Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 17339
SKB Rokycany
ŠSK Slaný
3. 10. 2020
17:00
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
73
75
13
24
30
36
49
47
Review
Skupina A 1. kolo 17340
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BA Grizzlies Plzeň
4. 10. 2020
10:00
Městská sportovní hala Jan Jelínek
Jiří Siegfried
101
49
24
4
36
7
20
14
Review
Skupina A 1. kolo 17337
BK Sokolov
Thermia Karlovy Vary
2. 10. 2020
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Ondřej Štych
76
71
21
20
43
40
62
62
Review
Skupina A 1. kolo 17338
BK Beroun
BK Kladno
3. 10. 2020
14:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Veselý
Michal Dub
53
75
13
16
22
35
39
55
Review
Skupina A 2. kolo 17341
Thermia Karlovy Vary
BA Grizzlies Plzeň
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Skupina A 2. kolo 17342
ŠSK Slaný
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina A 2. kolo 17343
BK Kladno
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
Skupina A 2. kolo 17344
BK Sokolov
BK Beroun
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Skupina A 3. kolo 17345
BK Beroun
Thermia Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Skupina A 3. kolo 17346
SKB Rokycany
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina A 3. kolo 17347
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BK Kladno
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 3. kolo 17348
BA Grizzlies Plzeň
ŠSK Slaný
Bude upřesněno
-
Hala Plzeň Skvrňany
Preview
Skupina A 4. kolo 17349
Thermia Karlovy Vary
ŠSK Slaný
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Skupina A 4. kolo 17350
BK Kladno
BA Grizzlies Plzeň
Bude upřesněno
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
Skupina A 4. kolo 17351
BK Sokolov
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Skupina A 4. kolo 17352
BK Beroun
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Skupina A 5. kolo 17353
SKB Rokycany
Thermia Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina A 5. kolo 17354
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BK Beroun
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 5. kolo 17355
BA Grizzlies Plzeň
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 5. kolo 17356
ŠSK Slaný
BK Kladno
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina A 6. kolo 17357
Thermia Karlovy Vary
BK Kladno
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Skupina A 6. kolo 17358
BK Sokolov
ŠSK Slaný
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Skupina A 6. kolo 17359
BK Beroun
BA Grizzlies Plzeň
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Skupina A 6. kolo 17360
SKB Rokycany
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina A 7. kolo 17361
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Thermia Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 7. kolo 17362
BA Grizzlies Plzeň
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 7. kolo 17363
ŠSK Slaný
BK Beroun
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina A 7. kolo 17364
BK Kladno
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
Skupina A 8. kolo 17365
Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Skupina A 8. kolo 17366
BK Kladno
BK Beroun
Bude upřesněno
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
Skupina A 8. kolo 17367
ŠSK Slaný
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina A 8. kolo 17368
BA Grizzlies Plzeň
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 9. kolo 17369
BA Grizzlies Plzeň
Thermia Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 9. kolo 17370
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
ŠSK Slaný
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 9. kolo 17371
SKB Rokycany
BK Kladno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina A 9. kolo 17372
BK Beroun
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Skupina A 10. kolo 17373
Thermia Karlovy Vary
BK Beroun
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Skupina A 10. kolo 17374
BK Sokolov
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Skupina A 10. kolo 17375
BK Kladno
