Celostátní liga
Základní informace
Kategorie
kadeti U17
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
skupina A | 1. kolo | 1 |
Sokol Vyšehrad (ms)
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Vyšehrad |
|
Preview | |||
skupina A | 1. kolo | 2 |
BK Klatovy
BA Sparta Praha
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
skupina A | 1. kolo | 3 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
hala UJEP |
|
Preview | |||
skupina A | 1. kolo | 4 |
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
skupina A | 2. kolo | 8 |
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
skupina A | 2. kolo | 5 |
Sokol Vyšehrad (ms)
BK Levharti Chomutov
|
19. 9. 2020
10:00 |
Sokolovna Vyšehrad |
Lukáš Kalabza Anna Vagnerova |
31
105
|
8
11
18
33
22
70 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 6 |
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
|
19. 9. 2020
10:00 |
Hala 6. ZŠ |
Petr Eisner Jindřich Zámostný |
106
57
|
28
9
65
24
85
35 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 7 |
BK Klatovy
SLUNETA Ústí nad Labem
|
19. 9. 2020
16:00 |
SH BK Klatovy |
Lukáš Ulrych Ondřej Svejkovský |
68
59
|
13
14
32
27
49
51 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 11 |
BK Klatovy
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
skupina A | 3. kolo | 12 |
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
skupina A | 3. kolo | 10 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
|
20. 9. 2020
10:00 |
Hala 6. ZŠ |
Roman Kejklíček Pavel Šenk |
65
70
|
15
15
33
32
50
51 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 9 |
Sokol Vyšehrad (ms)
BA Tygři Louny
|
20. 9. 2020
14:00 |
Sokolovna Vyšehrad |
Lukáš Kalabza Barbora Schambergerová |
71
76
|
17
21
33
31
53
52 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 14 |
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Hala ZŠ Přemyslovců |
|
Preview | |||
skupina A | 4. kolo | 15 |
Sokol Vyšehrad (ms)
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Vyšehrad |
|
Preview | |||
skupina A | 4. kolo | 13 |
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
|
3. 10. 2020
09:00 |
Městská sportovní hala |
Jan Hendrych Vojtěch Šmíd |
87
63
|
21
23
46
37
68
52 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 16 |
Slavoj BK Litoměřice
BA Sparta Praha
|
3. 10. 2020
16:00 |
Hala 6. ZŠ |
Jan Hošek Pavel Šenk |
66
100
|
10
25
35
47
49
76 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 17 |
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
skupina A | 5. kolo | 19 |
Sokol Vyšehrad (ms)
BA Sparta Praha
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Vyšehrad |
|
Preview | |||
skupina A | 5. kolo | 20 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Klatovy
|
4. 10. 2020
10:00 |
Hala 6. ZŠ |
Jan Musil Vojtěch Šmíd |
80
75
|
27
19
46
42
65
56 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 18 |
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí nad Labem
|
4. 10. 2020
11:00 |
Hala ZŠ Přemyslovců |
Karel Anton Michael Mycak |
58
53
|
17
18
30
33
42
44 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 21 |
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
skupina A | 6. kolo | 22 |
BA Sparta Praha
BA Tygři Louny
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
skupina A | 6. kolo | 23 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad (ms)
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum SLUNETA |
|
Preview | |||
skupina A | 6. kolo | 24 |
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
skupina A | 7. kolo | 25 |
BK Klatovy
BA Tygři Louny
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
skupina A | 7. kolo | 26 |
BA Sparta Praha
BK Levharti Chomutov
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
skupina A | 7. kolo | 27 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
hala UJEP |
|
Preview | |||
skupina A | 7. kolo | 28 |
Válečníci Děčín
Sokol Vyšehrad (ms)
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
skupina A | 8. kolo | 29 |
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad (ms)
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
skupina A | 8. kolo | 30 |
BA Sparta Praha
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
