldík NAPOS Vysoká n. L. 17 12 6 0 0 4
Matyáš Ježek Slovan Varnsdorf 16
Jan Bauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 10 3 1 4 5
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 14 5 1 1 4
Michal Metz BP Frýdek-Místek 16 23 6 2 5 3
Gabriel Gombík SKB Tišnov 17 28 9 1 7 2
19 David Vlasák Tesla Pardubice 17 12 6 0 4 4
Robin Klapetek BK Opava B 17
Jiří Janásek Basket Kohouti 16
Lukáš Filipiak Start Havířov 17 10 4 0 3 4
Václav Smrčka Šumperk 15 11 4 1 2 4
Radim Brešťanský BK Sokolobv 16 18 8 2 4 2
František Kolář Levharti Chomutov 17 12 5 0 2 4
Lukáš Hurta BK Příbor 16 16 8 0 0 3
Filip Odložil Sl.Kroměříž B 16 28 14 0 0 2
Matyáš Klvaň Pod U17B 16 9 3 0 3 3
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 7 2 0 5 1
Ondřej Růžička BK Lipník 17 11 0 3 2 1
Jáchym Schveinert BKKla 17 20 6 2 2 8
Jonáš Šedivý BK Příbram 2000 17 10 4 0 2 2
Tomáš Maleček Sršni Sokol Písek B 17 7 2 1 0 1
Michal Vosáhlo Loko Trutnov 17
Leoš Sobotka Královští Sokoli 16 12 6 0 0 6
Martin Hanzlík Spartak Rychnov nad Kněžnou 17
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín B 17
Filip Zálešák Basket Brno 16
Michal Přibyl BK Bizoni Náchod 15 3 1 0 1 3
Tomáš Randýsek BK Děčín juniorka 17
Jakub Král ŠSK Slaný 17 4 2 0 0 1
Adam Kadeřábek STRABAG Zlín 17 28 12 2 4 3
Martin Moravec Tygři Praha B 16 3 0 1 0 0
Jakub Švéda Sokol Pražský 16
Albert Palička KRN 17 6 0 2 0 2
Jakub Očenáš ČT 16 2 1 0 0 1
Radim Jašek BC Nový Jičín 16 2 1 0 0 0
Adam Gryč BC Kolín 16 1 0 0 1 1
Martin Kincl TJ Třebíč C 17
Vojtěch Andrla BA Lynx Liberec 18 10 5 1 1 5
Jan Beneš Renocar Podolí 17
Tomáš Novotný Sokol Šlapanice 17
Marek Blahovec SKB Rokycany (MS) 17 9 3 1 0 1
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 15
Jan Kozák BA Nymburk 16 8 4 0 2 4
Radim Pavlík BKj Kralupy 17 14 7 0 0 2
ST Samuel Indruch Basket Valmez 18
Matěj Valentovič Basketbal TJ Svitavy 16 29 10 3 1 4
Damian Hepnar SK UP Olomouc B 17 0 0 0 0 2
Jean-Paul Prajka BK Sokolov U 22 17 9 3 1 0 1
Andrej Puš SAM Brno B 16
František Suchánek Sokol Písek 15 16 5 1 3 2
Matyáš Prettl BK Klatovy 17 25 12 0 1 4
Jiří Vlášek BK Loko Plzeň 17
David Myška SK UP-BCM Olomouc 17 11 4 0 3 0
Vojtěch Benák BK Č. Brod 17 0 0 0 0 0
Josef Přikryl Sokol Vyšehrad 17
Matyáš Kalabza SKB Rokycany 16
Jan Štolba Sokol Vyšehrad B 16 0 0 0 0 1
52 Jakub Korda AŠ Mladá Boleslav 18
Tomáš Rotrekl Basket Kohouti 14
Ondřej Kuman SK Žabovřesky 16
Martin Friš BK Skuteč 16 0 0 0 0 0
Jan Kalíšek Jiskra Domažlice (MS) 17
Marek Hostášek BK Lipník n.B 17
Jan Bratránek TJ Třebíč 18
Štěpánka Votavová BK Beroun 19
Dominik Šenk SAM Brno B 17
Matěj Jirák BC Vysočina 16 16 7 1 6 4
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
2 33.0 3.0 6.5 /16.0 40.6 17.0
2 27.5 3.5 7.5 /16.5 45.5 15.0
2 18.0 0.5 7.0 /17.5 40.0 15.5
4 26.0 3.5 12.3 /24.6 50.0 23.5
4 35.8 3.3 12.3 /18.6 66.2 15.0
2 6.5 2.5 1.5 /6.5 23.1 5.5
2 17.0 1.5 6.0 /12.0 50.0 6.5
3 14.7 2.7 2.7 /13.7 19.5 17.0
4 36.5 3.3 5.5 /14.5 37.9 13.5
2 28.0 1.5 3.5 /12.0 29.2 15.0
4 37.8 5.5 9.0 /15.5 58.1 19.0
4 27.5 4.0 9.5 /21.3 44.7 14.3
2 38.5 0.5 4.0 /11.5 34.8 14.0
4 14.0 0.5 3.0 /14.3 21.1 12.3
2 41.0 2.0 8.5 /13.0 65.4 13.5
2 13.0 2.0 4.5 /14.0 32.1 7.5
2 27.5 1.0 6.0 /25.0 24.0 16.0
2 25.5 5.0 8.5 /12.0 70.8 18.0
2 24.0 1.5 8.5 /20.0 42.5 17.5
1 22.0 2.0 13.0 /37.0 35.1 20.0
2 23.5 4.0 7.0 /16.0 43.8 0.0
2 33.0 4.0 15.5 /25.0 62.0 19.5
2 16.5 3.0 7.0 /12.0 58.3 11.5
4 21.0 3.5 4.0 /13.3 30.2 15.5
4 24.5 1.0 5.5 /19.0 28.9 12.0
2 26.0 4.5 12.5 /19.5 64.1 22.5
2 30.0 3.5 10.5 /30.5 34.4 19.0
1 31.0 0.0 9.0 /17.0 52.9 20.0
1 17.0 1.0 16.0 /30.0 53.3 0.0
1 29.0 4.0 5.0 /13.0 38.5 28.0
1 25.0 6.0 5.0 /14.0 35.7 13.0
1 37.0 0.0 1.0 /9.0 11.1 16.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
1 17.0 1.0 8.0 /21.0 38.1 29.0
2 33.0 6.0 2.5 /11.5 21.7 15.0
2 15.0 2.5 2.5 /7.0 35.7 10.5
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
1 32.0 3.0 2.0 /4.0 50.0 15.0
1 25.0 1.0 7.0 /18.0 38.9 20.0
1 18.0 7.0 5.0 /5.0 100.0 13.0
1 16.0 4.0 5.0 /15.0 33.3 15.0
2 39.5 1.5 5.0 /13.5 37.0 13.0
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 25.5 0.5 12.5 /26.0 48.1 11.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0