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Bude upřesněno
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
Skupina A 10. kolo 17376
ŠSK Slaný
BA Grizzlies Plzeň
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina A 11. kolo 17377
ŠSK Slaný
Thermia Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina A 11. kolo 17378
BA Grizzlies Plzeň
BK Kladno
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 11. kolo 17379
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BK Sokolov
19. 9. 2020
12:30
Městská sportovní hala Václav Galajda
Radovan Minich
62
70
10
12
32
34
52
47
Review
Skupina A 11. kolo 17380
SKB Rokycany
BK Beroun
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina A 12. kolo 17381
Thermia Karlovy Vary
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Skupina A 12. kolo 17382
BK Beroun
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Skupina A 12. kolo 17383
BK Sokolov
BA Grizzlies Plzeň
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Skupina A 12. kolo 17384
BK Kladno
ŠSK Slaný
Bude upřesněno
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
Skupina A 13. kolo 17385
BK Kladno
Thermia Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
Preview
Skupina A 13. kolo 17386
ŠSK Slaný
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina A 13. kolo 17387
BA Grizzlies Plzeň
BK Beroun
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 13. kolo 17388
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 14. kolo 17389
Thermia Karlovy Vary
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Skupina A 14. kolo 17390
SKB Rokycany
BA Grizzlies Plzeň
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina A 14. kolo 17391
BK Beroun
ŠSK Slaný
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Skupina A 14. kolo 17392
BK Sokolov
BK Kladno
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Sokolov 2 2 0 146 133 4
2. Jiskra Domažlice (MS) 2 1 1 163 119 3
3. BK Kladno 1 1 0 75 53 2
4. ŠSK Slaný 1 1 0 75 73 2
5. SKB Rokycany 1 0 1 73 75 1
6. Thermia K. Vary 1 0 1 71 76 1
7. BK Beroun 1 0 1 53 75 1
8. BA Grizzlies Plzeň 1 0 1 49 101 1
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Bartoloměj Kačírek Tigers Č. Budějovice 15 4 1.0 24.8 9.3 1.0 3.3/3.8 86.7 1.5
Richard Prokop Basketbal TJ Svitavy 15 2 1.0 24.5 5.5 4.5 0.0/1.5 0.0* 3.0
Adam Žiško BK Brandýs n. L. 17 4 1.0 11.8 4.3 0.5 1.8/4.0 43.8 1.3
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary 18 2 1.0 22.0 7.5 1.5 2.5/5.0 50.0 5.0
Jan Klajl LYNX Liberec 16 3 1.0 14.3 5.7 1.0 0.0/2.0 0.0 2.7
Michal Ropek ADFORS Basket Litomyšl 17 4 1.0 9.8 4.3 0.0 1.3/2.5 50.0 3.0
Martin Kopřiva TBS Přerov 16 2 1.0 18.0 5.0 2.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 16 4 1.0 8.5 3.3 0.3 1.3/4.5 27.8 3.3
Matěj Baldík NAPOS Vysoká n. L. 17 6 1.0 5.7 1.5 0.8 0.2/0.5 0.0* 2.3
Matyáš Ježek Slovan Varnsdorf 16 4 1.0 6.5 2.0 0.5 / 2.0 1.0/1.5 0.0* 0.8
Jan Bauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 4 1.0 5.5 1.5 0.3 1.8/4.8 36.8 3.3
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 2.0
Michal Metz BP Frýdek-Místek 16 1 1.0 20.0 7.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Gabriel Gombík SKB Tišnov 17 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
19 David Vlasák Tesla Pardubice 17 4 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.8 36.4 1.3
Robin Klapetek BK Opava B 17 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Jiří Janásek Basket Kohouti 16 2 1.0 9.5 3.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 3.5
Lukáš Filipiak Start Havířov 17 2 1.0 9.5 3.5 0.0 2.5/6.0 41.7 3.5
Václav Smrčka Šumperk 15 2 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/3.0 33.3 2.0
Radim Brešťanský BK Sokolobv 16 3 1.0 6.0 2.0 0.3 1.0/2.0 50.0 0.3
František Kolář Levharti Chomutov 17 1 1.0 18.0 7.0 0.0 4.0/6.0 66.7 0.0
Lukáš Hurta BK Příbor 16 4 1.0 4.5 1.3 0.3 1.3/3.0 41.7 1.8
Filip Odložil Sl.Kroměříž B 16 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matyáš Klvaň Pod U17B 16 3 1.0 4.3 1.0 0.0 2.3/4.7 50.0 2.3
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 2 1.0 6.0 1.0 0.0 4.0/10.0 40.0 0.5