skupina A | 8. kolo | 31 |
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
skupina A | 8. kolo | 32 |
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
|
Bude upřesněno
- |
Hala ZŠ Přemyslovců |
|
Preview | |||
skupina A | 9. kolo | 33 |
BA Tygři Louny
Sokol Vyšehrad (ms)
|
Bude upřesněno
- |
Hala ZŠ Přemyslovců |
|
Preview | |||
skupina A | 9. kolo | 34 |
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
skupina A | 9. kolo | 35 |
Válečníci Děčín
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
skupina A | 9. kolo | 36 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
|
Bude upřesněno
- |
hala UJEP |
|
Preview | |||
skupina A | 10. kolo | 37 |
BK Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad (ms)
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
skupina A | 10. kolo | 38 |
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
Hala ZŠ Přemyslovců |
|
Preview | |||
skupina A | 10. kolo | 39 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
hala UJEP |
|
Preview | |||
skupina A | 10. kolo | 40 |
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
skupina A | 11. kolo | 41 |
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
skupina A | 11. kolo | 42 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Tygři Louny
|
Bude upřesněno
- |
hala UJEP |
|
Preview | |||
skupina A | 11. kolo | 43 |
BA Sparta Praha
Sokol Vyšehrad (ms)
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
skupina A | 11. kolo | 44 |
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
skupina A | 12. kolo | 45 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
|
Bude upřesněno
- |
hala UJEP |
|
Preview | |||
skupina A | 12. kolo | 46 |
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
skupina A | 12. kolo | 47 |
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad (ms)
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
skupina A | 12. kolo | 48 |
BA Sparta Praha
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
skupina A | 13. kolo | 49 |
BA Tygři Louny
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
Hala ZŠ Přemyslovců |
|
Preview | |||
skupina A | 13. kolo | 50 |
BK Levharti Chomutov
BA Sparta Praha
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
skupina A | 13. kolo | 51 |
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
skupina A | 13. kolo | 52 |
Sokol Vyšehrad (ms)
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Vyšehrad |
|
Preview | |||
skupina A | 14. kolo | 53 |
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
skupina A | 14. kolo | 54 |
BA Tygři Louny
BA Sparta Praha
|
Bude upřesněno
- |
Hala ZŠ Přemyslovců |
|
Preview | |||
skupina A | 14. kolo | 55 |
Sokol Vyšehrad (ms)
SLUNETA Ústí nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Vyšehrad |
|
Preview | |||
skupina A | 14. kolo | 56 |
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Levharti Chomutov | 3 | 3 | 0 | 262 | 159 | 6 | |
2. | Slavoj Litoměřice | 4 | 2 | 2 | 317 | 302 | 6 | |
3. | Tygři Louny | 3 | 2 | 1 | 191 | 230 | 5 | |
4. | BK Klatovy | 2 | 1 | 1 | 143 | 139 | 3 | |
5. | Sluneta Ústí n. L. | 3 | 0 | 3 | 175 | 213 | 3 | |
6. | BA Sparta Praha | 1 | 1 | 0 | 100 | 66 | 2 | |
7. | Sokol Vyšehrad (ms) | 2 | 0 | 2 | 102 | 181 | 2 | |
8. | Válečníci Děčín | 0 | 0 | 0 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
Sokol Vyšehrad (ms) | 2 | 14.5 | 3.5 | 11.5 /21.0 | 54.8 | 25.5 |
Levharti Chomutov | 3 | 30.0 | 4.7 | 13.3 /25.0 | 53.3 | 15.0 |
Slavoj Litoměřice | 4 | 26.8 | 3.8 | 9.3 /24.3 | 38.1 | 17.5 |
Tygři Louny | 3 | 21.3 | 4.0 | 9.0 /21.3 | 42.2 | 23.3 |
BK Klatovy | 2 | 16.5 | 7.0 | 17.5 /22.5 | 77.8 | 18.5 |
Sluneta Ústí n. L. | 3 | 17.3 | 4.3 | 10.7 /22.0 | 48.5 | 21.7 |
Tesla Pardubice | 4 | 19.3 | 6.3 | 16.0 /28.8 | 55.7 | 18.0 |
BK Brandýs n. L. | 4 | 27.8 | 7.5 | 8.5 /18.0 | 47.2 | 23.0 |
BVK Holice | 4 | 23.8 | 2.3 | 10.8 /21.1 | 51.2 | 18.3 |
Basket Poděbrady | 4 | 18.8 | 2.0 | 15.8 /26.3 | 60.0 | 25.3 |
BK Lions J. Hradec | 4 | 24.8 | 4.5 | 9.3 /21.1 | 44.0 | 18.5 |
Jižní Supi | 4 | 28.0 | 4.0 | 11.8 /23.1 | 51.1 | 17.0 |
BC Vysočina | 4 | 31.8 | 3.0 | 8.8 /21.3 | 41.2 | 19.3 |
Sokol Žižkov | 4 | 19.0 | 2.0 | 11.3 /27.6 | 40.9 | 24.8 |
SK UP-BCM Olomouc | 4 | 18.0 | 1.5 | 12.3 /26.6 | 46.2 | 17.3 |