Ondřej Růžička BK Lipník 17 1 1.0 11.0 0.0 3.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Jáchym Schveinert BKKla 17 2 1.0 5.0 1.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 2.5
Jonáš Šedivý BK Příbram 2000 17 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Tomáš Maleček Sršni Sokol Písek B 17 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michal Vosáhlo Loko Trutnov 17 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Leoš Sobotka Královští Sokoli 16 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Martin Hanzlík Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín B 17 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Filip Zálešák Basket Brno 16 2 8.5 2.5 1.0 0.0 / 0.5 0.5/1.0 0.0* 0.0
Michal Přibyl BK Bizoni Náchod 15 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Tomáš Randýsek BK Děčín juniorka 17 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Jakub Král ŠSK Slaný 17 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Adam Kadeřábek STRABAG Zlín 17 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Martin Moravec Tygři Praha B 16 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Švéda Sokol Pražský 16 2 5.0 1.5 0.0 0.5 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Albert Palička KRN 17 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Očenáš ČT 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Radim Jašek BC Nový Jičín 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Gryč BC Kolín 16 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Martin Kincl TJ Třebíč C 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Andrla BA Lynx Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Beneš Renocar Podolí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novotný Sokol Šlapanice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Blahovec SKB Rokycany (MS) 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kozák BA Nymburk 16 2 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Pavlík BKj Kralupy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
ST Samuel Indruch Basket Valmez 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Valentovič Basketbal TJ Svitavy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Damian Hepnar SK UP Olomouc B 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jean-Paul Prajka BK Sokolov U 22 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrej Puš SAM Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Suchánek Sokol Písek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Prettl BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vlášek BK Loko Plzeň 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Myška SK UP-BCM Olomouc 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Vojtěch Benák BK Č. Brod 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Přikryl Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kalabza SKB Rokycany 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Štolba Sokol Vyšehrad B 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
52 Jakub Korda AŠ Mladá Boleslav 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rotrekl Basket Kohouti 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kuman SK Žabovřesky 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Friš BK Skuteč 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kalíšek Jiskra Domažlice (MS) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Hostášek BK Lipník n.B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bratránek TJ Třebíč 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpánka Votavová BK Beroun 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Šenk SAM Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Jirák BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Bartoloměj Kačírek Tigers Č. Budějovice 15 45 16 4 7 4
Richard Prokop Basketbal TJ Svitavy 15 28 6 6 0 5
Adam Žiško BK Brandýs n. L. 17
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary 18 48 22 0 4 10
Jan Klajl LYNX Liberec 16 17 8 3 0 4
Michal Ropek ADFORS Basket Litomyšl 17 50 22 0 6 8
Martin Kopřiva TBS Přerov 16 18 5 2 2 2
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 16
Matěj Baldík NAPOS Vysoká n. L. 17 12 6 0 0 4
Matyáš Ježek Slovan Varnsdorf 16
Jan Bauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 10 3 1 4 5
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 14 5 1 1 4
Michal Metz BP Frýdek-Místek 16 23 6 2 5 3
Gabriel Gombík SKB Tišnov 17 28 9 1 7 2
19 David Vlasák Tesla Pardubice 17 12 6 0 4 4
Robin Klapetek BK Opava B 17
Jiří Janásek Basket Kohouti 16
Lukáš Filipiak Start Havířov 17 10 4 0 3 4
Václav Smrčka Šumperk 15 11 4 1 2 4
Radim Brešťanský BK Sokolobv 16 18 8 2 4 2
František Kolář Levharti Chomutov 17 12 5 0 2 4
Lukáš Hurta BK Příbor 16 16 8 0 0 3
Filip Odložil Sl.Kroměříž B 16 28 14 0 0 2
Matyáš Klvaň Pod U17B 16 9 3 0 3 3
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 7 2 0 5 1
Ondřej Růžička BK Lipník 17 11 0 3 2 1
Jáchym Schveinert BKKla 17 20 6 2 2 8
Jonáš Šedivý BK Příbram 2000 17 10 4 0 2 2
Tomáš Maleček Sršni Sokol Písek B 17 7 2 1 0 1
Michal Vosáhlo Loko Trutnov 17
Leoš Sobotka Královští Sokoli 16 12 6 0 0 6
Martin Hanzlík Spartak Rychnov nad Kněžnou 17
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín B 17
Filip Zálešák Basket Brno 16
Michal Přibyl BK Bizoni Náchod 15 3 1 0 1 3
Tomáš Randýsek BK Děčín juniorka 17
Jakub Král ŠSK Slaný 17 4 2 0 0 1
Adam Kadeřábek STRABAG Zlín 17 28 12 2 4 3
Martin Moravec Tygři Praha B 16 3 0 1 0 0
Jakub Švéda Sokol Pražský 16
Albert Palička KRN 17 6 0 2 0 2
Jakub Očenáš ČT 16 2 1 0 0 1
Radim Jašek BC Nový Jičín 16 2 1 0 0 0
Adam Gryč BC Kolín 16 1 0 0 1 1
Martin Kincl TJ Třebíč C 17
Vojtěch Andrla BA Lynx Liberec 18 10 5 1 1 5
Jan Beneš Renocar Podolí 17
Tomáš Novotný Sokol Šlapanice 17
Marek Blahovec SKB Rokycany (MS) 17 9 3 1 0 1
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 15
Jan Kozák BA Nymburk 16 8 4 0 2 4
Radim Pavlík BKj Kralupy 17 14 7 0 0 2
ST Samuel Indruch Basket Valmez 18
Matěj Valentovič Basketbal TJ Svitavy 16 29 10 3 1 4
Damian Hepnar SK UP Olomouc B 17 0 0 0 0 2
Jean-Paul Prajka BK Sokolov U 22 17 9 3 1 0 1
Andrej Puš SAM Brno B 16
František Suchánek Sokol Písek 15 16 5 1 3 2
Matyáš Prettl BK Klatovy 17 25 12 0 1 4
Jiří Vlášek BK Loko Plzeň 17
David Myška SK UP-BCM Olomouc 17 11 4 0 3 0
Vojtěch Benák BK Č. Brod 17 0 0 0 0 0
Josef Přikryl Sokol Vyšehrad 17
Matyáš Kalabza SKB Rokycany 16
Jan Štolba Sokol Vyšehrad B 16 0 0 0 0 1
52 Jakub Korda AŠ Mladá Boleslav 18
Tomáš Rotrekl Basket Kohouti 14
Ondřej Kuman SK Žabovřesky 16
Martin Friš BK Skuteč 16 0 0 0 0 0
Jan Kalíšek Jiskra Domažlice (MS) 17
Marek Hostášek BK Lipník n.B 17
Jan Bratránek TJ Třebíč 18
Štěpánka Votavová BK Beroun 19
Dominik Šenk SAM Brno B 17
Matěj Jirák BC Vysočina 16 16 7 1 6 4
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
2 33.0 3.0 6.5 /16.0 40.6 17.0
2 27.5 3.5 7.5 /16.5 45.5 15.0
2 18.0 0.5 7.0 /17.5 40.0 15.5
4 26.0 3.5 12.3 /24.6 50.0 23.5
4 35.8 3.3 12.3 /18.6 66.2 15.0
2 6.5 2.5 1.5 /6.5 23.1 5.5
2 17.0 1.5 6.0 /12.0 50.0 6.5
3 14.7 2.7 2.7 /13.7 19.5 17.0
4 36.5 3.3 5.5 /14.5 37.9 13.5
2 28.0 1.5 3.5 /12.0 29.2 15.0
4 37.8 5.5 9.0 /15.5 58.1 19.0
4 27.5 4.0 9.5 /21.3 44.7 14.3
2 38.5 0.5 4.0 /11.5 34.8 14.0
4 14.0 0.5 3.0 /14.3 21.1 12.3
2 41.0 2.0 8.5 /13.0 65.4 13.5
2 13.0 2.0 4.5 /14.0 32.1 7.5
2 27.5 1.0 6.0 /25.0 24.0 16.0
2 25.5 5.0 8.5 /12.0 70.8 18.0
2 24.0 1.5 8.5 /20.0 42.5 17.5
1 22.0 2.0 13.0 /37.0 35.1 20.0
2 23.5 4.0 7.0 /16.0 43.8 0.0
2 33.0 4.0 15.5 /25.0 62.0 19.5
2 16.5 3.0 7.0 /12.0 58.3 11.5
4 21.0 3.5 4.0 /13.3 30.2 15.5
4 24.5 1.0 5.5 /19.0 28.9 12.0
2 26.0 4.5 12.5 /19.5 64.1 22.5
2 30.0 3.5 10.5 /30.5 34.4 19.0
1 31.0 0.0 9.0 /17.0 52.9 20.0
1 17.0 1.0 16.0 /30.0 53.3 0.0
1 29.0 4.0 5.0 /13.0 38.5 28.0
1 25.0 6.0 5.0 /14.0 35.7 13.0
1 37.0 0.0 1.0 /9.0 11.1 16.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
1 17.0 1.0 8.0 /21.0 38.1 29.0
2 33.0 6.0 2.5 /11.5 21.7 15.0
2 15.0 2.5 2.5 /7.0 35.7 10.5
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
1 32.0 3.0 2.0 /4.0 50.0 15.0
1 25.0 1.0 7.0 /18.0 38.9 20.0
1 18.0 7.0 5.0 /5.0 100.0 13.0
1 16.0 4.0 5.0 /15.0 33.3 15.0
2 39.5 1.5 5.0 /13.5 37.0 13.0
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 25.5 0.5 12.5 /26.0 48.1 11.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0