Tygři Brno B | 4 | 36.3 | 2.3 | 12.5 /26.3 | 47.6 | 18.3 |
Jiskra Kyjov | 4 | 31.0 | 3.3 | 11.3 /21.8 | 51.7 | 23.0 |
BK Příbor | 4 | 16.8 | 4.8 | 11.3 /25.8 | 43.7 | 16.5 |
Slavia Kroměříž | 4 | 29.3 | 3.5 | 11.0 /22.0 | 50.0 | 15.8 |
BK Opava | 4 | 25.8 | 6.8 | 11.0 /20.5 | 53.7 | 24.8 |
FASTAV Zlín | 4 | 21.8 | 1.5 | 8.0 /18.8 | 42.7 | 15.8 |
Vlci Žďár | 4 | 27.8 | 1.8 | 13.0 /24.0 | 54.2 | 21.5 |
BA Sparta Praha | 1 | 27.0 | 9.0 | 19.0 /28.0 | 67.9 | 17.0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zavřel Maxmilian | 4 | 0 | 4 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Zámostný Jindřich | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Vildová Linda | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Veselý Ondřej | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Vaníček Marek | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Vagnerova Anna | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Ulrych Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.8 | 1.4 |
Trmač Vladislav | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Theodor Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 |
Špaček Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Šmíd Vojtěch | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.8 | 1.6 |
Šenk Pavel | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Šafařík Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Syrovátka František | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 2.0 | 1.8 |
Svejkovský Ondřej | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 2.5 | 1.8 |
Schambergerová Barbora | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Sekáč Martin | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 2.3 | 1.9 |
Rusz Ondřej | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Renc Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Račanský Martin | 3 | 1 | 2 | 0 | 1.3 | 1.8 | 1.6 |
Poživil Jaroslav | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 |
Petrák Jakub | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 1.5 | 1.8 |
Petrák Robin | 3 | 3 | 0 | 0 | 1.0 | 1.2 | 1.1 |
Nevřela Tomáš | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 3.0 | 2.0 |
Nehoda Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Mynarčík Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.3 | 1.0 | 1.1 |
Mycak Michael | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Musil Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Mrázek Michal | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Mikulec Ivo | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Lysov Fedor | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.8 | 1.6 |
Lejčko Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 1.5 | 1.8 |
Krejčiřík Jiří | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.8 | 1.0 | 1.4 |
Kozel Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kovačovič Matej | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Kocián Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Kejklíček Roman | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Karafiát Kamil | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.8 | 1.4 |
Karabínová Natálie | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.8 | 1.3 | 1.5 |
Kapl Antonín | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Kalabza Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Josefus Ondřej | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Janík Karel | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.3 | 1.5 | 1.4 |
Hynková Klára | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hudec Filip | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Hošek Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hendrych Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Giecek Adam | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Eisner Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Dostal Vojtěch | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bešina Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Baďura Ota | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Anton Karel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře